תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל רביעי בוקר | |||
מושב 1 מתוך 4 | תאריך: 07/07/21 | סניף: אביבים | מקדם: 10.03 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | זומר אילן דר - בלאט לובומיר | 68.150 | 14359 | 16453 | 11 | ת"א - אביבים |
2 | לוין איטה - כוכבא שלומית | 65.140 | 24634 | 19097 | 9 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה | 63.680 | 19218 | 10299 | 7 | ת"א - אביבים/חיפה - ברידג' מחניים |
4 | שני גילה - סולניק אריה | 61.960 | 14956 | 3038 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים/ת"א - אביבים |
5 | באן דוד - גוברין אבי-ברטי | 60.420 | 10126 | 42144 | 4 | ת"א - אביבים |
6 | הנאור סימונה - לירון נולי | 59.640 | 3486 | 21199 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים |
7 | (רובוט) - בנציוני יואל | 59.200 | ROBOT | 9222 | 4 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
8 | (רובוט) - בכר יוסי | 58.960 | ROBOT | 722 | 3 | לא חבר בהתאגדות /נהריה |
9 | מזרח איתמר - קימל שרה | 57.760 | 10813 | 17400 | 3 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
10 | (רובוט) - אנדרמן דוריאן | 57.560 | ROBOT | 15338 | 3 | לא חבר בהתאגדות |
11 | פרקש רות - בן יהודה יהודית | 55.830 | 5305 | 2218 | 2 | כפר סבא/כרמיאל |
12 | (רובוט) - רום מרים | 55.720 | ROBOT | 23497 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
13 | כהן גבי - בר-און דליה | 54.190 | 9098 | 1189 | 2 | לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון |
14 | עפרון פרנסין - קרן אורה | 54.100 | 14774 | 2362 | 2 | לא חבר בהתאגדות /נס ציונה |
15 | גוליק אורי - גוליק איתן | 53.020 | 1414 | 1413 | 2 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות |
16 | לוי רוני - אלרן ישראל | 52.910 | 12052 | 19052 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים |
17 | (רובוט) - לביא נירה | 52.480 | ROBOT | 14641 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
18 | מור אהוד - גרוס ריצארד | 52.220 | 40709 | 41601 | 1 | חיפה - ברידג' מחניים |
19 | סביר נח - כליף אילנה | 51.530 | 14631 | 11003 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
20 | (רובוט) - קס דניאל | 51.260 | ROBOT | 248 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
21 | לבנת טובה - דויד סילביה | 51.190 | 9115 | 18006 | 1 | ת"א - אביבים/ת"א - האקדמיה לברידג' |
22 | (רובוט) - קרמרמן רותי | 50.790 | ROBOT | 20362 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
23 | מילאת נעמי - גורביץ איטה | 50.520 | 14489 | 40317 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
24 | (רובוט) - ויסבוך לוציה | 50.250 | ROBOT | 8001 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
25 | (רובוט) - שרון אביגדור | 50.230 | ROBOT | 581 | 1 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
26 | אלקבץ שלי - גקמן לילית | 50.120 | 9510 | 11161 | 1 | ת"א - אביבים/מודיעין |
27 | ברב בנימין - בן נחום גילי | 48.940 | 664 | 17526 | קריות/חיפה - ברידג' מחניים | |
28 | מור משה - טיגר יואל | 48.790 | 19169 | 23417 | השרון | |
29 | שוצמן רחל - אוסדצ'י-קפלן אורנה | 48.760 | 15908 | 17014 | חיפה - ברידג' מחניים | |
30 | ינאי זאב - שוהם יורם | 48.630 | 40727 | 40726 | ת"א - האקדמיה לברידג'/סביון - קרית אונו | |
31 | זעירא יחזקאל - זינגר בני | 48.550 | 40880 | 9089 | רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות | |
32 | מילנר חיה - גוטליב ליפא | 48.240 | 9800 | 16359 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
33 | רום מיכל - קופמן שרה | 48.200 | 3406 | 15635 | כפר סבא/נס ציונה | |
34 | (רובוט) - אדלשטיין אברהם | 47.430 | ROBOT | 40533 | לא חבר בהתאגדות | |
35 | בארי רפי - בארי מיכל | 47.150 | 16400 | 16401 | ת"א - אביבים | |
36 | שיף סמדר - גולדורגר חנה | 46.870 | 41358 | 12098 | לא חבר בהתאגדות | |
37 | חריר אילנה - ARKADIZ | 46.730 | 14840 | ARKADIZ | פולג- ברידג' פוינט/ לא חבר בהתאגדות | |
38 | (רובוט) - כץ זאנה | 45.730 | ROBOT | 15094 | לא חבר בהתאגדות | |
39 | (רובוט) - מרמלשטיין עליזה | 45.390 | ROBOT | 41137 | לא חבר בהתאגדות | |
40 | מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי | 45.380 | 19979 | 24242 | קריות | |
41 | (רובוט) - ברויז אברהם | 44.740 | ROBOT | 40433 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
42 | (רובוט) - שטרן אריה | 44.190 | ROBOT | 24344 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט | |
43 | אולגה סימיכ - פאלוך אבלין | 42.810 | 25063 | 16067 | ת"א - אביבים | |
44 | בר יוסף עקיבא - גרשון עודד | 41.840 | 22055 | 8104 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות | |
45 | (רובוט) - פרידמן רונית | 41.700 | ROBOT | 18519 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
46 | (רובוט) - ליברמן ארנון | 40.270 | ROBOT | 40047 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
47 | (רובוט) - בסיס שרית | 40.180 | ROBOT | 23082 | לא חבר בהתאגדות | |
48 | מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי | 40.010 | 41606 | 18293 | רעננה - ההגנה | |
49 | (רובוט) - כהנא אלה | 39.750 | ROBOT | 16013 | לא חבר בהתאגדות | |
50 | ברקוביץ אריה - מץ דליה | 39.710 | 2502 | 17803 | חיפה - ברידג' מחניים | |
51 | בנזראי לולה - שטרן אורי | 37.230 | 1445 | 22539 | רמת השרון/השרון | |
52 | (רובוט) - זוסמן הדסה | 35.290 | ROBOT | 17050 | לא חבר בהתאגדות |