Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
סימולטנית ארצית אונליין - 21.8.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/08/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 14.29
מנהל תחרות: עמית אסף
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 ליבסטר בני - רונן שושנה 69.42 3642 947 3 השרון/כפר סבא
2 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 68.75 5419 8215 3 קריות
3 לירן ינון - בינט ג'ורג' שמעון 67.74 11122 23284 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
4 מרק מיכה - מרק סוניה 67.29 6938 6937 3 כפר סבא
5 כהן יהודה - אביטבול מרדכי 67.03 6866 40327 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
6 שרו חורחה - טימיאנקר נח 66.76 3456 3292 3 חדרה - קדימה/רחובות
7 פז שרה - וכט רפאל 65.75 8631 3191 3 רמת השרון
8 חן ליאת - הרבסט אילן 65.48 17491 5935 3 טבעון
9 (רובוט) - עמיר מירה 65.24 ROBOT 2508 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
10 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 64.88 2068 26 3 ראשון לציון/חיפה כרמל
11 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 64.79 1007 10371 3 רעננה - ההגנה
12 בליז'ובסקי אלינה - וינביץ' גריגורי 64.69 42885 16081 3 מודיעין/רחובות
13 ממן גיא - שגב חן 64.68 17554 16820 3 אשקלון/רחובות
14 כליף יערה - כליף אילנה 64.34 16304 11003 3 רמת השרון
15 אורון דוד - בילגוראי שרה 63.87 3379 12562 3 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
16 אגוזי נילי - אנטין דוד 63.27 11419 3524 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
17 צדיק ארז - ינר יובל 62.79 2934 10981 3 אילת/פ"ת - אם המושבות
18 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן 62.65 8266 801 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
19 אביב זאב - טייגר יואל 62.53 23419 23417 3 השרון
20 טרגן אברהם - צייטין דוד 62.46 15186 939 3 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
21 בלס יוסף - בלס יעקב 62.17 14652 745 3 כפר סבא
22 מילר בני - זומר אהרון 61.96 18358 24413 3 פ"ת - ויצו
23 שר חנן - מילצ'ן דרור 61.66 2328 3655 3 ת"א - אביבים/נס ציונה
24 גבאי רפי - זנו מרים 61.62 18234 18233 3 ירושלים
25 הרבסט אפרת - הרבסט מיכאלה 61.59 40721 5638 3 פולג- ברידג' פוינט
26 איטח אלברט - טרגן אפרים 61.58 974 3354 3 ב"ש - חברי הנגב
27 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 61.28 14706 746 3 כפר סבא
28 גני יוסף - חוטר יפה 60.95 13268 5687 3 כפר סבא
29 כהן-טל ישי - פוקסמן ירחמיאל 60.93 688 1750 3 סביון - קרית אונו
30 (רובוט) - טיקולסקי עמיקם 60.44 ROBOT 5460 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
31 (רובוט) - גרוס יחיאל 60.33 ROBOT 40362 3 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
32 דוד אליהו - בנימין סלביה 60.11 11385 10037 3 רמת השרון
33 דומניץ רימונד - פורמן בארי 59.88 24888 21868 3 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
34 (רובוט) - בסמן רפאל 59.67 ROBOT 23524 3 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
35 עזרא משה - מנחם אבינועם 59.55 7291 8888 3 ת"א - אביבים/נס ציונה
36 וילסקר בוריס - ללוש יעל 59.37 10360 13303 3 כפר סבא/חולון - הקנטרי
37 קלר יצחק - שינבאום שלמה 58.95 9105 23421 3 פ"ת - אם המושבות
38 שחר אשר - גרינשטיין רעיה 58.88 1299 730 2 נהריה
39 פלופסקי לאון - טל דן 58.80 5833 1267 2 חיפה כרמל
40 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 58.79 13110 2054 2 ירושלים
41 בן-שיטרית ניסים - ברגיל אבי 58.52 40425 4181 2 י"ם - מרכז הברידג' /אילת
42 קוטב שושנה - לוי שלמה 58.43 17489 18664 2 טבעון - רקפת
43 (רובוט) - ברדיצבסקי ולדימיר 58.07 ROBOT 40837 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
44 שפט ברכה - loveable 58.06 5164 loveable -- כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
45 סבריגו ניסים - וייס גבי 57.98 1806 16933 2 עמק המעינות/כפר תבור
46 (רובוט) - יוגב דוד 57.96 ROBOT 3026 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
47 זומר אילן ד"ר - בלאט לובומיר 57.91 14359 16453 2 ת"א - כיכר המדינה
48 אשר נחמיה - שטרנברג אורי 57.89 19893 40764 2 י"ם - מרכז הברידג'
49 הולצר קלרה - בוחניק אשר 57.77 11280 12605 2 טבעון/חיפה כרמל
50 איטח מאיר - שואל דוד 57.72 23923 42068 2 חדרה - קדימה
51 ענבר ציפורה - לבסקי שלומית 57.71 4053 13890 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/פ"ת - אם המושבות
52 (רובוט) - נחום ניסים 57.69 ROBOT 4558 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
53 כץ אורה - ממלוק ברברה 57.55 23446 24138 2 חדרה - קדימה
54 רוזנטל מרטין - רם משה 57.36 2234 8378 2 ב"ש - חברי הנגב
55 מינץ יעקב - שיפטר שושי 57.29 175 9198 2 רמת השרון
56 הירש עדה - ברש צבי 57.20 6075 2570 2 קיסריה
57 סדן נגה - עצמון נורית 57.03 17024 19138 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
58 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 56.98 16571 13526 2 כפר סבא
59 יזהר רפי - פרץ פולדי 56.91 15459 15460 2 כפר מרדכי
60 בקרמן שרה - בקרמן בני 56.70 40872 13613 2 מבואות חרמון
61 מוסקוביץ ליליאנה - ארנון גדי 56.68 16129 4592 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
62 לובוצ'קוב אלכסנדר - רבינוביץ ריטה 56.64 42137 40728 2 פתח תקווה - ברידג' קורס
63 בך ורדה - הס רנה 56.62 4529 2041 2 ירושלים
64 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 56.58 3514 6398 2 נס ציונה
65 גבע עמיחי - גל טיבור 56.574 1856 13841 2 נהריה - לב הצפון/קריות
66 סלע דפנה - פלד נתן 56.573 13856 457 2 אשדוד
67 (רובוט) - קינן דני 56.52 ROBOT 9289 2 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
68 אלרן ישראל - טמיר אלי 56.47 19052 5270 2 חיפה כרמל
69 גבע עופר - נויברט טדי 56.46 1208 1214 2 כפר סבא
70 (רובוט) - גלבוע נחמה 56.43 ROBOT 20925 2 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
71 רהב יוסף - ענבר דוד 56.29 1940 18135 2 חיפה כרמל/רמת גן - ברידג' 4 פאן
72 איתן יבגניה - איתן מוניה 56.17 12132 12133 2 כפר סבא
73 מזרחי יפה - נוה גל 56.00 9032 18889 2 רמת השרון
74 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 55.984 4103 17556 2 ירושלים
75 (רובוט) - שאקי דן 55.979 ROBOT 2090 2 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
76 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 55.95 8312 13241 2 רחובות
77 גלרנטר אילנה - רם דוד 55.93 21644 3363 2 ב"ש - חברי הנגב
78 דימנט נעם - רדלר חיה 55.91 2297 6691 2 רחובות
79 גלנטי עמית - בקר ג'ני 55.89 41960 41452 2 ת"א - אביבים
80 (רובוט) - בנציוני יואל 55.88 ROBOT 9222 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
81 רטר קורן - פטלקו ליה 55.78 40806 24895 2 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
82 לוי אבי - שקד יצחק 55.73 5415 5414 2 קריות
83 זק יניב - כהן אילן 55.57 4281 17258 2 חיפה כרמל/רמת השרון
84 אופן משה - לנדסמן אטי 55.56 6455 12154 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
85 לובינסקי יובל - זופניק שושי 55.45 715 41703 2 ת"א - אביבים
86 יעקבי ברוריה - הוברמן דוד 55.42 22638 24340 2 טבעון - רקפת
87 ידלין דורון - ברט יורם 55.36 4830 14358 2 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
88 לוטן עמרי - שפירא אניטה 55.32 42900 14693 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
89 (רובוט) - גרינמן דוד 55.20 ROBOT 15019 2 לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
90 בלס אביבה - זילבר ריטה 55.14 11586 9182 2 פ"ת - ויצו
91 דגן אבינועם - דגן חוה 55.09 1055 1057 2 כפר סבא
92 גרינברג שוש - קופמן שרה 55.03 9687 15635 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
93 גולדמן רחל - כץ אוה 54.92 19028 461 1 ראשל"צ - מרכז ספורט
94 אשל רן - שעובי אביהוא 54.76 21869 21278 1 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
95 רוזנצוייג אסתר - גלור חיותה 54.68 1148 18188 1 סביון - קרית אונו
96 (רובוט) - ויסבוך ינקה לוצ'יה 54.62 ROBOT 8001 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
97 רוטשילד חנן - רז עופר 54.60 1751 19053 1 מבואות חרמון
98 כספי פנינה - כספי ישראל 54.52 21164 21165 1 ראש העין - גל
99 יגודה גילה - אביב עופר 54.39 25011 42032 1 ר"ג - מרום נווה
100 בלוך גלעד - שמואלי רן 54.34 15199 3112 1 רמת השרון
101 סוביק ויקטור - סוביק מאיה 54.311 14235 14915 1 ב"ש - בית הברידג'
102 נצר שלמה - בירן מיכאל 54.307 3721 643 1 כפר סבא
103 טוביאן אבי - מרמר רוני 54.25 17119 16315 1 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
104 לוי יוסי - הירש הלן 54.16 10400 12658 1 כפר סבא
105 (רובוט) - יקים נוגה 54.14 ROBOT 3475 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
106 רונן אורה - כהן יוסי 54.07 3085 18280 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
107 גריזים יורם - קוסטו יצחק 53.95 11120 13355 1 תת סניף מועדון יבנה
108 (רובוט) - כוגן רעיה 53.87 ROBOT 9385 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
109 חן אברהם - מיכאלי נפתלי 53.85 9276 10767 1 ירושלים
110 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 53.80 4648 13512 1 נהריה - לב הצפון/נהריה
111 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 53.79 2211 2218 1 כרמיאל
112 בירנבך דוד - קריספי ניסים 53.72 4536 4534 1 ירושלים
113 ארנון זאב - ספינקה פיני 53.63 13672 18859 1 ת"א - אביבים
114 פדון יניב - רום מיכל 53.59 2719 3406 1 ת"א - אביבים/כפר סבא
115 שטיימן ישראל - בני רות 53.53 1577 1011 1 פולג- ברידג' פוינט
116 שטאובר אריה - פרידלנדר דודי 53.52 22530 12719 1 נס ציונה/רחובות
117 קפלן אהרון - ברב בנימין 53.51 1763 664 1 חיפה - בית הלוחם/קריות
118 סדן יעל - ROYALBEAST 53.31 10855 ROYALBEAST -- ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
119 שרעבי יורם - לוי יצחק 53.29 18198 17092 1 ירושלים
120 שניידר ישי - שניידר בלה 53.233 17643 21217 1 ירושלים
121 סגלוב חנה - שני גילה 53.228 15610 14956 1 חיפה כרמל
122 פלץ ברברה - המר אילנה 53.09 4463 13180 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
123 אלון אלכס - אדטו אבי 53.07 14907 18873 1 כרמיאל
124 בייצר מוטי - פרולינגר איל 52.97 12001 19940 1 חיפה כרמל/השרון
125 גלסר אנדרי - שפי אבי 52.96 9069 17155 1 חיפה כרמל/רמת גן - ברידג' 4 פאן
126 גנוט ישראל - שחל אריה 52.94 18048 11897 1 כפר סבא
127 אלון יהודה - מילוא עמיר 52.92 1014 3743 1 כפר סבא
128 טוויג אהרון - מנחמי אבשלום 52.84 11720 3103 1 פ"ת - ויצו/ת"א - אביבים
129 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 52.78 40706 17526 1 חיפה כרמל
130 (רובוט) - לביא עמיקם 52.76 ROBOT 8449 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
131 (רובוט) - קוזיק סוניה 52.63 ROBOT 20776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
132 קנידל חוליו - וורך יגאל 52.44 1713 2177 1 קיבוצי דרום
133 שפירא ורדה - שפירא דני 52.43 18764 18763 1 רמת השרון
134 (רובוט) - סדיס ג'ובינה 52.38 ROBOT 14831 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
135 (רובוט) - שוורץ ברברה 52.36 ROBOT 16744 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
136 קרמנשהי אריה - קשת דוד 52.30 24625 16997 1 ירושלים
137 הלמן קרן - בן שמחון אבי 52.29 9272 24816 1 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
138 כהן חיים - כהן עליזה 52.22 4158 23550 1 אשדוד
139 pevi - hd1200tu 52.18 pevi hd1200tu -- לא חבר בהתאגדות
140 טובביס אלכס - פרקש רות 52.14 15895 5305 1 ת"א - אביבים/כפר סבא
141 זמיר עמי - אלספל חנן 52.11 19705 16044 1 השרון
142 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה 52.062 10316 11054 1 ת"א - אביבים
143 חכימי אהרן - חכימי תמר 52.057 2429 2427 1 סביון - קרית אונו
144 פרג רחל - פרג אלי 52.04 24352 24353 1 פ"ת - אם המושבות
145 ליברמן ארנון - ג'קמן לילית 52.024 40047 11161 1 סביון - קרית אונו
146 מילנר חיה - רסין רותי 52.023 9800 9040 1 פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
147 (רובוט) - רוזנס מיקי 51.89 ROBOT 6221 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
148 מאור מלי - נוימן יוכבד 51.778 17366 15789 1 פ"ת - אם המושבות
149 בנין בר רוני - פכטמן רון 51.777 1457 14659 1 השרון
150 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 51.76 893 24822 1 כרמיאל
151 יהל נילי - חכמי מיכל 51.75 11658 3912 1 ירושלים
152 ציפין שמואל - שטרן בן 51.54 24169 19887 1 חיפה כרמל
153 (רובוט) - דיין חי 51.47 ROBOT 23122 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
154 שמיון דגן ג'ודי - סולניק אריה 51.36 15048 3038 1 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
155 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 51.35 12405 14443 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
156 פריגל דוד - יעקב אברהם 51.32 5922 40496 1 מודיעין/מועדון הברידג' רחובות
157 קולדן יהודית - סצ'י קלר 51.30 19781 21508 1 ת"א - אביבים
158 רוטברט רינה - גודמן ברנרד 51.18 14190 12239 1 ירושלים
159 אברמסקי מוטי - שידלוב שלמה 51.17 40556 18283 1 ירושלים
160 מועלם נירה - קרוגר לידיה 51.13 22589 19658 1 רעננה - ההגנה
161 ספייר אלברט - בלוך שרה 51.11 864 11409 1 כפר סבא
162 קפלן טלי - פוקס איזבלה 51.08 14642 13063 1 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
163 אור-עד יאיר - מיטלס חניתה 51.05 1466 8418 1 ת"א - אביבים
164 קידר-ויסמן עפרה - בן עמי ז'קי 51.03 18272 16885 1 ירושלים
165 סוכמן צבי - סוכמן גידי 50.85 1837 13952 1 קיבוצי דרום
166 בובל סרגיי - מנשה יעקב 50.82 24150 16040 1 סביון - קרית אונו
167 אדטו משה - גרינברג טדי 50.80 15250 41444 1 כרמיאל
168 פוסטר עופרה - רזיאל מעיינה 50.79 19198 15336 1 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
169 בלטר צבי - זוהר זאב 50.73 42094 19186 1 אשדוד
170 לויט יולי - בראונשטיין יעל 50.662 3566 14651 1 ת"א - כיכר המדינה
171 דנק שחר - דנק עומר 50.661 23742 42114 1 עמק יזרעאל
172 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 50.595 41217 11870 1 כפר סבא
173 (רובוט) - שחר מגי 50.586 ROBOT 21065 1 לא חבר בהתאגדות /השרון
174 קליין יעקב - בכר פנחס 50.58 21311 21421 1 פ"ת - אם המושבות
175 מן שמשון - מן פנינה 50.56 41150 24470 1 פולג- ברידג' פוינט
176 גילרמן ג'ניס - רוזנברג מירי 50.54 8000 7066 1 ת"א - אביבים
177 ליימן וייס ענת - פולק רותי 50.49 22491 22488 1 פ"ת - אם המושבות
178 גלעדי מיכאל - גלעדי ציפי 50.45 21393 21394 1 ר"ג - מרום נווה
179 שכטר קרין - שכטר דב 50.43 9073 9074 1 ת"א - כיכר המדינה
180 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 50.42 1213 19062 1 ת"א - כיכר המדינה
181 ליבר מוניקה - זק שחר 50.36 12633 5348 1 קריות/חיפה כרמל
182 בר-יוסף נעמי - בר-יוסף גדי 50.34 18276 18305 1 טבעון - רקפת
183 לויט שושנה - פרידמן רונית 50.33 3548 18519 1 ת"א - אביבים
184 אוליאמפרל אשר - רביב דוד 50.32 21821 21800 1 מודיעין
185 פרי סוזנה - פורת רחל 50.31 22920 22538 1 ירושלים
186 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 50.28 16231 19027 1 ת"א - אביבים
187 כהן מוירה - שניר רותי 50.25 18110 13922 1 כפר סבא
188 מרוז יוכי - קדר עמוס 50.23 24723 23373 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
189 פז אלי - שביט מיכאל 50.21 1745 7424 1 טבעון
190 אשכנזי יוסף (פפה) - בן-הרוש אלברט 50.20 23377 23375 1 נתניה
191 מרקמן ודים - פייגל מרינה 50.06 14615 9892 1 אשדוד
192 (רובוט) - סביר אירנה 49.99 ROBOT 40827   לא חבר בהתאגדות /רחובות
193 רבינוביץ דורון - מנדלאי אמי 49.92 17285 17340   רמת גן - ברידג' 4 פאן
194 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 49.88 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
195 פרוז איתי - קוסטו דורית 49.87 15791 24143   אשדוד/תת סניף מועדון יבנה
196 (רובוט) - אליוביץ עליזה 49.81 ROBOT 16173   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
197 (רובוט) - עופר מוטי 49.77 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
198 מרקוביץ חנוך - גונן נילי 49.67 3704 24661   מודיעין
199 הובר אלימלך - כץ שרה 49.66 9668 14791   מבואות חרמון/נהריה - לב הצפון
200 (רובוט) - מישקין אריה 49.57 ROBOT 14925   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
201 (רובוט) - דויטש פיק לאה 49.47 ROBOT 41558   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
202 Sofia Dudko - סנה מיכה 49.41 17392 15257   פולג- ברידג' פוינט
203 קרביץ אירית - ברוידא שרה 49.29 4419 16556   רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
204 זילבר חיים - מוזוליה קורנל 49.22 24005 23305   רמת גן - ברידג' 4 פאן
205 גני רותי - ביגר כרמלה 49.14 23011 23012   חיפה כרמל
206 וינוגרד עודד - קליינר טניה 49.00 40551 40687   ירושלים
207 (רובוט) - פדהצור פועה 48.76 ROBOT 18142   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
208 אלול סימה - רגב יורם 48.601 11811 15877   כפר סבא
209 גל קידר עדנה - אהרוני אורית 48.599 19100 21418   השרון
210 שוהם אילן - שוהם הדר 48.50 24093 23388   ראש העין - גל
211 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 48.45 347 12406   ת"א - אביבים
212 צפריר יהודה - בסט יצחק (איזי) 48.38 22635 6064   טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
213 (רובוט) - טיקוצינסקי מלכה 48.22 ROBOT 8643   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
214 טולדנו אורן - רז אמנון 48.15 20506 12306   י"ם - בית בלגיה
215 שני חנוך - גבע חיים 48.14 42203 810   רעננה/כפר סבא
216 שפירו לאה - בן דוד יובל 48.09 18524 17852   רמת השרון
217 דוקטורס מרים - כץ שריל 48.00 17278 17509   השרון
218 רפאלי דוד - כהן שבתאי 47.99 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
219 לוי עמליה - פרץ שמואל 47.94 13470 16618   כפר סבא
220 מאיר דניאל - לידור דניאלה 47.91 12931 2632   רמת השרון/סביון - קרית אונו
221 ירדני יעל - ספיר מרים 47.89 15266 16245   ירושלים
222 פרנקל גיורא - טל משה 47.72 13119 2176   רעננה - הקנטרי
223 (רובוט) - פסטרנק יוסף 47.65 ROBOT 1273   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
224 זלצר אביבה - שפירא גילה 47.61 24170 24956   חיפה כרמל
225 שוצמן רחל - ברקוביץ אריה 47.57 15908 2502   חיפה כרמל
226 אולסבורג ברנרד - סטרן דוד 47.51 24172 23901   רעננה - ההגנה
227 וייס לאה - וייס מנחם 47.43 22583 6012   השרון
228 נתן מיכה - אינשטיין אבי 47.42 12111 41427   פ"ת - ויצו/סביון - קרית אונו
229 כהן אבנר - רז ניסן 47.30 9199 15461   ירושלים
230 בלס רמי - בלס יהודית 47.20 1188 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
231 (רובוט) - וינברג עידו 47.05 ROBOT 40818   לא חבר בהתאגדות /רחובות
232 חרובי עופר - וינקלר עמית 46.99 21755 5148   מודיעין/ת"א - אביבים
233 אבני צבי - אבני אבי 46.9737 41211 20834   סביון - קרית אונו/רעננה - ההגנה
234 שובל אפרים - שורץ שחר 46.9735 5007 15637   רחובות
235 שראל צביקה - שלומי דדי 46.94 16011 5534   רמת השרון
236 בן חיים שרה - לוי משה 46.88 10148 24543   ראשון לציון/ראשל"צ - מרכז ספורט
237 גפטר קליר - לביא משה 46.85 1223 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
238 (רובוט) - מנדלבוים בני 46.76 ROBOT 24618   לא חבר בהתאגדות /ראש העין - גל
239 ליאור רות - ויינברג ארודי 46.73 19157 11657   ירושלים
240 טיין דליה - מילצ'ן רוני 46.68 15103 5018   רחובות/נס ציונה
241 (רובוט) - פז אפי 46.66 ROBOT 7966   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
242 אבידן חנה - שפירא אורה 46.59 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
243 רובין דורית - פדון עמליה 46.53 22386 8425   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
244 ידלין ישראל - בנבניסטי רונן 46.50 468 23717   פולג- ברידג' פוינט
245 ציפין עודד - גילאון אריה 46.47 17725 23769   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
246 רבינוביץ' יונתן - מושקוביץ עידו 46.46 40489 25000   פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
247 כהן אסתר - פירוז אסתר 46.44 19184 18167   אשדוד
248 תורג'מן ארי - שבתאי אלי 46.39 16204 23552   אשדוד
249 שפנר מיכל - לוי אנה 46.38 23720 19412   חיפה - בית הלוחם/קריות
250 (רובוט) - כהן רחל 46.33 ROBOT 42487   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
251 קורן תקוה - זבולון מיקי 46.31 4908 18384   רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
252 רייכמן ברכה - ורד רונית 46.30 747 17425   כפר סבא
253 בלייברג מרים - כהן סמי 46.16 11375 15754   כ"ס - הדר
254 פיסטינר ציפורה - שומרוני גילה 45.99 12898 12077   אשדוד/נס ציונה
255 (רובוט) - לביא נירה 45.98 ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
256 יולביץ שלומית - שקד חנה 45.93 40525 23327   ראשל"צ - בית מכבי
257 שחר אילנה - רקובר איל 45.87 19952 19950   י"ם - מרכז הברידג'
258 (רובוט) - קופלביץ דולי 45.85 ROBOT 22490   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
259 וייס משה - קופרמן זאב 45.84 21397 3716   השרון
260 לנדה בנימין - כהן מאיר 45.822 23597 1037   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
261 הרץ רוג'ר ד"ר - דקל אברהם 45.818 5886 15521   פולג- ברידג' פוינט
262 צמח כמי - אלון אדל 45.78 17976 17028   רמת השרון/רמת גן - ברידג' 4 פאן
263 גורן עודד - פרחי לינה 45.773 16436 15050   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
264 וישניצקי מירי - כהנא ישראל 45.772 11922 3510   רעננה - הקנטרי/חולון - הקנטרי
265 דור רולנדה ד"ר - מיוחס עליזה 45.71 16811 24777   נס ציונה
266 אנדרמן ד"ר דוריאן - קרן אורה 45.70 15338 2362   רחובות/נס ציונה
267 (רובוט) - לייכטר שרית 45.54 ROBOT 23998   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
268 זייטק אביב - ירושלמי דליה 45.34 23751 24041   נס ציונה/רחובות
269 royoyo - פישר צילה 45.28 royoyo 40544   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
270 לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר 45.23 8350 42419   מועצת יואב/ב"ש - בית הברידג'
271 (רובוט) - גוטפריד שי 45.22 ROBOT 17756   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
272 ישראלי יוני - שפרוך אדוארד 45.20 42205 42206   רחובות
273 שרון זמירה - ברעם אשר 45.19 19117 14933   סביון - קרית אונו
274 (רובוט) - ברעם אלי 45.14 ROBOT 13665   לא חבר בהתאגדות /קיבוצי דרום
275 גרשוני שוש - קספרסקי סילביה 45.06 40864 21108   ב"ש - בית הברידג'/להבים
276 שטיין נורית - בן יאיר שלומית 45.00 23558 40016   מודיעין
277 לונדון אילנה - לונדון רן 44.84 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
278 (רובוט) - פארי אהרון 44.68 ROBOT 14383   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
279 בטר שי - אייזן בריאן 44.66 41527 42327   מבואות חרמון
280 נחום ארז - כהן שמואל 44.56 22567 4938   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
281 ראובן עמי - סוחר יצחק 44.50 5056 14554   כפר סבא/קריות
282 גיסין איתן - רז מזל 44.39 41972 14589   מודיעין/ירושלים
283 (רובוט) - אלתרמן קלרה 44.30 ROBOT 20706   לא חבר בהתאגדות /השרון
284 גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה 44.158 19061 40351   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
285 נתן מינה - לוי יהושע 44.157 15086 23737   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
286 גל שולמית - גל יוסי 44.12 15046 6038   ראש העין - גל
287 בר-און אלדד - קליין גד 43.93 1170 1185   נהריה - לב הצפון
288 (רובוט) - קרמרמן רותי 43.91 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
289 (רובוט) - הזנפרץ אתי 43.902 ROBOT 23333   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
290 בקלצוק ארז - טל יוסף 43.900 7115 6585   רמת גן - ברידג' 4 פאן
291 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 43.87 16557 24499   סביון - קרית אונו
292 (רובוט) - רגונס פאני 43.78 ROBOT 40261   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
293 (רובוט) - קדם משה 43.60 ROBOT 3590   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
294 (רובוט) - נוי יצחק 43.593 ROBOT 24350   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
295 שפיר אבי - חרפק צבי 43.592 40173 40471   זכרון יעקב - עמיחי
296 גייבסקי נלי - שחר אמיר 43.590 40794 40627   חיפה כרמל
297 סידי בתיה - הרץ רבקה 43.57 22964 21735   פ"ת - אם המושבות
298 קורן דיאנה - בן ארויה אילן 43.53 14993 2232   אשקלון
299 (רובוט) - סביר נח 43.40 ROBOT 14631   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
300 (רובוט) - בן-דוד דני 43.372 ROBOT 8105   לא חבר בהתאגדות /טבעון
301 (רובוט) - ילון עמנואל 43.371 ROBOT 23554   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
302 קרבי עפר - כץ אפרים 43.27 3449 4299   טבעון
303 וידבסקי חנה - וידבסקי מיכה 43.25 5855 5856   כפר סבא
304 נבון יערי מירה - אפלבאום ערן 43.04 24048 23127   מודיעין
305 קישוני יואב - קישוני דליה 43.02 14914 3344   ב"ש - חברי הנגב
306 רגב נחום - דנן אלן ארי 42.93 18285 21726   ירושלים
307 אשכנזי אברהם - חשין אסתר 42.87 24937 23719   רעננה - ההגנה/השרון
308 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 42.77 19137 14994   אשקלון
309 קליר מרים - קליר איתן ד"ר 42.50 40598 24757   אשקלון
310 (רובוט) - הנדל אביהו 42.48 ROBOT 23784   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
311 פדלון אורה - פריד עדינה 42.45 24901 21761   ר"ג - מרום נווה
312 Ilanali - ולרשטיין בתיה 42.30 Ilanali 42504   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
313 אבישר שוש - אצבעוני זהבה 42.09 18501 18879   סביון - קרית אונו
314 שמר טובה - גוטמן חיים 42.06 20843 11034   ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
315 וייס פאולה - נאון דניס 42.00 16244 23024   ירושלים
316 המר מיקי - המר ברוריה 41.97 16891 16890   אשקלון
317 רום שמעון - רום מאירה 41.88 15803 15802   ירושלים
318 דולב ורדה - שפר אילנה 41.84 22489 23397   פ"ת - אם המושבות
319 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 41.51 17615 20154   חיפה כרמל
320 גוארצ'י טבני רותי - שטראוס-תבורי מיכל 41.454 41295 17594   פולג- ברידג' פוינט
321 (רובוט) - אלקלעי משה 41.452 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
322 בירמן אלה - ברקן יואל 41.382 23182 16613   רעננה - ההגנה
323 בוימל דבורה - שטרן ורד 41.381 13904 24290   קריות
324 גלילי נתן - עוזר יורם 41.28 17844 16082   מודיעין
325 (רובוט) - מלכנר זאב 41.17 ROBOT 23995   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
326 לוי עובדיה - שבירו גדי 41.06 4306 11687   ת"א - אביבים/מודיעין
327 zwib1 - monbi 41.00 zwib1 monbi   לא חבר בהתאגדות
328 מחלב צ'רלי - מחלב חנה 40.93 21870 21543   רחובות
329 שיף מכאלה - הראל אתי 40.90 21078 19766   רמת השרון
330 שינדלר ליאורה - חסד אסתר 40.88 40877 41654   מבואות חרמון
331 (רובוט) - בבס סופיה 40.84 ROBOT 20467   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
332 ruta35 - וינטר צפורה 40.44 ruta35 21687   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
333 יקיר דני - מימון שרית 40.36 19116 17412   סביון - קרית אונו
334 (רובוט) - כוגן מיכאל 40.28 ROBOT 40693   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
335 אדלונד אטי - בן חיים כרמלה 40.27 22779 22526   נס ציונה
336 גבעון בת-שבע - ארבל עמוס 40.06 16006 40271   רחובות
337 צנעני אילנה - פלר חיים 39.94 17408 41597   מועדון הברידג' רחובות
338 טאוב זאב - מנדר ענת 39.85 10750 40603   כרמיאל
339 (רובוט) - פינטו תמר 39.65 ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
340 ניב אתי - סבירסקי אהוד 39.60 23140 40436   רעננה - ההגנה
341 (רובוט) - ליפצ'וק חנה 39.46 ROBOT 22039   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
342 (רובוט) - zohary 39.22 ROBOT zohary   לא חבר בהתאגדות
343 (רובוט) - סגל שרה 39.17 ROBOT 17420   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
344 שולץ דורית - כהן-ואן רוזה לואיזה 38.68 3921 15790   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
345 מעוז סמדר - מעוז גסטון 38.54 42531 42530   נהריה - לב הצפון
346 צינמן מיכל - דוד אילן 38.40 23875 23874   חיפה כרמל
347 גינגולד סוזנה - שקד נינט 38.29 17988 21091   ראשל"צ - מרכז ספורט
348 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 38.08 10126 42144   ת"א - אביבים
349 שבת דניס - עפרון פרנסין 37.95 10216 14774   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
350 אילן משה - ברוידא אלירם 37.94 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
351 (רובוט) - שגיא נעמי 37.83 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
352 ליבוביץ דוד - רוזנברג שרה 37.59 18294 4795   כ"ס - הדר
353 עינת אוה - שברצמן אילנה 37.54 19332 20084   פ"ת - אם המושבות
354 ace42_ - שטרסלר אוה 37.51 ace42_ 18729   לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
355 שקד גדעון - שנקמן מנחם 37.29 24355 40753   פ"ת - אם המושבות
356 עצמוני עוזי - מירון מאירה 37.16 937 21326   ב"ש - חברי הנגב
357 אשכנזי חיים - וינשטיין נילי 35.91 5890 42274   פולג- ברידג' פוינט
358 וולפגור אתי - אמדו דליה 35.34 20331 40356   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
359 F221100 - בר-און שמעון 34.99 F221100 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
360 סוורי עוזי - למדן יצחק 33.34 18803 41948   ירושלים
361 זלאיט לבנה - קויפמן בלהה 32.76 2782 25010   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
362 רגב ציון - רגב שרי 32.40 19132 42169   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
363 (רובוט) - אלה סו 31.80 ROBOT 16521   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
364 חוטר משה - בלייר שלום 31.453 6813 40715   מבואות חרמון
365 ליבר דבורה - פישר אהובה 31.451 21744 24341   תת סניף מועדון יבנה/סביון - קרית אונו
366 אוקון הדסה - כהן אינה 29.26 21447 23966   רחובות