Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
זוגות מעורבים - אילת 2019
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 08/11/19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 14.65

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 פופלילוב מתילדה - חץ נתן 63.74 64.24 63.25 10080 10642 22 5 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
2 Cole Margie - Bianchedi Alejandro 63.14 65.70 60.57 USA ARG 18 4 לא חבר בהתאגדות
3 Mironov Sergey - Mironova Anastasia 61.67 67.19 56.15 RUS RUS 14 3 לא חבר בהתאגדות
4 זייטמן מגי - ארבל דייויד 61.29 69.33 53.26 2307 6534 11 3 י"ם - מרכז הברידג' /כפר תבור
5 Shnier Barbara - Senensky Barry 60.51 55.09 65.94 CAN CAN 8 2 לא חבר בהתאגדות
6 מרקוס עמירם - סדיס ג'ובינה 60.25 66.85 53.65 13526 14831 7 2 כפר סבא
7 טובי יעקב - שחר נטע 59.94 64.36 55.52 964 9163 5 2 ב"ש - חברי הנגב/אשדוד
8 גלברד מרדכי - לבל טליה 58.36 62.55 54.18 612 10397 4 1 נהריה - לב הצפון
9 קפלן אילנה - Schdenebeck Florian 58.03 54.73 61.33 7857 GER 4 1 לא חבר בהתאגדות
10 Sauvage Valerie - Bogacki Patrick 57.99 55.70 60.28 FRA FRA 4 1 לא חבר בהתאגדות
11 וקסמן סופי - לונשטיין תומר 57.66 57.09 58.23 22555 24100 3   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
12 קריגל רמי - אסולין עדי 57.63 63.08 52.18 439 16490 3   אילת/נס ציונה
13 שפירו לאה - בן דוד יובל 57.47 57.68 57.26 18524 17852 3   רמת השרון
14 אייזן דני - חורי דני 57.34 56.38 58.29 3312 9049 2   רמת השרון/כ"ס - השרון
15 ליבסטר נדיה - עמר אבי 57.25 61.53 52.98 798 3366 2   כ"ס - השרון/ב"ש - חברי הנגב
16 לזר אלון - אלון אלה 55.73 57.83 53.64 15053 6615 2   רחובות
17 Huggins Michael - Robinson Irena 55.72 50.15 61.30 GBR GBR 2   לא חבר בהתאגדות
18 Ellis Jonathan - Sharp Natalie 55.21 55.07 55.35 GBR GBR 2   לא חבר בהתאגדות
19 חיות אבי - בן שמחון אמליה 55.05 53.03 57.07 5366 23108 2   ת"א - אביבים
20 פרנק יוסף - רום מיכל 54.94 48.50 61.37 5364 3406 2   ת"א - אביבים/כפר סבא
21 לזר שוקי - לזר נעמי 54.47 60.13 48.81 10789 10790 2   רחובות
22 דניאלי מיכה - דניאלי יהודית 54.33 59.61 49.04 1541 1542 2   זכרון יעקב - עמיחי
23 חץ קלרה - פכטמן רון 54.28 57.13 51.43 10643 14659 1   ת"א - אביבים/כ"ס - השרון
24 בן דוד אבישי - בראונשטיין יעל 54.18 53.32 55.04 17851 14651 1   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
25 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 53.91 58.72 49.09 4335 FIN 1   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
26 לוי שלמה - קוטב שושנה 53.58 56.38 50.78 18664 17489 1   טבעון - רקפת
27 שונק שושנה - כהן ליאור 53.43 49.60 57.26 7923 40424 1   אשקלון/אילת
28 גרינברג רבקה - שטרית אבי 53.22 59.68 46.76 6452 7748 1   ירושלים
29 אטוויל אלן - אטוויל סילבי 52.91 59.15 46.66 41802 41803 1   ת"א - אביבים
30 Simic Olga - Benadiba Jacques 52.88 53.09 52.68 SRB FRA 1   לא חבר בהתאגדות
31 וילר אווי - וקס גל 52.87 49.86 55.88 20249 15333 1   מודיעין/מועדון הברידג' רחובות
32 אלג'ם יוסף ד"ר - פלד עליזה 52.50 53.51 51.49 12535 14005 1   רחובות/נס ציונה
33 פיברט גל - פיברט יוסף 52.49 55.54 49.43 40647 8778 1   מועצת יואב
34 רוטברט רינה - סלטי חיים 52.42 53.16 51.68 14190 2621 1   ירושלים/אילת
35 רונן שושנה - ליבסטר בני 52.28 48.48 56.09 947 3642 1   כפר סבא/כ"ס - השרון
36 פרקש רות - טובביס אלכס 52.27 51.55 53.00 5305 15895 1   ת"א - אביבים
37 Struelens Marck - פוקס איזבלה 52.173 56.45 47.90 BEL 13063 1   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
38 בורק לואיזה - רפאלי דוד 52.170 53.07 51.27 16162 4087 1   י"ם - מרכז הברידג'
39 לשם דורית - שרון כרמל 52.09 55.13 49.04 14566 17833 1   רחובות
40 סוחר יצחק - לביא נירה 51.86 54.81 48.90 14554 14641 1   קריות/ת"א - אביבים
41 הרמתי עפר - Brajovic Ana Zorana 51.83 51.04 52.62 1657 SRB 1   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
42 בנבניסטי רונן - ברוידא שרה 51.80 55.70 47.90 23717 16556 1   פולג- ברידג' פוינט/סביון - קרית אונו
43 אגוזי יורם - אגוזי בתיה 51.35 52.98 49.72 9242 9241 1   ב"ש - בית הברידג'
44 פול יואכים - עקנין רות 50.27 45.49 55.05 4172 5054 1   אילת
45 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 50.08 44.13 56.03 13700 7835 1   ת"א - אביבים
46 זמיר עמי - סוסמן אילנה 49.94 42.77 57.12 19705 6681     ת"א - כיכר המדינה/כ"ס - השרון
47 הכרמלי עמליה - מוסקוביץ הקטור 49.90 47.00 52.79 8688 9130     ת"א - אביבים/רמת השרון
48 שזיפי חנה - אפרת שמואל 49.75 57.29 42.20 983 19044     ת"א - כיכר המדינה/רחובות
49 Leutbecher Roland - Leutbecher Mary 49.34 41.08 57.59 GER GER     לא חבר בהתאגדות
50 פגי לוטי - זקרדזה מארק 49.33 48.68 49.98 4917 40701     פ"ת - אם המושבות/אשקלון
51 ססרקו לאה - יעקב מלכה 49.20 54.92 43.49 16554 14220     י"ם - מרכז הברידג'
52 לבנה דורון - כליף אילנה 49.07 44.37 53.76 9605 11003     רחובות/רמת השרון
53 נצר גמליאלי - בונים רוני 49.01 44.82 53.21 41832 41837     אילת
54 לייבוביץ אנטון - בן יהודה יהודית 49.00 42.97 55.04 10306 2218     קריות/כרמיאל
55 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 48.14 44.79 51.49 14915 14235     ב"ש - בית הברידג'
56 אברון אנית - הובר אלימלך 48.08 37.76 58.39 14814 9668     מודיעין/מבואות חרמון
57 חייט צבי - ניצן רינה 48.02 45.15 50.89 4654 20459     אילת/ת"א - כיכר המדינה
58 פרחי לינה - נאמן אריה 47.72 45.66 49.78 15050 8734     ת"א - בית הלוחם אפקה
59 Goetz Roman - Goetz Renate 47.504 40.12 54.89 AUT AUT     לא חבר בהתאגדות
60 גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל 47.495 45.14 49.85 19471 715     ת"א - אביבים
61 קופלביץ דולי - רבינוביץ' יונתן 47.23 46.61 47.84 22490 40489     פ"ת - אם המושבות
62 אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל 47.21 43.25 51.18 41800 41801     ת"א - אביבים
63 קישוני דליה - קישוני יואב 47.08 37.55 56.60 3344 14914     ב"ש - חברי הנגב
64 וינביץ' גריגורי - בליזובסקי אלינה 46.52 43.36 49.68 16081 93-2     מועדון הברידג' רחובות/ לא חבר בהתאגדות
65 בוגנים אתי - יופה אנטול 46.06 50.75 41.38 17901 40951     פ"ת - אם המושבות/חולון - הקנטרי
66 צורי מירי - צורי נסים 45.98 43.06 48.90 15384 1241     זכרון יעקב - עמיחי
67 Solodar Philip - Barminskaya Maria 45.91 50.39 41.43 RUS RUS     לא חבר בהתאגדות
68 Pavlovic Milka - לבוביץ יורם 45.81 44.59 47.04 SRB 18179     לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
69 פרי שלום - פרי יהודית 45.59 45.46 45.72 961 960     ב"ש - חברי הנגב
70 גייבסקי נלי - שחר אמיר 44.68 48.19 41.16 40794 40627     חיפה כרמל
71 בלום דוד - שני רות 44.52 47.62 41.43 2924 395     אילת
72 לוי קרן - ברגר מיכאל 43.62 49.90 37.34 40300 40535     ת"א - כיכר המדינה/רחובות
73 חסין נטשה - אהרונוביץ מיכאל 43.30 48.53 38.07 19019 16864     ירושלים/אילת
74 מישקין אריה - מישקין דפנה 43.10 43.11 43.09 14925 16397     ירושלים
75 שמיון דגן ג'ודי - לוי יצחק 41.68 41.08 42.28 15048 17092     נס ציונה/ירושלים
76 קלט דיצה - פזי זהבה 41.55 44.18 38.91 18241 17975     לא חבר בהתאגדות
77 שמש רותי - שמש סמי 41.48 37.94 45.02 18560 18561     סביון - קרית אונו
78 מוסמן אנה - פרידמן גילה 41.27 39.57 42.96 42163 17419     חיפה - רמת אלון
79 רבינוביץ ריטה - קגן יבגני 40.15 39.26 41.05 40728 40729     פ"ת - אם המושבות
80 חוזמן אלכסנדר - חוזמן אירינה 40.07 39.54 40.59 42419 42572     ב"ש - בית הברידג'
81 Taieb David - Sender Blauche 39.69 41.58 37.81 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
82 שעובי אביהוא - הזנפרץ אתי 39.35 37.80 40.90 21278 23333     מועדון הברידג' רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
83 רוזנס מיקי - רוזנס יהודית 38.54 29.92 47.16 6221 5996     פולג- ברידג' פוינט
84 זהבי רות - זהבי אייל 36.98 31.78 42.18 18807 93-1     כ"ס - השרון/ לא חבר בהתאגדות
85 גבע חיים - גבע עדנה 35.98 24.90 47.06 810 21964     כפר סבא/כ"ס - הדר
86 לנקביץ' זופיה - זולקוב גנריאטה 33.97 35.64 32.29 23263 23264     חיפה כרמל
Marilia Geme E.Gatti - Cohen Ricardo     54.21 BRA ARG     לא חבר בהתאגדות
Atucha Nidia Monica - Namino Alejandro     39.56 ARG ARG     לא חבר בהתאגדות
גוטפריד ורדה - גוטפריד שי     31.32 20384 17756     פולג- ברידג' פוינט
הרצברג אסתי - הרצברג אליה     29.57 23582 22529     נס ציונה