התאגדות ישראלית לברידג' - סניף מרכז ההתאגדות

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

מושב:1 מתוך 1 תאריך: 17/11/13

סקציה 1 - אביבים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
15 1 A9E 68.45 לידור אורן - לונשטיין אילנה 1233 11050 15 7
19 2 A4E 68.04 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 55 19200 12 6
31 3 A9N 66.01 שוחט תמר - קראוס מיקי 1354 2832 10 5
72 4 A8N 62.82 לביא משה - רשף אופיר 364 13301 8 4
86 5 A2N 62.24 דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי 11054 10316 6 4
108 6 A11N 61.27 שליט בועז - אבידור יהודה 5341 6886 5 3
138 7 A10E 60.33 דורון רון - גנס בוב 4500 113 4 3
163 8 A3E 59.59 כהן דני - בלאט אמירה 3867 14059 3 3
174 9 A7N 59.27 גרוסמן אנגלה - אברהם טניה 4205 5465 3 3
266 10 A5E 56.95 לובינסקי יובל - לובינסקי אורנה 715 19471 2 2
299 11 A5N 55.99 לב דורית - רול יוסף 13579 9402 2 2
350 12 A6N 54.91 מיימון סאייג - רסין רות 17025 9040 1 2
408 13 A3N 53.98 חיות אבי - גלזיבסקי ביאנקה 5366 2858 1 1
423 14 A10N 53.76 עירון אהובה - טיקוצינסקי מלכה 8830 8643 1 1
681 15 A11E 49.28 וינגולד עזרא - כהן שירה 4064 14618   1
881 16 A4N 45.60 רינת יגאל - רינת דיאנה 12368 12367    
900 17 A1N 44.92 סבירסקי מיקי - לנדה בני 37-00001 37-00002    
944 18 A6E 43.65 קצמן חנה - המר אילנה 16578 13180    
1037 19 A1E 40.44 בכור גניה - בראון ליליאן 19092 18910    
1077 20 A7E 38.17 קוזיק סוניה - אדלברג הרי 20776 18728    
1137 21 A2E 33.06 וקסלר ברנרד - נעים אבי 6344 37-00003    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 3 - אבן יהודה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
60 1 B1E 63.38 ידלין ישראל - שדה איציק 468 10641 20 4
66 2 B11N 63.22 עופר הנרי - שחורי נילי 5664 5020 16 4
132 3 B9E 60.48 ויליטובסקי ראובן - כץ יעקב 2701 3202 13 3
139 4 B2E 60.32 שטראוס-תבורי מיכל - שלמה שגיב 17594 31-00001 10 3
215 5 B12N 58.24 הרצקה רון - קומיסיונר יולנדה 99 2932 8 2
338 6 B5E 55.25 אונגר חיים - אורטל ורוניק 8480 18845 7 2
358 7 B1N 54.81 שרו שירה - שרו חורחה 21785 3456 5 2
403 8 B6N 54.02 שפיר ערן - דינטי אריה 8401 10951 4 1
496 9 B8E 52.55 רובין צ'יקו - זבולון מיקי 20363 18384 3 1
519 10 B12E 52.14 הריס ניר - שרייבר שרל 18459 1929 3 1
550 11 B14E 51.67 ליבל סמדר - בן דיין מריאן 23475 23476 2 2
568 12 B11E 51.33 שרה יעקובי - רלי אלישיב 31-00002 31-00003 2 1
584 13 B8N 51.01 אבידן מרים - בצר חיים 8252 15718 1 1
602 14 B10E 50.57 אליבא מלכה - מיסטריאל מיכאל 5395 11261 1 1
615 15 B7E 50.24 זהבי עמליה - אלון חוה 11067 4627 1 1
657 16 B3E 49.66 מראלי טרי - מראלי אהרון 16479 16480    
711 17 B4N 48.81 דקל אברהם - דקל יעל 15521 18874    
740 18 B13E 48.34 שפירא אורה - ובר זאב 4844 18866    
751 19 B14N 48.09 ירושלמי אמנון - דולברג אבי 1557 143    
777 20 B10N 47.66 רונן ליאורה - וזינה אורי 1253 14064    
861 21 B6E 46.04 גרינהוט ארוין-אליעזר - רונן יהודה 3438 2598    
873 22 B9N 45.82 תקווה - חוה 31-00004 31-00005    
894 23 B5N 45.07 שלומי יאיר - הרץ רוג'ר ד"ר 1976 5886    
917 24 B2N 44.581 פרי רחל - פרי יצחק 8494 8495    
918 25 B15E 44.580 סודי אהרוני - ארגוב אילנה 31-00006 31-00007    
996 26 B15N 42.04 יסטרוב יהודית - שוורץ זקלין 1591 4758    
997 27 B3N 42.03 גוראל נירה - רוזנברג צביה 18551 18378    
1002 28 B4E 41.91 מימון מרים - כהן דן 16471 15924    
1016 29 B7N 41.30 אבידן לאה - בוקששטר שירה 13483 9338    
1082 30 B13N 37.78 הוכשטד צילה - שקד רחל 14735 9175    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 4 - אשדוד

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
160 1 C2E 59.775 שיאון אבי - הנדלר יצחק 5283 4170 15 3
161 2 C4N 59.769 עזראן יעל - הנדלר חיה 3248 2013 12 3
210 3 C7N 58.33 גלזר זוהרה - אהרון ויויאן 16423 20344 10 3
243 4 C5E 57.49 אסרף דניאל - פרוז דלילה 7907 1496 8 2
249 5 C6E 57.34 עזריה דוד - בנימין ג'וזפין 16202 16200 6 2
250 6 C4E 57.26 איבגי דוד - אטיאס משה 9768 1405 5 2
298 7 C5N 56.00 יבגי יוסף - אטיאס מיכאל 16422 14564 4 2
341 8 C11E 55.19 מאיר קלרה - לוי אשר 6421 15322 3 2
377 9 C3E 54.60 שפינר שמואל - פרוז משה 14613 1491 3 2
388 10 C7E 54.31 כהן חיים - זרביב שרלי 4158 16199 2 1
490 11 C10E 52.63 לוינשטיין חנה - ממן דוד 16523 4707 2 1
501 12 C3N 52.53 ליפמן עדה - פלד נתן 7308 457 1 1
536 13 C8N 51.85 בודניק רבקה - בודניק יוסי 14977 14978 1 1
562 14 C9E 51.44 סקפה רעיה - כרמי בלהה 4156 14855 1 1
575 15 C8E 51.21 בנבנישתי משה - בנבנשתי אלברט 15355 18585 1 1
673 16 C1N 49.48 פלצי יעקב - תורג'מן ארי 16203 16204    
839 17 C2N 46.50 לוינשטיין מרים - מרקמן ודים 6420 14615    
975 18 C6N 42.75 כהן אסתר - סגל חוה 19184 9770    
1021 19 C9N 41.17 פירוז אסתר - זמיר מירנדה 18167 13969    
1155 20 C10N 27.03 מזור רוזה - דויטש מרגלית 20593 3243    
1156 21 C1E 25.01 פרלמוטר דניאל - ברוך דדון 6418 7500021    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 5 - באר שבע

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
9 1 D4N 69.26 טוביאס חיים - עמר אבי 922 3366 14 9
25 2 D2E 66.90 עצמוני עוזי - חיים שבתאי 937 71-00001 11 6
80 3 D1E 62.57 רם דוד - ניר דוד 3363 20073 9 4
147 4 D2N 60.15 סקס ז'ק - חרמון דוד 4986 6431 7 3
443 5 D9E 53.37 חלמיש זיוה - שלומאי תמנה 20601 14306 6 1
507 6 D9N 52.38 לנדאו מרק - אברגיל זהבה 4695 4996 5 1
519 7 D3N 52.14 מרקוס שאול - אלי 936 71b11 4 1
526 8 D10N 52.02 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 3354 970 3 1
587 9 D5E 50.98 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 14915 14235 2 1
609 10 D1N 50.50 יעקובוביץ דורה - קגן יעקב 924 23436 2 1
715 11 D4E 48.77 אורן מאיר - סמלסון זאב 4676 16117    
756 12 D6N 48.02 חזן יעקב - שגל יפה 14289 9233    
817 13 D8E 47.01 דקטר בלהה - קיסרי נסים 17488 12577    
846 14 D6E 46.42 ויינברג ז'נט - טור יגאל 13913 968    
872 15 D3E 45.83 שאול מרקל - רחל 71b01 71b02    
993 16 D5N 42.08 מזרחי אלי - כץ אברהם 15380 3353    
1011 17 D7E 41.57 סיבוני עמוס - אליעזר אברהם 20851 23438    
1107 18 D7N 36.21 בלום זהבה - ריצ'קר נשמה 21704 21705    
1140 19 D8N 32.54 ויסמן אלי - ויסמן חנה 22762 22763    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 6 - בית בלגיה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
55 1 E9N 63.76 מנדלבאום יצחק - אקרמן ראובן 2054 3799 22 4
63 2 E10E 63.32 ארגז ירון - מרמר רוני 6462 16315 18 4
90 3 E10N 62.20 לוי שלמה - לוי תומר 11006 15374 14 4
185 4 E3E 58.89 מויאל דודו - ברוך ניסים 16238 2025 11 3
265 5 E13N 56.98 ענבר דן - רז צילה 15231 12307 9 2
287 6 E8N 56.35 ירדני יעל - צנטלר נילי 15266 7475 7 2
289 7 E4N 56.33 הבר ניצה - גולדנר שמואל 15444 11390 6 2
293 8 E6E 56.12 קמיניץ רחל - וש שמואל 15492 919 5 2
325 9 E6N 55.54 ברונשטיין יעל - שנפ שולמית 10121 4513 4 2
344 10 E12E 55.05 ברלינגר בן - זלצמן בנימין 9135 18997 3 2
409 11 E16N 53.97 אמיר יוסי - טוביאן אבי 2333 17119 2 1
558 12 E12N 51.55 וכסלר דינה - רקם בתיה 15882 15883 2 1
563 13 E14E 51.42 מלמד גילה - טננהאוז אסתר 15230 15264 2 1
565 14 E9E 51.39 שיפטן דרור - רוזנפלד דוד 9169 14575 1 1
572 15 E4E 51.28 גרינשפן אורי - פישר פאולה 16335 16369 1 1
582 16 E8E 51.12 לוי יצחק - שיינר אליעזר 17092 19131 1 1
594 17 E16E 50.86 מישקין אריה - לוטן דפנה 14925 16397 1 1
598 18 E15E 50.68 ישראל יעקב - ישראל לאה 5070 5077 1 1
651 19 E11E 49.76 אלה סו - אלה רמי 16521 16522   1
685 20 E1E 49.22 סיבוני חיים - קרשין יהודה 17192 3410    
750 21 E7E 48.10 בר חן הני - בנבג'י מרגלית 15519 14149    
807 22 E3N 47.17 ויינברג ליאורה - ליאור רות 19886 19157    
836 23 E5N 46.54 רום מאירה - רום שמעון 15802 15803    
845 24 E1N 46.42 גולדמן שירי - בן אבו שרה 16368 16367    
875 25 E11N 45.80 רז מזל - רז ניסן 14589 15461    
893 26 E7N 45.16 אנידי יעקב - שילה ראובן 7467 17368    
937 27 E2N 43.86 צבי גיל - מרמר הדסה 21731 15494    
969 28 E5E 42.90 אמסלם קלודין - אמסלם אלברט 19890 19891    
1005 29 E17E 41.85 המנחם שושנה - אריה פאר 20549 23622    
1025 30 E15N 41.09 לוי שרה - לוי אילן 19957 20509    
1029 31 E13E 40.84 קולודני אמירה - מרין רחל 14967 16371    
1066 32 E17N 38.64 לוי רותי - נועם גבריאל 17353 16505    
1097 33 E2E 37.03 פורת רחל - פורת ראובן 22538 23066    
1113 34 E14N 35.65 רומן ציפורה - פרסבורגר ברוריה 15864 15865    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 7 - בית מכבי ראשון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
46 1 F2N 64.50 כץ אוה - שטיף יעקב 461 20376 17 5
111 2 F8N 61.15 צמח יפה - מטרני אליעזר 12840 6102 14 3
286 3 F4N 56.41 אלקלעי אורנה - דומברבה לוסיאן 22525 22524 11 2
323 4 F12N 55.61 אבני יוסי - בז'ה עידו 10341 20531 9 2
429 5 F1N 53.66 כהן אבינעם - לוי יצחק 20101 20116 7 1
451 6 F1E 53.27 שפירא ניצה - גולדשטיין סימה 23255 12534 6 1
592 7 F11N 50.92 לב לייה - נקר לינה 20098 13999 4 1
596 8 F7N 50.77 סילנר דינה - סילנר יצחק 20087 23245 4 1
610 9 F9E 50.46 בלסר אהוד - ענבר יעל 20933 20415 3 1
612 10 F3E 50.42 לוי אדוארד - אביגד גד 23241 20924 2 1
622 11 F9N 50.00 רטנר עמירם - ויכמן חיים 23100 23257 2 1
664 12 F8E 49.56 פאר מלכה - סילבי וילדר 23251 64-00001    
717 13 F12E 48.75 נאור פנינה - לביא מרים 12721 18365    
746 14 F4E 48.24 בן חיים כרמלה - אדלונד אטי 22526 22779   1
752 15 F6N 48.09 פנחסי אלכסנדרה - קאופמן מאירה 20260 20280   1
775 16 F7E 47.68 לבוצ'ניק מרטה-רוזה - לוי-קרסו רבקה 17095 17987    
789 17 F6E 47.49 זלקר יואל - חליו אליהו 15091 16599    
835 18 F10E 46.54 ניצה קפלן - עזרי אתי 23800 20112    
838 19 F5N 46.52 לוי יהושע - פרונינה איבגניה 23737 23738    
890 20 F2E 45.28 רותם שרה - משיח אתי 21437 20118    
947 21 F11E 43.54 וולקוביץ יעקב - לוי-קרסו אריה 1619 17986    
980 22 F3N 42.61 איציק אבידן - נוה משה 64-00002 23328    
1065 23 F10N 38.95 צבר בעז - פומרצקי מאיר 20109 20106    
1139 24 F5E 32.58 ריזל חיה - נאור אמיל 22048 20115    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 8 - ברידג' טיים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
39 1 G3E 65.18 מנדלסון אורי - ליפשיץ אורי 9162 17329 15 5
64 2 G6E 63.29 גרסטנר גל - אורן אפרת 17919 12991 12 4
261 3 G1N 57.00 בראונשטיין יעל - וקסלר מיכל 14651 14485 10 2
402 4 G7E 54.05 רומנו משה - משיח משה 20548 20181 8 1
481 5 G1E 52.74 שלו תרצה - היכל נאוה 22669 18221 6 1
522 6 G5N 52.14 ליפין סוזי - רוס חנה 4923 3302 5 1
585 7 G3N 50.99 אנין עידו - קדמי יעקב 15588 10877 4 1
601 8 G2N 50.57 שני חוה - עקיבא אביבה 21148 19628 3 1
618 9 G8N 50.07 שלף מרים - כהן לביא מרים 19660 19627 3 1
622 10 G8E 50.00 לסטר מאיר - רובינוב אילנה 17524 17947 2 1
713 11 G4E 48.80 שליט יפה - שליט דורון 11168 11167   1
781 12 G9E 47.65 לובצקי חנה - ירקוני אברהם 22664 8039    
793 13 G6N 47.42 ברדה מרסלין - גולדפלם מיכאל 21223 20328    
834 14 G4N 46.58 וולפגור אתי - עוזי בן חיים 20331 39905    
847 15 G2E 46.33 בר און גדי - חרמש רפאל 23359 23365    
966 16 G7N 42.94 בן טובים ארלט - גולן רחל 16036 20408    
968 17 G9N 42.91 לוינגר חנה - שפט חנה 10156 14990    
1004 18 G5E 41.89 אברהם אהוד - זהר אבן צור 21467 39938    
1093 19 G10E 37.11 לוסקי שושנה - גולדברג עדנה 19632 19631    
1103 20 G10N 36.50 קדר עמוס - ירקוני דליה 23373 39932    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 9 - גבעתיים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
71 1 H4N 62.83 פרץ אביבה - פרץ עזריאל 163 2795 17 4
74 2 H6E 62.79 קוצר נחום ד"ר - לוי עובדיה 6353 4306 13 4
141 3 H3N 60.29 שפירא דני - שפירא ורדה 18763 18764 11 3
168 4 H12N 59.45 אליהו סיגל - כהן יוסי 17903 18280 8 3
177 5 H4E 59.14 גלור חיותה - עוגן תמרה 18188 10102 7 3
189 6 H2N 58.87 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 6272 4492 5 3
192 7 H6N 58.81 ארואץ אבי - אברנוק חוה 4810 3337 4 3
216 8 H3E 58.23 ורם חיה - שקד תלמה 8983 6376 3 2
230 9 H2E 57.96 שקד מיכאל - יריב רות 1965 11866 3 2
267 10 H8N 56.95 נטרמן צביה (יעל) - פז אפרים 14905 7966 2 3
280 11 H7E 56.68 הררי נתנאל - מאור נורית 19215 19602 2 2
573 12 H11N 51.27 ריטן ריקה - ריטן דן 17801 17802 1 1
660 13 H1E 49.64 ורם מנחם - גולן רחל 6393 7160    
697 14 H5E 49.10 פורם פרידה - לויט יולי 4912 3566    
732 15 H10E 48.48 כהן איציק - לבינסקי יעל 22412 18016   1
812 16 H9E 47.06 שי עמנואל - דר צבי 16045 16898    
829 17 H9N 46.77 צ'יטיאט מונה - לבנה רוני 19348 11274    
857 18 H11E 46.10 רפפורט אנה - בסט רנה 15936 13296    
891 19 H5N 45.21 ברסלר שלמה - בן-יוסף אברהם 5764 6847    
962 20 H1N 43.07 שליט יעל - שליט נחמן 15447 22475    
981 21 H8E 42.58 ניצן רינה - פרנק ישראל 20459 7994    
1039 22 H10N 40.42 ינובסקי טובה - גכטמן ג'קלין 19630 21468    
1115 23 H7N 35.56 סקלקה אביבה - סקלקה מוטי 8793 8794    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 10 - גת ירושלים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
33 1 I11N 65.56 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג' 19135 19136 16 5
49 2 I9N 64.36 נחמיאס יהודית - פרוש יעקב 6844 13099 13 5
81 3 I8E 62.47 שטיין איטה - וייס פאולה 15491 16244 10 4
148 4 I4N 60.09 בן עמי חנן - יודסין שלומית 4568 15863 8 3
151 5 I10E 59.92 יפה תחיה - יהל נילי 2048 11658 7 3
153 6 I8N 59.89 מיכאלי דורית - נאמן אמה 10766 10768 5 3
154 7 I6N 59.88 פאלוך אבלין - שמיר גרשון 16067 14507 4 3
245 8 I1N 57.47 שרעבי יורם - אביב שלמה 18198 18367 3 2
381 9 I9E 54.48 לוי משה - קשת דוד 15038 16997 3 2
434 10 I1E 53.52 ספיר מרים - גראפי עירית 16245 7486 2 1
480 11 I2N 52.76 רוזנברג מדי - בך ורדה 4598 4529 2 1
532 12 I7N 51.95 אגרוניק גריגורי - רטמנסקי דניאל 13110 21862 1 1
579 13 I5N 51.17 גדיש שי - לוין ויליאם 18328 17542 1 1
698 14 I7E 49.09 פררה משה - איסנר מיכאל 15530 9283    
765 15 I6E 47.91 חלוטה יעקב - לב ברוך 7499 7470    
798 16 I5E 47.36 שניידר בלה - דנן אלן ארי 21217 21726   1
860 17 I4E 46.04 בן עמי ז'קי - רוטברט רינה 16885 14190    
886 18 I3E 45.42 טל נתן - שניידר ישי 18156 17643    
965 19 I2E 42.95 כץ שושנה - זילברמן מאיר 15890 15035    
1076 20 I3N 38.22 גיז עליזה - בי הופמן 14639 42-00002    
1108 21 I11E 36.11 בליליוס אסתר - פרנסין 18634 42-00001    
1130 22 I10N 34.28 קליימן מוטי - מרדכי יונתן 7472 22615    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 11 - הדר כ"ס

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
122 1 J12N 60.75 אבנית אבי - אבנית אסתי 14008 14009 18 3
196 2 J11N 58.74 גולן שמעון - פרידמן אהרון 4457 11049 14 3
208 3 J9E 58.37 מטוס רבקה - מטוס אהוד 3429 3430 11 2
212 4 J10E 58.27 גבע חיים - אשר עופר 810 15756 9 2
252 5 J5N 57.22 ורד רונית - קרני אפרים 17425 13335 7 2
272 6 J5E 56.84 ביגון מרים - דרורי יואב 17608 4792 6 2
309 7 J7E 55.86 ברוידה ישראל - ויינר אסתר 10395 13868 5 2
345 8 J6N 55.0354 אבירם יעקב - שניר רותי 6199 13922 4 2
346 9 J8E 55.0353 וגנר גדעון - חיים רון 8284 17223 3 2
545 10 J3E 51.75 מילר עידו - טטנבוים תומר 22924 20990 2 1
574 11 J13E 51.25 לוי עמליה - פרץ שמואל 13470 16618 2 1
599 12 J11E 50.66 מנושביץ רטי - ולהויז דוד 5021 3898 2 1
608 13 J10N 50.50 גני יוסף - חוטר יפה 13268 5687 1 1
611 14 J6E 50.44 מגן צילה - מגן רפאל 7653 7884 1 1
652 15 J3N 49.76 לוי יוסי - הירש הלן 10400 12658    
690 16 J7N 49.17 גסנר סידני פרופ' - כהן מוירה 1583 18110    
736 17 J2E 48.41 דויד מיכל - כהן ציפי 16048 14286    
803 18 J13N 47.22 ניצן אדם - בר-נתן אהרון 3751 13760    
855 19 J4N 46.10 שחר מגי - לאומי נילי 21065 19945   1
868 20 J12E 45.91 ליבמן משה - צראף יהודה 12805 16745    
920 21 J9N 44.56 קלותניק ברל - בורקו יפה 20137 6746    
954 22 J1E 43.40 שוורץ ברברה - ליבוביץ דוד 16744 18294    
1015 23 J2N 41.38 גל מאיר - דגן גדעון 15733 11130    
1062 24 J8N 39.05 בצלאל רות - אופיר אסתר 7549 14731    
1105 25 J1N 36.36 גלבוע דנה - סלע עידית 19068 19069    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 12 - הרץ

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
127 1 K9E 60.64 איסק מנחם - אשכנזי רות 3080 14739 16 3
130 2 K11E 60.55 שחף דרור - הראל אמנון 15084 8173 13 3
158 3 K8E 59.84 שפירא בוריס - רבזון מיכאל 892 877 10 3
194 4 K5E 58.76 אנג'ל אביאלה - אנג'ל דוד 5564 5565 8 3
330 5 K10E 55.42 רזניק פרץ - לחמן מיכה 8294 1283 7 2
431 6 K4E 53.56 שטרן בן - גרג שדל 19887 26034 5 1
462 7 K4N 53.13 גונן מלכה - ברנדשטין בתיה 17807 14192 4 1
525 8 K6E 52.11 בוחניק אשר - אלעד אלי 12605 5572 3 1
556 9 K6N 51.57 וולך רחל - צידון רבקה 15042 19373 3 1
577 10 K7N 51.20 אבן צור אלי - גרינברגר שלמה 1869 18244 2 1
604 11 K1E 50.53 גודוביץ צילה - אופר מרים 15622 17677 2 1
693 12 K5N 49.15 אבישר אתי - רובין יחזקאל 19096 20446    
708 13 K3N 48.89 הרץ צפורה - רובינזון ברברה 4138 13836    
724 14 K2N 48.61 הילזנרד אנני - הולינגר אבי 5598 20847    
747 15 K1N 48.23 רטנר דוד - רטנר פיליס 14538 14530    
949 16 K7E 43.52 באבד יצחק - חיימוביץ ולריו 11010 19234    
958 17 K11N 43.24 גני רותי - ביגר כרמלה 23011 23012    
988 18 K10N 42.33 ליזרוביץ דן - שמוקלר גבריאלה 2835 2530    
1013 19 K2E 41.47 נביא רות - קון יהונתן 15308 12073    
1027 20 K3E 40.92 עמית אשר - פזי זהבה 17016 17975    
1028 21 K8N 40.87 אבידר אופליה - אורון רות 18947 18699    
1109 22 K9N 36.11 קופמן רחל - חיינה מרדכי 16024 14979    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 13 - השרון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
203 1 L2E 58.53 פכטמן אהובה - לרנר משה 8651 15387 20 2
240 2 L5E 57.56 טל רות - אינדורסקי שרה 10426 11870 16 2
354 3 L12N 54.83 חלפון רפאל - טל ישראל 2880 4520 13 2
364 4 L13N 54.76 אלול סימה - רגב יורם 11811 15877 10 2
375 5 L11N 54.61 ארליך שרה - כץ דוד 15329 12932 8 2
418 6 L1E 53.85 מור משה - ויזל אירית 19169 21004 6 1
455 7 L4N 53.23 גוטליב תמי - חורי דני 23149 9049 5 2
493 8 L7N 52.58 ספינקה גילי - פרולינגר איל 18858 19940 4 1
555 9 L12E 51.57 טל משה - פרנקל גיורא 2176 13119 3 1
586 10 L6E 50.99 טל שחר עופר - אלי 21323 29-00002 3 1
616 11 L2N 50.15 אריאלי אמנון - אריאלי דנה 663 19192 2 1
622 12 L3E 50.00 קורן ליאת - קורן טל 17423 17363 2 1
622 12 L14N 50.00 דנציגר גליה - עציץ שריל אן 20356 20359 2 1
658 14 L9E 49.64 קמושביץ יוסף - מאיר גד 13743 13687   1
667 15 L5N 49.53 עזרא אודט - בן חיון שלמה 17117 17504    
679 16 L15E 49.37 סקופ אברהם - גינוסר שעיה 8673 12121    
692 17 L13E 49.16 פישמן אדי - ברשוע רן 16060 7811    
725 18 L9N 48.60 רוגוב שעיה - ארז ניצה 16095 19084    
744 19 L6N 48.28 פקר עתליה - אריק 17786 29-00001    
745 20 L8N 48.25 זילברשטיין ישראל - גל שמוליק 5793 21067    
767 21 L7E 47.88 רום נתן - בלוך שלמה 19300 19299    
772 22 L1N 47.73 כפיר שושנה - לוי אירית 15723 17577    
778 23 L4E 47.66 פרידמן מריאנה - פרידמן הרי 19098 18394    
858 24 L8E 46.07 אל על גבי - יליסמלסקי 17405 23718    
888 25 L10N 45.32 שרון מוניקה - קרמרמן רותי 19074 20362    
925 26 L11E 44.31 בארי דפנה - וייס משה 20836 21397    
1008 27 L10E 41.63 שלח אליהו - רבינוביץ קרלוס 19174 18397    
1046 28 L3N 40.01 ברט יורם - טולדנו חנה 14358 12833    
1054 29 L14E 39.57 ברדוגו חיים - עמר ג'ו 10697 19297    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 15 - ויצו פ"ת

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
3 1 M7E 72.99 מלאך יעקב - וקסלבאום חנה 14443 12405 18 14
21 2 M6E 67.88 שבת דניס - טוויג אהרון 10216 11720 15 6
30 3 M10E 66.17 בלס אביבה - מיודק אילה 11586 8578 12 5
56 4 M1E 63.63 ויידמן ולרי - סוקול מתי 14760 17214 9 4
88 5 M13E 62.21 פרידלנדר טוביה - פומרנץ לוי 142 6887 7 4
239 6 M4E 57.58 לבנדה עדנה - תמיר אהובה 17185 16716 6 3
276 7 M8E 56.77 זילבר ריטה - דיקמן עמוס 9182 1231 5 2
292 8 M6N 56.20 קול שמעון - רובי אליאס 15786 3736 4 2
367 9 M4N 54.73 בעדני מזל - שירזי קלרט 13501 14393 3 2
370 10 M13N 54.68 תשובה ניסים - תשובה שרה 464 16432 2 2
430 11 M9E 53.63 איבשיץ ישראל - איבשיץ בתיה 10553 10552 2 1
453 12 M7N 53.25 סלומון משה - אלקבץ אהרן 8689 19218 2 1
529 13 M11E 51.98 רוזן רחל - סלומון ריטה 8698 8690 1 1
576 14 M2E 51.21 יהודיוף איתן - אטיא שמואל 17738 18311 1 1
666 15 M3E 49.54 שטיין נחום - בר תקוה דן 17177 17252    
705 16 M5N 48.97 רום מיכל - מזרחי יפה 3406 9032    
739 17 M1N 48.34 קצנברג פולה - רמז יוסף 17183 14974    
742 18 M12E 48.33 מנור אנדרה - כהן שלמה 9465 11268    
790 19 M2N 47.48 בר-שלמה מרים - יוסיפון משה 17741 17739    
899 20 M11N 44.97 זלוף אמי - גואריס כרמית 17742 17792    
926 21 M5E 44.31 קולקר ורד - רוזנפלד נחמה 19776 19101    
933 22 M12N 44.07 גלבאום דורה - גלבאום גד 17264 17263    
950 23 M8N 43.51 קרני בלהה - גורשניק יונה 16043 16215    
1040 24 M10N 40.35 נוימן יוכבד - בן יאיר שירלי 15789 17665    
1073 25 M3N 38.38 וייס טובה - זומר אהרון 56-8 56-32    
1127 26 M9N 34.55 וינטראוב נאוה - כהן אלי 20078 11181    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 16 - וקס רחובות

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
50 1 N6E 64.33 כהן מזל - אופנהיימר מיכאל 13927 361 18 5
166 2 N10E 59.48 וקס רחל - ניאגו שלמה 15334 10785 14 3
184 3 N9N 58.90 לוי דוד - אפלבוים שלום 19508 13443 11 3
253 4 N8N 57.21 אופיר רות - מילצן רוני 14656 5018 9 2
264 5 N7E 56.99 שגב חן - פרידלנדר דודי 16820 12719 7 2
294 6 N3N 56.09 פרי מוטי - גרינס יונית 18022 13960 6 2
391 7 N13N 54.28 אפרת שמואל - נקר שלום 19044 16638 5 1
465 8 N3E 53.08 סקורקה שוש - פולק חנה 22373 22374 4 1
542 9 N9E 51.78 קריב מיכאל - קמפלר יוסי 22999 0009 3 1
590 10 N5N 50.96 פורמן בארי - שי שמואל 21868 19507 2 1
622 11 N13E 50.00 ברוך משה - בורי סילביה 21547 22942 2 1
622 11 N1E 50.00 ליכטנפלד צביה - להט מוטי 22375 20373 2 1
680 13 N1N 49.32 גוטליב מגי - קרמר הדסה 20495 8527    
738 14 N7N 48.38 עסיס נופר - קופליוביץ חיה 15151 18693    
770 15 N4E 47.77 סקגין מיכאל - שילמן בוריס 15593 14517    
783 16 N2N 47.62 הוכברג אילה - זמר צילה 20120 20092    
792 17 N6N 47.43 מיכאלי ישראל - ויינר שפרה 3281 21538    
795 18 N12E 47.40 אברמוביץ סורין - כרמל אריה 21546 20492    
815 19 N8E 47.02 בנדהיים אורי - טויטו דרור 2102 22395    
911 20 N2E 44.72 ריינהרט מרלן - נתנס מרים 15782 21541    
973 21 N12N 42.87 פרי מייק - ויויאן 16827 007    
978 22 N11E 42.62 סביר אירנה - בלומשטיין נחמה 0005 00001    
1111 23 N4N 35.82 מולכו מירה - שילה 14515 001    
1128 24 N11N 34.49 הולנדר קלרה - קושינצקי דבורה 0007 0006    
1154 25 N10N 28.97 חבר סיגל - גודר שמעון 23546 0008    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 17 - מודיעין

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
67 1 O4E 63.14 תמאם חיים - פרטיג מיכאל 18718 2068 13 4
182 2 O5E 58.97 אשל רן - שעובי אביהוא 21869 21278 11 3
183 3 O3N 58.92 רביב טוביה - אוליאמפרל אשר 4859 21821 8 3
312 4 O5N 55.84 ירדן דן - בנימין שושנה 15110 16389 7 2
474 5 O3E 52.91 גלילי נתן - עוזר יורם 17844 16082 5 1
622 6 O9E 50.00 דגן עוזי - תימן שלמה 15475 15115 4 1
622 6 O8E 50.00 ברגיל אבי - זיגמן ברכה 4181 20493 4 1
622 6 O9N 50.00 בן שלום צבי - גורן בן-שלום עמית 6394 6395 4 1
737 9 O4N 48.41 אומן רבקה - אלדן אמיר 21822 21754   1
797 10 O6E 47.36 תמיר סיגל - גוטליב רונן 19421 11703    
842 11 O8N 46.45 ברוצקי יצחק - חרובי עופר 16083 21755    
844 12 O6N 46.44 חסקלסון סידני - שמעוני זאב 19926 78-זאב    
848 13 O2N 46.33 מאיירס דניאלה - כהן גולן 11156 15779    
883 14 O1N 45.54 שבירו גדי - פריגל דוד 11687 5922    
895 15 O1E 45.06 עוזר מיכל - גלאור אלכס 16079 17575    
902 16 O2E 44.88 שטיין נורית - יערי מירה 23558 78-0    
1145 17 O7N 31.47 בנדקובסקי רחל - בז'ה קולט 23560 78-4    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 18 - זכרון יעקב

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
44 1 P15N 64.59 נעים עמוס - קופרברג ניר 12261 13992 20 5
78 2 P4E 62.59 צלרמאייר גרשון - ברטל יחזקאל 8563 8552 16 4
219 3 P13N 58.18 פפו חיים - וסילנקו ולנטין 3393 14934 13 2
248 4 P2N 57.43 צעירי מרים - הרשקוביץ אסתר 13008 3198 10 2
283 5 P6E 56.60 מנור ענת - פרייסלר אתי 20547 22696 8 2
371 6 P12E 54.68 ראופמן דרור - פביאן אבירם 12197 14622 6 2
376 7 P9N 54.60 גרייצר מרים - גלאי שמואל 13011 6241 5 2
386 8 P7N 54.34 ברוזה ויקי - שלייפר הלינה 2904 887 4 2
439 9 P14N 53.45 אופריכטר שמעון - שפק תמר 2601 3206 3 1
477 10 P9E 52.86 דובדבני פנחס - הלרמן אילן 17647 15370 3 1
495 11 P8E 52.56 גריבי יוסי - גריבי אילן 3238 19532 2 1
498 12 P8N 52.54 לוי רפי - לוי לילי 16198 16197 2 1
540 13 P10N 51.83 צורי מירי - טמיר אילנה 15384 7044 1 1
546 14 P13E 51.74 ברזסקי אריה - שניידרמן לב 17540 23445 1 1
548 15 P10E 51.71 טרנר אפרים - אלטמן אריה 1648 2917 1 1
560 16 P11N 51.52 ניסר ראובן - קראוס זהר 3812 5736 1 1
569 17 P4N 51.32 גלאי נעמי - מזרחי בתיה 17487 12954 1 1
694 18 P5N 49.13 מנור שושנה - ישראלי יעקב 9727 3694    
696 19 P1E 49.12 קפלן משה - קפלן חיה 3215 3216    
726 20 P3E 48.60 וינשטוק אפרים - ניצן שמוליק 14569 14570    
774 21 P1N 47.70 עצטה מזל - יעקבי זהר 17580 17539   1
879 22 P5E 45.65 אלון משה - גשייט עמרם 16771 1684    
907 23 P11E 44.76 צפניה רינה - עוגב גבריאל 18941 19690    
939 24 P3N 43.84 בונשטיין עפרה - שחר חסידה 7046 7059    
941 25 P6N 43.74 צורי נסים - בלום אבשלום 1241 1109    
977 26 P2E 42.63 ענתבי רחל - ענתבי יגאל 10273 10274    
1056 27 P7E 39.51 אלקלעי אווה - בלום רות 3214 3223    
1102 28 P14E 36.68 טבשי חיים - סולומון מייק 2920 2600    
1144 29 P12N 31.81 הרצוג זהבה - מגן רחל 12645 18701    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 20 - חולון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
76 1 Q10N 62.72 שמיר אשר - סבן אאידה 11797 11598 18 4
233 2 Q11N 57.86 גרשון עדנה - רוזנפלד סטלה 12480 16660 15 2
300 3 Q1N 55.99 אורלוביץ עמוס - גורן עודד 14522 16436 12 2
302 4 Q2E 55.98 קרמר זהבה - עלימה מאיר 11092 18108 9 2
308 5 Q5E 55.91 עדן יעל - כפיר משה 8624 10197 7 2
355 6 Q12N 54.82 טרמין שרה - קידר שושנה 9411 3976 6 2
374 7 Q4E 54.64 לאופר גבריאל - זילברמן שאול 13022 14604 5 2
420 8 Q9N 53.85 חרש זהר - מור גרטה 15482 6377 4 2
441 9 Q6N 53.37 כהנא ישראל - בן יהודה רן 3510 15472 3 1
479 10 Q13N 52.77 ברק אלעד - פרנד טל 14138 20991 2 1
511 11 Q3N 52.30 קמחי פנינה - לוי יהודית 17440 1589 2 1
588 12 Q4N 50.96 רוזנבלום יהודית - מרדכי יהודית 10241 12479 2 1
595 13 Q6E 50.85 וייס גרשון - אבא אברהם 13812 3653 1 1
613 14 Q7N 50.33 בולדן גבריאלה - בולדן סורין 11352 11353 1 1
646 15 Q5N 49.87 יצחקי שרה - בוך אביטל 18105 6595    
654 16 Q1E 49.72 צ'סנר צבי - צוקרט אברהם 4466 13123    
671 17 Q10E 49.51 פרץ יהודה - פופקין בתיה 10198 13811    
691 18 Q12E 49.16 פאריינטה גבריאל - רוב שרה 21854 16861   1
695 19 Q11E 49.13 בורודצקי אדי - קופרשטין מאיר 14378 2753    
700 20 Q3E 49.06 פנצ'נקו אולג - שורצמן שלמה 17388 16610    
805 21 Q8N 47.20 יונה מזל - נשיא מזל 19056 14521    
828 22 Q2N 46.77 יאיר יוסף - לדרמן גילה 6432 19545    
906 23 Q13E 44.80 רינג מרדכי - רובינשטיין ישראל 192 11592    
913 24 Q8E 44.68 מילר משה - מילר חיים 18412 11798    
1036 25 Q9E 40.48 שואל חיים - טילוביץ יצחק 11360 11794    
1142 26 Q7E 32.06 נגיד מיכל - בן יוסף יצחק 6593 10248    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 21 - חולון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
4 1 R8N 72.38 שגב רון - הירש עמליה 14779 1585 17 13
26 2 R4N 66.81 קמחי מרים - בן ציון אביבה 20426 21281 14 5
115 3 R9N 60.95 ארגלזי אלירן - סיגל מליאנה 14773 10260 11 3
143 4 R7N 60.27 ברקוביץ לאה - מיכלס קלרה 12553 3879 9 3
152 5 R8E 59.92 גרינשטיין מני - טושר אור 8959 11462 7 3
288 6 R5E 56.33 דולפן סוזי - לוי אשר 8944 8964 6 2
329 7 R6E 55.44 כהן נילי - בקיש רמי 11594 9897 4 2
452 8 R12N 53.26 רוזנפלד אלכס - שפי דב 18996 7951 4 1
473 9 R3N 52.93 יוסף אלברט - אופינקריו ראדו 1320 18579 3 1
524 10 R5N 52.11 קדם רחל - לויט בלה 9153 1490 2 1
580 11 R6N 51.16 רוזן דב - רוזן חיה 15870 16308 2 1
581 12 R10E 51.13 פרחי לינה - לוי אבי 15050 17238 1 1
589 13 R2N 50.96 זאבי טליה - זיידמן רונית 16612 8956 1 1
591 14 R11N 50.94 וייס בני - הרוש רחל 7415 9966 1 1
647 15 R1N 49.84 פרידמן יורם - קרבצ'וק ברנרד 7965 14524   1
648 16 R11E 49.83 לויט יעקב - קרמר שמואל 1489 11091   1
650 17 R2E 49.78 נייגר עמליה - בקר רות 22544 22545   1
764 18 R12E 47.94 סימנטוב שושנה - בר נוי צילה 20277 20317   1
843 19 R10N 46.44 אדלר אורי - בז'רנו דניאל 11795 11365    
880 20 R9E 45.62 ברומט אברהם - דיגה שמשון 13569 6035    
901 21 R1E 44.91 רובינשטיין משה - מנחמי אבשלום 8068 3103    
946 22 R3E 43.54 פנקס לילי - מזרחי יצחק 1999 3579    
964 23 R7E 42.97 גרג'י צבי - חדידה יוסי 1303 9419    
1003 24 R4E 41.90 יקים דוד - וייס אורי 3286 12091    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 22 - חיפה כרמל

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
11 1 S13E 69.06 רמון צביה - זק שחר 3374 5348 20 8
16 2 S4E 68.44 טורזינסקי ברטה - אורנשטיין איתן 14953 801 16 7
18 3 S11E 68.32 שכטר קרין - שכטר דב 9073 9074 13 6
43 4 S6E 64.61 עוזיאל שושנה - פלופסקי לאון 866 5833 10 5
51 5 S1N 64.29 מנור משה - גלסר אנדרי 852 9069 8 4
87 6 S12E 62.21 טודרס דב - שלייפר ישראל 19889 3955 7 4
91 7 S14E 62.13 רוזנשיין אלכסנדר - ברסלבסקי יעקב 3372 13696 5 4
114 8 S9E 60.99 פלנר יהודה - וילנסקי סטפן 868 12074 4 3
137 9 S2E 60.35 גוטר אריה - גוטליב טומס 3067 1924 3 3
150 10 S10E 59.98 הבר שמעון - הולצמן זאב 5944 23768 3 3
246 11 S3E 57.43 מרחב יוסף - ברק רחל 7214 14738 2 2
297 12 S10N 56.03 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 5637 5638 2 2
303 13 S1E 55.97 ברקוביץ אריה - אלון ליאורה 2502 5585 1 2
395 14 S3N 54.18 מירקין לודמילה - מיכלוביץ נחום 10299 1288 1 1
422 15 S9N 53.77 זהבי צבי - זהבי רות 18918 18919 1 1
436 16 S11N 53.48 ון דאם בני - מילגרם שרה 710 1895 1 1
444 17 S4N 53.35 טיבן אילנה - קישוני דליה 923 3344 1 1
476 18 S13N 52.87 שטיינוג עפרה - יקים נוגה 14551 3475 1 1
514 19 S6N 52.25 עגור יצחק - לוז אמנון 7244 7135 1 1
537 20 S15E 51.85 שור חנן - שרן מיכאל 8250 6694 1 1
547 21 S14N 51.73 שקד יצחק - לוי אבי 5414 5415 1 1
559 22 S15N 51.55 הוכברג אריה - הוכברג אבלין 5406 5407 1 1
677 23 S5E 49.40 טופז זהבה - מצגר אילנה 5630 9990   1
722 24 S7E 48.62 שטטר יהודה ד"ר - ליבסקו דורל 13405 22-0132   1
809 25 S7N 47.14 סגלוב חנה - שני גילה 15610 14956    
840 26 S8E 46.49 בכר אורה - תדמור סידוניה 2205 4213    
852 27 S12N 46.16 פולני באטריס - אביגדול אלכסנדר 3097 2694    
1052 28 S8N 39.69 מזרחי יהודית - קונסטנטין נעמי 2524 547    
1126 29 S5N 34.63 ישראלי עמיר - קרנבסקי מרק 844 20733    
1150 30 S2N 30.41 צמח יהודית - גולדברג אידה 15599 15305    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 23 - טבעון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
173 1 T1E 59.29 קרבי עפר - הרשקוביץ שלמה 3449 3637 13 3
193 2 T5E 58.78 אורטל אילן - קליין דוד 2195 10302 11 3
214 3 T4E 58.26 פרנקל דב - פורטנוי יקותיאל 689 11568 8 2
255 4 T7E 57.11 עומר זך - עומר יותם 1814 20715 7 2
257 5 T3E 57.08 הלפרין מרדכי - בן דוד דני 1788 8105 5 2
284 6 T8E 56.59 פז אלי - שביט מיכאל 1745 7424 4 2
471 7 T6E 52.97 אורן יפתח - אורן בעז 23206 23765 3 1
531 8 T9N 51.97 בן דרור אריאל - אברבך ישראל 4119 12736 3 1
656 9 T7N 49.68 הולצר קלרה - אזולאי אורי 11280 11279    
712 10 T5N 48.80 ישכיל אודי - הפטקה מיכאל 6711 4822    
820 11 T1N 46.93 גד עמיאל - נביא יהודה 1712 15307    
827 12 T2E 46.78 עובד אורי - גרוס צבי 18955 17530    
867 13 T4N 45.95 גולדשמידט גדעון - =F9=F0=E9=E9=E3=F8F0=E5=F8=E9=FA 18736 002    
916 14 T3N 44.62 גולדשטיין אפרים - זיו ישראל 1719 14146    
1081 15 T2N 37.89 מעוז בני - מעוז דפנה 22572 19370    
1101 16 T8N 36.69 משכית יאיר - לחמן נעמי 14193 6675    
1148 17 T6N 31.34 שמש אילנה - פריטש צפורה 3445 6069    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 24 - כפר מרדכי

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
59 1 U1E 63.43 זינגר דן - כהן שרה 9168 3261 14 4
69 2 U9N 63.03 שחר נטע - סגל מרדכי 9163 3273 11 4
120 3 U3N 60.76 פרץ פולדי - יזהר רפי 15460 15459 9 3
260 4 U1N 57.01 שוקרון שלום - יואלס אלון 23432 3259 7 2
467 5 U4E 53.04 אלטר פיי - אלטר הרי 5875 5879 6 1
521 6 U5E 52.14 לנגר נינה - חבקין רחל 3255 2152 5 1
622 7 U2N 50.00 שיראי איי - שחף מלי 22997 23406 4 1
642 8 U5N 49.94 שמיר רחל - חילביץ אבריל 3270 3297    
689 9 U2E 49.18 דוד רפאל - סלומון ציפי 12909 21548    
735 10 U6N 48.41 מושינסקי מירי - לוי ביני 22993 22991   1
766 11 U6E 47.90 ברנשטיין שלי - ויסנגרין תמר 3254 8724    
786 12 U7E 47.58 לוי מלכה - ברנשטיין הרברט 16070 3253    
957 13 U4N 43.27 שור אמנון - פלג ורד 2153 23096    
972 14 U9E 42.88 קפנר פנינה - קפנר משה 22986 22985    
986 15 U7N 42.37 מושינסקי דורון - לוי דניאל 22994 22990    
1032 16 U8E 40.58 אבירי עדי - קרני סמדר 23153 23431    
1064 17 U3E 38.99 בן-סיני דב - ברושי אריה 18952 18079    
1092 18 U8N 37.22 אלוני יעקב - ארדיטי רון 22978 22980    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 25 - כפר סבא

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
5 1 V7N 70.47 ספייר אלברט - בלוך שרה 864 11409 14 12
73 2 V2E 62.81 חייט מוטי - ליבסטר שעיה 2877 799 11 4
118 3 V8N 60.85 וייס יוסי - אלון יהודה 2757 1014 9 3
197 4 V1N 58.71 שגיא אריה - עופר יורם 6527 10359 7 3
217 5 V9N 58.21 מרקוביץ אלכסנדר - מרקוביץ פנינה 8671 4798 6 3
241 6 V2N 57.55 פוקס קנט - בלס יעקב 15168 745 5 2
247 7 V7E 57.43 קלדרון אבי - נויברט טדי 3742 1214 4 2
348 8 V4N 54.98 לב חיה - פיסטינר ציפורה 3770 12898 3 2
396 9 V1E 54.17 לב מוניק - קפואנו יום טוב 5883 8667 2 1
464 10 V6E 53.09 ליבסטר נדיה - אורי עמי 798 3135 2 1
502 11 V5E 52.52 מרקוס שרגא - בירן מיכאל 9414 20707 1 2
538 12 V3E 51.84 אבני אבי - קרוגר לידיה 20834 19658 1 2
544 13 V6N 51.77 גלעדי יהודה - סדיס ג'ובינה 3525 14831 1 1
714 14 V4E 48.77 גרייצר יאיר - נמט שלמה 500 8240    
729 15 V5N 48.58 רוזובסקי בריאן - שפט ברכה 14307 5164    
768 16 V3N 47.87 אדנבורג שלמה ד"ר - גלפסקי יצחק ד"ר 3739 3180    
905 17 V9E 44.81 גרינברג שלווה - בלס יוסף 6230 14652    
1020 18 V8E 41.23 רייכמן ברכה - בנארצי תמר 747 1009    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 26 - כפר סבא

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
52 1 W7N 64.24 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 10371 1007 14 4
53 2 W3N 63.83 דגן אבינועם - שחל אריה 1055 11897 11 4
89 3 W8E 62.20 צ'צ'יק סנדרה - רוזנברג ריקי 9546 6002 9 4
96 4 W4E 61.73 דותן גבי - מרמלשטיין גבי 1575 3765 7 4
119 5 W5E 60.79 אבירם ריקי - דשא גיל 6192 6832 6 3
155 6 W8N 59.87 אופיר רונית - וידבסקי חנה 4207 5855 5 3
224 7 W5N 58.09 באר מרכוס - רייכמן יוסי 14609 746 4 2
237 8 W7E 57.66 גרינשפן שוש - אסא דויד 4209 15872 3 2
333 9 W3E 55.33 דגן חוה - כהן אורה 1057 3712 2 2
442 10 W6E 53.37 בלייברג מרים - אבירם עוזי 11375 7582 2 1
509 11 W4N 52.33 זילברשלג יהושע - זילברשלג שמחה 4427 6528 1 1
543 12 W9E 51.78 פובולוצקי נחום - קופרמן זאב 17257 3716 1 1
557 13 W9N 51.56 איתן יבגניה - איתן מוניה 12132 12133 1 1
731 14 W1E 48.52 שי אלדה - ליבסטר בני 17877 3642    
754 15 W1N 48.05 איצקוביץ צבי - וידבסקי מיכה 4337 5856    
930 16 W6N 44.17 פורשר אביטל - פורשר שמעון 17372 16528    
938 17 W2N 43.85 גל מור יוסף - לבל יורם 1230 3726    
1070 18 W2E 38.55 וקנין מיכה - רוזנברג שרה 5871 4795    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 27 - כפר תבור

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
23 1 X1E 67.32 לוי מיכה - גלמן נועם 6716 1896 17 6
24 2 X11N 67.29 ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 13366 15141 14 6
58 3 X5E 63.58 רם ראובן - רונה ביאנה 14089 6707 11 4
131 4 X7N 60.53 בדוס ברוך - כהן מני 5675 5676 9 3
187 5 X2N 58.88 אלקלעי יוסף - אגרי אלכסנדר 1708 11232 7 3
218 6 X5N 58.20 רוס רני - אסידו אורן 7410 16870 6 2
306 7 X4N 55.95 תירוש אן - ליבוביץ צילה 15020 17031 4 2
328 8 X3E 55.50 בוך משה - לנצמן סופיה 1864 18732 4 2
365 9 X9E 54.74 חיימסון אורי - פאר ניר 9629 8124 3 2
410 10 X4E 53.95 חכמה דוד - וייס גבי 20900 16933 2 1
469 11 X11E 53.02 קריסטל זאב - סואץ אליהו 8110 1893 2 1
472 12 X8N 52.96 אטד שושנה - פלג אסף 9962 10461 1 1
552 13 X12E 51.65 ברמן זאב - חקלאי צבי 18160 16939 1 1
644 14 X8E 49.92 גור שמואל - וולפסון יהושע 9954 11231    
683 15 X10E 49.23 סימוני שלמה - קוק דניאל 17033 83-8    
709 16 X3N 48.87 גזית צבי - גור עמנואל 2980 10057    
776 17 X12N 47.66 מירה לאה - קינן יעל 9957 10059    
782 18 X9N 47.64 לשם צבי - קמינסקי גלעד 1875 5660    
813 19 X10N 47.06 ברימברג יעקב - פז סיבוש יוספה 9956 10060    
897 20 X2E 45.01 אליוביץ עליזה - עדין סאלי 16173 18164    
1057 21 X1N 39.49 צביאלי רות - דולב גאולה 4717 10058    
1068 22 X6N 38.59 קמינסקי חנה - אשכנזי יצחק 14991 14550    
1074 23 X6E 38.32 גרבלי שולה - פאר דליה 15143 18239    
1138 24 X7E 32.63 ברקב צביה - פרטי שרל 14086 14085    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 28 - כרמיאל

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
12 1 Y8N 68.90 אדטו אבי - אלון אלכס 18873 14907 12 8
295 2 Y7N 56.07 טאוב זאב - עמר בבר 10750 16839 10 2
314 3 Y6N 55.83 שפירא פאינה - שפיר רוחמה 19268 19419 8 2
318 4 Y2E 55.76 קראוס יהודה - בראון גד 2206 6243 6 2
336 5 Y2N 55.26 שדה ורדה - גאון הילה 3818 18878 5 2
368 6 Y5E 54.70 קראוס יפה - אלפיה דוד 2207 3499 4 2
390 7 Y7E 54.28 גולן אודי - ורסנו יצחק 2181 5349 3 1
398 8 Y4N 54.08 אדטו משה - כהן וולטר 15250 16843 3 1
621 9 Y5N 50.01 סבאג מאיר - סבאג דינה 16807 16806 2 1
780 10 Y8E 47.65 רוכמן שמעון - רוזנברג דב 21-476 17476    
974 11 Y3N 42.80 לזרוס לילה - מימון אלנזר לאה 18623 19524    
1014 12 Y6E 41.44 קליין נאוה - טל טובה 23047 23045    
1071 13 Y3E 38.53 דונצ'ס דוד - בן נאים דוד 21296 15440    
1106 14 Y1E 36.34 נוימן אוה - שורץ תמר 18052 18111    
1147 15 Y1N 31.36 ספיר צביה - אליצור רפי 18621 20299    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 29 - מ. הברידג' י"ם

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
34 1 Z2N 65.53 אמיד יעקב - אמיד אברהם 2007 18568 17 5
68 2 Z12N 63.05 אקסלרוד אשר - אקסלרוד חדוה 444 3915 13 4
84 3 Z8E 62.30 כהן דוד - בירנבך דוד 4537 4536 11 4
142 4 Z10N 60.27 זייטמן אורן - זייטמן מגי 7735 2307 8 3
186 5 Z2E 58.89 קסו הרוי - קסו הרייט 6470 5229 7 3
209 6 Z11E 58.37 רוזנטל אבי - רוזנטל ניר 17556 17557 5 2
262 7 Z5N 56.99 דביר רבקה - קרמן יוחנן 17559 21813 4 2
274 8 Z9N 56.81 הרדון ויליאם - הרדון עפרה 17700 14930 3 2
296 9 Z6N 56.04 רפאלי דוד - שטרית אבי 4087 7748 3 2
331 10 Z9E 55.41 לוי איתן - רקובר איל 19021 19950 2 2
359 11 Z8N 54.81 אנגלשטיין אפרים - כהן שבתאי 7746 14630 2 2
384 12 Z11N 54.36 זנו מרים - גבאי רפי 18233 18234 1 2
412 13 Z7N 53.94 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 18283 18320 1 1
663 14 Z4E 49.57 זיו ישראל - בורק לואיזה 4584 16162    
718 15 Z5E 48.71 אשר יעל - אשר נחמיה 19892 19893    
733 16 Z4N 48.43 פיירמן משה - דביר יוסי 21861 17560   1
850 17 Z3N 46.21 זרצ'ני משה - מיכאלי יורם 1643 10295    
889 18 Z1E 45.30 רוזנפלד מאירה - חסין נטשה 19368 19019    
909 19 Z6E 44.74 אייזן גנריך - פרי סוזנה 23227 22920    
919 20 Z10E 44.57 וייס יהודה - ברקלי יחזקאל 9132 8602    
940 21 Z1N 43.76 סמואל לרי - מזרה יונה 19144 17679    
1090 22 Z3E 37.28 פנסקי יעקב - אטלי סילביה 15430 15457    
1146 23 Z7E 31.42 גל ענת - ניב תורית 19854 18116    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 30 - מושבות שמריהו

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
6 1 a1N 69.52 איטאלי מרדכי - פרקש שמואל 5497 5496 18 11
104 2 a4E 61.43 בלודז יונתן - ויטנברג אדוארד 20438 6340 15 3
181 3 a7N 58.98 מרקוס דינו - מרקוס אסתר 13264 13263 12 3
200 4 a7E 58.62 לבנה דורון - כליף אילנה 9605 11003 9 3
206 5 a2E 58.40 קרפלק מרים - רשתי שאול 4799 10470 7 2
222 6 a3E 58.12 ארבל דודו - גולן אלעד 15681 16435 6 2
223 7 a1E 58.11 אפלשטיין חנה - חיבה ראובן 12677 8012 5 2
231 8 a6E 57.93 אראל יונתן - יקיר דני 19115 19116 4 2
428 9 a10E 53.67 מילנר חיה - קליין יעקב 9800 21311 3 1
515 10 a8E 52.24 אדמון יהודית - פוקס סטפן 18313 20321 2 1
607 11 a4N 50.50 שוורץ חווה - מאור מלי 20667 17366 2 1
622 12 a8N 50.00 ברכה ישראל - צימרמן מרקוס 20001 19737 2 1
622 12 a5N 50.00 נחמיאס נורית - וילנסקי אריה 16268 17210 2 1
649 14 a9E 49.82 וילנסקי דורה - להב חנה 17211 19726    
723 15 a11E 48.61 בנירי עילי - סווירסקי רפאל 21805 21898   1
749 16 a10N 48.11 לנדה חוה - טל זיוה 20690 21411    
787 17 a5E 47.53 הומל אסתר - טורטל אשר 21412 20642   1
799 18 a12E 47.33 זמר חוה - זילברברג אסתר 21272 19711    
961 19 a13E 43.10 שביט גל - רבינוביץ סתיו 21029 20439    
1001 20 a3N 41.95 שרון זמירה - אביהו 19117 אביהו    
1075 21 a9N 38.27 זהר שרה - קלפקה חזי 10958 20017    
1094 22 a2N 37.10 זילברפלד שמואל - זילברפלד אברהם 19753 20681    
1110 23 a11N 36.06 דינוביץ חני - רמר אסתר 19727 19712    
1118 24 a6N 35.43 אנטלר אהרון - תבורי דב 19710 18351    
1121 25 a12N 35.33 ברנע גיורא - צור דן 21424 21432    
1143 26 a13N 32.00 צוויג חיה - ניצן מרים 21407 21413    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 31 - מת"ב הרצליה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
17 1 b10E 68.36 גוליק איתן - גוליק אורי 1413 1414 14 6
149 2 b2N 60.07 פאר שוש - קינדלר אלי 14346 12569 11 3
165 3 b2E 59.52 בואנו יעקב - אטס יצחק 200 10111 9 3
389 4 b5N 54.28 רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה 12564 12258 7 1
425 5 b7N 53.75 פרוינד גדעון - כנעני משה 18902 18903 6 1
450 6 b9E 53.29 גל ים יוסי - מורסטין יאלו 19409 15511 5 1
484 7 b5E 52.713 עגור יפתח - עגור אסף 15697 15696 4 1
485 8 b6N 52.712 גולדרינג אהובה - שליט רות 16231 13189 3 1
489 9 b10N 52.64 גלברט שלמה - אליהו רוני 3132 12688 2 1
530 10 b1N 51.98 אלתר חגי - הלל מאיר 18423 20227 2 2
686 11 b3E 49.21 קופר ענבר - קופר מרטין 18904 18905    
753 12 b7E 48.05 גרימברג יעקב - לוטרמן משה 16374 16057    
761 13 b9N 47.96 הרשקוביץ שמעון - גולדנברג דוד 20228 21408   1
769 14 b6E 47.81 רוזנפלד ארז - קירשון יפים 15129 14225    
819 15 b8N 46.94 אביב סבינה - אביב יוסי 13005 13006    
924 16 b1E 44.37 סרדס ניסים - פסטרנק אנדרי 16059 7081    
1038 17 b4E 40.43 טרופ יצחק - פסטרנק אסתר 1048 18426    
1051 18 b4N 39.70 פביאן מיכאל - פביאן ירדנה 5794 5795    
1104 19 b3N 36.36 רוזנצויג ויקי - רחמים אסתר 18421 18422    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 32 - מועצת יואב

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
10 1 c6E 69.11 פייקין אורנה - פייקין צביקי 12269 12270 14 9
99 2 c4N 61.51 שונק שושנה - בן ארויה אביבה 7923 2222 11 4
133 3 c6N 60.47 עמרם אלברט - רובינשטין שמיל 8339 4857 9 3
339 4 c5E 55.23 עציון בועז - ליקין עמיהוד 16168 5695 7 2
351 5 c2N 54.89 שדה גילה - זאבי אלימלך מרים 11273 18661 6 2
394 6 c1N 54.19 בן ארויה אילן - גלר מיכאל 2232 5986 5 1
454 7 c9N 53.24 קרן אריק - זלצר סלבה 8352 19831 4 1
488 8 c5N 52.67 בן יוסף אברהם - בן ישי יוסף 8337 8316 3 1
549 9 c4E 51.71 אמיר עופר - רוטבלט מרטין 13972 1845 2 1
672 10 c8E 49.50 אלעד רונית - רואי ליליאנה 18921 18920    
810 11 c1E 47.12 סולימני ידידיה - אמסלם שמואל 23685 23686   1
821 12 c7N 46.93 קרים מלקולם - גילד הנרי 12864 15359    
837 13 c2E 46.54 בן ארי דן - שטיינמן יצחק 8356 5878    
874 14 c3N 45.81 קורן דיאנה - לייקין יהודית 14993 14212    
1010 15 c8N 41.58 ממן מתי - קורן ניסים 19137 14994    
1063 16 c9E 39.01 לוי שולמית - כהן חיה 19451 8777    
1134 17 c3E 33.81 סולם ורדה - קרמר זלדה 13093 19997    
1136 18 c7E 33.25 לוי אני - עזר אברהם 18226 18227    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 33 - נהריה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
2 1 d17E 73.64 כהן אילן - פרלמוטר אריה 5350 15054 24 15
35 2 d7E 65.47 הנר ברטה - הנר אלכסנדר 12379 12380 19 5
110 3 d16E 61.17 נוימן אבנר - לשד איתן 1161 14913 15 3
113 4 d5E 61.09 שרי לאוניד - שחר אשר 13020 1299 12 3
129 5 d1E 60.60 גואז דוד - דנון דוד 16748 15839 10 3
198 6 d12N 58.71 קליין גד - בנישטי משה 1185 17997 8 3
227 7 d2N 58.01 פרל בריאן - גל לאה 1184 1110 6 2
228 8 d12E 57.99 רקולה (פינלנד) - רימון (פינלנד) 050 051 5 2
234 9 d2E 57.84 סדן צבי - כהן גבי 5823 9098 4 2
269 10 d16N 56.93 חזן יעקב - שפיר תמר 5827 14426 3 2
340 11 d18N 55.20 סמואלס סידני - גרינשטיין מייק 670 1800 3 2
383 12 d14N 54.38 שרמן מרטה - יונקר מיכל 17957 13512 2 2
406 13 d8E 53.99 קליין איריס - עופר יעל 1186 9100 2 1
499 14 d7N 52.54 מילשטיין טוביה - קורן אשר 20911 21502 1 1
504 15 d18E 52.48 קוציש צ'אבה - פרקש דניאל 2273 14197 1 1
523 16 d19N 52.12 מילגרם אבי - סדן אהוד 10820 13518 1 1
528 17 d8N 51.99 קינן דני - קרמר הדסה 9289 8527 1 1
533 18 d4E 51.94 קורנפלד יצחק - אליאש מרים 1160 13848 1 1
554 19 d1N 51.57 זאבי חיים - פרטר יוסף 7791 1933 1 1
603 20 d5N 50.56 גולדברוך יוסף - קוציש יוליה 8134 2272 1 1
614 21 d11N 50.26 צמרמן צפורה - זאבי שרה 9083 7792 1 1
684 22 d14E 49.22 שחר מאירה - פרנק רותי 4120 16111    
758 23 d6N 48.00 פישביין רינה - אורי יפה 19379 19380   1
801 24 d3N 47.26 טייטלמן בת-שבע - כהן אסתר 10338 9094    
823 25 d15N 46.83 גרוס לאה - פולק אלישבע 7794 14428    
859 26 d11E 46.05 צור שרה - לרנר יעקב 16110 17728    
871 27 d13N 45.84 טובול דניאל - סלע חגי 2604 1817    
943 28 d13E 43.68 צור דוד - צור יהודית 9288 9373    
955 29 d9N 43.34 מלק נעמי - פנחס תחיה 14101 4562    
992 30 d4N 42.09 פרץ אורי - מסייס טרי 20912 19003    
999 31 d9E 41.99 שפרינגר נילי - הרפז קטי 17954 17376    
1047 32 d10E 39.97 בנו ורה - אביטוב טובה 14792 16108    
1086 33 d10N 37.48 לב רבקה - שפיר ברוך 12682 18984    
1098 34 d17N 36.99 בלוך ברוך - ראובני יהודית 19426 14198    
1112 35 d3E 35.69 נוי לאודין - גונן זויה 22002 22366    
1116 36 d15E 35.54 כהן מרגלית - בן צור דינה 15343 15342    
1125 37 d6E 34.68 אלישע יוליה - אילן טילי 13516 13519    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 35 - נס ציונה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
37 1 e12E 65.26 גנוט ישראל - סגל מתן 18048 18539 21 5
38 2 e4N 65.25 מילצ'ן דרור - שטרן לוי 3655 3423 17 5
95 3 e2N 61.77 צ'רנס אדריאן - יונג ישראל 10939 2283 14 4
102 4 e9E 61.44 אטלס יעקב - ברניר זוהר 2467 2466 11 3
273 5 e13N 56.83 קידר בני - סכמן משה 861 2931 9 2
307 6 e14E 55.93 קרן אורה - באסל מרים 2362 19320 7 2
349 7 e6N 54.92 שובל אפרים - בירמן אסתר 5007 1396 6 2
353 8 e1N 54.87 מיוחס יעקב - דובי עליזה ד"ר 8871 10346 4 2
357 9 e15E 54.81 קופמן שרה - יהונתן יעקב 15635 15120 4 2
363 10 e2E 54.77 מקוב מרדכי - לימן רפי 11172 15641 3 2
461 11 e9N 53.17 עינב הרולד - כוכב קובי 2724 8758 2 1
466 12 e3E 53.06 לידג'י איזי - פרימר יגאל 19919 2122 2 1
470 13 e8N 53.01 פולק אוסקר - טל יוסף 1061 6585 1 1
508 14 e5E 52.34 שרה יעקובוביץ - יוסף נש 79-056 79-058 1 1
516 15 e8E 52.23 וילנר אמנון - סימבליסטה ג'ורג' 14184 16433 1 1
534 16 e6E 51.86 זוהרי חיים - יחזקאלי יהושע 15087 14568 1 1
600 17 e15N 50.59 וילנר נחמה - ולט חבני מתנה 3652 18464 1 1
668 18 e7N 49.53 דור רולנדה ד"ר - קופר מייק ד"ר 16811 17924    
773 19 e10N 47.71 אגמון יצחק - גרינברג דב 20271 17300    
785 20 e12N 47.60 וסרמן סורין - פרץ חוה 10889 13360    
824 21 e1E 46.83 קוסטו יצחק - גריזים יורם 13355 11120    
856 22 e3N 46.10 קוטנר מנחם - כהן ירדנה 16010 12075    
884 23 e7E 45.49 שרר אתי - ריישר בלה 16826 16825    
885 24 e14N 45.47 גורן עדה - לוין דוד 3175 7333    
921 25 e13E 44.44 שטאובר אריה - סגל שי 22530 18538    
932 26 e5N 44.07 צור עדנה - קרוגר שלמה 22531 22516    
984 27 e10E 42.46 טשבייני יעקב - הבדלה רוני 10020 3310    
1034 28 e16N 40.49 גושן יוסי - גרוסמן נחמה 17832 20374    
1061 29 e11N 39.13 שי - אבי שאקו 79-048 79-047    
1080 30 e16E 38.00 מרסל ישראל - מרלינסקי מוטי 22523 18667    
1095 31 e4E 37.09 היידי - ברטולד 0014 0015    
1131 32 e11E 34.24 נורית - דן 0003 0004    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 36 - סביון + ק. אונו

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
1 1 f10E 74.60 ון דר ואודן פרד - מלמד טלי 21316 11815 21 16
101 2 f16E 61.45 לידור דניאלה - כהן-טל ישי 2632 688 17 3
109 3 f7E 61.23 פקר רותי - מושקוביץ תמר 5181 1368 14 3
135 4 f13E 60.44 בנקהלטר פנינה - ברוידא שרה 3759 16556 11 3
164 5 f11E 59.53 ירום יוסף - ירום עקיבא 10975 10974 9 3
236 6 f14E 57.67 גל און נורית - גל און אלכס 6252 6253 7 2
244 7 f1E 57.48 אילת מלכה - פוקסמן ירחמיאל 13247 1750 6 2
321 8 f15E 55.64 מרק סוניה - מרק מיכה 6937 6938 4 2
335 9 f4N 55.28 סטניצקי דורית - גליק נאוה 11582 1647 4 2
380 10 f9N 54.50 כהן מיקי - חדד אתי 18004 18007 3 2
398 11 f5E 54.08 פישמן טובה - זינגר מריקה 2357 5765 2 1
400 12 f12N 54.06 טובים רחל - קופילוב אלי 7725 10734 2 1
457 13 f10N 53.21 פרי אלי - שני מיכל 14662 7719 1 1
482 14 f11N 52.74 קרב נורית - אנגלמאייר רוחה 10327 18598 1 1
500 15 f9E 52.53 נסלרוט חגית - וסטרייך יואל 10391 11306 1 1
505 16 f13N 52.46 מילר בני - אילת מיכאל 18358 13246 1 1
513 17 f12E 52.25 גורטלר לאה - רוזנצוייג אסתר 16557 1148 1 1
571 18 f15N 51.31 רונן מרים - פלדבוי גיל 10192 243 1 1
661 19 f7N 49.60 גלון רחל - אורן יריב 1957 16147    
707 20 f14N 48.95 סגל מירון - סברלו עבר 4319 20894   1
728 21 f6E 48.59 יגודה טומס - רונן בני 12107 10193    
743 22 f8E 48.29 כהן מאיר - נסלרוט אברהם 1037 8393    
804 23 f5N 47.20 עינת צביה - שטרסמן ריטה 10875 3577    
818 24 f2N 46.99 שניצר אריה - יפה אורי 7722 12106    
869 25 f4E 45.88 בן-דוד רוני - לייכטנר משה 7728 10893    
887 26 f6N 45.37 שמש סמי - שמש רותי 18561 18560    
951 27 f3E 43.49 לבנת טובה - נוחיאן עזיז 9115 5116    
953 28 f16N 43.41 לנדאו גדי - ג'קמן לילית 60002 11161    
1009 29 f1N 41.61 הלפרן בלהה - וארס אלי 13944 60000    
1018 30 f3N 41.24 לונגר ניצה - גולדברג אביבה 13863 60001    
1085 31 f8N 37.51 זמש משה - אדיב יוסי 12249 416    
1087 32 f2E 37.48 ולטר עופר - קוליש חנן 17576 17574    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 37 - ערד

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
225 1 g6# 58.07 אנגלנדר גבי - אנגלנדר עלי 9245 9246 11 2
278 2 g7# 56.74 ספיבק מיכאל - פארן שי 18091 12848 9 2
372 3 g14# 54.67 ירליפ פנינה - מירום דניאלה 18085 4973 7 2
417 4 g2# 53.86 שיוביץ סוניה - שיוביץ משה 18121 18122 6 1
446 5 g5# 53.34 לויזון ירון - רוזן צבי 17435 17431 4 1
593 6 g3# 50.91 בר ג'נין - דואק שוש 18075 18604 4 1
622 7 g9# 50.00 רוזן אילה - עטר חיים 17430 18666 3 1
670 8 g4# 49.52 נבון אביבה - נבון משה 18090 18937    
720 9 g8# 48.67 בר פרדי - רובינשטיין משה 17434 19579    
936 10 g1# 43.88 פילפסבורן דניאלה - תמיר עלית 18093 18101    
991 11 g12# 42.12 קריספין סוזן - שוייצר רוזי 18096 18097    
1045 12 g13# 40.03 פרבר גיורא - ידגר רפי 18094 23565    
1089 13 g10# 37.29 רז תרצה - פורת אריה 23566 18173    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 38 - קיבוצים דרום

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
42 1 h10N 64.70 שזר ארנון - שזר עמוס 1838 1709 14 5
83 2 h5E 62.32 גילת רוני - רפפורט דני 2986 3670 11 4
124 3 h6N 60.72 סוכמן גידי - שומרוני ירון 13952 12173 9 3
199 4 h2E 58.70 וורך יגאל - קפיטנוב בוריס 2177 1835 7 3
211 5 h8E 58.27 ברנדס יניב - ברעם אלי 4697 13665 6 2
271 6 h7E 56.88 קלמר עמרי - בן צבי אייל 8114 17188 5 2
277 7 h1E 56.75 טל ארז - שמיר ערן 8641 13953 4 2
362 8 h2N 54.78 סרוסי דוד - סרוסי אמי 5699 4858 3 2
379 9 h3E 54.51 מרום מאיר - פלוט אמיר 6714 256 2 2
387 10 h8N 54.33 ברלר עמי - טוליאנסקי מריו 12172 12171 2 1
426 11 h1N 53.72 שזר עדה - סבירסקי רפי 3825 21732 2 2
435 12 h5N 53.51 שגיא הדס - דרוקר יוחנן 23545 14215 1 2
678 13 h7N 49.39 מושקוביץ יורם - דסקלוב דבש 1827 10985    
794 14 h4E 47.40 קריצמן רוני - ארזי זלמן 1714 1711    
806 15 h9E 47.18 פישר חיים - וולך הוגו 6039 21587    
948 16 h4N 43.53 בר יצחק - קפלן דביר 2294 10650    
987 17 h9N 42.35 נווה מרדכי - קרול דוד 2993 7402    
1022 18 h3N 41.16 גיברשטיין מושקו - רפופורט מיכאל 16177 12929    
1048 19 h6E 39.97 דורון יהודה - אורנשטיין חיים 12926 8120    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 39 - קריות

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
13 1 i10E 68.83 גל טיבור - גולדשטיין יעקב 13841 16756 21 8
32 2 i1E 65.78 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 5419 8215 17 5
40 3 i10N 65.13 תמיר טובה - כץ אפרים 667 4299 13 5
93 4 i2N 62.02 גונן אוה - קוטינגר אורה 3053 5412 11 4
112 5 i2E 61.10 בן נאים אהוד - לדר שלמה 777 1925 9 3
121 6 i11E 60.75 תמרי אבא - גולדשמידט נחמן 11063 10404 7 3
123 7 i13N 60.73 בנדיקט מימי - טרגנו רוברט 14556 14163 5 3
171 8 i12E 59.40 לייבו אדי - וייס ישראל 850 7760 4 3
175 9 i16N 59.18 הורן איבונה - הורן הנריך 3781 5360 3 3
238 10 i3N 57.63 בטצייג ישראל - ארד יאיר 2665 14431 3 2
281 11 i11N 56.67 בן דוד רמי - רפפורט לאה 16104 4261 2 2
310 12 i8N 55.86 ברב בנימין - גרינברג צדוק 664 681 2 2
315 13 i6N 55.81 מרקוביץ אוה - שר יהושוע 3693 787 1 2
324 14 i3E 55.57 רונן מיכאל - גורן ריצ'רד 18026 18628 1 2
385 15 i13E 54.35 דרמר שלמה - לייבוביץ אנטון 1911 10306 1 2
497 16 i12N 52.54 לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה 5335 5352 1 1
527 17 i4N 52.00 אקמן טובה - בטצייג רחל 10598 2669 1 1
551 18 i9N 51.65 לקנר מגדה - הרשקוביץ בלו 780 5340 1 1
566 19 i7N 51.38 גושן רגינה - פייטלוביץ דני 6830 3497 1 1
662 20 i5E 49.60 בליצבלאו ויקי - הולץ צפורה 16105 16326   1
710 21 i1N 48.84 בייצר מוטי - לוי רוני 12001 12052    
748 22 i4E 48.19 מרקוביץ רחל - גוטמן סרג'יו 16327 9644   1
796 23 i9E 47.38 שניידר טובה - שניידר מיכאל 11949 4525    
826 24 i6E 46.80 קוגן זאב - גונן שרה 13018 5363    
833 25 i15E 46.59 בר רבקה - ארזיל אתי 4002 6825    
863 26 i14E 46.02 וולך הליין - למפרט אברהם 5440 15247    
927 27 i7E 44.30 גורדון אושרה - הנר ארז 16378 9643    
963 28 i16E 43.07 מזרח עפרה - מזרח איתמר 10814 10813    
1030 29 i5N 40.76 זהבי יוסף - אביזמר פני 13806 5090    
1078 30 i15N 38.02 טופז דוד - פואה דורית 5142 11064    
1114 31 i14N 35.63 ויסמן צבי - גוזלן משה 19267 19264    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 40 - ראש העין

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
57 1 j7N 63.61 ביטון רוז'ה - בלוך גלעד 4183 15199 14 4
229 2 j6N 57.96 ספיבק אינגריד - וינר שמואל 19457 19458 11 2
317 3 j5E 55.77 ברנס לורנס - רוזנברג שלמה 4945 23691 9 2
343 4 j3E 55.14 גל שולמית - בנימיני דובי 15046 16990 7 2
416 5 j2N 53.87 מזרחי מלכה - וינברג שושי 21492 21491 6 1
424 6 j5N 53.75 פורטיאנסקי ג'אנה - כהן קובי 21151 16992 5 1
487 7 j8N 52.68 לוטן ילון - שמלה ז'אק 19292 19293 4 1
506 8 j6E 52.44 מאיר אוריה - אלגרבלי פרוספר 16994 14386 3 1
808 9 j3N 47.14 וסרשטרום איירה - פלדמן טלי 262 21152    
816 10 j9N 47.02 קולנדר אתי - גולדשטיין אריה 8051 702    
830 11 j1E 46.76 ארז נחום - ויאלגוס פרלה 22567 23306    
854 12 j8E 46.14 מאיר אברהם - מאיר דבורה 17981 17982    
865 13 j2E 46.00 שוהם הדר - סימיס רוזה 23388 23389    
903 14 j7E 44.87 סגל שרה - אמיר דורית 17420 16260    
914 15 j4N 44.64 ציון גל - אפרים דוד 21163 21155    
934 16 j4E 43.95 מינסקי מנחם - מינסקי אסתר 16289 16288    
1043 17 j1N 40.07 אלון יהודה - טל אריה 4176 19462    
1120 18 j9E 35.38 רייכמן יצחק - גרנות אילנה 23349 21167    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 41 - רחובות

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
45 1 k9N 64.53 טימיאנקר נח - סורל רבקה 3292 5248 15 5
98 2 k3E 61.56 אלג'ם יוסף ד"ר - לזר שוקי 12535 10789 12 4
207 3 k11N 58.39 מחלב חנה - נתן מינה 21543 15086 10 2
226 4 k5N 58.01 סלמי עליזה - אנדרמן דוריאן 12819 15338 8 2
279 5 k10N 56.70 כהן יוסף - אלון אלה 19685 6615 6 2
319 6 k1N 55.76 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 15048 8378 5 2
332 7 k8N 55.34 ברקמן מאיר - לזר אלמה 8312 12351 4 2
342 8 k7E 55.16 בסין מארק - בסין אידה 23403 23404 3 3
411 9 k6N 53.95 אלקלעי חיים - למפרט איטה 16819 17547 3 1
427 10 k6E 53.69 הרשקוביץ יפה - פולק נלי 10256 13353 2 1
475 11 k1E 52.88 שדה אורי - פרי יוסף 2630 2548 2 1
561 12 k11E 51.51 מידן רחל - רדלר חיה 20257 6691 1 1
640 13 k3N 49.95 גינזבורסקי רינה - קלמר פסיה 12542 14807    
682 14 k2E 49.26 דרורי אילנה - דרור נתנאל 6613 10895    
741 15 k10E 48.34 בורנשטיין ריצרד ד"ר - אלומות זאב 15516 17661    
779 16 k2N 47.66 וילנסקי שרה - מודיורוש מרים 2978 14725    
908 17 k4N 44.74 כהן איציק - שפרן אגי 11805 17035    
979 18 k4E 42.61 חמו שמעון - טויטו משה 23128 23763    
1069 19 k7N 38.55 רוזנברג פרץ - רוזנברג שולמית(אושי) 6965 6968    
1088 20 k8E 37.36 שקד ציפי - גבעון בת שבע 14803 16006    
1100 21 k5E 36.94 מחלב צ'רלי - קינן יוסי 21870 21858    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 43 - מ. ספורט ראשל"צ

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
106 1 l8E 61.38 מיטרני טובי - גוטמן חיים 11033 11034 15 3
304 2 l7N 55.96 וייס פנינה - וייס רמי 13345 3638 12 2
311 3 l3N 55.85 פתאל וייצמן - שולמן אברהם 9201 15178 10 2
361 4 l6N 54.79 יסלסון לאוניד - שוולזון ויקטור 17462 17020 8 2
378 5 l4N 54.53 בשביץ ראובן - זורקובסקי לורטה 7587 1624 6 2
392 6 l9N 54.27 אליאס אילנה - שגיא עדנה 15122 10631 5 1
393 7 l5E 54.21 אזולאי פנינה - אזולאי יחזקאל 20708 20709 4 2
401 8 l9E 54.06 לבני רמי - יעקב יצחק 4904 9445 3 1
553 9 l4E 51.57 סגל שמואל - ברבר שלמה 1666 1254 3 1
564 10 l1E 51.40 רייכנברג שמואל - עופר ליבני 11036 62002 2 1
645 11 l10E 49.87 נחמן יהודית - סטרכילביץ הנריט 15649 20095   1
703 12 l2N 49.04 פרידריך סוניה - פרידריך פליקס 15614 15615    
704 13 l10N 49.02 גררה יעקב - גררה בלה 9314 6419    
755 14 l5N 48.02 גורדון זאב - מעלם מרים 20068 16299    
841 15 l1N 46.48 מוהבן דוד - מוהבן אביבה 17637 17636    
942 16 l2E 43.73 צויבל אידה - שפר מרים 13891 18190    
956 17 l8N 43.33 אשל יפה - נקר בני 15645 16097    
1007 18 l7E 41.74 גלבוע נחמה - עוזר ויקטור 20925 20533    
1055 19 l3E 39.52 אלפר אלינור - פדר טובה 19114 13847    
1132 20 l6E 34.03 ליפצ'וק חנה - תל שחר מתוקה 22039 16604    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 44 - מ. ספורט ראשל"צ

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
7 1 m9N 69.44 צור רבקה - בן חיים שרה 14718 10148 17 10
103 2 m4N 61.44 ברימר אילנה - ברימר ראובן 21873 19181 13 3
251 3 m2N 57.23 שמחוני רינה - גולדמן רחל 16762 19028 11 2
275 4 m1N 56.77 לזר יהודית - קלס מרימי 4548 18528 8 2
313 5 m6N 55.83 ינקוביץ נחומה - צור חזי 13886 14719 7 2
352 6 m8N 54.89 גינגולד סוזנה - מורגנשטרן נינה 17988 16601 5 2
356 7 m11N 54.82 רוזנבאום טניה - נונה רות 13410 12820 4 2
382 8 m10N 54.43 בן-יהודה גילה - אפשטיין סבטלנה 16600 19248 3 2
415 9 m5E 53.91 ריטר אהרן - קראוז עקיבא 8260 21602 3 1
432 10 m3N 53.55 גרובר טובה - אלקלעי איזידור 11135 1244 2 1
478 11 m12N 52.78 אוסטרוב לבנה - מזרחי זמירה 17268 15124 2 1
674 12 m7N 49.45 בשן ז'קלין - אברמוביץ טובה 12825 1670    
791 13 m1E 47.43 עובדיה אסתר - שמר טובה 18496 20843   1
814 14 m9E 47.05 קור צופית - חכמון פנינה 17242 17374    
878 15 m10E 45.66 מינצר רחל - ענבר נעמי 17270 16759    
928 16 m11E 44.27 אלעזרי פליציה - גז חנה 6601 20071    
967 17 m6E 42.92 לרר ישראל - שמחוני משה 16603 16761    
982 18 m7E 42.52 מרום רחל - ענבר יעקב 18530 18532    
989 19 m2E 42.27 בלקירש חנה - פרלסקי אסיה 20536 14720    
990 20 m5N 42.18 לצמן לילי - גוצ'ק אדוארד 15121 15126    
1006 21 m4E 41.78 עזרן רחל - שקד נינט 20251 21091    
1058 22 m8E 39.28 מרום יוסף - כפיר דובי 18529 19249    
1067 23 m3E 38.60 כפיר שרל'ה - שקד דליה 18224 16763    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 45 - רמה"ש

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
8 1 n2N 69.33 צברי מיכל - ארד נויה 11309 9048 24 10
29 2 n11E 66.23 עמיאל אלי - אנטין דוד 5073 3524 19 5
48 3 n11N 64.43 צפריר יערי - צפריר שרה 5512 5513 16 5
107 4 n5E 61.32 מזרחי נעמי - לוין אירית 1482 1386 12 3
117 5 n12N 60.87 רמתי צילה - ערד אברהם 5 2760 10 3
126 6 n10E 60.65 שמואלי רן - בן דוד אבישי 3112 17851 8 3
128 7 n19N 60.63 בן אור יונינה - יוסף רחל 1388 5478 6 3
145 8 n5N 60.21 הנמן שלומית - הנמן ברוך 16964 16965 5 3
159 9 n8N 59.84 שיראזי שושנה - אבידן לידיה 5801 1471 4 3
176 10 n7E 59.17 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 8391 423 3 3
191 11 n18N 58.82 דורי ישראל - דורי צביה 4506 4507 3 3
204 12 n10N 58.52 מנדלסון אילנה - מנדלסון מרדכי 10429 11743 2 2
205 13 n17N 58.41 בן-עטר גאולה - רוטשטיין אדלה 497 2788 2 2
258 14 n8E 57.03 כהן אילן - נוה גל 17258 18889 1 2
270 15 n7N 56.92 אלון הדסה - רוזנפלד ורדה 7835 9480 1 2
301 16 n3E 55.99 שבש אווה - פרקש מרטה 4089 11678 1 2
414 17 n4N 53.91 מאיר דניאל - וכט רפאל 12931 3191 1 1
445 18 n12E 53.35 ברודט ענת - ברודט ירח 14107 17868 1 1
458 19 n14N 53.18 מינץ פנינה - אבן חן טובה 14277 8682 1 1
492 20 n19E 52.58 זולקוב דניאלה - סביר עדנה 1392 9218 1 1
494 21 n17E 52.57 קופפרשמיד פריץ - חיון אתי 1400 12935 1 1
535 22 n16E 51.86 בלס יהודית - בלס רמי 1187 1188 1 1
641 23 n9E 49.94 הרציג רבקה - גרבר זיוה 13391 14033   1
643 24 n2E 49.92 ריפס סילביה - בנימין סלביה 10105 10037    
676 25 n15N 49.40 פז שרה - חוף מלכה 8631 5536    
687 26 n3N 49.19 פקר אביר - כהן שמואל 5182 4938    
699 27 n4E 49.07 שטלמן שרה - שרגל אסתר 14053 9388    
702 28 n9N 49.05 וקסלבאום אבנר - דגן יעקב 12406 3017    
721 29 n6N 48.66 רומה יעל - מלצר זלמה 21275 10160   1
759 30 n18E 47.98 ינון חגי - עצמון נורית 19139 19138    
771 31 n1N 47.75 שניר חוה - כרמלי נורמה 10043 10046    
849 32 n13N 46.29 יוסף מוריס - טודרס בתיה 5479 9428    
866 33 n16N 45.99 גולדן אילנה - גולדן שמואל ד"ר 5728 5729    
870 34 n6E 45.87 פלג אשר - גרתי אברהם 11966 10033    
896 35 n1E 45.06 פלד מאיה - שפלר עפרה 14040 13187    
898 36 n13E 44.99 אורון דוד - בילגוראי שרה 3379 12562    
910 37 n14E 44.72 בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה 12515 12514    
1026 38 n15E 41.03 צפריר חיה - ניסן דליה 9697 9151    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 46 - רמת גן

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
47 1 o1E 64.45 גרינברג שושנה - מאירוביץ מיקי 9687 9413 21 5
54 2 o2N 63.81 דורון אוולין - מוסקוביץ ליליאנה 9515 16129 17 4
92 3 o1N 62.12 קיש תמר - קפון לבנה 10948 7155 13 4
105 4 o3N 61.41 בן דוד לאה - פיק מיכל 7319 7318 11 3
213 5 o8N 58.26 קניגסברג דרורה - פרלשטיין אינגה 1950 19378 9 2
259 6 o9E 57.01 ריזנברג אורלי - בר גילי 16451 6772 7 2
320 7 o12N 55.66 לנדסמן אטי - קרביץ אירית 12154 4419 5 2
326 8 o16E 55.513 רבינוביץ דורון - מנדלאי אמי 17285 17340 4 2
327 9 o11E 55.512 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 20896 16321 3 2
347 10 o10E 55.01 קרביץ אריה - בקלצוק ארז 4418 7115 3 2
360 11 o6E 54.81 ניר צבי עו"ד - רמתי גדעון 12216 1956 2 2
404 12 o13N 54.01 ענבר דוד - פוזנר עוז 18135 13769 2 1
407 13 o8E 53.99 שראל צביקה - גולוס אילנה 16011 18441 1 1
438 14 o11N 53.45 גוטמן שושנה - קוכמן יוסף 3884 15739 1 1
448 15 o4N 53.31 בן שמואל אשר - עילם משה 5160 8972 1 1
460 16 o13E 53.18 אלמרו נועה - מרדלר קרביץ ענת 21300 10928 1 1
468 17 o6N 53.03 גלר אורי - כהן יהודה 209 6866 1 1
655 18 o15E 49.71 ארנון גדי - דנציגר אלכס 4592 3258    
669 19 o10N 49.53 בועז שריג - פליישמן הלן 33000 10215    
688 20 o9N 49.19 רוסלר אמנון - שניידר אבי 4373 4821    
762 21 o7N 47.96 קונר מאיר - שרגא פסח 20337 19605    
800 22 o4E 47.29 אלקלעי משה - גולדברג חנה 21482 9814    
851 23 o15N 46.17 עוזי - ורדה בראל 33036 33037    
877 24 o12E 45.69 סומך יפית - לוי יהודה 21116 15242    
922 25 o5N 44.43 הלל דן - רקובסקי צפורה 14302 15717    
959 26 o14N 43.22 גרוס פנינה - גלזר בלה 3153 54    
970 27 o2E 42.90 זלאיט לבנה - חליפי לידיה 2782 10704    
985 28 o3E 42.46 בן-גל יצהר - פאול לב 14762 33021    
1024 29 o14E 41.13 ברש אהרון - גרסטן רינה 23121 21734    
1042 30 o5E 40.12 גור לאה - עדנה מרגלית 12169 17159    
1060 31 o7E 39.14 מאירוביץ בתיה - אדמתי שושנה 17331 14488    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 47 - רקפת טבעון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
156 1 p8N 59.85 לזר פאני - ליכטר יעל 18649 18300 13 3
220 2 p6E 58.16 פדהצור פועה - דישון דורית 18142 20306 10 2
242 3 p3E 57.52 פירסט רונית - שידלובסקי אורן 12735 17490 8 2
405 4 p6N 54.00 בר-יוסף נעמי - בר יוסף גדי 18276 18305 6 1
512 5 p5E 52.28 מיישלוס לאוניד - שמו חיים 18691 1828 5 1
518 6 p7E 52.18 צפריר יהודה - קלוג-יהלום שרה 22635 18655 4 1
620 7 p1N 50.03 הדרי מלכה - מרים 15419 28-מרים 3 1
622 8 p1E 50.00 תלם מלכה - קוטב שושנה 17516 17489 3 1
622 8 p2E 50.00 דיין דליה - אלון 23641 28-אלון 3 1
701 10 p3N 49.06 בן מרדכי עמירה - לנג יפה 2689 1296    
734 11 p4N 48.41 זוהר לילי - גומא מרים 18966 20303    
763 12 p5N 47.95 לביא אריה - תמיר תלמה 18278 18740    
825 13 p4E 46.82 אלחנתי דבורה - גרזון יהודית 18964 21817    
971 14 p2N 42.89 שמיר יגאל - קירשנבאום אנה 18735 20712    
1123 15 p7N 35.18 אורן שולמית - אורן איתן 18645 22631    
1129 16 p8E 34.42 גרץ דניאל - גרץ סימה 18973 18957    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 48 - תל אביב

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
14 1 q6E 68.75 ארליך גבי - מוסקוביץ הקטור 11550 9130 13 7
27 2 q1E 66.48 פרידריך דרורה - פרס יורק 367 371 11 5
75 3 q6N 62.76 מרמלשטיין חיה - אזולאי דוד 2399 12555 8 4
116 4 q9E 60.94 ולצר חיים - לירן ינון 11436 11122 7 3
134 5 q4N 60.44 שיף סמדי - גולדורגר חנה 18438 12098 5 3
167 6 q5E 59.47 נייגר יצחק - רוזנר אורה 7204 159 4 3
437 7 q2E 53.46 הלר אילן - דביר אביב 9485 3014 3 1
447 8 q2N 53.34 ברעם רן - גולדשטיין שושנה 18440 7903 3 1
449 9 q7N 53.30 לב ארי טינה - סול 10969 11-00001 2 1
517 10 q4E 52.22 אלישר שלמה - אלישר נועם 2005 21350 2 1
539 11 q1N 51.84 גביש יורם - לייפר רולנדה 9773 9888 1 1
541 12 q5N 51.80 עוזיאל אסתר - פלמן גילה 15958 8132 1 1
727 13 q9N 48.60 יגלה אליסיה - הרשקו דינה 15866 15136    
876 14 q7E 45.76 קילשטיין לרה - אדם 19587 11-00002    
952 15 q3E 43.45 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 1213 19062    
1044 16 q3N 40.04 גורטנשטיין פני - בן דוד נאוה 14438 15913    
1099 17 q8N 36.95 עוזיאל רחל - אגוזי יואלה 14010 11900    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 49 - אילת

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
22 1 r2N 67.77 הרטמן אולגה - מיוחס מושיקו 8054 14777 20 6
41 2 r14N 64.88 סעדה נטלי - בועזיז דניאל 18838 20751 16 5
62 3 r6E 63.33 וקסמן סופי - Uszynski Woyciech 22555 POL00037 13 4
146 4 r5E 60.18 שטרן נעמי - רהט יעקב 17596 17597 10 3
172 5 r3E 59.38 נוסבאום יצחק - בן נחום גילי 4273 17526 8 3
178 6 r13N 59.03 חריר אילנה - ויזל לילי 14840 21043 6 3
180 7 r9N 59.02 Shadyro Olga - Brown Colin FRA00298 FRA00299 5 3
334 8 r1E 55.32 לוי הילה - גלעדי ירון 17077 20553 4 2
397 9 r1N 54.16 שורץ רון - אלספל חנן 15690 16044 3 1
421 10 r11N 53.83 Sananes Jeannette - Lebahanne Joseph FRA00236 FRA00157 3 1
440 11 r13E 53.38 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 17756 12213 2 1
463 12 r4N 53.12 מלצר מרגלית - מלברג לוצ'יה 9174 4018 2 1
578 13 r6N 51.19 מינזלי אאידה - Stanca-Yass Geza 3118 ROM00024 1 1
597 14 r12N 50.70 צווייג יחזקאל - גולדשטיין דליה 13700 19309 1 1
606 15 r3N 50.51 בן עמרם כלילה - הירדני מיכאל 7733 12159 1 1
622 16 r15N 50.00 ירון בת עמי - ירון צבי 2765 2767 1 1
659 17 r12E 49.64 זרזבסקי דליה - רובין לילי 16237 16236    
675 18 r10N 49.45 לוי עליזה - כהן קוטי 19528 13398   1
882 19 r11E 45.59 דוזה רות - דוזה אליעזר 2032 2031    
923 20 r9E 44.43 גולדשמידט נתן - סינמליה סיקו 2929 2907    
998 21 r10E 42.00 רומנו שפרה - רומנו רפי 5413 1912    
1000 22 r8E 41.96 הרץ רבקה - ששון נאוה 21735 92-00018    
1017 23 r2E 41.25 אדמס ג'ורג' - אדמס שובל 19049 21243    
1031 24 r14E 40.68 גורן רחל - ממרוד מרסל 15014 15013    
1035 25 r5N 40.48 רובין דורית - שטרנפלד משה 22386 12250    
1096 26 r7E 37.06 דינור ציפי - שריבר פרידה 19942 19943    
1122 27 r4E 35.19 Winton Sharon - Waterman Joanne GBR00113 GBR00109    
1135 28 r8N 33.30 דוד דבי - סרגה לאון 18018 18118    
1149 29 r7N 30.81 עופר ענת - סער ליאורה 21453 21449    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 50 - אילת

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
20 1 s4N 68.01 אוציטל בוריס - קלר יצחק 11725 9105 20 6
77 2 s11N 62.64 עקנין רות - עקנין יחיאל 5054 5055 16 4
82 3 s15N 62.36 Bitran Albert - Bitran Elizabeth FRA00056 FRA00289 13 4
157 4 s6E 59.85 טולדנו אורן - עציון אמיר 20506 20704 10 3
190 5 s7E 58.84 צור רות - דמתי נתן 15601 13694 8 3
235 6 s10E 57.68 ויסר חיים - בלום דוד 4173 2924 7 2
254 7 s7N 57.17 גרסונבויט ריקרדו - טובי יעקב 5372 964 5 2
316 8 s11E 55.80 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 18141 18751 4 2
337 9 s10N 55.25 ספינקה פיני - טורפשטיין ירון 18859 19051 3 2
366 10 s2E 54.74 נחשון אבנר - זהבי יוחנן 18363 19276 3 2
373 11 s8N 54.65 גלינסקי סילויה - בן חמו מרק 19640 92-00019 2 2
459 12 s9N 53.18 חן אברהם - פוקס איזבלה 9276 13063 2 1
486 13 s3N 52.70 אופיר מאירה - גרינברג רבקה 14620 6452 1 1
653 14 s5N 49.73 בורלא יוסף - חיזקי אסתר 7657 3777    
665 15 s6N 49.55 דויד סילביה - פאור שירי 18006 6400    
706 16 s14N 48.95 שושני חנה - סוקולובסקי איטה 11491 15878    
716 17 s15E 48.76 אוציטל לודמילה - זיסקינד אלכס 16430 16589    
784 18 s2N 47.61 נחמיאס סימה - נחמיאס יצחק 17001 1945    
811 19 s1E 47.11 רוזנטל לי - סוסמן אילנה 18264 6681    
853 20 s12N 46.16 מלמד רות - מלמד אהרון 14117 14116    
862 21 s4E 46.02 בירנבאום מוניק - בירנבאום צבי 5286 5287    
929 22 s3E 44.22 אפרתי יעקב - כהן ישע 1729 1726    
931 23 s5E 44.16 אשכנזי אורי - אשכנזי אלגרה 18326 18325    
960 24 s1N 43.22 גרינברג גל - גלגור אורי 15138 20367    
983 25 s14E 42.50 פרימן רחל - וייס אמיליה 92-00025 92-00026    
1049 26 s12E 39.96 Sultan Perla - Karoubi Daniele VEN00013 ROM00011    
1050 27 s8E 39.87 אלנברג אילנה - זיגלמן שרה 16113 17730    
1124 28 s13E 35.02 Alloul Genevieve - Alloul Joseph FRA00006 FRA00007    
1133 29 s9E 33.99 צוכנה אילנה - צוכנה יוחנן 17912 17913    
1141 30 s13N 32.22 שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם 23583 22778    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 51 - אילת

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
70 1 t1E 62.97 פישר לוטן - Koistinen Kauko 14975 FIN00002 20 4
125 2 t14N 60.67 סלטי חיים - זייד שמואל 2621 1212 16 3
140 3 t15E 60.31 Spencer Richard - Urinov Brenda GBR00094 GBR00105 13 3
169 4 t10E 59.42 אברון אנית - הובר אלימלך 14814 9668 10 3
170 5 t8E 59.40 דאוד פיטר - נאור אורי 7506 5864 8 3
256 6 t7N 57.10 אלון אדל - צמח כמי 17028 17976 7 2
263 7 t4E 56.99 בקר פנינה - בקר אלן 20857 20858 5 3
285 8 t13E 56.43 Columbeanu Anne - Baron David FRA00072 FRA00024 4 2
290 9 t11N 56.26 מימון שרית - Ben Zaqen Michel 17412 FRA00290 3 2
305 10 t6N 55.96 שפינר ירדן - אורמן ליאור 19694 18540 3 2
322 11 t7E 55.64 בן דוד יובל - גינוסר איתמר 17852 19061 2 2
483 12 t9E 52.72 בק נחמה - אורון דליה 18010 18005 2 1
503 13 t12E 52.50 שליטין גדי - כהן דוד 92-00020 92-00021 1 1
583 14 t12N 51.08 אפשטיין פרל - אפשטיין רוני 20361 11032 1 1
619 15 t3N 50.07 כהן סו - כהן נאדין 92-00028 92-00029 1 1
622 16 t2N 50.00 נזרי מרים - נזרי יצחק 5869 5870 1 1
622 16 t1N 50.00 אסרף אורי - ארז אייל 14239 16440 1 1
757 18 t3E 48.01 הירש הלן - גרינשפן מימי 12658 92-00030    
760 19 t14E 47.98 Kenner Laura - Kleinman Debra GBR00051 GBR00052    
802 20 t2E 47.23 ביאליסטוק ביאטריס - שונפלד ג'ודי 14332 92-00027    
822 21 t6E 46.88 חריש שרה - פרנק יוסף 17825 5364    
831 22 t13N 46.75 Kimche Paule - Lorek Gerard FRA00144 FRA00291    
935 23 t11E 43.90 Ranaret Madeleine - Agou Lucien FRA00296 FRA00297    
995 24 t9N 42.08 ויטמן גניה - ויטמן איזידור 12486 17573    
1059 25 t5E 39.25 רן שמחה - בז'סקי חנה 18625 92-00017    
1083 26 t5N 37.64 זיגלמן יוסי - יצחק אליעזר 22005 17956    
1091 27 t8N 37.25 רגב אלה - שש דוד 19978 22405    
1117 28 t10N 35.48 בר-און צפורה - קולקר סריטה 13827 12109    
1152 29 t15N 29.44 Benabou Janine - Benabou Michele FRA00292 FRA00293    
1159 30 t4N 22.81 סולתון יוסין - עזות מארי קלייר 92-00031 92-00032    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 52 - אילת

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
61 1 u13N 63.35 ליבר מוניקה - הרשפנג דן 12633 16486 20 4
65 2 u1E 63.27 Kotorowicz Krzysztof - Strykier Kzrsystof POL00015 POL00036 16 4
79 3 u9N 62.57 סמיר סייג - וישניצקי מירי 11457 11922 13 4
85 4 u6E 62.25 יוגב דוד - חץ נתן 3026 10642 10 4
97 5 u6N 61.66 פרידלנדר אהוד - Goren Barry 4648 USA00021 8 4
100 6 u14E 61.47 גליצנשטין מרדכי - איטח אלברט 5712 974 7 4
162 7 u15N 59.59 כהן עדי - ספקטור מיכל 498 6856 5 3
179 8 u8E 59.02 קרליבך מיכאל - חסון דוד 6111 5030 4 3
195 9 u1N 58.74 סקסון נטע - טובביס אלכס 5458 15895 3 3
232 10 u5N 57.92 אסרף ערן - שפירו לאה 14179 18524 3 2
268 11 u2E 56.95 סף יעל - צפריר דב 16743 5533 2 2
282 12 u7N 56.66 Simon Sue - Lipton Allan GBR00090 GBR00062 2 2
291 13 u14N 56.22 כץ פז - קריגל רמי 23715 439 1 2
413 14 u9E 53.94 איתן חיותה - גורדון דן 6827 2311 1 1
510 15 u11N 52.30 הייקלין ג'וליאן - רוטנברג דוד 23201 17352 1 1
567 16 u12E 51.36 פול יואכים - פקר סמי 4172 11730 1 1
605 17 u4N 50.52 גל שושנה - גל עופר 10029 10030 1 1
719 18 u3N 48.71 ביברשטיין אדריאנה - פרי ג'וסי 21241 92-00033    
730 19 u3E 48.53 גדליהו בתיה - גוטמן בטי 14020 17236    
904 20 u2N 44.85 אינגבר יעל - לוין אסתר 5979 7584    
912 21 u11E 44.68 צבעוני פנחס - בליקוף אידה 5435 23042    
945 22 u15E 43.65 פרדו מטי - פסח רחל 22323 92-00023    
1019 23 u8N 41.23 Ghouzi Roger - Lebahanne Colette FRA00104 FRA00156    
1023 24 u5E 41.14 דוד ז'אן - סוחר יצחק 12311 14554    
1041 25 u4E 40.31 קפלן טלי - לביא נירה 14642 14641    
1072 26 u13E 38.53 אוסאמה דניאל - סנה צבי 23682 92-00022    
1084 27 u10N 37.62 ליבוביץ שמואל - בלסיאנו אלי 6976 19067    
1119 28 u12N 35.43 Vodukova Ludmila - קופנס שושנה BLR00020 20895    
1151 29 u10E 29.92 אוקון הדסה - דיסטלר רחל 21447 17837    
1158 30 u7E 24.24 אלישיב מירה - פיוק אסתר 20507 21517    

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

סקציה 53 - אילת

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
28 1 v1N 66.45 אסולין עדי - חץ קלרה 16490 10643 20 5
36 2 v3N 65.35 אליאס סורין - Chelu Eugen 6835 ROM00003 16 5
94 3 v13N 61.79 פלורס משה - פלורס חיה 2711 2712 13 4
136 4 v7N 60.38 חכימי אהרן - פופלילוב מתילדה 2429 10080 10 3
144 5 v6N 60.23 שני רות - שזיפי חנה 395 983 8 3
188 6 v15N 58.88 מונטאנו אאורליה - מונטאנו אלכסנדר 4252 4253 6 3
201 7 v14N 58.60 אהרונוביץ מיכאל - מרציאנו אלי 16864 15393 5 2
202 8 v4E 58.57 Benadiba Jacques - Pariente Claude FRA00037 FRA00217 4 2
221 9 v8E 58.16 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 2211 2218 3 2
369 10 v6E 54.69 Stock Gill - Stock Lynton GBR00097 GBR00098 3 2
419 11 v2N 53.85 גולני לילי - מרקוס עמירם 1401 13526 2 1
433 12 v5N 53.54 הסל שמעון - בן משה מיכאל 6440 12783 2 1
456 13 v4N 53.22 שפירא עטי - דוד אלנה 23102 20192 1 2
491 14 v5E 52.62 עמיר גליה - לשם יוספה 14999 16866 1 1
570 15 v9E 51.32 סגלוביץ דוד - חכימי תמר 3467 2427 1 1
617 16 v15E 50.09 פרי יהודית - פרי שלום 960 961 1 1
788 17 v3E 47.50 נאור גליה - Caspi Al 9642 USA00002    
832 18 v1E 46.67 פשה רוני - גליקסמן דודו 7371 11560    
864 19 v9N 46.01 Said Sydney - Chiche Gerard FRA00294 FRA00295    
892 20 v8N 45.20 Bloom Patsy - Duke Rachel GBR00007 GBR00027    
915 21 v12E 44.62 הירש טוני - איזנשטיין בלה 18170 18169    
976 22 v10E 42.71 בר אדון שלמה - אלקובי רגינה 7496 14790    
993 23 v7E 42.08 בוגנים אתי - גספר נעמי 17901 92-00024    
1012 24 v11N 41.57 כרמי כרמלה - סגיב מירה 2804 9011    
1033 25 v10N 40.51 בורנשטיין לימור - הראל אילנה 21456 21457    
1053 26 v13E 39.68 יניב יצחק - בצרי שאול 20123 12874    
1079 27 v14E 38.01 אפשטיין צבי - אפשטיין שרה 21254 21255    
1153 28 v12N 29.29 Lawson Elaine - Platt Philip GBR00115 GBR00071    
1157 29 v11E 24.71 מסעוד אהובה - רוטמן מרים 21443 21450    
תוכנית חישובים: אסף עמית 2013 ©
file:f:\wibf\print\nov2013-weights-sec.html