Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
Israeli Pairs BBO - 1.7.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 01/07/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 12.30
מנהל תחרות: ספייר אלברט
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - שעיה יק 66.91 ROBOT 397 20 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
2 דוד אילן - ירוס מיכאל 63.95 23874 40706 16 חיפה כרמל
3 מולכו רז'אן - אנגל יוסי 63.09 9929 991 13 ת"א - אביבים
4 (רובוט) - פול יואכים 62.34 ROBOT 4172 10 לא חבר בהתאגדות /אילת
5 גנוט ישראל - רוזנברג שלמה 59.94 18048 23691 8 כפר סבא
6 (רובוט) - פסטרנק יוסף 59.60 ROBOT 1273 7 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
7 לביא שלומי - יוגב דוד 59.46 15132 3026 5 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
8 אביב נועה - אביב זאב 59.33 41284 23419 4 השרון
9 מילצ'ן רוני - מיוחס עליזה 58.88 5018 24777 4 נס ציונה
10 אנטין דוד - אגוזי נילי 57.87 3524 11419 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 קופמן שרה - אופנהיימר מיכאל 57.82 15635 361 4 רחובות/נס ציונה
12 מיוחס מושיקו - אורן טננבאום אפרת 56.34 14777 12991 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
13 לוי יצחק - גולדרינג אהובה 56.18 17092 16231 3 ירושלים/ת"א - אביבים
14 גינוסר איתמר - בקר ג'ני 55.54 19061 41452 3 ת"א - אביבים
15 מידן רחל - פז מרדכי 55.32 20257 8943 3 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
16 רפאלי דוד - כהן שבתאי 54.80 4087 14630 2 י"ם - מרכז הברידג'
17 לוי עמליה - פרץ שמואל 54.59 13470 16618 2 כפר סבא
18 פז שרה - וכט רפאל 54.45 8631 3191 2 רמת השרון
19 קאופמן ישראל - צביקל אריה 54.32 2169 10550 2 פולג- ברידג' פוינט/נתניה
20 לונשטיין תומר - גוברין אבי-ברטי 54.081 24100 42144 2 ת"א - אביבים
21 גבע קובי - אבס דן 54.079 24801 23864 2 נס ציונה
22 כהן חיים - בנבנישתי משה 54.03 4158 15355 2 אשדוד
23 גוליק אורי - גוליק איתן 53.56 1414 1413 1 הרצליה - אילה
24 לנג שורה - ברגר אבי 53.50 16877 1142 1 סביון - קרית אונו
25 רביד מנחם - תמרי גדי 52.94 1447 1448 1 ת"א - אביבים
26 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון 52.89 42419 8350 1 ב"ש - בית הברידג'/מועצת יואב
27 איסרס דב - זיו-לי נעים 52.76 12246 8514 1 ת"א - כיכר המדינה
28 (רובוט) - שנפ מאיה 52.75 ROBOT 23993 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
29 זיידנברג גת סופי - זיידנברג נצר יעקב 52.56 42484 13339 1 ראשל"צ - מרכז ספורט
30 (רובוט) - גרינברג טדי 52.27 ROBOT 41444 1 לא חבר בהתאגדות /כרמיאל
31 שלייפר ישראל - פרלמוטר אריה 51.86 3955 15054 1 חיפה כרמל/נהריה
32 (רובוט) - מעוז גסטון 51.38 ROBOT 42530 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
33 וייסבלום כלנית - קסלין ג'רום 50.94 14706 2883 1 כפר סבא/סביון - קרית אונו
34 אלול סימה - רגב יורם 50.48 11811 15877 1 כפר סבא
35 פרוז איתי - קוסטו דורית 50.36 15791 24143 1 אשדוד/תת סניף מועדון יבנה
36 (רובוט) - גל טיבור 50.13 ROBOT 13841 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
37 מיטלס חניתה - אור-עד יאיר 50.10 8418 1466 1 ת"א - אביבים
38 נתן מינה - לוי יהושע 49.57 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
39 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 49.26 4648 13512   נהריה - לב הצפון/נהריה
40 מרקוס דינו - מרקוס אסתר 49.00 13264 13263   פ"ת - אם המושבות
41 ענבר דוד - שאקי דן 48.98 18135 2090   רמת גן - ברידג' 4 פאן/נס ציונה
42 הלל מאיר - אלתר חגי 48.56 20227 18423   השרון
43 אמבר אסתי - רון תמר 48.26 42065 40278   ב"ש - בית הברידג'
44 ליבר מוניקה - כץ אפרים 47.72 12633 4299   קריות/טבעון
45 טובים רחל - קופילוב אלי 47.57 7725 10734   סביון - קרית אונו
46 פין מלקולם - מצא שמואל 47.51 1336 19699   רמת השרון
47 כץ אורה - ממלוק ברברה 47.30 23446 24138   חדרה - קדימה
48 מירון מאירה - עצמוני עוזי 47.19 21326 937   ב"ש - חברי הנגב
49 כהן שמואל - מילנר חיה 47.07 4938 9800   רמת גן - ברידג' 4 פאן/פ"ת - אם המושבות
50 הלר אילן - דביר אביב 46.58 9485 3014   ת"א - כיכר המדינה
51 דוד אלנה - שוורץ מרים 46.57 20192 24110   ת"א - אביבים
52 טנדטר עלי - קורן אלי 46.46 1926 42686   קריות/חיפה כרמל
53 (רובוט) - גיא יואל 46.34 ROBOT 17603   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
54 מנדלבוים בני - גל יוסי 46.23 24618 6038   ראש העין - גל
55 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 46.10 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
56 (רובוט) - שחר מגי 45.75 ROBOT 21065   לא חבר בהתאגדות /השרון
57 (רובוט) - בנציוני יואל 45.49 ROBOT 9222   לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
58 וילסקר בוריס - ללוש יעל 45.20 10360 13303   כפר סבא/חולון - הקנטרי
59 אור מאיר ציפי - לייכטר שרית 44.24 21347 23998   ב"ש - חברי הנגב
60 כרדי אברהם - בריסטובסקי אברהם 43.98 40383 20684   ת"א - אביבים
61 מרוז יוכי - קדר עמוס 43.96 24723 23373   רמת גן - ברידג' 4 פאן
62 (רובוט) - שגיא נעמי 43.33 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
63 פרץ פולדי - יזהר רפי 42.91 15460 15459   כפר מרדכי
64 (רובוט) - הראל אתי 42.05 ROBOT 19766   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
65 בן-דוד רוני - קופילוב צפרא 41.95 7728 10733   סביון - קרית אונו
66 מאיר דבורה - מאיר אברהם 41.67 17982 17981   ראש העין - גל
67 (רובוט) - פריגל דוד 41.48 ROBOT 5922   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
68 פרנקל גיורא - טל משה 40.94 13119 2176   רעננה - הקנטרי
69 royoyo - פישר צילה 40.49 royoyo 40544   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
70 סונדר לילי - urilevy101 40.00 23136 urilevy101   השרון/ לא חבר בהתאגדות
71 (רובוט) - בונים רוני 38.25 ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
72 (רובוט) - בבס סופיה 37.70 ROBOT 20467   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
73 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 37.04 5637 5638   פולג- ברידג' פוינט
74 כץ ז'אנה - רינות מישל 35.77 15094 12256   כפר סבא/רמת השרון