Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
פסטיבל ONLINE - זוגות IMP
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 10/07/20 סניף: הפסטיבל הבינלאומי מקדם: 18.20
תוצאות לא סופיות

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 חן ליאת - הרבסט אילן 113.7 44.7 69.0 17491 5935   3 טבעון
2 ברקת אילן - לנגי אסף 101.0 57.0 44.0 9312 12940   2 ת"א - אביבים
3 אברמוב ורדה - זינגר מריקה 99.0 11.0 88.0 22 5765   2 ת"א - אביבים
4 חיות אבי - בן שמחון אמליה 95.0 49.0 46.0 5366 23108   1 ת"א - אביבים
5 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 91.0 62.0 29.0 1007 10371   1 רעננה - ההגנה
6 Dipak Santra - Prakash Bhandari 88.0 18.0 70.0 santra123 Bhandari35   1 לא חבר בהתאגדות
6 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 88.0 45.0 43.0 7835 13700   1 ת"א - אביבים
8 מילצ'ן רוני - מיוחס יעקב 86.0 52.0 34.0 5018 8871 5   נס ציונה
9 הירש עדה - ברש צבי 83.0 45.0 38.0 6075 2570 5   קיסריה
10 צדיק ארז - ינר יובל 82.0 55.0 27.0 2934 10981 5   אילת/פ"ת - אם המושבות
11 לביא משה - ליפשיץ יותם 75.0 24.0 51.0 364 21121 4   ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
12 ארגז ירון - מרמר רוני 74.0 35.0 39.0 6462 16315 4   ירושלים
13 ארגלזי אלירן - וסרמן גילדה 70.0 27.0 43.0 14773 24115 4   נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
13 Basant - Anurag Mohota 70.0 38.0 32.0 bkmo ragz 4   לא חבר בהתאגדות
15 פלופסקי לאון - שקד יצחק 67.0 45.0 22.0 5833 5414 4   חיפה כרמל/קריות
16 וקס רחל - וקס גל 65.0 13.0 52.0 15334 15333 3   רחובות
17 כהן דוד - אלישר שלמה 64.0 55.0 9.0 4537 2005 3   ירושלים/ת"א - אביבים
18 פרידריך יוליאן - אנגל יוסי 62.0 40.0 22.0 368 991 3   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
18 יזהר רפי - פרץ פולדי 62.0 34.0 28.0 15459 15460 3   כפר מרדכי
20 בלאט לובומיר - זומר אילן ד"ר 60.0 29.0 31.0 16453 14359 3   ת"א - כיכר המדינה
21 פולק אוסקר - מקוב מרדכי 59.004 37.1 21.9 1061 11172 3   נס ציונה
22 לביא שלומי - רשתי שאול 59.000 32.0 27.0 15132 10470 3   כפר סבא
23 ממן אבי - בן צבי אייל 57.0 37.0 20.0 4657 17188 3   קיבוצי דרום
24 טושר אור - בלו אבי 56.0 40.0 16.0 11462 7954 3   חולון - הקנטרי/רמת גן - ברידג' 4 פאן
25 ארנון זאב - ספינקה פיני 55.0 70.0 -15.0 13672 18859 3   ת"א - אביבים
26 זנו מרים - גבאי רפי 53.0 26.0 27.0 18233 18234 3   ירושלים
26 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 53.0 50.0 3.0 2068 26 3   ראשון לציון/מודיעין
28 גינוסר איתמר - בן דוד יובל 50.7 6.0 44.7 19061 17852 3   ת"א - אביבים/רמת השרון
29 דוד אליהו - בנימין סלביה 49.8 21.8 28.0 11385 10037 3   רמת השרון
30 בקלצוק ארז - טל יוסף 49.2 29.3 19.8 7115 6585 3   רמת גן - ברידג' 4 פאן
31 אינגל גיל - מלאך יעקב 49.0 15.0 34.0 2543 14443 3   נס ציונה
32 שוב רוני - וינקלר עמית 48.7 8.0 40.7 40587 5148 3   ת"א - אביבים
33 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 47.0 24.0 23.0 5419 8215 3   קריות
34 מיוחס מושיקו - גלעדי ירון 46.0 -1.0 47.0 14777 20553 3   נס ציונה/ר"ג - מרום נווה
35 ליבר מוניקה - זק שחר 45.9 48.0 -2.1 12633 5348 3   קריות/חיפה כרמל
36 גולדנברג שלום - ירוס מיכאל 45.8 -14.2 60.0 1265 40706 3   חיפה כרמל
37 קראוסהר יהודה - פז מרדכי 44.0 12.0 32.0 2761 8943 3   ראשל"צ - מרכז ספורט
37 מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן 44.0 25.0 19.0 15700 23717 3   נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
39 איתן יבגניה - איתן מוניה 43.0 13.0 30.0 12132 12133 3   כפר סבא
40 שיפטן דרור - זינגר דן 42.0 3.0 39.0 9169 9168 3   י"ם - בית בלגיה/כפר מרדכי
40 כהן עליזה - כהן חיים 42.0 15.0 27.0 23550 4158 3   אשדוד
42 זמיר עמי - אלספל חנן 41.0 5.0 36.0 19705 16044 3   השרון/ת"א - אביבים
43 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 39.0 3.0 36.0 16864 4172 3   אילת
44 אורון דוד - בילגוראי שרה 35.0 24.0 11.0 3379 12562 3   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
45 מרק מיכה - קניגסברג מודי 33.0 -11.0 44.0 6938 473 3   כפר סבא/סביון - קרית אונו
45 שפי אבי - טל ג'ו 33.0 29.0 4.0 17155 23861 3   רמת גן - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
47 פיקסל יואב - מושקוביץ עידו 32.0 34.0 -2.0 40018 25000 3   עמק יזרעאל/נס ציונה
47 רום מיכל - ישראלי דן 32.0 7.0 25.0 3406 14669 3   כפר סבא/סביון - קרית אונו
47 בלס רמי - בלס יהודית 32.0 12.0 20.0 1188 1187 3   ת"א - בית הלוחם אפקה
50 כהן-טל ישי - ברוידא שרה 31.0 -2.0 33.0 688 16556 3   סביון - קרית אונו
51 זק יניב - רחימי רחמים 30.0 -5.0 35.0 4281 13241 3   חיפה כרמל/רחובות
51 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 30.0 -4.0 34.0 18751 18141 3   קיסריה
51 עזרא משה - מנחם אבינועם 30.0 -12.0 42.0 7291 8888 3   ת"א - אביבים/נס ציונה
51 רונן שושנה - סדיס ג'ובינה 30.0 25.0 5.0 947 14831 3   כפר סבא
55 טל ישראל - בוך משה 28.0 37.0 -9.0 1780 1864 3   כפר תבור
55 לובינסקי יובל - בן נון אביבה 28.0 12.0 16.0 715 19027 3   ת"א - אביבים
55 יוגב דוד - שני מאיר 28.0 26.0 2.0 3026 392 3   כפר סבא/ת"א - אביבים
58 שזר ארנון - שזר עמוס 27.0 -16.0 43.0 1838 1709 3   קיבוצי דרום
59 בבלי יורם - רוג'רס סטיב 26.0 45.0 -19.0 58 474 3   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
60 אביטבול מרדכי - כהן יהודה 23.6 31.6 -8.0 40327 6866 3   רמת גן - ברידג' 4 פאן
61 אלון אלכס - אדטו אבי 23.0 12.0 11.0 14907 18873 3   כרמיאל
62 צייטין דוד - טרגן אברהם 22.0 -14.0 36.0 939 15186 3   ב"ש - חברי הנגב/ת"א - אביבים
62 פלדבוי גיל - ארנון גדי 22.0 57.0 -35.0 243 4592 3   כפר סבא/רמת גן - ברידג' 4 פאן
64 זייטק אביב - רבינוביץ' יונתן 21.0 -5.0 26.0 23751 40489 2   נס ציונה/פתח תקווה - ברידג' קורס
64 יעקבי ברוריה - בסט יצחק (איזי) 21.0 20.0 1.0 22638 6064 2   טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
64 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 21.0 8.0 13.0 347 12406 2   ת"א - אביבים
67 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 20.7 28.7 -8.0 3514 6398 2   נס ציונה
68 זהר שרה - קלפקה חזי 20.0 19.0 1.0 10958 20017 2   סביון - קרית אונו
69 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 19.0 49.0 -30.0 15388 21323 2   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
70 בנין בר רוני - פכטמן רון 18.0 14.0 4.0 1457 14659 2   השרון
70 כהנא ישראל - בקיש רמי 18.0 6.0 12.0 3510 9897 2   חולון - הקנטרי
72 וייסמן דוד - שחף דרור 17.0 10.0 7.0 3698 15084 2   חיפה כרמל/חיפה - הרץ
73 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 16.0 18.0 -2.0 4648 13512 2   נהריה - לב הצפון/נהריה
74 אשר נחמיה - דקל אברהם 14.4 -19.6 34.0 19893 15521 2   י"ם - מרכז הברידג' /פולג- ברידג' פוינט
75 בליז'ובסקי אלינה - וינביץ' גריגורי 14.0 20.0 -6.0 42885 16081 2   מודיעין/רחובות
75 שטאובר אריה - מילצ'ן דרור 14.0 14.0 0.0 22530 3655 2   נס ציונה
75 ידלין ישראל - ארנון לואי 14.0 13.0 1.0 468 3425 2   פולג- ברידג' פוינט
75 שפי ןרון - כהן עדי 14.0 3.0 11.0 11031 498 2   נס ציונה
79 בירנבך דוד - קריספי ניסים 13.0 -8.0 21.0 4536 4534 2   ירושלים
79 הוך ג'ק - הוך מורין 13.0 -1.0 14.0 12655 12656 2   כ"ס - הדר
81 רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית 12.0 -5.0 17.0 746 14706 2   כפר סבא
81 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי 12.0 -4.0 16.0 2502 9069 2   חיפה כרמל
83 הרמתי עפר - Olga Simic 11.0 6.0 5.0 1657 25063 2   ת"א - אביבים
83 קרביץ אירית - קרביץ אריה 11.0 13.0 -2.0 4419 4418 2   רמת גן - ברידג' 4 פאן
85 שונק שושנה - רדלר חיה 10.2 -4.0 14.2 7923 6691 1   אשקלון/רחובות
86 כרמי כרמלה - סגיב מירה 10.0 3.0 7.0 2804 9011 1   קריות/סביון - קרית אונו
87 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 9.5 -17.5 27.0 13110 2054 1   ירושלים
88 שטיין נחום - אטיא שמואל 8.0 -8.3 16.4 17177 18311 1   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
89 גני יוסף - חוטר יפה 7.0 27.0 -20.0 13268 5687 1   כפר סבא
90 שפירא אורה - אבידן חנה 6.5 0.0 6.5 4844 13936 1   פולג- ברידג' פוינט/ראשון לציון
91 רוסלר אמנון - הרצקה רוני 5.5 0.0 5.5 4373 99 1   כפר סבא
92 שדה אורי - בן חיים כרמלה 4.0 21.0 -17.0 2630 22526 1   רחובות/נס ציונה
93 רוטשילד חנן - רז עופר 3.0 -6.0 9.0 1751 19053 1   מבואות חרמון
94 הובר אלימלך - כץ שרה 2.1 23.0 -20.9 9668 14791 1   מבואות חרמון/נהריה - לב הצפון
95 בוחניק אשר - שאקי דן 2.0 7.0 -5.0 12605 2090 1   חיפה כרמל/נס ציונה
95 ממן גיא - בוברוב ממן מתי 2.0 -43.0 45.0 17554 19137 1   אשקלון
95 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת 2.0 30.0 -28.0 11122 12991 1   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
98 חכימי תמר - קופמן שרה 1.0 33.0 -32.0 2427 15635 1   סביון - קרית אונו/רחובות
99 קפלן אהרון - עמיר אריה 0.5 -12.0 12.5 1763 503 1   חיפה - בית הלוחם
100 מזרה יונה - רקובר איל 0.0 4.0 -4.0 17679 19950 1   י"ם - מרכז הברידג'
100 פדון יניב - שבת דניס 0.0 13.0 -13.0 2719 10216 1   ת"א - אביבים
102 מרקוס עידו - מרקוס עמירם -0.8 19.0 -19.8 16571 13526     כפר סבא
103 דגן חוה - כהן אורה -1.0 -2.0 1.0 1057 3712     כפר סבא
103 נבון יערי מירה - אפלבאום ערן -1.0 18.0 -19.0 24048 23127     מודיעין
103 גרסטנר גל - מרק סוניה -1.0 15.0 -16.0 17919 6937     נס ציונה/כפר סבא
106 וורך יגאל - קנידל חוליו -5.0 30.0 -35.0 2177 1713     קיבוצי דרום
106 רפאלי דוד - כהן שבתאי -5.0 -8.0 3.0 4087 14630     י"ם - מרכז הברידג'
108 שניידר ישי - שניידר בלה -5.3 22.0 -27.3 17643 21217     ירושלים
109 נצר שלמה - בירן מיכאל -6.0 19.0 -25.0 3721 643     כפר סבא
109 אוציטל בוריס - קלר יצחק -6.0 -41.0 35.0 11725 9105     נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
111 ברנדס יניב - ברעם אלי -7.0 5.0 -12.0 4697 13665     קיבוצי דרום
112 אייזנברג בני - גיסין איתן -7.9 27.1 -35.0 24889 41972     פ"ת - אם המושבות/מודיעין
113 שטיימן ישראל - בני רות -8.0 18.0 -26.0 1577 1011     פולג- ברידג' פוינט
113 הרשקוביץ שלמה - אשכנזי יוסי -8.0 -12.0 4.0 3637 2140     טבעון
115 וילסקר בוריס - ללוש יעל -9.7 -16.0 6.3 10360 13303     כפר סבא/חולון - הקנטרי
116 אליעז רות - גרוס ריצ'ארד -10.0 -2.0 -8.0 22057 41601     חיפה כרמל
116 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן -10.0 -3.0 -7.0 8266 801     ת"א - אביבים/חיפה כרמל
118 שורץ שחר - דימנט נעם -11.0 6.0 -17.0 15637 2297     רחובות
118 צ'רנס אדריאן - ליימן רפי -11.0 -13.0 2.0 10939 15641     נס ציונה
120 פרקש רות - בן יהודה יהודית -12.0 -11.0 -1.0 5305 2218     כפר סבא/כרמיאל
120 גולדרינג אהובה - לוי יצחק -12.0 -22.0 10.0 16231 17092     ת"א - אביבים/ירושלים
120 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד -12.0 -5.0 -7.0 893 24822     כרמיאל
120 גנוט ישראל - רוזנברג שלמה -12.0 -5.0 -7.0 18048 23691     כפר סבא
120 חסין נטשה - ירדני יעל -12.0 -4.0 -8.0 19019 15266     ירושלים
120 קפאיינידי קטרינה - יעקב אברהם -12.0 11.0 -23.0 25056 40496     נס ציונה/מועדון הברידג' רחובות
126 דנק שחר - דנק עומר -13.0 -4.0 -9.0 23742 42114     עמק יזרעאל
126 גולדמן רחל - כץ אוה -13.0 -3.0 -10.0 19028 461     ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
126 ערמי רות - שוורץ כוכבה -13.0 14.0 -27.0 4512 399     ת"א - כיכר המדינה
129 ספייר אלברט - בלוך שרה -14.0 13.0 -27.0 864 11409     כפר סבא
129 נוה נורית - מרמלשטיין גבי -14.0 8.0 -22.0 1327 3765     כפר סבא
129 גטניו אבישי - בנימין שוקי -14.0 -8.0 -6.0 23853 19265     עמק יזרעאל
132 קידר-ויסמן עפרה - בך ורדה -15.0 17.0 -32.0 18272 4529     ירושלים
133 קרבי עפר - כץ אפרים -15.3 -36.0 20.7 3449 4299     טבעון
134 רפפורט לאה - בן דוד רמי -16.0 -19.0 3.0 4261 16104     קריות
135 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון -17.0 -7.0 -10.0 42419 8350     ב"ש - בית הברידג'/מועצת יואב
136 פז שרה - וכט רפאל -18.0 -19.0 1.0 8631 3191     רמת השרון
137 שמיון דגן ג'ודי - סולניק אריה -19.0 -8.0 -11.0 15048 3038     נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
137 פולק רותי - ליימן וייס ענת -19.0 -19.0 0.0 22488 22491     פ"ת - אם המושבות
139 פיברט יוסף - שרו חורחה -19.3 -12.0 -7.3 8778 3456     מועצת יואב/חדרה - קדימה
140 דנן אלן ארי - רגב נחום -20.0 25.0 -45.0 21726 18285     ירושלים
141 קליין קטי - בלס אביבה -22.0 2.0 -24.0 12558 11586     פ"ת - ויצו
142 לייבוביץ אנטון - דרמר שלמה -22.9 -2.0 -20.9 10306 1911     קריות
143 לוטן עמרי - שפירא אניטה -23.0 -50.0 27.0 42900 14693     ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
143 אלול סימה - רגב יורם -23.0 -2.0 -21.0 11811 15877     כפר סבא
145 נחום ארז - כהן שמואל -23.5 5.5 -29.0 22567 4938     ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
146 פרנקל גיורא - טל משה -24.0 -10.0 -14.0 13119 2176     כפר סבא
147 שמיר יעקב - מרום דני -26.0 -29.0 3.0 425 3929     פולג- ברידג' פוינט
147 פרי סוזנה - קרמנשהי אריה -26.0 -25.0 -1.0 22920 24625     ירושלים
149 רהב יוסף - אדלשטיין פרידה -28.0 -22.0 -6.0 1940 4631     חיפה כרמל
149 הירש הלן - שוורץ ברברה -28.0 -44.0 16.0 12658 16744     כפר סבא
151 לוי עמליה - פרץ שמואל -29.0 -19.0 -10.0 13470 16618     כפר סבא
152 קוסטו יצחק - גריזים יורם -30.0 -9.0 -21.0 13355 11120     תת סניף מועדון יבנה
153 יהל נילי - חכמי מיכל -30.2 8.0 -38.2 11658 3912     ירושלים
154 זמש משה - yossale -32.3 -2.0 -30.3 12249 yossale     סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
155 פדון עמליה - רובין דורית -33.0 23.0 -56.0 8425 22386     ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
155 נויברט טדי - גבע עופר -33.0 -26.0 -7.0 1214 1208     כפר סבא/אילת
157 ליבוביץ חיים - פרולינגר איל -34.0 -23.0 -11.0 14691 19940     רמת גן - ברידג' 4 פאן/השרון
157 קגן יבגני - רבינוביץ ריטה -34.0 -12.0 -22.0 40729 40728     פתח תקווה - ברידג' קורס
159 איצקוביץ צבי - וידבסקי מיכה -36.0 -31.0 -5.0 4337 5856     כפר סבא
160 רוזנטל מרטין - רם משה -37.0 -6.0 -31.0 2234 8378     ב"ש - חברי הנגב
161 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי -38.0 -40.0 2.0 10681 10670     רחובות/רמת השרון
162 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי -39.4 -47.0 7.6 17260 17851     כ"ס - הדר/ת"א - אביבים
163 רסין רותי - מחנאי שרה -40.0 -1.0 -39.0 9040 23061     רמת השרון/זכרון יעקב - עמיחי
164 גבע חיים - קופרמן זאב -41.8 -19.8 -22.0 810 3716     כפר סבא/השרון
165 לויט יולי - בראונשטיין יעל -46.0 -16.0 -30.0 3566 14651     ת"א - כיכר המדינה
166 קליין יעקב - מילנר חיה -46.2 -18.0 -28.2 21311 9800     פ"ת - אם המושבות
167 שמלה ז'אק - מאיר דניאל -52.0 -7.0 -45.0 19293 12931     ראש העין - גל/רמת השרון
168 שכטר קרין - שכטר דב -54.0 -14.0 -40.0 9073 9074     ת"א - כיכר המדינה
168 אינדיג אופיר - ברגר מיכאל -54.0 -40.0 -14.0 25007 40535     רחובות
170 וינוגרד עודד - קליינר טניה -59.0 -16.0 -43.0 40551 40687     ירושלים
170 וידבסקי חנה - אופיר רונית -59.0 -25.0 -34.0 5855 4207     כפר סבא
172 נתן מינה - לוי יהושע -65.0 -13.0 -52.0 15086 23737     רחובות/מועדון הברידג' רחובות
173 דוקטורס מרים - כץ שריל -67.0 -20.0 -47.0 17278 17509     השרון
174 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי -68.6 -31.0 -37.6 4103 17556     ירושלים
175 סביר אירנה - כהן אינה -71.5 -54.0 -17.5 40827 23966     רחובות
176 בלוך גלעד - שמואלי רן -73.0 -39.0 -34.0 15199 3112     רמת השרון
177 גרינשטיין מני - גרינר חנן -75.0 -54.0 -21.0 8959 7156     חולון - הקנטרי
177 בנציוני יואל - פרחי לינה -75.0 -31.0 -44.0 9222 15050     ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
179 באן דוד - גוברין אבי-ברטי -76.0 -36.0 -40.0 10126 42144     ת"א - אביבים
180 מנחמי אבשלום - קופלביץ דולי -78.0 -14.0 -64.0 3103 22490     פ"ת - אם המושבות
181 קליר מרים - קליר איתן ד"ר -96.0 -40.0 -56.0 40598 24757     אשקלון
182 פרסטיי ברכה - בונים רוני -97.7 -82.0 -15.7 41831 41837     אילת
183 צימרמן מרקוס - ברנע גיורא -123.0 -58.0 -65.0 19737 21424     פ"ת - אם המושבות
בן סימון שרל - לנדה בנימין   30.0   10829 23597     ת"א - אביבים
אדטו משה - גרינברג טדי   24.0   15250 41444     כרמיאל
זילבר ריטה - זילבר משה     23.0 9182 9181     פ"ת - ויצו
אנטין דוד - yasemin1     21.0 3524 yasemin1     ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
מנדל אדריאן - אולסבורג ברנרד   15.0   20353 24172     י"ם - מרכז הברידג' /רעננה - ההגנה
Margie Michelin - Ellis10   13.0   skiba Ellis10     לא חבר בהתאגדות
אנטין דוד - אנדרמן ד"ר דוריאן   9.0   3524 15338     ת"א - בית הלוחם אפקה/רחובות
שטרית אבי - חן אברהם   8.0   7748 9276     ירושלים
זלבה אבי - קרניאל דליה   7.0   2074 42069     רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט
ז'אק טובה - סגל שרה     5.0 41432 17420     סביון - קרית אונו
טובביס אלכס - קסלין ג'רום     4.0 15895 2883     ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
גרינברג ניר - גלצר יוסי   4.0   3321 23724     ת"א - אביבים
ורד נח - שלייפר ישראל   -3.0   2656 3955     חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם   -4.0   23583 22778     פולג- ברידג' פוינט
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל   -13.0   23764 40362     טבעון - רקפת
סדן נגה - גרוס יחיאל     -16.0 17024 40362     ת"א - בית הלוחם אפקה/טבעון - רקפת
ינקוביץ ציפי - אלרן ישראל   -20.0   23090 19052     טבעון - רקפת /חיפה כרמל
הראל משה - וישניצקי מירי   -20.0   10120 11922     רעננה - הקנטרי
אבס דן - גבע קובי   -22.0   23864 24801     נס ציונה
צנעני אילנה - פלר חיים     -24.0 17408 41597     מועדון הברידג' רחובות
דוקטורס גפרי - שחר מגי   -26.1   17276 21065     השרון
רן מרדכי - קוזיק סוניה   -27.0   22975 20776     השרון/ת"א - כיכר המדינה
שעובי אביהוא - אשל רן   -27.3   21278 21869     רחובות/מועדון הברידג' רחובות
זלבה אבי - קוזיק סוניה     -28.6 2074 20776     רמת השרון/ת"א - כיכר המדינה
גוליק איתן - גוליק אורי   -30.0   1413 1414     הרצליה - אילה
לבנהר הגר - לבנהר אביגדור     -34.0 40149 40150     עמק יזרעאל
קרביאן מרדכי - לנדה בנימין     -35.0 9315 23597     ת"א - אביבים
מאור מלי - קרמר שמואל   -36.0   17366 11091     פ"ת - אם המושבות/חולון - הקנטרי
שפירא דוד - אשכנזי אברהם   -36.0   40332 24937     רעננה - ההגנה
גילת יצחק - סבירסקי אהוד   -38.0   13330 40436     רעננה - ההגנה
שני גילה - בן נחום גילי   -38.0   14956 17526     חיפה כרמל
פישר אהובה - דיין רחל   -38.0   24341 40734     סביון - קרית אונו
שפירא ורדה - שפירא דני   -40.0   18764 18763     רמת השרון
ענבר דוד - אבן אדיר   -40.0   18135 9398     רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
בלושבסקי מיכאל - רוזנטל טטיאנה     -43.0 42785 42712     ב"ש - בית הברידג'
שטרן בן - ציפין שמואל   -43.0   19887 24169     חיפה כרמל
פין מלקולם - מצא שמואל   -44.0   1336 19699     רמת השרון
DPERES - כרדי אברהם     -45.0 DPERES 40383     לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
אדטו משה - ruk65     -46.0 15250 ruk65     כרמיאל/ לא חבר בהתאגדות
בן-גל יצהר - לב פאול   -49.0   14762 8788     רמת גן - ברידג' 4 פאן
אוליאמפרל אשר - ירדן דן   -52.0   21821 15110     מודיעין
פסרמן רחל - רוזנצוייג אסתר   -52.4   8580 1148     סביון - קרית אונו
ליפין גנאדי - דנציגר אלכס   -55.6   20896 3258     רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב   -60.0   16128 13339     נס ציונה/ראשל"צ - מרכז ספורט
בובל סרגיי - מנשה יעקב   -62.0   24150 16040     סביון - קרית אונו
דורון אלי - דורון אמיר     -71.0 42546 42547     סביון - קרית אונו
כהן אסתר - פירוז אסתר     -73.0 19184 18167     אשדוד
מישקין דפנה - מישקין אריה   -76.0   16397 14925     ירושלים