Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
זוגות מעורבים - אילת 2019
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 08/11/19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 14.65

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 פופלילוב מתילדה - חץ נתן 63.71 64.24 63.18 10080 10642 22 5 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
2 Cole Margie - Bianchedi Alejandro 63.01 65.70 60.32 USA ARG 18 4 לא חבר בהתאגדות
3 Mironov Sergey - Mironova Anastasia 61.67 67.19 56.15 RUS RUS 14 3 לא חבר בהתאגדות
4 זייטמן מגי - ארבל דייויד 61.26 69.33 53.19 2307 6534 11 3 י"ם - מרכז הברידג' /כפר תבור
5 Shnier Barbara - Senensky Barry 60.48 55.09 65.88 CAN CAN 8 2 לא חבר בהתאגדות
6 מרקוס עמירם - סדיס ג'ובינה 60.25 66.85 53.65 13526 14831 7 2 כפר סבא
7 טובי יעקב - שחר נטע 59.94 64.36 55.52 964 9163 5 2 ב"ש - חברי הנגב/אשדוד
8 גלברד מרדכי - לבל טליה 58.36 62.55 54.18 612 10397 4 1 נהריה - לב הצפון
9 Sauvage Valerie - Bogacki Patrick 58.02 55.70 60.35 FRA FRA 4 1 לא חבר בהתאגדות
10 קפלן אילנה - Schoenebeck Florian 57.87 54.73 61.01 7857 GER 4 1 לא חבר בהתאגדות
11 קריגל רמי - אסולין עדי 57.79 63.08 52.50 439 16490 3   אילת/נס ציונה
12 וקסמן סופי - לונשטיין תומר 57.63 57.09 58.16 22555 24100 3   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
13 שפירו לאה - בן דוד יובל 57.60 57.68 57.51 18524 17852 3   רמת השרון
14 ליבסטר נדיה - עמר אבי 57.33 61.53 53.14 798 3366 2   השרון/ב"ש - חברי הנגב
15 אייזן דני - חורי דני 57.21 56.38 58.04 3312 9049 2   רמת השרון/השרון
16 Huggins Michael - Robinson Irena 55.80 50.15 61.46 GBR GBR 2   לא חבר בהתאגדות
17 לזר אלון - אלון אלה 55.77 57.83 53.70 15053 6615 2   רחובות
18 Ellis Jonathan - Sharp Natalie 55.18 55.07 55.29 GBR GBR 2   לא חבר בהתאגדות
19 חיות אבי - בן שמחון אמליה 55.05 53.03 57.07 5366 23108 2   ת"א - אביבים
20 פרנק יוסף - רום מיכל 54.85 48.50 61.21 5364 3406 2   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
21 חץ קלרה - פכטמן רון 54.35 57.13 51.56 10643 14659 2   ת"א - אביבים/השרון
22 לזר שוקי - לזר נעמי 54.34 60.13 48.56 10789 10790 2   רחובות
23 דניאלי מיכה - דניאלי יהודית 54.20 59.61 48.79 1541 1542 1   זכרון יעקב - עמיחי
24 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 53.94 58.72 49.15 4335 FIN 1   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
25 בן דוד אבישי - בראונשטיין יעל 53.55 53.32 53.79 17851 14651 1   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
26 רוטברט רינה - סלטי חיים 53.459 53.16 53.76 14190 2621 1   ירושלים/אילת
27 לוי שלמה - קוטב שושנה 53.456 56.38 50.53 18664 17489 1   טבעון - רקפת
28 שונק שושנה - כהן ליאור 53.43 49.60 57.26 7923 40424 1   אשקלון/אילת
29 גרינברג רבקה - שטרית אבי 53.34 59.68 47.01 6452 7748 1   ירושלים
30 אטוויל אלן - אטוויל סילבי 52.91 59.15 46.66 41802 41803 1   ת"א - כיכר המדינה
31 Simic Olga - Benadiba Jacques 52.85 53.09 52.61 SRB FRA 1   לא חבר בהתאגדות
32 וילר אווי - וקס גל 52.75 49.86 55.63 20249 15333 1   מודיעין
33 פיברט גל - פיברט יוסף 52.49 55.54 49.43 40647 8778 1   מועצת יואב
34 אלג'ם יוסף ד"ר - פלד עליזה 52.42 53.51 51.33 12535 14005 1   רחובות/נס ציונה
35 רונן שושנה - ליבסטר בני 52.31 48.48 56.15 947 3642 1   כפר סבא/השרון
36 פרקש רות - טובביס אלכס 52.24 51.55 52.93 5305 15895 1   כפר סבא/ת"א - אביבים
37 Struelens Marck - פוקס איזבלה 52.21 56.45 47.96 BEL 13063 1   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
38 בורק לואיזה - רפאלי דוד 52.14 53.07 51.21 16162 4087 1   י"ם - מרכז הברידג'
39 לשם דורית - שרון כרמל 52.12 55.13 49.11 14566 17833 1   רחובות
40 סוחר יצחק - לביא נירה 51.98 54.81 49.15 14554 14641 1   קריות/ת"א - אביבים
41 בנבניסטי רונן - ברוידא שרה 51.834 55.70 47.97 23717 16556 1   פולג- ברידג' פוינט/סביון - קרית אונו
42 הרמתי עפר - Brajovic Ana Zorana 51.829 51.04 52.62 1657 SRB 1   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
43 אגוזי יורם - אגוזי בתיה 51.32 52.98 49.65 9242 9241 1   ב"ש - בית הברידג'
44 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 50.21 44.13 56.28 13700 7835 1   ת"א - אביבים
45 פול יואכים - עקנין רות 50.19 45.49 54.89 4172 5054 1   אילת
46 הכרמלי עמליה - מוסקוביץ הקטור 49.86 47.00 52.73 8688 9130     ת"א - אביבים
47 זמיר עמי - סוסמן אילנה 49.82 42.77 56.87 19705 6681     השרון
48 שזיפי חנה - אפרת שמואל 49.75 57.29 42.20 983 19044     ת"א - כיכר המדינה/מועדון הברידג' רחובות
49 Leutbecher Roland - Leutbecher Mary 49.34 41.08 57.59 GER GER     לא חבר בהתאגדות
50 פגי לוטי - זקרדזה מארק 49.21 48.68 49.74 4917 40701     פ"ת - אם המושבות/אשקלון
51 ססרקו לאה - יעקב מלכה 49.17 54.92 43.42 16554 14220     י"ם - מרכז הברידג'
52 נצר גמליאלי - בונים רוני 49.15 44.82 53.49 41832 41837     אילת
53 לבנה דורון - כליף אילנה 49.07 44.37 53.76 9605 11003     רחובות/רמת השרון
54 לייבוביץ אנטון - בן יהודה יהודית 49.00 42.97 55.04 10306 2218     קריות/כרמיאל
55 אברון אנית - הובר אלימלך 48.19 37.76 58.62 14814 9668     מודיעין/מבואות חרמון
56 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 48.17 44.79 51.55 14915 14235     ב"ש - בית הברידג'
57 חייט צבי - ניצן רינה 48.14 45.15 51.14 4654 20459     אילת/ת"א - כיכר המדינה
58 Goetz Roman - Goetz Renate 47.504 40.12 54.89 AUT AUT     לא חבר בהתאגדות
59 גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל 47.495 45.14 49.85 19471 715     ת"א - אביבים
60 קופלביץ דולי - רבינוביץ' יונתן 47.36 46.61 48.11 22490 40489     פ"ת - אם המושבות
61 קישוני דליה - קישוני יואב 47.20 37.55 56.85 3344 14914     ב"ש - חברי הנגב
62 פרחי לינה - נאמן אריה 46.92 45.66 48.17 15050 8734     ת"א - בית הלוחם אפקה
63 וינביץ' גריגורי - בליזובסקי אלינה 46.65 43.36 49.93 16081 93-2     רחובות/ לא חבר בהתאגדות
64 בוגנים אתי - יופה אנטול 46.19 50.75 41.62 17901 40951     פ"ת - אם המושבות/חולון - הקנטרי
65 צורי מירי - צורי נסים 46.11 43.06 49.15 15384 1241     זכרון יעקב - עמיחי
66 Sabljic Milka - לבוביץ יורם 45.69 44.59 46.79 SRB 18179     לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
67 פרי שלום - פרי יהודית 45.46 45.46 45.45 961 960     ב"ש - חברי הנגב
68 אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל 45.30 43.25 47.34 41800 41801     ת"א - כיכר המדינה
69 Solodar Philip - Barminskaya Maria 45.14 50.39 39.88 RUS RUS     לא חבר בהתאגדות
70 גייבסקי נלי - שחר אמיר 44.71 48.19 41.22 40794 40627     חיפה כרמל
71 בלום דוד - שני רות 44.55 47.62 41.49 2924 395     אילת
72 לוי קרן - ברגר מיכאל 43.54 49.90 37.18 40300 40535     ת"א - כיכר המדינה/רחובות
73 חסין נטשה - אהרונוביץ מיכאל 43.23 48.53 37.93 19019 16864     ירושלים/אילת
74 מישקין אריה - מישקין דפנה 43.14 43.11 43.16 14925 16397     ירושלים
75 שמיון דגן ג'ודי - לוי יצחק 41.68 41.08 42.28 15048 17092     נס ציונה/ירושלים
76 שמש רותי - שמש סמי 41.60 37.94 45.27 18560 18561     סביון - קרית אונו
77 קלט דיצה - פזי זהבה 41.42 44.18 38.65 18241 17975     לא חבר בהתאגדות
78 מוסמן אנה - פרידמן גילה 41.30 39.57 43.03 42163 17419     לא חבר בהתאגדות
79 שעובי אביהוא - הזנפרץ אתי 40.57 37.80 43.34 21278 23333     רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
80 חוזמן אלכסנדר - חוזמן אירינה 40.15 39.54 40.75 42419 42572     ב"ש - בית הברידג'
81 רבינוביץ ריטה - קגן יבגני 40.02 39.26 40.77 40728 40729     פתח תקווה - ברידג' קורס
82 Taieb David - Sender Blauche 39.57 41.58 37.56 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
83 רוזנס מיקי - רוזנס יהודית 38.66 29.92 47.41 6221 5996     פולג- ברידג' פוינט
84 זהבי רות - זהבי אייל 37.10 31.78 42.43 18807 93-1     השרון/ לא חבר בהתאגדות
85 גבע חיים - גבע עדנה 35.95 24.90 46.99 810 21964     כפר סבא
86 לנקביץ' זופיה - זולקוב גנריאטה 33.84 35.64 32.04 23263 23264     חיפה כרמל
Marilia Geme E.Gatti - Cohen Ricardo     54.21 BRA ARG     לא חבר בהתאגדות
Atucha Nidia Monica - Namino Alejandro     39.56 ARG ARG     לא חבר בהתאגדות
הרצברג אסתי - הרצברג אליה     31.95 23582 22529     נס ציונה
גוטפריד ורדה - גוטפריד שי     31.07 20384 17756     פולג- ברידג' פוינט