Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
זוגות IMP
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 12/11/19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 11.04

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 בירמן דניאלה - Gulevich Anna 147.0 76.0 71.0 4335 RUS 24 5 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
2 גרינבאום ליאוניד - Medushevski Hendzi 126.0 51.0 75.0 14247 BLR 19 4 ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
3 Cole Margie - Bianchedi Alejandro 118.0 34.0 84.0 USA ARG 15 3 לא חבר בהתאגדות
4 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 115.0 63.0 52.0 8312 13241 12 3 רחובות
5 טולדנו אורן - עציון אמיר 111.5 66.5 45.0 20506 20704 10 3 י"ם - בית בלגיה/אשקלון
6 Von-Armin Daniela - Moberqueze Eric 110.8 90.8 20.0 GER GER 8 2 לא חבר בהתאגדות
7 פופלילוב מתילדה - חץ נתן 110.0 62.0 48.0 10080 10642 6 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
7 Biernat Tadek - Galka Kazimierz 110.0 68.0 42.0 POL POL 6 2 לא חבר בהתאגדות
9 אלישר שלמה - אלישר נועם 109.0 55.0 54.0 2005 21350 4 2 ת"א - אביבים
10 Senensky Barry - Shnier Barbara 108.0 46.0 62.0 CAN CAN 4 2 לא חבר בהתאגדות
11 קריגל רמי - מילשבסקי מירוסלב 104.0 64.0 40.0 439 25061 4 1 אילת/כ"ס - השרון
12 Djian Joelle - Djian Cecilia 102.0 47.0 55.0 FRA FRA 4 1 לא חבר בהתאגדות
13 רום מיכל - Sabljic Milka 101.9 91.0 10.9 3406 SRB 4 1 כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
14 Svoboda Otakar - Svobodova Pavla 100.4 60.0 40.4 CZE CZE 4 1 לא חבר בהתאגדות
15 Fabian Moscovici - Rosu Ovidiu 93.0 60.0 33.0 ROM ROM 4 1 לא חבר בהתאגדות
16 לובינסקי יובל - גוניק-ששון אורנה 88.0 51.0 37.0 715 19471 4 1 ת"א - אביבים
17 פכטמן רון - חץ קלרה 87.0 38.0 49.0 14659 10643 4   כ"ס - השרון/ת"א - אביבים
18 Stanca-Yass Geza - צדיק ארז 82.0 56.0 26.0 ROM 2934 4   לא חבר בהתאגדות /אילת
19 ארבל אליאס - טובי יעקב 81.0 62.0 19.0 23996 964 4   קיבוצי דרום/ב"ש - חברי הנגב
20 אנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול 76.0 74.0 2.0 991 41800 4   ת"א - אביבים
20 ויסר חיים - בלום דוד 76.0 36.0 40.0 4173 2924 4   אילת
22 Sebaoun Jackie - ליבסטר בני 67.0 12.0 55.0 FRA 3642 4   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - השרון
23 Marilia Geme E.Gatti - Benaderette Rafael 65.0 51.0 14.0 BRA BRA 4   לא חבר בהתאגדות
24 סוכמן צבי - שזר ארנון 63.0 45.0 18.0 1837 1838 4   קיבוצי דרום
25 צ'ורניי מיכאל - Ryskin Aleksanop 61.0 30.0 31.0 15296 RUS 3   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
26 ברוידא שרה - קרביץ אירית 60.0 23.0 37.0 16556 4419 3   סביון - קרית אונו/רמת גן - ברידג' 4 פאן
27 אליאס סורין - Chelu Eugen 59.0 38.0 21.0 6835 ROM 3   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
28 פרקש רות - פולק אוסקר 58.7 38.0 20.7 5305 1061 3   ת"א - אביבים/נס ציונה
29 אטוויל אלן - Lucacio Alex 58.0 29.0 29.0 41802 FRA 3   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
29 שזיפי חנה - רום שושנה 58.0 19.0 39.0 983 3509 3   ת"א - כיכר המדינה/נס ציונה
31 Leutbecher Roland - Leutbecher Mary 57.0 -16.0 73.0 GER GER 3   לא חבר בהתאגדות
32 Motyl Deriusz - Radzikoiuski Piotr 56.0 43.0 13.0 POL POL 3   לא חבר בהתאגדות
33 פרימן סטיבן - בונהרט אילנה 54.0 18.0 36.0 19062 1213 3   ת"א - כיכר המדינה
34 קופמן שרה - גרינברג שוש 53.0 34.0 19.0 15635 9687 3   רחובות/רמת גן - ברידג' 4 פאן
35 Uszynski Woyciech - וקסמן סופי 52.0 48.0 4.0 POL 22555 3   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
36 Sisso Elie - Przedborski Hil 49.0 54.0 -5.0 FRA FRA 3   לא חבר בהתאגדות
37 גנס בוב - בלאט לובומיר 48.6 19.6 29.0 113 16453 3   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
38 פופלילוב לילו - Koistinen Kauko 48.0 17.0 31.0 10090 FIN 3   ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
38 קלר יצחק - אוציטל בוריס 48.0 6.0 42.0 9105 11725 3   פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
40 בריפמן אפרים - בריפמן הניה 47.0 -12.0 59.0 4370 9867 3   ת"א - כיכר המדינה
41 ברט יורם - Brajovic Ana Zorana 46.0 26.0 20.0 14358 SRB 3   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
42 בן שמחון אמליה - חיות אבי 44.0 6.0 38.0 23108 5366 3   ת"א - אביבים
42 Natorski Janusz - Cieslik Ryszard 44.0 20.0 24.0 POL POL 3   לא חבר בהתאגדות
44 מרק סוניה - מרק מיכה 43.4 -7.6 51.0 6937 6938 2   כפר סבא
45 Stock Gill - Stock Lynton 43.0 43.0 0.0 GBR GBR 2   לא חבר בהתאגדות
45 Ponomarova Tatiana - Garkavyi Alexander 43.0 21.0 22.0 RUS RUS 2   לא חבר בהתאגדות
47 טרגן אברהם - צייטין דוד 42.0 37.0 5.0 15186 939 2   ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
48 לוי אבי - רוזנברג שרה 41.0 4.0 37.0 17238 4795 2   חולון - הקנטרי/כ"ס - הדר
48 גליקסמן דודו - פשה רוני 41.0 67.0 -26.0 11560 7371 2   אילת
50 Mironov Sergey - Mironova Anastasia 40.0 33.0 7.0 RUS RUS 2   לא חבר בהתאגדות
51 Guerrien Dany - Friedman Marke Zitka 39.0 45.0 -6.0 ARG ARG 2   לא חבר בהתאגדות
52 גל און נורית - גל און אלכס 38.0 42.0 -4.0 6252 6253 2   ת"א - כיכר המדינה
53 פרנק יוסף - גוטפריד שי 37.0 36.0 1.0 5364 17756 2   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
54 Sharabski Alexei - גולדפרב איליה 36.0 -42.0 78.0 RUS 15362 2   לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
55 Heath Diana - בייצר מוטי 35.0 47.0 -12.0 GBR 12001 2   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
55 נחום ארז - כהן שמואל 35.0 7.0 28.0 22567 4938 2   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
57 פוקס איזבלה - Struelens Marck 34.0 9.0 25.0 13063 BEL 2   ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
58 בנירי עילי - אלספל חנן 32.0 36.0 -4.0 21805 16044 2   פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
59 Bismuth Judith - Tchenic Maurice 31.0 -8.0 39.0 FRA FRA 2   לא חבר בהתאגדות
59 צביקל אריה - קאופמן ישראל 31.0 1.0 30.0 10550 2169 2   נתניה/פולג- ברידג' פוינט
61 Milot Edouard - Rose Lyne 30.0 16.0 14.0 FRA FRA 2   לא חבר בהתאגדות
62 דר תמר - דר יאיר 29.8 9.8 20.0 8738 14518 2   רחובות
63 Moberg Lars-Erik - Nilsson Galina 27.4 -1.0 28.4 SWE SWE 2   לא חבר בהתאגדות
64 לזר נעמי - אלון אלה 27.0 36.0 -9.0 10790 6615 2   רחובות
65 Portnoy Pavel - Lyandin Valeriy 26.0 -22.0 48.0 RUS RUS 2   לא חבר בהתאגדות
66 ליבסטר נדיה - Schogger Harold 25.0 -26.0 51.0 798 GBR 2   כ"ס - השרון/ לא חבר בהתאגדות
67 Bogacki Patrick - Sauvage Valerie 23.7 3.0 20.7 FRA FRA 1   לא חבר בהתאגדות
68 גיא חנה - Benadiba Jacques 23.0 -33.0 56.0 9306 FRA 1   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
68 בנישטי משה - קרמר הדסה 23.0 -12.0 35.0 17997 8527 1   נהריה/ לא חבר בהתאגדות
70 פולק ג'ו - לויתן שרה 20.0 34.0 -14.0 23835 23836 1   ת"א - בית הלוחם אפקה
71 בן נון אביבה - חסין נטשה 19.0 27.0 -8.0 19027 19019 1   ת"א - אביבים/ירושלים
72 שרו חורחה - ארבל דייויד 16.0 -21.0 37.0 3456 6534 1   חדרה - קדימה/כפר תבור
72 כץ פז - גלעדי ירון 16.0 14.0 2.0 23715 20553 1   כפר סבא/ר"ג - מרום נווה
74 שגיב סטלה - שגיב יהודה 14.0 18.0 -4.0 9665 8266 1   ת"א - אביבים
75 ולדמן צילה - ולדמן רודי 13.0 24.0 -11.0 24346 23323 1   נס ציונה
76 Simic Olga - פאלוך אבלין 12.0 18.0 -6.0 SRB 16067 1   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
77 שפירו לאה - בן דוד יובל 11.0 -5.0 16.0 18524 17852 1   רמת השרון
78 Fungueiro Andrea - Brenner Mirta 10.0 -9.0 19.0 ARG ARG 1   לא חבר בהתאגדות
79 מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה 8.0 23.0 -15.0 4253 4252 1   קריות
79 בלס רמי - בלס יהודית 8.0 -7.0 15.0 1188 1187 1   ת"א - בית הלוחם אפקה
81 תמרי גדי - יצחקי עמוס 7.9 -15.0 22.9 1448 3461 1   ת"א - אביבים/זכרון יעקב - עמיחי
82 קפלן אילנה - Schoenebeck Florian 7.0 26.0 -19.0 7857 GER 1   לא חבר בהתאגדות
82 שמיון דגן ג'ודי - לוי יצחק 7.0 7.0 0.0 15048 17092 1   נס ציונה/ירושלים
82 Solodar Philip - Beirminskaya Mariys 7.0 11.0 -4.0 RUS RUS 1   לא חבר בהתאגדות
85 כהן ליאור - סלטי חיים 6.0 16.0 -10.0 40424 2621 1   אילת
86 רומנו רפי - רומנו שפרה 4.0 24.0 -20.0 1912 5413 1   קריות
86 Ellis Jonathan - Sharp Natalie 4.0 -21.0 25.0 GBR GBR 1   לא חבר בהתאגדות
86 Tassone Cristina - Cohen Ricardo 4.0 -24.0 28.0 ARG ARG 1   לא חבר בהתאגדות
89 עמר אבי - Nowak Marek 2.0 -2.0 4.0 3366 POL 1   ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
90 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן -1.0 -9.0 8.0 41832 19276     אילת
90 Atucha Nidia Monica - Azicri Ester -1.0 -27.0 26.0 ARG ARG     לא חבר בהתאגדות
92 אריאלי דנה - אריאלי אמנון -3.0 4.0 -7.0 19192 663     כפר סבא
92 Baranes Danielle - Saada Louise -3.0 -9.0 6.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
94 Raccat Moise - Raccat Deni -4.0 -36.0 32.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
95 Huggins Michael - Robinson Irena -5.0 16.0 -21.0 GBR GBR     לא חבר בהתאגדות
95 Cohen Michele - Desmoulins Robert -5.0 -2.0 -3.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
97 לוי קרן - ניצן רינה -7.0 -28.0 21.0 40300 20459     ת"א - כיכר המדינה
98 פרלשטיין אינגה - דרזנר תרצה -8.0 7.0 -15.0 19378 11054     רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
98 Namino Alejandro - Boboc Andreea-Magdalena -8.0 -9.0 1.0 ARG ROM     לא חבר בהתאגדות
100 זולקוב גנריאטה - לנקביץ' זופיה -9.0 31.0 -40.0 23264 23263     חיפה כרמל
101 גרייצר מרים - ינאי יוסף -10.0 -23.0 13.0 13011 10793     זכרון יעקב - עמיחי
101 שמש רותי - שמש סמי -10.0 -23.0 13.0 18560 18561     סביון - קרית אונו
101 יוגב דוד - לביא שלומי -10.0 -10.0 0.0 3026 15132     ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
104 שוהם יורם - ינאי זאב -12.0 -13.0 1.0 40726 40727     סביון - קרית אונו
105 אברהם טניה - הראל תמי -14.0 0.0 -14.0 5465 3076     ת"א - אביבים
106 Kupkova Lucie - Bohmova Jirina -15.0 25.0 -40.0 CZE CZE     לא חבר בהתאגדות
107 בן דוד אבישי - לביא נירה -17.0 -28.0 11.0 17851 14641     ת"א - אביבים
108 לוין נעמי - לוין דני -20.0 25.0 -45.0 7946 7947     ת"א - אביבים
109 בר חן הני - הלן עובדיה -21.0 -25.0 4.0 15519 19566     י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
110 אביטבול מרסדס - ביאליסטוק ביאטריס -22.0 -18.0 -4.0 16469 14332     י"ם - מרכז הברידג'
110 Smalinsky Lia Ana - Baucia Ines -22.0 -33.0 11.0 ARG ARG     לא חבר בהתאגדות
112 Halimi Gilles - Harrar Leon -23.0 -20.0 -3.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
113 אהרוני אורית - גל עדנה -24.0 -10.0 -14.0 21418 19100     כ"ס - השרון
113 Sitbon Gabrielle - Zerbib Robert -24.0 25.0 -49.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
115 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית -25.0 14.0 -39.0 2211 2218     כרמיאל
116 קרמר שמואל - וייסבלום כלנית -26.0 -15.0 -11.0 11091 14706     חולון - הקנטרי/כפר סבא
116 ליבר מוניקה - אסרף אורי -26.0 -48.0 22.0 12633 14239     קריות/אשדוד
118 וינקלר עמית - חרובי עופר -26.7 -44.7 18.0 5148 21755     ת"א - אביבים/מודיעין
119 סוחר יצחק - מרקוס עמירם -30.0 -20.0 -10.0 14554 13526     קריות/כפר סבא
120 ישראלי דן - לעוו קרול -31.6 -19.6 -12.0 14669 41829     סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
121 מסר רות - גראובר מלכה -34.0 -26.0 -8.0 23974 15707     ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
122 שניידר בלה - שניידר ישי -38.0 -37.0 -1.0 21217 17643     ירושלים
123 Bordes Brigitte - Abitan Serge -39.0 2.0 -41.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
123 ויזל לילי - חריר אילנה -39.0 5.0 -44.0 21043 14840     נתניה
125 קופלביץ דולי - פגי לוטי -41.0 -43.0 2.0 22490 4917     פ"ת - אם המושבות
125 לונשטיין דני - סולקוביץ אלכס -41.0 -4.0 -37.0 6214 21945     ת"א - אביבים/רמת גן - ברידג' 4 פאן
127 צווייג יחזקאל - אלון הדסה -41.7 -20.7 -21.0 13700 7835     ת"א - אביבים
128 Nataf Danielle - Memmi Marlene -42.0 -35.0 -7.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
129 צין נאוה - זיסו אסתי -43.0 -22.0 -21.0 17437 17955     קיסריה/נהריה - לב הצפון
130 פקר אביר - פקר רות -44.0 -76.0 32.0 5182 5181     סביון - קרית אונו
130 זמיר עמי - סוסמן אילנה -44.0 -43.0 -1.0 19705 6681     ת"א - כיכר המדינה/כ"ס - השרון
132 Souied Nicole - Souied Yvan -46.0 -22.0 -24.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
133 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג' -47.0 16.0 -63.0 19135 19136     ירושלים
134 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל -48.0 -18.0 -30.0 4172 16864     אילת
135 פן אסתר - בורלא קלמי -50.0 -7.0 -43.0 5520 7658     רמת השרון
135 בלייר שלום - עופר מוטי -50.0 -1.0 -49.0 40715 40724     מבואות חרמון/פ"ת - אם המושבות
137 סוצקובר אהוד - סוצקובר פרידה -54.0 -42.0 -12.0 93-5 93-6     לא חבר בהתאגדות
138 בורלא יוסף - חיזקי אסתר -55.0 -2.0 -53.0 7657 3777     רמת השרון/זכרון יעקב - עמיחי
139 Lipski Stephane - Lamay Christine -55.9 -21.0 -34.9 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
140 לונשטיין תומר - יופה אנטול -56.0 -26.0 -30.0 24100 40951     ת"א - אביבים/חולון - הקנטרי
141 Taieb David - Sender Blauche -60.0 -26.0 -34.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
141 שני רות - חייט צבי -60.0 -44.0 -16.0 395 4654     אילת
143 יעקב אברהם - פרי מוטי -61.0 -6.0 -55.0 40496 18022     ראשל"צ - מרכז ספורט /מועדון הברידג' רחובות
144 בן בסט גלילה - בן בסט מלאכי -64.0 0.0 -64.0 12514 12515     ת"א - בית הלוחם אפקה
145 ריצ'קר נשמה - ריצ'קר יעקב -65.0 -18.0 -47.0 21705 21706     ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
145 Marta Sukova - Jungova Katerina -65.0 -49.0 -16.0 CZE CZE     לא חבר בהתאגדות
147 מילר בני - טוויג אהרון -70.0 -43.0 -27.0 18358 11720     פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
148 קולדן יהודית - אביב סבינה -71.0 -3.0 -68.0 19781 13005     ת"א - אביבים/רעננה - הקנטרי
149 שיף שמעון - זוארץ אבי -72.4 -32.0 -40.4 969 2921     אילת
150 כהן קוטי - לוי עליזה -75.0 -38.0 -37.0 13398 19528     נהריה - לב הצפון/ לא חבר בהתאגדות
151 יצחקי עדנה - סמו מירי -76.0 -47.0 -29.0 16257 19966     לא חבר בהתאגדות /כ"ס - השרון
152 פרי שלום - פרי יהודית -78.0 -58.0 -20.0 961 960     ב"ש - חברי הנגב
153 גור ציפורה - בונים רוני -79.0 -10.0 -69.0 14788 41837     אילת
154 אוקון הדסה - כהן אינה -81.0 -39.0 -42.0 21447 23966     רחובות
155 גרוסמן הדסה ד"ר - אליוביץ עליזה -82.5 -17.5 -65.0 14424 16173     ת"א - אביבים
156 Assouline Pierre - Roukine Karlay -84.0 -59.0 -25.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
157 המר אילנה - נאמן אריה -88.0 -60.0 -28.0 13180 8734     ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
157 שריג נוגה - סער ליאורה -88.0 -56.0 -32.0 8718 21449     רחובות
159 המבורגר חנה - המבורגר אבישי -89.0 -40.0 -49.0 21965 21760     רעננה - ההגנה
160 Berenholc Simon - Levy Robert -91.0 -71.0 -20.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
161 לשם יוספה - גינזבורג שיקה -92.0 -71.0 -21.0 16866 6422     אילת
162 סנד צבי - סנד מנואל -95.0 -71.0 -24.0 93-10 93-9     לא חבר בהתאגדות
163 Lellouche David - Katan Michile -108.7 -80.7 -28.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
164 Landerer S - Sebbag Anna -110.0 -59.0 -51.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
165 אלדר יורם - אטלי סילביה -111.0 -33.0 -78.0 23133 15457     רעננה - ההגנה/י"ם - מרכז הברידג'
166 Khayay Yolene - Birman Maurice -112.0 -41.0 -71.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
167 שינבאום שלמה - בוגנים אתי -114.0 -77.0 -37.0 23421 17901     פ"ת - אם המושבות
168 שינבאום מרגרט - אוציטל לודמילה -116.0 -46.0 -70.0 23420 16430     פ"ת - אם המושבות/נס ציונה
169 סצ'י קלר - צ'פרוט בטי -117.0 -66.0 -51.0 21508 15737     ת"א - אביבים
170 שליטין נעמי - שליטין גדי -135.0 -75.0 -60.0 24811 23965     רחובות
171 עפר מיכאל - עפר מיכאל -151.0 -48.0 -103.0 24528 24528     רחובות
172 נחושתן אביבה - לוי מריון -176.0 -96.0 -80.0 22528 23411     אשדוד/נס ציונה
ברוידא אלירם - שנרך מרים     -49.1 20187 16570     סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
ברוידא אלירם - פישר אהובה   -66.0   20187 24341     סביון - קרית אונו