Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
ימי שלישי ערב
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 24/09/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.93

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] מספרי חבר נא'מ סניף
1 זמיר גורי - רז בן-ציון 62.52 58.65 66.54 62.36 40655 4056 13 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 פין מלקולם - מצא שמואל 57.51 55.73 59.21 57.59 1336 19699 10 רמת השרון
3 נויפלד שולמית - אמדו דליה 56.47 56.65 62.75 [A] 17023 40356 8 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
4 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 55.60 52.13 62.90 51.78 8391 423 7 רמת השרון
5 נחום ניסים - אבידור יהודה 53.95 56.91 50.63 54.32 4558 6886 5 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 ארצי מרגלית - בלס יהודית 53.34 58.37 40.53 61.11 3347 1187 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 אליהו סיגל - בראונשטיין יעל 53.09 54.06 48.25 56.97 17903 14651 3 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
8 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה 52.80 55.39 53.00 [A] 9130 8688 3 רמת השרון/ת"א - אביבים
9 דורי ישראל - דורי צביה 52.75 56.14 52.12 [A] 4506 4507 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 לחובר יצחק - ויאלגוס פרלה 51.92 44.83 53.62 57.31 5398 23306 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 51.61 54.04 50.80 [A] 1392 5801 1 רמת השרון
12 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 50.31 58.51 42.42 [A] 8132 15117 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
13 גלר אורי - בואנו יעקב 50.05 36.61 48.15 65.38 209 200 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
14 ליפין סוזי - פרקש מרטה 50.01 54.94 45.09 [A] 4923 11678 1 ת"א - אביבים
15 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי 49.95 [A] 50.49 49.37 10681 10670   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
16 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 49.64 46.96 62.87 39.08 19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
17 נחום ארז - וינר שמואל 49.13 47.83 53.00 46.56 22567 19458   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 עצמון נורית - סדן נגה 48.85 56.67 39.88 [A] 19138 17024   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
19 ענבר ציפורה - חייט קלרה 48.60 [A] 42.37 53.42 4053 6954   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 גביש יורם - לייפר רולנדה 48.59 45.45 46.14 54.19 9773 9888   רמת השרון
21 נאור אירית - אללוף אסתר 48.31 44.00 48.16 52.77 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
22 פרחי לינה - בסן לינה 47.64 55.29 37.63 [A] 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
23 לוין דני - לוין נעמי 46.00 41.90 46.10 [A] 7947 7946   ת"א - אביבים
24 קרסו יעקב - נאמן אריה 45.99 47.81 52.70 37.47 6312 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
25 דנציגר אלכס - ורם מנחם 45.77 46.34 [A] 40.96 3258 6393   רמת השרון
26 שמלצר חנה - שמלצר יזהר 45.65 52.43 [A] 34.54 13705 24121   ת"א - אביבים
27 זמיר יוסי - פורת גילה 45.63 44.46 46.36 46.08 41688 6096   רמת השרון
28 צפריר חיה - כהן שלמה 45.50 50.94 35.56 [A] 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
29 אלפרוביץ חיה - חובב ג'נט 45.09 50.36 42.47 42.43 10846 13106   ת"א - בית הלוחם אפקה
30 פיק מיכל - בן-דוד לאה 44.73 46.48 48.41 39.29 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
31 כהן שמואל - עזורי איוון 44.25 42.66 45.27 44.81 4938 2425   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
32 סחר יונה - שור יעקב 43.54 37.27 [A] 43.36 41919 41900   רמת השרון/ת"א - אביבים
33 וולפיילר שרה - לבינסקי יעל 42.40 44.57 35.68 46.94 41638 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
זמיר גורי - זומר יגאל     66.54   40655 6766   ת"א - בית הלוחם אפקה
אגוזי נילי - אגוזי אילן     61.95   11419 11420   ת"א - בית הלוחם אפקה
לבל טליה - לויתן שרה       60.72 10397 23836   נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
בלוך גלעד - שמואלי רן   59.85     15199 3112   ראש העין - גל/רמת השרון
אנטין דוד - מינץ יעקב       59.73 3524 175   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
ערמי רות - בר גילי       58.91 4512 6772   ת"א - כיכר המדינה
בלס יהודית - בלס רמי   58.37     1187 1188   ת"א - בית הלוחם אפקה
כסיף דפנה - שלומי טובית   57.91     18218 11528   ת"א - בית הלוחם אפקה
מינץ יעקב - רז בן-ציון     57.62   175 4056   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
לבנה דורון - כליף אילנה     57.50   9605 11003   רחובות/רמת השרון
אבידור בלהה - אבידור יהודה   56.91     7668 6886   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
שלומי טובית - לוטן אביבה       55.66 11528 10802   ת"א - בית הלוחם אפקה
בן שמואל אשר - סדן יעל   55.30     5160 10855   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
שקד תלמה - ורם חיה   55.06     6376 8983   רמת השרון
שלומי טובית - חיות אבי     54.33   11528 5366   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
אליהו סיגל - כהן יוסי   54.06     17903 18280   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
גורן עודד - רסין רותי     53.78   16436 9040   ת"א - כיכר המדינה/רמת השרון
גלברד מרדכי - פולק ג'ו       53.56 612 23835   נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
טל שחר עופר - ויגלר (גל) אורית       51.29 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה       50.00 12515 12514   ת"א - בית הלוחם אפקה
בן בסט גלילה - כסיף דפנה     48.49   12514 18218   ת"א - בית הלוחם אפקה
קרסו יעקב - אריה   47.81     6312 13-001   ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
קוזיק סוניה - בן שמואל אשר     46.56   20776 5160   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
זמיר יוסי - זומר יגאל   44.46     41688 6766   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
אנטין דוד - אגוזי נילי   44.40     3524 11419   ת"א - בית הלוחם אפקה
מרקוס עידו - מרקוס עמירם       43.40 16571 13526   כפר סבא
מינסקי מנחם - מינסקי אסתר       42.27 16289 16288   ת"א - בית הלוחם אפקה
דוריס - יהושע   37.18     13-014 13-015   לא חבר בהתאגדות
סיוני מרדכי - צווקר מריאנה   36.43     11418 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
שפירא עטי - גולובי שרי       35.14 23102 12859   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה