Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
#1296 Pairs Jerusalem Bridge - July 4th - 17:00
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 04/07/20 סניף: ירושלים
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.

תוצאות כלליות
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רגב יורם - בנבניסטי רונן 69.38 15877 23717 14 כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט
2 שזיפי אילן - שזיפי חנה 68.11 984 983 11 ת"א - כיכר המדינה
3 סרוסי אמי - סרוסי דוד 66.54 4858 5699 9 אשקלון
4 פישר פאולה - שמש ורדה 63.66 16369 15371 7 ירושלים
5 (רובוט) - לוי דבורה 63.52 ROBOT 17620 6 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
6 (רובוט) - גל טיבור 61.96 ROBOT 13841 5 לא חבר בהתאגדות /קריות
7 זמש משה - סגיב מירה 61.62 12249 9011 4 סביון - קרית אונו
8 (רובוט) - דורון אמנון 61.09 ROBOT 23290 4 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
9 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 60.84 4648 13512 4 נהריה - לב הצפון/נהריה
10 רפאלי דוד - כהן שבתאי 59.88 4087 14630 3 י"ם - מרכז הברידג'
11 בן עמי ז'קי - יודסין שלומית 57.73 16885 15863 3 ירושלים
12 לוי עמליה - פרץ שמואל 57.41 13470 16618 3 כפר סבא
13 זייטמן מגי - גרינברג רבקה 56.71 2307 6452 2 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
14 (רובוט) - חסין נטשה 56.66 ROBOT 19019 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
15 ססרקו לאה - יעקב מלכה 56.16 16554 14220 2 י"ם - מרכז הברידג'
16 כליף אילנה - לבנה דורון 56.05 11003 9605 2 רמת השרון/רחובות
17 ספקטור מיכל - ניימן עירית 55.76 6856 7738 2 ת"א - אביבים/ירושלים
18 (רובוט) - שילה ראובן 55.67 ROBOT 17368 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
19 (רובוט) - גיא יואל 55.44 ROBOT 17603 2 לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
20 ערמי רות - שוורץ כוכבה 55.42 4512 399 1 ת"א - כיכר המדינה
21 רז ניסן - רגב נחום 55.28 15461 18285 1 ירושלים
22 Minus4000 - jjvjjv 55.18 Minus4000 jjvjjv -- לא חבר בהתאגדות
23 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 54.99 15388 21323 1 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
24 שטרית אבי - קריספי ניסים 54.22 7748 4534 1 ירושלים
25 ירדני יעל - אלקובי רגינה 53.64 15266 14790 1 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
26 ליאור רות - ויינברג ארודי 53.19 19157 11657 1 ירושלים
27 קוטב שושנה - לוי שלמה 52.90 17489 18664 1 טבעון - רקפת
28 קציר שבח - קפלן טלי 52.71 19123 14642 1 י"ם - מרכז הברידג'
29 יהל נילי - חכמי מיכל 50.72 11658 3912 1 ירושלים
30 מיוחס יעקב - מיוחס עליזה 50.41 8871 24777 1 נס ציונה
31 (רובוט) - שיינר אליעזר 50.21 ROBOT 19131 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
32 עמרם ציפי - ברזילי ליאורה 50.00 18193 17093 1 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
33 אקרמן ראובן - ניימן יוסף 49.83 3799 7739   ירושלים
34 נחמיאס יהודית - זיו ישראל 49.42 6844 4584   ירושלים
35 jags2 - (רובוט) 49.27 jags2 ROBOT   לא חבר בהתאגדות
36 ענבר דן - קשת דוד 47.66 15231 16997   ירושלים
37 רום שמעון - רום מאירה 47.64 15803 15802   ירושלים
38 ברקן הלנה - ברקן יואל 47.49 20063 16613   רעננה - ההגנה
39 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 47.14 18283 18320   ירושלים
40 (רובוט) - מוסטובוי דמיטרי 46.75 ROBOT 41218   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
41 בנימין ג'וזפין - פירוז אסתר 46.52 16200 18167   אשדוד
42 הרץ רבקה - שרון זמירה 46.35 21735 19117   פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
43 (רובוט) - גלעדי ירון 45.10 ROBOT 20553   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
44 גולדרינג אהובה - לוי יצחק 44.80 16231 17092   ת"א - אביבים/ירושלים
45 (רובוט) - שמעוני כרמלה 44.10 ROBOT 2088   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
46 רטר דורון - גינוסר עמוס 43.81 41492 23740   ירושלים/חיפה כרמל
47 (רובוט) - טננהאוז אסתר 43.79 ROBOT 15264   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
48 (רובוט) - פייזר מרים 43.26 ROBOT 42164   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
49 הלל חלי - הלל מאיר 42.81 42498 20227   השרון
50 אלה סו - שפי חיה 42.66 16521 14509   רמת השרון
51 (רובוט) - נתן מיכה 42.49 ROBOT 12111   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
52 נאון דניס - פרי סוזנה 42.23 23024 22920   ירושלים
53 רגב ציון - כהן אבנר 41.41 19132 9199   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
54 שרביט טליה - קסירר ויויאן 41.40 17699 22007   ירושלים
55 אורנשטיין איתן - אלנבוגן בני 40.94 801 26   חיפה כרמל
56 וינוגרד עודד - קליינר טניה 40.01 40551 40687   ירושלים
57 מימון שרית - יקיר דני 39.34 17412 19116   סביון - קרית אונו
58 שרעבי יורם - הרדון עפרה 38.86 18198 14930   ירושלים/י"ם - בית בלגיה
59 עצמון נורית - מילנר חיה 38.34 19138 9800   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
60 רקם בתיה - racelmerin 37.43 15883 racelmerin   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
61 גיסין איתן - רז מזל 37.39 41972 14589   מודיעין/ירושלים
62 כהן עליזה - כהן חיים 36.51 23550 4158   אשדוד
63 royoyo - פישר צילה 32.61 royoyo 40544   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
64 (רובוט) - אופיר מאירה 29.57 ROBOT 14620   לא חבר בהתאגדות /ירושלים