Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל ONLINE - תחרויות בוקר
מושב 4 מתוך 5 תאריך: 15/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 14.80
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 שקד יצחק - פלופסקי לאון 69.79 5414 5833 5 קריות/חיפה כרמל
2 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 67.13 ROBOT 40425 4 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
3 (רובוט) - טוויג אהרון 63.48 ROBOT 11720 4 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
4 פירסט רונית - נאור פנינה 63.09 12735 12734 4 טבעון
5 חיות אבי - בן שמחון אמליה 61.89 5366 23108 3 ת"א - אביבים
6 בוברוב ממן מתי - ממן גיא 61.02 19137 17554 3 אשקלון
7 לובינסקי יובל - זופניק שושי 60.73 715 41703 3 ת"א - אביבים
8 אורון רות - גני רותי 60.28 18699 23011 3 חיפה כרמל
9 פרקש רות - טובביס אלכס 60.19 5305 15895 3 כפר סבא/ת"א - אביבים
10 לוי רוני - מור אהוד 59.99 12052 40709 3 חיפה כרמל
11 (רובוט) - טיקולסקי עמיקם 59.93 ROBOT 5460 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
12 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 59.78 746 14706 3 כפר סבא
13 גוליק אורי - גוליק איתן 59.52 1414 1413 3 הרצליה - אילה
14 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 58.97 5637 5638 3 פולג- ברידג' פוינט
15 (רובוט) - עזורי איוון 58.83 ROBOT 2425 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
16 (רובוט) - הורן אלי 58.57 ROBOT 3782 3 לא חבר בהתאגדות /קריות
17 (רובוט) - זנו מרים 58.43 ROBOT 18233 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
18 בך ורדה - מזמור צפורה 58.30 4529 3923 2 ירושלים
19 לנג שורה - ברגר אבי 58.19 16877 1142 2 סביון - קרית אונו
20 (רובוט) - אורן טננבאום אפרת 58.13 ROBOT 12991 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
21 לירן ינון - בינט ג'ורג' שמעון 58.06 11122 23284 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
22 ידלין ישראל - ארנון לואי 57.62 468 3425 2 פולג- ברידג' פוינט
23 עציון אמיר - גלעדי ירון 57.60 20704 20553 2 אשקלון/ר"ג - מרום נווה
24 גבע חיים - קופרמן זאב 56.96 810 3716 2 כפר סבא/השרון
25 רזניק פרץ - עצמון נורית 56.69 8294 19138 2 חיפה - הרץ/רמת השרון
26 מוסקוביץ הקטור - כליף אילנה 56.46 9130 11003 2 ת"א - אביבים/רמת השרון
27 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 56.21 55 19200 2 רמת השרון/סביון - קרית אונו
28 בן חנוך סימה - קפלן טלי 55.97 3924 14642 2 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
29 רז ניסן - רגב נחום 55.81 15461 18285 2 ירושלים
30 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 55.60 16231 19027 2 ת"א - אביבים
31 מאור מלי - נוימן יוכבד 55.55 17366 15789 2 פ"ת - אם המושבות
32 (רובוט) - ליפצ'וק חנה 55.48 ROBOT 22039 2 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
33 טל משה - אנטין דוד 55.33 2176 3524 2 רעננה - הקנטרי/ת"א - בית הלוחם אפקה
34 סוכמן צבי - בשוראי אהל 55.32 1837 7401 2 קיבוצי דרום/ לא חבר בהתאגדות
35 זק יניב - גלסר אנדרי 55.11 4281 9069 2 חיפה כרמל
36 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 54.92 2068 10670 2 ראשון לציון/רמת השרון
37 זעירא יחזקאל - זינגר בני 54.56 40880 9089 2 רעננה - ההגנה
38 שליט בועז - נחום ניסים 54.49 5341 4558 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
39 (רובוט) - צ'רניצקי ולדימיר 54.34 ROBOT 40032 2 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
40 קורן תקוה - זבולון מיקי 54.32 4908 18384 2 רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
41 (רובוט) - מלמד אהרון 54.27 ROBOT 14116 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
42 פורמן בארי - דומניץ רימונד 54.12 21868 24888 2 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
43 קליין עודד - אדטו משה 54.04 8474 15250 2 נתניה/כרמיאל
44 (רובוט) - גרינר חנן 54.01 ROBOT 7156 2 לא חבר בהתאגדות /חולון - הקנטרי
45 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 53.92 23333 21278 2 ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
46 שרו חורחה - שואל דוד 53.64 3456 42068 2 חדרה - קדימה
47 (רובוט) - עופר מוטי 53.58 ROBOT 40724 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
48 ספייר אלברט - בלוך שרה 53.54 864 11409 1 כפר סבא
49 (רובוט) - רום מיכל 53.51 ROBOT 3406 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
50 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 53.39 22530 12719 1 נס ציונה/רחובות
51 (רובוט) - קוזיק סוניה 53.26 ROBOT 20776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
52 לוי יצחק - מישקין אריה 52.98 17092 14925 1 ירושלים
53 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 52.83 42908 13339 1 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
54 קליין יעקב - בכר פנחס 52.81 21311 21421 1 פ"ת - אם המושבות
55 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 52.71 2211 2218 1 כרמיאל
56 קרביץ אירית - קרביץ אריה 52.53 4419 4418 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
57 שומרוני גילה - פיסטינר ציפורה 52.43 12077 12898 1 נס ציונה/אשדוד
58 פרג רחל - פרג אלי 52.40 24352 24353 1 פ"ת - אם המושבות
59 (רובוט) - מוזוליה קורנל 52.36 ROBOT 23305 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
60 קיש תמר - וישניצקי מירי 52.26 10948 11922 1 כפר סבא/רעננה - הקנטרי
61 חוטר יפה - גני יוסף 52.01 5687 13268 1 כפר סבא
62 אורון דוד - בילגוראי שרה 51.95 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
63 (רובוט) - בנציוני יואל 51.89 ROBOT 9222 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
64 Olga Simic - פאלוך אבלין 51.47 25063 16067 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
65 (רובוט) - אופנהיים נגה 51.25 ROBOT 42058 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח
66 אנדרמן ד"ר דוריאן - קרן אורה 51.18 15338 2362 1 רחובות/נס ציונה
67 ברוצקי יצחק - רביב דוד 51.11 16083 21800 1 מודיעין
68 הרץ ראובן - דקל אברהם 51.09 4137 15521 1 חיפה - הרץ/פולג- ברידג' פוינט
69 רז מזל - רגב שרי 51.04 14589 42169 1 ירושלים
70 אלרן ישראל - טמיר אלי 51.00 19052 5270 1 חיפה כרמל
71 כהנא ישראל - בקיש רמי 50.86 3510 9897 1 חולון - הקנטרי
72 AMAU - tonybond 50.72 AMAU tonybond 1 לא חבר בהתאגדות
73 (רובוט) - שני רות 50.70 ROBOT 395 1 לא חבר בהתאגדות /אילת
74 זבירין אילנה - שרון רוזליה 50.63 15743 42253 1 חיפה כרמל/נהריה - לב הצפון
75 (רובוט) - בונים רוני 50.49 ROBOT 41837 1 לא חבר בהתאגדות /אילת
76 זיידמן רונית - קרמר זהבה 50.41 8956 11092 1 חולון - הקנטרי
77 (רובוט) - אלקלעי משה 50.00 ROBOT 21482 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
78 סלע דפנה - פלד נתן 49.96 13856 457   אשדוד
79 (רובוט) - קדם משה 49.68 ROBOT 3590   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
80 קרמרמן רותי - אבני אבי 49.65 20362 20834   רעננה - ההגנה
81 פרי סוזנה - ברזילי ליאורה 49.58 22920 17093   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
82 סמואל עפרה - סמואל מיקי 49.52 10933 10932   מועדון הברידג' רחובות
83 רגב יורם - פרולינגר איל 49.44 15877 19940   כפר סבא/השרון
84 יעקבי ברוריה - בסט יצחק (איזי) 49.37 22638 6064   טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
85 (רובוט) - הראל אתי 49.31 ROBOT 19766   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
86 אבן אדיר - לביא יקיר 49.25 9398 5050   ת"א - אביבים
87 (רובוט) - פרנקל גיורא 49.23 ROBOT 13119   לא חבר בהתאגדות /רעננה - הקנטרי
88 (רובוט) - רז עופר 49.16 ROBOT 19053   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
89 batsal - ליבוביץ דוד 49.10 batsal 18294   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
90 (רובוט) - וייס מנחם 49.09 ROBOT 6012   לא חבר בהתאגדות /השרון
91 מילר אלכסיי - ויסבוך ינקה לוצ'יה 48.908 20909 8001   נהריה - לב הצפון/רמת השרון
92 שהרבני דולי - לביא משה 48.906 20 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
93 (רובוט) - כפיר שושי 48.55 ROBOT 15723   לא חבר בהתאגדות /השרון
94 נוף נורית - בן דוד אבישי 48.47 19212 17851   פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
95 מחלב חנה - לויתן אירנה 48.40 21543 18470   רחובות/תת סניף מועדון יבנה
96 (רובוט) - שאקי דן 48.23 ROBOT 2090   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
97 (רובוט) - גנוט ישראל 47.92 ROBOT 18048   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
98 אדלונד אטי - בן חיים כרמלה 47.89 22779 22526   נס ציונה
99 אטיא שמואל - שטיין נחום 47.74 18311 17177   פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
100 (רובוט) - גוטפריד שי 47.71 ROBOT 17756   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
101 (רובוט) - בבס סופיה 47.58 ROBOT 20467   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
102 שפירא ירון - בן-דוד רוני 47.46 2963 7728   סביון - קרית אונו
103 (רובוט) - ברוידא אלירם 47.18 ROBOT 20187   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
104 (רובוט) - Diana Eveline Serban 47.15 ROBOT diana_eva   לא חבר בהתאגדות
105 לוי עובדיה - שבירו גדי 46.94 4306 11687   ת"א - אביבים/מודיעין
106 (רובוט) - וינברג עידו 46.93 ROBOT 40818   לא חבר בהתאגדות /רחובות
107 פלדבוי גיל - בן נחום גילי 46.77 243 17526   כפר סבא/חיפה כרמל
108 (רובוט) - אפלבאום ערן 46.75 ROBOT 23127   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
109 קרמנשהי אריה - קשת דוד 46.725 24625 16997   ירושלים
110 שניידר ישי - שניידר בלה 46.717 17643 21217   ירושלים
111 גור משה - מנשה יעקב 46.45 13928 16040   סביון - קרית אונו
112 שפירו לאה - בן דוד יובל 46.34 18524 17852   רמת השרון
113 יהל נילי - חכמי מיכל 46.32 11658 3912   ירושלים
114 (רובוט) - שגיא נעמי 46.15 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
115 הובר אלימלך - כץ שרה 45.69 9668 14791   מבואות חרמון/נהריה - לב הצפון
116 (רובוט) - Mama Minta 45.67 ROBOT Mama Minta   לא חבר בהתאגדות
117 אשכנזי יוסף (פפה) - בן-הרוש אלברט 45.65 23377 23375   נתניה
118 ביגר כרמלה - בלס אביבה 45.51 23012 11586   חיפה כרמל/פ"ת - ויצו
119 רפפורט לאה - בן דוד רמי 45.49 4261 16104   קריות
120 ספינקה פיני - שמואלי רן 45.40 18859 3112   ת"א - אביבים/רמת השרון
121 נתן מינה - לוי יהושע 45.29 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
122 saril48 - לבנת טובה 45.0881 saril48 9115   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
123 (רובוט) - בריפמן מיכאל 45.0878 ROBOT 2776   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
124 (רובוט) - בן שמחון אבי 45.05 ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
125 בילר תודי - ירדני אהוד 44.92 4546 11774   רמת השרון
126 ריינר לאה - אבני צבי 44.75 3119 41211   סביון - קרית אונו
127 אבידן חנה - שפירא אורה 44.45 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
128 וכט רפאל - פז שרה 44.31 3191 8631   רמת השרון
129 (רובוט) - פול יואכים 44.18 ROBOT 4172   לא חבר בהתאגדות /אילת
130 (רובוט) - גל-לוי ארנה 44.07 ROBOT 40351   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
131 (רובוט) - שחר מגי 43.70 ROBOT 21065   לא חבר בהתאגדות /השרון
132 סלברמן רודיקה - עפרון פרנסין 43.37 16535 14774   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
133 (רובוט) - פישר אהובה 43.22 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
134 (רובוט) - לביא עמיקם 42.99 ROBOT 8449   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
135 ורד רונית - רייכמן ברכה 42.76 17425 747   כפר סבא
136 (רובוט) - קופלביץ דולי 42.58 ROBOT 22490   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
137 בלס רמי - בלס יהודית 42.44 1188 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
138 ספיר מרים - נאון דניס 42.31 16245 23024   ירושלים
139 ז'אק טובה - סגל שרה 42.02 41432 17420   סביון - קרית אונו
140 (רובוט) - לביא נירה 41.51 ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
141 רוזנברג מירי - גילרמן ג'ניס 41.364 7066 8000   ת"א - אביבים
142 הופפלד אריה - פרי יוסף 41.363 2351 2548   רחובות/ראשון לציון
143 (רובוט) - בלייר שלום 40.94 ROBOT 40715   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
144 עזרא משה - מנחם אבינועם 40.73 7291 8888   ת"א - אביבים/נס ציונה
145 אלון ליאורה - גרוס ריצ'ארד 40.31 5585 41601   חיפה כרמל
146 (רובוט) - יעקב אברהם 39.72 ROBOT 40496   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
147 גרינשפן אורי - פורת רחל 38.98 16335 22538   ירושלים
148 גולדבלט קרן - קוסביצקי סרגיו 38.62 24752 7764   זכרון יעקב - עמיחי
149 גלט אהרון - ניצן רינה 38.50 40141 20459   ת"א - כיכר המדינה
150 לוי עמליה - פרץ שמואל 38.32 13470 16618   כפר סבא
151 (רובוט) - שעיה יק 38.13 ROBOT 397   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
152 (רובוט) - חנוך גיורא 37.43 ROBOT 2094   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
153 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 36.79 23764 40362   טבעון - רקפת
154 שטרן בן - ציפין שמואל 36.67 19887 24169   חיפה כרמל
155 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 36.66 16557 24499   סביון - קרית אונו
156 (רובוט) - zohary 36.54 ROBOT zohary   לא חבר בהתאגדות
157 כהן מוירה - פקטור ג'וי 36.32 18110 41188   כפר סבא/רעננה - הקנטרי
158 (רובוט) - Robot 0.00 ROBOT Robot   לא חבר בהתאגדות