Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
ליגה TB לזוגות - מוקדמות משולב מחוזי
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/01/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 14.81
העלייה לליגה הארצית מתבצעת ע"פ הדירוג במחוז

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א סניף
1 רטר קורן - פטלקו ליה 66.29 66.38 66.20 40806 24895 15 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
2 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 61.74 62.85 60.62 8688 9130 12 ת"א - אביבים
3 רוזנפלד נחמה - יקיר דני 60.62 51.18 70.05 19101 19116 10 פ"ת - ויצו/סביון - קרית אונו
4 גרינברג שמואל - מנדלבאום יצחק 60.22 69.09 51.35 2117 2054 9 י"ם - בית בלגיה/ירושלים
5 בן דוד אבישי - שמואלי רן 59.91 53.08 66.74 17851 3112 8 ת"א - אביבים/רמת השרון
6 שכטר דב - שכטר קרין 59.30 61.89 56.70 9074 9073 7 ת"א - כיכר המדינה
7 יודסין שלומית - בן עמי ז'קי 58.84 65.35 52.33 15863 16885 6 ירושלים
8 סגלוב חנה - פלופסקי לאון 58.82 54.51 63.13 15610 5833 6 חיפה כרמל
9 בבלי יורם - רוג'רס סטיב 58.795 54.98 62.61 58 474 5 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
10 מקוב מרדכי - פולק אוסקר 58.786 60.63 56.94 11172 1061 5 נס ציונה
11 רויטמן זיו - פטלקו אדל 57.46 57.11 57.81 24891 24894 4 פתח תקווה - ברידג' קורס/פ"ת - אם המושבות
12 בייצר מוטי - נאור יעל 57.42 56.25 58.60 12001 15808 4 חיפה כרמל
13 זק שחר - ליבר מוניקה 57.18 52.25 62.10 5348 12633 4 חיפה כרמל/קריות
14 רם משה - ארבל אליאס 56.45 59.08 53.81 8378 23996 4 ב"ש - חברי הנגב
15 צ'רנס אדריאן - ליימן רפי 56.39 52.72 60.06 10939 15641 4 נס ציונה
16 אורן יוסף - מיוחס יעקב 56.26 48.60 63.93 3514 8871 4 נס ציונה
17 פלדבוי גיל - מזרחי יפה 56.16 65.16 47.17 243 9032 4 כפר סבא/רמת השרון
18 ברקמן מאיר - לזר שוקי 55.76 55.69 55.83 8312 10789 4 רחובות
19 מושקוביץ עידו - מושקוביץ תמר 55.41 57.54 53.28 25000 1368 4 נס ציונה/סביון - קרית אונו
20 לוי רוני - מור אהוד 55.40 53.33 57.47 12052 40709 4 חיפה כרמל
21 פרנקל גיורא - טל משה 55.32 54.20 56.45 13119 2176 3 רעננה - הקנטרי
22 בירן מיכאל - נצר שלמה 55.05 50.93 59.17 643 3721 3 כפר סבא
23 פז מרדכי - קראוסהר יהודה 55.03 62.26 47.80 8943 2761 3 ראשל"צ - מרכז ספורט
24 מזובר אמיר - מאיירס דניאלה 55.01 47.16 62.86 12579 11156 3 מודיעין
25 בורודצקי אדי - עלימה מאיר 54.67 56.77 52.58 14378 18108 3 חולון - הקנטרי
26 רוזנטל אבי - בן-אפרים רן 54.66 55.29 54.03 17556 4103 3 ירושלים
27 ניימן עירית - שרעבי יורם 54.62 69.77 39.47 7738 18198 3 ירושלים
28 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 54.27 47.87 60.67 746 14706 3 כפר סבא
29 סמואלוב טל - מסיקה דניאל 53.83 55.46 52.20 40524 23958 3 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
30 בריפמן מיכאל - ליפין גנאדי 53.803 54.48 53.13 2776 20896 3 ת"א - כיכר המדינה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
31 לחמן מיכה - ברנסון יוסף 53.798 54.33 53.26 1283 5266 2 חיפה כרמל/חיפה - רמת אלון
32 ענבר דוד - רסין רותי 52.99 47.14 58.84 18135 9040 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
33 ברעם אשר - שרון זמירה 52.96 53.70 52.23 14933 19117 2 סביון - קרית אונו
34 פרוז איתי - קוסטו דורית 52.87 51.64 54.10 15791 24143 2 אשדוד/תת סניף מועדון יבנה
35 מושקוביץ יורם - ניר דוד 52.81 59.28 46.34 1827 20073 2 קיבוצי דרום/ב"ש - בית הברידג'
36 כהן ירון - ברקת רוני 52.75 49.40 56.10 40545 40546 2 ת"א - אביבים
37 שפט ברכה - שחל אריה 52.73 58.70 46.76 5164 11897 2 כפר סבא
38 שאקי דן - קרמר שמואל 52.72 57.36 48.07 2090 11091 2 נס ציונה/חולון - הקנטרי
39 וכולדר איתן - כהן יוסי 52.68 55.47 49.88 6622 18280 2 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
40 רפפורט לאה - בן דוד רמי 52.63 53.24 52.03 4261 16104 2 קריות
41 חן ליאת - הרבסט אילן 52.48 54.92 50.04 17491 5935 1 טבעון
42 פורטונה ארנון - אומסי נעמי 52.27 50.63 53.91 5150 16297 1 חיפה כרמל/חיפה - הרץ
43 מישקין אריה - לוי יצחק 51.95 48.55 55.36 14925 17092 1 ירושלים
44 נבון יערי מירה - אפלבאום ערן 51.67 55.74 47.60 24048 23127 1 מודיעין
45 כהן רבקה - הילזנרד אנני 51.18 45.42 56.95 11391 5598 1 חיפה כרמל
46 כהן שמואל - מילנר חיה 51.07 45.85 56.30 4938 9800 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/פ"ת - אם המושבות
47 פרידלנדר דודי - יעקב אברהם 50.94 43.65 58.23 12719 40496 1 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
48 הרמתי עפר - רייטר אלן 50.91 46.07 55.75 1657 3876 1 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
49 גוליק איתן - גוליק אורי 50.87 58.23 43.50 1413 1414 1 הרצליה - אילה
50 פרלשטיין אינגה - סף יעל 50.80 48.99 52.61 19378 16743 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/חדרה - קדימה
51 שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 50.76 48.17 53.35 13405 11064 1 חיפה - הרץ/קריות
52 דימנט נעם - רדלר חיה 50.68 48.23 53.13 2297 6691 1 רחובות
53 זיידנברג נצר יעקב - זיידנברג גת סופי 50.67 46.56 54.78 13339 42484 1 ראשל"צ - מרכז ספורט
54 שניידרמן לב - רייטן חיה 50.48 59.38 41.57 23445 23272 1 חדרה - קדימה
55 שטרן בן - ציפין שמואל 50.43 50.09 50.77 19887 24169 1 חיפה כרמל
56 גיסין איתן - אייזנברג בני 50.28 43.07 57.48 41972 24889 1 מודיעין/פ"ת - אם המושבות
57 וייס גבי - חכמה דוד 50.255 53.13 47.38 16933 20900 1 כפר תבור
58 בן נון נון אביבה - גולדרינג אהובה 50.250 60.64 39.86 19027 16231 1 ת"א - אביבים
59 פיברט גל - חייפץ רון 49.84 45.52 54.17 40647 40651   מועצת יואב
60 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 49.28 54.68 43.87 13700 7835   ת"א - אביבים
61 בן-מיור אריה - באני רחל 49.01 51.42 46.61 42489 17371   כ"ס - הדר
62 כהן מאיר - פוקסמן ירחמיאל 48.52 48.85 48.18 1037 1750   סביון - קרית אונו
63 גל מרדכי - ינקוביץ ציפי 48.11 42.99 53.22 20231 23090   חיפה כרמל
64 מורוזנסקי לאוניד - קרסו חמדה 48.10 49.35 46.86 24822 12114   כרמיאל/מבואות חרמון
65 רוזנברג ריקי - ורד רונית 47.53 55.53 39.53 6002 17425   כפר סבא
66 בן-דוד זהר - שפירא גילה 47.11 53.08 41.14 1255 24956   חיפה - הרץ/חיפה כרמל
67 חבצלת דורון - כרפס זאב 47.05 54.97 39.12 3840 3848   ב"ש - חברי הנגב
68 גסנר סידני פרופ - כהן מוירה 46.99 47.52 46.46 1583 18110   כפר סבא
69 כץ פז - לביא נירה 46.90 56.48 37.33 23715 14641   פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
70 ברנר מרים - אוסדצ'י-קפלן אורנה 46.74 43.78 49.71 17765 17014   חיפה כרמל
71 גרוס רצארד - אליעז רות 46.48 47.26 45.69 41601 22057   חיפה כרמל
72 קישוני דליה - קישוני יואב 46.30 51.32 41.28 3344 14914   ב"ש - חברי הנגב
73 בקר ג'ני - גלנטי עמית 46.28 48.63 43.92 41452 41960   ת"א - אביבים
74 לעוו קרול - ישראלי דן 46.24 43.56 48.91 41829 14669   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
75 אלון יהודה - מילוא עמיר 46.20 49.66 42.73 1014 3743   כפר סבא
76 שמש רותי - שמש סמי 46.12 40.24 51.99 18560 18561   סביון - קרית אונו
77 פרימר יגאל - נתנאל מלכה 45.66 44.19 47.13 2122 16409   נס ציונה
78 פרי יהודית - פרי שלום 45.04 47.78 42.29 960 961   ב"ש - חברי הנגב
79 מץ דליה - וייל טובה 44.881 51.06 38.70 17803 20153   חיפה כרמל
80 שמאי אילנה - שוצמן רחל 44.877 52.06 37.70 13602 15908   חיפה כרמל
81 מיוחס עליזה - בר-שביט אלי 44.81 41.33 48.29 24777 40219   נס ציונה
82 נוה משה - ווליכמן מנחם 44.55 50.01 39.09 23328 40311   ראשל"צ - בית מכבי
83 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 44.37 39.67 49.07 40706 17526   חיפה כרמל
84 רז ניסן - רז מזל 43.75 39.99 47.51 15461 14589   ירושלים
85 שרון מזל - שקד חנה 43.66 39.92 47.40 41053 23327   תת סניף מועדון יבנה/ראשל"צ - בית מכבי
86 ברקן יואל - אבני אבי 43.38 40.85 45.91 16613 20834   רעננה - ההגנה
87 קופלביץ דולי - פינטו תמר 42.85 39.95 45.74 22490 23661   פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
88 וגנר-אביטל יעל - אורון הרצל 42.31 45.77 38.86 40386 24448   כרמיאל
89 צור שניר - מנצור אור 42.01 44.79 39.24 24577 24278   פ"ת - אם המושבות
90 זינגר דן - גיל הדסה 41.96 39.00 44.92 9168 16071   כפר מרדכי
91 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 41.48 36.61 46.34 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
92 שמיון דגן ג'ודי - קרן אורה 41.35 34.64 48.06 15048 2362   נס ציונה
93 אוליאמפרל אשר - גל-אור אלכס 40.34 36.86 43.82 21821 17575   מודיעין
94 ספירה אבנר - ירוקר מתן 40.14 35.65 44.64 40021 40336   חיפה כרמל
95 מור לאה - מור אריה 39.47 36.00 42.93 42351 42350   חיפה - הרץ
96 יעקבי ברוריה - בסט יצחק (איזי) 39.40 42.31 36.48 22638 6064   טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
97 אמדו דליה - גילאון אריה 36.95 34.10 39.80 40356 23769   ר"ג - מרום נווה
98 וינוגרד עודד - קליינר טניה 36.75 30.68 42.81 40551 40687   ירושלים
99 ענבר דן - ויינברג ארודי 36.29 39.01 33.58 15231 11657   ירושלים
100 יגודה גילה - אביב עופר 35.54 29.44 41.64 25011 42032   ר"ג - מרום נווה
101 לביא משה - שחם מוטי 35.18 33.06 37.30 24415 21057   רמת גן - ברידג' 4 פאן