Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
פסטיבל ONLINE - תחרויות בוקר
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 16/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 13.59
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 Gililil - טיקולסקי עמיקם 72.57 Gililil 5460 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
2 סדן יעל - גולומב יורם 68.79 10855 6553 4 ת"א - אביבים/ת"א - האקדמיה לברידג'
3 אשר נחמיה - דקל אברהם 67.92 19893 15521 4 י"ם - מרכז הברידג' /פולג- ברידג' פוינט
4 פורת רמי - זינגר מריקה 66.47 55 5765 4 רמת השרון/ת"א - אביבים
5 אנטין דוד - פרנקל גיורא 64.75 3524 13119 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/רעננה - הקנטרי
6 אורנשטיין איתן - קורן אלי 64.61 801 42686 3 חיפה כרמל
7 (רובוט) - רוזנברג שלמה 63.74 ROBOT 23691 3 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
8 שנפ שולמית - יהל נילי 62.29 4513 11658 3 ירושלים
9 רונן שושנה - ליבסטר בני 62.25 947 3642 3 כפר סבא/השרון
10 חיות אבי - בן שמחון אמליה 62.05 5366 23108 3 ת"א - אביבים
11 (רובוט) - לביא נירה 61.10 ROBOT 14641 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
12 גרינשטיין מני - גרינר חנן 60.68 8959 7156 3 חולון - הקנטרי
13 ash99 - Arldal 60.25 ash99 Arldal 3 לא חבר בהתאגדות
14 וייס לאה - וייס מנחם 60.12 22583 6012 3 השרון
15 הובר אלימלך - כץ שרה 59.69 9668 14791 3 מבואות חרמון/נהריה - לב הצפון
16 (רובוט) - רביד מנחם 59.35 ROBOT 1447 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 (רובוט) - בן נון אביבה 59.01 ROBOT 19027 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
18 (רובוט) - ממן גיא 58.78 ROBOT 17554 2 לא חבר בהתאגדות /אשקלון
19 רונן אורה - כהן יוסי 58.36 3085 18280 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
20 קורן תקוה - זבולון מיקי 58.27 4908 18384 2 רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
21 (רובוט) - רום מיכל 58.21 ROBOT 3406 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
22 גרינברג שוש - קופמן שרה 58.15 9687 15635 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
23 הירש הלן - שוורץ ברברה 57.84 12658 16744 2 כפר סבא/רעננה
24 שקד יצחק - פלופסקי לאון 57.78 5414 5833 2 קריות/חיפה כרמל
25 (רובוט) - עמיר מירה 57.60 ROBOT 2508 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
26 (רובוט) - וולפגור אתי 57.239 ROBOT 20331 2 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
27 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 57.237 19137 14994 2 אשקלון
28 שניר רותי - כהן מוירה 56.95 13922 18110 2 כפר סבא
29 בן דוד אבישי - שמואלי רן 56.94 17851 3112 2 ת"א - אביבים/רמת השרון
30 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 56.78 ROBOT 40425 2 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
31 Olga Simic - פאלוך אבלין 56.70 25063 16067 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
32 גוליק אורי - גוליק איתן 56.56 1414 1413 2 הרצליה - אילה
33 רהב יוסף - אדלשטיין פרידה 56.18 1940 4631 2 חיפה כרמל
34 לבנת טובה - דויד סילביה 56.16 9115 18006 2 סביון - קרית אונו
35 אשכנזי יוסף (פפה) - בן-הרוש אלברט 56.14 23377 23375 2 נתניה
36 גולדמן רחל - כץ אוה 56.00 19028 461 2 ראשל"צ - מרכז ספורט
37 וייל טובה - גלסר אנדרי 55.94 20153 9069 2 חיפה כרמל
38 גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה 55.92 19061 40351 2 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
39 שמש לאה - בסט יצחק (איזי) 55.82 40475 6064 2 רמת ישי/עמק יזרעאל
40 קרמנשהי אריה - קשת דוד 55.73 24625 16997 2 ירושלים
41 רפאלי דוד - כהן שבתאי 55.62 4087 14630 2 י"ם - מרכז הברידג'
42 (רובוט) - שטיין נחום 55.48 ROBOT 17177 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
43 שניידר ישי - שניידר בלה 55.47 17643 21217 2 ירושלים
44 גרינברג טדי - אדטו משה 55.30 41444 15250 2 כרמיאל
45 לובינסקי יובל - זופניק שושי 55.23 715 41703 2 ת"א - אביבים
46 (רובוט) - פרץ שמואל 55.16 ROBOT 16618 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
47 טייגר יואל - אביב זאב 55.14 23417 23419 2 השרון
48 קליין יעקב - בכר פנחס 55.024 21311 21421 2 פ"ת - אם המושבות
49 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 55.023 746 14706 2 כפר סבא
50 קרביץ אירית - ברוידא שרה 54.86 4419 16556 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
51 גור משה - מילנר חיה 54.60 13928 9800 2 סביון - קרית אונו/פ"ת - אם המושבות
52 קלר יצחק - שינבאום שלמה 54.54 9105 23421 2 פ"ת - אם המושבות
53 ליאור רות - ויינברג ארודי 54.18 19157 11657 1 ירושלים
54 טורפשטיין ירון - אוסדצ'י-קפלן אורנה 53.46 19051 17014 1 קריות/חיפה כרמל
55 פז שרה - פן אסתר 53.31 8631 5520 1 רמת השרון
56 סדיס ג'ובינה - אופנהיים נגה 53.11 14831 42058 1 כפר סבא/הרצליה - פיתוח
57 (רובוט) - חיבה ראובן 53.06 ROBOT 8012 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
58 פולק רותי - ליימן וייס ענת 52.98 22488 22491 1 פ"ת - אם המושבות
59 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 52.89 23764 40362 1 טבעון - רקפת
60 (רובוט) - הורן אלי 52.85 ROBOT 3782 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
61 גלרנטר אילנה - רם דוד 52.64 21644 3363 1 ב"ש - חברי הנגב
62 (רובוט) - שאקי דן 52.33 ROBOT 2090 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
63 רגב יורם - פרולינגר איל 52.28 15877 19940 1 כפר סבא/השרון
64 לוי אבי - שטרן ורד 52.27 5415 24290 1 קריות
65 שטרק איתי - פינקוביץ רבקה 52.17 10670 10681 1 רמת השרון/רחובות
66 (רובוט) - שוובה דני 52.15 ROBOT 13866 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
67 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 52.02 42908 13339 1 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
68 (רובוט) - עקנין רות 52.00 ROBOT 5054 1 לא חבר בהתאגדות /אילת
69 מזרחי שמחה - שפירא גילה 51.93 17615 24956 1 חיפה כרמל
70 כליף יערה - כליף אילנה 51.88 16304 11003 1 רמת השרון
71 אלרן ישראל - טמיר אלי 51.50 19052 5270 1 חיפה כרמל
72 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה 51.43 10316 11054 1 ת"א - אביבים
73 (רובוט) - קדם משה 51.36 ROBOT 3590 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
74 טובביס אלכס - בורודצקי אדי 51.19 15895 14378 1 ת"א - אביבים/חולון - הקנטרי
75 (רובוט) - שגיא נעמי 51.12 ROBOT 24534 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
76 (רובוט) - קוזיק סוניה 51.09 ROBOT 20776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
77 כץ שריל - דוקטורס גפרי 51.06 17509 17276 1 השרון
78 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 51.02 23333 21278 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות
79 עזוז גילדה - ורניה כרמל 51.01 24167 24601 1 ת"א - אביבים
80 שגל יפה - קישוני דליה 50.98 9233 3344 1 ב"ש - חברי הנגב
81 לנג שורה - ברגר אבי 50.90 16877 1142 1 סביון - קרית אונו
82 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 50.65 8643 20459 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
83 (רובוט) - מילר אלכסיי 50.51 ROBOT 20909 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
84 (רובוט) - בלייר שלום 50.46 ROBOT 40715 1 לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
85 Danielavro - אברון אנית 50.26 Danielavro 14814 1 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
86 בן חיים שרה - לוי משה 50.15 10148 24543 1 ראשון לציון/ראשל"צ - מרכז ספורט
87 פלד עליזה - אלג'ם יוסף ד"ר 50.14 14005 12535 1 נס ציונה/רחובות
88 שליט בועז - נחום ניסים 50.12 5341 4558 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
89 arkadiz - אורון רות 50.11 arkadiz 18699 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
90 בינט ג'ורג' שמעון - ארנון גדי 50.07 23284 4592 1 ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
91 (רובוט) - שרו חורחה 50.04 ROBOT 3456 1 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
92 גרוס ריצ'ארד - מור אהוד 49.69 41601 40709   חיפה כרמל
93 (רובוט) - פרחי לינה 49.59 ROBOT 15050   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
94 לוי עובדיה - אפלבוים שלום 49.56 4306 13443   ת"א - אביבים/ראשון לציון
95 דורון אמנון - זייטמן מגי 49.38 23290 2307   י"ם - מרכז הברידג'
96 בן-גל יצהר - לב פאול 49.33 14762 8788   רמת גן - ברידג' 4 פאן
97 שקולניקוב לאוניד - גלפסקי יצחק ד"ר 49.28 10196 3180   כפר סבא
98 (רובוט) - שילה ראובן 49.21 ROBOT 17368   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
99 רוקח יוסי - אהרוני אבי 49.16 24689 4587   חיפה - רמת אלון/חיפה כרמל
100 בירן מיכאל - פרקש רות 48.78 643 5305   כפר סבא
101 batsal - ליבוביץ דוד 48.75 batsal 18294   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
102 (רובוט) - רגב שרי 48.53 ROBOT 42169   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
103 bers - tonybond 48.52 bers tonybond   לא חבר בהתאגדות
104 שטרן בן - ציפין שמואל 48.47 19887 24169   חיפה כרמל
105 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 48.39 22530 12719   נס ציונה/רחובות
106 Axeman27 - אולסבורג ברנרד 48.15 Axeman27 24172   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
107 (רובוט) - darid 48.08 ROBOT darid   לא חבר בהתאגדות
108 מיכאלי נפתלי - ענבר דן 48.07 10767 15231   ירושלים
109 (רובוט) - גלעדי מיכאל 47.99 ROBOT 21393   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
110 בנזראי לולה - שיף מכאלה 47.64 1445 21078   רמת השרון
111 וישניצקי מירי - כהנא ישראל 47.18 11922 3510   רעננה - הקנטרי/חולון - הקנטרי
112 איזנברגר שמואל - קליין גד 47.17 2514 1185   חיפה - הרץ/נהריה - לב הצפון
113 שולץ דורית - כהן-ואן רוזה לואיזה 47.14 3921 15790   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
114 שמיון דגן ג'ודי - גולדרינג אהובה 47.09 15048 16231   נס ציונה/ת"א - אביבים
115 שנפ מאיה - הראל אתי 47.07 23993 19766   רמת השרון
116 (רובוט) - קרמרמן רותי 47.02 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
117 (רובוט) - רום מרים 46.83 ROBOT 23497   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
118 אבידן חנה - שפירא אורה 46.81 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
119 סלברמן רודיקה - עפרון פרנסין 46.51 16535 14774   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
120 כץ אורה - ממלוק ברברה 46.48 23446 24138   חדרה - קדימה
121 פרי סוזנה - ברזילי ליאורה 46.45 22920 17093   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
122 פורמן בארי - דומניץ רימונד 46.15 21868 24888   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
123 סורל רבקה - קיש תמר 46.04 5248 10948   רחובות/כפר סבא
124 (רובוט) - בנציוני יואל 45.83 ROBOT 9222   לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
125 אפרת שמואל - אופיר רות 45.77 19044 14656   מועדון הברידג' רחובות
126 ענבר יעל - טל משה 45.57 20415 2176   רחובות/רעננה - הקנטרי
127 (רובוט) - טוויג אהרון 45.52 ROBOT 11720   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
128 פרג רחל - פרג אלי 45.35 24352 24353   פ"ת - אם המושבות
129 רפפורט לאה - בן דוד רמי 45.20 4261 16104   קריות
130 לייכטר שרית - אור מאיר ציפי 45.13 23998 21347   ב"ש - חברי הנגב
131 (רובוט) - קריספי ניסים 44.96 ROBOT 4534   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
132 (רובוט) - אלקלעי משה 44.75 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
133 כוגן רעיה - חנוך גיורא 44.67 9385 2094   רמת השרון
134 ברוצקי יצחק - רביב דוד 44.45 16083 21800   מודיעין
135 שהרבני דולי - לביא משה 44.41 20 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
136 רז מזל - פורת רחל 44.37 14589 22538   ירושלים
137 (רובוט) - מאיר יורי 44.34 ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
138 בייצר מוטי - המר אילנה 44.33 12001 13180   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
139 מורן מוטי - בבס סופיה 44.29 11399 20467   פ"ת - אם המושבות
140 (רובוט) - חוזמן אלכסנדר 43.89 ROBOT 42419   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
141 גני רותי - ביגר כרמלה 43.44 23011 23012   חיפה כרמל
142 (רובוט) - נוה גל 43.41 ROBOT 18889   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
143 (רובוט) - ויסבוך ינקה לוצ'יה 43.28 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
144 שכטר דב - שכטר קרין 43.26 9074 9073   ת"א - כיכר המדינה
145 קרידי אילנה - דילנברגר זיוה 42.98 19762 19775   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
146 (רובוט) - עזורי איוון 42.96 ROBOT 2425   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
147 (רובוט) - בונים רוני 42.63 ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
148 שפירא ירון - בן-דוד רוני 42.61 2963 7728   סביון - קרית אונו
149 (רובוט) - ליברמן ארנון 42.36 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
150 גלט אהרון - לוי קרן 42.32 40141 40300   ת"א - כיכר המדינה
151 (רובוט) - יעקב אברהם 41.83 ROBOT 40496   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
152 (רובוט) - פרימן סטיבן 41.67 ROBOT 19062   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
153 המר מיקי - המר ברוריה 40.99 16891 16890   אשקלון
154 אנדרמן ד"ר דוריאן - קרן אורה 40.60 15338 2362   רחובות/נס ציונה
155 ברגר מיכאל - אינדיג אופיר 40.47 40535 25007   רחובות
156 מחלב חנה - שפרן אגי 40.09 21543 17035   רחובות/תת סניף מועדון יבנה
157 (רובוט) - לביא עמיקם 40.06 ROBOT 8449   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
158 (רובוט) - גרינשפן אורי 40.02 ROBOT 16335   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
159 מאור מלי - נוימן יוכבד 39.78 17366 15789   פ"ת - אם המושבות
160 גינגולד סוזנה - שקד נינט 39.76 17988 21091   ראשל"צ - מרכז ספורט
161 (רובוט) - נחושתן אביבה 38.84 ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /תת סניף מועדון יבנה
162 זיידמן רונית - קרמר זהבה 38.65 8956 11092   חולון - הקנטרי
163 (רובוט) - עופר מוטי 38.57 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
164 (רובוט) - גוטפריד שי 37.42 ROBOT 17756   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
165 (רובוט) - ברוידא אלירם 37.21 ROBOT 20187   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
166 וינשטיין נילי - קצ'ר מרגלית 36.92 42274 40158   פולג- ברידג' פוינט
167 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 36.88 18320 18283   ירושלים
168 שני דליה - ברנסון יוסף 35.81 16310 5266   חיפה - רמת אלון
169 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 35.51 19218 24816   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
170 עירון טובה - למדן יצחק 34.21 42917 41948   השרון/ירושלים
171 ליפצ'וק חנה - לוי יהושע 32.33 22039 23737   ראשל"צ - מרכז ספורט /מועדון הברידג' רחובות
172 סימבליסטה ג'ורג' - פישר אהובה 29.66 16433 24341   סביון - קרית אונו
173 וייס פאולה - נאון דניס 29.51 16244 23024   ירושלים
174 (רובוט) - Robot 0.00 ROBOT Robot   לא חבר בהתאגדות