Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
זוגות Top-Bottom - אילת 2019
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 09/11/19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 13.48

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 Koistinen Kauko - אטוויל ז'אן-פול 64.54 59.41 69.67 FIN 41800 22 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 אלישר שלמה - אלישר נועם 64.37 59.86 68.89 2005 21350 18 4 ת"א - אביבים
3 Cole Margie - Bianchedi Alejandro 63.55 57.64 69.45 USA ARG 14 3 לא חבר בהתאגדות
4 ברוידא שרה - ליבסטר בני 63.16 66.42 59.91 16556 3642 11 3 סביון - קרית אונו/כ"ס - השרון
5 Bogacki Patrick - Sauvage Valerie 63.15 55.15 71.15 FRA FRA 8 2 לא חבר בהתאגדות
6 Mironov Sergey - Mironova Anastasia 61.19 69.63 52.75 RUS RUS 7 2 לא חבר בהתאגדות
7 פרקש רות - טובביס אלכס 61.16 64.76 57.56 5305 15895 5 2 ת"א - אביבים
8 פכטמן רון - חץ קלרה 60.78 58.71 62.85 14659 10643 4 1 כ"ס - השרון/ת"א - אביבים
9 בנירי עילי - יקותיאלי אסף 59.32 49.72 68.93 21805 18268 4 1 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
10 Brajovic Ana Zorana - פלדבוי גיל 58.50 65.52 51.48 SRB 243 4 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
11 Huggins Michael - Robinson Irena 58.35 64.39 52.31 GBR GBR 3   לא חבר בהתאגדות
12 מרקוס עמירם - סדיס ג'ובינה 57.75 59.04 56.45 13526 14831 3   כפר סבא
13 Shnier Barbara - Senensky Barry 57.37 57.75 56.98 CAN CAN 3   לא חבר בהתאגדות
14 אסולין עדי - קריגל רמי 57.36 55.92 58.79 16490 439 2   נס ציונה/אילת
15 לזר שוקי - לבנה דורון 57.03 62.51 51.56 10789 9605 2   רחובות
16 וילר אווי - וקס גל 56.97 54.37 59.57 20249 15333 2   מודיעין/מועדון הברידג' רחובות
17 שונק שושנה - חייפץ רון 56.43 56.30 56.56 7923 40651 2   אשקלון/מועצת יואב
18 חייט צבי - סלטי חיים 56.13 60.15 52.11 4654 2621 2   אילת
19 Sharp Natalie - Ellis Jonathan 56.01 58.69 53.34 GBR GBR 2   לא חבר בהתאגדות
20 לבל טליה - גלברד מרדכי 55.73 63.18 48.29 10397 612 2   נהריה - לב הצפון
21 זייטמן מגי - ארבל דייויד 55.30 51.85 58.75 2307 6534 2   י"ם - מרכז הברידג' /כפר תבור
22 שזיפי חנה - ליבסטר נדיה 55.27 62.23 48.32 983 798 1   ת"א - כיכר המדינה/כ"ס - השרון
23 בורק לואיזה - רפאלי דוד 55.25 53.27 57.23 16162 4087 1   י"ם - מרכז הברידג'
24 רונן שושנה - מילשבסקי מירוסלב 55.22 59.06 51.38 947 25061 1   כפר סבא/כ"ס - השרון
25 אטוויל סילבי - אטוויל אלן 55.04 50.97 59.12 41803 41802 1   ת"א - אביבים
26 כהן ליאור - צדיק ארז 54.93 57.25 52.62 40424 2934 1   אילת
27 פיברט יוסף - פיברט גל 54.84 60.18 49.51 8778 40647 1   מועצת יואב
28 יעקב מלכה - ססרקו לאה 54.54 52.11 56.96 14220 16554 1   י"ם - מרכז הברידג'
29 חיות אבי - בן שמחון אמליה 53.47 54.80 52.14 5366 23108 1   ת"א - אביבים
30 חץ נתן - פופלילוב מתילדה 53.38 54.46 52.30 10642 10080 1   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
31 לייבוביץ אנטון - בן יהודה יהודית 53.21 46.44 59.99 10306 2218 1   קריות/כרמיאל
32 לשם דורית - שרון כרמל 52.55 54.95 50.15 14566 17833 1   רחובות
33 פרחי לינה - נאמן אריה 52.30 57.13 47.48 15050 8734 1   ת"א - בית הלוחם אפקה
34 דניאלי מיכה - דניאלי יהודית 51.56 51.37 51.75 1541 1542 1   זכרון יעקב - עמיחי
35 זמיר עמי - סוסמן אילנה 51.43 53.72 49.15 19705 6681 1   ת"א - כיכר המדינה/כ"ס - השרון
36 Kupkova Lucie - Bohmova Jirina 51.32 46.64 56.01 CZE CZE 1   לא חבר בהתאגדות
37 Cohen Ricardo - Tassone Cristina 51.03 52.07 50.00 ARG ARG 1   לא חבר בהתאגדות
38 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן 50.17 51.06 49.28 41832 19276 1   אילת
39 גרינברג רבקה - כליף אילנה 50.08 51.06 49.10 6452 11003 1   ירושלים/רמת השרון
40 Solodar Philip - סולודר ולדימיר 49.99 45.65 54.33 RUS 93-3     לא חבר בהתאגדות
41 נחום ארז - כהן שמואל 49.54 51.58 47.50 22567 4938     ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
42 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 49.43 43.01 55.85 7835 13700     ת"א - אביבים
43 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל 49.31 49.01 49.62 4172 16864     אילת
44 לונשטיין תומר - יופה אנטול 49.14 50.87 47.42 24100 40951     ת"א - אביבים/חולון - הקנטרי
45 זקרדזה מארק - רבינוביץ' יונתן 48.78 47.25 50.32 40701 40489     אשקלון/פ"ת - אם המושבות
46 קגן יעקב - רוזנטל מרטין 48.71 48.64 48.77 23436 2234     ב"ש - חברי הנגב
47 ישראלי דן - לעוו קרול 48.67 48.47 48.86 14669 41829     סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
48 גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל 47.95 48.81 47.09 19471 715     ת"א - אביבים
49 שפירו לאה - בן דוד יובל 47.64 48.97 46.32 18524 17852     רמת השרון
50 פוקס איזבלה - Struelens Marck 47.62 51.68 43.57 13063 BEL     ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
51 רום מיכל - Sabljic Milka 47.32 46.58 48.06 3406 SRB     כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
52 לביא נירה - בן דוד אבישי 47.02 45.19 48.85 14641 17851     ת"א - אביבים
53 רוטברט רינה - חסין נטשה 46.88 45.88 47.88 14190 19019     ירושלים
54 פרנק יוסף - גוטפריד שי 46.83 48.33 45.32 5364 17756     ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
55 Simic Olga - גוטפריד ורדה 46.28 30.21 62.34 SRB 20384     לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
56 סוחר יצחק - Popesco Alexander 46.19 45.52 46.86 14554 GER     קריות/ לא חבר בהתאגדות
57 זולקוב גנריאטה - לנקביץ' זופיה 46.14 51.47 40.81 23264 23263     חיפה כרמל
58 שמיון דגן ג'ודי - לוי יצחק 45.56 40.00 51.12 15048 17092     נס ציונה/ירושלים
59 שחר נטע - טובי יעקב 45.24 44.59 45.88 9163 964     אשדוד/ב"ש - חברי הנגב
60 Marilia Geme E.Gatti - Fungueiro Andrea 44.82 43.28 46.36 BRA ARG     לא חבר בהתאגדות
61 Leutbecher Roland - Schoenebeck Florian 44.21 49.59 38.84 GER GER     לא חבר בהתאגדות
62 צורי נסים - צורי מירי 43.56 37.51 49.61 1241 15384     זכרון יעקב - עמיחי
63 שמש רותי - שמש סמי 43.39 43.22 43.57 18560 18561     סביון - קרית אונו
64 הובר אלימלך - אברון אנית 43.38 46.91 39.86 9668 14814     מבואות חרמון/מודיעין
65 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי עמליה 42.843 50.37 35.31 9130 8688     רמת השרון/ת"א - אביבים
66 הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא 42.842 46.12 39.57 23333 21278     ראשל"צ - מרכז ספורט /מועדון הברידג' רחובות
67 רבינוביץ ריטה - קגן יבגני 41.68 48.03 35.33 40728 40729     פ"ת - אם המושבות
68 קישוני דליה - קישוני יואב 41.46 34.37 48.54 3344 14914     ב"ש - חברי הנגב
69 ברוידא אלירם - אילן משה 41.31 35.67 46.96 20187 40742     סביון - קרית אונו/כ"ס - השרון
70 פגי לוטי - קופלביץ דולי 39.64 40.09 39.19 4917 22490     פ"ת - אם המושבות
71 רוזנס מיקי - רוזנס יהודית 39.62 40.07 39.17 6221 5996     פולג- ברידג' פוינט
72 בוגנים אתי - Azicri Ester 39.16 43.58 34.74 17901 ARG     פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
73 מוסמן אנה - פרידמן גילה 39.00 41.02 36.98 42163 17419     חיפה - רמת אלון
74 גייבסקי נלי - שחר אמיר 38.91 38.77 39.06 40794 40627     חיפה כרמל
75 ניצן רינה - לוי קרן 38.29 43.12 33.46 20459 40300     ת"א - כיכר המדינה
76 פרסטיי ברכה - בונים רוני 37.84 30.21 45.47 41831 41837     אילת
77 הרצברג אליה - הרצברג אסתי 34.82 29.35 40.29 22529 23582     נס ציונה
78 ברגר מיכאל - לבוביץ יורם 34.79 38.02 31.57 40535 18179     רחובות/ת"א - אביבים
79 קלט דיצה - פזי זהבה 34.67 34.41 34.93 18241 17975     לא חבר בהתאגדות
Baucia Ines - Smalinsky Lia Ana     55.85 ARG ARG     לא חבר בהתאגדות
חורי דני - אייזן דני   55.55   9049 3312     כ"ס - השרון/רמת השרון
Benadiba Jacques - וקסמן סופי   54.66   FRA 22555     לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
עמר אבי - בירמן דניאלה   52.00   3366 4335     ב"ש - חברי הנגב/ת"א - אביבים
Atucha Nidia Monica - Namino Alejandro     51.06 ARG ARG     לא חבר בהתאגדות
Friedman Marke Zitka - Guerrien Dany     45.93 ARG ARG     לא חבר בהתאגדות
Benadiba Jacques - עמר אבי     44.58 FRA 3366     לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
לוי שלמה - קוטב שושנה   40.56   18664 17489     טבעון - רקפת
זהבי רות - זהבי אייל   33.02   18807 93-1     כ"ס - השרון/ לא חבר בהתאגדות