דרוג |
שמותסניף |
תוצאה |
[1] |
[2] |
[3] |
[4] |
[5] |
מספרי חבר |
נא'מ |
סניף |
1 |
בן דרור אריאל - אברבך ישראל |
148.000 |
43.0 |
38.0 |
9.0 |
[A] |
58.0 |
4119 |
12736 |
16 |
טבעון |
2 |
זבולוני רבקה - אחיטוב אבנר |
32.000 |
[A] |
[A] |
27.0 |
-3.0 |
8.0 |
43244 |
43208 |
13 |
טבעון |
3 |
הולצר קלרה - שידלובסקי אורן |
7.000 |
-16.0 |
[A] |
23.0 |
[A] |
0.0 |
11280 |
17490 |
10 |
טבעון |
4 |
בקרמן שרה - בקרמן בני |
-7.000 |
3.0 |
-2.0 |
[A] |
[A] |
-8.0 |
40872 |
13613 |
|
מבואות חרמון |
5 |
אבנת צח - אבנת יוסי |
-21.000 |
19.0 |
-37.0 |
[A] |
14.0 |
-17.0 |
23933 |
41920 |
|
טבעון - רקפת /אילת |
6 |
הרץ ראובן - בן-דוד זהר |
-24.000 |
16.0 |
-31.0 |
-23.0 |
19.0 |
-5.0 |
4137 |
1255 |
|
חיפה - ברידג' מחניים/טבעון - רקפת |
7 |
צייגר עמנואל - רוט שלמה |
-54.000 |
-14.0 |
[A] |
[A] |
1.0 |
-41.0 |
43076 |
43241 |
|
עמק המעינות/קבוצי צפון |
8 |
בטר שי - אייזן בריאן |
-93.000 |
-15.0 |
-21.0 |
-6.0 |
-20.0 |
-31.0 |
8100 |
42327 |
|
מבואות חרמון |
|
לבנהר הגר - לבנהר אביגדור |
|
1.0 |
0.0 |
12.0 |
-4.0 |
|
40149 |
40150 |
|
טבעון - רקפת |
|
דויטש פיק לאה - מריס אורן |
|
-9.0 |
-21.0 |
-55.0 |
-80.0 |
|
41558 |
42925 |
|
מבואות חרמון |
|
קליין דוד - מיישלוס לאוניד |
|
13.0 |
|
8.0 |
-7.0 |
|
10302 |
18691 |
|
טבעון |
|
סביר נח - יעקב מלכה |
|
|
-5.0 |
6.0 |
-14.0 |
|
14631 |
14220 |
|
לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
|
גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר |
|
26.0 |
|
53.0 |
|
|
15388 |
21323 |
|
ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
לביאנו דן - ברנסון יוסף |
|
14.0 |
|
|
|
32.0 |
3489 |
5266 |
|
חיפה - רמת אלון/רעננה - ההגנה |
|
פדהצור פועה - פלג אסף |
|
15.0 |
|
|
10.0 |
|
18142 |
10461 |
|
טבעון - רקפת /כפר תבור |
|
גל טיבור - רזניק פרץ |
|
|
|
-5.0 |
28.0 |
|
13841 |
8294 |
|
קריות/חיפה - ברידג' מחניים |
|
פדהצור פועה - רזניק פרץ |
|
|
7.0 |
|
|
16.0 |
18142 |
8294 |
|
טבעון - רקפת /חיפה - ברידג' מחניים |
|
דוד ירון - שמואלי עודד |
|
9.0 |
11.0 |
|
|
|
18689 |
41860 |
|
טבעון |
|
אורן יפתח - ישכיל אודי |
|
|
|
|
24.0 |
-18.0 |
23206 |
6711 |
|
טבעון - רקפת |
|
לוי שלמה - קוטב שושנה |
|
-12.0 |
|
6.0 |
|
|
18664 |
17489 |
|
טבעון - רקפת |
|
קרצג יוסף - גולדשמידט גדעון |
|
2.0 |
|
|
|
-19.0 |
14243 |
18736 |
|
טבעון |
|
שור דבורה - שמש לאה |
|
|
-3.0 |
|
-22.0 |
|
42126 |
40475 |
|
טבעון - רקפת /רמת ישי |
|
אילת יוסי - פז תמר |
|
|
|
|
-5.0 |
-31.0 |
41104 |
41030 |
|
רמת ישי/טבעון |
|
אבישי עידית - קרצג יוסף |
|
|
2.0 |
|
-73.0 |
|
23640 |
14243 |
|
רמת ישי/טבעון |
|
פלג אסף - רוט שלמה |
|
|
54.0 |
|
|
|
10461 |
43241 |
|
כפר תבור/קבוצי צפון |
|
קליין דוד - ישכיל אודי |
|
|
48.0 |
|
|
|
10302 |
6711 |
|
טבעון/טבעון - רקפת |
|
צרניצקי ולדימיר - (רובוט) |
|
|
|
48.0 |
|
|
40032 |
ROBOT |
|
טבעון - רקפת / לא חבר בהתאגדות |
|
צינמן מיכל - ינקוביץ ציפי |
|
|
|
|
47.0 |
|
23875 |
23090 |
|
לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
|
בנישטי משה - רגב אלה |
|
|
|
|
46.0 |
|
17997 |
19978 |
|
נהריה/טבעון - רקפת |
|
פלג אסף - גוב ארי חנן |
|
|
|
|
|
41.0 |
10461 |
42787 |
|
כפר תבור/טבעון - רקפת |
|
ברנסון יוסף - לוי שלמה |
|
|
|
|
29.0 |
|
5266 |
18664 |
|
רעננה - ההגנה/טבעון - רקפת |
|
שור דבורה - תלם מלכה |
|
|
|
28.0 |
|
|
42126 |
17516 |
|
טבעון - רקפת /טבעון |
|
גלאון אבי - סרנצקי שרה |
|
27.0 |
|
|
|
|
1938 |
18734 |
|
זיכרון יעקב - עמיחי/רמת ישי |
|
פדהצור פועה - ישכיל אודי |
|
|
|
24.0 |
|
|
18142 |
6711 |
|
טבעון - רקפת |
|
(רובוט) - (רובוט) |
|
|
|
22.8 |
|
|
ROBOT |
ROBOT |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
רוזנבלט יואל - עופר יעל |
|
|
|
|
17.0 |
|
20914 |
9100 |
|
נהריה - לב הצפון |
|
ove55 - (רובוט) |
|
|
17.0 |
|
|
|
ove55 |
ROBOT |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
לביאנו דן - גלאון אבי |
|
|
|
12.0 |
|
|
3489 |
1938 |
|
חיפה - רמת אלון/זיכרון יעקב - עמיחי |
|
גל טיבור - (רובוט) |
|
|
|
|
|
9.0 |
13841 |
ROBOT |
|
קריות/ לא חבר בהתאגדות |
|
גל טיבור - הולצר קלרה |
|
|
8.0 |
|
|
|
13841 |
11280 |
|
קריות/טבעון |
|
תלם מלכה - לוי שלמה |
|
|
|
|
|
8.0 |
17516 |
18664 |
|
טבעון/טבעון - רקפת |
|
מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה |
|
|
|
|
|
7.0 |
9413 |
4418 |
|
גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
|
אלעד רחל - גרוסו גבריאל |
|
|
|
|
|
3.0 |
3696 |
10315 |
|
ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
גורביץ פנינה - גוב ארי חנן |
|
|
-1.0 |
|
|
|
24486 |
42787 |
|
חיפה - ברידג' מחניים/טבעון - רקפת |
|
שני דליה - ברנסון יוסף |
|
|
|
-2.0 |
|
|
16310 |
5266 |
|
חיפה - רמת אלון/רעננה - ההגנה |
|
גל טיבור - אורטל אילן |
|
-4.0 |
|
|
|
|
13841 |
2195 |
|
קריות/טבעון - רקפת |
|
פרידלנדר דודי - אברמוביץ ענת |
|
|
|
-5.0 |
|
|
12719 |
16263 |
|
נס ציונה/כפר סבא |
|
גרינברג אנינה - גוב ארי חנן |
|
|
|
-7.0 |
|
|
43028 |
42787 |
|
ת"א - אביבים/טבעון - רקפת |
|
אברבך ישראל - גרוסו גבריאל |
|
|
|
|
-7.0 |
|
12736 |
10315 |
|
טבעון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
ברנדשטין בתיה - גרוסו גבריאל |
|
|
|
-9.0 |
|
|
14192 |
10315 |
|
טבעון - רקפת /ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
מעוז גסטון - בר-און דליה |
|
-10.0 |
|
|
|
|
42530 |
1189 |
|
השרון/נהריה - לב הצפון |
|
פלג אסף - חכמה דוד |
|
|
|
-14.0 |
|
|
10461 |
20900 |
|
כפר תבור |
|
תלם מלכה - גרוסו גבריאל |
|
|
-15.0 |
|
|
|
17516 |
10315 |
|
טבעון/ת"א - בית הלוחם אפקה |
|
ברנסון יוסף - (רובוט) |
|
|
-17.0 |
|
|
|
5266 |
ROBOT |
|
רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות |
|
סבריגו ניסים - וייס גבי |
|
|
-32.0 |
|
|
|
1806 |
16933 |
|
קבוצי צפון/כפר תבור |
|
סוצקובר אהוד - סוצקובר פרידה |
|
-33.0 |
|
|
|
|
42923 |
42922 |
|
טבעון - רקפת |
|
גוב ארי חנן - אבישי עידית |
|
-35.0 |
|
|
|
|
42787 |
23640 |
|
טבעון - רקפת /רמת ישי |
|
nava2017sh - ruthlap |
|
-40.0 |
|
|
|
|
nava2017sh |
ruthlap |
|
לא חבר בהתאגדות |
|
רוט שלמה - אבישי עידית |
|
|
|
-64.0 |
|
|
43241 |
23640 |
|
קבוצי צפון/רמת ישי |
|
אורטל אילן - אבירם אפרת |
|
|
|
-84.0 |
|
|
2195 |
42105 |
|
טבעון - רקפת |