התאגדות ישראלית לברידג' - סניף מרכז ההתאגדות

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - Handicap

מושב:1 מתוך 1 תאריך: 17/11/13

חישוב רגיל

מקדמי הסקציות הסבר מפורט על אופן שקלול התוצאות

דרוג מקום סה"כ שמות מספרי חבר נאא
1 f10E 74.88 ון דר ואודן פרד - מלמד טלי 21316 11815 6
2 d17E 70.18 כהן אילן - פרלמוטר אריה 5350 15054 6
3 n2N 70.09 צברי מיכל - ארד נויה 11309 9048 6
4 S11E 69.52 שכטר קרין - שכטר דב 9073 9074 5
5 q6E 69.40 ארליך גבי - מוסקוביץ הקטור 11550 9130 5
6 i10E 69.35 גל טיבור - גולדשטיין יעקב 13841 16756 5
7 m9N 68.27 צור רבקה - בן חיים שרה 14718 10148 5
8 M6E 68.07 שבת דניס - טוויג אהרון 10216 11720 5
9 c6E 68.05 פייקין אורנה - פייקין צביקי 12269 12270 5
10 a1N 67.40 איטאלי מרדכי - פרקש שמואל 5497 5496 5
11 Y8N 67.37 אדטו אבי - אלון אלכס 18873 14907 4
12 X1E 67.32 לוי מיכה - גלמן נועם 6716 1896 4
13 S13E 67.26 רמון צביה - זק שחר 3374 5348 4
14 M7E 67.18 מלאך יעקב - וקסלבאום חנה 14443 12405 4
15 R4N 67.10 קמחי מרים - בן ציון אביבה 20426 21281 4
16 D2E 66.78 עצמוני עוזי - חיים שבתאי 937 71-00001 4
17 V7N 66.75 ספייר אלברט - בלוך שרה 864 11409 4
18 R8N 66.67 שגב רון - הירש עמליה 14779 1585 4
19 M10E 66.36 בלס אביבה - מיודק אילה 11586 8578 4
20 o2N 65.78 דורון אוולין - מוסקוביץ ליליאנה 9515 16129 4
21 i10N 65.653 תמיר טובה - כץ אפרים 667 4299 4
22 I11N 65.649 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג' 19135 19136 4
23 n11N 65.19 צפריר יערי - צפריר שרה 5512 5513 4
24 d7E 65.01 הנר ברטה - הנר אלכסנדר 12379 12380 4
25 v3N 64.79 אליאס סורין - Chelu Eugen 6835 ROM00003 4
26 e12E 64.67 גנוט ישראל - סגל מתן 18048 18539 4
27 A9N 64.53 שוחט תמר - קראוס מיקי 1354 2832 4
28 X11N 64.29 ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 13366 15141 4
29 D1E 64.15 רם דוד - ניר דוד 3363 20073 4
30 W8E 64.09 צ'צ'יק סנדרה - רוזנברג ריקי 9546 6002 4
31 P15N 64.07 נעים עמוס - קופרברג ניר 12261 13992 3
32 n11E 63.99 עמיאל אלי - אנטין דוד 5073 3524 3
33 A9E 63.97 לידור אורן - לונשטיין אילנה 1233 11050 3
34 M1E 63.82 ויידמן ולרי - סוקול מתי 14760 17214 3
35 A2N 63.76 דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי 11054 10316 3
36 X5E 63.58 רם ראובן - רונה ביאנה 14089 6707 3
37 u1E 63.37 Kotorowicz Krzysztof - Strykier Kzrsystof POL00015 POL00036 3
38 q4N 63.09 שיף סמדי - גולדורגר חנה 18438 12098 3
39 B2E 63.06 שטראוס-תבורי מיכל - שלמה שגיב 17594 31-00001 3
40 D4N 62.84 טוביאס חיים - עמר אבי 922 3366 3
41 S6E 62.81 עוזיאל שושנה - פלופסקי לאון 866 5833 3
42 A11N 62.79 שליט בועז - אבידור יהודה 5341 6886 3
43 W3N 62.72 דגן אבינועם - שחל אריה 1055 11897 3
44 F2N 62.71 כץ אוה - שטיף יעקב 461 20376 3
45 W5E 62.68 אבירם ריקי - דשא גיל 6192 6832 3
46 Z2N 62.66 אמיד יעקב - אמיד אברהם 2007 18568 3
47 B11N 62.65 עופר הנרי - שחורי נילי 5664 5020 3
48 S4E 62.64 טורזינסקי ברטה - אורנשטיין איתן 14953 801 3
49 I8E 62.560 שטיין איטה - וייס פאולה 15491 16244 3
50 A4E 62.559 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 55 19200 3
51 i2N 62.54 גונן אוה - קוטינגר אורה 3053 5412 3
52 r6E 62.36 וקסמן סופי - Uszynski Woyciech 22555 POL00037 3
53 Q10N 62.34 שמיר אשר - סבן אאידה 11797 11598 3
54 G3E 62.23 מנדלסון אורי - ליפשיץ אורי 9162 17329 3
55 S9E 62.19 פלנר יהודה - וילנסקי סטפן 868 12074 3
56 N6E 62.13 כהן מזל - אופנהיימר מיכאל 13927 361 3
57 h10N 62.12 שזר ארנון - שזר עמוס 1838 1709 3
58 P4E 62.07 צלרמאייר גרשון - ברטל יחזקאל 8563 8552 3
59 b10E 61.94 גוליק איתן - גוליק אורי 1413 1414 3
60 C7N 61.85 גלזר זוהרה - אהרון ויויאן 16423 20344 3
61 s15N 61.83 Bitran Albert - Bitran Elizabeth FRA00056 FRA00289 3
62 M4E 61.77 לבנדה עדנה - תמיר אהובה 17185 16716 3
63 f16E 61.73 לידור דניאלה - כהן-טל ישי 2632 688 3
64 n12N 61.63 רמתי צילה - ערד אברהם 5 2760 3
65 i2E 61.62 בן נאים אהוד - לדר שלמה 777 1925 3
66 j7N 61.61 ביטון רוז'ה - בלוך גלעד 4183 15199 3
67 S2E 61.55 גוטר אריה - גוטליב טומס 3067 1924 3
68 s11N 61.51 עקנין רות - עקנין יחיאל 5054 5055 3
69 S10E 61.48 הבר שמעון - הולצמן זאב 5944 23768 3
70 I9N 61.45 נחמיאס יהודית - פרוש יעקב 6844 13099 3
71 E10N 61.44 לוי שלמה - לוי תומר 11006 15374 3
72 n10E 61.41 שמואלי רן - בן דוד אבישי 3112 17851 3
73 o3N 61.38 בן דוד לאה - פיק מיכל 7319 7318 3
74 i11E 61.27 תמרי אבא - גולדשמידט נחמן 11063 10404 3
75 i13N 61.25 בנדיקט מימי - טרגנו רוברט 14556 14163 3
76 e2N 61.18 צ'רנס אדריאן - יונג ישראל 10939 2283 3
77 h6N 61.14 סוכמן גידי - שומרוני ירון 13952 12173 3
78 q1E 61.13 פרידריך דרורה - פרס יורק 367 371 3
79 H8N 61.12 נטרמן צביה (יעל) - פז אפרים 14905 7966 3
80 V1N 60.99 שגיא אריה - עופר יורם 6527 10359 3
81 n5N 60.97 הנמן שלומית - הנמן ברוך 16964 16965 3
82 k7E 60.92 בסין מארק - בסין אידה 23403 23404 3
83 t4E 60.89 בקר פנינה - בקר אלן 20857 20858 3
84 s4N 60.88 אוציטל בוריס - קלר יצחק 11725 9105 3
85 A7N 60.79 גרוסמן אנגלה - אברהם טניה 4205 5465 3
86 f13E 60.72 בנקהלטר פנינה - ברוידא שרה 3759 16556 3
87 d16E 60.71 נוימן אבנר - לשד איתן 1161 14913 3
88 r14N 60.604 סעדה נטלי - בועזיז דניאל 18838 20751 3
89 U1E 60.600 זינגר דן - כהן שרה 9168 3261 3
90 n8N 60.598 שיראזי שושנה - אבידן לידיה 5801 1471 3
91 R7N 60.56 ברקוביץ לאה - מיכלס קלרה 12553 3879 3
92 X7N 60.53 בדוס ברוך - כהן מני 5675 5676 3
93 r2N 60.492 הרטמן אולגה - מיוחס מושיקו 8054 14777 3
94 V9N 60.491 מרקוביץ אלכסנדר - מרקוביץ פנינה 8671 4798 3
95 H3N 60.46 שפירא דני - שפירא ורדה 18763 18764 3
96 O4E 60.43 תמאם חיים - פרטיג מיכאל 18718 2068 3
97 q6N 60.410 מרמלשטיין חיה - אזולאי דוד 2399 12555 3
98 S12E 60.408 טודרס דב - שלייפר ישראל 19889 3955 3
99 J12N 60.35 אבנית אבי - אבנית אסתי 14008 14009 3
100 i1E 60.30 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 5419 8215 3
101 m4N 60.27 ברימר אילנה - ברימר ראובן 21873 19181 2
102 U9N 60.20 שחר נטע - סגל מרדכי 9163 3273 2
103 Z12N 60.18 אקסלרוד אשר - אקסלרוד חדוה 444 3915 2
104 d1E 60.14 גואז דוד - דנון דוד 16748 15839 2
105 l8E 60.132 מיטרני טובי - גוטמן חיים 11033 11034 2
106 V8N 60.129 וייס יוסי - אלון יהודה 2757 1014 2
107 W7N 60.13 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 10371 1007 2
108 W5N 59.98 באר מרכוס - רייכמן יוסי 14609 746 2
109 I6N 59.97 פאלוך אבלין - שמיר גרשון 16067 14507 2
110 H6E 59.96 קוצר נחום ד"ר - לוי עובדיה 6353 4306 2
111 n7E 59.93 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 8391 423 2
112 B9E 59.91 ויליטובסקי ראובן - כץ יעקב 2701 3202 2
113 u13N 59.85 ליבר מוניקה - הרשפנג דן 12633 16486 2
114 V2N 59.83 פוקס קנט - בלס יעקב 15168 745 2
115 f11E 59.81 ירום יוסף - ירום עקיבא 10975 10974 2
116 r13N 59.75 חריר אילנה - ויזל לילי 14840 21043 2
117 h5E 59.74 גילת רוני - רפפורט דני 2986 3670 2
118 D2N 59.73 סקס ז'ק - חרמון דוד 4986 6431 2
119 V7E 59.71 קלדרון אבי - נויברט טדי 3742 1214 2
120 i16N 59.70 הורן איבונה - הורן הנריך 3781 5360 2
121 b2N 59.65 פאר שוש - קינדלר אלי 14346 12569 2
122 H12N 59.62 אליהו סיגל - כהן יוסי 17903 18280 2
123 v1N 59.59 אסולין עדי - חץ קלרה 16490 10643 2
124 E10E 59.56 ארגז ירון - מרמר רוני 6462 16315 2
125 Z9E 59.54 לוי איתן - רקובר איל 19021 19950 2
126 S1N 59.49 מנור משה - גלסר אנדרי 852 9069 2
127 c6N 59.41 עמרם אלברט - רובינשטין שמיל 8339 4857 2
128 a4E 59.313 בלודז יונתן - ויטנברג אדוארד 20438 6340 2
129 H4E 59.308 גלור חיותה - עוגן תמרה 18188 10102 2
130 C2E 59.295 שיאון אבי - הנדלר יצחק 5283 4170 2
131 C4N 59.289 עזראן יעל - הנדלר חיה 3248 2013 2
132 n10N 59.283 מנדלסון אילנה - מנדלסון מרדכי 10429 11743 2
133 K9E 59.277 איסק מנחם - אשכנזי רות 3080 14739 2
134 K11E 59.19 שחף דרור - הראל אמנון 15084 8173 2
135 Z5N 59.124 דביר רבקה - קרמן יוחנן 17559 21813 2
136 V3E 59.123 אבני אבי - קרוגר לידיה 20834 19658 2
137 V2E 59.09 חייט מוטי - ליבסטר שעיה 2877 799 2
138 u9N 59.07 סמיר סייג - וישניצקי מירי 11457 11922 2
139 H2N 59.04 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 6272 4492 2
140 Z2E 59.02 קסו הרוי - קסו הרייט 6470 5229 2
141 r5E 58.90 שטרן נעמי - רהט יעקב 17596 17597 2
142 X2N 58.88 אלקלעי יוסף - אגרי אלכסנדר 1708 11232 2
143 t15E 58.81 Spencer Richard - Urinov Brenda GBR00094 GBR00105 2
144 s6E 58.72 טולדנו אורן - עציון אמיר 20506 20704 2
145 h8E 58.69 ברנדס יניב - ברעם אלי 4697 13665 2
146 e4N 58.66 מילצ'ן דרור - שטרן לוי 3655 3423 2
147 S3E 58.63 מרחב יוסף - ברק רחל 7214 14738 2
148 F4N 58.62 אלקלעי אורנה - דומברבה לוסיאן 22525 22524 2
149 t14N 58.57 סלטי חיים - זייד שמואל 2621 1212 2
150 u8E 58.52 קרליבך מיכאל - חסון דוד 6111 5030 2
151 f7E 58.51 פקר רותי - מושקוביץ תמר 5181 1368 2
152 Z11E 58.50 רוזנטל אבי - רוזנטל ניר 17556 17557 2
153 K8E 58.48 שפירא בוריס - רבזון מיכאל 892 877 2
154 Q9N 58.47 חרש זהר - מור גרטה 15482 6377 2
155 u6N 58.46 פרידלנדר אהוד - Goren Barry 4648 USA00021 2
156 o1E 58.42 גרינברג שושנה - מאירוביץ מיקי 9687 9413 2
157 H3E 58.40 ורם חיה - שקד תלמה 8983 6376 2
158 n19N 58.39 בן אור יונינה - יוסף רחל 1388 5478 2
159 r9N 58.35 Shadyro Olga - Brown Colin FRA00298 FRA00299 2
160 J11N 58.3389 גולן שמעון - פרידמן אהרון 4457 11049 2
161 A8N 58.3385 לביא משה - רשף אופיר 364 13301 2
162 k3E 58.32 אלג'ם יוסף ד"ר - לזר שוקי 12535 10789 2
163 v4E 58.31 Benadiba Jacques - Pariente Claude FRA00037 FRA00217 2
164 k9N 58.288 טימיאנקר נח - סורל רבקה 3292 5248 2
165 T7E 58.286 עומר זך - עומר יותם 1814 20715 2
166 o8N 58.23 קניגסברג דרורה - פרלשטיין אינגה 1950 19378 2
167 X5N 58.20 רוס רני - אסידו אורן 7410 16870 2
168 k11N 58.152 מחלב חנה - נתן מינה 21543 15086 2
169 i3N 58.146 בטצייג ישראל - ארד יאיר 2665 14431 2
170 d12E 58.14 רקולה (פינלנד) - רימון (פינלנד) 050 051 2
171 E3E 58.13 מויאל דודו - ברוך ניסים 16238 2025 2
172 P6E 58.08 מנור ענת - פרייסלר אתי 20547 22696 2
173 p8N 58.04 לזר פאני - ליכטר יעל 18649 18300 2
174 J9E 57.97 מטוס רבקה - מטוס אהוד 3429 3430 2
175 T5E 57.96 אורטל אילן - קליין דוד 2195 10302 2
176 U3N 57.933 פרץ פולדי - יזהר רפי 15460 15459 2
177 v13N 57.929 פלורס משה - פלורס חיה 2711 2712 2
178 J10E 57.87 גבע חיים - אשר עופר 810 15756 2
179 n8E 57.79 כהן אילן - נוה גל 17258 18889 2
180 k5N 57.77 סלמי עליזה - אנדרמן דוריאן 12819 15338 2
181 v14N 57.74 אהרונוביץ מיכאל - מרציאנו אלי 16864 15393 2
182 s7E 57.71 צור רות - דמתי נתן 15601 13694 2
183 n7N 57.68 אלון הדסה - רוזנפלד ורדה 7835 9480 2
184 P13N 57.66 פפו חיים - וסילנקו ולנטין 3393 14934 2
185 d5E 57.63 שרי לאוניד - שחר אשר 13020 1299 2
186 W4E 57.62 דותן גבי - מרמלשטיין גבי 1575 3765 2
187 s2E 57.61 נחשון אבנר - זהבי יוחנן 18363 19276 2
188 m1N 57.60 לזר יהודית - קלס מרימי 4548 18528 2
189 I1N 57.56 שרעבי יורם - אביב שלמה 18198 18367 2
190 d2N 57.55 פרל בריאן - גל לאה 1184 1110 2
191 Q11N 57.48 גרשון עדנה - רוזנפלד סטלה 12480 16660 2
192 c4N 57.45 שונק שושנה - בן ארויה אביבה 7923 2222 2
193 T4E 57.44 פרנקל דב - פורטנוי יקותיאל 689 11568 2
194 K5E 57.398 אנג'ל אביאלה - אנג'ל דוד 5564 5565 2
195 Z10N 57.396 זייטמן אורן - זייטמן מגי 7735 2307 2
196 F8N 57.36 צמח יפה - מטרני אליעזר 12840 6102 2
197 S14E 57.33 רוזנשיין אלכסנדר - ברסלבסקי יעקב 3372 13696 2
198 t10E 57.32 אברון אנית - הובר אלימלך 14814 9668 2
199 h7E 57.30 קלמר עמרי - בן צבי אייל 8114 17188 2
200 N10E 57.28 וקס רחל - ניאגו שלמה 15334 10785 2
201 O5E 57.265 אשל רן - שעובי אביהוא 21869 21278 2
202 V4N 57.264 לב חיה - פיסטינר ציפורה 3770 12898 2
203 O3N 57.21 רביב טוביה - אוליאמפרל אשר 4859 21821 2
204 i11N 57.19 בן דוד רמי - רפפורט לאה 16104 4261 2
205 I4N 57.182 בן עמי חנן - יודסין שלומית 4568 15863 2
206 U1N 57.179 שוקרון שלום - יואלס אלון 23432 3259 2
207 h1E 57.17 טל ארז - שמיר ערן 8641 13953 2
208 q5E 57.12 נייגר יצחק - רוזנר אורה 7204 159 2
209 B14E 57.10 ליבל סמדר - בן דיין מריאן 23475 23476 2
210 E9N 57.001 מנדלבאום יצחק - אקרמן ראובן 2054 3799 2
211 H4N 56.998 פרץ אביבה - פרץ עזריאל 163 2795 2
212 L2E 56.98 פכטמן אהובה - לרנר משה 8651 15387 2
213 l5E 56.965 אזולאי פנינה - אזולאי יחזקאל 20708 20709 2
214 M8E 56.958 זילבר ריטה - דיקמן עמוס 9182 1231 2
215 Z9N 56.94 הרדון ויליאם - הרדון עפרה 17700 14930 2
216 h5N 56.93 שגיא הדס - דרוקר יוחנן 23545 14215 2
217 P2N 56.91 צעירי מרים - הרשקוביץ אסתר 13008 3198 2
218 C6E 56.865 עזריה דוד - בנימין ג'וזפין 16202 16200 2
219 a7N 56.859 מרקוס דינו - מרקוס אסתר 13264 13263 2
220 H7E 56.85 הררי נתנאל - מאור נורית 19215 19602 2
221 s8N 56.819 גלינסקי סילויה - בן חמו מרק 19640 92-00019 2
222 J5N 56.818 ורד רונית - קרני אפרים 17425 13335 2
223 V5E 56.80 מרקוס שרגא - בירן מיכאל 9414 20707 2
224 C4E 56.78 איבגי דוד - אטיאס משה 9768 1405 2
225 j5E 56.77 ברנס לורנס - רוזנברג שלמה 4945 23691 2
226 u7N 56.76 Simon Sue - Lipton Allan GBR00090 GBR00062 2
227 n3E 56.75 שבש אווה - פרקש מרטה 4089 11678 2
228 N9N 56.70 לוי דוד - אפלבוים שלום 19508 13443 2
229 L4N 56.68 גוטליב תמי - חורי דני 23149 9049 2
230 R5E 56.62 דולפן סוזי - לוי אשר 8944 8964 2
231 b1N 56.56 אלתר חגי - הלל מאיר 18423 20227 2
232 W7E 56.55 גרינשפן שוש - אסא דויד 4209 15872 2
233 a7E 56.50 לבנה דורון - כליף אילנה 9605 11003 2
234 d16N 56.47 חזן יעקב - שפיר תמר 5827 14426 2
235 k10N 56.46 כהן יוסף - אלון אלה 19685 6615 2
236 u2E 56.45 סף יעל - צפריר דב 16743 5533 2
237 J5E 56.44 ביגון מרים - דרורי יואב 17608 4792 2
238 g7# 56.430 ספיבק מיכאל - פארן שי 18091 12848 2
239 A6N 56.429 מיימון סאייג - רסין רות 17025 9040 2
240 Z8E 56.43 כהן דוד - בירנבך דוד 4537 4536 2
241 M13E 56.40 פרידלנדר טוביה - פומרנץ לוי 142 6887 2
242 M6N 56.39 קול שמעון - רובי אליאס 15786 3736 2
243 v4N 56.36 שפירא עטי - דוד אלנה 23102 20192 2
244 p6E 56.35 פדהצור פועה - דישון דורית 18142 20306 2
245 i6N 56.33 מרקוביץ אוה - שר יהושוע 3693 787 2
246 T3E 56.26 הלפרין מרדכי - בן דוד דני 1788 8105 2
247 E13N 56.22 ענבר דן - רז צילה 15231 12307 2
248 n17N 56.17 בן-עטר גאולה - רוטשטיין אדלה 497 2788 2
249 P12E 56.16 ראופמן דרור - פביאן אבירם 12197 14622 2
250 h1N 56.14 שזר עדה - סבירסקי רפי 3825 21732 2
251 O5N 56.13 ירדן דן - בנימין שושנה 15110 16389 1
252 b2E 56.10 בואנו יעקב - אטס יצחק 200 10111 1
253 o1N 56.094 קיש תמר - קפון לבנה 10948 7155 1
254 i3E 56.086 רונן מיכאל - גורן ריצ'רד 18026 18628 1
255 n5E 56.08 מזרחי נעמי - לוין אירית 1482 1386 1
256 m2N 56.06 שמחוני רינה - גולדמן רחל 16762 19028 1
257 P8N 56.02 לוי רפי - לוי לילי 16198 16197 1
258 L5E 56.01 טל רות - אינדורסקי שרה 10426 11870 1
259 a3E 56.00 ארבל דודו - גולן אלעד 15681 16435 1
260 a1E 55.99 אפלשטיין חנה - חיבה ראובן 12677 8012 1
261 j6N 55.96 ספיבק אינגריד - וינר שמואל 19457 19458 1
262 X4N 55.95 תירוש אן - ליבוביץ צילה 15020 17031 1
263 d14N 55.92 שרמן מרטה - יונקר מיכל 17957 13512 1
264 j2N 55.87 מזרחי מלכה - וינברג שושי 21492 21491 1
265 A10E 55.85 דורון רון - גנס בוב 4500 113 1
266 a6E 55.81 אראל יונתן - יקיר דני 19115 19116 1
267 T8E 55.77 פז אלי - שביט מיכאל 1745 7424 1
268 g6# 55.761 אנגלנדר גבי - אנגלנדר עלי 9245 9246 1
269 W8N 55.755 אופיר רונית - וידבסקי חנה 4207 5855 1
270 u6E 55.75 יוגב דוד - חץ נתן 3026 10642 1
271 Y2N 55.733 שדה ורדה - גאון הילה 3818 18878 1
272 R6E 55.729 כהן נילי - בקיש רמי 11594 9897 1
273 k6N 55.712 אלקלעי חיים - למפרט איטה 16819 17547 1
274 p3E 55.709 פירסט רונית - שידלובסקי אורן 12735 17490 1
275 Q1N 55.61 אורלוביץ עמוס - גורן עודד 14522 16436 1
276 Q2E 55.60 קרמר זהבה - עלימה מאיר 11092 18108 1
277 E8N 55.59 ירדני יעל - צנטלר נילי 15266 7475 1
278 E4N 55.57 הבר ניצה - גולדנר שמואל 15444 11390 1
279 f4N 55.56 סטניצקי דורית - גליק נאוה 11582 1647 1
280 a10E 55.552 מילנר חיה - קליין יעקב 9800 21311 1
281 g2# 55.547 שיוביץ סוניה - שיוביץ משה 18121 18122 1
282 Q5E 55.53 עדן יעל - כפיר משה 8624 10197 1
283 C5N 55.520 יבגי יוסף - אטיאס מיכאל 16422 14564 1
284 k1N 55.516 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 15048 8378 1
285 f10N 55.49 פרי אלי - שני מיכל 14662 7719 1
286 o16E 55.483 רבינוביץ דורון - מנדלאי אמי 17285 17340 1
287 o11E 55.482 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 20896 16321 1
288 A5E 55.473 לובינסקי יובל - לובינסקי אורנה 715 19471 1
289 T1E 55.472 קרבי עפר - הרשקוביץ שלמה 3449 3637 1
290 J7E 55.46 ברוידה ישראל - ויינר אסתר 10395 13868 1
291 S3N 55.38 מירקין לודמילה - מיכלוביץ נחום 10299 1288 1
292 p7E 55.37 צפריר יהודה - קלוג-יהלום שרה 22635 18655 1
293 J3E 55.35 מילר עידו - טטנבוים תומר 22924 20990 1
294 e14E 55.34 קרן אורה - באסל מרים 2362 19320 1
295 n17E 55.33 קופפרשמיד פריץ - חיון אתי 1400 12935 1
296 A10N 55.28 עירון אהובה - טיקוצינסקי מלכה 8830 8643 1
297 W6E 55.26 בלייברג מרים - אבירם עוזי 11375 7582 1
298 d12N 55.25 קליין גד - בנישטי משה 1185 17997 1
299 R9N 55.24 ארגלזי אלירן - סיגל מליאנה 14773 10260 1
300 H2E 55.13 שקד מיכאל - יריב רות 1965 11866 1
301 G7E 55.097 רומנו משה - משיח משה 20548 20181 1
302 r3E 55.096 נוסבאום יצחק - בן נחום גילי 4273 17526 1
303 X11E 55.02 קריסטל זאב - סואץ אליהו 8110 1893 1
304 N8N 55.01 אופיר רות - מילצן רוני 14656 5018 1
305 t7N 55.00 אלון אדל - צמח כמי 17028 17976 1
306 S9N 54.970 זהבי צבי - זהבי רות 18918 18919 1
307 u14E 54.968 גליצנשטין מרדכי - איטח אלברט 5712 974 1
308 Z8N 54.94 אנגלשטיין אפרים - כהן שבתאי 7746 14630 1
309 t13E 54.935 Columbeanu Anne - Baron David FRA00072 FRA00024 1
310 h3E 54.931 מרום מאיר - פלוט אמיר 6714 256 1
311 M4N 54.92 בעדני מזל - שירזי קלרט 13501 14393 1
312 N3E 54.88 סקורקה שוש - פולק חנה 22373 22374 1
313 e9E 54.85 אטלס יעקב - ברניר זוהר 2467 2466 1
314 G1E 54.79 שלו תרצה - היכל נאוה 22669 18221 1
315 Q12E 54.782 פאריינטה גבריאל - רוב שרה 21854 16861 1
316 E6N 54.780 ברונשטיין יעל - שנפ שולמית 10121 4513 1
317 f9N 54.779 כהן מיקי - חדד אתי 18004 18007 1
318 o6E 54.78 ניר צבי עו"ד - רמתי גדעון 12216 1956 1
319 f1E 54.76 אילת מלכה - פוקסמן ירחמיאל 13247 1750 1
320 h8N 54.75 ברלר עמי - טוליאנסקי מריו 12172 12171 1
321 m5E 54.742 ריטר אהרן - קראוז עקיבא 8260 21602 1
322 X9E 54.741 חיימסון אורי - פאר ניר 9629 8124 1
323 u14N 54.72 כץ פז - קריגל רמי 23715 439 1
324 l7N 54.7121 וייס פנינה - וייס רמי 13345 3638 1
325 C11E 54.7116 מאיר קלרה - לוי אשר 6421 15322 1
326 S11N 54.68 ון דאם בני - מילגרם שרה 710 1895 1
327 B12N 54.6742 הרצקה רון - קומיסיונר יולנדה 99 2932 1
328 s11E 54.6738 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 18141 18751 1
329 m6N 54.66 ינקוביץ נחומה - צור חזי 13886 14719 1
330 J6N 54.6354 אבירם יעקב - שניר רותי 6199 13922 1
331 J8E 54.6353 וגנר גדעון - חיים רון 8284 17223 1
332 t9E 54.62 בק נחמה - אורון דליה 18010 18005 1
333 l3N 54.60 פתאל וייצמן - שולמן אברהם 9201 15178 1
334 I9E 54.57 לוי משה - קשת דוד 15038 16997 1
335 S4N 54.55 טיבן אילנה - קישוני דליה 923 3344 1
336 Y7N 54.54 טאוב זאב - עמר בבר 10750 16839 1
337 Z11N 54.49 זנו מרים - גבאי רפי 18233 18234 1
338 t11N 54.46 מימון שרית - Ben Zaqen Michel 17412 FRA00290 1
339 Q12N 54.44 טרמין שרה - קידר שושנה 9411 3976 1
340 v6E 54.43 Stock Gill - Stock Lynton GBR00097 GBR00098 1
341 u5N 54.42 אסרף ערן - שפירו לאה 14179 18524 1
342 d2E 54.38 סדן צבי - כהן גבי 5823 9098 1
343 f12N 54.3400 טובים רחל - קופילוב אלי 7725 10734 1
344 G6E 54.3397 גרסטנר גל - אורן אפרת 17919 12991 1
345 e6N 54.33 שובל אפרים - בירמן אסתר 5007 1396 1
346 L1E 54.304 מור משה - ויזל אירית 19169 21004 1
347 t8E 54.303 דאוד פיטר - נאור אורי 7506 5864 1
348 v8E 54.303 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 2211 2218 1
349 Y6N 54.296 שפירא פאינה - שפיר רוחמה 19268 19419 1
350 E12E 54.29 ברלינגר בן - זלצמן בנימין 9135 18997 1
351 Q4E 54.26 לאופר גבריאל - זילברמן שאול 13022 14604 1
352 q7N 54.25 לב ארי טינה - סול 10969 11-00001 1
353 B1N 54.24 שרו שירה - שרו חורחה 21785 3456 1
354 Y2E 54.232 קראוס יהודה - בראון גד 2206 6243 1
355 S10N 54.228 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 5637 5638 1
356 W3E 54.223 דגן חוה - כהן אורה 1057 3712 1
357 P13E 54.216 ברזסקי אריה - שניידרמן לב 17540 23445 1
358 W4N 54.22 זילברשלג יהושע - זילברשלג שמחה 4427 6528 1
359 R8E 54.21 גרינשטיין מני - טושר אור 8959 11462 1
360 p6N 54.19 בר-יוסף נעמי - בר יוסף גדי 18276 18305 1
361 c9N 54.182 קרן אריק - זלצר סלבה 8352 19831 1
362 e2E 54.180 מקוב מרדכי - לימן רפי 11172 15641 1
363 t1E 54.1702 פישר לוטן - Koistinen Kauko 14975 FIN00002 1
364 S1E 54.1696 ברקוביץ אריה - אלון ליאורה 2502 5585 1
365 c5E 54.17 עציון בועז - ליקין עמיהוד 16168 5695 1
366 s10N 54.12 ספינקה פיני - טורפשטיין ירון 18859 19051 1
367 q2E 54.108 הלר אילן - דביר אביב 9485 3014 1
368 n12E 54.107 ברודט ענת - ברודט ירח 14107 17868 1
369 P9N 54.082 גרייצר מרים - גלאי שמואל 13011 6241 1
370 d7N 54.076 מילשטיין טוביה - קורן אשר 20911 21502 1
371 R2E 54.074 נייגר עמליה - בקר רות 22544 22545 1
372 Z7N 54.072 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 18283 18320 1
373 K10E 54.06 רזניק פרץ - לחמן מיכה 8294 1283 1
374 G1N 54.05 בראונשטיין יעל - וקסלר מיכל 14651 14485 1
375 G3N 54.04 אנין עידו - קדמי יעקב 15588 10877 1
376 I10E 54.01 יפה תחיה - יהל נילי 2048 11658 1
377 q2N 53.99 ברעם רן - גולדשטיין שושנה 18440 7903 1
378 o9E 53.983 ריזנברג אורלי - בר גילי 16451 6772 1
379 o13N 53.981 ענבר דוד - פוזנר עוז 18135 13769 1
380 I8N 53.98 מיכאלי דורית - נאמן אמה 10766 10768 1
381 o8E 53.96 שראל צביקה - גולוס אילנה 16011 18441 1
382 X4E 53.95 חכמה דוד - וייס גבי 20900 16933 1
383 n14N 53.94 מינץ פנינה - אבן חן טובה 14277 8682 1
384 i12E 53.92 לייבו אדי - וייס ישראל 850 7760 1
385 N3N 53.89 פרי מוטי - גרינס יונית 18022 13960 1
386 F1N 53.87 כהן אבינעם - לוי יצחק 20101 20116 1
387 t6N 53.861 שפינר ירדן - אורמן ליאור 19694 18540 1
388 b5N 53.858 רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה 12564 12258 1
389 C7E 53.832 כהן חיים - זרביב שרלי 4158 16199 1
390 c2N 53.829 שדה גילה - זאבי אלימלך מרים 11273 18661 1
391 F12N 53.822 אבני יוסי - בז'ה עידו 10341 20531 1
392 M9E 53.819 איבשיץ ישראל - איבשיץ בתיה 10553 10552 1
393 u11N 53.80 הייקלין ג'וליאן - רוטנברג דוד 23201 17352 1
394 K4N 53.77 גונן מלכה - ברנדשטין בתיה 17807 14192 1
395 m8N 53.72 גינגולד סוזנה - מורגנשטרן נינה 17988 16601 1
396 W9E 53.67 פובולוצקי נחום - קופרמן זאב 17257 3716 1
397 m11N 53.65 רוזנבאום טניה - נונה רות 13410 12820 1
398 I1E 53.61 ספיר מרים - גראפי עירית 16245 7486 1
399 n18N 53.58 דורי ישראל - דורי צביה 4506 4507 1
400 s10E 53.551 ויסר חיים - בלום דוד 4173 2924 1
401 R12N 53.550 רוזנפלד אלכס - שפי דב 18996 7951 1
402 b9N 53.543 הרשקוביץ שמעון - גולדנברג דוד 20228 21408 1
403 l6N 53.542 יסלסון לאוניד - שוולזון ויקטור 17462 17020 1
404 d8E 53.53 קליין איריס - עופר יעל 1186 9100 1
405 F1E 53.48 שפירא ניצה - גולדשטיין סימה 23255 12534 1
406 W9N 53.453 איתן יבגניה - איתן מוניה 12132 12133 1
407 S6N 53.449 עגור יצחק - לוז אמנון 7244 7135 1
408 B6N 53.449 שפיר ערן - דינטי אריה 8401 10951 1
409 k6E 53.446 הרשקוביץ יפה - פולק נלי 10256 13353 1
410 M7N 53.44 סלומון משה - אלקבץ אהרן 8689 19218 1
411 n6N 53.423 רומה יעל - מלצר זלמה 21275 10160 1
412 o11N 53.421 גוטמן שושנה - קוכמן יוסף 3884 15739 1
413 v6N 53.37 שני רות - שזיפי חנה 395 983 1
414 b7N 53.33 פרוינד גדעון - כנעני משה 18902 18903 1
415 a2E 53.280 קרפלק מרים - רשתי שאול 4799 10470 1
416 l4N 53.276 בשביץ ראובן - זורקובסקי לורטה 7587 1624 1
417 o4N 53.28 בן שמואל אשר - עילם משה 5160 8972 1
418 m10N 53.26 בן-יהודה גילה - אפשטיין סבטלנה 16600 19248 1
419 R2N 53.25 זאבי טליה - זיידמן רונית 16612 8956 1
420 L13N 53.212 אלול סימה - רגב יורם 11811 15877 1
421 E16N 53.205 אמיר יוסי - טוביאן אבי 2333 17119 1
422 Y5E 53.170 קראוס יפה - אלפיה דוד 2207 3499 1
423 U2N 53.166 שיראי איי - שחף מלי 22997 23406 1
424 r11N 53.16 Sananes Jeannette - Lebahanne Joseph FRA00236 FRA00157 1
425 o13E 53.15 אלמרו נועה - מרדלר קרביץ ענת 21300 10928 1
426 j3E 53.14 גל שולמית - בנימיני דובי 15046 16990 1
427 c1N 53.13 בן ארויה אילן - גלר מיכאל 2232 5986 1
428 h2E 53.12 וורך יגאל - קפיטנוב בוריס 2177 1835 1
429 u15N 53.09 כהן עדי - ספקטור מיכל 498 6856 1
430 i12N 53.063 לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה 5335 5352 1
431 L11N 53.056 ארליך שרה - כץ דוד 15329 12932 1
432 S15E 53.05 שור חנן - שרן מיכאל 8250 6694 1
433 s7N 53.04 גרסונבויט ריקרדו - טובי יעקב 5372 964 1
434 g5# 53.03 לויזון ירון - רוזן צבי 17435 17431 1
435 l9N 53.022 אליאס אילנה - שגיא עדנה 15122 10631 1
436 f11N 53.015 קרב נורית - אנגלמאייר רוחה 10327 18598 1
437 E11E 53.00 אלה סו - אלה רמי 16521 16522 1
438 Q6N 52.99 כהנא ישראל - בן יהודה רן 3510 15472 1
439 H6N 52.98 ארואץ אבי - אברנוק חוה 4810 3337 1
440 X8N 52.96 אטד שושנה - פלג אסף 9962 10461 1
441 D9E 52.95 חלמיש זיוה - שלומאי תמנה 20601 14306 1
442 S14N 52.934 שקד יצחק - לוי אבי 5414 5415 1
443 P14N 52.927 אופריכטר שמעון - שפק תמר 2601 3206 1
444 b9E 52.87 גל ים יוסי - מורסטין יאלו 19409 15511 1
445 f9E 52.815 נסלרוט חגית - וסטרייך יואל 10391 11306 1
446 B1E 52.813 ידלין ישראל - שדה איציק 468 10641 1
447 l9E 52.81 לבני רמי - יעקב יצחק 4904 9445 1
448 N13E 52.80 ברוך משה - בורי סילביה 21547 22942 1
449 T6E 52.75 אורן יפתח - אורן בעז 23206 23765 1
450 f13N 52.74 מילר בני - אילת מיכאל 18358 13246 1
451 C8E 52.73 בנבנישתי משה - בנבנשתי אלברט 15355 18585 1
452 O4N 52.70 אומן רבקה - אלדן אמיר 21822 21754 1
453 v5N 52.68 הסל שמעון - בן משה מיכאל 6440 12783 1
454 k1E 52.64 שדה אורי - פרי יוסף 2630 2548 1
455 o12N 52.63 לנדסמן אטי - קרביץ אירית 12154 4419 1
456 n16E 52.62 בלס יהודית - בלס רמי 1187 1188 1
457 e9N 52.58 עינב הרולד - כוכב קובי 2724 8758 1
458 Y4N 52.55 אדטו משה - כהן וולטר 15250 16843 1
459 f12E 52.53 גורטלר לאה - רוזנצוייג אסתר 16557 1148 1
460 i4N 52.52 אקמן טובה - בטצייג רחל 10598 2669 1
461 X3E 52.503 בוך משה - לנצמן סופיה 1864 18732 1
462 K4E 52.496 שטרן בן - גרג שדל 19887 26034 1
463 a11E 52.494 בנירי עילי - סווירסקי רפאל 21805 21898 1
464 q1N 52.491 גביש יורם - לייפר רולנדה 9773 9888 1
465 e3E 52.47 לידג'י איזי - פרימר יגאל 19919 2122 1
466 q5N 52.450 עוזיאל אסתר - פלמן גילה 15958 8132 1
467 L14N 52.445 דנציגר גליה - עציץ שריל אן 20356 20359 1
468 R5N 52.40 קדם רחל - לויט בלה 9153 1490 1
469 Q13N 52.39 ברק אלעד - פרנד טל 14138 20991 1
470 g14# 52.364 ירליפ פנינה - מירום דניאלה 18085 4973 1
471 E6E 52.361 קמיניץ רחל - וש שמואל 15492 919 1
472 e5E 52.35 שרה יעקובוביץ - יוסף נש 79-056 79-058 1
473 P9E 52.34 דובדבני פנחס - הלרמן אילן 17647 15370 1
474 b5E 52.293 עגור יפתח - עגור אסף 15697 15696 1
475 b6N 52.292 גולדרינג אהובה - שליט רות 16231 13189 1
476 R12E 52.23 סימנטוב שושנה - בר נוי צילה 20277 20317 1
477 b10N 52.22 גלברט שלמה - אליהו רוני 3132 12688 1
478 K6N 52.21 וולך רחל - צידון רבקה 15042 19373 1
479 M11E 52.174 רוזן רחל - סלומון ריטה 8698 8690 1
480 i9N 52.171 לקנר מגדה - הרשקוביץ בלו 780 5340 1
481 C10E 52.15 לוינשטיין חנה - ממן דוד 16523 4707 1
482 a8E 52.12 אדמון יהודית - פוקס סטפן 18313 20321 1
483 r13E 52.098 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 17756 12213 1
484 k8N 52.095 ברקמן מאיר - לזר אלמה 8312 12351 1
485 L9E 52.09 קמושביץ יוסף - מאיר גד 13743 13687 1
486 N13N 52.08 אפרת שמואל - נקר שלום 19044 16638 1
487 c1E 52.06 סולימני ידידיה - אמסלם שמואל 23685 23686 1
488 s9N 52.051 חן אברהם - פוקס איזבלה 9276 13063 1
489 C3N 52.047 ליפמן עדה - פלד נתן 7308 457 1
490 I7N 52.038 אגרוניק גריגורי - רטמנסקי דניאל 13110 21862 1
491 P8E 52.036 גריבי יוסי - גריבי אילן 3238 19532 1
492 v15N 52.0202 מונטאנו אאורליה - מונטאנו אלכסנדר 4252 4253 1
493 d18E 52.0198 קוציש צ'אבה - פרקש דניאל 2273 14197 1
494 D3N 52.02 מרקוס שאול - אלי 936 71b11 1
495 e15N 52.00 וילנר נחמה - ולט חבני מתנה 3652 18464 1
496 o10E 51.983 קרביץ אריה - בקלצוק ארז 4418 7115 1
497 B8E 51.975 רובין צ'יקו - זבולון מיקי 20363 18384 1
498 f14E 51.95 גל און נורית - גל און אלכס 6252 6253 1
499 Q3N 51.92 קמחי פנינה - לוי יהודית 17440 1589 1
500 i7N 51.90 גושן רגינה - פייטלוביץ דני 6830 3497 1
501 N9E 51.88 קריב מיכאל - קמפלר יוסי 22999 0009 1
502 q4E 51.874 אלישר שלמה - אלישר נועם 2005 21350 1
503 M13N 51.872 תשובה ניסים - תשובה שרה 464 16432 1
504 G4E 51.85 שליט יפה - שליט דורון 11168 11167 1
505 K7N 51.84 אבן צור אלי - גרינברגר שלמה 1869 18244 1
506 N7E 51.79 שגב חן - פרידלנדר דודי 16820 12719 1
507 v5E 51.76 עמיר גליה - לשם יוספה 14999 16866 1
508 j5N 51.75 פורטיאנסקי ג'אנה - כהן קובי 21151 16992 1
509 L6E 51.74 טל שחר עופר - אלי 21323 29-00002 1
510 B5E 51.68 אונגר חיים - אורטל ורוניק 8480 18845 1
511 n4N 51.67 מאיר דניאל - וכט רפאל 12931 3191 1
512 d19N 51.66 מילגרם אבי - סדן אהוד 10820 13518 1
513 X12E 51.65 ברמן זאב - חקלאי צבי 18160 16939 1
514 e8E 51.64 וילנר אמנון - סימבליסטה ג'ורג' 14184 16433 1
515 F3E 51.63 לוי אדוארד - אביגד גד 23241 20924 1
516 G2N 51.62 שני חוה - עקיבא אביבה 21148 19628 1
517 m12N 51.613 אוסטרוב לבנה - מזרחי זמירה 17268 15124 1
518 c5N 51.606 בן יוסף אברהם - בן ישי יוסף 8337 8316 1
519 q9E 51.59 ולצר חיים - לירן ינון 11436 11122 1
520 U6N 51.58 מושינסקי מירי - לוי ביני 22993 22991 1
521 B12E 51.57 הריס ניר - שרייבר שרל 18459 1929 1
522 d6N 51.54 פישביין רינה - אורי יפה 19379 19380 1
523 d8N 51.53 קינן דני - קרמר הדסה 9289 8527 1
524 p2E 51.49 דיין דליה - אלון 23641 28-אלון 1
525 d4E 51.48 קורנפלד יצחק - אליאש מרים 1160 13848 1
526 R6N 51.450 רוזן דב - רוזן חיה 15870 16308 1
527 I5E 51.446 שניידר בלה - דנן אלן ארי 21217 21726 1
528 H11N 51.44 ריטן ריקה - ריטן דן 17801 17802 1
529 r12N 51.422 צווייג יחזקאל - גולדשטיין דליה 13700 19309 1
530 R10E 51.421 פרחי לינה - לוי אבי 15050 17238 1
531 a5E 51.41 הומל אסתר - טורטל אשר 21412 20642 1
532 M2E 51.40 יהודיוף איתן - אטיא שמואל 17738 18311 1
533 B11E 51.3741 שרה יעקובי - רלי אלישיב 31-00002 31-00003 1
534 C8N 51.3737 בודניק רבקה - בודניק יוסי 14977 14978 1
535 f5E 51.36 פישמן טובה - זינגר מריקה 2357 5765 1
536 P10N 51.31 צורי מירי - טמיר אילנה 15384 7044 1
537 e1N 51.28 מיוחס יעקב - דובי עליזה ד"ר 8871 10346 1
538 e6E 51.27 זוהרי חיים - יחזקאלי יהושע 15087 14568 1
539 I5N 51.26 גדיש שי - לוין ויליאם 18328 17542 1
540 R11N 51.234 וייס בני - הרוש רחל 7415 9966 1
541 f14N 51.225 סגל מירון - סברלו עבר 4319 20894 1
542 e15E 51.22 קופמן שרה - יהונתן יעקב 15635 15120 1
543 O3E 51.20 גלילי נתן - עוזר יורם 17844 16082 1
544 P1N 51.18 עצטה מזל - יעקבי זהר 17580 17539 1
545 K1E 51.168 גודוביץ צילה - אופר מרים 15622 17677 1
546 r10N 51.167 לוי עליזה - כהן קוטי 19528 13398 1
547 T9N 51.15 בן דרור אריאל - אברבך ישראל 4119 12736 1
548 G8N 51.124 שלף מרים - כהן לביא מרים 19660 19627 1
549 C3E 51.120 שפינר שמואל - פרוז משה 14613 1491 1
550 d1N 51.110 זאבי חיים - פרטר יוסף 7791 1933 1
551 A3E 51.109 כהן דני - בלאט אמירה 3867 14059 1
552 S13N 51.07 שטיינוג עפרה - יקים נוגה 14551 3475 1
553 r1E 51.04 לוי הילה - גלעדי ירון 17077 20553 1
554 L7N 51.03 ספינקה גילי - פרולינגר איל 18858 19940 1
555 C5E 51.01 אסרף דניאל - פרוז דלילה 7907 1496 1
556 t12E 51.00 שליטין גדי - כהן דוד 92-00020 92-00021 1
557 F7N 50.98 סילנר דינה - סילנר יצחק 20087 23245 1
558 C9E 50.96 סקפה רעיה - כרמי בלהה 4156 14855 1
559 u12E 50.86 פול יואכים - פקר סמי 4172 11730 1
560 J13E 50.85 לוי עמליה - פרץ שמואל 13470 16618 1
561 P7N 50.82 ברוזה ויקי - שלייפר הלינה 2904 887 1
562 P4N 50.8033 גלאי נעמי - מזרחי בתיה 17487 12954 1
563 A11E 50.8028 וינגולד עזרא - כהן שירה 4064 14618 1
564 E12N 50.79 וכסלר דינה - רקם בתיה 15882 15883 1
565 K6E 50.75 בוחניק אשר - אלעד אלי 12605 5572 1
566 i4E 50.71 מרקוביץ רחל - גוטמן סרג'יו 16327 9644 1
567 J4N 50.704 שחר מגי - לאומי נילי 21065 19945 1
568 n9E 50.696 הרציג רבקה - גרבר זיוה 13391 14033 1
569 j8N 50.68 לוטן ילון - שמלה ז'אק 19292 19293 1
570 F9E 50.67 בלסר אהוד - ענבר יעל 20933 20415 1
571 E14E 50.66 מלמד גילה - טננהאוז אסתר 15230 15264 1
572 H10E 50.652 כהן איציק - לבינסקי יעל 22412 18016 1
573 c4E 50.646 אמיר עופר - רוטבלט מרטין 13972 1845 1
574 E9E 50.63 שיפטן דרור - רוזנפלד דוד 9169 14575 1
575 l10E 50.62 נחמן יהודית - סטרכילביץ הנריט 15649 20095 1
576 g3# 50.602 בר ג'נין - דואק שוש 18075 18604 1
577 S5E 50.600 טופז זהבה - מצגר אילנה 5630 9990 1
578 Q4N 50.58 רוזנבלום יהודית - מרדכי יהודית 10241 12479 1
579 Z4N 50.56 פיירמן משה - דביר יוסי 21861 17560 1
580 E4E 50.52 גרינשפן אורי - פישר פאולה 16335 16369 1
581 A5N 50.51 לב דורית - רול יוסף 13579 9402 1
582 p5E 50.475 מיישלוס לאוניד - שמו חיים 18691 1828 1
583 Q6E 50.465 וייס גרשון - אבא אברהם 13812 3653 1
584 v9E 50.46 סגלוביץ דוד - חכימי תמר 3467 2427 1
585 V1E 50.451 לב מוניק - קפואנו יום טוב 5883 8667 1
586 F4E 50.4503 בן חיים כרמלה - אדלונד אטי 22526 22779 1
587 l1E 50.4498 רייכנברג שמואל - עופר ליבני 11036 62002 1
588 B8N 50.4428 אבידן מרים - בצר חיים 8252 15718 1
589 j6E 50.4425 מאיר אוריה - אלגרבלי פרוספר 16994 14386 1
590 u9E 50.44 איתן חיותה - גורדון דן 6827 2311 1
591 a4N 50.384 שוורץ חווה - מאור מלי 20667 17366 1
592 i8N 50.377 ברב בנימין - גרינברג צדוק 664 681 1
593 E8E 50.36 לוי יצחק - שיינר אליעזר 17092 19131 1
594 n19E 50.34 זולקוב דניאלה - סביר עדנה 1392 9218 1
595 l4E 50.32 סגל שמואל - ברבר שלמה 1666 1254 1
596 F6N 50.30 פנחסי אלכסנדרה - קאופמן מאירה 20260 20280 1
597 L12N 50.28 חלפון רפאל - טל ישראל 2880 4520 1
598 J11E 50.2644 מנושביץ רטי - ולהויז דוד 5021 3898 1
599 m1E 50.2642 עובדיה אסתר - שמר טובה 18496 20843 1
600 e13N 50.24 קידר בני - סכמן משה 861 2931 1
601 R3N 50.22 יוסף אלברט - אופינקריו ראדו 1320 18579 1
602 U4E 50.210 אלטר פיי - אלטר הרי 5875 5879 1
603 F9N 50.208 רטנר עמירם - ויכמן חיים 23100 23257 1
604 Z6N 50.17 רפאלי דוד - שטרית אבי 4087 7748 1
605 R1N 50.13 פרידמן יורם - קרבצ'וק ברנרד 7965 14524 1
606 R11E 50.123 לויט יעקב - קרמר שמואל 1489 11091 1
607 S7E 50.121 שטטר יהודה ד"ר - ליבסקו דורל 13405 22-0132 1
608 i5E 50.12 בליצבלאו ויקי - הולץ צפורה 16105 16326 1
609 E16E 50.103 מישקין אריה - לוטן דפנה 14925 16397 1
610 J10N 50.098 גני יוסף - חוטר יפה 13268 5687 1
611 d5N 50.10 גולדברוך יוסף - קוציש יוליה 8134 2272 1
612 D1N 50.08 יעקובוביץ דורה - קגן יעקב 924 23436 1
613 J6E 50.04 מגן צילה - מגן רפאל 7653 7884 1
614 u4N 50.022 גל שושנה - גל עופר 10029 10030 1
615 L12E 50.019 טל משה - פרנקל גיורא 2176 13119 1
616 o6N 50.002 גלר אורי - כהן יהודה 209 6866 1
617 j2E 49.999 שוהם הדר - סימיס רוזה 23388 23389  
618 B10E 49.998 אליבא מלכה - מיסטריאל מיכאל 5395 11261  
619 a10N 49.99 לנדה חוה - טל זיוה 20690 21411  
620 T5N 49.98 ישכיל אודי - הפטקה מיכאל 6711 4822  
621 n3N 49.954 פקר אביר - כהן שמואל 5182 4938  
622 Q7N 49.947 בולדן גבריאלה - בולדן סורין 11352 11353  
623 H9N 49.94 צ'יטיאט מונה - לבנה רוני 19348 11274  
624 o7N 49.93 קונר מאיר - שרגא פסח 20337 19605  
625 f15E 49.923 מרק סוניה - מרק מיכה 6937 6938  
626 X8E 49.917 גור שמואל - וולפסון יהושע 9954 11231  
627 E15E 49.92 ישראל יעקב - ישראל לאה 5070 5077  
628 r1N 49.881 שורץ רון - אלספל חנן 15690 16044  
629 m9E 49.878 קור צופית - חכמון פנינה 17242 17374  
630 f7N 49.88 גלון רחל - אורן יריב 1957 16147  
631 Z6E 49.87 אייזן גנריך - פרי סוזנה 23227 22920  
632 I2N 49.85 רוזנברג מדי - בך ורדה 4598 4529  
633 n4E 49.83 שטלמן שרה - שרגל אסתר 14053 9388  
634 h7N 49.81 מושקוביץ יורם - דסקלוב דבש 1827 10985  
635 d11N 49.801 צמרמן צפורה - זאבי שרה 9083 7792  
636 N1E 49.796 ליכטנפלד צביה - להט מוטי 22375 20373  
637 o10N 49.80 בועז שריג - פליישמן הלן 33000 10215  
638 K5N 49.79 אבישר אתי - רובין יחזקאל 19096 20446  
639 E5N 49.78 רום מאירה - רום שמעון 15802 15803  
640 j1E 49.76 ארז נחום - ויאלגוס פרלה 22567 23306  
641 M3E 49.73 שטיין נחום - בר תקוה דן 17177 17252  
642 k3N 49.71 גינזבורסקי רינה - קלמר פסיה 12542 14807  
643 B7E 49.67 זהבי עמליה - אלון חוה 11067 4627  
644 o12E 49.66 סומך יפית - לוי יהודה 21116 15242  
645 f6N 49.65 שמש סמי - שמש רותי 18561 18560  
646 D6N 49.60 חזן יעקב - שגל יפה 14289 9233  
647 X10E 49.53 סימוני שלמה - קוק דניאל 17033 83-8  
648 v7N 49.52 חכימי אהרן - פופלילוב מתילדה 2429 10080  
649 A3N 49.50 חיות אבי - גלזיבסקי ביאנקה 5366 2858  
650 Q5N 49.49 יצחקי שרה - בוך אביטל 18105 6595  
651 e5N 49.48 צור עדנה - קרוגר שלמה 22531 22516  
652 G6N 49.47 ברדה מרסלין - גולדפלם מיכאל 21223 20328  
653 N2N 49.4168 הוכברג אילה - זמר צילה 20120 20092  
654 k2N 49.4167 וילנסקי שרה - מודיורוש מרים 2978 14725  
655 G2E 49.381 בר און גדי - חרמש רפאל 23359 23365  
656 m3N 49.376 גרובר טובה - אלקלעי איזידור 11135 1244  
657 V6E 49.37 ליבסטר נדיה - אורי עמי 798 3135  
658 i1N 49.36 בייצר מוטי - לוי רוני 12001 12052  
659 U2E 49.35 דוד רפאל - סלומון ציפי 12909 21548  
660 Q1E 49.34 צ'סנר צבי - צוקרט אברהם 4466 13123  
661 U5E 49.31 לנגר נינה - חבקין רחל 3255 2152  
662 q9N 49.25 יגלה אליסיה - הרשקו דינה 15866 15136  
663 H1N 49.24 שליט יעל - שליט נחמן 15447 22475  
664 r3N 49.23 בן עמרם כלילה - הירדני מיכאל 7733 12159  
665 a12E 49.212 זמר חוה - זילברברג אסתר 21272 19711  
666 g4# 49.209 נבון אביבה - נבון משה 18090 18937  
667 h2N 49.201 סרוסי דוד - סרוסי אמי 5699 4858  
668 N12E 49.198 אברמוביץ סורין - כרמל אריה 21546 20492  
669 I7E 49.18 פררה משה - איסנר מיכאל 15530 9283  
670 M11N 49.16 זלוף אמי - גואריס כרמית 17742 17792  
671 Q10E 49.13 פרץ יהודה - פופקין בתיה 10198 13811  
672 e10N 49.12 אגמון יצחק - גרינברג דב 20271 17300  
673 B3E 49.09 מראלי טרי - מראלי אהרון 16479 16480  
674 F8E 49.07 פאר מלכה - סילבי וילדר 23251 64-00001  
675 G8E 49.05 לסטר מאיר - רובינוב אילנה 17524 17947  
676 k2E 49.02 דרורי אילנה - דרור נתנאל 6613 10895  
677 C1N 49.00 פלצי יעקב - תורג'מן ארי 16203 16204  
678 t12N 48.98 אפשטיין פרל - אפשטיין רוני 20361 11032  
679 D9N 48.96 לנדאו מרק - אברגיל זהבה 4695 4996  
680 e7N 48.94 דור רולנדה ד"ר - קופר מייק ד"ר 16811 17924  
681 s4E 48.89 בירנבאום מוניק - בירנבאום צבי 5286 5287  
682 i13E 48.870 דרמר שלמה - לייבוביץ אנטון 1911 10306  
683 X3N 48.868 גזית צבי - גור עמנואל 2980 10057  
684 Z5E 48.840 אשר יעל - אשר נחמיה 19892 19893  
685 r4N 48.838 מלצר מרגלית - מלברג לוצ'יה 9174 4018  
686 b3E 48.79 קופר ענבר - קופר מרטין 18904 18905  
687 l5N 48.775 גורדון זאב - מעלם מרים 20068 16299  
688 J7N 48.768 גסנר סידני פרופ' - כהן מוירה 1583 18110  
689 d14E 48.759 שחר מאירה - פרנק רותי 4120 16111  
690 N5N 48.758 פורמן בארי - שי שמואל 21868 19507  
691 v12E 48.76 הירש טוני - איזנשטיין בלה 18170 18169  
692 Q11E 48.75 בורודצקי אדי - קופרשטין מאיר 14378 2753  
693 n18E 48.744 ינון חגי - עצמון נורית 19139 19138  
694 d18N 48.740 סמואלס סידני - גרינשטיין מייק 670 1800  
695 F5N 48.733 לוי יהושע - פרונינה איבגניה 23737 23738  
696 R10N 48.731 אדלר אורי - בז'רנו דניאל 11795 11365  
697 r15N 48.72 ירון בת עמי - ירון צבי 2765 2767  
698 q7E 48.71 קילשטיין לרה - אדם 19587 11-00002  
699 L8N 48.70 זילברשטיין ישראל - גל שמוליק 5793 21067  
700 Q3E 48.68 פנצ'נקו אולג - שורצמן שלמה 17388 16610  
701 P5N 48.61 מנור שושנה - ישראלי יעקב 9727 3694  
702 L2N 48.603 אריאלי אמנון - אריאלי דנה 663 19192  
703 s5N 48.601 בורלא יוסף - חיזקי אסתר 7657 3777  
704 P1E 48.60 קפלן משה - קפלן חיה 3215 3216  
705 f15N 48.59 רונן מרים - פלדבוי גיל 10192 243  
706 s3N 48.5724 אופיר מאירה - גרינברג רבקה 14620 6452  
707 f8E 48.5715 כהן מאיר - נסלרוט אברהם 1037 8393  
708 t3N 48.57 כהן סו - כהן נאדין 92-00028 92-00029  
709 M1N 48.53 קצנברג פולה - רמז יוסף 17183 14974  
710 M12E 48.519 מנור אנדרה - כהן שלמה 9465 11268  
711 p1N 48.517 הדרי מלכה - מרים 15419 28-מרים  
712 u3N 48.507 ביברשטיין אדריאנה - פרי ג'וסי 21241 92-00033  
713 n1N 48.505 שניר חוה - כרמלי נורמה 10043 10046  
714 Y5N 48.48 סבאג מאיר - סבאג דינה 16807 16806  
715 E1E 48.46 סיבוני חיים - קרשין יהודה 17192 3410  
716 L3E 48.45 קורן ליאת - קורן טל 17423 17363  
717 c8E 48.44 אלעד רונית - רואי ליליאנה 18921 18920  
718 E3N 48.41 ויינברג ליאורה - ליאור רות 19886 19157  
719 k4E 48.37 חמו שמעון - טויטו משה 23128 23763  
720 r12E 48.364 זרזבסקי דליה - רובין לילי 16237 16236  
721 g8# 48.363 בר פרדי - רובינשטיין משה 17434 19579  
722 D4E 48.35 אורן מאיר - סמלסון זאב 4676 16117  
723 S7N 48.34 סגלוב חנה - שני גילה 15610 14956  
724 L7E 48.33 רום נתן - בלוך שלמה 19300 19299  
725 O8E 48.293 ברגיל אבי - זיגמן ברכה 4181 20493  
726 O9E 48.290 דגן עוזי - תימן שלמה 15475 15115  
727 O9N 48.289 בן שלום צבי - גורן בן-שלום עמית 6394 6395  
728 m7N 48.28 בשן ז'קלין - אברמוביץ טובה 12825 1670  
729 k11E 48.267 מידן רחל - רדלר חיה 20257 6691  
730 H11E 48.266 רפפורט אנה - בסט רנה 15936 13296  
731 u1N 48.240 סקסון נטע - טובביס אלכס 5458 15895  
732 B4N 48.238 דקל אברהם - דקל יעל 15521 18874  
733 P11E 48.24 צפניה רינה - עוגב גבריאל 18941 19690  
734 p1E 48.191 תלם מלכה - קוטב שושנה 17516 17489  
735 P10E 48.187 טרנר אפרים - אלטמן אריה 1648 2917  
736 L1N 48.18 כפיר שושנה - לוי אירית 15723 17577  
737 p5N 48.14 לביא אריה - תמיר תלמה 18278 18740  
738 L4E 48.11 פרידמן מריאנה - פרידמן הרי 19098 18394  
739 k10E 48.10 בורנשטיין ריצרד ד"ר - אלומות זאב 15516 17661  
740 P3E 48.08 וינשטוק אפרים - ניצן שמוליק 14569 14570  
741 W6N 48.06 פורשר אביטל - פורשר שמעון 17372 16528  
742 V6N 48.05 גלעדי יהודה - סדיס ג'ובינה 3525 14831  
743 O6N 48.04 חסקלסון סידני - שמעוני זאב 19926 78-זאב  
744 u3E 48.03 גדליהו בתיה - גוטמן בטי 14020 17236  
745 J2E 48.01 דויד מיכל - כהן ציפי 16048 14286  
746 I6E 47.996 חלוטה יעקב - לב ברוך 7499 7470  
747 P11N 47.995 ניסר ראובן - קראוס זהר 3812 5736  
748 L5N 47.98 עזרא אודט - בן חיון שלמה 17117 17504  
749 T2E 47.96 עובד אורי - גרוס צבי 18955 17530  
750 i9E 47.904 שניידר טובה - שניידר מיכאל 11949 4525  
751 t2N 47.900 נזרי מרים - נזרי יצחק 5869 5870  
752 a5N 47.8830 נחמיאס נורית - וילנסקי אריה 16268 17210  
753 a8N 47.8826 ברכה ישראל - צימרמן מרקוס 20001 19737  
754 V5N 47.86 רוזובסקי בריאן - שפט ברכה 14307 5164  
755 h4E 47.8244 קריצמן רוני - ארזי זלמן 1714 1711  
756 L15E 47.8239 סקופ אברהם - גינוסר שעיה 8673 12121  
757 s14N 47.821 שושני חנה - סוקולובסקי איטה 11491 15878  
758 N8E 47.820 בנדהיים אורי - טויטו דרור 2102 22395  
759 l2N 47.79 פרידריך סוניה - פרידריך פליקס 15614 15615  
760 B13E 47.770 שפירא אורה - ובר זאב 4844 18866  
761 l10N 47.768 גררה יעקב - גררה בלה 9314 6419  
762 H8E 47.75 ניצן רינה - פרנק ישראל 20459 7994  
763 a9E 47.70 וילנסקי דורה - להב חנה 17211 19726  
764 S8E 47.690 בכר אורה - תדמור סידוניה 2205 4213  
765 g9# 47.686 רוזן אילה - עטר חיים 17430 18666  
766 n2E 47.68 ריפס סילביה - בנימין סלביה 10105 10037  
767 M2N 47.67 בר-שלמה מרים - יוסיפון משה 17741 17739  
768 X12N 47.66 מירה לאה - קינן יעל 9957 10059  
769 O6E 47.65 תמיר סיגל - גוטליב רונן 19421 11703  
770 s15E 47.635 אוציטל לודמילה - זיסקינד אלכס 16430 16589  
771 b7E 47.633 גרימברג יעקב - לוטרמן משה 16374 16057  
772 L13E 47.61 פישמן אדי - ברשוע רן 16060 7811  
773 t7E 47.54 בן דוד יובל - גינוסר איתמר 17852 19061  
774 B14N 47.524 ירושלמי אמנון - דולברג אבי 1557 143  
775 N2E 47.516 ריינהרט מרלן - נתנס מרים 15782 21541  
776 F2E 47.49 רותם שרה - משיח אתי 21437 20118  
777 f5N 47.48 עינת צביה - שטרסמן ריטה 10875 3577  
778 W1E 47.41 שי אלדה - ליבסטר בני 17877 3642  
779 b6E 47.39 רוזנפלד ארז - קירשון יפים 15129 14225  
780 S12N 47.36 פולני באטריס - אביגדול אלכסנדר 3097 2694  
781 E7E 47.34 בר חן הני - בנבג'י מרגלית 15519 14149  
782 i6E 47.32 קוגן זאב - גונן שרה 13018 5363  
783 f2N 47.27 שניצר אריה - יפה אורי 7722 12106  
784 o4E 47.26 אלקלעי משה - גולדברג חנה 21482 9814  
785 K2N 47.252 הילזנרד אנני - הולינגר אבי 5598 20847  
786 p3N 47.246 בן מרדכי עמירה - לנג יפה 2689 1296  
787 H9E 47.23 שי עמנואל - דר צבי 16045 16898  
788 r6N 47.22 מינזלי אאידה - Stanca-Yass Geza 3118 ROM00024  
789 A6E 47.17 קצמן חנה - המר אילנה 16578 13180  
790 n15N 47.16 פז שרה - חוף מלכה 8631 5536  
791 j3N 47.14 וסרשטרום איירה - פלדמן טלי 262 21152  
792 F11N 47.13 לב לייה - נקר לינה 20098 13999  
793 A4N 47.124 רינת יגאל - רינת דיאנה 12368 12367  
794 N1N 47.122 גוטליב מגי - קרמר הדסה 20495 8527  
795 i15E 47.1057 בר רבקה - ארזיל אתי 4002 6825  
796 U5N 47.1055 שמיר רחל - חילביץ אבריל 3270 3297  
797 B10N 47.088 רונן ליאורה - וזינה אורי 1253 14064  
798 V9E 47.087 גרינברג שלווה - בלס יוסף 6230 14652  
799 X10N 47.06 ברימברג יעקב - פז סיבוש יוספה 9956 10060  
800 n13N 47.054 יוסף מוריס - טודרס בתיה 5479 9428  
801 A1N 47.052 סבירסקי מיקי - לנדה בני 37-00001 37-00002  
802 L9N 47.05 רוגוב שעיה - ארז ניצה 16095 19084  
803 L6N 47.033 פקר עתליה - אריק 17786 29-00001  
804 s5E 47.031 אשכנזי אורי - אשכנזי אלגרה 18326 18325  
805 e12N 47.012 וסרמן סורין - פרץ חוה 10889 13360  
806 p4E 47.008 אלחנתי דבורה - גרזון יהודית 18964 21817  
807 v2N 46.99 גולני לילי - מרקוס עמירם 1401 13526  
808 F12E 46.96 נאור פנינה - לביא מרים 12721 18365  
809 v3E 46.94 נאור גליה - Caspi Al 9642 USA00002  
810 e14N 46.878 גורן עדה - לוין דוד 3175 7333  
811 K11N 46.875 גני רותי - ביגר כרמלה 23011 23012  
812 K1N 46.873 רטנר דוד - רטנר פיליס 14538 14530  
813 o2E 46.867 זלאיט לבנה - חליפי לידיה 2782 10704  
814 Q8N 46.819 יונה מזל - נשיא מזל 19056 14521  
815 J13N 46.816 ניצן אדם - בר-נתן אהרון 3751 13760  
816 n9N 46.81 וקסלבאום אבנר - דגן יעקב 12406 3017  
817 d3N 46.80 טייטלמן בת-שבע - כהן אסתר 10338 9094  
818 L11E 46.76 בארי דפנה - וייס משה 20836 21397  
819 S15N 46.748 הוכברג אריה - הוכברג אבלין 5406 5407  
820 Y7E 46.747 גולן אודי - ורסנו יצחק 2181 5349  
821 n16N 46.75 גולדן אילנה - גולדן שמואל ד"ר 5728 5729  
822 O8N 46.742 ברוצקי יצחק - חרובי עופר 16083 21755  
823 o15N 46.739 עוזי - ורדה בראל 33036 33037  
824 Z4E 46.704 זיו ישראל - בורק לואיזה 4584 16162  
825 G9E 46.696 לובצקי חנה - ירקוני אברהם 22664 8039  
826 o15E 46.68 ארנון גדי - דנציגר אלכס 4592 3258  
827 j4N 46.64 ציון גל - אפרים דוד 21163 21155  
828 n6E 46.632 פלג אשר - גרתי אברהם 11966 10033  
829 d4N 46.626 פרץ אורי - מסייס טרי 20912 19003  
830 p4N 46.605 זוהר לילי - גומא מרים 18966 20303  
831 h9E 46.597 פישר חיים - וולך הוגו 6039 21587  
832 D8E 46.59 דקטר בלהה - קיסרי נסים 17488 12577  
833 i14E 46.54 וולך הליין - למפרט אברהם 5440 15247  
834 b8N 46.52 אביב סבינה - אביב יוסי 13005 13006  
835 m10E 46.49 מינצר רחל - ענבר נעמי 17270 16759  
836 O2E 46.481 שטיין נורית - יערי מירה 23558 78-0  
837 t14E 46.480 Kenner Laura - Kleinman Debra GBR00051 GBR00052  
838 s2N 46.478 נחמיאס סימה - נחמיאס יצחק 17001 1945  
839 u15E 46.45 פרדו מטי - פסח רחל 22323 92-00023  
840 e8N 46.423 פולק אוסקר - טל יוסף 1061 6585  
841 Y8E 46.419 רוכמן שמעון - רוזנברג דב 21-476 17476  
842 o5N 46.40 הלל דן - רקובסקי צפורה 14302 15717  
843 d15N 46.37 גרוס לאה - פולק אלישבע 7794 14428  
844 J3N 46.36 לוי יוסי - הירש הלן 10400 12658  
845 u2N 46.35 אינגבר יעל - לוין אסתר 5979 7584  
846 Z3N 46.34 זרצ'ני משה - מיכאלי יורם 1643 10295  
847 e1E 46.24 קוסטו יצחק - גריזים יורם 13355 11120  
848 u11E 46.184 צבעוני פנחס - בליקוף אידה 5435 23042  
849 N7N 46.177 עסיס נופר - קופליוביץ חיה 15151 18693  
850 f4E 46.162 בן-דוד רוני - לייכטנר משה 7728 10893  
851 K7E 46.161 באבד יצחק - חיימוביץ ולריו 11010 19234  
852 D7E 46.15 סיבוני עמוס - אליעזר אברהם 20851 23438  
853 E5E 46.14 אמסלם קלודין - אמסלם אלברט 19890 19891  
854 I4E 46.13 בן עמי ז'קי - רוטברט רינה 16885 14190  
855 F10E 46.055 ניצה קפלן - עזרי אתי 23800 20112  
856 U9E 46.051 קפנר פנינה - קפנר משה 22986 22985  
857 C2N 46.02 לוינשטיין מרים - מרקמן ודים 6420 14615  
858 D3E 46.01 שאול מרקל - רחל 71b01 71b02  
859 D6E 46.00 ויינברג ז'נט - טור יגאל 13913 968  
860 f16N 45.99 לנדאו גדי - ג'קמן לילית 60002 11161  
861 A1E 45.96 בכור גניה - בראון ליליאן 19092 18910  
862 h4N 45.95 בר יצחק - קפלן דביר 2294 10650  
863 G4N 45.93 וולפגור אתי - עוזי בן חיים 20331 39905  
864 R9E 45.912 ברומט אברהם - דיגה שמשון 13569 6035  
865 Y6E 45.909 קליין נאוה - טל טובה 23047 23045  
866 F7E 45.89 לבוצ'ניק מרטה-רוזה - לוי-קרסו רבקה 17095 17987  
867 f6E 45.872 יגודה טומס - רונן בני 12107 10193  
868 c7N 45.867 קרים מלקולם - גילד הנרי 12864 15359  
869 T7N 45.862 הולצר קלרה - אזולאי אורי 11280 11279  
870 B9N 45.858 תקווה - חוה 31-00004 31-00005  
871 e13E 45.85 שטאובר אריה - סגל שי 22530 18538  
872 n1E 45.82 פלד מאיה - שפלר עפרה 14040 13187  
873 v1E 45.809 פשה רוני - גליקסמן דודו 7371 11560  
874 g12# 45.808 קריספין סוזן - שוייצר רוזי 18096 18097  
875 n15E 45.79 צפריר חיה - ניסן דליה 9697 9151  
876 L10N 45.77 שרון מוניקה - קרמרמן רותי 19074 20362  
877 v9N 45.75 Said Sydney - Chiche Gerard FRA00294 FRA00295  
878 W2N 45.74 גל מור יוסף - לבל יורם 1230 3726  
879 E1N 45.66 גולדמן שירי - בן אבו שרה 16368 16367  
880 D10N 45.60 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 3354 970  
881 d11E 45.59 צור שרה - לרנר יעקב 16110 17728  
882 h3N 45.58 גיברשטיין מושקו - רפופורט מיכאל 16177 12929  
883 N4E 45.57 סקגין מיכאל - שילמן בוריס 15593 14517  
884 U7N 45.54 מושינסקי דורון - לוי דניאל 22994 22990  
885 I3E 45.514 טל נתן - שניידר ישי 18156 17643  
886 e3N 45.513 קוטנר מנחם - כהן ירדנה 16010 12075  
887 J12E 45.51 ליבמן משה - צראף יהודה 12805 16745  
888 n14E 45.478 בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה 12515 12514  
889 c2E 45.475 בן ארי דן - שטיינמן יצחק 8356 5878  
890 B6E 45.47 גרינהוט ארוין-אליעזר - רונן יהודה 3438 2598  
891 B3N 45.46 גוראל נירה - רוזנברג צביה 18551 18378  
892 t2E 45.434 ביאליסטוק ביאטריס - שונפלד ג'ודי 14332 92-00027  
893 Z1E 45.432 רוזנפלד מאירה - חסין נטשה 19368 19019  
894 T4N 45.43 גולדשמידט גדעון - =F9=F0=E9=E9=E3=F8F0=E5=F8=E9=FA 18736 002  
895 s6N 45.42 דויד סילביה - פאור שירי 18006 6400  
896 Q2N 45.39 יאיר יוסף - לדרמן גילה 6432 19545  
897 d13N 45.385 טובול דניאל - סלע חגי 2604 1817  
898 H5N 45.376 ברסלר שלמה - בן-יוסף אברהם 5764 6847  
899 m7E 45.35 מרום רחל - ענבר יעקב 18530 18532  
900 Y3N 45.27 לזרוס לילה - מימון אלנזר לאה 18623 19524  
901 t13N 45.25 Kimche Paule - Lorek Gerard FRA00144 FRA00291  
902 l1N 45.2274 מוהבן דוד - מוהבן אביבה 17637 17636  
903 N6N 45.2269 מיכאלי ישראל - ויינר שפרה 3281 21538  
904 R1E 45.20 רובינשטיין משה - מנחמי אבשלום 8068 3103  
905 P5E 45.13 אלון משה - גשייט עמרם 16771 1684  
906 E2N 45.102 צבי גיל - מרמר הדסה 21731 15494  
907 o14E 45.101 ברש אהרון - גרסטן רינה 23121 21734  
908 m11E 45.10 אלעזרי פליציה - גז חנה 6601 20071  
909 U6E 45.07 ברנשטיין שלי - ויסנגרין תמר 3254 8724  
910 V4E 45.05 גרייצר יאיר - נמט שלמה 500 8240  
911 E11N 45.041 רז מזל - רז ניסן 14589 15461  
912 I2E 45.038 כץ שושנה - זילברמן מאיר 15890 15035  
913 s12N 45.03 מלמד רות - מלמד אהרון 14117 14116  
914 j9N 45.02 קולנדר אתי - גולדשטיין אריה 8051 702  
915 X2E 45.01 אליוביץ עליזה - עדין סאלי 16173 18164  
916 a13E 44.98 שביט גל - רבינוביץ סתיו 21029 20439  
917 r2E 44.97 אדמס ג'ורג' - אדמס שובל 19049 21243  
918 v8N 44.94 Bloom Patsy - Duke Rachel GBR00007 GBR00027  
919 e16N 44.905 גושן יוסי - גרוסמן נחמה 17832 20374  
920 e7E 44.900 שרר אתי - ריישר בלה 16826 16825  
921 j7E 44.87 סגל שרה - אמיר דורית 17420 16260  
922 L8E 44.825 אל על גבי - יליסמלסקי 17405 23718  
923 i7E 44.824 גורדון אושרה - הנר ארז 16378 9643  
924 c3N 44.755 קורן דיאנה - לייקין יהודית 14993 14212  
925 U7E 44.752 לוי מלכה - ברנשטיין הרברט 16070 3253  
926 Z10E 44.70 וייס יהודה - ברקלי יחזקאל 9132 8602  
927 C9N 44.69 פירוז אסתר - זמיר מירנדה 18167 13969  
928 X9N 44.64 לשם צבי - קמינסקי גלעד 1875 5660  
929 B15E 44.620 סודי אהרוני - ארגוב אילנה 31-00006 31-00007  
930 O2N 44.615 מאיירס דניאלה - כהן גולן 11156 15779  
931 m4E 44.61 עזרן רחל - שקד נינט 20251 21091  
932 H10N 44.59 ינובסקי טובה - גכטמן ג'קלין 19630 21468  
933 K3E 44.562 עמית אשר - פזי זהבה 17016 17975  
934 D5E 44.559 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 14915 14235  
935 K3N 44.53 הרץ צפורה - רובינזון ברברה 4138 13836  
936 v7E 44.52 בוגנים אתי - גספר נעמי 17901 92-00024  
937 k4N 44.504 כהן איציק - שפרן אגי 11805 17035  
938 B5N 44.500 שלומי יאיר - הרץ רוג'ר ד"ר 1976 5886  
939 M5E 44.499 קולקר ורד - רוזנפלד נחמה 19776 19101  
940 l7E 44.49 גלבוע נחמה - עוזר ויקטור 20925 20533  
941 l2E 44.48 צויבל אידה - שפר מרים 13891 18190  
942 Q13E 44.42 רינג מרדכי - רובינשטיין ישראל 192 11592  
943 E7N 44.40 אנידי יעקב - שילה ראובן 7467 17368  
944 E15N 44.33 לוי שרה - לוי אילן 19957 20509  
945 Q8E 44.30 מילר משה - מילר חיים 18412 11798  
946 C6N 44.27 כהן אסתר - סגל חוה 19184 9770  
947 M12N 44.26 גלבאום דורה - גלבאום גד 17264 17263  
948 R4E 44.19 יקים דוד - וייס אורי 3286 12091  
949 J9N 44.16 קלותניק ברל - בורקו יפה 20137 6746  
950 V3N 44.15 אדנבורג שלמה ד"ר - גלפסקי יצחק ד"ר 3739 3180  
951 j8E 44.14 מאיר אברהם - מאיר דבורה 17981 17982  
952 q3E 44.10 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 1213 19062  
953 s1N 44.09 גרינברג גל - גלגור אורי 15138 20367  
954 l8N 44.080 אשל יפה - נקר בני 15645 16097  
955 L10E 44.075 שלח אליהו - רבינוביץ קרלוס 19174 18397  
956 B2N 44.01 פרי רחל - פרי יצחק 8494 8495  
957 G7N 43.99 בן טובים ארלט - גולן רחל 16036 20408  
958 j4E 43.949 מינסקי מנחם - מינסקי אסתר 16289 16288  
959 b1E 43.945 סרדס ניסים - פסטרנק אנדרי 16059 7081  
960 W1N 43.94 איצקוביץ צבי - וידבסקי מיכה 4337 5856  
961 Z1N 43.89 סמואל לרי - מזרה יונה 19144 17679  
962 R3E 43.835 פנקס לילי - מזרחי יצחק 1999 3579  
963 O1N 43.832 שבירו גדי - פריגל דוד 11687 5922  
964 f3N 43.82 לונגר ניצה - גולדברג אביבה 13863 60001  
965 H1E 43.81 ורם מנחם - גולן רחל 6393 7160  
966 T3N 43.80 גולדשטיין אפרים - זיו ישראל 1719 14146  
967 t6E 43.78 חריש שרה - פרנק יוסף 17825 5364  
968 f3E 43.77 לבנת טובה - נוחיאן עזיז 9115 5116  
969 U8E 43.75 אבירי עדי - קרני סמדר 23153 23431  
970 F6E 43.700 זלקר יואל - חליו אליהו 15091 16599  
971 M8N 43.698 קרני בלהה - גורשניק יונה 16043 16215  
972 A7E 43.69 קוזיק סוניה - אדלברג הרי 20776 18728  
973 v10N 43.65 בורנשטיין לימור - הראל אילנה 21456 21457  
974 i16E 43.59 מזרח עפרה - מזרח איתמר 10814 10813  
975 V8E 43.51 רייכמן ברכה - בנארצי תמר 747 1009  
976 U4N 43.44 שור אמנון - פלג ורד 2153 23096  
977 e16E 43.41 מרסל ישראל - מרלינסקי מוטי 22523 18667  
978 r14E 43.40 גורן רחל - ממרוד מרסל 15014 15013  
979 O1E 43.35 עוזר מיכל - גלאור אלכס 16079 17575  
980 P3N 43.32 בונשטיין עפרה - שחר חסידה 7046 7059  
981 i5N 43.28 זהבי יוסף - אביזמר פני 13806 5090  
982 H5E 43.27 פורם פרידה - לויט יולי 4912 3566  
983 R7E 43.26 גרג'י צבי - חדידה יוסי 1303 9419  
984 v15E 43.23 פרי יהודית - פרי שלום 960 961  
985 d13E 43.222 צור דוד - צור יהודית 9288 9373  
986 P6N 43.221 צורי נסים - בלום אבשלום 1241 1109  
987 t3E 43.21 הירש הלן - גרינשפן מימי 12658 92-00030  
988 r5N 43.20 רובין דורית - שטרנפלד משה 22386 12250  
989 o14N 43.189 גרוס פנינה - גלזר בלה 3153 54  
990 G5N 43.185 ליפין סוזי - רוס חנה 4923 3302  
991 o9N 43.164 רוסלר אמנון - שניידר אבי 4373 4821  
992 M5N 43.163 רום מיכל - מזרחי יפה 3406 9032  
993 v14E 43.152 אפשטיין צבי - אפשטיין שרה 21254 21255  
994 r9E 43.149 גולדשמידט נתן - סינמליה סיקו 2929 2907  
995 T1N 43.114 גד עמיאל - נביא יהודה 1712 15307  
996 o7E 43.112 מאירוביץ בתיה - אדמתי שושנה 17331 14488  
997 m2E 43.10 בלקירש חנה - פרלסקי אסיה 20536 14720  
998 p2N 43.08 שמיר יגאל - קירשנבאום אנה 18735 20712  
999 J1E 43.00 שוורץ ברברה - ליבוביץ דוד 16744 18294  
1000 r8E 42.99 הרץ רבקה - ששון נאוה 21735 92-00018  
1001 s1E 42.98 רוזנטל לי - סוסמן אילנה 18264 6681  
1002 K10N 42.97 ליזרוביץ דן - שמוקלר גבריאלה 2835 2530  
1003 c9E 42.95 לוי שולמית - כהן חיה 19451 8777  
1004 d9N 42.882 מלק נעמי - פנחס תחיה 14101 4562  
1005 E17N 42.880 לוי רותי - נועם גבריאל 17353 16505  
1006 v13E 42.82 יניב יצחק - בצרי שאול 20123 12874  
1007 h9N 42.77 נווה מרדכי - קרול דוד 2993 7402  
1008 n13E 42.75 אורון דוד - בילגוראי שרה 3379 12562  
1009 s8E 42.74 אלנברג אילנה - זיגלמן שרה 16113 17730  
1010 B7N 42.735 אבידן לאה - בוקששטר שירה 13483 9338  
1011 o3E 42.728 בן-גל יצהר - פאול לב 14762 33021  
1012 g13# 42.716 פרבר גיורא - ידגר רפי 18094 23565  
1013 r10E 42.715 רומנו שפרה - רומנו רפי 5413 1912  
1014 q3N 42.69 גורטנשטיין פני - בן דוד נאוה 14438 15913  
1015 t11E 42.40 Ranaret Madeleine - Agou Lucien FRA00296 FRA00297  
1016 G5E 42.24 אברהם אהוד - זהר אבן צור 21467 39938  
1017 f1N 42.19 הלפרן בלהה - וארס אלי 13944 60000  
1018 U3E 42.16 בן-סיני דב - ברושי אריה 18952 18079  
1019 F3N 42.12 איציק אבידן - נוה משה 64-00002 23328  
1020 P2E 42.114 ענתבי רחל - ענתבי יגאל 10273 10274  
1021 m8E 42.108 מרום יוסף - כפיר דובי 18529 19249  
1022 E13E 42.08 קולודני אמירה - מרין רחל 14967 16371  
1023 T2N 42.07 מעוז בני - מעוז דפנה 22572 19370  
1024 L14E 42.02 ברדוגו חיים - עמר ג'ו 10697 19297  
1025 b4E 42.01 טרופ יצחק - פסטרנק אסתר 1048 18426  
1026 s14E 41.97 פרימן רחל - וייס אמיליה 92-00025 92-00026  
1027 t1N 41.90 אסרף אורי - ארז אייל 14239 16440  
1028 e10E 41.87 טשבייני יעקב - הבדלה רוני 10020 3310  
1029 v10E 41.85 בר אדון שלמה - אלקובי רגינה 7496 14790  
1030 m6E 41.75 לרר ישראל - שמחוני משה 16603 16761  
1031 D5N 41.66 מזרחי אלי - כץ אברהם 15380 3353  
1032 g1# 41.57 פילפסבורן דניאלה - תמיר עלית 18093 18101  
1033 d9E 41.53 שפרינגר נילי - הרפז קטי 17954 17376  
1034 d10E 41.512 בנו ורה - אביטוב טובה 14792 16108  
1035 K8N 41.507 אבידר אופליה - אורון רות 18947 18699  
1036 Z3E 41.41 פנסקי יעקב - אטלי סילביה 15430 15457  
1037 E17E 41.39 המנחם שושנה - אריה פאר 20549 23622  
1038 B4E 41.34 מימון מרים - כהן דן 16471 15924  
1039 u8N 41.33 Ghouzi Roger - Lebahanne Colette FRA00104 FRA00156  
1040 r11E 41.31 דוזה רות - דוזה אליעזר 2032 2031  
1041 d3E 41.23 נוי לאודין - גונן זויה 22002 22366  
1042 N11E 41.02 סביר אירנה - בלומשטיין נחמה 0005 00001  
1043 m5N 41.01 לצמן לילי - גוצ'ק אדוארד 15121 15126  
1044 Y3E 41.00 דונצ'ס דוד - בן נאים דוד 21296 15440  
1045 J2N 40.98 גל מאיר - דגן גדעון 15733 11130  
1046 N12N 40.97 פרי מייק - ויויאן 16827 007  
1047 v11N 40.71 כרמי כרמלה - סגיב מירה 2804 9011  
1048 k5E 40.70 מחלב צ'רלי - קינן יוסי 21870 21858  
1049 u5E 40.64 דוד ז'אן - סוחר יצחק 12311 14554  
1050 t5N 40.544 זיגלמן יוסי - יצחק אליעזר 22005 17956  
1051 M10N 40.538 נוימן יוכבד - בן יאיר שירלי 15789 17665  
1052 c8N 40.52 ממן מתי - קורן ניסים 19137 14994  
1053 W2E 40.44 וקנין מיכה - רוזנברג שרה 5871 4795  
1054 U8N 40.3884 אלוני יעקב - ארדיטי רון 22978 22980  
1055 h6E 40.3881 דורון יהודה - אורנשטיין חיים 12926 8120  
1056 u13E 40.33 אוסאמה דניאל - סנה צבי 23682 92-00022  
1057 l3E 40.273 אלפר אלינור - פדר טובה 19114 13847  
1058 E2E 40.270 פורת רחל - פורת ראובן 22538 23066  
1059 G10E 40.16 לוסקי שושנה - גולדברג עדנה 19632 19631  
1060 i14N 40.150 ויסמן צבי - גוזלן משה 19267 19264  
1061 t8N 40.149 רגב אלה - שש דוד 19978 22405  
1062 a3N 40.14 שרון זמירה - אביהו 19117 אביהו  
1063 K2E 40.11 נביא רות - קון יהונתן 15308 12073  
1064 Q9E 40.10 שואל חיים - טילוביץ יצחק 11360 11794  
1065 s3E 40.094 אפרתי יעקב - כהן ישע 1729 1726  
1066 o5E 40.087 גור לאה - עדנה מרגלית 12169 17159  
1067 j1N 40.07 אלון יהודה - טל אריה 4176 19462  
1068 g10# 39.976 רז תרצה - פורת אריה 23566 18173  
1069 t9N 39.975 ויטמן גניה - ויטמן איזידור 12486 17573  
1070 J1N 39.958 גלבוע דנה - סלע עידית 19068 19069  
1071 G9N 39.957 לוינגר חנה - שפט חנה 10156 14990  
1072 b3N 39.94 רוזנצויג ויקי - רחמים אסתר 18421 18422  
1073 u4E 39.81 קפלן טלי - לביא נירה 14642 14641  
1074 D7N 39.79 בלום זהבה - ריצ'קר נשמה 21704 21705  
1075 r7E 39.78 דינור ציפי - שריבר פרידה 19942 19943  
1076 F11E 39.75 וולקוביץ יעקב - לוי-קרסו אריה 1619 17986  
1077 X1N 39.49 צביאלי רות - דולב גאולה 4717 10058  
1078 s12E 39.43 Sultan Perla - Karoubi Daniele VEN00013 ROM00011  
1079 j9E 39.38 רייכמן יצחק - גרנות אילנה 23349 21167  
1080 I10N 39.37 קליימן מוטי - מרדכי יונתן 7472 22615  
1081 b4N 39.28 פביאן מיכאל - פביאן ירדנה 5794 5795  
1082 M3N 39.18 וייס טובה - זומר אהרון 56-8 56-32  
1083 F10N 39.16 צבר בעז - פומרצקי מאיר 20109 20106  
1084 e11N 39.14 שי - אבי שאקו 79-048 79-047  
1085 u10N 39.12 ליבוביץ שמואל - בלסיאנו אלי 6976 19067  
1086 d15E 39.08 כהן מרגלית - בן צור דינה 15343 15342  
1087 d10N 39.02 לב רבקה - שפיר ברוך 12682 18984  
1088 P7E 38.99 אלקלעי אווה - בלום רות 3214 3223  
1089 a2N 38.98 זילברפלד שמואל - זילברפלד אברהם 19753 20681  
1090 E14N 38.89 רומן ציפורה - פרסבורגר ברוריה 15864 15865  
1091 T8N 38.87 משכית יאיר - לחמן נעמי 14193 6675  
1092 Y1E 38.81 נוימן אוה - שורץ תמר 18052 18111  
1093 J8N 38.65 בצלאל רות - אופיר אסתר 7549 14731  
1094 I3N 38.61 גיז עליזה - בי הופמן 14639 42-00002  
1095 X6N 38.59 קמינסקי חנה - אשכנזי יצחק 14991 14550  
1096 i15N 38.54 טופז דוד - פואה דורית 5142 11064  
1097 d17N 38.53 בלוך ברוך - ראובני יהודית 19426 14198  
1098 I11E 38.50 בליליוס אסתר - פרנסין 18634 42-00001  
1099 B15N 38.47 יסטרוב יהודית - שוורץ זקלין 1591 4758  
1100 L3N 38.46 ברט יורם - טולדנו חנה 14358 12833  
1101 X6E 38.32 גרבלי שולה - פאר דליה 15143 18239  
1102 a6N 38.314 אנטלר אהרון - תבורי דב 19710 18351  
1103 k7N 38.308 רוזנברג פרץ - רוזנברג שולמית(אושי) 6965 6968  
1104 a9N 38.15 זהר שרה - קלפקה חזי 10958 20017  
1105 a11N 37.94 דינוביץ חני - רמר אסתר 19727 19712  
1106 S8N 37.893 מזרחי יהודית - קונסטנטין נעמי 2524 547  
1107 A2E 37.888 וקסלר ברנרד - נעים אבי 6344 37-00003  
1108 S5N 37.83 ישראלי עמיר - קרנבסקי מרק 844 20733  
1109 f2E 37.76 ולטר עופר - קוליש חנן 17576 17574  
1110 q8N 37.60 עוזיאל רחל - אגוזי יואלה 14010 11900  
1111 t5E 37.45 רן שמחה - בז'סקי חנה 18625 92-00017  
1112 m3E 37.43 כפיר שרל'ה - שקד דליה 18224 16763  
1113 u12N 37.23 Vodukova Ludmila - קופנס שושנה BLR00020 20895  
1114 B13N 37.214 הוכשטד צילה - שקד רחל 14735 9175  
1115 a12N 37.207 ברנע גיורא - צור דן 21424 21432  
1116 c7E 37.19 לוי אני - עזר אברהם 18226 18227  
1117 k8E 37.12 שקד ציפי - גבעון בת שבע 14803 16006  
1118 e4E 37.10 היידי - ברטולד 0014 0015  
1119 s13N 37.09 שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם 23583 22778  
1120 s9E 36.86 צוכנה אילנה - צוכנה יוחנן 17912 17913  
1121 G10N 36.85 קדר עמוס - ירקוני דליה 23373 39932  
1122 l6E 36.78 ליפצ'וק חנה - תל שחר מתוקה 22039 16604  
1123 K9N 36.749 קופמן רחל - חיינה מרדכי 16024 14979  
1124 c3E 36.746 סולם ורדה - קרמר זלדה 13093 19997  
1125 M9N 36.74 וינטראוב נאוה - כהן אלי 20078 11181  
1126 X7E 36.63 ברקב צביה - פרטי שרל 14086 14085  
1127 p8E 36.61 גרץ דניאל - גרץ סימה 18973 18957  
1128 p7N 36.37 אורן שולמית - אורן איתן 18645 22631  
1129 P12N 36.29 הרצוג זהבה - מגן רחל 12645 18701  
1130 P14E 36.16 טבשי חיים - סולומון מייק 2920 2600  
1131 D8N 36.12 ויסמן אלי - ויסמן חנה 22762 22763  
1132 r8N 36.02 דוד דבי - סרגה לאון 18018 18118  
1133 N4N 35.92 מולכו מירה - שילה 14515 001  
1134 Y1N 35.83 ספיר צביה - אליצור רפי 18621 20299  
1135 H7N 35.73 סקלקה אביבה - סקלקה מוטי 8793 8794  
1136 Z7E 35.55 גל ענת - ניב תורית 19854 18116  
1137 u10E 35.42 אוקון הדסה - דיסטלר רחל 21447 17837  
1138 F5E 34.790 ריזל חיה - נאור אמיל 22048 20115  
1139 f8N 34.786 זמש משה - אדיב יוסי 12249 416  
1140 r7N 34.53 עופר ענת - סער ליאורה 21453 21449  
1141 r4E 34.52 Winton Sharon - Waterman Joanne GBR00113 GBR00109  
1142 s13E 34.49 Alloul Genevieve - Alloul Joseph FRA00006 FRA00007  
1143 e11E 34.25 נורית - דן 0003 0004  
1144 d6E 34.22 אלישע יוליה - אילן טילי 13516 13519  
1145 a13N 33.88 צוויג חיה - ניצן מרים 21407 21413  
1146 S2N 33.61 צמח יהודית - גולדברג אידה 15599 15305  
1147 t10N 33.38 בר-און צפורה - קולקר סריטה 13827 12109  
1148 O7N 33.07 בנדקובסקי רחל - בז'ה קולט 23560 78-4  
1149 N11N 32.89 הולנדר קלרה - קושינצקי דבורה 0007 0006  
1150 Q7E 31.68 נגיד מיכל - בן יוסף יצחק 6593 10248  
1151 T6N 30.52 שמש אילנה - פריטש צפורה 3445 6069  
1152 N10N 30.07 חבר סיגל - גודר שמעון 23546 0008  
1153 v11E 29.85 מסעוד אהובה - רוטמן מרים 21443 21450  
1154 v12N 29.03 Lawson Elaine - Platt Philip GBR00115 GBR00071  
1155 u7E 28.74 אלישיב מירה - פיוק אסתר 20507 21517  
1156 C10N 28.55 מזור רוזה - דויטש מרגלית 20593 3243  
1157 t15N 27.94 Benabou Janine - Benabou Michele FRA00292 FRA00293  
1158 C1E 26.84 פרלמוטר דניאל - ברוך דדון 6418 7500021  
1159 t4N 21.31 סולתון יוסין - עזות מארי קלייר 92-00031 92-00032  


מקדמי סקציות

תוכנית חישובים: אסף עמית 2013 ©
מספרמקום משחקמקדם רמה תיקון סקציהתיקון פרטני
  ממוצע ארצי 10.79
25 כפר סבא 16.56 3.00 1.030
26 כפר סבא 15.78 3.00 1.030
1 אביבים 15.05 3.00 1.030
22 חיפה כרמל 14.40 3.00 1.030
45 רמה"ש 13.53 2.74 1.027
48 תל אביב 13.29 2.50 1.025
39 קריות 13.03 2.24 1.022
38 קיבוצים דרום 12.84 2.05 1.021
21 חולון 12.58 1.79 1.018
36 סביון + ק. אונו 12.56 1.77 1.018
15 ויצו פ"ת 12.38 1.59 1.016
9 גבעתיים 12.35 1.56 1.016
29 מ. הברידג' י"ם 12.26 1.47 1.015
10 גת ירושלים 12.18 1.39 1.014
27 כפר תבור 12.00 1.21 1.012
46 רמת גן 11.94 1.15 1.011
41 רחובות 11.52 0.73 1.007
20 חולון 11.23 0.44 1.004
11 הדר כ"ס 11.20 0.41 1.004
31 מת"ב הרצליה 11.16 0.37 1.004
5 באר שבע 11.16 0.37 1.004
33 נהריה 11.08 0.29 1.003
4 אשדוד 11.05 0.26 1.003
52 אילת 11.00 0.21 1.002
18 זכרון יעקב 10.97 0.18 1.002
3 אבן יהודה 10.87 0.08 1.001
35 נס ציונה 10.81 0.02 1.000
6 בית בלגיה 10.47 0.00 0.997
23 טבעון 10.35 0.00 0.996
53 אילת 10.28 0.00 0.995
32 מועצת יואב 9.89 0.00 0.991
50 אילת 9.73 0.00 0.989
44 מ. ספורט ראשל"צ 9.65 0.00 0.989
43 מ. ספורט ראשל"צ 9.50 0.00 0.987
49 אילת 9.45 0.00 0.987
12 הרץ 9.27 0.00 0.985
28 כרמיאל 8.93 0.00 0.981
13 השרון 8.90 0.00 0.981
17 מודיעין 8.59 0.00 0.978
47 רקפת טבעון 8.38 0.00 0.976
40 ראש העין 8.00 0.00 0.972
51 אילת 7.80 0.00 0.970
30 מושבות שמריהו 7.77 0.00 0.970
16 וקס רחובות 7.60 0.00 0.970
37 ערד 7.38 0.00 0.970
24 כפר מרדכי 6.33 0.00 0.970
8 ברידג' טיים 6.10 0.00 0.970
7 בית מכבי ראשון 4.42 0.00 0.970