Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
גביע הקריות 2019
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 11/01/19 סניף: קריות/חיפה
מנהל תחרות: עמית אסף

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מונטאנו אאורליה - מונטאנו אלכסנדר 60.60 4252 4253 30 קריות
2 זק יניב - סעדה נטלי 59.55 4281 18838 24 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
3 לוי שלמה - קוטב שושנה 58.78 18664 17489 19 טבעון - רקפת
4 ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 58.63 13366 15141 15 קריות/כפר תבור
5 שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי 57.91 17490 2140 12 טבעון
6 בנישטי משה - נוי לאודין 57.19 17997 22002 10 נהריה/נהריה - לב הצפון
7 ליפשיץ יותם - פטרושקה רועי 57.10 21121 9793 8 עמק יזרעאל
8 קליין רוברט - בן נחום גילי 56.47 5334 17526 6 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
9 בן דוד רמי - רפפורט לאה 55.52 16104 4261 5 קריות
10 אורנשטיין איתן - שלייפר ישראל 55.29 801 3955 4 חיפה כרמל
11 לוי אבי - ארבל שמואל 55.28 5415 12060 3 קריות
12 הובר אלימלך - כהן ישע 54.49 9668 1726 3 מבואות חרמון
13 אוסדצ'י-קפלן אורנה - ברנר מרים 54.43 17014 17765 2 חיפה כרמל
14 קמעו שי - לוי עופר 53.90 11107 12195 2 זכרון יעקב - עמיחי
15 זק שחר - ליבר מוניקה 53.74 5348 12633 1 חיפה כרמל/קריות
16 עומר יותם - ארבל דייויד 53.49 20715 6534 1 עמק יזרעאל/כפר תבור
17 צור דוד - צור יהודית 53.16 9288 9373 1 נהריה
18 גרינברג צדוק - ציטרון פטרו 52.42 681 871 1 קריות
19 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 52.12 4648 13512 1 נהריה - לב הצפון/נהריה
20 מלמד רות - מלמד אהרון 51.10 14117 14116 1 קריות
21 אזולאי אורי - הולצר קלרה 50.68 11279 11280 1 טבעון
22 עמיר מירה - סוחר יצחק 50.60 2508 14554 1 חיפה - בית הלוחם/קריות
23 פלדמן אברהם - וייס גבי 50.48 1723 16933 1 כפר תבור
24 מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי 50.27 8215 5419 1 קריות
25 קפלן אהרון - ברב בנימין 49.85 1763 664   חיפה - בית הלוחם/קריות
26 הנר ארז - גל טיבור 48.38 9643 13841   קריות
27 גונן אוה - ולדמן שרה 48.26 3053 4266   קריות
28 גטניו אבישי - בנימין שוקי 48.23 23853 19265   עמק יזרעאל
29 אדלשטיין פרידה - רהב יוסף 46.96 4631 1940   חיפה כרמל
30 פרץ אורי - הנר ברטה 46.46 20912 12379   נהריה/נהריה - לב הצפון
31 מור אהוד - דוד אילן 46.03 40709 23874   חיפה כרמל
32 פלדמן משה - שקד יצחק 45.10 4557 5414   חיפה כרמל/קריות
33 אורן יפתח - אורן בעז 45.03 23206 23765   עמק יזרעאל/טבעון
34 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 44.85 18141 18751   קיסריה
35 רובין יחזקאל - רזניק פרץ 44.73 20446 8294   חיפה - הרץ
36 רומנו רפי - אדמס ג'ורג' 44.22 1912 19049   קריות
37 כוכבי אלי - גרוס רצארד 43.44 18027 41601   קריות/חיפה כרמל
38 גושן רגינה - ארד יאיר 42.93 6830 14431   קריות
39 לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה 42.60 5335 5352   קריות
40 דואק שוש - צבעוני פנחס 42.58 18604 5435   כרמיאל
41 בייצר מוטי - טורפשטיין ירון 42.43 12001 19051   חיפה כרמל/קריות
42 בוחניק אשר - אלעד אלי 42.28 12605 5572   חיפה כרמל
43 תמיר טובה - פואה דורית 42.09 667 11064   קריות
44 מרתין ג'רלד - קריינדלר מיכאל ד"ר 41.31 22594 5441   כרמיאל
45 בסט יצחק (איזי) - בר סנה טלי 39.42 6064 40586   עמק יזרעאל/טבעון - רקפת