Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
זוגות גברים - פסטיבל 51
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 01/07/17 סניף: הפסטיבל הבינלאומי
מנהל תחרות: שזיפי אילן

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ נא'א סניף
1 פלדבוי גיל - טל ישראל 66.85 243 4520 30 15 כפר סבא/רעננה - הקנטרי
2 זמיר עמי - יקותיאלי אסף 63.94 19705 18268 24 12 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
3 פרוז משה - דוד נגר בילי 62.80 1491 24502 19 10 אשדוד/ לא חבר בהתאגדות
4 קלר יצחק - חיות אבי 60.90 9105 5366 15 8 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
5 ארבל דייויד - אורנשטיין איתן 59.20 6534 801 12 7 כפר תבור/חיפה כרמל
6 רוטשילד חנן - רז עופר 58.25 1751 19053 10 6 מבואות חרמון
7 גינוסר שעיה - גינוסר איתמר 57.97 12121 19061 8 5 ת"א - אביבים
8 אסרף אורי - ארגלזי אלירן 57.62 14239 14773 6 4 אשדוד/נס ציונה
9 רונן אלי - לביא עמיקם 57.60 7801 8449 5 4 ת"א - אביבים
10 טולדנו אורן - אורמן ליאור 57.50 20506 18540 4 3 י"ם - בית בלגיה/נס ציונה
11 גני יוסף - רגב יורם 57.18 13268 15877 3 2 כפר סבא
12 ארגלזי רועי - זייטק אביב 56.29 23681 23751 3 2 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
13 שיפטן דרור - רז אמנון 56.26 9169 12306 3 2 י"ם - בית בלגיה
14 שדה ציון - אילת אוזן יובל 55.56 6611 1892 3 2 אשדוד/ב"ש - חברי הנגב
15 ליפשיץ יותם - לביא משה 55.44 21121 364 2 2 עמק יזרעאל/ת"א - אביבים
16 בנירי עילי - ישראלי דן 55.13 21805 14669 2 2 פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
17 חורב זאב ד"ר - ורם מנחם 53.77 10389 6393 2 2 רמת השרון
18 אגרוניק גריגורי - שקולניק זינובי 53.19 13110 10298 2 1 ירושלים
19 אלקלעי משה - ארנון גדי 53.11 21482 4592 2 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
20 שלום דניאל - חנונה דוד 52.75 20594 21966 2 1 אשדוד/ לא חבר בהתאגדות
21 לוין יואב - לוין יובל 52.67 10463 1857 2 1 כפר סבא
22 דיקמן עמוס - דר צבי 52.50 1231 16898 1 1 פ"ת - ויצו
23 ליבסטר שעיה - טל ג'ו 52.48 799 23861 1 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
24 ברקמן מאיר - טימיאנקר נח 52.44 8312 3292 1 1 רחובות
25 ברקוביץ אריה - אפרת יעקב 52.40 2502 1727 1 1 חיפה כרמל
26 רול יוסף - רול דב 52.26 9402 6043 1 1 ת"א - אביבים
27 אלון יהודה - הרשפנג דן 52.21 1014 16486 1 1 כפר סבא/נס ציונה
28 פז מרדכי - קראוסהר יהודה 52.19 8943 2761 1 1 ראשל"צ - מרכז ספורט
29 גבע חיים - קופרמן זאב 52.04 810 3716 1 1 כפר סבא/כ"ס - השרון
30 גוטפריד שי - זבולון מיקי 51.79 17756 18384 1 1 פולג- ברידג' פוינט
31 גלברד מרדכי - שניידר רני 51.73 612 6373 1 1 נהריה - לב הצפון/רמת גן - ברידג' 4 פאן
32 שפירא דני - ינון חגי 51.03 18763 19139 1 1 רמת השרון
33 עזרא משה - מנחם אבינועם 51.01 7291 8888 1 1 ת"א - אביבים/נס ציונה
34 פקר אביר - כהן שמואל 50.99 5182 4938 1 1 סביון - קרית אונו/רמת גן - ברידג' 4 פאן
35 ציפין עודד - לב שמואל 50.90 17725 2848 1 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
36 טל ארז - שמיר ערן 50.76 8641 13953 1 1 קיבוצי דרום/כפר מרדכי
37 אופיר גלעד - קניגסברג מודי 50.38 12403 473 1 1 אשדוד/סביון - קרית אונו
38 עציון אמיר - אסרף ערן 50.25 20704 14179 1 1 אשקלון/אשדוד
39 טובביס אלכס - מלאך יעקב 49.92 15895 14443     ת"א - אביבים/נס ציונה
40 פולק ג'ו - ליפין דוד 49.85 23835 4928     ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
41 רשף אופיר - גינוסר אלדד 49.79 13301 12120     כ"ס - השרון/ת"א - אביבים
42 פייקין יותם - פייקין אורנה 48.71 16536 12269     אשקלון/מועצת יואב
43 קלדרון אבי - נויברט טדי 48.67 3742 1214     לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
44 בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר 48.40 23717 15700     פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
45 שופט דוד - רובין יצחק 48.38 1766 1767     ת"א - אביבים
46 פרימן סטיבן - נחמיאס יצחק 48.13 19062 1945     ת"א - כיכר המדינה
47 וקסלבאום אבנר - קרוב שמואל 47.30 12406 40216     ת"א - אביבים
48 בן עמי ז'קי - בן עמי חנן 46.88 16885 4568     ירושלים
49 ברט יורם - מורג שי 46.76 14358 23593     ת"א - אביבים
50 ברא"ז ינאי - גרוס אריה-בסיל 46.74 4438 205     פ"ת - אם המושבות
51 כוכבי אלי - טורפשטיין ירון 46.23 18027 19051     קריות
52 לונשטיין תומר - לונשטיין דני 46.11 24100 6214     ת"א - האקדמיה לברידג'
53 אליהו רוני - לבני יעקב 45.03 12688 5731     קיסריה
54 בן בסט מלאכי - בריסטובסקי אברהם 44.36 12515 20684     ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
55 לביא יקיר - אבן אדיר 42.99 5050 9398     ת"א - אביבים
56 נחום ארז - וינר שמואל 42.81 22567 19458     ת"א - בית הלוחם אפקה
57 אלטמן אריה - טרנר אפרים 42.79 2917 1648     לא חבר בהתאגדות
58 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 41.87 16571 13526     כפר סבא
59 שטרן לוי - Athuil Alain 41.55 3423 FRA     לא חבר בהתאגדות
60 ברקת רוני - כהן ירון 41.41 40546 40545     ת"א - אביבים
61 גנוט ישראל - ליבסטר בני 41.18 18048 3642     כ"ס - הדר/כ"ס - השרון
62 שריבמן ויקטור - מאור דני 41.10 19895 19601     פ"ת - ויצו/ת"א - אביבים
63 פרולינגר איל - ליבוביץ חיים 40.96 19940 14691     פולג- ברידג' פוינט/רמת גן - ברידג' 4 פאן
64 ורניה כרמל - בן דוד אבישי 40.26 24601 17851     ת"א - אביבים
65 פוקסמן ירחמיאל - שמואלי שרת 40.11 1750 24267     סביון - קרית אונו/מודיעין
66 גולדן שמואל ד"ר - אורי עמי 39.28 5729 3135     ת"א - אביבים/הרצליה - אילה
67 פרנד טל - שניצר אריה 38.63 20991 7722     ת"א - כיכר המדינה/סביון - קרית אונו
68 פיינגולד אברהם - סמיר סייג 38.02 7151 11457     רעננה - הקנטרי/כפר סבא
69 רמון אריה - שידלוב שלמה 34.49 20938 18283     י"ם - מרכז הברידג'