תוצאות מושב (אונליין)
מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-20:00 | |||
מושב 3 מתוך 4 | תאריך: 20/10/20 | סניף: מושבות-שמריהו | מקדם: 11.62 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מזרחי יפה - מינץ ורד | 67.950 | 9032 | 4062 | 10 | רמת השרון |
2 | (רובוט) - בקר ג'ני | 63.440 | ROBOT | 41452 | 8 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
3 | (רובוט) - ניצן רינה | 63.060 | ROBOT | 20459 | 6 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
4 | פולק רותי - ליימן וייס ענת | 62.590 | 22488 | 22491 | 5 | פ"ת - אם המושבות |
5 | אבישר שוש - שחר מגי | 62.480 | 18501 | 21065 | 4 | סביון - קרית אונו/השרון |
6 | (רובוט) - גל טיבור | 61.250 | ROBOT | 13841 | 3 | לא חבר בהתאגדות /קריות |
7 | גוארצ'י טבני רותי - שטראוס-תבורי מיכל | 58.660 | 41295 | 17594 | 3 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות |
8 | רונן שושנה - סדיס ג'ובינה | 58.460 | 947 | 14831 | 2 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
9 | שגיב ורדה - ולרשטיין בתיה | 58.050 | 24945 | 42504 | 2 | קיסריה/פולג- ברידג' פוינט |
10 | ידלין ישראל - בנבניסטי רונן | 55.500 | 468 | 23717 | 2 | פולג- ברידג' פוינט |
11 | שפירא ורדה - שפירא דני | 55.260 | 18764 | 18763 | 1 | רמת השרון |
12 | מינץ יעקב - שיפטר שושי | 55.220 | 175 | 9198 | 1 | רמת השרון |
13 | (רובוט) - חוטר משה | 55.010 | ROBOT | 6813 | 1 | לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון |
14 | קוליש חנן - ולטר עופר | 54.380 | 17574 | 17576 | 1 | סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
15 | ענבר ציפורה - לבסקי שלומית | 53.700 | 4053 | 13890 | 1 | ת"א - בית הלוחם אפקה/פ"ת - אם המושבות |
16 | (רובוט) - דורון דורית | 53.590 | ROBOT | 5967 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
17 | (רובוט) - טוויג אהרון | 53.160 | ROBOT | 11720 | 1 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
18 | פז שרה - בנימין סלביה | 53.050 | 8631 | 10037 | 1 | רמת השרון |
19 | לירן ינון - זינגר מריקה | 52.560 | 11122 | 5765 | 1 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא |
20 | bilsov - shimee | 51.800 | bilsov | shimee | לא חבר בהתאגדות | |
21 | s jha - dassk | 48.770 | s jha | dassk | לא חבר בהתאגדות | |
22 | יקיר דני - מימון שרית | 48.420 | 19116 | 17412 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
23 | (רובוט) - קופלביץ דולי | 46.350 | ROBOT | 22490 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
24 | (רובוט) - פן אסתר | 45.620 | ROBOT | 5520 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון | |
25 | הוך ג'ק - הוך מורין | 45.550 | 12655 | 12656 | כ"ס - הדר | |
26 | גור משה - מנשה יעקב | 43.830 | 13928 | 16040 | רמת השרון/סביון - קרית אונו | |
27 | (רובוט) - אליכס גלינה | 41.610 | ROBOT | 24733 | לא חבר בהתאגדות | |
28 | כפיר שושי - גל קידר עדנה | 41.560 | 15723 | 19100 | השרון | |
29 | (רובוט) - מילנר חיה | 41.340 | ROBOT | 9800 | לא חבר בהתאגדות | |
30 | lotan oren - linzvia | 40.280 | lotan oren | linzvia | לא חבר בהתאגדות | |
31 | פין מלקולם - מצא שמואל | 40.220 | 1336 | 19699 | לא חבר בהתאגדות | |
32 | בלוך עידן - בלוך גלעד | 38.620 | 42906 | 15199 | רמת השרון | |
33 | זילברברג אסתר - זילברברג אבי | 38.030 | 19711 | 40752 | פ"ת - אם המושבות | |
34 | רודניק שמואל שחר - קרונקופ דליה | 33.830 | 24158 | 9901 | פ"ת - אם המושבות | |
35 | דקל אברהם - הרץ רוג'ר ד"ר | 33.720 | 15521 | 5886 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות | |
36 | מורן אורית - אגסי דליה | 23.100 | 3724 | 42596 | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות |