Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
סימולטנית ארצית אונליין 25.9.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 25/09/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 13.93
מנהל תחרות: שזיפי אילן
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 (רובוט) - קונפינו יוסי 67.57 ROBOT 6516 3 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
2 גל טיבור - גבע עמיחי 65.75 13841 1856 3 קריות/נהריה - לב הצפון
3 גני יוסף - חוטר יפה 65.39 13268 5687 3 כפר סבא
4 (רובוט) - חייט צבי 64.74 ROBOT 4654 3 לא חבר בהתאגדות /אילת
5 לונשטיין תומר - לונשטיין דני 64.69 24100 6214 3 ת"א - אביבים
6 חכימי אהרן - חכימי תמר 64.54 2429 2427 3 סביון - קרית אונו
7 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 64.51 4648 13512 3 נהריה - לב הצפון/נהריה
8 ליבסטר בני - רונן שושנה 64.34 3642 947 3 השרון/כפר סבא
9 רגב יורם - אלול סימה 64.05 15877 11811 3 כפר סבא
10 צדיק ארז - ינר יובל 63.87 2934 10981 3 אילת/פ"ת - אם המושבות
11 מילצ'ן דרור - שר חנן 62.62 3655 2328 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
12 זק יניב - כהן אילן 62.58 4281 17258 3 חיפה כרמל/רמת השרון
13 שמיר יעקב - מרום דני 62.56 425 3929 3 פולג- ברידג' פוינט
14 Olga Simic - פאלוך אבלין 62.32 25063 16067 3 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
15 מאור מלי - נוימן יוכבד 62.20 17366 15789 3 פ"ת - אם המושבות
16 הראל משה - וישניצקי מירי 61.86 10120 11922 3 רעננה - הקנטרי
17 דומניץ רימונד - פורמן בארי 61.37 24888 21868 3 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
18 אלון אלכס - אדטו אבי 61.27 14907 18873 3 כרמיאל
19 סגלוב חנה - שני גילה 61.17 15610 14956 3 חיפה כרמל
20 הירש עדה - ברש צבי 61.00 6075 2570 3 קיסריה
21 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 60.76 8688 9130 3 ת"א - אביבים
22 פרוז משה - פיברט יוסף 60.70 1491 8778 3 אשדוד/מועצת יואב
23 אופן משה - ריזנברג אורלי 60.69 6455 16451 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
24 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 60.14 16571 13526 3 כפר סבא
25 רוזנטל מרטין - רם משה 60.11 2234 8378 3 ב"ש - חברי הנגב
26 כליף אילנה - לבנה דורון 60.02 11003 9605 3 רמת השרון/רחובות
27 גלבוע אורה - גלבוע רוני 59.98 18161 18162 3 מבואות חרמון
28 פורת רמי - אליהו סיגל 59.63 55 17903 3 רמת השרון/ת"א - אביבים
29 (רובוט) - לביא שלומי 59.18 ROBOT 15132 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
30 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה 59.14 10316 11054 3 ת"א - אביבים
31 סדן יעל - גולומב יורם 58.93 10855 6553 3 ת"א - אביבים/ת"א - האקדמיה לברידג'
32 רפפורט לאה - בן דוד רמי 58.75 4261 16104 3 קריות
33 אלגרבלי פרוספר - שמלה ז'אק 58.64 14386 19293 3 ראש העין - גל
34 רוטשילד חנן - רז עופר 58.59 1751 19053 3 מבואות חרמון
35 שטרית אבי - שנפ שולמית 58.49 7748 4513 3 ירושלים
36 (רובוט) - שאקי דן 58.39 ROBOT 2090 3 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
37 הרבסט אפרת - הרבסט מיכאלה 58.36 40721 5638 3 פולג- ברידג' פוינט
38 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 58.31 1007 10371 3 רעננה - ההגנה
39 לובוצ'קוב אלכסנדר - רבינוביץ ריטה 58.29 42137 40728 3 פתח תקווה - ברידג' קורס
40 ליאור רות - ויינברג ארודי 58.15 19157 11657 3 ירושלים
41 סוביק ויקטור - סוביק מאיה 58.14 14235 14915 3 ב"ש - בית הברידג'
42 אפרת שמואל - אופיר רות 58.08 19044 14656 2 מועדון הברידג' רחובות
43 איתן יבגניה - איתן מוניה 58.03 12132 12133 2 כפר סבא
44 קלר יצחק - שינבאום שלמה 57.95 9105 23421 2 פ"ת - אם המושבות
45 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 57.82 16864 4172 2 אילת
46 ספייר אלברט - בלוך שרה 57.76 864 11409 2 כפר סבא
47 שוהם יורם - ינאי זאב 57.72 40726 40727 2 סביון - קרית אונו
48 הנדל אביהו - מורן מוטי 57.63 23784 11399 2 פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
49 (רובוט) - נחום ניסים 57.54 ROBOT 4558 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
50 (רובוט) - דיין רחל 57.4928 ROBOT 40734 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
51 סמואל עפרה - סמואל מיקי 57.4927 10933 10932 2 מועדון הברידג' רחובות
52 לובינסקי יובל - זופניק שושי 57.45 715 41703 2 ת"א - אביבים
53 יגודה גילה - אביב עופר 57.41 25011 42032 2 ר"ג - מרום נווה
54 שמיון דגן ג'ודי - סולניק אריה 57.25 15048 3038 2 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
55 גלילי נתן - עוזר יורם 57.25 17844 16082 2 מודיעין
56 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 57.22 42908 13339 2 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
57 (רובוט) - פארי אהרון 57.17 ROBOT 14383 2 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
58 זמיר עמי - אלספל חנן 57.13 19705 16044 2 השרון
59 (רובוט) - אבנית אבי 57.06 ROBOT 14008 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
60 שילה ראובן - יאראק יהודית 57.05 17368 18998 2 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
61 מילר בני - זומר אהרון 56.89 18358 24413 2 פ"ת - ויצו
62 אדלונד אטי - בן חיים כרמלה 56.88 22779 22526 2 נס ציונה
63 וינקלר עמית - ברט יורם 56.64 5148 14358 2 ת"א - אביבים
64 ולטר עופר - קוליש חנן 56.619 17576 17574 2 סביון - קרית אונו
65 רונן אורה - כהן יוסי 56.618 3085 18280 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
66 מילנר חיה - רסין רותי 56.55 9800 9040 2 פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
67 בינט ג'ורג' שמעון - לירן ינון 56.53 23284 11122 2 ר"ג - מרום נווה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
68 נחום ארז - כהן שמואל 56.42 22567 4938 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
69 מנדלאי אמי - רבינוביץ דורון 56.40 17340 17285 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן
70 כהן ישע - פרנס גיא 56.32 1726 40873 2 מבואות חרמון
71 (רובוט) - קוזיק סוניה 56.30 ROBOT 20776 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
72 פרץ אורי - בן ארצי עליזה 56.24 20912 40395 2 נהריה
73 (רובוט) - ענבר יעל 56.23 ROBOT 20415 2 לא חבר בהתאגדות /רחובות
74 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה 56.16 17093 22920 2 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
75 לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר 56.1538 8350 42419 2 מועצת יואב/ב"ש - בית הברידג'
76 פרג רחל - פרג אלי 56.1537 24352 24353 2 פ"ת - אם המושבות
77 Asher Levi - שטרסלר אוה 56.15 18158 18729 2 אשקלון/מועצת יואב
78 כהן עליזה - כהן חיים 56.11 23550 4158 2 אשדוד
79 ספקטור מיכל - כהן עדי 56.08 6856 498 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
80 תורג'מן ארי - שבתאי אלי 56.04 16204 23552 2 אשדוד
81 הרץ רוג'ר ד"ר - דקל אברהם 56.01 5886 15521 2 פולג- ברידג' פוינט
82 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 55.90 347 12406 2 ת"א - אביבים
83 שזר ארנון - שזר עמוס 55.86 1838 1709 2 קיבוצי דרום
84 ציפין שמואל - שטרן בן 55.80 24169 19887 2 חיפה כרמל
85 שני מאיר - יוגב דוד 55.79 392 3026 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
86 בלאט לובומיר - זומר אילן ד"ר 55.75 16453 14359 2 ת"א - כיכר המדינה
87 (רובוט) - כץ שרה 55.75 ROBOT 14791 2 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
88 גרינס יונית - שרר אתי 55.66 13960 16826 2 נס ציונה
89 רגב נחום - דנן אלן ארי 55.58 18285 21726 2 ירושלים
90 גטניו אבישי - בנימין שוקי 55.49 23853 19265 2 עמק יזרעאל
91 פרקש רות - סדיס ג'ובינה 55.38 5305 14831 2 כפר סבא
92 לוי עמליה - פרץ שמואל 55.36 13470 16618 2 כפר סבא
93 (רובוט) - גלט אהרון 55.32 ROBOT 40141 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
94 לוי רוני - מור אהוד 55.27 12052 40709 2 חיפה כרמל
95 סורל רבקה - קיש תמר 55.03 5248 10948 2 רחובות/כפר סבא
96 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 54.89 19137 14994 2 אשקלון
97 בראונשטיין יעל - לויט יולי 54.88 14651 3566 2 ת"א - כיכר המדינה
98 פרנקל גיורא - טל משה 54.76 13119 2176 2 רעננה - הקנטרי
99 אייזנברג בני - גיסין איתן 54.71 24889 41972 2 פ"ת - אם המושבות/מודיעין
100 וייס יוסי - גלעדי יהודה 54.67 2757 3525 2 כפר סבא
101 אברון אנית - הובר אלימלך 54.66 14814 9668 2 מודיעין/מבואות חרמון
102 שפירו לאה - בן דוד יובל 54.59 18524 17852 2 רמת השרון
103 גרסטנר גל - גלעדי ירון 54.58 17919 20553 1 נס ציונה/ר"ג - מרום נווה
104 לביא נירה - בריפמן מיכאל 54.535 14641 2776 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
105 סלמון ראסל - קופליוביץ חיה 54.525 2281 18693 1 מועדון הברידג' רחובות
106 (רובוט) - איבגי דוד ד"ר 54.45 ROBOT 9768 1 לא חבר בהתאגדות /אשדוד
107 נתן מינה - לוי יהושע 54.40 15086 23737 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
108 מוסקוביץ ליליאנה - ארנון גדי 54.392 16129 4592 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
109 (רובוט) - ברעם אלי 54.389 ROBOT 13665 1 לא חבר בהתאגדות /קיבוצי דרום
110 מזרחי שמחה - שפירא גילה 54.34 17615 24956 1 חיפה כרמל
111 זבולון מיקי - פרולינגר איל 54.32 18384 19940 1 פולג- ברידג' פוינט/השרון
112 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 54.24 40706 17526 1 חיפה כרמל
113 כהן פרמיאל - כהן עזריאל 54.19 3713 3711 1 כפר סבא
114 סדן צבי - גרינשטיין רעיה 54.143 5823 730 1 נהריה
115 (רובוט) - אלתר חגי 54.141 ROBOT 18423 1 לא חבר בהתאגדות /השרון
116 שרעבי יורם - לוי יצחק 54.08 18198 17092 1 ירושלים
117 ורד נח - שלייפר ישראל 54.05 2656 3955 1 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
118 (רובוט) - לייכטר שרית 54.01 ROBOT 23998 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
119 גנוט ישראל - רייכמן יוסי 53.94 18048 746 1 כפר סבא
120 מנשה ניסים - שקד יצחק 53.871 40680 5414 1 חיפה - רמת אלון/קריות
121 אינגל גיל - מלאך יעקב 53.867 2543 14443 1 נס ציונה
122 (רובוט) - בלזר שמעון 53.85 ROBOT 42172 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
123 מאיר אברהם - מאיר דבורה 53.743 17981 17982 1 ראש העין - גל
124 אלון יהודה - מילוא עמיר 53.741 1014 3743 1 כפר סבא
125 גלסר אנדרי - שפי אבי 53.73 9069 17155 1 חיפה כרמל/רמת גן - ברידג' 4 פאן
126 בוימל דבורה - שטרן ורד 53.70 13904 24290 1 קריות
127 מאיירס דניאלה - מזובר אמיר 53.618 11156 12579 1 מודיעין
128 לנג שורה - ברגר אבי 53.616 16877 1142 1 סביון - קרית אונו
129 אליעז רות - גרוס ריצ'ארד 53.52 22057 41601 1 חיפה כרמל
130 פיוטרו קלוד - פלאי רענן 53.29 4492 6272 1 רמת השרון
131 בך ורדה - הס רנה 53.28 4529 2041 1 ירושלים
132 אלרן ישראל - טמיר אלי 53.24 19052 5270 1 חיפה כרמל
133 (רובוט) - קליין גד 53.22 ROBOT 1185 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
134 רבינוביץ' יונתן - מושקוביץ עידו 53.16 40489 25000 1 פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
135 דוקטורס גפרי - שחר מגי 53.11 17276 21065 1 השרון
136 קראוסהר יהודה - קרסו חמדה 53.06 2761 12114 1 ראשל"צ - מרכז ספורט /מבואות חרמון
137 לויט שושנה - פרידמן רונית 53.001 3548 18519 1 ת"א - אביבים
138 בן-שיטרית ניסים - ברגיל BARGILRGאבי 53.000 40425 4181 1 י"ם - מרכז הברידג' /אילת
139 (רובוט) - קופלביץ דולי 52.94 ROBOT 22490 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
140 רייטן חיה - הנדלר יהודה 52.87 23272 24469 1 חדרה - קדימה
141 בלו אבי - זינגר מריקה 52.77 7954 5765 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
142 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 52.75 3514 6398 1 נס ציונה
143 דגן חוה - כהן אורה 52.71 1057 3712 1 כפר סבא
144 קרידי אילנה - דילנברגר זיוה 52.66 19762 19775 1 רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
145 דוד אליהו - בנימין סלביה 52.63 11385 10037 1 רמת השרון
146 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 52.571 10126 42144 1 ת"א - אביבים
147 ליבוביץ חיים - לנדסמן אטי 52.567 14691 12154 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
148 קידר-ויסמן עפרה - בן עמי ז'קי 52.49 18272 16885 1 ירושלים
149 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 52.46 1213 19062 1 ת"א - כיכר המדינה
150 ממן גיא - בינוביץ מישל 52.36 17554 23708 1 אשקלון/מודיעין
151 שטיימן ישראל - בני רות 52.35 1577 1011 1 פולג- ברידג' פוינט
152 (רובוט) - אנדרמן ד"ר דוריאן 52.33 ROBOT 15338 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
153 אבס דן - גבע קובי 52.29 23864 24801 1 נס ציונה
154 קנידל חוליו - וורך יגאל 52.28 1713 2177 1 קיבוצי דרום
155 רהב יוסף - כץ אפרים 52.20 1940 4299 1 חיפה כרמל/טבעון
156 שרון רוזליה - זבירין אילנה 52.18 42253 15743 1 נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
157 מימון שרית - יקיר דני 52.05 17412 19116 1 סביון - קרית אונו
158 מורן אורית - רום מיכל 52.01 3724 3406 1 פולג- ברידג' פוינט/כפר סבא
159 פלופסקי לאון - טל דן 51.98 5833 1267 1 חיפה כרמל
160 פרימר יגאל - קרפ דינה 51.971 2122 40534 1 נס ציונה/רחובות
161 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 51.965 893 24822 1 כרמיאל
162 צינמן מיכל - דוד אילן 51.944 23875 23874 1 חיפה כרמל
163 (רובוט) - הראל אתי 51.940 ROBOT 19766 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
164 אשכנזי יוסי - ארבל דייויד 51.91 2140 6534 1 טבעון/כפר תבור
165 אגוזי נילי - אנטין דוד 51.73 11419 3524 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
166 אלון אדל - צמח כמי 51.71 17028 17976 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
167 לנדה בנימין - כהן מאיר 51.70 23597 1037 1 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
168 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף (פפה) 51.67 23375 23377 1 נתניה
169 אוליאמפרל אשר - רביב דוד 51.63 21821 21800 1 מודיעין
170 טל ברוך - וידבסקי חנה 51.594 10405 5855 1 קריות/כפר סבא
171 (רובוט) - שגיא נעמי 51.591 ROBOT 24534 1 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
172 גבע עופר - נויברט טדי 51.58 1208 1214 1 כפר סבא
173 מיכאלי עדי - צ'רניחובסקי זיו 51.55 41724 23405 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
174 שניידר ישי - שניידר בלה 51.55 17643 21217 1 ירושלים
175 הופפלד אריה - פרי יוסף 51.53 2351 2548 1 רחובות/ראשון לציון
176 (רובוט) - בן-דוד דני 51.52 ROBOT 8105 1 לא חבר בהתאגדות /טבעון
177 רז מזל - גרינשפן אורי 51.43 14589 16335 1 ירושלים
178 (רובוט) - חשין אסתר 51.392 ROBOT 23719 1 לא חבר בהתאגדות /השרון
179 זעירא יחזקאל - זינגר בני 51.391 40880 9089 1 רעננה - ההגנה
180 רגונס פאני - ארבל עמוס 51.37 40261 40271 1 נס ציונה/רחובות
181 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 51.35 5419 8215 1 קריות
182 זילבר ריטה - זילבר משה 51.33 9182 9181 1 פ"ת - ויצו
183 בכר פנחס - קליין יעקב 51.314 21421 21311 1 פ"ת - אם המושבות
184 אבנת צח - אבנת רן 51.311 23933 23932 1 עמק יזרעאל
185 עזרא משה - מנחם אבינועם 51.29 7291 8888 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
186 מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן 51.14 15700 23717 1 נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
187 שכטר קרין - שכטר דב 51.13 9073 9074 1 ת"א - כיכר המדינה
188 צימרמן צבי - ויינברג ליאורה 51.10 42171 19886 1 י"ם - בית בלגיה/ירושלים
189 (רובוט) - גרינמן דוד 51.01 ROBOT 15019 1 לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
190 רום שמעון - רום מאירה 50.89 15803 15802 1 ירושלים
191 שפירא אניטה - לוטן עמרי 50.84 14693 42900 1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
192 בלוך גלעד - שמואלי רן 50.83 15199 3112 1 רמת השרון
193 גוטמן הנרי - שזיפי חנה 50.81 13774 983 1 ת"א - כיכר המדינה
194 (רובוט) - מוזוליה קורנל 50.74 ROBOT 23305 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
195 ורד רונית - רייכמן ברכה 50.73 17425 747 1 כפר סבא
196 גרינברג שוש - קופמן שרה 50.66 9687 15635 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
197 יזהר רפי - פרץ פולדי 50.59 15459 15460 1 כפר מרדכי
198 (רובוט) - חסין נטשה 50.56 ROBOT 19019 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
199 אברמסקי מוטי - למדן יצחק 50.55 40556 41948 1 ירושלים
200 בורקו יפה - גרינברג שלווה 50.54 6746 6230 1 רעננה/כפר סבא
201 מזרחי יפה - נוה גל 50.44 9032 18889 1 רמת השרון
202 (רובוט) - רמון יעקב 50.43 ROBOT 15540 1 לא חבר בהתאגדות /להבים
203 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 50.41 13110 2054 1 ירושלים
204 כץ אורה - ממלוק ברברה 50.30 23446 24138 1 חדרה - קדימה
205 שטרנברג אורי - אשר נחמיה 50.27 40764 19893 1 י"ם - מרכז הברידג'
206 וייס מנחם - וייס לאה 50.26 6012 22583 1 השרון
207 בקיש רמי - כהנא ישראל 50.20 9897 3510 1 חולון - הקנטרי
208 טיין דליה - מילצ'ן רוני 50.16 15103 5018 1 רחובות/נס ציונה
209 ברוצקי יצחק - גל-אור אלכס 50.14 16083 17575 1 מודיעין
210 שפירא דני - שפירא ורדה 50.13 18763 18764 1 רמת השרון
211 קפון לבנה - בלס אביבה 50.12 7155 11586 1 ת"א - כיכר המדינה/פ"ת - ויצו
212 רדלר חיה - דימנט נעם 50.10 6691 2297 1 רחובות
213 לידור דניאלה - מירום אהרון 50.08 2632 4673 1 סביון - קרית אונו
214 אשכנזי אברהם - שפירא דוד 50.04 24937 40332 1 רעננה - ההגנה
215 לפיד עמי - צ'רניצקי ולדימיר 50.03 7773 40032 1 טבעון - רקפת
216 פרוינד ברכה - אליעזר אברהם 49.98 24569 23438   ב"ש - בית הברידג'
217 גפטר קליר - לביא משה 49.96 1223 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
218 וינוגרד עודד - קליינר טניה 49.92 40551 40687   ירושלים
219 פולק רותי - ליימן וייס ענת 49.83 22488 22491   פ"ת - אם המושבות
220 פז שרה - פן אסתר 49.74 8631 5520   רמת השרון
221 מישקין דפנה - מישקין אריה 49.66 16397 14925   ירושלים
222 (רובוט) - שיף מכאלה 49.59 ROBOT 21078   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
223 גולן דוד - ברדיצבסקי ולדימיר 49.58 41810 40837   ירושלים
224 פרידלנדר דודי - מיקנברג אירנה 49.46 12719 17719   רחובות
225 איטח אלברט - טרגן אפרים 49.41 974 3354   ב"ש - חברי הנגב
226 סגל שרה - אבני צבי 49.40 17420 41211   סביון - קרית אונו
227 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן 49.26 8266 801   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
228 בריינר שושנה - זמיר דיצה 49.17 14465 16208   ת"א - אביבים
229 מרקמן ודים - פייגל מרינה 49.123 14615 9892   אשדוד
230 המר אילנה - פלץ ברברה 49.117 13180 4463   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
231 ביקוביצקי ורדה - סדן נגה 49.06 6234 17024   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
232 סבירסקי אהוד - גילת יצחק 49.02 40436 13330   רעננה - ההגנה
233 חכמי מיכל - יהל נילי 49.00 3912 11658   ירושלים
234 מרק מיכה - מרק סוניה 48.99 6938 6937   כפר סבא
235 הרץ רבקה - כהן שוש 48.974 21735 20644   פ"ת - אם המושבות
236 (רובוט) - לוי אנה 48.967 ROBOT 19412   לא חבר בהתאגדות /קריות
237 שגיב ורדה - ולרשטיין בתיה 48.828 24945 42504   קיסריה
238 צראף יהודה - ליבוביץ דוד 48.825 16745 18294   כ"ס - הדר
239 סצ'י קלר - קולדן יהודית 48.82 21508 19781   ת"א - אביבים
240 בלס יוסף - בלס יעקב 48.78 14652 745   כפר סבא
241 עפרון פרנסין - שבת דניס 48.73 14774 10216   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
242 כפיר שושי - urist5 48.711 15723 urist5   השרון/ לא חבר בהתאגדות
243 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 48.705 21325 21347   ב"ש - חברי הנגב
244 ישראלי יוני - שפרוך אדוארד 48.68 42205 42206   רחובות
245 שפט ברכה - קויפמן בלהה 48.60 5164 25010   כפר סבא/ר"ג - מרום נווה
246 ליפין גנאדי - דנציגר אלכס 48.58 20896 3258   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
247 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 48.570 23764 40362   טבעון - רקפת
248 (רובוט) - כוגן רעיה 48.569 ROBOT 9385   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
249 פריד עדינה - פדלון אורה 48.542 21761 24901   ר"ג - מרום נווה
250 ברוידא שרה - קרביץ אירית 48.541 16556 4419   סביון - קרית אונו/רמת גן - ברידג' 4 פאן
251 (רובוט) - סומוב מרינה 48.52 ROBOT 24566   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
252 גור משה - מנשה יעקב 48.44 13928 16040   סביון - קרית אונו
253 גייבסקי נלי - שחר אמיר 48.41 40794 40627   חיפה כרמל
254 מעוז גסטון - בר-און דליה 48.34 42530 1189   נהריה - לב הצפון
255 (רובוט) - פישר אהובה 48.30 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
256 שולץ דורית - כהן-ואן רוזה לואיזה 48.29 3921 15790   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
257 וינטר צפורה - חזיזה איליין 48.22 21687 40169   חדרה - קדימה
258 פרסטיי ברכה - בונים רוני 48.205 41831 41837   אילת
259 דקטר בלהה - פרי מוטי 48.197 17488 18022   רחובות
260 ברנר אילנה - חוטורסקי ניר 48.19 1456 23739   ת"א - אביבים/קריות
261 דורון אמנון - זייטמן מגי 48.16 23290 2307   י"ם - מרכז הברידג'
262 גבאי רפי - זנו מרים 48.07 18234 18233   ירושלים
263 (רובוט) - לביא עמיקם 48.06 ROBOT 8449   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
264 גלרנטר אילנה - רם דוד 48.05 21644 3363   ב"ש - חברי הנגב
265 (רובוט) - שעובי אביהוא 48.04 ROBOT 21278   לא חבר בהתאגדות /רחובות
266 אוסדצ'י-קפלן אורנה - ברנר מרים 48.00 17014 17765   חיפה כרמל
267 shoshs12 - רטר דורון 47.89 shoshs12 41492   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
268 (רובוט) - כוגן מיכאל 47.86 ROBOT 40693   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
269 ספיר מרים - ירדני יעל 47.77 16245 15266   ירושלים
270 דגן אבינועם - שחל אריה 47.73 1055 11897   כפר סבא
271 (רובוט) - בראונשויג ליאנה 47.72 ROBOT 16560   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
272 רוזנצוייג אסתר - גלור חיותה 47.70 1148 18188   סביון - קרית אונו
273 איטח מאיר - שואל דוד 47.69 23923 42068   חדרה - קדימה
274 אוריאל אורה - הראלי שמואל 47.59 41952 40250   מבואות חרמון
275 מחלב חנה - למפרט איטה 47.56 21543 17547   רחובות
276 (רובוט) - עופר מוטי 47.455 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
277 רוזנברג מירי - גילרמן ג'ניס 47.451 7066 8000   ת"א - אביבים
278 דוקטורס מרים - כץ שריל 47.44 17278 17509   השרון
279 לונדון אילנה - לונדון רן 47.424 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
280 המר מיקי - המר ברוריה 47.419 16891 16890   אשקלון
281 אבני אבי - ברקן יואל 47.35 20834 16613   רעננה - ההגנה
282 (רובוט) - אפלבאום ערן 47.32 ROBOT 23127   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
283 קורן דיאנה - בן ארויה אילן 47.274 14993 2232   אשקלון
284 הלמן קרן - בן שמחון אבי 47.273 9272 24816   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
285 (רובוט) - אלקלעי משה 47.266 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
286 זוהר זאב - בלטר צבי 47.19 19186 42094   אשדוד
287 וסרמן סורין - קרן אורה 47.12 10889 2362   נס ציונה
288 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 47.10 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
289 גולדמן רחל - כץ אוה 47.05 19028 461   ראשל"צ - מרכז ספורט
290 (רובוט) - בנציוני יואל 46.97 ROBOT 9222   לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
291 בר-יוסף נעמי - בר-יוסף גדי 46.88 18276 18305   טבעון - רקפת
292 קפלן טלי - פוקס איזבלה 46.84 14642 13063   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
293 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי 46.70 10681 10670   רחובות/רמת השרון
294 טייגר יואל - אביב זאב 46.65 23417 23419   השרון
295 (רובוט) - אבנת יוסי 46.64 ROBOT 41920   לא חבר בהתאגדות /אילת
296 (רובוט) - פינטו תמר 46.47 ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
297 בקר ג'ני - גלנטי עמית 46.38 41452 41960   ת"א - אביבים
298 שפירא אורה - אבידן חנה 46.29 4844 13936   פולג- ברידג' פוינט/ראשון לציון
299 שושן איתמר - סימבליסטה ג'ורג' 46.26 22384 16433   סביון - קרית אונו
300 נוף נורית - שנפ מאיה 46.25 19212 23993   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
301 אלעזרי פליציה - הזנפרץ אתי 46.13 6601 23333   ראשל"צ - מרכז ספורט
302 אצבעוני זהבה - אבישר שוש 46.08 18879 18501   סביון - קרית אונו
303 פיסטינר ציפורה - שומרוני גילה 46.06 12898 12077   אשדוד/נס ציונה
304 רפאלי דוד - כהן שבתאי 46.03 4087 14630   י"ם - מרכז הברידג'
305 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 45.85 8312 13241   רחובות
306 דה פריס גבי - ערמי רות 45.81 14048 4512   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
307 רז ניסן - רגב שרי 45.73 15461 42169   ירושלים
308 שראל צביקה - ענבר ציפורה 45.71 16011 4053   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
309 גני רותי - ביגר כרמלה 45.59 23011 23012   חיפה כרמל
310 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 45.52 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
311 טרגן אברהם - צייטין דוד 45.44 15186 939   ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
312 (רובוט) - כהן עידית 45.33 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
313 אביטבול מרדכי - כהן יהודה 45.28 40327 6866   רמת גן - ברידג' 4 פאן
314 (רובוט) - רוס חנה 45.26 ROBOT 3302   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
315 מן שמשון - מן פנינה 45.14 41150 24470   פולג- ברידג' פוינט
316 מרוז יוכי - קדר עמוס 45.09 24723 23373   רמת גן - ברידג' 4 פאן
317 ציפין עודד - גילאון אריה 45.08 17725 23769   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
318 לויתן אירנה - שפרן אגי 45.07 18470 17035   תת סניף מועדון יבנה
319 ניימן עירית - פורת רחל 44.99 7738 22538   ירושלים
320 בר סנה טלי - צפריר יהודה 44.96 40586 22635   טבעון - רקפת
321 גברי מעיין - רוזנצוויג מרדכי 44.91 41825 23029   אילת
322 אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה 44.81 42133 22375   רחובות
323 ספיבק מיכאל - לויזון ירון 44.70 18091 17435   ערד
324 בן-גל יצהר - לב פאול 44.63 14762 8788   רמת גן - ברידג' 4 פאן
325 נאמן אריה - פרחי לינה 44.50 8734 15050   ת"א - בית הלוחם אפקה
326 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 44.48 17756 12213   פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
327 ימין הרצל - גלילי אורלי 44.40 21452 12826   רחובות
327 סלע דפנה - פלד נתן 44.40 13856 457   אשדוד
329 (רובוט) - שוורץ ברברה 44.21 ROBOT 16744   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
330 שגל יפה - קישוני דליה 44.19 9233 3344   ב"ש - חברי הנגב
331 ארידור לילי - lea43 44.13 13637 lea43   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
332 בודניק יוסי - בודניק רבקה 44.08 14978 14977   אשדוד
333 וינברג שושי - מנדלבוים בני 44.0504 21491 24618   ראש העין - גל
334 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 44.0503 8643 20459   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
335 שליט בועז - לנדאו שחר 44.039 5341 7819   ת"א - בית הלוחם אפקה/כפר סבא
336 בן דוד אבישי - טננבוים אורלי 44.038 17851 17260   ת"א - אביבים/כ"ס - הדר
337 Eyalyo525 - בטר שי 43.88 Eyalyo525 41527   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
338 גל יוסי - גל שולמית 43.87 6038 15046   ראש העין - גל
339 (רובוט) - שקד נינט 43.77 ROBOT 21091   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
340 רוזנטל שי - צורף ברק 43.60 23839 41946   נס ציונה/תת סניף מועדון יבנה
341 סוכמן צבי - סוכמן גידי 43.53 1837 13952   קיבוצי דרום
342 קרוגר לידיה - מועלם נירה 43.52 19658 22589   רעננה - ההגנה
343 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 43.444 4103 17556   ירושלים
344 בק נחמה - ג'קמן לילית 43.439 18010 11161   סביון - קרית אונו
345 כהן אסתר - פירוז אסתר 43.40 19184 18167   אשדוד
346 קופרמן זאב - וייס משה 43.14 3716 21397   השרון
347 (רובוט) - רוזנס מיקי 42.76 ROBOT 6221   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
348 (רובוט) - סביר אירנה 42.65 ROBOT 40827   לא חבר בהתאגדות /רחובות
349 עצמוני עוזי - מירון מאירה 42.643 937 21326   ב"ש - חברי הנגב
350 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 42.638 16231 19027   ת"א - אביבים
351 פריגל דוד - יעקב אברהם 42.61 5922 40496   מודיעין/מועדון הברידג' רחובות
352 אורון הרצל - וגנר-אביטל יעל 42.37 24448 40386   כרמיאל
353 גרשוני שוש - קספרסקי סילביה 42.36 40864 21108   ב"ש - בית הברידג'/להבים
354 וינרבה יוחנן - ירס דן 42.30 41049 42586   פ"ת - אם המושבות
355 ליבר מוניקה - זק שחר 42.26 12633 5348   קריות/חיפה כרמל
356 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 42.18 18283 18320   ירושלים
357 כספי פנינה - כספי ישראל 42.10 21164 21165   ראש העין - גל
358 שני חנוך - גבע חיים 42.01 42203 810   רעננה/כפר סבא
359 שי רחל - בסט יצחק (איזי) 41.92 24461 6064   טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
360 נוי יצחק - פלץ משה 41.87 24350 24363   פ"ת - אם המושבות
361 מיטרני טובי - גוטמן חיים 41.76 11033 11034   ראשון לציון
362 (רובוט) - דיין חי 41.74 ROBOT 23122   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
363 (רובוט) - ליברמן ארנון 41.71 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
364 גריזים יורם - קוסטו דורית 41.68 11120 24143   תת סניף מועדון יבנה
365 שרון זמירה - ברעם אשר 41.61 19117 14933   סביון - קרית אונו
366 (רובוט) - כהן רחל 41.60 ROBOT 42487   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
367 רינת דיאנה - רינת יגאל 41.57 12367 12368   ת"א - כיכר המדינה
368 (רובוט) - בן משה גיורא 41.28 ROBOT 23310   לא חבר בהתאגדות /קריות
369 צימרמן מרקוס - ברנע גיורא 41.15 19737 21424   פ"ת - אם המושבות
370 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 40.90 2211 2218   כרמיאל
371 דורון אמיר - דורון אלי 40.59 42547 42546   סביון - קרית אונו
372 וינברג דסי - קרדו אורית 40.4637 20369 10888   רחובות
373 שפר אילנה - דולב ורדה 40.4635 23397 22489   פ"ת - אם המושבות
374 אינדיג אופיר - שגב חן 40.25 25007 16820   רחובות
375 גרינברג טדי - אדטו משה 40.25 41444 15250   כרמיאל
376 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 40.10 16557 24499   סביון - קרית אונו
377 היימן אוסקר - וינשטוק יהודה 39.99 24562 24564   ב"ש - בית הברידג'
378 אורון דוד - בילגוראי שרה 39.65 3379 12562   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
379 שחורי נילי - שרייבר שרל 39.6064 5020 1929   פולג- ברידג' פוינט/נתניה
380 שטאובר אריה - שחר אתי 39.6063 22530 19202   נס ציונה/רחובות
381 לוי יוסי - הירש הלן 39.51 10400 12658   כפר סבא
382 (רובוט) - מאיר דניאל 39.39 ROBOT 12931   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
383 (רובוט) - שוובה דני 39.25 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
384 גרינהוט משה - מלכנר זאב 39.07 20806 23995   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
385 (רובוט) - ליפצ'וק חנה 38.52 ROBOT 22039   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
386 viv710 - רוטר מריו 38.31 viv710 42582   לא חבר בהתאגדות /רחובות
387 מי-טל רינה - פרקש עליזה 38.12 40437 2312   רעננה - ההגנה
388 סרבן דניאלה - אורון רות 38.08 20552 18699   חיפה כרמל
389 וולפגור אתי - אמדו דליה 38.02 20331 40356   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
390 (רובוט) - בבס סופיה 37.98 ROBOT 20467   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
391 f221100 - בר-און שמעון 37.91 f221100 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
392 (רובוט) - שינדלר ליאורה 37.51 ROBOT 40877   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
393 ורקוני יהודית - פלס דגנית 37.42 40303 40388   חדרה - קדימה
394 צנעני אילנה - פלר חיים 36.89 17408 41597   מועדון הברידג' רחובות
395 klapkova1 - קלפקה חזי 36.88 klapkova1 20017   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
396 אשכנזי חיים - מרקו ויקטור 36.57 5890 18940   פולג- ברידג' פוינט
397 קרמנשהי אריה - קשת דוד 36.49 24625 16997   ירושלים
398 וינשטיין נילי - רוזנס יהודית 36.01 42274 5996   פולג- ברידג' פוינט
399 תמיר ייעקב - אייזן בריאן 35.84 42326 42327   מבואות חרמון
400 פדון עמליה - רובין דורית 35.59 8425 22386   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
401 אילן משה - ברוידא אלירם 35.58 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
402 אגסי דליה - אגסי עמי 35.20 42596 42595   פולג- ברידג' פוינט
403 דורון דורית - קרניאל דליה 35.12 5967 42069   פולג- ברידג' פוינט
404 אלפנדרי-קשקה אוליביה - נאון דניס 34.90 19869 23024   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
405 אהרוני אורית - גל קידר עדנה 34.79 21418 19100   השרון
406 ארליך ברוך - וינברג עידו 34.51 42681 40818   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
407 בן יאיר שלומית - שטיין נורית 31.58 40016 23558   מודיעין
408 אוקון הדסה - כהן אינה 29.90 21447 23966   רחובות
409 (רובוט) - רן מרדכי 28.47 ROBOT 22975   לא חבר בהתאגדות /השרון
410 (רובוט) - (רובוט) 0.00 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות