Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל ONLINE - תחרויות בוקר
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 14/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 14.38
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 שקד יצחק - פלופסקי לאון 68.53 5414 5833 5 קריות/חיפה כרמל
2 חיות אבי - בן שמחון אמליה 67.87 5366 23108 4 ת"א - אביבים
3 אורון דוד - בילגוראי שרה 64.41 3379 12562 4 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
4 מורן אורית - ארנון לואי 64.31 3724 3425 4 פולג- ברידג' פוינט
5 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 63.33 8688 9130 3 ת"א - אביבים
6 בינט ג'ורג' שמעון - ארנון גדי 62.03 23284 4592 3 ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
7 שניידר ישי - שניידר בלה 61.72 17643 21217 3 ירושלים
8 וקס יעקב - וקס גל 61.38 2276 15333 3 רחובות/מודיעין
9 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 60.29 746 14706 3 כפר סבא
10 רגב יורם - פרולינגר איל 59.93 15877 19940 3 כפר סבא/השרון
11 צ'רניצקי ולדימיר - גיא יואל 59.57 40032 17603 3 טבעון - רקפת /י"ם - מרכז הברידג'
12 (רובוט) - פול יואכים 59.35 ROBOT 4172 3 לא חבר בהתאגדות /אילת
13 (רובוט) - אנטין דוד 59.34 ROBOT 3524 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
14 אנגל יוסי - בלו אבי 59.32 991 7954 3 ת"א - אביבים/רמת גן - ברידג' 4 פאן
15 (רובוט) - ZORAN20 59.09 ROBOT ZORAN20 3 לא חבר בהתאגדות
16 וישניצקי מירי - כהנא ישראל 59.00 11922 3510 3 רעננה - הקנטרי/חולון - הקנטרי
17 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 58.91 55 19200 2 רמת השרון/סביון - קרית אונו
18 קלר יצחק - שינבאום שלמה 58.85 9105 23421 2 פ"ת - אם המושבות
19 קרביץ אירית - קרביץ אריה 58.75 4419 4418 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
20 (רובוט) - טיקולסקי עמיקם 58.53 ROBOT 5460 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
21 סמואל עפרה - סמואל מיקי 58.41 10933 10932 2 מועדון הברידג' רחובות
22 (רובוט) - סירוטה אביגדור 58.00 ROBOT 17783 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
23 ירוס מיכאל - גרוס ריצ'ארד 57.78 40706 41601 2 חיפה כרמל
24 חוטר יפה - גני יוסף 57.74 5687 13268 2 כפר סבא
25 (רובוט) - קרמרמן רותי 57.62 ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
26 כליף יערה - כליף אילנה 57.58 16304 11003 2 רמת השרון
27 (רובוט) - רז עופר 57.17 ROBOT 19053 2 לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
28 ash99 - Arldal 56.93 ash99 Arldal 2 לא חבר בהתאגדות
29 שטרק איתי - פינקוביץ רבקה 56.79 10670 10681 2 רמת השרון/רחובות
30 לובינסקי יובל - זופניק שושי 56.71 715 41703 2 ת"א - אביבים
31 סדן נגה - עצמון נורית 56.46 17024 19138 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
32 פורמן בארי - דומניץ רימונד 55.59 21868 24888 2 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
33 שליט בועז - נחום ניסים 55.45 5341 4558 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
34 ספינקה פיני - שמואלי רן 55.39 18859 3112 2 ת"א - אביבים/רמת השרון
35 (רובוט) - וילר אווי 55.37 ROBOT 20249 2 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
36 גבע עדנה - גבע חיים 55.250 21964 810 2 כפר סבא
37 בלס רמי - בלס יהודית 55.248 1188 1187 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
38 (רובוט) - Prakash Bhandari 55.21 ROBOT Bhandari35 2 לא חבר בהתאגדות
39 (רובוט) - הורן אלי 55.00 ROBOT 3782 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
40 קליין יעקב - בכר פנחס 54.86 21311 21421 2 פ"ת - אם המושבות
41 שפירא ירון - בן-דוד רוני 54.83 2963 7728 2 סביון - קרית אונו
42 נוימן יהושע - ולפר מיכאל 54.73 10646 12213 2 חיפה - הרץ/חיפה כרמל
43 זיידמן רונית - קרמר זהבה 54.67 8956 11092 2 חולון - הקנטרי
44 ורד רונית - רייכמן ברכה 54.48 17425 747 2 כפר סבא
45 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 54.41 17764 17014 2 חיפה כרמל
46 פולק רותי - ליימן וייס ענת 54.02 22488 22491 2 פ"ת - אם המושבות
47 שרו חורחה - שואל דוד 53.99 3456 42068 2 חדרה - קדימה
48 גולדרינג אהובה - לוי יצחק 53.97 16231 17092 2 ת"א - אביבים/ירושלים
49 (רובוט) - בן נון אביבה 53.79 ROBOT 19027 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
50 joelle19d - סעדה נטלי 53.47 joelle19d 18838 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
51 מילר אלכסיי - ויסבוך ינקה לוצ'יה 53.42 20909 8001 1 נהריה - לב הצפון/רמת השרון
52 קליין דוד - גרוס יחיאל 53.31 10302 40362 1 טבעון/טבעון - רקפת
53 (רובוט) - פישר אהובה 53.08 ROBOT 24341 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
54 בראונשטיין יעל - לויט יולי 53.03 14651 3566 1 ת"א - כיכר המדינה
55 הרציג רבקה - גרבר זיוה 53.00 13391 14033 1 רמת השרון
56 שנפ מאיה - הראל אתי 52.98 23993 19766 1 רמת השרון
57 ליבוביץ חיים - לנדסמן אטי 52.94 14691 12154 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
58 ירדני יעל - פרי סוזנה 52.64 15266 22920 1 ירושלים
59 פרקש רות - בן יהודה יהודית 52.50 5305 2218 1 כפר סבא/כרמיאל
60 צפריר יהודה - בסט יצחק (איזי) 52.30 22635 6064 1 טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
61 (רובוט) - מילר בני 52.26 ROBOT 18358 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
62 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 52.24 18320 18283 1 ירושלים
63 וקסלר רבקה - זק שחר 52.16 410 5348 1 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
64 (רובוט) - עזורי איוון 51.88 ROBOT 2425 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
65 דוקטורס מרים - כץ שריל 51.75 17278 17509 1 השרון
66 (רובוט) - אופנהיים נגה 51.58 ROBOT 42058 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח
67 ספייר אלברט - בלוך שרה 51.56 864 11409 1 כפר סבא
68 (רובוט) - מוזוליה קורנל 51.12 ROBOT 23305 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
69 Danielavro - אברון אנית 51.06 Danielavro 14814 1 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
70 Olga Simic - פאלוך אבלין 50.96 25063 16067 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
71 (רובוט) - אפלבאום ערן 50.91 ROBOT 23127 1 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
72 דרזנר תרצה - שניר רותי 50.89 11054 13922 1 ת"א - אביבים/כפר סבא
73 גוליק אורי - גוליק איתן 50.87 1414 1413 1 הרצליה - אילה
74 עזרא משה - מנחם אבינועם 50.79 7291 8888 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
75 גרינברג שוש - קופמן שרה 50.68 9687 15635 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
76 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 50.63 22530 12719 1 נס ציונה/רחובות
77 robikl - בן נחום גילי 50.61 robikl 17526 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
78 מרקוס דינו - מרקוס אסתר 50.60 13264 13263 1 פ"ת - אם המושבות
79 Tonybond - AMAU 50.59 Tonybond AMAU 1 לא חבר בהתאגדות
80 (רובוט) - לוי אנה 50.51 ROBOT 19412 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
81 לב פאול - מנדלאי אמי 50.45 8788 17340 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
82 ענבר דן - ויינברג ארודי 50.19 15231 11657 1 ירושלים
83 טרגן אברהם - צייטין דוד 50.17 15186 939 1 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
84 שלומי דדי - שראל צביקה 50.14 5534 16011 1 רמת השרון
85 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 49.92 42908 13339   רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
86 כהן שמואל - מילנר חיה 49.90 4938 9800   רמת גן - ברידג' 4 פאן/פ"ת - אם המושבות
87 עירשי טובה - קרביאן מרדכי 49.84 347 9315   ת"א - אביבים
88 (רובוט) - שפירא ורדה 49.79 ROBOT 18764   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
89 (רובוט) - לביא עמיקם 49.67 ROBOT 8449   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
90 ענבר ציפורה - לבסקי שלומית 49.48 4053 13890   ת"א - בית הלוחם אפקה/פ"ת - אם המושבות
91 (רובוט) - רום מיכל 49.42 ROBOT 3406   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
92 (רובוט) - ליברמן ארנון 49.28 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
93 batsal - ליבוביץ דוד 49.13 batsal 18294   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
94 ניצן רינה - לוי קרן 49.09 20459 40300   ת"א - כיכר המדינה
95 בוחניק אשר - שאקי דן 48.76 12605 2090   חיפה כרמל/נס ציונה
96 רפפורט לאה - בן דוד רמי 48.625 4261 16104   קריות
97 (רובוט) - גוטפריד שי 48.623 ROBOT 17756   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
98 (רובוט) - קליין גד 48.55 ROBOT 1185   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
99 אלרן ישראל - טמיר אלי 48.29 19052 5270   חיפה כרמל
100 סוכמן צבי - בשוראי אהל 48.15 1837 7401   קיבוצי דרום/ לא חבר בהתאגדות
101 basilbongi - Sudhakarc 47.83 basilbongi Sudhakarc   לא חבר בהתאגדות
102 (רובוט) - לביא נירה 47.72 ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
103 קרידי אילנה - דילנברגר זיוה 47.64 19762 19775   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
104 טל ריבה - טולדנו חנה 47.53 8791 12833   השרון/ת"א - אביבים
105 ברוצקי יצחק - רביב דוד 47.51 16083 21800   מודיעין
106 פרג רחל - פרג אלי 47.24 24352 24353   פ"ת - אם המושבות
107 רפאלי דוד - קריספי ניסים 46.80 4087 4534   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
108 (רובוט) - איבגי דוד ד"ר 46.53 ROBOT 9768   לא חבר בהתאגדות /אשדוד
109 אשכנזי יוסף (פפה) - בן-הרוש אלברט 46.46 23377 23375   נתניה
110 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 46.42 19137 14994   אשקלון
111 ליבר מוניקה - כוכבי אלי 46.37 12633 18027   קריות
112 וולפגור אתי - אלקלעי משה 46.08 20331 21482   רמת גן - ברידג' 4 פאן
113 ויינר שפרה - נתן מינה 45.86 21538 15086   רחובות
114 (רובוט) - אהרוני אבי 45.76 ROBOT 4587   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
115 גרינברג טדי - אדטו משה 45.72 41444 15250   כרמיאל
116 (רובוט) - בובל סרגיי 45.38 ROBOT 24150   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
117 גנוט ישראל - רוזנברג שלמה 45.353 18048 23691   כפר סבא
118 לנג שורה - דיין רחל 45.351 16877 40734   סביון - קרית אונו
119 (רובוט) - אורון רות 45.31 ROBOT 18699   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
120 נחמיאס יצחק - פרימן סטיבן 45.305 1945 19062   ת"א - כיכר המדינה
121 מאור מלי - נוימן יוכבד 45.300 17366 15789   פ"ת - אם המושבות
122 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 45.22 ROBOT 40425   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
123 גרוס אריה-בסיל - חיבה ראובן 45.07 205 8012   פ"ת - אם המושבות
124 שורץ מלכה - שחר אמיר 45.01 13138 40627   חיפה כרמל
125 (רובוט) - בן-גל יצהר 44.59 ROBOT 14762   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
126 שומרוני גילה - פיסטינר ציפורה 44.54 12077 12898   נס ציונה/אשדוד
127 (רובוט) - שוובה דני 44.52 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
128 פז שרה - בנימין סלביה 44.31 8631 10037   רמת השרון
129 (רובוט) - אנדרמן ד"ר דוריאן 44.15 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /רחובות
130 (רובוט) - בן שמחון אבי 43.92 ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
131 דה פריס גבי - ערמי רות 43.85 14048 4512   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
132 (רובוט) - בבס סופיה 43.83 ROBOT 20467   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
133 שחר מגי - דוקטורס גפרי 43.46 21065 17276   השרון
134 (רובוט) - כהן אבנר 43.43 ROBOT 9199   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
135 (רובוט) - שגיא נעמי 43.12 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
136 קרמנשהי אריה - קשת דוד 43.11 24625 16997   ירושלים
137 צנעני אילנה - פלר חיים 43.00 17408 41597   מועדון הברידג' רחובות
138 לוי יוסי - הירש הלן 42.91 10400 12658   כפר סבא
139 עמרם ציפי - דנן אלן ארי 42.87 18193 21726   ירושלים
140 יעקב אברהם - לוי יהושע 42.70 40496 23737   מועדון הברידג' רחובות
141 הובר אלימלך - כץ שרה 42.58 9668 14791   מבואות חרמון/נהריה - לב הצפון
142 (רובוט) - הרבסט מיכאלה 42.46 ROBOT 5638   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
143 שטרן בן - ציפין שמואל 42.45 19887 24169   חיפה כרמל
144 (רובוט) - בלייר שלום 42.42 ROBOT 40715   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
145 בלס יוסף - בלס יעקב 42.31 14652 745   כפר סבא
146 (רובוט) - בונים רוני 40.76 ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
147 (רובוט) - קרוגר לידיה 40.72 ROBOT 19658   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
148 (רובוט) - רוזנר אבישי 40.08 ROBOT 24276   לא חבר בהתאגדות /רחובות
149 (רובוט) - פרץ שמואל 39.71 ROBOT 16618   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
150 (רובוט) - שולץ דורית 39.55 ROBOT 3921   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
151 ספיר מרים - נאון דניס 39.14 16245 23024   ירושלים
152 ליפצ'וק חנה - הזנפרץ אתי 38.98 22039 23333   ראשל"צ - מרכז ספורט
153 אבידן חנה - שפירא אורה 38.44 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
154 בנציוני יואל - סימון מירי 38.28 9222 24148   ת"א - האקדמיה לברידג'
155 שהרבני דולי - לביא משה 38.12 20 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
156 כהן אסתר - פירוז אסתר 38.05 19184 18167   אשדוד
157 (רובוט) - zohary 38.04 ROBOT zohary   לא חבר בהתאגדות
158 (רובוט) - גילאון אריה 37.96 ROBOT 23769   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
159 בילר תודי - ירדני אהוד 37.63 4546 11774   רמת השרון
160 מחלב חנה - פוסטר עופרה 37.57 21543 19198   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
161 ענבר יעל - טל משה 36.62 20415 2176   רחובות/רעננה - הקנטרי
162 (רובוט) - כפיר שושי 34.69 ROBOT 15723   לא חבר בהתאגדות /השרון
163 עזוז גילדה - בן דוד אבישי 33.62 24167 17851   ת"א - אביבים
164 (רובוט) - Robot 0.00 ROBOT Robot   לא חבר בהתאגדות