דרוג |
שמותסניף |
תוצאה |
[1] |
[2] |
[3] |
[4] |
[5] |
מספרי חבר |
נא'מ |
סניף |
1 |
רומן חנה - עירשי טובה |
67.000 |
37.0 |
[A] |
[A] |
-4.0 |
34.0 |
14655 |
347 |
15 |
ת"א - אביבים |
2 |
(רובוט) - שרון אביגדור |
49.000 |
[A] |
26.0 |
13.0 |
9.0 |
1.0 |
ROBOT |
581 |
12 |
לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
3 |
(רובוט) - קרמרמן רותי |
48.000 |
28.0 |
[A] |
30.0 |
-10.0 |
[A] |
ROBOT |
20362 |
10 |
לא חבר בהתאגדות |
4 |
גולדורגר חנה - שיף סמדר |
42.000 |
[A] |
5.0 |
4.0 |
32.0 |
1.0 |
12098 |
41358 |
8 |
לא חבר בהתאגדות |
5 |
גוליק אורי - גוליק איתן |
35.000 |
[A] |
-17.0 |
55.0 |
36.0 |
-39.0 |
1414 |
1413 |
6 |
כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות |
6 |
(רובוט) - אדלשטיין אברהם |
29.000 |
[A] |
2.0 |
-13.0 |
18.0 |
22.0 |
ROBOT |
40533 |
5 |
לא חבר בהתאגדות |
7 |
שפירא אניטה - לוטן עמרי |
16.000 |
[A] |
[A] |
-2.0 |
5.0 |
13.0 |
14693 |
42900 |
4 |
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
8 |
(רובוט) - לוי אנה |
5.000 |
[A] |
[A] |
1.0 |
-5.0 |
9.0 |
ROBOT |
19412 |
3 |
לא חבר בהתאגדות |
9 |
(רובוט) - שוהם יורם |
1.000 |
[A] |
[A] |
-6.0 |
12.0 |
-5.0 |
ROBOT |
40726 |
3 |
לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
10 |
(רובוט) - גלט אהרון |
0.000 |
[A] |
6.0 |
22.0 |
-17.0 |
-11.0 |
ROBOT |
40141 |
2 |
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
11 |
(רובוט) - שנפ מאיה |
-5.000 |
[A] |
[A] |
4.0 |
-10.0 |
1.1 |
ROBOT |
23993 |
|
לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
12 |
(רובוט) - מאיר יורי |
-6.000 |
1.0 |
[A] |
9.0 |
3.0 |
-19.0 |
ROBOT |
13003 |
|
לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר |
13 |
(רובוט) - ויסבוך לוציה |
-7.700 |
[A] |
4.0 |
2.3 |
7.0 |
-21.0 |
ROBOT |
8001 |
|
לא חבר בהתאגדות |
14 |
(רובוט) - זופניק שושי |
-18.000 |
-8.0 |
-11.0 |
-17.0 |
18.0 |
-25.0 |
ROBOT |
41703 |
|
לא חבר בהתאגדות |
15 |
(רובוט) - אנדרמן דוריאן |
-23.000 |
[A] |
-13.0 |
-16.0 |
-49.0 |
55.0 |
ROBOT |
15338 |
|
לא חבר בהתאגדות |
16 |
(רובוט) - כץ זאנה |
-32.000 |
-10.0 |
[A] |
-5.0 |
-17.0 |
0.0 |
ROBOT |
15094 |
|
לא חבר בהתאגדות |
17 |
(רובוט) - גילרמן ג ניס |
-52.000 |
-3.0 |
[A] |
28.0 |
-60.0 |
-17.0 |
ROBOT |
8000 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
18 |
ברב בנימין - קופמן שרה |
-86.000 |
-27.0 |
[A] |
[A] |
-25.0 |
-34.0 |
664 |
15635 |
|
קריות/נס ציונה |
19 |
(רובוט) - נחושתן אביבה |
-107.000 |
[A] |
-2.0 |
-38.0 |
-23.0 |
-44.0 |
ROBOT |
22528 |
|
לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
|
(רובוט) - (רובוט) |
|
|
42.0 |
|
47.6 |
|
ROBOT |
ROBOT |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - סף יעל |
|
42.0 |
|
|
|
28.0 |
ROBOT |
16743 |
|
לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה |
|
(רובוט) - עמיר מירה |
|
|
|
|
26.0 |
24.0 |
ROBOT |
2508 |
|
לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם |
|
(רובוט) - לביא נירה |
|
14.0 |
|
|
|
32.0 |
ROBOT |
14641 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
|
פרקש רות - בן יהודה יהודית |
|
25.0 |
|
7.0 |
|
|
5305 |
2218 |
|
כפר סבא/כרמיאל |
|
(רובוט) - זוסמן הדסה |
|
|
|
|
-19.0 |
45.0 |
ROBOT |
17050 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - עפרון פרנסין |
|
|
|
|
32.0 |
-20.0 |
ROBOT |
14774 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - בכר יוסי |
|
|
|
-21.0 |
|
26.0 |
ROBOT |
722 |
|
לא חבר בהתאגדות /נהריה |
|
(רובוט) - הראל אתי |
|
-8.0 |
|
8.0 |
|
|
ROBOT |
19766 |
|
לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
|
אלקבץ אהרן - מילנר חיה |
|
|
|
|
-9.0 |
8.0 |
19218 |
9800 |
|
ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - שפנר מיכל |
|
|
-13.3 |
12.0 |
|
|
ROBOT |
23720 |
|
לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
|
(רובוט) - גזית גלי |
|
|
|
|
19.0 |
-22.1 |
ROBOT |
40227 |
|
לא חבר בהתאגדות /נהריה |
|
(רובוט) - ליברמן ארנון |
|
|
-7.0 |
|
-9.0 |
|
ROBOT |
40047 |
|
לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
|
קס דניאל - קס גינה |
|
-27.0 |
|
-30.0 |
|
|
248 |
4692 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
piter1234 - שיפטר שושי |
|
|
|
|
58.0 |
|
piter1234 |
9198 |
|
לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
|
(רובוט) - צידון גיא |
|
|
42.0 |
|
|
|
ROBOT |
10551 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
|
אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר |
|
|
38.0 |
|
|
|
1035 |
23543 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
Spijkeniss - (רובוט) |
|
|
|
|
|
30.0 |
Spijkeniss |
ROBOT |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - סדן נגה |
|
|
|
29.0 |
|
|
ROBOT |
17024 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
סגלוב חנה - שני גילה |
|
|
|
|
26.0 |
|
15610 |
14956 |
|
חיפה - ברידג' מחניים |
|
קפלן אהרון - סף יעל |
|
|
|
24.0 |
|
|
1763 |
16743 |
|
חיפה - בית הלוחם/חדרה - קדימה |
|
חריר אילנה - גזית גלי |
|
|
|
23.0 |
|
|
14840 |
40227 |
|
פולג- ברידג' פוינט/נהריה |
|
(רובוט) - בן שמחון אבי |
|
|
|
22.0 |
|
|
ROBOT |
24816 |
|
לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט |
|
לוי עמליה - פרץ שמואל |
|
|
18.0 |
|
|
|
13470 |
16618 |
|
כפר סבא |
|
(רובוט) - ניצן רינה |
|
|
|
16.0 |
|
|
ROBOT |
20459 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
(רובוט) - גוברין אבי-ברטי |
|
|
|
|
16.0 |
|
ROBOT |
42144 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
|
ולרשטיין בתיה - הראל אתי |
|
|
|
|
14.0 |
|
42504 |
19766 |
|
פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון |
|
גולדנברג שלום - עמיר אריה |
|
|
|
13.0 |
|
|
1265 |
503 |
|
חיפה - ברידג' מחניים/חיפה - בית הלוחם |
|
רום מיכל - סף יעל |
|
|
|
|
12.0 |
|
3406 |
16743 |
|
כפר סבא/חדרה - קדימה |
|
בארי מיכל - בארי רפי |
|
|
|
9.0 |
|
|
16401 |
16400 |
|
ת"א - אביבים |
|
קלר יצחק - אוציטל בוריס |
|
|
|
|
|
9.0 |
9105 |
11725 |
|
לא חבר בהתאגדות /נס ציונה |
|
(רובוט) - קס דניאל |
|
|
|
|
7.0 |
|
ROBOT |
248 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - ויזל לילי |
|
|
|
|
|
7.0 |
ROBOT |
21043 |
|
לא חבר בהתאגדות /נתניה |
|
(רובוט) - גקמן לילית |
|
|
|
|
|
3.3 |
ROBOT |
11161 |
|
לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
|
(רובוט) - בעל טכסא אילנה |
|
|
|
|
|
1.0 |
ROBOT |
10141 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - דיין רחל |
|
|
|
|
-1.0 |
|
ROBOT |
40734 |
|
לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו |
|
גרוסו גבריאל - אברמוביץ ענת |
|
|
|
-2.0 |
|
|
10315 |
16263 |
|
ת"א - בית הלוחם אפקה/כפר סבא |
|
(רובוט) - אליוביץ עליזה |
|
|
|
|
|
-6.0 |
ROBOT |
16173 |
|
לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג' |
|
ויזל לילי - חריר אילנה |
|
|
|
|
-6.0 |
|
21043 |
14840 |
|
נתניה/פולג- ברידג' פוינט |
|
אלון הדסה - צווייג יחזקאל |
|
-9.0 |
|
|
|
|
7835 |
13700 |
|
ת"א - אביבים |
|
(רובוט) - רום מיכל |
|
|
-11.0 |
|
|
|
ROBOT |
3406 |
|
לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
|
ניצן רינה - גלט אהרון |
|
|
|
|
|
-11.0 |
20459 |
40141 |
|
ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים |
|
שטאובר אריה - חריר אילנה |
|
|
-12.0 |
|
|
|
22530 |
14840 |
|
נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט |
|
בכר יוסי - orabreuer |
|
|
|
|
-14.0 |
|
722 |
orabreuer |
|
נהריה/ לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - orabreuer |
|
|
|
-16.0 |
|
|
ROBOT |
orabreuer |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
ארידור לילי - ריינר לאה |
|
|
|
-19.0 |
|
|
13637 |
3119 |
|
ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו |
|
בן יהודה יהודית - עומר זך |
|
|
|
|
|
-21.0 |
2218 |
1814 |
|
כרמיאל/טבעון - רקפת |
|
מילנר חיה - בייצר מוטי |
|
|
-22.0 |
|
|
|
9800 |
12001 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
בריינר שושנה - זמיר דיצה |
|
|
|
|
-22.0 |
|
14465 |
16208 |
|
ת"א - אביבים |
|
(רובוט) - בנזראי לולה |
|
|
|
-25.0 |
|
|
ROBOT |
1445 |
|
לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
|
שפט ברכה - כליף אילנה |
|
|
|
|
-26.0 |
|
5164 |
11003 |
|
כפר סבא/ת"א - אביבים |
|
נוף נורית - בן דוד אבישי |
|
-28.0 |
|
|
|
|
19212 |
17851 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
|
(רובוט) - סגל אדריאן |
|
|
|
-29.0 |
|
|
ROBOT |
40853 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
|
(רובוט) - גריזים יורם |
|
|
|
-30.0 |
|
|
ROBOT |
11120 |
|
לא חבר בהתאגדות /יבנה |
|
כהן מאיר - לנדה בנימין |
|
-35.0 |
|
|
|
|
1037 |
23597 |
|
סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות |
|
(רובוט) - זאק טובה |
|
|
|
-38.0 |
|
|
ROBOT |
41432 |
|
לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
|
רום מיכל - גוליק אורי |
|
|
|
|
|
-39.0 |
3406 |
1414 |
|
כפר סבא |
|
(רובוט) - קרן אורה |
|
|
|
|
-43.0 |
|
ROBOT |
2362 |
|
לא חבר בהתאגדות /נס ציונה |
|
שפי אבי - שני גילה |
|
|
|
|
|
-44.0 |
17155 |
14956 |
|
גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה - ברידג' מחניים |
|
לאו קרול - ישראלי דן |
|
|
|
-48.0 |
|
|
41829 |
14669 |
|
ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו |