Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
סגל קרייתי 2020 - בית ב' מחזור 3
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 04/03/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 15.81
עיקבו אחרי ההודעות באתר שלנו www.micha-amit.com

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] [5] מספרי חבר נא'מ סניף
1 דרמר שלמה - בן מאיר יוסף 144.0 22.0 39.0 36.0 [A] 47.0 1911 808 15 קריות
2 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 124.0 [A] 19.0 [A] 56.0 49.0 5419 8215 12 קריות
3 פלור יהודה - אידלמן עזרא 112.5 15.0 37.0 25.5 21.0 29.0 1813 1812 9 קריות/נהריה
4 תמרי אבא - גולדשמידט נחמן 75.0 30.0 2.0 14.0 29.0 -34.0 11063 10404 8 קריות
5 שקד יצחק - לוי אבי 70.0 -18.0 18.0 18.0 52.0 [A] 5414 5415 6 קריות
6 בר רבקה - מאר ריבי 44.0 13.0 13.0 12.0 -43.0 6.0 4002 11346 5 קריות
7 לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 40.0 -7.0 33.0 19.0 -5.0 [A] 10306 4177 4 קריות
8 שדות עמק - דניאל אוסאמה 36.0 -10.0 [A] 39.0 [A] 7.0 40166 23682 3 עמק יזרעאל
9 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 29.0 [A] 5.0 24.0 -20.0 20.0 40706 17526 2 חיפה כרמל
10 תמיר טובה - בייצר מוטי 26.0 33.0 -5.0 17.0 -24.0 -19.0 667 12001 2 קריות/חיפה כרמל
11 גולדשטיין יעקב - מלמד אהרון 13.0 -19.0 -4.0 17.0 -11.0 11.0 16756 14116 1 קריות
12 שני גילה - עמיר מירה 9.5 -9.0 6.0 15.0 -2.5 -22.0 14956 2508 1 חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
13 בוך משה - טל ישראל 2.0 -1.0 -5.0 6.0 -6.0 2.0 1864 1780 1 כפר תבור
14 הרשקוביץ בלו - שר יהושע -23.0 12.0 10.0 4.0 [A] -49.0 5340 787   קריות
15 קוגן זאב - גונן שרה -28.0 -11.0 9.0 [A] [A] -26.0 13018 5363   קריות
16 שניידר מיכאל - שניידר טובה -38.0 -12.0 -11.0 3.0 [A] -18.0 4525 11949   קריות
17 פייטלוביץ רחל - כהן בתיה -89.0 -34.0 -42.0 -30.0 17.0 [A] 3496 8275   קריות
18 אפשטיין אהרון - אביזמר פני -141.0 [A] -17.0 -58.0 -66.0 [A] 24727 5090   קריות
ארד יאיר - גוטמן סרג'יו   -4.0   -25.0     14431 9644   קריות
בן עוזיון מלכה - בן עוזיון עופר     -70.0 -75.0     7776 23-58   קריות/ לא חבר בהתאגדות
דרמר שלמה - ברב בנימין     39.0       1911 664   קריות
בטצייג רחל - בטצייג ישראל     -11.0       2669 2665   קריות
פרר אייבן - אפשטיין אוברי     -26.0       24272 10917   חיפה כרמל