Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
זוגות IMP - פסטיבל 52
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 23/06/18 סניף: הפסטיבל הבינלאומי

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 112.0 71.0 41.0 20896 16321   12 רמת גן - ברידג' 4 פאן
2 סולניק אריה - בנקר בנימין 106.0 46.0 60.0 3038 3323   10 ת"א - כיכר המדינה
3 שוורץ אדריאן - גרינברג ניר 103.0 51.0 52.0 391 3321   8 ת"א - כיכר המדינה/רחובות - מכללת הברידג'
4 Nawrocki Piotr - Wiankowski Piotr 100.3 42.0 58.3 POL POL   6 לא חבר בהתאגדות
5 לזר שוקי - לזר אלון 97.0 57.0 40.0 10789 15053   5 רחובות
6 כהן אילן - נוה גל 95.0 36.0 59.0 17258 18889   4 רמת השרון
7 ברקמן מאיר - קובאליו סרג'יו 91.0 65.0 26.0 8312 86   4 רחובות/רמת השרון
8 פולק אוסקר - מקוב מרדכי 80.8 67.0 13.8 1061 11172   3 נס ציונה
9 ידלין דורון - גלברד מרדכי 78.8 41.0 37.8 4830 612   3 פ"ת - אם המושבות/נהריה - לב הצפון
10 אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי 74.3 36.0 38.3 801 9069   3 חיפה כרמל
11 שזיפי חנה - ליבסטר נדיה 74.0 12.0 62.0 983 798   3 התאגדות ישראלית לברידג/כ"ס - השרון
12 ברט יורם - מוסקוביץ הקטור 69.0 20.0 49.0 14358 9130   3 ת"א - אביבים/רמת השרון
12 זק שחר - בראונשטיין אריאל 69.0 41.0 28.0 5348 7772   3 חיפה כרמל/קריות
14 יסלסון לאוניד - לבנה דורון 68.0 48.0 20.0 17462 9605   2 ראשון לציון/רחובות
15 סף יעל - ברקוביץ אריה 67.8 26.0 41.8 16743 2502   2 פ"ת - ויצו/חיפה כרמל
16 עציון אמיר - גלעדי ירון 64.3 -4.0 68.3 20704 20553   2 אשקלון/ר"ג - מרום נווה
17 גיא שרון - לביא שלומי 58.0 31.0 27.0 9028 15132   2 רמת השרון/ת"א - אביבים
17 חץ נתן - פורר דוד 58.0 26.0 32.0 10642 9192   2 ת"א - אביבים/י"ם - מרכז הברידג'
19 זינגר מריקה - לויט-פורת רות 57.3 11.0 46.3 5765 3882   2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
20 עזראן יעל - הנדלר חיה 57.0 12.0 45.0 3248 2013   2 אשדוד
21 טל דנה - טל חיים 54.0 23.0 31.0 11622 5720   2 חיפה כרמל
21 שזר עמוס - סוכמן צבי 54.0 -6.0 60.0 1709 1837   2 קיבוצי דרום
23 הורוביץ שמשון - גרייצר נורית 53.3 40.0 13.3 1007 10371   2 רעננה - ההגנה
24 קושניר ללה - מיימון סאייג 53.0 5.0 48.0 14475 17025   2 ת"א - אביבים/רמת גן - ברידג' 4 פאן
24 בנירי עילי - יקותיאלי אסף 53.0 44.0 9.0 21805 18268   2 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
26 גולני לילי - פקר רותי 51.3 56.0 -4.8 1401 5181   2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
27 ברנר אילנה - לירן ינון 51.0 -6.0 57.0 1456 11122   2 ת"א - אביבים/רמת גן - ברידג' 4 פאן
28 קראוס מיקי - מינץ יעקב 50.0 41.0 9.0 2832 175   2 רמת השרון
29 אברמוב בנימין - עזרא יצחק 49.0 30.0 19.0 3522 4437   2 ת"א - אביבים/כפר סבא
30 בלוך שרה - ספייר אלברט 47.0 35.0 12.0 11409 864   2 כפר סבא
30 רול יוסף - ברקת אילן 47.0 30.0 17.0 9402 9312   2 ת"א - אביבים
32 פרקש רות - בן יהודה יהודית 46.8 0.0 46.8 5305 2218   2 ת"א - אביבים/כרמיאל
32 שיינמן רמי - פאר יוסף 46.8 27.0 19.8 2 1998   2 רמת השרון/נס ציונה
34 חן ליאת - הרבסט אילן 45.0 6.0 39.0 17491 5935   2 טבעון/חיפה כרמל
34 כץ אפרים - קרבי עפר 45.0 23.0 22.0 4299 3449   2 טבעון
36 בלס יהודית - בלס רמי 44.0 11.0 33.0 1187 1188   2 ת"א - בית הלוחם אפקה
36 מורן אורית - ידלין ישראל 44.0 18.0 26.0 3724 468   2 פולג- ברידג' פוינט
36 הירש עמליה - אסרף ערן 44.0 10.0 34.0 1585 14179   2 ת"א - כיכר המדינה/אשדוד
39 לובינסקי יובל - מרק מיכה 42.8 7.0 35.8 715 6938   2 ת"א - אביבים/כפר סבא
40 אופק טל - עממי צבי 39.0 45.0 -6.0 4720 3452   2 קריות
41 מסינגר רונן - ארנון זאב 38.0 7.0 31.0 13113 13672   2 רחובות - מכללת הברידג' /ת"א - אביבים
41 כליף אילנה - בן דוד יובל 38.0 -1.0 39.0 11003 17852   2 רמת השרון
41 הרבסט מיכאלה - הרבסט אפרת 38.0 18.0 20.0 5638 40721   2 חיפה כרמל
44 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 37.0 38.0 -1.0 14915 14235   2 ב"ש - בית הברידג'
45 הראל משה - Rioumine Ora 36.8 -6.0 42.8 10120 GBR   2 רעננה - הקנטרי/ לא חבר בהתאגדות
46 גינוסר איתמר - באלינט מיכאלה 36.0 35.0 1.0 19061 25052   2 ת"א - אביבים
46 עזרא משה - מנחם אבינועם 36.0 36.0 0.0 7291 8888   2 ת"א - אביבים/נס ציונה
48 מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן 35.0 27.0 8.0 15700 23717   2 נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
48 דב אלכס - גולן אודי 35.0 -8.0 43.0 12008 2181   2 קריות
50 שרו יונתן - Aubry Yves 34.0 14.0 20.0 21784 FRA   2 חדרה - קדימה/ לא חבר בהתאגדות
50 שחר קובי - שורץ שחר 34.0 31.0 3.0 1474 15637   2 רחובות
52 וייס יוסי - גלעדי יהודה 33.3 28.0 5.3 2757 3525   1 כפר סבא
53 מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי 33.0 22.0 11.0 8215 5419   1 קריות
54 זק יניב - אורן אפרת 32.0 36.0 -4.0 4281 12991   1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
55 וורך יגאל - קנידל חוליו 31.3 31.0 0.3 2177 1713   1 קיבוצי דרום
56 בר-שוע רן - פרידלנדר דודי 30.3 5.0 25.3 7811 12719   1 כ"ס - השרון/אשדוד
56 אלטברגר עמוס - רגב זאב 30.3 12.0 18.3 1798 2813   1 רעננה - הקנטרי/סביון - קרית אונו
58 בלס יוסף - בלס יעקב 30.0 6.0 24.0 14652 745   1 כפר סבא
59 גרינשטיין מני - גרינר חנן 29.3 0.0 29.3 8959 7156   1 חולון - הקנטרי
59 Nowak Kamil - Chmurski Bartosz 29.3 -17.0 46.3 POL POL   1 לא חבר בהתאגדות
61 אביטבול מרדכי - כהן יהודה 29.0 23.0 6.0 40327 6866   1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
62 הרמתי עפר - רייטר אלן 28.3 19.0 9.3 1657 3876   1 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
62 טרומר נדב - מרקוס עידו 28.3 18.0 10.3 19692 16571   1 ת"א - כיכר המדינה/כפר סבא
64 דגן אבינועם - סמיר סייג 28.0 7.0 21.0 1055 11457   1 כפר סבא
65 זיו אורי - מיכאלי יורם 27.0 36.0 -9.0 2585 10295   1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
66 קונפינו יוסי - לונשטיין דני 26.0 -7.0 33.0 6516 6214   1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - האקדמיה לברידג'
67 ובר זאב - שפיר ערן 25.8 17.0 8.8 18866 8401   1 פולג- ברידג' פוינט
68 מאיירס דניאלה - מזובר אמיר 25.0 -16.0 41.0 11156 12579   1 מודיעין
69 גולדפרב איליה - Sharavskiy Alexey 23.0 -6.0 29.0 15362 RUS   1 מועצת יואב/ לא חבר בהתאגדות
70 נמט שלמה - וידבסקי חנה 22.0 29.0 -7.0 8240 5855   1 כפר סבא
71 רקובר איל - לוי איתן 21.0 -25.0 46.0 19950 19021   1 י"ם - מרכז הברידג'
72 טל ריבה - לוין נעמי 20.0 -44.0 64.0 8791 7946   1 כ"ס - השרון/ת"א - אביבים
72 אבן אדיר - לביא יקיר 20.0 33.0 -13.0 9398 5050   1 ת"א - אביבים
74 אנגל יוסי - פרידריך יוליאן 19.0 8.0 11.0 991 368   1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
74 כץ פז - רשתי שאול 19.0 11.0 8.0 23715 10470   1 כפר סבא
76 ראובן עמי - לנדאו שחר 18.8 48.0 -29.3 5056 7819   1 ת"א - אביבים/כפר סבא
76 הרפז דורון - זיגלמן רונאל 18.8 32.0 -13.3 2298 8864   1 כפר סבא/ת"א - אביבים
78 הכרמלי עמליה - בן דוד אבישי 18.3 -2.0 20.3 8688 17851   1 ת"א - אביבים
79 שחר לאה - חיון אתי 18.0 11.0 7.0 957 12935   1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
80 מרק סוניה - גרסטנר גל 17.8 31.0 -13.3 6937 17919   1 כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
81 בוך משה - גרינברג צדוק 17.0 5.0 12.0 1864 681   1 כפר תבור/קריות
81 אורמן ליאור - חכימי אהרן 17.0 -2.0 19.0 18540 2429   1 נס ציונה/סביון - קרית אונו
81 וויינשטוק פאול - אורן יוסף 17.0 -11.0 28.0 6398 3514   1 נס ציונה
81 ברנדס יניב - ברעם אלי 17.0 -10.0 27.0 4697 13665   1 קיבוצי דרום
85 נוה נורית - מרמלשטיין גבי 16.8 15.0 1.8 1327 3765   1 כפר סבא
86 מרקוס עמירם - סדיס ג'ובינה 16.0 1.0 15.0 13526 14831   1 כפר סבא
86 ליבסטר בני - קרביץ אירית 16.0 24.0 -8.0 3642 4419   1 כ"ס - השרון/רמת גן - ברידג' 4 פאן
86 אורון דוד - בילגוראי שרה 16.0 -1.0 17.0 3379 12562   1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
86 ערמי רות - שוורץ כוכבה 16.0 43.0 -27.0 4512 399   1 ת"א - כיכר המדינה
90 וישניצקי מירי - דשא גיל 15.0 1.0 14.0 11922 6832   1 רעננה - הקנטרי/כפר סבא
91 שוחט תמר - נחום אריה 14.8 -17.0 31.8 1354 4653   1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
92 רדלר חיה - שונק שושנה 13.0 -8.0 21.0 6691 7923   1 רחובות/אשקלון
92 רז עופר - רוטשילד חנן 13.0 0.0 13.0 19053 1751   1 מבואות חרמון
92 מרמר רוני - ארגז ירון 13.0 -26.0 39.0 16315 6462   1 ירושלים/י"ם - בית בלגיה
95 לוי עובדיה - אפלבוים שלום 12.3 -12.0 24.3 4306 13443   1 ת"א - אביבים/ראשון לציון
96 שבירו גדי - אוליאמפרל אשר 12.0 -6.0 18.0 11687 21821   1 מודיעין
96 טרגן אברהם - צייטין דוד 12.0 -11.0 23.0 15186 939   1 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
98 שרו שירה - קורנט עמית 11.0 3.0 8.0 21785 24984 2   חדרה - קדימה/נס ציונה
98 ברגר נועם - צור שניר 11.0 52.0 -41.0 23957 24577 2   פ"ת - אם המושבות
98 טוביאס חיים - גליצנשטין מרדכי 11.0 12.0 -1.0 922 5712 2   ב"ש - חברי הנגב
101 גולדברג כרמן - גרודצקי שולה 10.0 -18.0 28.0 2627 1395 2   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
101 סבח אופק - מסיקה דניאל 10.0 12.0 -2.0 23959 23958 2   פ"ת - אם המושבות
101 פלדבוי גיל - מורג שי 10.0 30.0 -20.0 243 23593 2   כפר סבא/ת"א - אביבים
104 מיוחס מושיקו - בר גילי 9.0 -8.0 17.0 14777 6772 2   נס ציונה/סביון - קרית אונו
105 זילברבוש שמואל - ברסלאור מנחם 8.0 15.0 -7.0 837 515 2   חיפה - בית הלוחם/קריות
106 מגדל אילן - זיידנברג נצר 7.3 10.0 -2.8 16128 13339 2   נס ציונה
107 ארבל דייויד - פרידלנדר אהוד 7.0 33.0 -26.0 6534 4648 2   כפר תבור/נהריה - לב הצפון
107 בירמן אלון - מינזלי אאידה 7.0 -26.0 33.0 15015 3118 2   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
107 פכטמן רון - חץ קלרה 7.0 0.0 7.0 14659 10643 2   כ"ס - השרון/ת"א - אביבים
107 בן חנוך סימה - קריספי ניסים 7.0 7.0 0.0 3924 4534 2   ירושלים
111 שליבוביץ יונתן - מתתיהו גל 6.0 -9.0 15.0 24090 24035 2   פ"ת - אם המושבות/חיפה כרמל
112 קורן תקוה - קון אנריך 5.3 10.0 -4.8 4908 40231 2   רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
113 קרביץ אריה - רונן מרים 5.0 19.0 -14.0 4418 10192 2   רמת גן - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
113 אסרף דניאל - פרוז משה 5.0 7.0 -2.0 7907 1491 2   אשדוד
113 טל ארז - אילת אוזן יובל 5.0 8.0 -3.0 8641 1892 2   קיבוצי דרום/ב"ש - חברי הנגב
116 חורי דני - גוטליב תמי 4.3 -23.0 27.3 9049 23149 2   כ"ס - השרון
116 פרנק יוסף - צינגיסר אריה 4.3 32.0 -27.8 5364 3951 2   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
118 בלאט לובומיר - בריפמן מיכאל 4.0 13.0 -9.0 16453 2776 2   ת"א - כיכר המדינה
119 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 3.3 6.0 -2.8 6272 4492 2   רמת השרון
120 שפירא אניטה - נאמן אריה 3.0 -16.0 19.0 14693 8734 2   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
121 עומר זך - עומר יותם 1.0 30.0 -29.0 1814 20715 2   עמק יזרעאל
121 קרמר שמואל - דרזנר תרצה 1.0 -8.0 9.0 11091 11054 2   חולון - הקנטרי /ת"א - אביבים
123 גבאי רפי - זנו מרים 0.8 37.0 -36.3 18234 18233 2   ירושלים
124 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 0.0 -6.0 6.0 4103 17556 2   ירושלים
124 גל-אור אלכס - עוזר מיכל 0.0 -7.0 7.0 17575 16079 2   מודיעין
124 שיפטן דרור - סיטון מניה 0.0 -6.0 6.0 9169 40342 2   י"ם - בית בלגיה
124 תור רוני - קניגסברג מודי 0.0 8.0 -8.0 2332 473 2   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
128 יזהר רפי - פרץ פולדי -0.3 11.0 -11.3 15459 15460     כפר מרדכי
129 ברוידא שרה - קופמן שרה -1.0 -12.0 11.0 16556 15635     סביון - קרית אונו/רחובות
130 גלמן נועם - לוי מיכה -2.0 9.0 -11.0 1896 6716     קבוצי צפון
131 בנימין סלביה - מינץ ורד -2.3 -3.0 0.8 10037 4062     רמת השרון
132 פנצ'נקו אולג - שורצמן שלמה -4.8 -24.0 19.3 17388 16610     חולון - הקנטרי
133 רונן שושנה - אורי עמי -5.0 -16.0 11.0 947 3135     כפר סבא/הרצליה - אילה
134 גל און נורית - גל און אלכס -5.8 -4.0 -1.8 6252 6253     ת"א - כיכר המדינה
135 רוזנטל מרטין - טובי יעקב -6.0 -12.0 6.0 2234 964     ב"ש - חברי הנגב
135 קאופמן ישראל - צביקל אריה -6.0 0.0 -6.0 2169 10550     פולג- ברידג' פוינט/נתניה
137 זמיר עמי - אלספל חנן -6.8 -16.0 9.3 19705 16044     ת"א - כיכר המדינה/נס ציונה
138 בלסיאנו אלי - שיינמן רמי -7.0 -5.0 -2.0 19067 2     נס ציונה/רמת השרון
138 כהנא ישראל - בקיש רמי -7.0 -13.0 6.0 3510 9897     ראשל"צ - מרכז ספורט
138 מיוחס יעקב - כהן עדי -7.0 34.0 -41.0 8871 498     נס ציונה
141 מונטאנו אלכסנדר - לייבוביץ אנטון -8.0 -23.0 15.0 4253 10306     קריות
141 לוי עמליה - פרץ שמואל -8.0 14.0 -22.0 13470 16618     כפר סבא
143 איצקוביץ צבי - וידבסקי מיכה -9.0 -36.0 27.0 4337 5856     כפר סבא
143 בירן מיכאל - נצר שלמה -9.0 -26.0 17.0 20707 3721     כפר סבא
145 שחר אשר - סוחר יצחק -10.0 14.0 -24.0 1299 14554     נהריה/קריות
145 ברק אליעזר - סכמן משה -10.0 -26.0 16.0 2942 2931     ראשון לציון
145 דוזה אליעזר - יהל נילי -10.0 -31.0 21.0 2031 11658     ירושלים
145 קירשון יפים - לב חיה -10.0 10.0 -20.0 14225 3770     רעננה/כפר סבא
145 ויידמן ולרי - סוקול מתי -10.0 10.0 -20.0 14760 17214     פ"ת - ויצו
150 טימיאנקר נח - בר-און רוני -10.3 -10.0 -0.3 3292 3907     רחובות/ת"א - אביבים
151 פלד עליזה - אלג'ם יוסף ד"ר -10.8 -9.0 -1.8 14005 12535     נס ציונה/רחובות
151 מילוא עמיר - אלון יהודה -10.8 -28.0 17.3 3743 1014     כפר סבא
153 רוטבלט מרטין - קרים מלקולם -11.0 24.0 -35.0 1845 12864     מועצת יואב
153 אגוזי נילי - אנטין דוד -11.0 -13.0 2.0 11419 3524     ת"א - בית הלוחם אפקה
155 לשם דורית - שובל אפרים -13.0 -4.0 -9.0 14566 5007     רחובות
155 רוזן גבי - רוזן מיכאל -13.0 -46.0 33.0 1077 1078     ת"א - כיכר המדינה
157 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי -15.0 11.0 -26.0 18751 18141     קיסריה
157 סטניצקי דורית - בנקהלטר פנינה -15.0 -8.0 -7.0 11582 3759     סביון - קרית אונו
157 יקיר דני - זומר אהרון -15.0 -3.0 -12.0 19116 24413     סביון - קרית אונו/פ"ת - ויצו
160 אלקלעי משה - ארנון גדי -15.3 -32.0 16.8 21482 4592     רמת גן - ברידג' 4 פאן
161 שטרן בן - ציפין שמואל -15.8 3.0 -18.8 19887 24169     חיפה כרמל
162 אדלונד אטי - שומרוני גילה -17.0 -17.0 0.0 22779 12077     נס ציונה/רחובות - מכללת הברידג'
163 מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי -17.3 15.0 -32.3 10766 10767     ירושלים
164 ברזג אלן - מישקין אריה -19.0 -14.0 -5.0 12193 14925     פולג- ברידג' פוינט/ירושלים
164 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב -19.0 2.0 -21.0 12405 14443     ת"א - אביבים/נס ציונה
164 כהן דוד - יוגב דוד -19.0 -19.0 0.0 4537 3026     ירושלים/ת"א - כיכר המדינה
167 לב מוניק - הולצמן רון -20.3 9.0 -29.3 5883 2350     כפר סבא/קריות
168 טובביס אלכס - שבתיאלי תקוה -21.0 12.0 -33.0 15895 14411     ת"א - אביבים
169 סרוסי אמי - קורן דיאנה -22.0 -9.0 -13.0 4858 14993     אשקלון
170 קיש תמר - מזרחי יפה -22.3 -28.0 5.8 10948 9032     כפר סבא/רמת השרון
171 כהן שולה - הנדלר יצחק -23.0 -3.0 -20.0 2253 4170     אשדוד
171 רום מיכל - כץ שרה -23.0 -25.0 2.0 3406 14791     כפר סבא/נהריה - לב הצפון
171 נחום ארז - כהן שמואל -23.0 3.0 -26.0 22567 4938     ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
171 ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה -23.0 -36.0 13.0 13366 15141     קריות/כפר תבור
171 שלג אלי - וינביץ' גריגורי -23.0 2.0 -25.0 15116 16081     רחובות/רחובות - מכללת הברידג'
176 וייס פנינה - וייס רמי -24.0 -20.0 -4.0 13345 3638     ראשל"צ - מרכז ספורט
176 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה -24.0 35.0 -59.0 16231 19027     ת"א - אביבים
178 רוזנטל ניר - בסקין בן -25.0 -26.0 1.0 17557 18804     ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
179 קלר יצחק - חיות אבי -25.3 -1.0 -24.3 9105 5366     פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
179 טולדנו אורן - רז אמנון -25.3 4.0 -29.3 20506 12306     י"ם - בית בלגיה
181 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים -28.8 -3.0 -25.8 19137 14994     אשקלון
182 פיקסל יואב - בציה גרינברג לביא -30.0 -17.0 -13.0 40018 40349     עמק יזרעאל/ת"א - אביבים
182 קיס מרים - קראוס זהר -30.0 2.0 -32.0 4577 5736     חיפה - הרץ/זכרון יעקב - עמיחי
182 מאירוביץ מיקי - גרינברג שוש -30.0 -19.0 -11.0 9413 9687     רמת גן - ברידג' 4 פאן
185 חוטר יפה - גני יוסף -31.0 -6.0 -25.0 5687 13268     כפר סבא
185 אשר עופר - רגב יורם -31.0 -16.0 -15.0 15756 15877     כפר סבא
185 הובר אלימלך - אברון אנית -31.0 -9.0 -22.0 9668 14814     מבואות חרמון/מודיעין
188 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר -33.8 -21.0 -12.8 347 12406     ת"א - אביבים
189 אריאלי אמנון - אריאלי דנה -34.8 -20.0 -14.8 663 19192     כפר סבא
190 שמואלי רן - ספינקה פיני -35.0 -31.0 -4.0 3112 18859     רמת השרון/ת"א - אביבים
191 רוטשטיין אדלה - דגן יעקב -37.0 -25.0 -12.0 2788 3017     ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
191 הולצר אשר - מרחום רינה -37.0 -12.0 -25.0 6633 16606     כפר סבא/רעננה - הקנטרי
193 שמיון דגן ג'ודי - לוי יצחק -37.3 -49.0 11.8 15048 17092     נס ציונה/ירושלים
194 בייצר מוטי - טורפשטיין ירון -38.0 15.0 -53.0 12001 19051     חיפה כרמל/קריות
195 פרקלסקי יוסף - טל ג'ו -39.0 4.0 -43.0 2756 23861     ת"א - כיכר המדינה/כפר סבא
195 פרולינגר איל - גבע חיים -39.0 -58.0 19.0 19940 810     פולג- ברידג' פוינט/כפר סבא
197 אפשטיין אורי - כנען תומר -40.5 -47.0 6.5 14343 9394     רעננה - הקנטרי/ לא חבר בהתאגדות
198 ליפשיץ יותם - לביא משה -41.0 -39.0 -2.0 21121 364     עמק יזרעאל/ת"א - אביבים
199 ליבוביץ חיים - שפיגל צחי -42.0 1.0 -43.0 14691 11529     רמת גן - ברידג' 4 פאן
200 הופפלד אריה - פרי יוסף -42.8 -14.0 -28.8 2351 2548     רחובות/ראשון לציון
201 הנר ארז - גל טיבור -43.0 -33.0 -10.0 9643 13841     קריות
202 וייסבלום כלנית - קומיסיונר יולנדה -44.0 -17.0 -27.0 14706 2932     כפר סבא
203 ברא"ז ינאי - גרוס אריה-בסיל -44.3 13.0 -57.3 4438 205     פ"ת - אם המושבות
203 גריזים יורם - קוסטו יצחק -44.3 -24.0 -20.3 11120 13355     אשדוד
205 הרצקה רוני - רוסלר אמנון -45.0 -2.0 -43.0 99 4373     כפר סבא
206 סגלוביץ דוד - גורן עודד -46.0 -41.0 -5.0 3467 16436     קיבוצי דרום/ת"א - כיכר המדינה
207 פיברט יוסף - סרוסי דוד -46.3 -44.0 -2.3 8778 5699     מועצת יואב/אשקלון
208 נימן מירי - איתן חיותה -48.0 -13.0 -35.0 3841 6827     פולג- ברידג' פוינט
208 אלעד אלי - בוחניק אשר -48.0 32.0 -80.0 5572 12605     חיפה כרמל
210 בקלצוק ארז - טל יוסף -49.3 -22.0 -27.3 7115 6585     רמת גן - ברידג' 4 פאן
211 שקולניק זינובי - אגרוניק גריגורי -50.0 -43.0 -7.0 10298 13110     ירושלים
212 איתן יבגניה - איתן מוניה -50.8 -29.0 -21.8 12132 12133     כפר סבא
213 פז מרדכי - סלמי עליזה -51.0 -8.0 -43.0 8943 12819     ראשל"צ - מרכז ספורט / לא חבר בהתאגדות
214 וכולדר איתן - כהן יוסי -52.0 -5.0 -47.0 6622 18280     ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
214 הרשקוביץ שלמה - וייס ישראל -52.0 -28.0 -24.0 3637 7760     טבעון/קריות
216 שמש סמי - שמש רותי -55.5 -17.0 -38.5 18561 18560     סביון - קרית אונו
217 אטוויל אלן - בירמן דניאלה -56.0 -21.0 -35.0 41802 4335     ת"א - אביבים
217 ענבר דוד - רסין רות -56.0 -36.0 -20.0 18135 9040     רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
219 ניצן רינה - קוזיק סוניה -56.3 -20.0 -36.3 20459 20776     ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
220 קרונקופ דליה - רודניק שמואל שחר -57.0 -34.0 -23.0 9901 24158     פ"ת - אם המושבות
220 פרי שלום - פרי יהודית -57.0 -11.0 -46.0 961 960     ב"ש - חברי הנגב
222 ברגיל אבי - הזנפרץ אתי -58.0 -11.0 -47.0 4181 23333     אילת/ראשל"צ - בית מכבי
223 רוטברט רינה - פוקס איזבלה -59.0 -33.0 -26.0 14190 13063     ירושלים
224 אדטו אבי - אלון אלכס -59.8 -33.0 -26.8 18873 14907     כרמיאל
225 תמיר טובה - פואה דורית -60.0 -40.0 -20.0 667 11064     קריות
226 מושקוביץ עידו - סמואלוב טל -60.3 -15.0 -45.3 25000 40524     נס ציונה
227 אורטל אילן - קליין דוד -63.0 -53.0 -10.0 2195 10302     טבעון
228 קרן אורה - בר-שביט אלי -65.0 -44.0 -21.0 2362 40219     נס ציונה
228 עציון בועז - זאבי אלימלך מרים -65.0 -43.0 -22.0 16168 18661     אשקלון
230 טל חנה - כץ אוה -67.3 -39.0 -28.3 24393 461     ראשל"צ - מרכז ספורט
231 גולן שמעון - מלצר מרגלית -68.0 -68.0 0.0 4457 9174     כ"ס - הדר/פולג- ברידג' פוינט
232 טל פטר - מיכלוביץ נחום -71.0 -8.0 -63.0 16356 1288     חיפה - בית הלוחם
233 סוכמן גידי - שומרוני ירון -72.0 -59.0 -13.0 13952 12173     קיבוצי דרום
234 בוך אביטל - כהן נילי -76.0 -43.0 -33.0 6595 11594     חולון - הקנטרי
235 קופלביץ דולי - שפר אילנה -79.3 -26.0 -53.3 22490 23397     פ"ת - אם המושבות
236 הראל אמנון - שר חנן -80.0 -22.0 -58.0 8173 2328     חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
237 אזריאל מאור - חייפץ רון -81.0 6.0 -87.0 40733 40651     אשדוד/מועצת יואב
238 ארבל אליאס - רם משה -86.3 -37.0 -49.3 23996 8378     קיבוצי דרום/ב"ש - חברי הנגב
239 ישכיל אודי - שוורץ עופר -92.0 -30.0 -62.0 6711 15311     עמק יזרעאל
240 יאיר יוסף - שמואלי מאירה -97.0 -60.0 -37.0 6432 18017     לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
241 צדיק מוטי - חיים רון -103.0 -52.0 -51.0 8373 17223     רעננה/כ"ס - הדר
242 שליט רות - בורודצקי אדי -108.0 -42.0 -66.0 13189 14378     ת"א - אביבים/חולון - הקנטרי