Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
#1036 Pairs avivim carmel barometer
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 06/07/20 סניף: אביבים
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.

תוצאות כלליות
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 קרביאן מרדכי - דה פריס גבי 47.51 9315 14048 14 ת"א - אביבים
2 נוימן יהושע - ולפר מיכאל 46.84 10646 12213 11 חיפה - הרץ/חיפה כרמל
3 יעקב מלכה - ססרקו לאה 44.99 14220 16554 9 י"ם - מרכז הברידג'
4 לובינסקי יובל - זופניק שושי 44.14 715 41703 7 ת"א - אביבים
5 כליף אילנה - אלון הדסה 37.28 11003 7835 6 רמת השרון/ת"א - אביבים
6 פולק אוסקר - פרקש רות 36.54 1061 5305 5 נס ציונה/כפר סבא
7 נוי לאודין - גזית גלי 34.62 22002 40227 4 לא חבר בהתאגדות /נהריה
8 גוליק אורי - גוליק איתן 33.44 1414 1413 4 הרצליה - אילה
9 רחימי רחמים - (רובוט) 30.82 13241 ROBOT 4 רחובות/ לא חבר בהתאגדות
10 voodooist - ורניה כרמל 28.59 voodooist 24601 -- לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 זלצר אביבה - שפירא גילה 24.57 24170 24956 3 חיפה כרמל
12 גוראל איתן - בן אלי מיכל 24.34 17114 24591 3 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
13 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 16.00 12405 14443 3 ת"א - אביבים/נס ציונה
14 זהבי ליאת - רומן חנה 15.22 41509 14655 2 ת"א - אביבים
15 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 14.93 10126 42144 2 ת"א - אביבים
16 קפלן אהרון - עמיר אריה 14.87 1763 503 2 חיפה - בית הלוחם
17 (רובוט) - סורס אגי 14.41 ROBOT 24242 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
18 (רובוט) - לביא נירה 14.09 ROBOT 14641 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
19 צינמן מיכל - דוד אילן 13.83 23875 23874 2 חיפה כרמל
20 מאור מלי - קרמר שמואל 12.98 17366 11091 2 פ"ת - אם המושבות/חולון - הקנטרי
21 שכטר דב - שכטר קרין 12.95 9074 9073 1 ת"א - כיכר המדינה
22 לבוביץ יורם - צווייג יחזקאל 10.36 18179 13700 1 ת"א - אביבים
23 (רובוט) - בכר יוסי 9.20 ROBOT 722 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה
24 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 8.32 16231 19027 1 ת"א - אביבים
25 סף יעל - דנק עומר 6.97 16743 42114 1 חדרה - קדימה/עמק יזרעאל
26 ינקוביץ ציפי - מור אהוד 6.47 23090 40709 1 חיפה כרמל
27 גוטליב ליפא - בייצר מוטי 6.26 16359 12001 1 חיפה כרמל
28 אליעז רות - וייל טובה 5.06 22057 20153 1 חיפה כרמל
29 גרינברג שוש - קופמן שרה 4.78 9687 15635 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
30 אפל מאיר - אפל ויליוי 2.08 22089 22088 1 סביון - קרית אונו
31 (רובוט) - לוי אנה 2.07 ROBOT 19412 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
32 רייטן חיה - הנדלר יהודה 1.02 23272 24469 1 חדרה - קדימה
33 (רובוט) - גילרמן ג'ניס 0.55 ROBOT 8000 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 סדן נגה - זינגר בני -2.17 17024 9089   ת"א - בית הלוחם אפקה/רעננה - ההגנה
35 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה -2.39 17615 20154   חיפה כרמל
36 גולדשטיין גבי - הירשמן איריס -2.69 20237 11817   ת"א - אביבים
37 שפי אבי - גלסר אנדרי -3.32 17155 9069   רמת גן - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
38 בצלאל רות - מירקין לודמילה -4.94 7549 10299   פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
39 ציפין שמואל - שטרן בן -4.98 24169 19887   חיפה כרמל
40 גינוסר איתמר - תמרי גדי -5.31 19061 1448   ת"א - אביבים
41 יקים נוגה - numarantz -5.35 3475 numarantz   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
42 (רובוט) - נחושתן אביבה -6.08 ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /תת סניף מועדון יבנה
43 אבישר שוש - אצבעוני זהבה -6.17 18501 18879   סביון - קרית אונו
44 שוצמן רחל - מץ דליה -6.39 15908 17803   חיפה כרמל
45 שדה אורי - בן חיים כרמלה -6.97 2630 22526   רחובות/נס ציונה
46 (רובוט) - בהירי תמר -7.90 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
47 ניימן בוריס - dee22 -7.91 21890 dee22   קריות/ לא חבר בהתאגדות
48 ויזל לילי - חריר אילנה -8.37 21043 14840   נתניה
49 קס דניאל - קס גינה -8.46 248 4692   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
50 מזרח איתמר - קימל שרה -8.83 10813 17400   קריות/חיפה - רמת אלון
51 כץ ז'אנה - רינות מישל -9.18 15094 12256   כפר סבא/רמת השרון
52 (רובוט) - קרן אורה -10.35 ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
53 בארי רפי - בארי מיכל -11.84 16400 16401   ת"א - אביבים
54 בנבנישתי רבי - אברהמי סוזי -12.04 16538 5868   ת"א - אביבים
55 (רובוט) - אורן טננבאום אפרת -12.82 ROBOT 12991   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
56 שמאי אילנה - אברהם חיה -13.80 13602 20235   חיפה כרמל
57 פיסטינר ציפורה - שומרוני גילה -14.91 12898 12077   אשדוד/נס ציונה
58 כץ אורה - ממלוק ברברה -17.72 23446 24138   חדרה - קדימה
59 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר -18.76 347 12406   ת"א - אביבים
60 בועזיז אילנה - אלבר רוזה -18.84 20371 40694   נס ציונה
61 שיף סמדר - אלון ליאורה -20.29 41358 5585   ת"א - כיכר המדינה/חיפה כרמל
62 ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה -21.32 6234 14693   ת"א - אביבים
63 er1972 - כהן יוסי -23.10 er1972 18280   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
64 בן שמחון אבי - גרוס ריצ'ארד -24.95 24816 41601   פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
65 המר אילנה - פלץ ברברה -31.59 13180 4463   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
66 ציטיאת אלי - ציטיאת פיונה -35.47 16494 16495   ת"א - אביבים
67 בסיס שרית - אורון רות -36.71 23082 18699   חיפה כרמל
68 (רובוט) - בר יוסף עקיבא -48.09 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
69 גולדנבלט ליביה - אוסימו הלן -60.43 42772 42789   חיפה כרמל
70 גולדמן גיזי - גולדנברג דוד -82.66 7934 21408   חיפה כרמל/הרצליה - פיתוח