Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
ימי שלישי ערב
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 29/10/19 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 14.23

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] מספרי חבר נא'מ סניף
1 פולק ג'ו - גלברד מרדכי 62.49 54.43 70.37 62.67 23835 612 13 ת"א - בית הלוחם אפקה/נהריה - לב הצפון
2 עזורי איוון - כהן שמואל 61.73 61.58 61.38 62.23 2425 4938 11 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
3 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה 56.95 62.54 55.01 53.31 9130 8688 8 רמת השרון/ת"א - אביבים
4 מרקוס עמירם - מרקוס עידו 56.46 50.71 59.93 58.76 13526 16571 7 כפר סבא
5 לבל טליה - לויתן שרה 55.87 59.87 52.98 54.77 10397 23836 5 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
6 פין מלקולם - מצא שמואל 55.72 48.74 52.14 66.29 1336 19699 4 רמת השרון
7 גלר אורי - בואנו יעקב 55.50 51.56 53.84 61.09 209 200 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
8 בן נון אביבה - גוניק-ששון אורנה 54.49 50.71 62.77 [A] 19027 19471 3 ת"א - אביבים
9 פלמן גילה - פפיאן בן-יהודה קרינה 53.53 55.14 53.64 51.81 8132 15117 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשון לציון
10 ענבר ציפורה - חייט קלרה 53.07 [A] 54.10 55.10 4053 6954 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
11 דנציגר אלכס - ורם מנחם 52.49 [A] 44.92 62.56 3258 6393 1 רמת השרון
12 נחום ניסים - אבידור יהודה 52.44 [A] 48.63 58.70 4558 6886 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
13 בן שמואל אשר - קוזיק סוניה 52.26 [A] 61.81 44.96 5160 20776 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
14 שקד תלמה - ורם חיה 52.22 [A] 51.52 55.13 6376 8983 1 רמת השרון
15 סדן נגה - רז בן-ציון 52.21 50.93 55.71 [A] 17024 4056 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
16 ליפין סוזי - פרקש מרטה 51.26 50.96 52.81 [A] 4923 11678 1 ת"א - אביבים
17 חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה 50.083 [A] 40.43 59.82 13106 10846 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
18 נויפלד שולמית - אמדו דליה 50.076 49.94 46.33 53.96 17023 40356 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
19 ארצי מרגלית - בלס יהודית 49.68 [A] 49.47 49.59 3347 1187   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 זמיר יוסי - פורת גילה 49.56 40.41 55.70 52.56 41688 6096   רמת השרון
21 זומר יגאל - זמיר גורי 49.44 52.36 51.61 44.36 6766 40655   ת"א - בית הלוחם אפקה
22 זולקוב דניאלה - שיראזי שושנה 49.12 56.44 42.74 48.18 1392 5801   רמת השרון
23 גביש יורם - לייפר רולנדה 47.27 [A] 49.86 41.94 9773 9888   רמת השרון
24 בן בסט גלילה - כסיף דפנה 47.16 50.74 40.74 [A] 12514 18218   ת"א - בית הלוחם אפקה
25 סיוני מרדכי - צווקר מריאנה 47.04 43.01 48.11 [A] 11418 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
26 סחר יונה - שור יעקב 45.87 [A] 47.10 40.52 41919 41900   רמת השרון/ת"א - אביבים
27 קרסו יעקב - נאמן אריה 45.57 44.22 45.32 47.17 6312 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
28 אלון אדל - צמח כמי 44.87 35.45 50.65 48.51 17028 17976   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
29 שמלצר חנה - שמלצר יזהר 44.56 41.39 37.48 54.81 13705 24121   ת"א - אביבים
30 פרחי לינה - בסן לינה 43.31 37.05 44.71 48.16 15050 7676   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
31 פיק מיכל - בן-דוד לאה 43.27 [A] 43.80 36.00 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
32 ויאלגוס פרלה - לחובר יצחק 41.56 43.58 45.63 35.47 23306 5398   ת"א - בית הלוחם אפקה
33 נאור אירית - אללוף אסתר 41.51 53.34 41.98 29.22 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
34 לבינסקי יעל - וולפיילר שרה 39.93 35.51 49.15 35.12 18016 41638   ת"א - בית הלוחם אפקה
אטלס יעקב - שגיב אירית   63.72     2467 15817   ת"א - כיכר המדינה
כץ פז - רשתי שאול   59.54     23715 10470   כפר סבא
אליהו סיגל - בראונשטיין יעל       57.15 17903 14651   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
פינקוביץ רבקה - שטרק איתי     57.14   10681 10670   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
שפיגל צחי - קופמן שרה     56.79   11529 15635   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
כליף אילנה - אליהו סיגל   54.28     11003 17903   רמת השרון/ת"א - אביבים
שזיפי חנה - ליבסטר נדיה     51.82   983 798   ת"א - כיכר המדינה/כ"ס - השרון
בלאט לובומיר - סולניק אריה   51.28     16453 3038   ת"א - כיכר המדינה
וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי   50.91     14706 746   כפר סבא
אגוזי נילי - אנטין דוד   50.65     11419 3524   ת"א - בית הלוחם אפקה
שכטר קרין - שכטר דב   50.39     9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
בן שמואל אשר - צבעון אבי   50.38     5160 11859   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
דורי צביה - דורי ישראל     50.36   4507 4506   ת"א - בית הלוחם אפקה
נחום ארז - וינר שמואל   50.02     22567 19458   ת"א - בית הלוחם אפקה
שיפטר שושי - שמואל   48.98     9198 13-25   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
ארצי מרגלית - רוטשטיין אדלה   48.90     3347 2788   ת"א - בית הלוחם אפקה
עירשי טובה - וקסלבאום אבנר   48.64     347 12406   ת"א - אביבים
אלה סו - שפי חיה     46.43   16521 14509   ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
רוטשטיין אדלה - וקסלבאום אבנר     45.53   2788 12406   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
כהן יוסי - בן בסט גלילה       44.49 18280 12514   ת"א - בית הלוחם אפקה
גולובי שרי - וינר שמואל     44.20   12859 19458   ת"א - בית הלוחם אפקה
ברוור נדב - בריפמן מיכאל   43.64     19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
אטס יצחק - נוה יאיר     42.87   10111 1326   רמת השרון
שלומי טובית - לוטן אביבה       42.48 11528 10802   ת"א - בית הלוחם אפקה
צווקר מריאנה - גולובי שרי       41.12 2943 12859   ת"א - בית הלוחם אפקה
צפריר חיה - כהן שלמה       40.44 9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
מינסקי אסתר - מינסקי מנחם     33.64   16288 16289   ת"א - בית הלוחם אפקה