Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אליפות ישראל לגברים 2020 אונליין
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 06/08/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 18.97
מנהל תחרות: שזיפי אילן
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן 63.43 8266 801 20 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
2 ידלין ישראל - בנבניסטי רונן 59.97 468 23717 16 פולג- ברידג' פוינט
3 וייס יוסי - גלעדי יהודה 59.35 2757 3525 13 כפר סבא
4 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי 59.17 2502 9069 10 חיפה כרמל
5 מנדלבאום יצחק - אגרוניק גריגורי 59.16 2054 13110 8 ירושלים
6 ראובן עמי - רשתי שאול 58.59 5056 10470 7 כפר סבא
7 כהן ישע - פרנס גיא 58.48 1726 40873 5 מבואות חרמון
8 חכימי אהרן - מרק מיכה 58.07 2429 6938 4 סביון - קרית אונו/כפר סבא
9 לביא משה - ליפשיץ יותם 58.06 364 21121 4 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
10 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 57.92 16571 13526 4 כפר סבא
11 טרגן אברהם - צייטין דוד 57.36 15186 939 4 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
12 אלון יהודה - מילוא עמיר 56.05 1014 3743 3 כפר סבא
13 דנק שחר - דנק עומר 55.59 23742 42114 3 עמק יזרעאל
14 שמיר יעקב - מרום דני 55.40 425 3929 3 פולג- ברידג' פוינט
15 הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח 55.292 1007 3292 3 רעננה - ההגנה/רחובות
16 קרביץ אריה - מאירוביץ מיקי 55.287 4418 9413 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
17 עזרא משה - מנחם אבינועם 54.80 7291 8888 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
18 זק יניב - כהן אילן 54.65 4281 17258 2 חיפה כרמל/רמת השרון
19 ליפין גנאדי - דנציגר אלכס 54.35 20896 3258 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
20 ארנון גדי - קונפינו יוסי 54.30 4592 6516 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
21 אלג'ם יוסף ד"ר - לבנה דורון 54.13 12535 9605 2 רחובות
22 לובינסקי יובל - וינקלר עמית 54.09 715 5148 2 ת"א - אביבים
23 אוציטל בוריס - קלר יצחק 53.68 11725 9105 1 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
24 סרוסי דוד - פיברט יוסף 53.56 5699 8778 1 אשקלון/מועצת יואב
25 רגב יורם - פרולינגר איל 53.28 15877 19940 1 כפר סבא/השרון
26 רוזנטל מרטין - רם משה 52.37 2234 8378 1 ב"ש - חברי הנגב
27 גרינברג טדי - אדטו משה 52.34 41444 15250 1 כרמיאל
28 לוי יהושע - קרמר שמואל 52.06 23737 11091 1 מועדון הברידג' רחובות/חולון - הקנטרי
29 ברדיצבסקי ולדימיר - גולן דוד 51.83 40837 41810 1 ירושלים
30 מילר בני - זומר אהרון 51.73 18358 24413 1 פ"ת - ויצו
31 שגב חן - אינדיג אופיר 51.71 16820 25007 1 רחובות
32 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 51.23 4103 17556 1 ירושלים
33 כהן דוד - אלישר שלמה 50.96 4537 2005 1 ירושלים/ת"א - אביבים
34 albo68 - טרגן אפרים 50.73 albo68 3354 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
35 קנידל חוליו - וורך יגאל 50.66 1713 2177 1 קיבוצי דרום
36 שכטר דב - גנס בוב 50.26 9074 113 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
37 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 50.04 10126 42144 1 ת"א - אביבים
38 אלון אלכס - אדטו אבי 49.81 14907 18873   כרמיאל
39 פרנקל גיורא - טל משה 49.71 13119 2176   רעננה - הקנטרי
40 יזהר רפי - פרץ פולדי 49.59 15459 15460   כפר מרדכי
41 הראל אורן - ספייר אלברט 49.11 1844 864   רחובות/כפר סבא
42 כהן עדי - לביא שלומי 48.991 498 15132   נס ציונה/ת"א - אביבים
43 ארנון זאב - ספינקה פיני 48.987 13672 18859   ת"א - אביבים
44 גרוס ריצ'ארד - מור אהוד 48.986 41601 40709   חיפה כרמל
45 פישמן אדי - בר-שוע רן 48.96 16060 7811   השרון
46 זמיר עמי - אלספל חנן 48.84 19705 16044   השרון
47 פרי מוטי - פלר חיים 48.60 18022 41597   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
48 גוטפריד שי - זבולון מיקי 47.91 17756 18384   פולג- ברידג' פוינט
49 שלג אלי - וינביץ' גריגורי 47.80 15116 16081   רחובות
50 טל ישראל - בוך משה 47.47 1780 1864   כפר תבור
51 לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר 47.15 8350 42419   מועצת יואב/ב"ש - בית הברידג'
52 סולניק אריה - בלאט לובומיר 47.01 3038 16453   ת"א - כיכר המדינה
53 מיכאלי עדי - אפלבאום ערן 46.54 41724 23127   רחובות/מודיעין
54 פלופסקי לאון - שקד יצחק 45.80 5833 5414   חיפה כרמל/קריות
55 פרידלנדר דודי - יעקב אברהם 45.66 12719 40496   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
56 כהן חיים - בנבנישתי משה 45.45 4158 15355   אשדוד
57 פול יואכים - ברגיל אבי 45.39 4172 4181   אילת
58 מושקוביץ עידו - רבינוביץ' יונתן 45.24 25000 40489   נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
59 שידלוב שלמה - אברמסקי מוטי 44.84 18283 40556   ירושלים
60 רחימי רחמים - דימנט נעם 44.04 13241 2297   רחובות
61 נחום ארז - כהן שמואל 43.65 22567 4938   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
62 לרנר משה - אריאלי אמנון 43.38 15387 663   כפר סבא
63 ענבר דן - קשת דוד 43.26 15231 16997   ירושלים
64 בן סימון שרל - לנדה בנימין 42.61 10829 23597   ת"א - אביבים
65 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 42.21 893 24822   כרמיאל
66 רביב דוד - גל-אור אלכס 42.15 21800 17575   מודיעין
67 שטרית אבי - קריספי ניסים 41.60 7748 4534   ירושלים
68 הופפלד אריה - שורץ שחר 41.35 2351 15637   רחובות
69 זיו ישראל - מישקין אריה 41.23 4584 14925   ירושלים
70 בינט ג'ורג' שמעון - לירן ינון 40.66 23284 11122   ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
71 טל-שחר עופר - ברקן יואל 40.60 21323 16613   ת"א - בית הלוחם אפקה/רעננה - ההגנה
72 מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי 40.37 8215 5419   קריות
73 נצר שלמה - בירן מיכאל 39.61 3721 643   כפר סבא
74 אליאש יצחק - רון רז 34.65 8948 8947   מודיעין