דרוג |
שמותסניף |
תוצאה |
[1] |
[2] |
[3] |
[4] |
מספרי חבר |
נא'מ |
סניף |
1 |
זבולוני רבקה - אחיטוב אבנר |
99.520 |
[A] |
17.90 |
67.97 |
13.64 |
43244 |
43208 |
11 |
טבעון |
2 |
שידלובסקי אורן - הולצר קלרה |
94.530 |
24.55 |
[A] |
22.51 |
47.46 |
17490 |
11280 |
9 |
טבעון |
3 |
קוטב שושנה - לוי שלמה |
86.560 |
[A] |
34.08 |
24.79 |
27.69 |
17489 |
18664 |
7 |
טבעון - רקפת |
4 |
בן-דוד זהר - הרץ ראובן |
54.240 |
18.21 |
-2.52 |
46.76 |
-8.21 |
1255 |
4137 |
6 |
טבעון - רקפת /חיפה - ברידג' מחניים |
5 |
גרוסו גבריאל - לביאנו דן |
42.230 |
37.36 |
2.36 |
[A] |
2.51 |
10315 |
3489 |
5 |
ת"א - בית הלוחם אפקה/חיפה - רמת אלון |
6 |
גל טיבור - ברנסון יוסף |
-3.280 |
2.51 |
[A] |
13.99 |
-19.78 |
13841 |
5266 |
|
קריות/רעננה - ההגנה |
7 |
קרצג יוסף - גולדשמידט גדעון |
-26.010 |
-28.69 |
26.85 |
-38.96 |
14.79 |
14243 |
18736 |
|
טבעון |
8 |
שור דבורה - שמש לאה |
-40.010 |
9.01 |
[A] |
-24.11 |
-24.90 |
42126 |
40475 |
|
טבעון - רקפת /רמת ישי |
9 |
בסט יצחק - בר סנה טלי |
-48.210 |
-0.85 |
-15.28 |
-22.06 |
-10.03 |
6064 |
40586 |
|
רמת ישי |
|
אברבך ישראל - בן דרור אריאל |
|
51.47 |
37.91 |
33.46 |
|
12736 |
4119 |
|
טבעון |
|
אייזן בריאן - בטר שי |
|
-10.38 |
15.46 |
13.01 |
|
42327 |
8100 |
|
מבואות חרמון |
|
בקרמן שרה - בקרמן בני |
|
13.53 |
-21.75 |
-7.71 |
|
40872 |
13613 |
|
מבואות חרמון |
|
סביר נח - יעקב מלכה |
|
-13.27 |
-5.03 |
-22.85 |
|
14631 |
14220 |
|
לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
|
לבנהר הגר - לבנהר אביגדור |
|
|
36.80 |
|
17.25 |
40149 |
40150 |
|
טבעון - רקפת |
|
קליין דוד - ישכיל אודי |
|
18.65 |
|
3.11 |
|
10302 |
6711 |
|
טבעון/טבעון - רקפת |
|
גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר |
|
-0.52 |
|
13.97 |
|
15388 |
21323 |
|
ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
ינקוביץ ציפי - צינמן מיכל |
|
|
16.86 |
-27.35 |
|
23090 |
23875 |
|
חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
|
צייגר עמנואל - רוט שלמה |
|
-17.95 |
|
|
-22.28 |
43076 |
43241 |
|
עמק המעינות/קבוצי צפון |
|
אורטל אילן - אבירם אפרת |
|
-25.36 |
-38.68 |
|
|
2195 |
42105 |
|
טבעון - רקפת |
|
גוב ארי חנן - אבישי עידית |
|
-36.25 |
|
|
-38.17 |
42787 |
23640 |
|
טבעון - רקפת /רמת ישי |
|
פלג אסף - חכמה דוד |
|
|
|
|
41.46 |
10461 |
20900 |
|
כפר תבור |
|
הולצר קלרה - הרשקוביץ שלמה |
|
|
37.44 |
|
|
11280 |
3637 |
|
טבעון |
|
מרקוביץ רוני - גלאון אבי |
|
33.68 |
|
|
|
8215 |
1938 |
|
קריות/זיכרון יעקב - עמיחי |
|
סבריגו ניסים - וייס גבי |
|
33.12 |
|
|
|
1806 |
16933 |
|
קבוצי צפון/כפר תבור |
|
וינקלר אבי - דוד ירון |
|
|
17.85 |
|
|
8199 |
18689 |
|
טבעון |
|
שמואלי עודד - דוד ירון |
|
|
|
|
15.24 |
41860 |
18689 |
|
טבעון |
|
חכמה דוד - גל טיבור |
|
|
8.35 |
|
|
20900 |
13841 |
|
כפר תבור/קריות |
|
הובר אלימלך - רז עופר |
|
6.89 |
|
|
|
9668 |
19053 |
|
מבואות חרמון |
|
קליין דוד - מיישלוס לאוניד |
|
|
6.56 |
|
|
10302 |
18691 |
|
טבעון |
|
פדהצור פועה - גלאון אבי |
|
|
|
|
4.47 |
18142 |
1938 |
|
טבעון - רקפת /זיכרון יעקב - עמיחי |
|
דויטש פיק לאה - אחיטוב אבנר |
|
3.56 |
|
|
|
41558 |
43208 |
|
מבואות חרמון/טבעון |
|
כהן ישע - חוטר משה |
|
2.91 |
|
|
|
1726 |
6813 |
|
מבואות חרמון |
|
גנוסר עמוס - (רובוט) |
|
|
|
|
-0.36 |
23740 |
ROBOT |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
פלג אסף - אבישי עידית |
|
|
|
-2.88 |
|
10461 |
23640 |
|
כפר תבור/רמת ישי |
|
אייזן בריאן - רגב אלה |
|
|
|
|
-7.68 |
42327 |
19978 |
|
מבואות חרמון/טבעון - רקפת |
|
תלם מלכה - גלאון אבי |
|
|
-7.99 |
|
|
17516 |
1938 |
|
טבעון/זיכרון יעקב - עמיחי |
|
קליין דוד - כץ אפרים |
|
|
|
|
-9.32 |
10302 |
4299 |
|
טבעון |
|
רותם טל - רותם אורנית |
|
|
|
-9.76 |
|
43043 |
43044 |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
אברבך ישראל - רזניק פרץ |
|
|
|
|
-11.60 |
12736 |
8294 |
|
טבעון/חיפה - ברידג' מחניים |
|
פדהצור פועה - ישכיל אודי |
|
|
-11.68 |
|
|
18142 |
6711 |
|
טבעון - רקפת |
|
וייס גבי - חכמה דוד |
|
|
|
-14.15 |
|
16933 |
20900 |
|
כפר תבור |
|
רוזנבלט יואל - עופר יעל |
|
|
|
-15.75 |
|
20914 |
9100 |
|
נהריה - לב הצפון |
|
ברנסון יוסף - הלמר יהושע |
|
|
-20.66 |
|
|
5266 |
41644 |
|
רעננה - ההגנה/קריות |
|
פדהצור פועה - תלם מלכה |
|
-26.53 |
|
|
|
18142 |
17516 |
|
טבעון - רקפת /טבעון |
|
אורון רות - גוב ארי חנן |
|
|
-28.16 |
|
|
18699 |
42787 |
|
טבעון - רקפת |
|
דויטש פיק לאה - רוט שלמה |
|
|
-31.27 |
|
|
41558 |
43241 |
|
מבואות חרמון/קבוצי צפון |
|
דויטש פיק לאה - מריס אורן |
|
|
|
|
-32.19 |
41558 |
42925 |
|
מבואות חרמון |
|
אברמוב כרמלה - מיכלוביץ רבקה |
|
|
-32.48 |
|
|
41347 |
43111 |
|
חולון - הקנטרי/חיפה - ברידג' מחניים |
|
אבישי עידית - סואץ אליהו |
|
|
-42.93 |
|
|
23640 |
1893 |
|
רמת ישי/ לא חבר בהתאגדות |
|
Ajalagabai - orabreuer |
|
-44.58 |
|
|
|
Ajalagabai |
orabreuer |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
דוד אילן - צינמן מיכל |
|
-51.06 |
|
|
|
23874 |
23875 |
|
חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
|
דויטש פיק לאה - (רובוט) |
|
|
|
-54.01 |
|
41558 |
ROBOT |
|
מבואות חרמון/ לא חבר בהתאגדות |