Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
אליפות ישראל לזוגות סניורים 2018 - גמר א
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 26/05/18 סניף: ארצי - התאגדות

דרוג שמותסניף תוצאה C/O [1] [2] [3] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 בבלי יורם - עזרא יצחק 121.2 11.2 36.0 31.0 43.0 58 4437   20 ת"א - כיכר המדינה/כפר סבא
2 אגוזי יורם - אגוזי בתיה 85.7 14.7 22.0 54.0 -5.0 9242 9241   15 ב"ש - בית הברידג'
3 אנגל יוסי - פרידריך יוליאן 78.7 18.2 34.0 55.0 -28.5 991 368   12 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
4 אורי עמי - רוסלר אמנון 51.9 17.9 -2.0 8.0 28.0 3135 4373   10 הרצליה - אילה/כפר סבא
5 אלישר שלמה - פדון יניב 50.6 21.7 -14.0 38.0 4.9 2005 2719   8 ת"א - אביבים
6 ליבסטר נדיה - שזיפי חנה 46.5 13.5 -11.0 25.0 19.0 798 983   7 כ"ס - השרון/התאגדות ישראלית לברידג
7 מינץ יעקב - לימור דורון 39.1 18.1 18.0 18.0 -15.0 175 137   6 רמת השרון
8 תור רוני - לויט ישעיהו 35.7 7.7 16.0 -1.0 13.0 2332 274   5 ת"א - אביבים
9 מרמלשטיין גבי - נוה נורית 30.5 11.5 15.0 8.0 -4.0 3765 1327   4 כפר סבא
10 אנטין דוד - חיות אבי 26.8 5.7 7.0 2.0 12.1 3524 5366   3 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
11 טרגן אברהם - צייטין דוד 17.3 8.3 3.0 -13.0 19.0 15186 939   2 ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
12 ידלין דורון - גלברד מרדכי 14.7 9.7 11.0 6.0 -12.0 4830 612   2 פ"ת - אם המושבות/נהריה - לב הצפון
13 כהן דוד - יוגב דוד 7.6 20.6 -16.0 9.0 -6.0 4537 3026   2 ירושלים/ת"א - כיכר המדינה
14 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 6.4 17.4 -7.0 1.0 -5.0 10371 1007   2 רעננה - ההגנה
15 גלבוע אורי - וקס יעקב 3.2 4.2 24.0 -46.0 21.0 5238 2276   1 ת"א - אביבים/רחובות - מכללת הברידג'
16 כהן עדי - ספקטור מיכל 2.18 13.2 -12.0 -34.0 35.0 498 6856   1 נס ציונה/ת"א - אביבים
17 זינגר מריקה - לויט-פורת רות 2.15 4.2 -24.0 -6.0 28.0 5765 3882   1 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
18 לוי אבי - אביד יוסף 1.3 10.3 8.0 -7.0 -10.0 17238 40718   1 חולון - הקנטרי/ירושלים
19 חכימי אהרן - פופלילוב מתילדה -6.9 10.7 -27.0 1.0 8.5 2429 10080   1 סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
20 הופפלד אריה - פרי יוסף -11.5 12.5 -24.0 -1.0 1.0 2351 2548   1 רחובות/ראשון לציון
21 פרי יהודית - פרי שלום -28.3 12.8 -4.0 -25.0 -12.1 960 961   1 ב"ש - חברי הנגב
22 פרטיג מיכאל - שבירו גדי -31.2 13.8 -11.0 -12.0 -22.0 2068 11687 5   ראשון לציון/מודיעין
23 הרשקוביץ שלמה - וייס ישראל -35.4 5.7 -19.0 -22.0 0.0 3637 7760 5   טבעון/קריות
24 סדיס ג'ובינה - מרקוס עמירם -35.7 6.4 -5.0 1.0 -38.0 14831 13526 5   כפר סבא
25 ברוידא שרה - גורן בן-שלום עמית -37.0 4.1 -15.0 -28.0 2.0 16556 6395 5   סביון - קרית אונו/מודיעין
26 איטח אלברט - גליצנשטין מרדכי -41.1 3.9 -8.0 -13.0 -24.0 974 5712 5   ב"ש - חברי הנגב
27 רוטבלט מרטין - שדה ציון -41.8 4.2 9.0 -29.0 -26.0 1845 6611 5   מועצת יואב/אשדוד
28 דב אלכס - אשכנזי יוסי -45.3 5.6 -4.0 -20.0 -26.9 12008 2140 5   קריות/טבעון