Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
אליפות סניורים אונליין 2020
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 16/05/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 19.60
נחשבות 3 התוצאות הטובות מתוך ה-4.

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] מספרי חבר נא'א סניף
1 כהן דוד - אלישר שלמה 65.37 52.96 61.79 63.70 70.63 4537 2005 15 ירושלים/ת"א - אביבים
2 בבלי יורם - רוג'רס סטיב 64.29 63.21 64.42 53.58 65.23 58 474 12 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
3 פרידריך יוליאן - אנגל יוסי 63.45 65.17 [A] 57.25 67.95 368 991 10 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
4 לויתן שרה - פולק ג'ו 62.37 64.07 62.21 60.85 54.60 23836 23835 8 ת"א - בית הלוחם אפקה
5 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 61.13 50.72 54.91 59.82 68.65 9130 8688 6 ת"א - אביבים
6 חכימי תמר - קופמן שרה 60.93 64.76 61.09 52.35 56.92 2427 15635 6 סביון - קרית אונו/רחובות
7 סגלוב חנה - שני גילה 60.40 58.04 64.16 59.00 57.62 15610 14956 5 חיפה כרמל
8 בלאט לובומיר - זומר אילן ד"ר 60.18 67.81 55.21 57.33 55.39 16453 14359 5 ת"א - כיכר המדינה
9 בירמן דניאלה - בירמן דוד 60.07 62.84 55.12 62.26 54.47 4335 196 5 ת"א - אביבים
10 גלעדי יהודה - וייס יוסי 59.12 58.24 53.45 62.33 56.79 3525 2757 4 כפר סבא
11 אוציטל בוריס - קלר יצחק 58.98 50.95 58.90 52.33 65.71 11725 9105 4 נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
12 גולדנברג שלום - עמיר אריה 58.80 47.02 55.75 64.63 56.03 1265 503 4 חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
13 מרק מיכה - מרק סוניה 58.65 49.44 56.80 61.53 57.64 6938 6937 4 כפר סבא
14 אסרף דניאל - פרוז משה 58.36 47.40 55.34 64.55 55.21 7907 1491 4 אשדוד
15 לובינסקי יובל - בן נון נון אביבה 57.82 55.53 61.10 54.87 56.85 715 19027 4 ת"א - אביבים
16 גלברד מרדכי - ידלין דורון 57.75 61.01 58.47 52.07 53.76 612 4830 4 נהריה - לב הצפון/פ"ת - אם המושבות
17 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 57.69 53.88 60.02 59.17 48.13 3514 6398 4 נס ציונה
18 גלבוע אורי - קובאליו סרג'יו 57.56 57.78 63.44 51.45 47.93 5238 86 3 ת"א - אביבים/רמת השרון
19 גרינברג שוש - מאירוביץ מיקי 57.40 63.36 52.39 54.33 54.51 9687 9413 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
20 וורך יגאל - קנידל חוליו 57.36 57.02 62.62 42.76 52.43 2177 1713 3 קיבוצי דרום
21 ידלין ישראל - ארנון לואי 57.30 54.31 59.44 58.15 38.43 468 3425 3 פולג- ברידג' פוינט
22 קונפינו יוסי - ארנון גדי 56.742 47.25 50.01 63.64 56.57 6516 4592 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
23 אברמוב ורדה - גרייצר נורית 56.736 56.66 54.82 [A] 58.73 22 10371 3 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
24 אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי 56.70 56.00 56.81 53.12 57.29 801 9069 3 חיפה כרמל
25 ויסר חיים - בלום דוד 56.68 55.71 55.53 58.80 53.90 4173 2924 3 אילת
26 זיכרמן דוד - טרגן אפרים 56.46 55.14 55.75 47.65 58.49 970 3354 3 ב"ש - חברי הנגב
27 עזרא יצחק - אברמוב בנימין 56.01 64.96 49.68 [A] 53.38 4437 3522 3 כפר סבא/ת"א - אביבים
28 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 55.38 59.83 57.40 48.92 46.66 893 24822 3 כרמיאל
29 אביטבול מרדכי - כהן יהודה 55.26 49.86 52.65 [A] 63.29 40327 6866 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
30 אברון אנית - הובר אלימלך 55.24 52.90 54.28 49.21 58.54 14814 9668 2 מודיעין/מבואות חרמון
31 איתן יבגניה - איתן מוניה 55.12 55.32 54.88 55.16 43.30 12132 12133 2 כפר סבא
32 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 55.01 54.50 54.88 55.65 49.59 1327 3765 2 כפר סבא
33 וילסקר בוריס - שקולניקוב לאוניד 54.95 55.56 49.85 46.38 59.44 10360 10196 2 כפר סבא
34 רום מיכל - הרבסט מיכאלה 54.87 55.60 57.47 46.02 51.54 3406 5638 2 כפר סבא/פולג- ברידג' פוינט
35 ורד נח - קפלן אהרון 54.82 58.33 56.41 49.71 49.68 2656 1763 2 חיפה - בית הלוחם
36 הירש עדה - ברש צבי 54.76 48.28 59.19 56.70 48.37 6075 2570 2 קיסריה
37 לייבו אדי - בן יהודה יהודית 54.49 52.25 48.13 49.61 61.59 850 2218 2 קריות/כרמיאל
38 רדלר חיה - דימנט נעם 54.13 47.22 51.59 62.53 48.28 6691 2297 2 רחובות
39 יוגב דוד - שני מאיר 54.08 47.53 48.93 58.27 55.03 3026 392 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
40 בן-דוד זהר - כץ שרה 53.85 42.16 56.42 55.43 49.70 1255 14791 2 חיפה - הרץ/נהריה - לב הצפון
41 סולניק אריה - כהנא ישראל 53.70 47.09 57.83 47.25 56.03 3038 3510 2 ת"א - כיכר המדינה/חולון - הקנטרי
42 מקוב מרדכי - בן חיים כרמלה 53.69 45.39 52.02 59.80 49.25 11172 22526 2 נס ציונה
43 שחל אריה - לאור דניאל 53.55 47.22 51.46 49.31 59.89 11897 723 2 כפר סבא
44 קריספי ניסים - שטרית אבי 53.50 55.51 53.29 51.69 [A] 4534 7748 2 ירושלים
45 אוליאמפרל אשר - שעובי אביהוא 53.28 [A] 53.58 58.41 47.86 21821 21278 2 מודיעין/רחובות
46 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 53.14 57.23 45.69 54.60 47.60 41217 11870 2 כפר סבא
47 צמח לינדה - מנחמי אבשלום 53.01 53.67 49.91 49.69 55.45 11015 3103 1 ת"א - אביבים
48 פז שרה - פן אסתר 52.97 51.15 52.70 55.07 45.12 8631 5520 1 רמת השרון
49 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 52.96 44.35 52.73 55.21 50.95 13110 2054 1 ירושלים
50 מלאך יעקב - מילצ'ן דרור 52.74 54.77 48.03 55.43 46.47 14443 3655 1 נס ציונה
51 ליבסטר נדיה - כהן מזל 52.65 [A] 53.17 50.65 54.12 798 13927 1 השרון/ת"א - אביבים
52 בריפמן מיכאל - מנחם אבינועם 52.40 60.34 43.81 52.21 44.66 2776 8888 1 ת"א - כיכר המדינה/נס ציונה
53 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 52.31 48.19 52.83 45.86 55.91 17756 12213 1 פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
54 ברוידא שרה - כהן-טל ישי 52.02 49.17 49.03 50.56 56.34 16556 688 1 סביון - קרית אונו
55 טרגן אברהם - צייטין דוד 51.72 57.71 51.22 35.42 46.23 15186 939 1 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
56 מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי 51.63 45.56 46.46 51.48 56.94 8215 5419 1 קריות
57 זלבה אבי - שפריר שירי 51.49 62.49 36.87 47.98 43.99 2074 15339 1 רמת השרון/מועדון הברידג' רחובות
58 גריזים יורם - קוסטו יצחק 51.33 33.26 53.24 53.02 47.74 11120 13355 1 תת סניף מועדון יבנה
59 בנימין סלביה - דוד אליהו 51.26 48.94 55.51 43.22 49.32 10037 11385 1 רמת השרון
60 רוזנטל אבי - גורן עודד 51.19 48.05 55.70 49.82 41.18 17556 16436 1 ירושלים/ת"א - כיכר המדינה
61 פרץ פולדי - יזהר רפי 51.18 54.29 49.06 45.22 50.19 15460 15459 1 כפר מרדכי
62 פדון עמליה - רובין דורית 51.04 38.62 55.47 49.74 47.92 8425 22386 1 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
63 חיות אבי - רביד מנחם 50.82 48.12 54.38 47.95 49.97 5366 1447 1 ת"א - אביבים
64 כהן יעקב - שטרנברג אורי 50.80 52.47 52.21 37.22 47.71 42811 40764 1 י"ם - מרכז הברידג'
65 מרקמן ודים - פייגל מרינה 50.70 52.99 51.90 47.22 46.55 14615 9892 1 אשדוד
66 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 50.44 48.12 50.83 50.35 50.14 8312 13241 1 רחובות
67 בראונשטיין יעל - לבל טליה 50.364 49.01 56.33 45.75 43.71 14651 10397 1 ת"א - כיכר המדינה/נהריה - לב הצפון
68 הרשקוביץ שלמה - אשכנזי יוסי 50.356 47.92 51.89 51.26 39.30 3637 2140 1 טבעון
69 פרנקל גיורא - טל משה 50.14 52.90 44.24 46.25 51.27 13119 2176 1 רעננה - הקנטרי
70 רגב יורם - אלול סימה 49.92 49.72 46.40 43.45 53.65 15877 11811   כפר סבא
71 דרזנר תרצה - שניר רותי 49.82 51.07 45.18 53.22 31.06 11054 13922   ת"א - אביבים/כפר סבא
72 לויט-פורת רות - זינגר מריקה 49.52 50.36 43.08 49.42 48.78 3882 5765   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
73 נצר שלמה - מרקוס עמירם 49.44 49.71 49.70 41.49 48.92 3721 13526   כפר סבא
74 ברדיצבסקי ולדימיר - גולן דוד 49.28 44.73 50.17 38.64 52.95 40837 41810   ירושלים
75 סדיס ג'ובינה - פרקש רות 49.22 52.22 44.14 51.30 40.97 14831 5305   כפר סבא
76 מישקין דפנה - מישקין אריה 49.14 52.92 44.49 50.01 38.54 16397 14925   ירושלים
77 פז מרדכי - בלס אביבה 48.94 52.13 41.15 53.53 40.83 8943 11586   ראשל"צ - מרכז ספורט /פ"ת - ויצו
78 ירדני יעל - חסין נטשה 48.63 51.72 47.28 37.96 46.90 15266 19019   ירושלים
79 יהל נילי - חכמי מיכל 48.490 50.60 40.41 50.49 44.38 11658 3912   ירושלים
80 לונדון אילנה - לונדון רן 48.487 46.43 49.06 49.97 27.40 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
81 קוסטו דורית - קרן אורה 48.33 44.54 51.75 47.48 45.77 24143 2362   תת סניף מועדון יבנה/נס ציונה
82 לבנאור אדמונד - הרפז דורון 48.14 52.30 [A] 49.14 42.99 275 2298   ת"א - אביבים/כפר סבא
83 כהן עליזה - כהן חיים 48.13 45.68 46.10 44.36 52.61 23550 4158   אשדוד
84 רגב נחום - רז ניסן 47.95 47.69 38.31 54.48 41.68 18285 15461   ירושלים
85 שלייפר ישראל - טל דן 47.81 46.26 51.48 45.51 45.69 3955 1267   חיפה כרמל
86 אבני אבי - ברקן יואל 47.64 51.71 35.37 52.00 39.20 20834 16613   רעננה - ההגנה
87 יעקב אברהם - מיוחס יעקב 47.24 40.14 45.57 47.07 49.07 40496 8871   ראשל"צ - מרכז ספורט /נס ציונה
88 שמיון דגן ג'ודי - גולדרינג אהובה 47.16 44.17 45.48 45.27 50.73 15048 16231   נס ציונה/ת"א - אביבים
89 זילברברג רינה - שטיין נחום 46.91 53.33 45.81 41.59 40.79 40940 17177   ת"א - אביבים/פ"ת - ויצו
90 שרון אביגדור - בן דוד רמי 46.55 40.50 40.81 47.61 51.22 581 16104   חיפה כרמל/קריות
91 אביב זאב - שינבאום שלמה 46.52 48.61 44.29 37.34 46.66 23419 23421   השרון/פ"ת - אם המושבות
92 פומרנץ ישראל - אדטו משה 46.41 42.01 45.81 51.40 36.80 2211 15250   כרמיאל
93 שרון זמירה - ברעם אשר 46.33 49.61 48.33 41.06 38.64 19117 14933   סביון - קרית אונו
94 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 45.18 36.08 48.97 43.89 42.70 18283 18320   ירושלים
95 וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי 45.00 40.26 50.55 44.20 [A] 14706 746   כפר סבא
96 קפנר פנינה - קפנר משה 44.932 49.29 37.54 [A] 47.97 22986 22985   כפר מרדכי
97 חייט צבי - פול יואכים 44.929 32.17 53.34 41.91 39.53 4654 4172   אילת
98 שמש רותי - שמש סמי 44.87 [A] 52.13 35.12 47.35 18560 18561   סביון - קרית אונו
99 כהן שירה - שוורץ מרים 44.78 42.84 42.33 37.59 49.17 14618 24110   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
100 ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה 44.66 45.01 32.20 [A] 56.79 6234 14693   ת"א - אביבים
101 רז מזל - פרי סוזנה 44.64 44.74 47.21 41.97 41.32 14589 22920   ירושלים
102 יאראק יהודית - קשת דוד 44.53 45.55 49.15 38.89 [A] 18998 16997   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
103 בך ורדה - קידר-ויסמן עפרה 43.56 47.53 45.60 37.56 [A] 4529 18272   ירושלים
104 לייכטר שרית - מירון מאירה 43.12 47.44 51.48 30.43 [A] 23998 21326   ב"ש - חברי הנגב
105 פריש חוה - נוי רבקה 41.87 28.66 43.14 42.55 39.92 23115 22001   נהריה - לב הצפון
106 חוטר משה - בלייר שלום 41.75 44.58 37.32 40.59 40.08 6813 40715   מבואות חרמון
107 לויתן אירנה - שפרן אגי 41.45 46.80 37.86 [A] 39.68 18470 17035   תת סניף מועדון יבנה
108 גולדמן רחל - כץ אוה 40.37 46.09 39.53 35.48 [A] 19028 461   ראשל"צ - מרכז ספורט
טימיאנקר נח - הורוביץ שמשון     58.64 58.48   3292 1007   רחובות/רעננה - ההגנה
פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני       54.82 60.41 2068 26   ראשון לציון/חיפה כרמל
רוסלר אמנון - הרצקה רוני   50.52 48.95     4373 99   כפר סבא
רוזנס מיקי - רוזנס יהודית   49.07 48.91     6221 5996   פולג- ברידג' פוינט
לנדה בנימין - כהן מאיר     51.75   44.14 23597 1037   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
ארבל אליאס - רם משה   45.98 49.42     23996 8378   ב"ש - חברי הנגב
טמיר אלי - אלרן ישראל   46.48 45.50     5270 19052   חיפה כרמל
אלנבוגן בני - שבירו גדי   42.98 48.78     26 11687   חיפה כרמל/מודיעין
בירן מיכאל - פורשר שמעון   46.26 44.72     643 16528   כפר סבא
סוחר יצחק - שאקי דן   47.37 41.96     14554 2090   קריות/נס ציונה
פסטרנק יוסף - גרינברג צדוק   49.41 39.88     1273 681   חיפה כרמל/קריות
שכטר קרין - שכטר דב   44.51 44.54     9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
שגב מנחם - אופנהיים נגה   42.36 44.04     24493 42058   ראשל"צ - בית מכבי/הרצליה - פיתוח
דקטר בלהה - פרי מוטי   42.73 42.57     17488 18022   רחובות
גוליק איתן - גוליק אורי     41.24 43.66   1413 1414   הרצליה - אילה
קרסו חמדה - רייכמן ברכה   45.18 36.01     12114 747   מבואות חרמון/כפר סבא
גרינשפן אורי - ספיר מרים   44.26 36.59     16335 16245   ירושלים
רינת דיאנה - רינת יגאל   44.45 32.88     12367 12368   ת"א - כיכר המדינה
נוה משה - ווליכמן מנחם     52.95     23328 40311   ראשל"צ - בית מכבי
גל טיבור - גבע עמיחי   48.00       13841 1856   קריות/נהריה - לב הצפון
אורון דוד - בילגוראי שרה     47.92     3379 12562   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
פוסטר עופרה - שפרן אגי       46.79   19198 17035   מועדון הברידג' רחובות/תת סניף מועדון יבנה
שניידר ישי - שניידר בלה   43.43       17643 21217   ירושלים
זיו ישראל - קריספי ניסים         42.74 4584 4534   ירושלים
ברזילי ליאורה - עמרם ציפי   35.90       17093 18193   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים