Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
Altshuler Shaham Cup - Eilat 2019
מפגש 8 מתוך 8 תאריך: 16-11-19 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 20.75
מנהל תחרות: שזיפי אילן

דרוג שמות VP [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] קנס נא'מ נא'א נא'ב
1 Lubinsky Yuvalלובינסקי יובל - מרק מיכה - ידלין דורון - ליבסטר בני 121.42 17.79 20.00 15.54 8.10 12.33 17.12 13.90 16.64 .   27 10 8
2 Hetz Nathanחץ נתן - חץ קלרה - רול יוסף - פכטמן רון 114.58 16.89 17.35 18.56 11.90 2.42 15.24 16.11 16.11 .   23 8 6
3 Shezifi Hanaשזיפי חנה - ליבסטר נדיה - אורי עמי - רוזנטל ניר 105.37 13.90 10.00 18.90 13.53 17.58 8.10 20.00 3.36 .   18 7 5
4 Sagiv Yehudaשגיב יהודה - ארגלזי אלירן - אסרף אורי - אורנשטיין איתן - (שגיב סטלה) 104.68 9.50 11.90 5.41 10.99 14.59 17.99 15.24 19.06 .   16 6 4
5 Manzur Orמנצור אור - צור שניר - אנטין דוד - גיא חנה 101.71 1.27 13.53 17.99 12.33 13.15 12.33 19.65 11.46 .   16 5 3
6 Medushevski Hendzi(Medushevski Hendzi) - (Ryskin Aleksanop) - גרינבאום ליאוניד - צ'ורניי מיכאל 100.68 14.25 19.65 18.38 6.47 7.67 4.76 9.50 20.00 .   12 4 3
7 Baron David(Baron David) - (Gulevich Anna) - (Katan Michile) - (Djian Joelle) - (Columbeanu Anne) - (Monsonego Gerard) 99.74 6.10 16.64 8.54 12.75 13.90 12.33 17.58 11.90 .   12 3 2
8 BARMAZIR (ROM)(Boboc Andreea-Magdalena) - (Micescu Viorel) - (Moscovici Fabian) - (Rosu Ovidio) 99.60 6.10 6.10 10.99 19.06 19.37 12.33 9.01 16.64 .   11 3 2
9 Soher Izikסוחר יצחק - Leutbecher Roland - Leutbecher Mary - (Schoenebeck Florian) - (Popesco Alexander) - קפלן אילנה 99.01 10.99 13.90 13.90 10.00 15.83 20.00 10.50 3.89 .   12 3 1
10 Loonstein Tomerלונשטיין תומר - מתתיהו גל - שליבוביץ יונתן - סבח אופק 98.88 17.12 6.10 4.46 9.01 19.06 20.00 14.59 8.54 .   9 3 1
11 Urman Liorאורמן ליאור - עציון אמיר - טולדנו אורן - זמיר עמי 96.62 12.75 10.00 9.50 20.00 13.15 9.01 6.10 16.11 .   8 2  
12 Graizer Nuritגרייצר נורית - הורוביץ שמשון - גרייצר יאיר - נמט שלמה 96.28 15.83 13.00 17.79 11.90 16.89 2.88 0.00 17.99 .   10 2  
13 Covaliu Sergiuקובאליו סרג'יו - רייטר אלן - גלבוע אורי - (Koistinen Kauko) 95.95 10.50 16.64 20.00 10.50 3.11 16.11 10.99 8.10 .   10 2  
14 Altshuler Giladבנירי עילי - יקותיאלי אסף - בירמן אלון - אלטשולר גלעד - (Moberqueze) - (Von-Armin Daniela) 94.94 18.73 1.44 11.90 5.41 8.10 20.00 15.83 13.53 .   9 2  
15 Blass Ramiבלס רמי - בלס יהודית - ברט יורם - פורת רמי 93.90 13.15 15.83 10.50 17.79 4.17 3.89 10.99 17.58 .   10 2  
16 Blum Davidבלום דוד - ויסר חיים - סלטי חיים - כהן ליאור - שרויט שמעון 91.65 7.25 8.10 14.59 12.75 17.79 9.01 9.01 13.15 .   8 2  
17 Yogev Davidידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש - לביא שלומי - יוגב דוד - רשתי שאול 87.46 5.75 14.59 10.50 14.59 10.50 19.65 5.41 6.47 .   9 2  
18 Kravitz Arieקרביץ אריה - קרביץ אירית - גרינברג שוש - ברוידא שרה 86.50 5.41 11.46 9.50 14.92 5.41 15.83 17.12 6.85 .   8 2  
19 Mandelbaum Itzchakמנדלבאום יצחק - אגרוניק גריגורי - קריספי ניסים - יהל נילי 86.35 4.46 19.65 11.46 10.99 11.46 6.85 2.42 19.06 .   9 2  
20 Waksman Sophieוקסמן סופי - עמר אבי - ברקמן מאיר - (Uszynski Woyciech) - בירמן דניאלה - מילשבסקי מירוסלב 86.06 3.62 18.56 16.38 12.75 13.15 10.99 7.25 3.36 .   9 2  
21 SERBROMILפרנק יוסף - צדיק ארז - (Stanca-Yass Geza) - Simic Olga - Sabljic Milka - Brajovic Ana Zorana 85.57 11.90 6.85 6.10 15.54 6.85 4.17 14.25 19.91 .   7 1  
22 Lobomir Blattבלאט לובומיר - גנס בוב - Sharp Natalie - Ellis Jonathan 83.91 2.21 20.00 5.75 14.59 20.00 7.67 12.75 0.94 .   7 1  
23 Borkowsky Michaelבורקובסקי מיכאל - אלנבוגן בני - טל דן - שלייפר ישראל 83.67 16.38 14.25 2.21 2.21 6.85 11.90 17.12 12.75 .   8 1  
24 Ben Dror Arielבן דרור אריאל - אברבך ישראל - ישכיל אודי - אורן יפתח - בוחניק אשר - הולצר קלרה 83.67 13.15 5.41 5.75 5.08 16.11 18.90 16.38 3.89 -1.00 7 1  
25 Samoelov Talסמואלוב טל - מסיקה דניאל - (Heath Diana) - (Leblanc Bertrand) 80.90 19.22 8.10 15.54 9.50 12.75 11.90 3.89 0.00 .   7 1  
26 Engel Josephאנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול - אטוויל אלן - (Lucacio Alex) 79.10 1.81 20.00 14.25 9.01 6.85 7.67 9.01 10.50 .   3    
27 Frolinger Eyalפרולינגר איל - ליבוביץ חיים - פרלשטיין אינגה - סף יעל 78.47 5.08 19.37 4.76 10.00 9.50 17.99 10.99 0.78 .   4    
28 Fibert Galפיברט גל - פיברט יוסף - קורנט עמית - מושקוביץ עידו 76.58 2.88 2.65 20.00 9.01 18.19 8.10 4.76 10.99 .   3    
29 Peri Shalom(אורבך מרדכי) - Benadiba Jacques - פרי שלום - פרי יהודית 76.43 8.10 8.54 18.73 10.00 8.54 0.35 14.92 7.25 .   2    
30 Solnik Arieסולניק אריה - שמיון דגן ג'ודי - רם משה - ארבל אליאס - טובי יעקב 75.81 14.92 0.35 13.53 0.00 0.00 17.12 13.00 16.89 .   5    
31 Abramov Vardaבבלי יורם - עזרא יצחק - אברמוב ורדה - אברמוב בנימין 75.23 14.59 16.38 12.33 5.08 7.25 0.00 12.75 6.85 .   4    
32 Grinberg Zadocגרינברג צדוק - ארבל דייויד - מרקוס עמירם - מרקוס עידו 75.20 17.12 13.90 1.44 14.92 11.90 13.15 0.35 2.42 .   5    
33 Farkas Ruthפרקש רות - בייצר מוטי - פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 74.49 2.88 11.90 0.00 7.67 17.35 13.00 8.54 13.15 .   4    
34 Ashkenazi Yosiאשכנזי יוסי - (Livesco Dorel) - רחימי רחמים - דימנט נעם 74.28 10.99 6.10 6.85 10.00 6.85 2.01 13.90 17.58 .   4    
35 Confino JosiSenensky Barry - Shnier Barbara - קונפינו יוסי - לונשטיין דני 73.10 18.19 4.17 8.10 7.25 17.12 2.01 7.25 9.01 .   2    
36 Vazina Uri(קציר דיתה) - שמעון ציפי - קרטר בובי - איתן חיותה - קאופמן ישראל 71.16 9.01 13.15 1.27 7.25 0.63 18.56 8.54 12.75 .   3    
37 Mehrez Osi Brigitteמחרז רוזי בריזיט - כהן קוטי - רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה 69.97 19.22 0.63 4.46 7.25 13.15 2.42 3.62 19.22 .   3    
38 Mey-Tal Kfirמי-טל כפיר - בנבניסטי רונן - רוזנטל אבי - לוי אבי 69.63 13.90 13.90 1.10 8.10 10.50 0.00 5.75 16.38 .   4    
39 Mark Soniaמרק סוניה - וייסבלום כלנית - גל און נורית - גל און אלכס 69.49 3.11 11.90 3.62 17.58 5.41 14.92 6.10 6.85 .   3    
40 Cohen Mazalכהן מזל - לירן ינון - כץ פז - ממן גיא 68.68 4.17 13.90 8.54 4.46 14.92 17.58 4.17 0.94 .   3    
41 Svobodova PavlaSvobodova Pavla - Svoboda Otakar - Kupkova Lucie - Bohmova Jirina 66.85 10.99 6.47 13.15 13.90 9.50 7.67 5.08 0.09 .   3    
42 Brifman Efraimבריפמן אפרים - בריפמן הניה - נוה נורית - מרמלשטיין גבי 65.41 14.92 0.00 7.67 2.42 3.89 11.46 13.15 11.90 .   4    
43 Rosental Martinרוזנטל מרטין - פרג משה - פקר רות - פקר אביר 65.27 6.85 0.35 11.46 10.99 14.59 2.88 11.90 7.25 -1.00 4    
44 Sarussi Davidסרוסי דוד - סרוסי אמי - שונק שושנה - איטח אלברט 63.94 9.01 3.62 14.59 16.38 3.36 10.99 2.88 3.11 .   3    
45 El-Ad Rachelאלעד רחל - פלמן גילה - כץ ציפי - כץ יעקב - רוזנפלד נחמה - פינטו תמר 62.43 12.00 3.36 14.25 7.25 2.88 0.00 14.59 8.10 .   3    
46 Agur Itzhakעגור יצחק - יריב יצחק - מרחב יוסף - בן-נון יוסי - ינאי אברהם - גילור מנחם 60.92 13.90 3.89 1.62 6.10 6.47 1.10 11.46 16.38 .   3    
47 Nitzan Rinaניצן רינה - בן שמואל אשר - קוזיק סוניה - לוי קרן 58.80 5.08 8.10 15.24 3.62 0.94 17.99 5.41 2.42 .   2    
48 Pool Joachimפול יואכים - אהרונוביץ מיכאל - ברגיל אבי - (ליפצ'וק חנה) 57.02 15.54 3.36 6.47 12.75 1.81 2.01 11.46 3.62 .   3    
49 Tal-Shachar Oferטל שחר עופר - ויגלר (גל) אורית - שלומי טובית - קרסו יעקב 53.90 6.85 0.00 5.41 17.79 13.53 1.44 8.10 0.78 .   2    
50 Weinberg Arudiויינברג ארודי - ליאור רות - ויינברג ליאורה - פדהצור פועה - (צימרמן צבי) 50.92 0.78 6.10 13.00 2.21 2.21 8.54 5.08 13.00 .   2    
51 Ben David Avishyבן דוד אבישי - אלון הדסה - צווייג יחזקאל - לביא נירה - בן דוד יובל 50.69 6.10 16.11 9.01 5.41 6.10 5.08 2.88   .   1    
52 Kopelevich Dollyקופלביץ דולי - פגי לוטי - בוגנים אתי - שינבאום שלמה 47.59 9.01 0.00 0.00 0.94 13.00 17.79 6.85   .   2    
53 Adato Mosheעמיר גליה - שני רות - עקנין רות - אדטו משה 43.08 0.78 3.89 2.01 13.00 2.65 2.21 14.92 3.62 .   2