Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
ימי חמישי ערב
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 30/01/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.09

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] [5] מספרי חבר נא'מ סניף
1 מיטלמן אפרים - זומר יגאל 58.16 66.24 56.59 54.88 45.83 54.92 19912 6766 20 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
2 רז בן-ציון - בלס רמי 57.16 45.11 57.19 58.95 54.92 57.58 4056 1188 16 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 פולק ג'ו - ליפין סוזי 56.73 59.13 61.22 56.19 50.00 50.38 23835 4923 13 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
4 ארצי מרגלית - בלס יהודית 55.35 50.71 53.21 65.41 48.67 52.08 3347 1187 10 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 עזורי איוון - שיראזי שושנה 53.35 55.46 [A] [A] 56.44 51.52 2425 5801 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 קרסו יעקב - צווקר מריאנה 52.60 40.86 50.39 53.96 65.15 40.91 6312 2943 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
7 ירון צבי - עילם משה 51.48 [A] 58.99 46.19 50.76 [A] 2767 8972 5 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
8 וולפיילר שרה - קסירר אסתר 51.13 54.60 50.00 48.21 43.18 51.70 41638 10117 4 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
9 נחום ארז - רשף דבורה 50.63 34.68 [A] 53.65 61.93 52.27 22567 1665 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 זמיר גורי - וינר שמואל 49.99 [A] 49.74 44.15 51.52 54.55 40655 19458   ת"א - בית הלוחם אפקה
11 פיק מיכל - בן-דוד לאה 49.18 43.56 54.23 47.02 43.18 51.89 7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
12 גיא חנה - לויתן שרה 48.97 54.44 50.34 [A] 46.21 44.89 9306 23836   ת"א - בית הלוחם אפקה
13 גביש יורם - לייפר רולנדה 48.42 47.30 [A] [A] 51.14 45.27 9773 9888   רמת השרון
14 קוזיק סוניה - בן עמי יעקב 48.15 55.77 [A] 49.15 40.53 47.16 20776 9021   ת"א - כיכר המדינה
15 גולדפינגר חנה - כסיף דפנה 48.12 44.94 [A] 44.69 52.84 [A] 5511 18218   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
16 אגוזי נילי - אגוזי אילן 47.30 47.54 40.86 50.81 [A] [A] 11419 11420   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 מינסקי מנחם - מינסקי אסתר 46.97 40.29 48.85 48.51 48.11 42.42 16289 16288   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 היינה רחל - בן-מיור אריה 46.12 48.47 49.23 35.06 [A] 51.70 42590 42489   אשדוד/כ"ס - הדר
19 גולדה מרים - נאמן אריה 42.80 44.85 42.32 38.37 45.64 [A] 40798 8734   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
20 ויאלגוס פרלה - שטיין אני 39.38 32.95 30.53 37.06 40.15 47.35 23306 8223   ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
ללוש יעל - מיוחס מושיקו   63.50 56.93       13303 14777   חולון - הקנטרי/נס ציונה
ברוור נדב - בריפמן מיכאל       58.55   56.06 19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
בן שמואל אשר - סדן יעל   57.25       57.01 5160 10855   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
ברייטמן קלוד - סדן נגה     47.66 55.24     18721 17024   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
טל אלה - סבו אהובה         50.76 51.89 9215 708   ת"א - בית הלוחם אפקה
דנציגר אלכס - ורם מנחם     53.06 48.63     3258 6393   רמת השרון
פלמן גילה - אורן עדי     48.85 52.46     8132 11044   ת"א - בית הלוחם אפקה
אטס תמר - ובר רביב     53.32 47.37     10112 10991   רמת השרון
פורם פרידה - אנטין דוד   52.89   47.15     4912 3524   ת"א - בית הלוחם אפקה
חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה         46.59 45.83 13106 10846   לא חבר בהתאגדות
נאור אירית - אללוף אסתר       41.29   44.51 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
הרשקוביץ חיה - לבינסקי יעל   46.50     32.77   13396 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
גולובי שרי - לבינסקי יעל       42.75   36.17 12859 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
אלון יהודה - שטיין אני       37.06 40.15   4176 8223   ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
זמיר גורי - זומר יגאל   66.24         40655 6766   ת"א - בית הלוחם אפקה
מינץ יעקב - לחובר יצחק         64.77   175 5398   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
אטס יצחק - נוה יאיר       62.24     10111 1326   רמת השרון
חייט קלרה - סיוני מרדכי   59.31         6954 11418   ת"א - בית הלוחם אפקה
ישראלי דן - לעוו קרול           58.52 14669 41829   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
פין מלקולם - הספריה הלאומית         58.33   1336 9999   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
נחום ניסים - אבידור יהודה         58.14   4558 6886   ת"א - בית הלוחם אפקה
לוי דורית - נאזאן אנט       57.71     40123 41041   רמת השרון/ת"א - אביבים
אלספל חנן - זמיר עמי           57.58 16044 19705   השרון
בנימין סלביה - דוד אליהו   57.15         10037 11385   רמת השרון
לבנאור אדמונד - הרפז דורון       56.91     275 2298   ת"א - אביבים/כפר סבא
פולק ג'ו - לויתן שרה       56.19     23835 23836   ת"א - בית הלוחם אפקה
אלון יהודה - לחובר יצחק           55.49 4176 5398   ת"א - בית הלוחם אפקה
גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר         52.46   15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
זולקוב דניאלה - פין מלקולם       52.34     1392 1336   רמת השרון
יולזרי ישראל - שלומי טובית           52.27 42145 11528   ת"א - בית הלוחם אפקה
חייט קלרה - שפירא עטי           51.70 6954 23102   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
בן מיור שלמה - בן-מיור אריה           51.70 6311 42489   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
שקד תלמה - ורם חיה       51.69     6376 8983   רמת השרון
זלבה אבי - שיפטר שושי         51.14   2074 9198   רמת השרון
סולניק אריה - בלאט לובומיר     51.02       3038 16453   ת"א - כיכר המדינה
סרדס ניסים - סרדס שוש   49.67         16059 18128   רעננה - הקנטרי
שפירא עטי - גולובי שרי         49.62   23102 12859   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
כרדי אברהם - ברייטמן קלוד           48.30 40383 18721   ת"א - אביבים
אדיב יוסי - אבידור יהודה       47.84     416 6886   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
שגיב אירית - אטלס יעקב   47.26         15817 2467   נס ציונה
בן בסט גלילה - בן בסט מלאכי     45.62       12514 12515   ת"א - בית הלוחם אפקה
זמיר יוסי - ששון       45.62     41688 13-5   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
בודובסקי דני - קורדובה הנרי           45.08 16165 1378   רמת השרון
פרחי לינה - נאמן אריה   44.85         15050 8734   ת"א - בית הלוחם אפקה
לבל טליה - גלברד מרדכי           42.99 10397 612   נהריה - לב הצפון
אלון יהודה - אנטין דוד     39.75       4176 3524   ת"א - בית הלוחם אפקה
זמיר יוסי - פורת גילה         39.20   41688 6096   רמת השרון