Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
זוגות פתוחה אילת 2019 - גמר א
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 15/11/19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 20.13

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 לובינסקי יובל - מרק מיכה 66.04 69.69 70.57 61.94 715 6938 25 13 ת"א - אביבים/כפר סבא
2 ארגלזי אלירן - אסרף אורי 62.50 61.00 71.10 58.95 14773 14239 20 11 נס ציונה/אשדוד
3 טולדנו אורן - זמיר עמי 61.73 66.14 67.42 56.67 20506 19705 17 9 י"ם - בית בלגיה/ת"א - כיכר המדינה
4 רול יוסף - חץ קלרה 61.32 62.97 57.16 62.57 9402 10643 14 7 ת"א - אביבים
5 ליבסטר בני - ידלין דורון 60.33 62.30 65.73 56.64 3642 4830 11 6 כ"ס - השרון/פ"ת - אם המושבות
6 בבלי יורם - עזרא יצחק 60.13 67.34 58.22 57.48 58 4437 9 5 ת"א - כיכר המדינה/כפר סבא
7 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 59.97 65.53 53.87 60.24 1007 10371 8 4 רעננה - ההגנה
8 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 57.86 63.89 60.25 53.65 18141 18751 7 3 קיסריה
9 Ryskin Aleksanop - צ'ורניי מיכאל 57.75 61.57 58.88 55.28 RUS 15296 5 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
10 לביא שלומי - רשתי שאול 57.38 54.12 68.31 53.54 15132 10470 5 2 ת"א - אביבים/כפר סבא
11 Benaderette Rafael - Gomes Caldas Marilia 57.334 65.26 56.16 53.96 BRA ARG 4 2 לא חבר בהתאגדות
12 Mironov Sergey - Mironova Anastasia 57.326 60.28 63.18 52.92 RUS RUS 4 2 לא חבר בהתאגדות
13 Koistinen Kauko - גלבוע אורי 57.31 53.01 58.46 58.88 FIN 5238 4 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
14 שרויט שמעון - כהן ליאור 57.21 59.89 54.78 57.08 2637 40424 4 2 לא חבר בהתאגדות /אילת
15 טל דנה - טל נגה 57.20 61.78 52.98 57.01 11622 11621 4 1 חיפה כרמל
16 בריפמן אפרים - קונפינו יוסי 56.97 63.61 56.68 53.79 4370 6516 4 1 ת"א - כיכר המדינה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
17 וקסמן סופי - Uszynski Woyciech 56.64 56.82 63.14 53.30 22555 POL 4 1 ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
18 פכטמן רון - אלטשולר גלעד 56.60 65.38 66.45 47.28 14659 2960 4 1 כ"ס - השרון/רחובות
19 בירנבך דוד - קריספי ניסים 56.48 60.60 52.87 56.22 4536 4534 4 1 ירושלים
20 אברמוב ורדה - אברמוב בנימין 56.22 56.89 55.14 56.42 22 3522 4 1 ת"א - אביבים
21 אוציטל בוריס - קלר יצחק 56.17 54.78 62.74 53.58 11725 9105 4 1 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
22 Levy Jean Piere - Benadiba Jacques 56.06 61.05 56.34 53.42 FRA FRA 4 1 לא חבר בהתאגדות
23 סוכמן צבי - אילת אוזן יובל 55.81 62.45 56.37 52.21 1837 1892 4 1 קיבוצי דרום/ב"ש - חברי הנגב
24 Ponomarova Tatiana - Garkavyi Alexander 55.78 65.73 53.86 51.77 RUS RUS 4 1 לא חבר בהתאגדות
25 אריאלי אמנון - לרנר משה 55.72 48.04 64.44 55.19 663 15387 4 1 כפר סבא
26 איטח אלברט - Nowak Marek 55.56 70.26 54.11 48.94 974 POL 4 1 ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
27 ממן גיא - שונק שושנה 55.52 52.51 62.31 53.64 17554 7923 4 1 אשקלון
28 טל לביאה - טל חיים 55.39 61.14 59.53 50.45 5719 5720 4 1 חיפה כרמל
29 Moscovici Fabian - Rosu Ovidiu 55.089 59.57 59.22 50.78 ROM ROM 4 1 לא חבר בהתאגדות
30 מתתיהו גל - לונשטיין תומר 55.087 58.84 72.68 44.42 24035 24100 4 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
31 Von-Armin Daniela - Moberqueze Eric 54.82 63.03 61.38 47.43 GER GER 4   לא חבר בהתאגדות
32 אטוויל ז'אן-פול - אנגל יוסי 54.67 60.75 57.12 50.40 41800 991 4   ת"א - אביבים
33 Djian Cecilia - Djian Joelle 54.63 61.34 55.87 50.65 FRA FRA 4   לא חבר בהתאגדות
34 מיוחס מושיקו - רום שושנה 54.03 53.91 63.70 49.25 14777 3509 4   נס ציונה
35 יוגב דוד - Stanca-Yass Geza 54.02 57.44 56.13 51.26 3026 ROM 4   ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
36 לירן ינון - בנין בר רוני 53.67 62.59 58.74 46.66 11122 1457 4   רמת גן - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
37 נמט שלמה - גרייצר יאיר 53.59 62.20 52.25 49.96 8240 500 3   כפר סבא
38 וויינשטוק פאול - Micescu Viorel 53.58 54.89 56.94 51.24 6398 ROM 3   נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות
39 Tchenic Maurice - Bismuth Judith 53.57 56.65 59.42 49.11 FRA FRA 3   לא חבר בהתאגדות
40 כהן דוד - אלישר שלמה 53.54 59.47 62.40 46.14 4537 2005 3   ירושלים/ת"א - אביבים
41 אליהו סיגל - פורת רמי 53.38 61.84 64.43 43.64 17903 55 3   ת"א - אביבים/רמת השרון
42 פרנק יוסף - צדיק ארז 53.05 54.81 61.20 48.10 5364 2934 3   ת"א - אביבים/אילת
43 שליבוביץ יונתן - סבח אופק 52.91 53.58 57.55 50.26 24090 23959 3   פ"ת - אם המושבות
44 אטוויל אלן - Lucacio Alex 52.86 55.84 64.40 45.59 41802 FRA 3   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
45 ממן אבי - בן צבי אייל 52.73 60.39 64.17 43.18 4657 17188 3   קיבוצי דרום
46 ברקמן מאיר - עמר אבי 52.45 65.47 58.34 42.99 8312 3366 3   רחובות/ב"ש - חברי הנגב
47 קפלן אהרון - אשכנזי יוסי 52.36 55.18 64.05 45.10 1763 2140 3   חיפה - בית הלוחם/טבעון
48 אורנשטיין איתן - שגיב יהודה 51.65 43.90 67.29 47.70 801 8266 3   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
49 רייטר אלן - קובאליו סרג'יו 51.58 59.90 53.44 46.48 3876 86 2   רעננה - ההגנה/רמת השרון
50 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 51.10 54.39 56.60 46.70 2211 2218 2   כרמיאל
51 רוזן גבי - רוזן מיכאל 50.70 56.89 54.69 45.62 1077 1078 2   ת"א - כיכר המדינה
52 ברניר זוהר - מלאך יעקב 50.54 48.78 63.93 44.72 2466 14443 2   נס ציונה
53 ברט יורם - Brajovic Ana Zorana 50.18 71.45 43.73 42.77 14358 SRB 2   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
54 וזינה אורי - קרטר בובי 49.68 53.87 60.11 42.38 14064 14734 2   נתניה/פולג- ברידג' פוינט
55 סוחר יצחק - Popesco Alexander 49.48 54.69 56.19 43.52 14554 GER 2   קריות/ לא חבר בהתאגדות
56 פרקש רות - פולק אוסקר 48.83 53.67 60.83 40.42 5305 1061 2   ת"א - אביבים/נס ציונה
57 אורי עמי - קריגל רמי 48.54 59.13 60.51 37.26 3135 439 2   הרצליה - אילה/אילת
58 אורן יפתח - ישכיל אודי 47.89 63.51 51.87 38.10 23206 6711 2   עמק יזרעאל
59 אלון הדסה - בן דוד אבישי 47.26 55.80 57.58 37.84 7835 17851 2   ת"א - אביבים
60 שפירו לאה - יקותיאלי אסף 46.46 52.08 59.10 37.33 18524 18268 2   רמת השרון/ת"א - אביבים