Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
#185 Pairs Jerusalem Bridge - August 5th - 19:30
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 05/08/20 סניף: ירושלים
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.

תוצאות כלליות
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ינאי פטר - בך ורדה 68.69 3409 4529 13 ירושלים
2 בן עמי חנן - יודסין שלומית 67.36 4568 15863 10 ירושלים
3 לוי עמליה - פרץ שמואל 62.68 13470 16618 8 כפר סבא
4 כהן נילי - בקיש רמי 62.66 11594 9897 7 חולון - הקנטרי
5 אלול סימה - חוטר יפה 61.74 11811 5687 5 כפר סבא
6 (רובוט) - גרינברג טדי 61.29 ROBOT 41444 4 לא חבר בהתאגדות /כרמיאל
7 (רובוט) - שושן איתמר 59.50 ROBOT 22384 4 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
8 שטרית אבי - שנפ שולמית 59.38 7748 4513 4 ירושלים
9 כרמי כרמלה - סגיב מירה 56.89 2804 9011 3 קריות/סביון - קרית אונו
10 גנוט ישראל - שחל אריה 56.47 18048 11897 3 כפר סבא
11 הלל מאיר - אלתר חגי 56.35 20227 18423 2 השרון
12 (רובוט) - ויינברג ארודי 56.21 ROBOT 11657 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
13 (רובוט) - נתן מיכה 54.98 ROBOT 12111 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
14 אינגל גיל - מלאך יעקב 54.40 2543 14443 2 נס ציונה
15 (רובוט) - קרמנשהי אריה 53.65 ROBOT 24625 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
16 (רובוט) - לייכטר שרית 53.62 ROBOT 23998 2 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
17 (רובוט) - פדהצור פועה 53.50 ROBOT 18142 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
18 (רובוט) - אופנהיים נגה 52.90 ROBOT 42058 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח
19 זלבה אבי - דורי צביה 52.85 2074 4507 1 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
20 גיא יואל - הרדון עפרה 52.80 17603 14930 1 י"ם - מרכז הברידג' /י"ם - בית בלגיה
21 ברוידה ישראל - ויינר אסתר 51.44 10395 13868 1 כפר סבא
22 גני יוסף - רגב יורם 50.80 13268 15877 1 כפר סבא
23 בן עמי יעקב - דרזנר תרצה 50.65 9021 11054 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
24 (רובוט) - לרנר מנחם 50.44 ROBOT 24584 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
25 זיו ישראל - בן עמי ז'קי 50.37 4584 16885 1 ירושלים
26 אקרמן ראובן - מנדלבאום יצחק 50.02 3799 2054 1 ירושלים
27 שרעבי יורם - כהן שבתאי 49.91 18198 14630   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
28 גולן דוד - ברדיצבסקי ולדימיר 49.88 41810 40837   ירושלים
29 רוטברט רינה - קשת דוד 49.70 14190 16997   ירושלים
30 (רובוט) - פישר אהובה 49.65 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
31 גבאי רפי - זנו מרים 49.55 18234 18233   ירושלים
32 וייס פאולה - שידלוב מרים 49.26 16244 18320   ירושלים
33 שמש ורדה - אלה סו 48.13 15371 16521   ירושלים/רמת השרון
34 פסרמן רחל - שרון זמירה 47.53 8580 19117   סביון - קרית אונו
35 כהן עליזה - כהן חיים 47.36 23550 4158   אשדוד
36 ספיר מרים - נאון דניס 47.27 16245 23024   ירושלים
37 גרינשפן אורי - דנן אלן ארי 46.61 16335 21726   ירושלים
38 מימון שרית - יקיר דני 46.52 17412 19116   סביון - קרית אונו
39 סונדר לילי - יערי דליה 46.49 23136 20270   השרון
40 (רובוט) - גנני רחל 46.08 ROBOT 20889   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
41 סדיס ג'ובינה - רונן שושנה 46.07 14831 947   כפר סבא
42 רפאלי דוד - iraph 45.60 4087 iraph   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
43 רגב ציון - שידלוב שלמה 45.03 19132 18283   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
44 אלון אדל - כהן שמואל 43.16 17028 4938   רמת גן - ברידג' 4 פאן
45 (רובוט) - דיין רחל 43.07 ROBOT 40734   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
46 פוקס איזבלה - ענבר דן 41.76 13063 15231   ירושלים
47 כהן אבנר - רגב נחום 41.75 9199 18285   ירושלים
48 לוי יצחק - חסין נטשה 40.92 17092 19019   ירושלים
49 רקם בתיה - מרין רחל 39.48 15883 16371   רמת השרון/ירושלים
50 אביטל חיים - חן אברהם 38.67 41934 9276   ירושלים
51 ארגז ירון - מרמר רוני 36.41 6462 16315   ירושלים
52 כהן אסתר - פירוז אסתר 35.83 19184 18167   אשדוד
53 ירדני יעל - אלקובי רגינה 33.42 15266 14790   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
54 (רובוט) - בק רות 33.23 ROBOT 3140   לא חבר בהתאגדות