Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
ימי חמישי בערב - HANDICAP
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 27/02/20 סניף: הלוחם אפקה מקדם: 13.99

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] מספרי חבר נא'מ סניף
1 קוזיק סוניה - בן עמי יעקב 56.23 65.42 [A] 52.96 56.52 20776 9021 16 ת"א - כיכר המדינה
2 גיא חנה - לויתן שרה 55.11 58.2 55.89 56.34 [A] 9306 23836 12 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 ללוש יעל - מיוחס מושיקו 54.49 46.13 54.1 55.97 61.75 13303 14777 10 חולון - הקנטרי/נס ציונה
4 פולק ג'ו - ליפין סוזי 54.47 54.23 63 48.51 52.15 23835 4923 8 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
5 זמיר גורי - וינר שמואל 54.46 58.52 53.57 57.05 48.71 40655 19458 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 שגיב אירית - אטלס יעקב 53.21 60.8 52.94 49.08 [A] 15817 2467 5 נס ציונה
7 נחום ארז - רשף דבורה 52.94 [A] 64.88 46.02 50.84 22567 1665 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
8 ארצי מרגלית - בלס יהודית 52.25 64.32 50.69 50.21 43.78 3347 1187 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 חייט קלרה - סיוני מרדכי 52.18 54.54 59.13 45.98 49.06 6954 11418 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
10 זומר יגאל - מיטלמן אפרים 51.54 66.66 44.26 49.6 45.64 6766 19912 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
11 עזורי איוון - שיראזי שושנה 51.49 52.78 44.72 58 50.46 2425 5801 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
12 פרחי לינה - נאמן אריה 50.3 66.64 52.03 45.32 37.21 15050 8734 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
13 אטס יצחק - נוה יאיר 49.92 46.82 46.71 49.27 56.87 10111 1326   רמת השרון
14 ירון צבי - עילם משה 47.68 42.96 46.89 [A] 50.87 2767 8972   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 נאור אירית - אללוף אסתר 47.28 46.84 48.84 43.44 [A] 12215 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
16 גולובי שרי - לבינסקי יעל 46.25 42.9 51.95 42.54 47.62 12859 18016   ת"א - בית הלוחם אפקה
17 קסירר אסתר - וולפיילר שרה 46.17 45 42.73 50.59 46.37 10117 41638   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
18 גביש יורם - לייפר רולנדה 41.97 27.96 46.92 50.8 42.21 9773 9888   רמת השרון
רז בן-ציון - אנטין דוד   50.38       4056 3524   ת"א - בית הלוחם אפקה
צווייג יחזקאל - אלון הדסה   47.5       13700 7835   ת"א - אביבים
לבנה דורון - כליף אילנה   61.24       9605 11003   רחובות/רמת השרון
שלומי טובית - יולזרי ישראל     52.59     11528 42145   ת"א - בית הלוחם אפקה
חובב ג'נט - אלפרוביץ חיה   47.51 39.52     13106 10846   לא חבר בהתאגדות
בודובסקי דני - קורדובה הנרי   47.41       16165 1378   רמת השרון
סולניק אריה - בלאט לובומיר       52.99   3038 16453   ת"א - כיכר המדינה
מור מוטי - מור ליבי       49.17   14257 14258   רמת השרון
עזרא משה - מנחם אבינועם   47.37       7291 8888   ת"א - אביבים/נס ציונה
לחובר יצחק - אלון יהודה   46.19       5398 4176   ת"א - בית הלוחם אפקה
גולדפינגר חנה - כסיף דפנה   33.32   46.3   5511 18218   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
קייזמן לילי - קרסו יעקב     45.2     41341 6312   ת"א - בית הלוחם אפקה
רז בן-ציון - אללוף אסתר         62.97 4056 19470   ת"א - בית הלוחם אפקה
ברוור נדב - בריפמן מיכאל     39.23     19510 2776   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
אגוזי נילי - אגוזי אילן       53.49   11419 11420   ת"א - בית הלוחם אפקה
מינץ יעקב - רוטשטיין אדלה     45.74     175 2788   רמת השרון
ליפין סוזי - פורם פרידה         48.65 4923 4912   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
לבל טליה - גלברד מרדכי     51.1 64.79   10397 612   נהריה - לב הצפון
לביא נירה - בן נון נון אביבה     51.55     14641 19027   ת"א - אביבים
דנציגר אלכס - ורם מנחם   47.48   55.83   3258 6393   רמת השרון
סדן נגה - סדן יעל     49.84     17024 10855   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
רז בן-ציון - בלס רמי     52.05 46.7   4056 1188   ת"א - בית הלוחם אפקה
בן-מיור אריה - בן מיור שלמה         53.26 42489 6311   כ"ס - הדר/ לא חבר בהתאגדות
בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה     51.58 55.67   12515 12514   ת"א - בית הלוחם אפקה
שקד תלמה - ורם חיה   48.49       6376 8983   רמת השרון
דורי צביה - דורי ישראל     46.28 45.94   4507 4506   ת"א - בית הלוחם אפקה
ישראלי דן - לאו קרול         47.17 14669 41829   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
פיק מיכל - בן-דוד לאה   48.32   46.95   7318 7319   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
שפט מירי - פורת גילה     46.35     5231 6096   ת"א - כיכר המדינה/רמת השרון
טל אלה - סבו אהובה     52.11 44.98   9215 708   ת"א - בית הלוחם אפקה
אופנהיים נגה - גולומב יורם     47.28     42058 6553   הרצליה - פיתוח/פולג- ברידג' פוינט
קרסו יעקב - צווקר מריאנה   43.09   48.15   6312 2943   ת"א - בית הלוחם אפקה
צפריר חיה - כהן שלמה   42.4       9697 11268   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
ברודט ירח - ברודט ענת     51.16 37.36   17868 14107   רמת השרון
מינסקי מנחם - מינסקי אסתר   39.28       16289 16288   ת"א - בית הלוחם אפקה