תוצאות מושב (אונליין)
מחשב ראשון בוקר שבוע חדש יולי אוגוסט במחשב | |||
מושב 5 מתוך 8 | תאריך: 01/08/21 | סניף: מועדון הברידג' רחובות | מקדם: 9.39 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שטאובר אריה - אופיר רות | 68.970 | 22530 | 14656 | 9 | נס ציונה/רחובות |
2 | ירדן דן - אוליאמפרל אשר | 63.700 | 15110 | 21821 | 7 | מודיעין |
3 | גרוסו גבריאל - יעקב אברהם | 59.810 | 10315 | 40496 | 6 | ת"א - בית הלוחם אפקה/רחובות |
4 | (רובוט) - שובל אפרים | 59.070 | ROBOT | 5007 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
5 | אורלב ציפי - שחר קובי | 58.910 | 17718 | 1474 | 4 | רחובות |
6 | וייסמן ויויאן - פינטו תמר | 58.670 | 24339 | 23661 | 3 | ראשל"צ - בית מכבי/יבנה |
7 | זיידמן רונית - קרמר זהבה | 57.690 | 8956 | 11092 | 2 | חולון - הקנטרי |
8 | (רובוט) - צ'רניחובסקי זיו | 55.760 | ROBOT | 23405 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
9 | דר יאיר - דר תמר | 55.220 | 14518 | 8738 | 2 | רחובות |
10 | (רובוט) - דגן עוזי | 54.740 | ROBOT | 15475 | 2 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
11 | וינברג דסי - קרדו אורית | 53.960 | 20369 | 10888 | 1 | רחובות |
12 | אוליבר עפרה - שחורי אילנה | 53.830 | 41063 | 41064 | 1 | רחובות |
13 | קפון לבנה - קיש תמר | 53.640 | 7155 | 10948 | 1 | רחובות/כפר סבא |
14 | מורגנשטרן אתי - להט חוה | 53.450 | 21097 | 41253 | 1 | רחובות |
15 | קמפלר יוסף - קריב מיכאל | 52.670 | 14817 | 22999 | 1 | רחובות |
16 | גבעון בת-שבע - ארבל עמוס | 51.360 | 16006 | 40271 | 1 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות |
17 | dytria - kc2e | 50.490 | dytria | kc2e | לא חבר בהתאגדות | |
18 | (רובוט) - רום מרים | 50.430 | ROBOT | 23497 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
19 | (רובוט) - שובל אורנה | 49.780 | ROBOT | 40138 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
20 | (רובוט) - פולק ציפי | 49.510 | ROBOT | 42241 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
21 | מיכאלי עדי - ארליך ברוך | 47.910 | 41724 | 42681 | רחובות | |
22 | בורי סילביה - כהן אינה | 47.220 | 22942 | 23966 | רחובות | |
23 | דקטר בלהה - ויינר שפרה | 47.080 | 17488 | 21538 | רחובות/ לא חבר בהתאגדות | |
24 | דימנט נעם - רחימי רחמים | 45.030 | 2297 | 13241 | רחובות | |
25 | גינזבורסקי רינה - כהן דוד | 43.990 | 12542 | 23964 | רחובות | |
26 | צור עדנה - פרידלנדר דודי | 43.260 | 22531 | 12719 | נס ציונה | |
27 | אופיר מאירה - שזיפי חנה | 42.480 | 14620 | 983 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
28 | בלאוגרונד רות - (רובוט) | 42.010 | 4771 | ROBOT | רחובות/ לא חבר בהתאגדות | |
29 | מזרחי שושנה - סיון נעמי | 40.640 | 42763 | 24045 | מודיעין/ לא חבר בהתאגדות | |
30 | נקר שלום - אלמגור דליה | 39.590 | 16638 | 43216 | רחובות | |
31 | בן חץ לאה - דורון יונה | 38.640 | 19936 | 19935 | רחובות | |
32 | (רובוט) - עפר מיכאל | 38.530 | ROBOT | 24528 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
33 | מחלב חנה - פיסטינר ציפורה | 38.120 | 21543 | 12898 | רחובות | |
34 | נתן מינה - לוי יהושע | 36.050 | 15086 | 23737 | רחובות |