Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
סימולטנית ארצית אונליין - 24.7.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 24/07/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 13.15
מנהל תחרות: שזיפי אילן
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 69.47 9130 8688 3 ת"א - אביבים
2 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 68.81 4648 13512 3 נהריה - לב הצפון/נהריה
3 shaimor - כץ פז 66.93 shaimor 23715 -- לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
4 גנוט ישראל - גבע חיים 65.31 18048 810 3 כ"ס - הדר/כפר סבא
5 קפלן אהרון - עמיר אריה 64.89 1763 503 3 חיפה - בית הלוחם
6 זק יניב - כהן אילן 64.60 4281 17258 3 חיפה כרמל/רמת השרון
7 (רובוט) - לביא נירה 64.42 ROBOT 14641 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 (רובוט) - נחום ניסים 64.23 ROBOT 4558 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
9 גבאי רפי - זנו מרים 64.04 18234 18233 3 ירושלים
10 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 63.88 2068 26 3 ראשון לציון/חיפה כרמל
11 כהן יהודה - אביטבול מרדכי 63.58 6866 40327 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
12 וייס יוסי - גלעדי יהודה 63.03 2757 3525 3 כפר סבא
13 סדיס ג'ובינה - רונן שושנה 62.67 14831 947 3 כפר סבא
14 בלאט לובומיר - זומר אילן ד"ר 62.51 16453 14359 3 ת"א - כיכר המדינה
15 בינט ג'ורג' שמעון - ארנון גדי 62.23 23284 4592 3 ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
16 זייטמן מגי - יעקב מלכה 62.05 2307 14220 3 י"ם - מרכז הברידג'
17 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה 61.76 10316 11054 3 ת"א - אביבים
18 Zohary - טיקולסקי עמיקם 61.69 Zohary 5460 -- לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
19 בנין בר רוני - פכטמן רון 61.63 1457 14659 3 השרון
20 ידלין ישראל - ארנון לואי 61.26 468 3425 3 פולג- ברידג' פוינט
21 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 61.14 18751 18141 3 קיסריה
22 כהן עדי - לביא שלומי 60.88 498 15132 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
23 (רובוט) - הורן אלי 60.80 ROBOT 3782 3 לא חבר בהתאגדות /קריות
24 שעובי אביהוא - אשל רן 60.76 21278 21869 3 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
25 חן ליאת - הרבסט אילן 60.39 17491 5935 3 טבעון
26 אורנשטיין איתן - חן אברהם 60.04 801 9276 3 חיפה כרמל/ירושלים
27 (רובוט) - מירום אהרון 59.70 ROBOT 4673 3 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
28 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 59.57 2211 2218 3 כרמיאל
29 וייס מנחם - וייס לאה 59.52 6012 22583 3 השרון
30 כהן עליזה - כהן חיים 59.44 23550 4158 3 אשדוד
31 קלר יצחק - שינבאום שלמה 59.42 9105 23421 3 פ"ת - אם המושבות
32 בר-און דליה - מעוז גסטון 59.40 1189 42530 3 נהריה - לב הצפון
33 שפי אבי - גלסר אנדרי 59.38 17155 9069 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
34 מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי 59.32 8215 5419 3 קריות
35 קרביץ אירית - ברוידא שרה 59.23 4419 16556 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
36 יהל נילי - חכמי מיכל 58.76 11658 3912 3 ירושלים
37 שפירא ורדה - שפירא דני 58.58 18764 18763 2 רמת השרון
38 (רובוט) - פסטרנק יוסף 58.52 ROBOT 1273 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
39 הופפלד אריה - שורץ שחר 57.98 2351 15637 2 רחובות
40 ירדני יעל - ספיר מרים 57.94 15266 16245 2 ירושלים
41 ברקמן מאיר - טימיאנקר נח 57.92 8312 3292 2 רחובות
42 ענבר דן - שיינר אליעזר 57.90 15231 19131 2 ירושלים
43 (רובוט) - הזנפרץ אתי 57.79 ROBOT 23333 2 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
44 איתן יבגניה - איתן מוניה 57.76 12132 12133 2 כפר סבא
45 קונפינו יוסי - פלדבוי גיל 57.75 6516 243 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
46 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 57.57 19137 14994 2 אשקלון
47 פיוטרו קלוד - גולומב יורם 57.03 4492 6553 2 רמת השרון/ת"א - האקדמיה לברידג'
48 ברט יורם - שיפטר שושי 56.999 14358 9198 2 ת"א - אביבים/רמת השרון
49 אורן בעז - אורן יפתח 56.996 23765 23206 2 עמק יזרעאל
50 פרג רחל - פרג אלי 56.85 24352 24353 2 פ"ת - אם המושבות
51 שפירא אניטה - לוטן עמרי 56.56 14693 42900 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
52 שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם 56.52 23583 22778 2 פולג- ברידג' פוינט
53 פרוז דלילה - פרוז משה 56.42 1496 1491 2 אשדוד
54 שחר אשר - גרינשטיין רעיה 56.40 1299 730 2 נהריה
55 פרידלנדר דודי - יעקב אברהם 56.39 12719 40496 2 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
56 ראובן עמי - לנדאו שחר 56.36 5056 7819 2 כפר סבא
57 ליבר מוניקה - זק שחר 56.29 12633 5348 2 קריות/חיפה כרמל
58 אלון יהודה - לוין יובל 56.28 1014 1857 2 כפר סבא
59 אלול סימה - רגב יורם 56.27 11811 15877 2 כפר סבא
60 פירסט רונית - נאור פנינה 56.26 12735 12734 2 טבעון
61 (רובוט) - בנציוני יואל 56.19 ROBOT 9222 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
62 רוזנטל מרטין - bagibar 56.065 2234 bagibar -- ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
63 פדון יניב - רום מיכל 56.059 2719 3406 2 ת"א - אביבים/כפר סבא
64 גבע עמיחי - גל טיבור 56.04 1856 13841 2 נהריה - לב הצפון/קריות
65 סדן נגה - עצמון נורית 55.97 17024 19138 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
66 מילר בני - זומר אהרון 55.936 18358 24413 2 פ"ת - ויצו
67 קרוגר לידיה - מועלם נירה 55.935 19658 22589 2 רעננה - ההגנה
68 רום שמעון - רום מאירה 55.891 15803 15802 2 ירושלים
69 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 55.890 14706 746 2 כפר סבא
70 ספייר אלברט - בלוך שרה 55.80 864 11409 2 כפר סבא
71 זמיר עמי - אלספל חנן 55.72 19705 16044 2 השרון
72 שמיר יעקב - מרום דני 55.71 425 3929 2 פולג- ברידג' פוינט
73 פייגל מרינה - מרקמן ודים 55.69 9892 14615 2 אשדוד
74 סוכמן צבי - סוכמן גידי 55.61 1837 13952 2 קיבוצי דרום
75 (רובוט) - שואל דוד 55.570 ROBOT 42068 2 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
76 בירמן אלה - ניר פסח 55.569 23182 2157 2 רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
77 כהן ישע - פרנס גיא 55.44 1726 40873 2 מבואות חרמון
78 אברון אנית - הובר אלימלך 55.434 14814 9668 2 מודיעין/מבואות חרמון
79 (רובוט) - לוי אנה 55.433 ROBOT 19412 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
80 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 55.383 40706 17526 2 חיפה כרמל
81 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת 55.376 11122 12991 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
82 רדלר חיה - דימנט נעם 55.35 6691 2297 2 רחובות
83 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 55.28 16557 24499 2 סביון - קרית אונו
84 ברקן הלנה - ברקן יואל 55.18 20063 16613 2 רעננה - ההגנה
85 נוימן יוכבד - מאור מלי 55.13 15789 17366 2 פ"ת - אם המושבות
86 פוקס איזבלה - קפלן טלי 55.04 13063 14642 2 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
87 אגוזי בתיה - אגוזי יורם 55.02 9241 9242 2 ב"ש - בית הברידג'
88 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה 55.010 17093 22920 2 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
89 (רובוט) - רביד מנחם 55.008 ROBOT 1447 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
90 צייטין דוד - טרגן אברהם 54.99 939 15186 1 ב"ש - חברי הנגב/ת"א - אביבים
91 גייבסקי נלי - שחר אמיר 54.91 40794 40627 1 חיפה כרמל
92 נבון יערי מירה - אפלבאום ערן 54.89 24048 23127 1 מודיעין
93 מושקוביץ עידו - רבינוביץ' יונתן 54.85 25000 40489 1 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
94 חכימי אהרן - חכימי תמר 54.81 2429 2427 1 סביון - קרית אונו
95 ורד רונית - רייכמן ברכה 54.70 17425 747 1 כפר סבא
96 נתן מינה - לוי יהושע 54.65 15086 23737 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
97 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 54.64 3514 6398 1 נס ציונה
98 (רובוט) - ניצן רינה 54.62 ROBOT 20459 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
99 (רובוט) - בן-דוד דני 54.61 ROBOT 8105 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון
100 (רובוט) - קדם משה 54.590 ROBOT 3590 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
101 רוטשילד חנן - רז עופר 54.586 1751 19053 1 מבואות חרמון
102 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 54.56 41217 11870 1 כפר סבא
103 (רובוט) - איבגי דוד ד"ר 54.55 ROBOT 9768 1 לא חבר בהתאגדות /אשדוד
104 גבע קובי - אבס דן 54.25 24801 23864 1 נס ציונה
105 (רובוט) - אליוביץ עליזה 54.15 ROBOT 16173 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
106 לויט יולי - בראונשטיין יעל 54.10 3566 14651 1 ת"א - כיכר המדינה
107 גוליק אורי - גוליק איתן 54.07 1414 1413 1 הרצליה - אילה
108 קראוסהר יהודה - קרסו חמדה 54.06 2761 12114 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /מבואות חרמון
109 אריאלי דנה - אריאלי אמנון 54.03 19192 663 1 כפר סבא
110 יזהר רפי - פרץ פולדי 54.02 15459 15460 1 כפר מרדכי
111 (רובוט) - לביא עמיקם 53.95 ROBOT 8449 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
112 רגונס פאני - ארבל עמוס 53.83 40261 40271 1 נס ציונה/רחובות
113 בנישטי שלמה - טוויג אהרון 53.79 18360 11720 1 פ"ת - ויצו
114 אוסדצ'י-קפלן אורנה - ברנר מרים 53.664 17014 17765 1 חיפה כרמל
115 סגלוב חנה - שני גילה 53.663 15610 14956 1 חיפה כרמל
116 שנקמן מנחם - שקד גדעון 53.51 40753 24355 1 פ"ת - אם המושבות
117 (רובוט) - גוטפריד שי 53.45 ROBOT 17756 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
118 מיוחס מושיקו - בלו אבי 53.42 14777 7954 1 נס ציונה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
119 (רובוט) - קרניאל דליה 53.31 ROBOT 42069 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
120 -------------------- 53.292 ----- ----- -- לא חבר בהתאגדות
121 לנדסברג ריבה - בלס אביבה 53.287 5301 11586 1 פ"ת - ויצו
122 רוזנפלד נחמה - יקיר דני 53.28 19101 19116 1 פ"ת - ויצו/סביון - קרית אונו
123 הראל משה - וישניצקי מירי 53.25 10120 11922 1 רעננה - הקנטרי
124 מירון מאירה - לייכטר שרית 53.19 21326 23998 1 ב"ש - חברי הנגב
125 (רובוט) - שאקי דן 53.17 ROBOT 2090 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
126 לוי עובדיה - שבירו גדי 53.13 4306 11687 1 ת"א - אביבים/מודיעין
127 הרץ רוג'ר ד"ר - דקל אברהם 53.12 5886 15521 1 פולג- ברידג' פוינט
128 כהן מזל - ליבסטר בני 53.10 13927 3642 1 ת"א - אביבים/השרון
129 מנדלבאום יצחק - אגרוניק גריגורי 53.06 2054 13110 1 ירושלים
130 אלרן ישראל - טמיר אלי 52.81 19052 5270 1 חיפה כרמל
131 בלוך גלעד - שמואלי רן 52.78 15199 3112 1 רמת השרון
132 כהן דוד - אלישר שלמה 52.75 4537 2005 1 ירושלים/ת"א - אביבים
133 בלס רמי - בלס יהודית 52.70 1188 1187 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
134 גרינברג שוש - קופמן שרה 52.58 9687 15635 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
135 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 52.55 10126 42144 1 ת"א - אביבים
136 (רובוט) - סלמון ראסל 52.50 ROBOT 2281 1 לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
137 פולק רותי - ליימן וייס ענת 52.49 22488 22491 1 פ"ת - אם המושבות
138 מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן 52.37 15700 23717 1 נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
139 דוד אליהו - בנימין סלביה 52.27 11385 10037 1 רמת השרון
140 (רובוט) - פינטו תמר 52.15 ROBOT 23661 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
141 רוזנברג מירי - גילרמן ג'ניס 52.125 7066 8000 1 ת"א - אביבים
142 (רובוט) - שקד נינט 52.116 ROBOT 21091 1 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
143 (רובוט) - רחימי רחמים 52.11 ROBOT 13241 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
144 שטיימן ישראל - בני רות 52.08 1577 1011 1 פולג- ברידג' פוינט
145 (רובוט) - כהן רחל 52.07 ROBOT 42487 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
146 פסרמן רחל - שרון זמירה 52.01 8580 19117 1 סביון - קרית אונו
147 מיוחס יעקב - מילצ'ן דרור 52.00 8871 3655 1 נס ציונה
148 לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר 51.95 8350 42419 1 מועצת יואב/ב"ש - בית הברידג'
149 שפר אילנה - דולב ורדה 51.83 23397 22489 1 פ"ת - אם המושבות
150 ליאור רות - ויינברג ארודי 51.58 19157 11657 1 ירושלים
151 (רובוט) - קופלביץ דולי 51.57 ROBOT 22490 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
152 אוליאמפרל אשר - רביב דוד 51.55 21821 21800 1 מודיעין
153 זיידמן רונית - קרמר זהבה 51.49 8956 11092 1 חולון - הקנטרי
154 גיא חנה - אנטין דוד 51.39 9306 3524 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
155 רפפורט לאה - בן דוד רמי 51.35 4261 16104 1 קריות
156 אלון אלכס - אדטו אבי 51.26 14907 18873 1 כרמיאל
157 רהב יוסף - אדלשטיין פרידה 51.25 1940 4631 1 חיפה כרמל
158 ברגיל אבי - טל ברוך 51.14 4181 10405 1 אילת/קריות
159 דגן חוה - כהן אורה 51.03 1057 3712 1 כפר סבא
160 -------------------- 51.00 ----- ----- -- לא חבר בהתאגדות
161 שלג אלי - וינביץ' גריגורי 50.99 15116 16081 1 רחובות
162 (רובוט) - שורצמן שלמה 50.97 ROBOT 16610 1 לא חבר בהתאגדות /חולון - הקנטרי
163 שנפ שולמית - שטרית אבי 50.96 4513 7748 1 ירושלים
164 גני רותי - ביגר כרמלה 50.85 23011 23012 1 חיפה כרמל
165 לוי אבי - שקד יצחק 50.82 5415 5414 1 קריות
166 סף יעל - צווייג יחזקאל 50.74 16743 13700 1 חדרה - קדימה/ת"א - אביבים
167 נוף נורית - בן דוד אבישי 50.69 19212 17851 1 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
168 מאיר דניאל - לידור דניאלה 50.62 12931 2632 1 רמת השרון/סביון - קרית אונו
169 הראלי שמואל - בטר שי 50.53 40250 41527 1 מבואות חרמון
170 קפנר פנינה - קפנר משה 50.506 22986 22985 1 כפר מרדכי
171 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 50.505 1213 19062 1 ת"א - כיכר המדינה
172 בר-יוסף נעמי - בר-יוסף גדי 50.4759 18276 18305 1 טבעון - רקפת
173 בסט יצחק (איזי) - יעקבי ברוריה 50.4756 6064 22638 1 עמק יזרעאל/טבעון - רקפת
174 בקרמן שרה - בקרמן בני 50.45 40872 13613 1 מבואות חרמון
175 לונדון אילנה - לונדון רן 50.44 40052 40053 1 ב"ש - בית הברידג'
176 שלומי דדי - שראל צביקה 50.43 5534 16011 1 רמת השרון
177 לוי יוסי - הירש הלן 50.22 10400 12658 1 כפר סבא
178 (רובוט) - ליפצ'וק חנה 50.20 ROBOT 22039 1 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
179 (רובוט) - חייט צבי 50.19 ROBOT 4654 1 לא חבר בהתאגדות /אילת
180 זילבר ריטה - זילבר משה 50.04 9182 9181 1 פ"ת - ויצו
181 קינן דני - קליין גד 49.98 9289 1185   נהריה - לב הצפון
182 ברנדס יניב - ברעם אלי 49.95 4697 13665   קיבוצי דרום
183 גיסין איתן - אייזנברג בני 49.84 41972 24889   מודיעין/פ"ת - אם המושבות
184 אבידן חנה - שפירא אורה 49.73 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
185 בודניק רבקה - בודניק יוסי 49.63 14977 14978   אשדוד
186 שומרוני גילה - פיסטינר ציפורה 49.45 12077 12898   נס ציונה/אשדוד
187 בנזראי לולה - שיף מכאלה 49.44 1445 21078   רמת השרון
188 אופיר רות - מיקנברג אירנה 49.42 14656 17719   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
189 רטר קורן - פטלקו ליה 49.41 40806 24895   ירושלים/פ"ת - אם המושבות
190 אביב נועה - אביב זאב 49.39 41284 23419   השרון
191 מי-טל רינה - פרקש עליזה 49.26 40437 2312   רעננה - ההגנה
192 שפרן אגי - לויתן אירנה 49.24 17035 18470   תת סניף מועדון יבנה
193 צין נאוה - ינאי יוסף 49.171 17437 10793   קיסריה/זכרון יעקב - עמיחי
194 קולדן יהודית - סצ'י קלר 49.170 19781 21508   ת"א - אביבים
195 וינברג דסי - קרדו אורית 49.16 20369 10888   רחובות
196 ירדני אהוד - בילר תודי 49.14 11774 4546   רמת השרון
197 דוקטורס גפרי - דוקטורס מרים 48.93 17276 17278   השרון
198 סוביק ויקטור - סוביק מאיה 48.89 14235 14915   ב"ש - בית הברידג'
199 צימרמן צבי - ויינברג ליאורה 48.79 42171 19886   י"ם - בית בלגיה/ירושלים
200 זוהר זאב - בלטר צבי 48.78 19186 42094   אשדוד
201 (רובוט) - טמיר ננסי 48.77 ROBOT 13732   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
202 טולדנו אורן - רז אמנון 48.7441 20506 12306   י"ם - בית בלגיה
203 בן סעיד ז'ק - פלד נתן 48.7437 1506 457   אשדוד
204 בבלי יורם - רוג'רס סטיב 48.67 58 474   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
205 אוקון הדסה - כהן אינה 48.61 21447 23966   רחובות
206 (רובוט) - בן משה גיורא 48.49 ROBOT 23310   לא חבר בהתאגדות /קריות
207 מזרחי שמחה - שפירא גילה 48.48 17615 24956   חיפה כרמל
208 זהר שרה - קלפקה חזי 48.45 10958 20017   סביון - קרית אונו
209 שרביט טליה - קסירר ויויאן 48.45 17699 22007   ירושלים
210 רסין רותי - מילנר חיה 48.34 9040 9800   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
211 Olga Simic - פאלוך אבלין 48.31 25063 16067   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
212 מישקין דפנה - מישקין אריה 48.16 16397 14925   ירושלים
213 שחל אריה - לאור דניאל 48.09 11897 723   כפר סבא
214 וינוגרד עודד - קליינר טניה 48.07 40551 40687   ירושלים
215 כליף יערה - כליף אילנה 48.03 16304 11003   רמת השרון
216 רז מזל - פורת רחל 48.00 14589 22538   ירושלים
217 אילן משה - ברוידא אלירם 47.97 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
218 קספרסקי סילביה - שטראוס-תבורי מיכל 47.81 21108 17594   להבים/פולג- ברידג' פוינט
219 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 47.80 1007 10371   רעננה - ההגנה
220 קידר-ויסמן עפרה - גל-אור אלכס 47.79 18272 17575   ירושלים/מודיעין
221 קיסרי נסים - גלרנטר אילנה 47.65 12577 21644   ב"ש - חברי הנגב
222 (רובוט) - כוגן רעיה 47.60 ROBOT 9385   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
223 246danlz - רקובר איל 47.575 246danlz 19950   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
224 שפט ברכה - רובינשטיין ססיליה 47.570 5164 11458   כפר סבא
225 אליעז רות - גרוס ריצ'ארד 47.49 22057 41601   חיפה כרמל
226 (רובוט) - עזורי איוון 47.48 ROBOT 2425   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
227 גולדמן רחל - כץ אוה 47.36 19028 461   ראשל"צ - מרכז ספורט
228 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 47.28 4103 17556   ירושלים
229 (רובוט) - שלייפר ישראל 47.27 ROBOT 3955   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
230 עזרא משה - מנחם אבינועם 47.25 7291 8888   ת"א - אביבים/נס ציונה
231 יודסין שלומית - בן עמי ז'קי 47.21 15863 16885   ירושלים
232 קרמרמן רותי - אבני אבי 47.2034 20362 20834   רעננה - ההגנה
233 קורן תקוה - זבולון מיקי 47.2032 4908 18384   רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
234 קרביץ אריה - מאירוביץ מיקי 47.15 4418 9413   רמת גן - ברידג' 4 פאן
235 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 47.12 893 24822   כרמיאל
236 (רובוט) - דילנברגר זיוה 47.09 ROBOT 19775   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
237 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 46.95 16864 4172   אילת
238 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף (פפה) 46.883 23375 23377   נתניה
239 (רובוט) - שגיא נעמי 46.880 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
240 סטרן דוד - אולסבורג ברנרד 46.762 23901 24172   רעננה - ההגנה
241 למדן יצחק - גולן דוד 46.761 41948 41810   ירושלים
242 (רובוט) - גלעדי ירון 46.70 ROBOT 20553   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
243 עמרם ציפי - דנן אלן ארי 46.69 18193 21726   ירושלים
244 מור מוטי - גרינברג שלווה 46.56 13337 6230   רעננה/כפר סבא
245 (רובוט) - שני רות 46.46 ROBOT 395   לא חבר בהתאגדות /אילת
246 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 46.31 347 12406   ת"א - אביבים
247 אדטו משה - גרינברג טדי 46.09 15250 41444   כרמיאל
248 (רובוט) - פישר אהובה 45.99 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
249 כץ אורה - ממלוק ברברה 45.89 23446 24138   חדרה - קדימה
250 אבנת צח - אבנת רן 45.85 23933 23932   עמק יזרעאל
251 תמיר ייעקב - אייזן בריאן 45.79 42326 42327   מבואות חרמון
252 רז ניסן - אברמסקי מוטי 45.67 15461 40556   ירושלים
253 שולץ דורית - כהן-ואן רוזה לואיזה 45.63 3921 15790   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
254 ולרשטיין בתיה - הראל אתי 45.62 42504 19766   קיסריה/רמת השרון
255 קופרמן זאב - וייס משה 45.60 3716 21397   השרון
256 בך ורדה - הס רנה 45.59 4529 2041   ירושלים
257 Tkeshet - קשת מרים 45.58 Tkeshet 5026   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
258 נחום ארז - כהן שמואל 45.57 22567 4938   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
259 (רובוט) - טיקוצינסקי מלכה 45.54 ROBOT 8643   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
260 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 45.51 16231 19027   ת"א - אביבים
261 רזניק פרץ - משכית חניתה 45.39 8294 12377   חיפה - הרץ/חיפה כרמל
262 (רובוט) - ליבוביץ דוד 45.32 ROBOT 18294   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
263 גודמן ברנרד - רוטברט רינה 45.31 12239 14190   ירושלים
264 אדלונד אטי - בן חיים כרמלה 45.29 22779 22526   נס ציונה
265 בן יאיר שלומית - שטיין נורית 45.27 40016 23558   מודיעין
266 דובדבני רות - דובדבני פנחס 45.09 24914 17647   זכרון יעקב - עמיחי
267 קרבי עפר - כץ אפרים 45.00 3449 4299   טבעון
268 אנדרמן ד"ר דוריאן - קרן אורה 44.95 15338 2362   רחובות/נס ציונה
269 היימן אוסקר - וינשטוק יהודה 44.91 24562 24564   ב"ש - בית הברידג'
270 אשכנזי חיים - מרקו ויקטור 44.90 5890 18940   פולג- ברידג' פוינט
271 שניר רותי - כהן מוירה 44.8642 13922 18110   כפר סבא
272 נתן מיכה - הנדל אביהו 44.8638 12111 23784   פ"ת - ויצו
273 סולניק אריה - גנס בוב 44.858 3038 113   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
274 נביא רות - נביא יהודה 44.81 15308 15307   חיפה כרמל
275 רפאלי דוד - כהן שבתאי 44.53 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
276 מן שמשון - מן פנינה 44.34 41150 24470   פולג- ברידג' פוינט
277 קוסטו יצחק - קוסטו דורית 44.23 13355 24143   תת סניף מועדון יבנה
278 (רובוט) - פדהצור פועה 44.19 ROBOT 18142   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
279 מרמר רוני - ארגז ירון 44.15 16315 6462   ירושלים
280 ליברמן ארנון - גבריאלי אריה 43.73 40047 40048   סביון - קרית אונו
281 יאראק יהודית - קשת דוד 43.72 18998 16997   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
282 צינמן מיכל - דוד אילן 43.70 23875 23874   חיפה כרמל
283 רגב נחום - רגב שרי 43.56 18285 42169   ירושלים
284 לוי עמליה - פרץ שמואל 43.51 13470 16618   כפר סבא
285 בן ארויה אילן - קורן דיאנה 43.50 2232 14993   אשקלון
286 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 43.39 23764 40362   טבעון - רקפת
287 (רובוט) - שילה ראובן 43.23 ROBOT 17368   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
288 לויט שושנה - פרידמן רונית 43.20 3548 18519   ת"א - אביבים
289 כהן בני - כהן יעקב 43.19 6806 6805   מבואות חרמון
290 בן-גל יצהר - לב פאול 43.08 14762 8788   רמת גן - ברידג' 4 פאן
291 (רובוט) - ילון עמנואל 42.94 ROBOT 23554   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
292 סביר אירנה - פלר חיים 42.79 40827 41597   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
293 (רובוט) - אלקלעי משה 42.74 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
294 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 42.71 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
295 וינברג עידו - רוטר מריו 42.70 40818 42582   רחובות
296 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 42.65 1327 3765   כפר סבא
297 (רובוט) - וולפגור אתי 42.62 ROBOT 20331   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
298 שניידר ישי - שניידר בלה 42.61 17643 21217   ירושלים
299 (רובוט) - שטרן ורד 42.57 ROBOT 24290   לא חבר בהתאגדות /קריות
300 סרבן דניאלה - אורון רות 42.56 20552 18699   חיפה כרמל
301 חזיזה איליין - וינטר צפורה 42.55 40169 21687   חדרה - קדימה
302 רזיאל מעיינה - פוסטר עופרה 42.52 15336 19198   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
303 אדלר דינר פרידה - רונן חנה 42.401 22582 21764   ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
304 (רובוט) - עופר מוטי 42.399 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
305 ציפין שמואל - שטרן בן 42.39 24169 19887   חיפה כרמל
306 (רובוט) - אופנהיים נגה 42.22 ROBOT 42058   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח
307 שבת דניס - עפרון פרנסין 42.10 10216 14774   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
308 אורון דוד - בילגוראי שרה 42.082 3379 12562   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
309 עצמוני עוזי - אור מאיר ציפי 42.081 937 21347   ב"ש - חברי הנגב
310 כרמי כרמלה - סגיב מירה 41.697 2804 9011   קריות/סביון - קרית אונו
311 גור משה - מנשה יעקב 41.695 13928 16040   סביון - קרית אונו
312 שכטר קרין - שכטר דב 41.65 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
313 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 41.59 16571 13526   כפר סבא
314 כהן אסתר - פירוז אסתר 41.55 19184 18167   אשדוד
315 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 41.50 18320 18283   ירושלים
316 פרנקל גיורא - טל משה 41.46 13119 2176   רעננה - הקנטרי
317 רוזנטל שי - צורף ברק 41.44 23839 41946   נס ציונה/תת סניף מועדון יבנה
318 (רובוט) - נחושתן אביבה 41.19 ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /תת סניף מועדון יבנה
319 (רובוט) - לוי יצחק 41.05 ROBOT 17092   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
320 קליין יעקב - בכר פנחס 41.03 21311 21421   פ"ת - אם המושבות
321 רינות מישל - זינגר בני 40.60 12256 9089   רמת השרון/רעננה - ההגנה
322 laureenr - רגב ציון 40.51 laureenr 19132   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
323 (רובוט) - דיין רחל 40.48 ROBOT 40734   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
324 הרבסט מיכאלה - קורן אלי 40.31 5638 42686   פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
325 חסין נטשה - ברדיצבסקי ולדימיר 40.26 19019 40837   ירושלים
326 בן מאיר ישי - בן נתן גיליאן 40.14 4764 40791   זכרון יעקב - עמיחי
327 mizmalka53 - וינברג שושי 40.13 mizmalka53 21491   לא חבר בהתאגדות /ראש העין - גל
328 קדר עמוס - מרוז יוכי 40.11 23373 24723   רמת גן - ברידג' 4 פאן
329 שמר טובה - גוטמן חיים 40.01 20843 11034   ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
330 שוובה דני - בבס סופיה 39.99 13866 20467   פ"ת - אם המושבות
331 מחלב חנה - למפרט איטה 39.95 21543 17547   רחובות
332 תורג'מן ארי - שבתאי אלי 39.91 16204 23552   אשדוד
333 הורוביץ חנה - זמיר דיצה 39.90 13107 16208   ת"א - אביבים
334 ממרוד מרסל - סוסינסקי אתי 39.87 15013 24261   אשדוד
335 פורמן בארי - דומניץ רימונד 39.78 21868 24888   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
336 פלס דגנית - ורקוני יהודית 39.703 40388 40303   חדרה - קדימה
337 מוזוליה קורנל - זילבר חיים 39.699 23305 24005   רמת גן - ברידג' 4 פאן
338 לביא משה - פטרושקה רועי 39.67 364 9793   ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
339 מנדלבוים בני - גל שולמית 39.55 24618 15046   ראש העין - גל
340 רובין דורית - פדון עמליה 39.42 22386 8425   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
341 חוטר משה - בלייר שלום 39.17 6813 40715   מבואות חרמון
342 (רובוט) - קוזיק סוניה 39.03 ROBOT 20776   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
343 ארידור לילי - אבני צבי 38.51 13637 41211   סביון - קרית אונו
344 שטרנברג אורי - קרמנשהי אריה 38.23 40764 24625   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
345 EyalYo525 - חסד אסתר 37.58 EyalYo525 41654   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
346 (רובוט) - Alex 58 37.29 ROBOT Alex 58   לא חבר בהתאגדות
347 פרס דמיטרי - כרדי אברהם 37.23 24756 40383   ת"א - אביבים
348 (רובוט) - לוי קרן 37.03 ROBOT 40300   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
349 (רובוט) - רטר דורון 35.87 ROBOT 41492   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
350 לנג שורה - ברגר אבי 35.55 16877 1142   סביון - קרית אונו
351 גרשוני שוש - אליעזר אברהם 35.51 40864 23438   ב"ש - בית הברידג'
352 רחמים אירית - בן ארצי עליזה 34.93 24063 40395   נהריה - לב הצפון/נהריה
353 גלעדי מיכאל - גלעדי ציפי 34.56 21393 21394   ר"ג - מרום נווה
354 פריד פאני - בר-און שמעון 33.95 40595 40594   אשקלון
355 פרסטיי ברכה - בונים רוני 33.44 41831 41837   אילת
356 amos2348 - מוספיר אלברט 30.04 amos2348 24815   לא חבר בהתאגדות /להבים