התאגדות ישראלית לברידג' - סניף מרכז ההתאגדות

תחרות: סימולטנית ארצית נובמבר 2013 - משוקלל

מושב:1 מתוך 1 תאריך: 17/11/13

חישוב HANDICAP

מקדמי הסקציות הסבר מפורט על אופן שקלול התוצאות

דרוג מקום סה"כ שמות מספרי חבר נאא
1 f10E 74.60 ון דר ואודן פרד - מלמד טלי 21316 11815 16
2 d17E 73.64 כהן אילן - פרלמוטר אריה 5350 15054 15
3 M7E 72.99 מלאך יעקב - וקסלבאום חנה 14443 12405 14
4 R8N 72.38 שגב רון - הירש עמליה 14779 1585 13
5 V7N 70.47 ספייר אלברט - בלוך שרה 864 11409 12
6 a1N 69.52 איטאלי מרדכי - פרקש שמואל 5497 5496 11
7 m9N 69.44 צור רבקה - בן חיים שרה 14718 10148 10
8 n2N 69.33 צברי מיכל - ארד נויה 11309 9048 10
9 D4N 69.26 טוביאס חיים - עמר אבי 922 3366 9
10 c6E 69.11 פייקין אורנה - פייקין צביקי 12269 12270 9
11 S13E 69.06 רמון צביה - זק שחר 3374 5348 8
12 Y8N 68.90 אדטו אבי - אלון אלכס 18873 14907 8
13 i10E 68.83 גל טיבור - גולדשטיין יעקב 13841 16756 8
14 q6E 68.75 ארליך גבי - מוסקוביץ הקטור 11550 9130 7
15 A9E 68.45 לידור אורן - לונשטיין אילנה 1233 11050 7
16 S4E 68.44 טורזינסקי ברטה - אורנשטיין איתן 14953 801 7
17 b10E 68.36 גוליק איתן - גוליק אורי 1413 1414 6
18 S11E 68.32 שכטר קרין - שכטר דב 9073 9074 6
19 A4E 68.04 פורת רמי - רובינשטיין מלכה 55 19200 6
20 s4N 68.01 אוציטל בוריס - קלר יצחק 11725 9105 6
21 M6E 67.88 שבת דניס - טוויג אהרון 10216 11720 6
22 r2N 67.77 הרטמן אולגה - מיוחס מושיקו 8054 14777 6
23 X1E 67.32 לוי מיכה - גלמן נועם 6716 1896 6
24 X11N 67.29 ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 13366 15141 6
25 D2E 66.90 עצמוני עוזי - חיים שבתאי 937 71-00001 6
26 R4N 66.81 קמחי מרים - בן ציון אביבה 20426 21281 5
27 q1E 66.48 פרידריך דרורה - פרס יורק 367 371 5
28 v1N 66.45 אסולין עדי - חץ קלרה 16490 10643 5
29 n11E 66.23 עמיאל אלי - אנטין דוד 5073 3524 5
30 M10E 66.17 בלס אביבה - מיודק אילה 11586 8578 5
31 A9N 66.01 שוחט תמר - קראוס מיקי 1354 2832 5
32 i1E 65.78 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 5419 8215 5
33 I11N 65.56 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג' 19135 19136 5
34 Z2N 65.53 אמיד יעקב - אמיד אברהם 2007 18568 5
35 d7E 65.47 הנר ברטה - הנר אלכסנדר 12379 12380 5
36 v3N 65.35 אליאס סורין - Chelu Eugen 6835 ROM00003 5
37 e12E 65.26 גנוט ישראל - סגל מתן 18048 18539 5
38 e4N 65.25 מילצ'ן דרור - שטרן לוי 3655 3423 5
39 G3E 65.18 מנדלסון אורי - ליפשיץ אורי 9162 17329 5
40 i10N 65.13 תמיר טובה - כץ אפרים 667 4299 5
41 r14N 64.88 סעדה נטלי - בועזיז דניאל 18838 20751 5
42 h10N 64.70 שזר ארנון - שזר עמוס 1838 1709 5
43 S6E 64.61 עוזיאל שושנה - פלופסקי לאון 866 5833 5
44 P15N 64.59 נעים עמוס - קופרברג ניר 12261 13992 5
45 k9N 64.53 טימיאנקר נח - סורל רבקה 3292 5248 5
46 F2N 64.50 כץ אוה - שטיף יעקב 461 20376 5
47 o1E 64.45 גרינברג שושנה - מאירוביץ מיקי 9687 9413 5
48 n11N 64.43 צפריר יערי - צפריר שרה 5512 5513 5
49 I9N 64.36 נחמיאס יהודית - פרוש יעקב 6844 13099 5
50 N6E 64.33 כהן מזל - אופנהיימר מיכאל 13927 361 5
51 S1N 64.29 מנור משה - גלסר אנדרי 852 9069 4
52 W7N 64.24 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 10371 1007 4
53 W3N 63.83 דגן אבינועם - שחל אריה 1055 11897 4
54 o2N 63.81 דורון אוולין - מוסקוביץ ליליאנה 9515 16129 4
55 E9N 63.76 מנדלבאום יצחק - אקרמן ראובן 2054 3799 4
56 M1E 63.63 ויידמן ולרי - סוקול מתי 14760 17214 4
57 j7N 63.61 ביטון רוז'ה - בלוך גלעד 4183 15199 4
58 X5E 63.58 רם ראובן - רונה ביאנה 14089 6707 4
59 U1E 63.43 זינגר דן - כהן שרה 9168 3261 4
60 B1E 63.38 ידלין ישראל - שדה איציק 468 10641 4
61 u13N 63.35 ליבר מוניקה - הרשפנג דן 12633 16486 4
62 r6E 63.33 וקסמן סופי - Uszynski Woyciech 22555 POL00037 4
63 E10E 63.32 ארגז ירון - מרמר רוני 6462 16315 4
64 G6E 63.29 גרסטנר גל - אורן אפרת 17919 12991 4
65 u1E 63.27 Kotorowicz Krzysztof - Strykier Kzrsystof POL00015 POL00036 4
66 B11N 63.22 עופר הנרי - שחורי נילי 5664 5020 4
67 O4E 63.14 תמאם חיים - פרטיג מיכאל 18718 2068 4
68 Z12N 63.05 אקסלרוד אשר - אקסלרוד חדוה 444 3915 4
69 U9N 63.03 שחר נטע - סגל מרדכי 9163 3273 4
70 t1E 62.97 פישר לוטן - Koistinen Kauko 14975 FIN00002 4
71 H4N 62.83 פרץ אביבה - פרץ עזריאל 163 2795 4
72 A8N 62.82 לביא משה - רשף אופיר 364 13301 4
73 V2E 62.81 חייט מוטי - ליבסטר שעיה 2877 799 4
74 H6E 62.79 קוצר נחום ד"ר - לוי עובדיה 6353 4306 4
75 q6N 62.76 מרמלשטיין חיה - אזולאי דוד 2399 12555 4
76 Q10N 62.72 שמיר אשר - סבן אאידה 11797 11598 4
77 s11N 62.64 עקנין רות - עקנין יחיאל 5054 5055 4
78 P4E 62.59 צלרמאייר גרשון - ברטל יחזקאל 8563 8552 4
79 u9N 62.5739 סמיר סייג - וישניצקי מירי 11457 11922 4
80 D1E 62.5735 רם דוד - ניר דוד 3363 20073 4
81 I8E 62.47 שטיין איטה - וייס פאולה 15491 16244 4
82 s15N 62.36 Bitran Albert - Bitran Elizabeth FRA00056 FRA00289 4
83 h5E 62.32 גילת רוני - רפפורט דני 2986 3670 4
84 Z8E 62.30 כהן דוד - בירנבך דוד 4537 4536 4
85 u6E 62.25 יוגב דוד - חץ נתן 3026 10642 4
86 A2N 62.24 דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי 11054 10316 4
87 S12E 62.208 טודרס דב - שלייפר ישראל 19889 3955 4
88 M13E 62.206 פרידלנדר טוביה - פומרנץ לוי 142 6887 4
89 W8E 62.205 צ'צ'יק סנדרה - רוזנברג ריקי 9546 6002 4
90 E10N 62.199 לוי שלמה - לוי תומר 11006 15374 4
91 S14E 62.13 רוזנשיין אלכסנדר - ברסלבסקי יעקב 3372 13696 4
92 o1N 62.12 קיש תמר - קפון לבנה 10948 7155 4
93 i2N 62.02 גונן אוה - קוטינגר אורה 3053 5412 4
94 v13N 61.79 פלורס משה - פלורס חיה 2711 2712 4
95 e2N 61.77 צ'רנס אדריאן - יונג ישראל 10939 2283 4
96 W4E 61.73 דותן גבי - מרמלשטיין גבי 1575 3765 4
97 u6N 61.66 פרידלנדר אהוד - Goren Barry 4648 USA00021 4
98 k3E 61.56 אלג'ם יוסף ד"ר - לזר שוקי 12535 10789 4
99 c4N 61.51 שונק שושנה - בן ארויה אביבה 7923 2222 4
100 u14E 61.47 גליצנשטין מרדכי - איטח אלברט 5712 974 4
101 f16E 61.45 לידור דניאלה - כהן-טל ישי 2632 688 3
102 e9E 61.4381 אטלס יעקב - ברניר זוהר 2467 2466 3
103 m4N 61.4377 ברימר אילנה - ברימר ראובן 21873 19181 3
104 a4E 61.43 בלודז יונתן - ויטנברג אדוארד 20438 6340 3
105 o3N 61.41 בן דוד לאה - פיק מיכל 7319 7318 3
106 l8E 61.38 מיטרני טובי - גוטמן חיים 11033 11034 3
107 n5E 61.32 מזרחי נעמי - לוין אירית 1482 1386 3
108 A11N 61.27 שליט בועז - אבידור יהודה 5341 6886 3
109 f7E 61.23 פקר רותי - מושקוביץ תמר 5181 1368 3
110 d16E 61.17 נוימן אבנר - לשד איתן 1161 14913 3
111 F8N 61.15 צמח יפה - מטרני אליעזר 12840 6102 3
112 i2E 61.10 בן נאים אהוד - לדר שלמה 777 1925 3
113 d5E 61.09 שרי לאוניד - שחר אשר 13020 1299 3
114 S9E 60.99 פלנר יהודה - וילנסקי סטפן 868 12074 3
115 R9N 60.95 ארגלזי אלירן - סיגל מליאנה 14773 10260 3
116 q9E 60.94 ולצר חיים - לירן ינון 11436 11122 3
117 n12N 60.87 רמתי צילה - ערד אברהם 5 2760 3
118 V8N 60.85 וייס יוסי - אלון יהודה 2757 1014 3
119 W5E 60.79 אבירם ריקי - דשא גיל 6192 6832 3
120 U3N 60.76 פרץ פולדי - יזהר רפי 15460 15459 3
121 i11E 60.754 תמרי אבא - גולדשמידט נחמן 11063 10404 3
122 J12N 60.747 אבנית אבי - אבנית אסתי 14008 14009 3
123 i13N 60.73 בנדיקט מימי - טרגנו רוברט 14556 14163 3
124 h6N 60.72 סוכמן גידי - שומרוני ירון 13952 12173 3
125 t14N 60.67 סלטי חיים - זייד שמואל 2621 1212 3
126 n10E 60.65 שמואלי רן - בן דוד אבישי 3112 17851 3
127 K9E 60.64 איסק מנחם - אשכנזי רות 3080 14739 3
128 n19N 60.63 בן אור יונינה - יוסף רחל 1388 5478 3
129 d1E 60.60 גואז דוד - דנון דוד 16748 15839 3
130 K11E 60.55 שחף דרור - הראל אמנון 15084 8173 3
131 X7N 60.53 בדוס ברוך - כהן מני 5675 5676 3
132 B9E 60.48 ויליטובסקי ראובן - כץ יעקב 2701 3202 3
133 c6N 60.47 עמרם אלברט - רובינשטין שמיל 8339 4857 3
134 q4N 60.439 שיף סמדי - גולדורגר חנה 18438 12098 3
135 f13E 60.436 בנקהלטר פנינה - ברוידא שרה 3759 16556 3
136 v7N 60.38 חכימי אהרן - פופלילוב מתילדה 2429 10080 3
137 S2E 60.35 גוטר אריה - גוטליב טומס 3067 1924 3
138 A10E 60.33 דורון רון - גנס בוב 4500 113 3
139 B2E 60.32 שטראוס-תבורי מיכל - שלמה שגיב 17594 31-00001 3
140 t15E 60.31 Spencer Richard - Urinov Brenda GBR00094 GBR00105 3
141 H3N 60.29 שפירא דני - שפירא ורדה 18763 18764 3
142 Z10N 60.2658 זייטמן אורן - זייטמן מגי 7735 2307 3
143 R7N 60.2656 ברקוביץ לאה - מיכלס קלרה 12553 3879 3
144 v6N 60.23 שני רות - שזיפי חנה 395 983 3
145 n5N 60.21 הנמן שלומית - הנמן ברוך 16964 16965 3
146 r5E 60.18 שטרן נעמי - רהט יעקב 17596 17597 3
147 D2N 60.15 סקס ז'ק - חרמון דוד 4986 6431 3
148 I4N 60.09 בן עמי חנן - יודסין שלומית 4568 15863 3
149 b2N 60.07 פאר שוש - קינדלר אלי 14346 12569 3
150 S10E 59.98 הבר שמעון - הולצמן זאב 5944 23768 3
151 I10E 59.922 יפה תחיה - יהל נילי 2048 11658 3
152 R8E 59.918 גרינשטיין מני - טושר אור 8959 11462 3
153 I8N 59.89 מיכאלי דורית - נאמן אמה 10766 10768 3
154 I6N 59.88 פאלוך אבלין - שמיר גרשון 16067 14507 3
155 W8N 59.87 אופיר רונית - וידבסקי חנה 4207 5855 3
156 p8N 59.848 לזר פאני - ליכטר יעל 18649 18300 3
157 s6E 59.845 טולדנו אורן - עציון אמיר 20506 20704 3
158 K8E 59.843 שפירא בוריס - רבזון מיכאל 892 877 3
159 n8N 59.838 שיראזי שושנה - אבידן לידיה 5801 1471 3
160 C2E 59.775 שיאון אבי - הנדלר יצחק 5283 4170 3
161 C4N 59.769 עזראן יעל - הנדלר חיה 3248 2013 3
162 u15N 59.593 כהן עדי - ספקטור מיכל 498 6856 3
163 A3E 59.589 כהן דני - בלאט אמירה 3867 14059 3
164 f11E 59.53 ירום יוסף - ירום עקיבא 10975 10974 3
165 b2E 59.52 בואנו יעקב - אטס יצחק 200 10111 3
166 N10E 59.48 וקס רחל - ניאגו שלמה 15334 10785 3
167 q5E 59.47 נייגר יצחק - רוזנר אורה 7204 159 3
168 H12N 59.45 אליהו סיגל - כהן יוסי 17903 18280 3
169 t10E 59.42 אברון אנית - הובר אלימלך 14814 9668 3
170 t8E 59.403 דאוד פיטר - נאור אורי 7506 5864 3
171 i12E 59.402 לייבו אדי - וייס ישראל 850 7760 3
172 r3E 59.38 נוסבאום יצחק - בן נחום גילי 4273 17526 3
173 T1E 59.29 קרבי עפר - הרשקוביץ שלמה 3449 3637 3
174 A7N 59.27 גרוסמן אנגלה - אברהם טניה 4205 5465 3
175 i16N 59.18 הורן איבונה - הורן הנריך 3781 5360 3
176 n7E 59.17 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 8391 423 3
177 H4E 59.14 גלור חיותה - עוגן תמרה 18188 10102 3
178 r13N 59.03 חריר אילנה - ויזל לילי 14840 21043 3
179 u8E 59.023 קרליבך מיכאל - חסון דוד 6111 5030 3
180 r9N 59.017 Shadyro Olga - Brown Colin FRA00298 FRA00299 3
181 a7N 58.98 מרקוס דינו - מרקוס אסתר 13264 13263 3
182 O5E 58.97 אשל רן - שעובי אביהוא 21869 21278 3
183 O3N 58.92 רביב טוביה - אוליאמפרל אשר 4859 21821 3
184 N9N 58.90 לוי דוד - אפלבוים שלום 19508 13443 3
185 E3E 58.894 מויאל דודו - ברוך ניסים 16238 2025 3
186 Z2E 58.889 קסו הרוי - קסו הרייט 6470 5229 3
187 X2N 58.884 אלקלעי יוסף - אגרי אלכסנדר 1708 11232 3
188 v15N 58.880 מונטאנו אאורליה - מונטאנו אלכסנדר 4252 4253 3
189 H2N 58.87 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 6272 4492 3
190 s7E 58.84 צור רות - דמתי נתן 15601 13694 3
191 n18N 58.82 דורי ישראל - דורי צביה 4506 4507 3
192 H6N 58.81 ארואץ אבי - אברנוק חוה 4810 3337 3
193 T5E 58.78 אורטל אילן - קליין דוד 2195 10302 3
194 K5E 58.76 אנג'ל אביאלה - אנג'ל דוד 5564 5565 3
195 u1N 58.740 סקסון נטע - טובביס אלכס 5458 15895 3
196 J11N 58.739 גולן שמעון - פרידמן אהרון 4457 11049 3
197 V1N 58.713 שגיא אריה - עופר יורם 6527 10359 3
198 d12N 58.711 קליין גד - בנישטי משה 1185 17997 3
199 h2E 58.70 וורך יגאל - קפיטנוב בוריס 2177 1835 3
200 a7E 58.62 לבנה דורון - כליף אילנה 9605 11003 3
201 v14N 58.60 אהרונוביץ מיכאל - מרציאנו אלי 16864 15393 2
202 v4E 58.57 Benadiba Jacques - Pariente Claude FRA00037 FRA00217 2
203 L2E 58.53 פכטמן אהובה - לרנר משה 8651 15387 2
204 n10N 58.52 מנדלסון אילנה - מנדלסון מרדכי 10429 11743 2
205 n17N 58.41 בן-עטר גאולה - רוטשטיין אדלה 497 2788 2
206 a2E 58.40 קרפלק מרים - רשתי שאול 4799 10470 2
207 k11N 58.39 מחלב חנה - נתן מינה 21543 15086 2
208 J9E 58.3734 מטוס רבקה - מטוס אהוד 3429 3430 2
209 Z11E 58.3728 רוזנטל אבי - רוזנטל ניר 17556 17557 2
210 C7N 58.33 גלזר זוהרה - אהרון ויויאן 16423 20344 2
211 h8E 58.274 ברנדס יניב - ברעם אלי 4697 13665 2
212 J10E 58.273 גבע חיים - אשר עופר 810 15756 2
213 o8N 58.264 קניגסברג דרורה - פרלשטיין אינגה 1950 19378 2
214 T4E 58.260 פרנקל דב - פורטנוי יקותיאל 689 11568 2
215 B12N 58.24 הרצקה רון - קומיסיונר יולנדה 99 2932 2
216 H3E 58.23 ורם חיה - שקד תלמה 8983 6376 2
217 V9N 58.21 מרקוביץ אלכסנדר - מרקוביץ פנינה 8671 4798 2
218 X5N 58.20 רוס רני - אסידו אורן 7410 16870 2
219 P13N 58.18 פפו חיים - וסילנקו ולנטין 3393 14934 2
220 p6E 58.165 פדהצור פועה - דישון דורית 18142 20306 2
221 v8E 58.163 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 2211 2218 2
222 a3E 58.12 ארבל דודו - גולן אלעד 15681 16435 2
223 a1E 58.11 אפלשטיין חנה - חיבה ראובן 12677 8012 2
224 W5N 58.09 באר מרכוס - רייכמן יוסי 14609 746 2
225 g6# 58.07 אנגלנדר גבי - אנגלנדר עלי 9245 9246 2
226 k5N 58.009 סלמי עליזה - אנדרמן דוריאן 12819 15338 2
227 d2N 58.007 פרל בריאן - גל לאה 1184 1110 2
228 d12E 57.99 רקולה (פינלנד) - רימון (פינלנד) 050 051 2
229 j6N 57.960 ספיבק אינגריד - וינר שמואל 19457 19458 2
230 H2E 57.959 שקד מיכאל - יריב רות 1965 11866 2
231 a6E 57.93 אראל יונתן - יקיר דני 19115 19116 2
232 u5N 57.92 אסרף ערן - שפירו לאה 14179 18524 2
233 Q11N 57.86 גרשון עדנה - רוזנפלד סטלה 12480 16660 2
234 d2E 57.84 סדן צבי - כהן גבי 5823 9098 2
235 s10E 57.68 ויסר חיים - בלום דוד 4173 2924 2
236 f14E 57.67 גל און נורית - גל און אלכס 6252 6253 2
237 W7E 57.66 גרינשפן שוש - אסא דויד 4209 15872 2
238 i3N 57.63 בטצייג ישראל - ארד יאיר 2665 14431 2
239 M4E 57.58 לבנדה עדנה - תמיר אהובה 17185 16716 2
240 L5E 57.56 טל רות - אינדורסקי שרה 10426 11870 2
241 V2N 57.55 פוקס קנט - בלס יעקב 15168 745 2
242 p3E 57.52 פירסט רונית - שידלובסקי אורן 12735 17490 2
243 C5E 57.49 אסרף דניאל - פרוז דלילה 7907 1496 2
244 f1E 57.48 אילת מלכה - פוקסמן ירחמיאל 13247 1750 2
245 I1N 57.47 שרעבי יורם - אביב שלמה 18198 18367 2
246 S3E 57.434 מרחב יוסף - ברק רחל 7214 14738 2
247 V7E 57.432 קלדרון אבי - נויברט טדי 3742 1214 2
248 P2N 57.43 צעירי מרים - הרשקוביץ אסתר 13008 3198 2
249 C6E 57.34 עזריה דוד - בנימין ג'וזפין 16202 16200 2
250 C4E 57.26 איבגי דוד - אטיאס משה 9768 1405 2
251 m2N 57.23 שמחוני רינה - גולדמן רחל 16762 19028 2
252 J5N 57.22 ורד רונית - קרני אפרים 17425 13335 2
253 N8N 57.21 אופיר רות - מילצן רוני 14656 5018 2
254 s7N 57.17 גרסונבויט ריקרדו - טובי יעקב 5372 964 2
255 T7E 57.11 עומר זך - עומר יותם 1814 20715 2
256 t7N 57.10 אלון אדל - צמח כמי 17028 17976 2
257 T3E 57.08 הלפרין מרדכי - בן דוד דני 1788 8105 2
258 n8E 57.03 כהן אילן - נוה גל 17258 18889 2
259 o9E 57.013 ריזנברג אורלי - בר גילי 16451 6772 2
260 U1N 57.009 שוקרון שלום - יואלס אלון 23432 3259 2
261 G1N 57.00 בראונשטיין יעל - וקסלר מיכל 14651 14485 2
262 Z5N 56.994 דביר רבקה - קרמן יוחנן 17559 21813 2
263 t4E 56.991 בקר פנינה - בקר אלן 20857 20858 2
264 N7E 56.99 שגב חן - פרידלנדר דודי 16820 12719 2
265 E13N 56.98 ענבר דן - רז צילה 15231 12307 2
266 A5E 56.9534 לובינסקי יובל - לובינסקי אורנה 715 19471 2
267 H8N 56.9531 נטרמן צביה (יעל) - פז אפרים 14905 7966 2
268 u2E 56.95 סף יעל - צפריר דב 16743 5533 2
269 d16N 56.93 חזן יעקב - שפיר תמר 5827 14426 2
270 n7N 56.92 אלון הדסה - רוזנפלד ורדה 7835 9480 2
271 h7E 56.88 קלמר עמרי - בן צבי אייל 8114 17188 2
272 J5E 56.84 ביגון מרים - דרורי יואב 17608 4792 2
273 e13N 56.83 קידר בני - סכמן משה 861 2931 2
274 Z9N 56.81 הרדון ויליאם - הרדון עפרה 17700 14930 2
275 m1N 56.771 לזר יהודית - קלס מרימי 4548 18528 2
276 M8E 56.768 זילבר ריטה - דיקמן עמוס 9182 1231 2
277 h1E 56.75 טל ארז - שמיר ערן 8641 13953 2
278 g7# 56.74 ספיבק מיכאל - פארן שי 18091 12848 2
279 k10N 56.70 כהן יוסף - אלון אלה 19685 6615 2
280 H7E 56.68 הררי נתנאל - מאור נורית 19215 19602 2
281 i11N 56.67 בן דוד רמי - רפפורט לאה 16104 4261 2
282 u7N 56.66 Simon Sue - Lipton Allan GBR00090 GBR00062 2
283 P6E 56.60 מנור ענת - פרייסלר אתי 20547 22696 2
284 T8E 56.59 פז אלי - שביט מיכאל 1745 7424 2
285 t13E 56.43 Columbeanu Anne - Baron David FRA00072 FRA00024 2
286 F4N 56.41 אלקלעי אורנה - דומברבה לוסיאן 22525 22524 2
287 E8N 56.35 ירדני יעל - צנטלר נילי 15266 7475 2
288 R5E 56.331 דולפן סוזי - לוי אשר 8944 8964 2
289 E4N 56.328 הבר ניצה - גולדנר שמואל 15444 11390 2
290 t11N 56.26 מימון שרית - Ben Zaqen Michel 17412 FRA00290 2
291 u14N 56.22 כץ פז - קריגל רמי 23715 439 2
292 M6N 56.20 קול שמעון - רובי אליאס 15786 3736 2
293 E6E 56.12 קמיניץ רחל - וש שמואל 15492 919 2
294 N3N 56.09 פרי מוטי - גרינס יונית 18022 13960 2
295 Y7N 56.07 טאוב זאב - עמר בבר 10750 16839 2
296 Z6N 56.04 רפאלי דוד - שטרית אבי 4087 7748 2
297 S10N 56.03 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 5637 5638 2
298 C5N 56.00 יבגי יוסף - אטיאס מיכאל 16422 14564 2
299 A5N 55.991 לב דורית - רול יוסף 13579 9402 2
300 Q1N 55.989 אורלוביץ עמוס - גורן עודד 14522 16436 2
301 n3E 55.99 שבש אווה - פרקש מרטה 4089 11678 2
302 Q2E 55.98 קרמר זהבה - עלימה מאיר 11092 18108 2
303 S1E 55.97 ברקוביץ אריה - אלון ליאורה 2502 5585 2
304 l7N 55.962 וייס פנינה - וייס רמי 13345 3638 2
305 t6N 55.961 שפינר ירדן - אורמן ליאור 19694 18540 2
306 X4N 55.95 תירוש אן - ליבוביץ צילה 15020 17031 2
307 e14E 55.93 קרן אורה - באסל מרים 2362 19320 2
308 Q5E 55.91 עדן יעל - כפיר משה 8624 10197 2
309 J7E 55.863 ברוידה ישראל - ויינר אסתר 10395 13868 2
310 i8N 55.857 ברב בנימין - גרינברג צדוק 664 681 2
311 l3N 55.85 פתאל וייצמן - שולמן אברהם 9201 15178 2
312 O5N 55.84 ירדן דן - בנימין שושנה 15110 16389 2
313 m6N 55.827 ינקוביץ נחומה - צור חזי 13886 14719 2
314 Y6N 55.826 שפירא פאינה - שפיר רוחמה 19268 19419 2
315 i6N 55.81 מרקוביץ אוה - שר יהושוע 3693 787 2
316 s11E 55.80 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 18141 18751 2
317 j5E 55.77 ברנס לורנס - רוזנברג שלמה 4945 23691 2
318 Y2E 55.762 קראוס יהודה - בראון גד 2206 6243 2
319 k1N 55.756 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 15048 8378 2
320 o12N 55.66 לנדסמן אטי - קרביץ אירית 12154 4419 2
321 f15E 55.643 מרק סוניה - מרק מיכה 6937 6938 2
322 t7E 55.637 בן דוד יובל - גינוסר איתמר 17852 19061 2
323 F12N 55.61 אבני יוסי - בז'ה עידו 10341 20531 2
324 i3E 55.57 רונן מיכאל - גורן ריצ'רד 18026 18628 2
325 E6N 55.54 ברונשטיין יעל - שנפ שולמית 10121 4513 2
326 o16E 55.513 רבינוביץ דורון - מנדלאי אמי 17285 17340 2
327 o11E 55.512 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 20896 16321 2
328 X3E 55.50 בוך משה - לנצמן סופיה 1864 18732 2
329 R6E 55.44 כהן נילי - בקיש רמי 11594 9897 2
330 K10E 55.42 רזניק פרץ - לחמן מיכה 8294 1283 2
331 Z9E 55.41 לוי איתן - רקובר איל 19021 19950 2
332 k8N 55.34 ברקמן מאיר - לזר אלמה 8312 12351 2
333 W3E 55.33 דגן חוה - כהן אורה 1057 3712 2
334 r1E 55.32 לוי הילה - גלעדי ירון 17077 20553 2
335 f4N 55.28 סטניצקי דורית - גליק נאוה 11582 1647 2
336 Y2N 55.26 שדה ורדה - גאון הילה 3818 18878 2
337 s10N 55.253 ספינקה פיני - טורפשטיין ירון 18859 19051 2
338 B5E 55.247 אונגר חיים - אורטל ורוניק 8480 18845 2
339 c5E 55.23 עציון בועז - ליקין עמיהוד 16168 5695 2
340 d18N 55.20 סמואלס סידני - גרינשטיין מייק 670 1800 2
341 C11E 55.19 מאיר קלרה - לוי אשר 6421 15322 2
342 k7E 55.16 בסין מארק - בסין אידה 23403 23404 2
343 j3E 55.14 גל שולמית - בנימיני דובי 15046 16990 2
344 E12E 55.05 ברלינגר בן - זלצמן בנימין 9135 18997 2
345 J6N 55.0354 אבירם יעקב - שניר רותי 6199 13922 2
346 J8E 55.0353 וגנר גדעון - חיים רון 8284 17223 2
347 o10E 55.01 קרביץ אריה - בקלצוק ארז 4418 7115 2
348 V4N 54.98 לב חיה - פיסטינר ציפורה 3770 12898 2
349 e6N 54.92 שובל אפרים - בירמן אסתר 5007 1396 2
350 A6N 54.91 מיימון סאייג - רסין רות 17025 9040 2
351 c2N 54.8890 שדה גילה - זאבי אלימלך מרים 11273 18661 2
352 m8N 54.8886 גינגולד סוזנה - מורגנשטרן נינה 17988 16601 2
353 e1N 54.87 מיוחס יעקב - דובי עליזה ד"ר 8871 10346 2
354 L12N 54.83 חלפון רפאל - טל ישראל 2880 4520 2
355 Q12N 54.823 טרמין שרה - קידר שושנה 9411 3976 2
356 m11N 54.818 רוזנבאום טניה - נונה רות 13410 12820 2
357 e15E 54.813 קופמן שרה - יהונתן יעקב 15635 15120 2
358 B1N 54.809 שרו שירה - שרו חורחה 21785 3456 2
359 Z8N 54.807 אנגלשטיין אפרים - כהן שבתאי 7746 14630 2
360 o6E 54.806 ניר צבי עו"ד - רמתי גדעון 12216 1956 2
361 l6N 54.79 יסלסון לאוניד - שוולזון ויקטור 17462 17020 2
362 h2N 54.78 סרוסי דוד - סרוסי אמי 5699 4858 2
363 e2E 54.77 מקוב מרדכי - לימן רפי 11172 15641 2
364 L13N 54.76 אלול סימה - רגב יורם 11811 15877 2
365 X9E 54.741 חיימסון אורי - פאר ניר 9629 8124 2
366 s2E 54.735 נחשון אבנר - זהבי יוחנן 18363 19276 2
367 M4N 54.73 בעדני מזל - שירזי קלרט 13501 14393 2
368 Y5E 54.70 קראוס יפה - אלפיה דוד 2207 3499 2
369 v6E 54.69 Stock Gill - Stock Lynton GBR00097 GBR00098 2
370 M13N 54.682 תשובה ניסים - תשובה שרה 464 16432 2
371 P12E 54.675 ראופמן דרור - פביאן אבירם 12197 14622 2
372 g14# 54.67 ירליפ פנינה - מירום דניאלה 18085 4973 2
373 s8N 54.65 גלינסקי סילויה - בן חמו מרק 19640 92-00019 2
374 Q4E 54.64 לאופר גבריאל - זילברמן שאול 13022 14604 2
375 L11N 54.61 ארליך שרה - כץ דוד 15329 12932 2
376 P9N 54.602 גרייצר מרים - גלאי שמואל 13011 6241 2
377 C3E 54.600 שפינר שמואל - פרוז משה 14613 1491 2
378 l4N 54.53 בשביץ ראובן - זורקובסקי לורטה 7587 1624 2
379 h3E 54.51 מרום מאיר - פלוט אמיר 6714 256 2
380 f9N 54.50 כהן מיקי - חדד אתי 18004 18007 2
381 I9E 54.48 לוי משה - קשת דוד 15038 16997 2
382 m10N 54.43 בן-יהודה גילה - אפשטיין סבטלנה 16600 19248 2
383 d14N 54.38 שרמן מרטה - יונקר מיכל 17957 13512 2
384 Z11N 54.36 זנו מרים - גבאי רפי 18233 18234 2
385 i13E 54.35 דרמר שלמה - לייבוביץ אנטון 1911 10306 2
386 P7N 54.34 ברוזה ויקי - שלייפר הלינה 2904 887 2
387 h8N 54.33 ברלר עמי - טוליאנסקי מריו 12172 12171 1
388 C7E 54.31 כהן חיים - זרביב שרלי 4158 16199 1
389 b5N 54.278 רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה 12564 12258 1
390 Y7E 54.277 גולן אודי - ורסנו יצחק 2181 5349 1
391 N13N 54.28 אפרת שמואל - נקר שלום 19044 16638 1
392 l9N 54.27 אליאס אילנה - שגיא עדנה 15122 10631 1
393 l5E 54.21 אזולאי פנינה - אזולאי יחזקאל 20708 20709 1
394 c1N 54.19 בן ארויה אילן - גלר מיכאל 2232 5986 1
395 S3N 54.18 מירקין לודמילה - מיכלוביץ נחום 10299 1288 1
396 V1E 54.17 לב מוניק - קפואנו יום טוב 5883 8667 1
397 r1N 54.16 שורץ רון - אלספל חנן 15690 16044 1
398 f5E 54.08 פישמן טובה - זינגר מריקה 2357 5765 1
398 Y4N 54.08 אדטו משה - כהן וולטר 15250 16843 1
400 f12N 54.060 טובים רחל - קופילוב אלי 7725 10734 1
401 l9E 54.059 לבני רמי - יעקב יצחק 4904 9445 1
402 G7E 54.05 רומנו משה - משיח משה 20548 20181 1
403 B6N 54.02 שפיר ערן - דינטי אריה 8401 10951 1
404 o13N 54.01 ענבר דוד - פוזנר עוז 18135 13769 1
405 p6N 54.00 בר-יוסף נעמי - בר יוסף גדי 18276 18305 1
406 d8E 53.993 קליין איריס - עופר יעל 1186 9100 1
407 o8E 53.990 שראל צביקה - גולוס אילנה 16011 18441 1
408 A3N 53.98 חיות אבי - גלזיבסקי ביאנקה 5366 2858 1
409 E16N 53.97 אמיר יוסי - טוביאן אבי 2333 17119 1
410 X4E 53.9524 חכמה דוד - וייס גבי 20900 16933 1
411 k6N 53.9521 אלקלעי חיים - למפרט איטה 16819 17547 1
412 Z7N 53.9422 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 18283 18320 1
413 u9E 53.9419 איתן חיותה - גורדון דן 6827 2311 1
414 n4N 53.915 מאיר דניאל - וכט רפאל 12931 3191 1
415 m5E 53.912 ריטר אהרן - קראוז עקיבא 8260 21602 1
416 j2N 53.87 מזרחי מלכה - וינברג שושי 21492 21491 1
417 g2# 53.86 שיוביץ סוניה - שיוביץ משה 18121 18122 1
418 L1E 53.854 מור משה - ויזל אירית 19169 21004 1
419 v2N 53.851 גולני לילי - מרקוס עמירם 1401 13526 1
420 Q9N 53.85 חרש זהר - מור גרטה 15482 6377 1
421 r11N 53.83 Sananes Jeannette - Lebahanne Joseph FRA00236 FRA00157 1
422 S9N 53.77 זהבי צבי - זהבי רות 18918 18919 1
423 A10N 53.76 עירון אהובה - טיקוצינסקי מלכה 8830 8643 1
424 j5N 53.750 פורטיאנסקי ג'אנה - כהן קובי 21151 16992 1
425 b7N 53.747 פרוינד גדעון - כנעני משה 18902 18903 1
426 h1N 53.72 שזר עדה - סבירסקי רפי 3825 21732 1
427 k6E 53.69 הרשקוביץ יפה - פולק נלי 10256 13353 1
428 a10E 53.67 מילנר חיה - קליין יעקב 9800 21311 1
429 F1N 53.66 כהן אבינעם - לוי יצחק 20101 20116 1
430 M9E 53.63 איבשיץ ישראל - איבשיץ בתיה 10553 10552 1
431 K4E 53.56 שטרן בן - גרג שדל 19887 26034 1
432 m3N 53.55 גרובר טובה - אלקלעי איזידור 11135 1244 1
433 v5N 53.54 הסל שמעון - בן משה מיכאל 6440 12783 1
434 I1E 53.52 ספיר מרים - גראפי עירית 16245 7486 1
435 h5N 53.51 שגיא הדס - דרוקר יוחנן 23545 14215 1
436 S11N 53.48 ון דאם בני - מילגרם שרה 710 1895 1
437 q2E 53.46 הלר אילן - דביר אביב 9485 3014 1
438 o11N 53.451 גוטמן שושנה - קוכמן יוסף 3884 15739 1
439 P14N 53.447 אופריכטר שמעון - שפק תמר 2601 3206 1
440 r13E 53.38 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 17756 12213 1
441 Q6N 53.372 כהנא ישראל - בן יהודה רן 3510 15472 1
442 W6E 53.367 בלייברג מרים - אבירם עוזי 11375 7582 1
443 D9E 53.37 חלמיש זיוה - שלומאי תמנה 20601 14306 1
444 S4N 53.352 טיבן אילנה - קישוני דליה 923 3344 1
445 n12E 53.347 ברודט ענת - ברודט ירח 14107 17868 1
446 g5# 53.344 לויזון ירון - רוזן צבי 17435 17431 1
447 q2N 53.336 ברעם רן - גולדשטיין שושנה 18440 7903 1
448 o4N 53.31 בן שמואל אשר - עילם משה 5160 8972 1
449 q7N 53.30 לב ארי טינה - סול 10969 11-00001 1
450 b9E 53.29 גל ים יוסי - מורסטין יאלו 19409 15511 1
451 F1E 53.27 שפירא ניצה - גולדשטיין סימה 23255 12534 1
452 R12N 53.26 רוזנפלד אלכס - שפי דב 18996 7951 1
453 M7N 53.25 סלומון משה - אלקבץ אהרן 8689 19218 1
454 c9N 53.24 קרן אריק - זלצר סלבה 8352 19831 1
455 L4N 53.23 גוטליב תמי - חורי דני 23149 9049 1
456 v4N 53.22 שפירא עטי - דוד אלנה 23102 20192 1
457 f10N 53.21 פרי אלי - שני מיכל 14662 7719 1
458 n14N 53.183 מינץ פנינה - אבן חן טובה 14277 8682 1
459 s9N 53.181 חן אברהם - פוקס איזבלה 9276 13063 1
460 o13E 53.18 אלמרו נועה - מרדלר קרביץ ענת 21300 10928 1
461 e9N 53.17 עינב הרולד - כוכב קובי 2724 8758 1
462 K4N 53.13 גונן מלכה - ברנדשטין בתיה 17807 14192 1
463 r4N 53.12 מלצר מרגלית - מלברג לוצ'יה 9174 4018 1
464 V6E 53.09 ליבסטר נדיה - אורי עמי 798 3135 1
465 N3E 53.08 סקורקה שוש - פולק חנה 22373 22374 1
466 e3E 53.06 לידג'י איזי - פרימר יגאל 19919 2122 1
467 U4E 53.04 אלטר פיי - אלטר הרי 5875 5879 1
468 o6N 53.03 גלר אורי - כהן יהודה 209 6866 1
469 X11E 53.02 קריסטל זאב - סואץ אליהו 8110 1893 1
470 e8N 53.01 פולק אוסקר - טל יוסף 1061 6585 1
471 T6E 52.97 אורן יפתח - אורן בעז 23206 23765 1
472 X8N 52.96 אטד שושנה - פלג אסף 9962 10461 1
473 R3N 52.93 יוסף אלברט - אופינקריו ראדו 1320 18579 1
474 O3E 52.91 גלילי נתן - עוזר יורם 17844 16082 1
475 k1E 52.88 שדה אורי - פרי יוסף 2630 2548 1
476 S13N 52.87 שטיינוג עפרה - יקים נוגה 14551 3475 1
477 P9E 52.86 דובדבני פנחס - הלרמן אילן 17647 15370 1
478 m12N 52.78 אוסטרוב לבנה - מזרחי זמירה 17268 15124 1
479 Q13N 52.77 ברק אלעד - פרנד טל 14138 20991 1
480 I2N 52.76 רוזנברג מדי - בך ורדה 4598 4529 1
481 G1E 52.737 שלו תרצה - היכל נאוה 22669 18221 1
482 f11N 52.735 קרב נורית - אנגלמאייר רוחה 10327 18598 1
483 t9E 52.72 בק נחמה - אורון דליה 18010 18005 1
484 b5E 52.713 עגור יפתח - עגור אסף 15697 15696 1
485 b6N 52.712 גולדרינג אהובה - שליט רות 16231 13189 1
486 s3N 52.70 אופיר מאירה - גרינברג רבקה 14620 6452 1
487 j8N 52.68 לוטן ילון - שמלה ז'אק 19292 19293 1
488 c5N 52.67 בן יוסף אברהם - בן ישי יוסף 8337 8316 1
489 b10N 52.64 גלברט שלמה - אליהו רוני 3132 12688 1
490 C10E 52.63 לוינשטיין חנה - ממן דוד 16523 4707 1
491 v5E 52.62 עמיר גליה - לשם יוספה 14999 16866 1
492 n19E 52.585 זולקוב דניאלה - סביר עדנה 1392 9218 1
493 L7N 52.583 ספינקה גילי - פרולינגר איל 18858 19940 1
494 n17E 52.57 קופפרשמיד פריץ - חיון אתי 1400 12935 1
495 P8E 52.56 גריבי יוסי - גריבי אילן 3238 19532 1
496 B8E 52.55 רובין צ'יקו - זבולון מיקי 20363 18384 1
497 i12N 52.543 לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה 5335 5352 1
498 P8N 52.538 לוי רפי - לוי לילי 16198 16197 1
499 d7N 52.54 מילשטיין טוביה - קורן אשר 20911 21502 1
500 f9E 52.535 נסלרוט חגית - וסטרייך יואל 10391 11306 1
501 C3N 52.527 ליפמן עדה - פלד נתן 7308 457 1
502 V5E 52.52 מרקוס שרגא - בירן מיכאל 9414 20707 1
503 t12E 52.50 שליטין גדי - כהן דוד 92-00020 92-00021 1
504 d18E 52.48 קוציש צ'אבה - פרקש דניאל 2273 14197 1
505 f13N 52.46 מילר בני - אילת מיכאל 18358 13246 1
506 j6E 52.44 מאיר אוריה - אלגרבלי פרוספר 16994 14386 1
507 D9N 52.38 לנדאו מרק - אברגיל זהבה 4695 4996 1
508 e5E 52.34 שרה יעקובוביץ - יוסף נש 79-056 79-058 1
509 W4N 52.33 זילברשלג יהושע - זילברשלג שמחה 4427 6528 1
510 u11N 52.299 הייקלין ג'וליאן - רוטנברג דוד 23201 17352 1
511 Q3N 52.296 קמחי פנינה - לוי יהודית 17440 1589 1
512 p5E 52.28 מיישלוס לאוניד - שמו חיים 18691 1828 1
513 f12E 52.253 גורטלר לאה - רוזנצוייג אסתר 16557 1148 1
514 S6N 52.249 עגור יצחק - לוז אמנון 7244 7135 1
515 a8E 52.24 אדמון יהודית - פוקס סטפן 18313 20321 1
516 e8E 52.23 וילנר אמנון - סימבליסטה ג'ורג' 14184 16433 1
517 q4E 52.22 אלישר שלמה - אלישר נועם 2005 21350 1
518 p7E 52.18 צפריר יהודה - קלוג-יהלום שרה 22635 18655 1
519 D3N 52.14 מרקוס שאול - אלי 936 71b11 1
519 B12E 52.137 הריס ניר - שרייבר שרל 18459 1929 1
521 U5E 52.136 לנגר נינה - חבקין רחל 3255 2152 1
522 G5N 52.14 ליפין סוזי - רוס חנה 4923 3302 1
523 d19N 52.12 מילגרם אבי - סדן אהוד 10820 13518 1
524 R5N 52.109 קדם רחל - לויט בלה 9153 1490 1
525 K6E 52.106 בוחניק אשר - אלעד אלי 12605 5572 1
526 D10N 52.02 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 3354 970 1
527 i4N 52.00 אקמן טובה - בטצייג רחל 10598 2669 1
528 d8N 51.99 קינן דני - קרמר הדסה 9289 8527 1
529 M11E 51.984 רוזן רחל - סלומון ריטה 8698 8690 1
530 b1N 51.977 אלתר חגי - הלל מאיר 18423 20227 1
531 T9N 51.97 בן דרור אריאל - אברבך ישראל 4119 12736 1
532 I7N 51.95 אגרוניק גריגורי - רטמנסקי דניאל 13110 21862 1
533 d4E 51.94 קורנפלד יצחק - אליאש מרים 1160 13848 1
534 e6E 51.861 זוהרי חיים - יחזקאלי יהושע 15087 14568 1
535 n16E 51.856 בלס יהודית - בלס רמי 1187 1188 1
536 C8N 51.8537 בודניק רבקה - בודניק יוסי 14977 14978 1
537 S15E 51.8537 שור חנן - שרן מיכאל 8250 6694 1
538 V3E 51.843 אבני אבי - קרוגר לידיה 20834 19658 1
539 q1N 51.841 גביש יורם - לייפר רולנדה 9773 9888 1
540 P10N 51.83 צורי מירי - טמיר אילנה 15384 7044 1
541 q5N 51.80 עוזיאל אסתר - פלמן גילה 15958 8132 1
542 N9E 51.781 קריב מיכאל - קמפלר יוסי 22999 0009 1
543 W9E 51.776 פובולוצקי נחום - קופרמן זאב 17257 3716 1
544 V6N 51.77 גלעדי יהודה - סדיס ג'ובינה 3525 14831 1
545 J3E 51.75 מילר עידו - טטנבוים תומר 22924 20990 1
546 P13E 51.74 ברזסקי אריה - שניידרמן לב 17540 23445 1
547 S14N 51.73 שקד יצחק - לוי אבי 5414 5415 1
548 P10E 51.707 טרנר אפרים - אלטמן אריה 1648 2917 1
549 c4E 51.706 אמיר עופר - רוטבלט מרטין 13972 1845 1
550 B14E 51.67 ליבל סמדר - בן דיין מריאן 23475 23476 1
551 i9N 51.651 לקנר מגדה - הרשקוביץ בלו 780 5340 1
552 X12E 51.646 ברמן זאב - חקלאי צבי 18160 16939 1
553 l4E 51.572 סגל שמואל - ברבר שלמה 1666 1254 1
554 d1N 51.570 זאבי חיים - פרטר יוסף 7791 1933 1
555 L12E 51.569 טל משה - פרנקל גיורא 2176 13119 1
556 K6N 51.57 וולך רחל - צידון רבקה 15042 19373 1
557 W9N 51.56 איתן יבגניה - איתן מוניה 12132 12133 1
558 E12N 51.553 וכסלר דינה - רקם בתיה 15882 15883 1
559 S15N 51.548 הוכברג אריה - הוכברג אבלין 5406 5407 1
560 P11N 51.52 ניסר ראובן - קראוס זהר 3812 5736 1
561 k11E 51.51 מידן רחל - רדלר חיה 20257 6691 1
562 C9E 51.44 סקפה רעיה - כרמי בלהה 4156 14855 1
563 E14E 51.42 מלמד גילה - טננהאוז אסתר 15230 15264 1
564 l1E 51.40 רייכנברג שמואל - עופר ליבני 11036 62002 1
565 E9E 51.39 שיפטן דרור - רוזנפלד דוד 9169 14575 1
566 i7N 51.38 גושן רגינה - פייטלוביץ דני 6830 3497 1
567 u12E 51.36 פול יואכים - פקר סמי 4172 11730 1
568 B11E 51.33 שרה יעקובי - רלי אלישיב 31-00002 31-00003 1
569 P4N 51.3233 גלאי נעמי - מזרחי בתיה 17487 12954 1
570 v9E 51.3230 סגלוביץ דוד - חכימי תמר 3467 2427 1
571 f15N 51.31 רונן מרים - פלדבוי גיל 10192 243 1
572 E4E 51.28 גרינשפן אורי - פישר פאולה 16335 16369 1
573 H11N 51.27 ריטן ריקה - ריטן דן 17801 17802 1
574 J13E 51.25 לוי עמליה - פרץ שמואל 13470 16618 1
575 C8E 51.210 בנבנישתי משה - בנבנשתי אלברט 15355 18585 1
576 M2E 51.206 יהודיוף איתן - אטיא שמואל 17738 18311 1
577 K7N 51.20 אבן צור אלי - גרינברגר שלמה 1869 18244 1
578 r6N 51.19 מינזלי אאידה - Stanca-Yass Geza 3118 ROM00024 1
579 I5N 51.17 גדיש שי - לוין ויליאם 18328 17542 1
580 R6N 51.16 רוזן דב - רוזן חיה 15870 16308 1
581 R10E 51.13 פרחי לינה - לוי אבי 15050 17238 1
582 E8E 51.12 לוי יצחק - שיינר אליעזר 17092 19131 1
583 t12N 51.08 אפשטיין פרל - אפשטיין רוני 20361 11032 1
584 B8N 51.01 אבידן מרים - בצר חיים 8252 15718 1
585 G3N 50.991 אנין עידו - קדמי יעקב 15588 10877 1
586 L6E 50.987 טל שחר עופר - אלי 21323 29-00002 1
587 D5E 50.98 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 14915 14235 1
588 Q4N 50.964 רוזנבלום יהודית - מרדכי יהודית 10241 12479 1
589 R2N 50.961 זאבי טליה - זיידמן רונית 16612 8956 1
590 N5N 50.96 פורמן בארי - שי שמואל 21868 19507 1
591 R11N 50.94 וייס בני - הרוש רחל 7415 9966 1
592 F11N 50.92 לב לייה - נקר לינה 20098 13999 1
593 g3# 50.91 בר ג'נין - דואק שוש 18075 18604 1
594 E16E 50.86 מישקין אריה - לוטן דפנה 14925 16397 1
595 Q6E 50.85 וייס גרשון - אבא אברהם 13812 3653 1
596 F7N 50.77 סילנר דינה - סילנר יצחק 20087 23245 1
597 r12N 50.70 צווייג יחזקאל - גולדשטיין דליה 13700 19309 1
598 E15E 50.68 ישראל יעקב - ישראל לאה 5070 5077 1
599 J11E 50.66 מנושביץ רטי - ולהויז דוד 5021 3898 1
600 e15N 50.59 וילנר נחמה - ולט חבני מתנה 3652 18464 1
601 G2N 50.574 שני חוה - עקיבא אביבה 21148 19628 1
602 B10E 50.568 אליבא מלכה - מיסטריאל מיכאל 5395 11261 1
603 d5N 50.56 גולדברוך יוסף - קוציש יוליה 8134 2272 1
604 K1E 50.53 גודוביץ צילה - אופר מרים 15622 17677 1
605 u4N 50.52 גל שושנה - גל עופר 10029 10030 1
606 r3N 50.51 בן עמרם כלילה - הירדני מיכאל 7733 12159 1
607 a4N 50.504 שוורץ חווה - מאור מלי 20667 17366 1
608 J10N 50.498 גני יוסף - חוטר יפה 13268 5687 1
609 D1N 50.50 יעקובוביץ דורה - קגן יעקב 924 23436 1
610 F9E 50.46 בלסר אהוד - ענבר יעל 20933 20415 1
611 J6E 50.44 מגן צילה - מגן רפאל 7653 7884 1
612 F3E 50.42 לוי אדוארד - אביגד גד 23241 20924 1
613 Q7N 50.33 בולדן גבריאלה - בולדן סורין 11352 11353 1
614 d11N 50.26 צמרמן צפורה - זאבי שרה 9083 7792 1
615 B7E 50.24 זהבי עמליה - אלון חוה 11067 4627 1
616 L2N 50.15 אריאלי אמנון - אריאלי דנה 663 19192 1
617 v15E 50.09 פרי יהודית - פרי שלום 960 961 1
618 G8N 50.074 שלף מרים - כהן לביא מרים 19660 19627 1
619 t3N 50.069 כהן סו - כהן נאדין 92-00028 92-00029 1
620 p1N 50.03 הדרי מלכה - מרים 15419 28-מרים 1
621 Y5N 50.01 סבאג מאיר - סבאג דינה 16807 16806 1
622 p1E 50.00 תלם מלכה - קוטב שושנה 17516 17489 1
622 O8E 50.00 ברגיל אבי - זיגמן ברכה 4181 20493 1
622 U2N 50.00 שיראי איי - שחף מלי 22997 23406 1
622 G8E 50.00 לסטר מאיר - רובינוב אילנה 17524 17947 1
622 O9E 50.00 דגן עוזי - תימן שלמה 15475 15115 1
622 O9N 50.00 בן שלום צבי - גורן בן-שלום עמית 6394 6395 1
622 t2N 50.00 נזרי מרים - נזרי יצחק 5869 5870 1
622 r15N 50.00 ירון בת עמי - ירון צבי 2765 2767 1
622 N1E 50.00 ליכטנפלד צביה - להט מוטי 22375 20373 1
622 L14N 50.00 דנציגר גליה - עציץ שריל אן 20356 20359 1
622 a8N 50.00 ברכה ישראל - צימרמן מרקוס 20001 19737 1
622 a5N 50.00 נחמיאס נורית - וילנסקי אריה 16268 17210 1
622 L3E 50.00 קורן ליאת - קורן טל 17423 17363 1
622 F9N 50.00 רטנר עמירם - ויכמן חיים 23100 23257 1
622 N13E 50.00 ברוך משה - בורי סילביה 21547 22942 1
622 t1N 50.00 אסרף אורי - ארז אייל 14239 16440 1
622 p2E 50.00 דיין דליה - אלון 23641 28-אלון 1
622 g9# 50.00 רוזן אילה - עטר חיים 17430 18666 1
640 k3N 49.95 גינזבורסקי רינה - קלמר פסיה 12542 14807  
641 n9E 49.9358 הרציג רבקה - גרבר זיוה 13391 14033  
642 U5N 49.9355 שמיר רחל - חילביץ אבריל 3270 3297  
643 n2E 49.919 ריפס סילביה - בנימין סלביה 10105 10037  
644 X8E 49.917 גור שמואל - וולפסון יהושע 9954 11231  
645 l10E 49.875 נחמן יהודית - סטרכילביץ הנריט 15649 20095  
646 Q5N 49.867 יצחקי שרה - בוך אביטל 18105 6595  
647 R1N 49.84 פרידמן יורם - קרבצ'וק ברנרד 7965 14524  
648 R11E 49.83 לויט יעקב - קרמר שמואל 1489 11091  
649 a9E 49.82 וילנסקי דורה - להב חנה 17211 19726  
650 R2E 49.78 נייגר עמליה - בקר רות 22544 22545  
651 E11E 49.761 אלה סו - אלה רמי 16521 16522  
652 J3N 49.756 לוי יוסי - הירש הלן 10400 12658  
653 s5N 49.73 בורלא יוסף - חיזקי אסתר 7657 3777  
654 Q1E 49.72 צ'סנר צבי - צוקרט אברהם 4466 13123  
655 o15E 49.71 ארנון גדי - דנציגר אלכס 4592 3258  
656 T7N 49.68 הולצר קלרה - אזולאי אורי 11280 11279  
657 B3E 49.66 מראלי טרי - מראלי אהרון 16479 16480  
658 L9E 49.645 קמושביץ יוסף - מאיר גד 13743 13687  
659 r12E 49.644 זרזבסקי דליה - רובין לילי 16237 16236  
660 H1E 49.64 ורם מנחם - גולן רחל 6393 7160  
661 f7N 49.5970 גלון רחל - אורן יריב 1957 16147  
662 i5E 49.5965 בליצבלאו ויקי - הולץ צפורה 16105 16326  
663 Z4E 49.57 זיו ישראל - בורק לואיזה 4584 16162  
664 F8E 49.56 פאר מלכה - סילבי וילדר 23251 64-00001  
665 s6N 49.55 דויד סילביה - פאור שירי 18006 6400  
666 M3E 49.54 שטיין נחום - בר תקוה דן 17177 17252  
667 L5N 49.533 עזרא אודט - בן חיון שלמה 17117 17504  
668 e7N 49.530 דור רולנדה ד"ר - קופר מייק ד"ר 16811 17924  
669 o10N 49.525 בועז שריג - פליישמן הלן 33000 10215  
670 g4# 49.52 נבון אביבה - נבון משה 18090 18937  
671 Q10E 49.51 פרץ יהודה - פופקין בתיה 10198 13811  
672 c8E 49.50 אלעד רונית - רואי ליליאנה 18921 18920  
673 C1N 49.48 פלצי יעקב - תורג'מן ארי 16203 16204  
674 m7N 49.455 בשן ז'קלין - אברמוביץ טובה 12825 1670  
675 r10N 49.447 לוי עליזה - כהן קוטי 19528 13398  
676 n15N 49.404 פז שרה - חוף מלכה 8631 5536  
677 S5E 49.400 טופז זהבה - מצגר אילנה 5630 9990  
678 h7N 49.39 מושקוביץ יורם - דסקלוב דבש 1827 10985  
679 L15E 49.37 סקופ אברהם - גינוסר שעיה 8673 12121  
680 N1N 49.32 גוטליב מגי - קרמר הדסה 20495 8527  
681 A11E 49.28 וינגולד עזרא - כהן שירה 4064 14618  
682 k2E 49.26 דרורי אילנה - דרור נתנאל 6613 10895  
683 X10E 49.23 סימוני שלמה - קוק דניאל 17033 83-8  
684 d14E 49.219 שחר מאירה - פרנק רותי 4120 16111  
685 E1E 49.217 סיבוני חיים - קרשין יהודה 17192 3410  
686 b3E 49.21 קופר ענבר - קופר מרטין 18904 18905  
687 n3N 49.1939 פקר אביר - כהן שמואל 5182 4938  
688 o9N 49.1936 רוסלר אמנון - שניידר אבי 4373 4821  
689 U2E 49.18 דוד רפאל - סלומון ציפי 12909 21548  
690 J7N 49.17 גסנר סידני פרופ' - כהן מוירה 1583 18110  
691 Q12E 49.162 פאריינטה גבריאל - רוב שרה 21854 16861  
692 L13E 49.158 פישמן אדי - ברשוע רן 16060 7811  
693 K5N 49.15 אבישר אתי - רובין יחזקאל 19096 20446  
694 P5N 49.131 מנור שושנה - ישראלי יעקב 9727 3694  
695 Q11E 49.127 בורודצקי אדי - קופרשטין מאיר 14378 2753  
696 P1E 49.12 קפלן משה - קפלן חיה 3215 3216  
697 H5E 49.10 פורם פרידה - לויט יולי 4912 3566  
698 I7E 49.09 פררה משה - איסנר מיכאל 15530 9283  
699 n4E 49.07 שטלמן שרה - שרגל אסתר 14053 9388  
700 Q3E 49.061 פנצ'נקו אולג - שורצמן שלמה 17388 16610  
701 p3N 49.056 בן מרדכי עמירה - לנג יפה 2689 1296  
702 n9N 49.05 וקסלבאום אבנר - דגן יעקב 12406 3017  
703 l2N 49.04 פרידריך סוניה - פרידריך פליקס 15614 15615  
704 l10N 49.02 גררה יעקב - גררה בלה 9314 6419  
705 M5N 48.97 רום מיכל - מזרחי יפה 3406 9032  
706 s14N 48.951 שושני חנה - סוקולובסקי איטה 11491 15878  
707 f14N 48.945 סגל מירון - סברלו עבר 4319 20894  
708 K3N 48.89 הרץ צפורה - רובינזון ברברה 4138 13836  
709 X3N 48.87 גזית צבי - גור עמנואל 2980 10057  
710 i1N 48.84 בייצר מוטי - לוי רוני 12001 12052  
711 B4N 48.81 דקל אברהם - דקל יעל 15521 18874  
712 T5N 48.803 ישכיל אודי - הפטקה מיכאל 6711 4822  
713 G4E 48.795 שליט יפה - שליט דורון 11168 11167  
714 V4E 48.775 גרייצר יאיר - נמט שלמה 500 8240  
715 D4E 48.770 אורן מאיר - סמלסון זאב 4676 16117  
716 s15E 48.76 אוציטל לודמילה - זיסקינד אלכס 16430 16589  
717 F12E 48.75 נאור פנינה - לביא מרים 12721 18365  
718 Z5E 48.710 אשר יעל - אשר נחמיה 19892 19893  
719 u3N 48.707 ביברשטיין אדריאנה - פרי ג'וסי 21241 92-00033  
720 g8# 48.67 בר פרדי - רובינשטיין משה 17434 19579  
721 n6N 48.66 רומה יעל - מלצר זלמה 21275 10160  
722 S7E 48.62 שטטר יהודה ד"ר - ליבסקו דורל 13405 22-0132  
723 a11E 48.614 בנירי עילי - סווירסקי רפאל 21805 21898  
724 K2N 48.612 הילזנרד אנני - הולינגר אבי 5598 20847  
725 L9N 48.600 רוגוב שעיה - ארז ניצה 16095 19084  
726 P3E 48.598 וינשטוק אפרים - ניצן שמוליק 14569 14570  
727 q9N 48.60 יגלה אליסיה - הרשקו דינה 15866 15136  
728 f6E 48.59 יגודה טומס - רונן בני 12107 10193  
729 V5N 48.58 רוזובסקי בריאן - שפט ברכה 14307 5164  
730 u3E 48.53 גדליהו בתיה - גוטמן בטי 14020 17236  
731 W1E 48.52 שי אלדה - ליבסטר בני 17877 3642  
732 H10E 48.48 כהן איציק - לבינסקי יעל 22412 18016  
733 Z4N 48.43 פיירמן משה - דביר יוסי 21861 17560  
734 p4N 48.415 זוהר לילי - גומא מרים 18966 20303  
735 U6N 48.410 מושינסקי מירי - לוי ביני 22993 22991  
736 J2E 48.408 דויד מיכל - כהן ציפי 16048 14286  
737 O4N 48.41 אומן רבקה - אלדן אמיר 21822 21754  
738 N7N 48.38 עסיס נופר - קופליוביץ חיה 15151 18693  
739 M1N 48.345 קצנברג פולה - רמז יוסף 17183 14974  
740 B13E 48.3399 שפירא אורה - ובר זאב 4844 18866  
741 k10E 48.3395 בורנשטיין ריצרד ד"ר - אלומות זאב 15516 17661  
742 M12E 48.33 מנור אנדרה - כהן שלמה 9465 11268  
743 f8E 48.29 כהן מאיר - נסלרוט אברהם 1037 8393  
744 L6N 48.28 פקר עתליה - אריק 17786 29-00001  
745 L8N 48.25 זילברשטיין ישראל - גל שמוליק 5793 21067  
746 F4E 48.24 בן חיים כרמלה - אדלונד אטי 22526 22779  
747 K1N 48.23 רטנר דוד - רטנר פיליס 14538 14530  
748 i4E 48.19 מרקוביץ רחל - גוטמן סרג'יו 16327 9644  
749 a10N 48.11 לנדה חוה - טל זיוה 20690 21411  
750 E7E 48.10 בר חן הני - בנבג'י מרגלית 15519 14149  
751 B14N 48.094 ירושלמי אמנון - דולברג אבי 1557 143  
752 F6N 48.090 פנחסי אלכסנדרה - קאופמן מאירה 20260 20280  
753 b7E 48.053 גרימברג יעקב - לוטרמן משה 16374 16057  
754 W1N 48.046 איצקוביץ צבי - וידבסקי מיכה 4337 5856  
755 l5N 48.025 גורדון זאב - מעלם מרים 20068 16299  
756 D6N 48.018 חזן יעקב - שגל יפה 14289 9233  
757 t3E 48.01 הירש הלן - גרינשפן מימי 12658 92-00030  
758 d6N 48.00 פישביין רינה - אורי יפה 19379 19380  
759 n18E 47.984 ינון חגי - עצמון נורית 19139 19138  
760 t14E 47.980 Kenner Laura - Kleinman Debra GBR00051 GBR00052  
761 b9N 47.9632 הרשקוביץ שמעון - גולדנברג דוד 20228 21408  
762 o7N 47.9626 קונר מאיר - שרגא פסח 20337 19605  
763 p5N 47.95 לביא אריה - תמיר תלמה 18278 18740  
764 R12E 47.94 סימנטוב שושנה - בר נוי צילה 20277 20317  
765 I6E 47.91 חלוטה יעקב - לב ברוך 7499 7470  
766 U6E 47.90 ברנשטיין שלי - ויסנגרין תמר 3254 8724  
767 L7E 47.88 רום נתן - בלוך שלמה 19300 19299  
768 V3N 47.87 אדנבורג שלמה ד"ר - גלפסקי יצחק ד"ר 3739 3180  
769 b6E 47.81 רוזנפלד ארז - קירשון יפים 15129 14225  
770 N4E 47.77 סקגין מיכאל - שילמן בוריס 15593 14517  
771 n1N 47.75 שניר חוה - כרמלי נורמה 10043 10046  
772 L1N 47.73 כפיר שושנה - לוי אירית 15723 17577  
773 e10N 47.71 אגמון יצחק - גרינברג דב 20271 17300  
774 P1N 47.70 עצטה מזל - יעקבי זהר 17580 17539  
775 F7E 47.68 לבוצ'ניק מרטה-רוזה - לוי-קרסו רבקה 17095 17987  
776 X12N 47.660 מירה לאה - קינן יעל 9957 10059  
777 B10N 47.658 רונן ליאורה - וזינה אורי 1253 14064  
778 L4E 47.658 פרידמן מריאנה - פרידמן הרי 19098 18394  
779 k2N 47.657 וילנסקי שרה - מודיורוש מרים 2978 14725  
780 Y8E 47.649 רוכמן שמעון - רוזנברג דב 21-476 17476  
781 G9E 47.646 לובצקי חנה - ירקוני אברהם 22664 8039  
782 X9N 47.64 לשם צבי - קמינסקי גלעד 1875 5660  
783 N2N 47.62 הוכברג אילה - זמר צילה 20120 20092  
784 s2N 47.61 נחמיאס סימה - נחמיאס יצחק 17001 1945  
785 e12N 47.60 וסרמן סורין - פרץ חוה 10889 13360  
786 U7E 47.58 לוי מלכה - ברנשטיין הרברט 16070 3253  
787 a5E 47.53 הומל אסתר - טורטל אשר 21412 20642  
788 v3E 47.50 נאור גליה - Caspi Al 9642 USA00002  
789 F6E 47.49 זלקר יואל - חליו אליהו 15091 16599  
790 M2N 47.48 בר-שלמה מרים - יוסיפון משה 17741 17739  
791 m1E 47.434 עובדיה אסתר - שמר טובה 18496 20843  
792 N6N 47.427 מיכאלי ישראל - ויינר שפרה 3281 21538  
793 G6N 47.42 ברדה מרסלין - גולדפלם מיכאל 21223 20328  
794 h4E 47.404 קריצמן רוני - ארזי זלמן 1714 1711  
795 N12E 47.398 אברמוביץ סורין - כרמל אריה 21546 20492  
796 i9E 47.38 שניידר טובה - שניידר מיכאל 11949 4525  
797 O6E 47.357 תמיר סיגל - גוטליב רונן 19421 11703  
798 I5E 47.356 שניידר בלה - דנן אלן ארי 21217 21726  
799 a12E 47.33 זמר חוה - זילברברג אסתר 21272 19711  
800 o4E 47.29 אלקלעי משה - גולדברג חנה 21482 9814  
801 d3N 47.26 טייטלמן בת-שבע - כהן אסתר 10338 9094  
802 t2E 47.23 ביאליסטוק ביאטריס - שונפלד ג'ודי 14332 92-00027  
803 J13N 47.22 ניצן אדם - בר-נתן אהרון 3751 13760  
804 f5N 47.201 עינת צביה - שטרסמן ריטה 10875 3577  
805 Q8N 47.199 יונה מזל - נשיא מזל 19056 14521  
806 h9E 47.18 פישר חיים - וולך הוגו 6039 21587  
807 E3N 47.17 ויינברג ליאורה - ליאור רות 19886 19157  
808 j3N 47.137 וסרשטרום איירה - פלדמן טלי 262 21152  
809 S7N 47.136 סגלוב חנה - שני גילה 15610 14956  
810 c1E 47.12 סולימני ידידיה - אמסלם שמואל 23685 23686  
811 s1E 47.11 רוזנטל לי - סוסמן אילנה 18264 6681  
812 H9E 47.059 שי עמנואל - דר צבי 16045 16898  
813 X10N 47.055 ברימברג יעקב - פז סיבוש יוספה 9956 10060  
814 m9E 47.05 קור צופית - חכמון פנינה 17242 17374  
815 N8E 47.020 בנדהיים אורי - טויטו דרור 2102 22395  
816 j9N 47.016 קולנדר אתי - גולדשטיין אריה 8051 702  
817 D8E 47.01 דקטר בלהה - קיסרי נסים 17488 12577  
818 f2N 46.99 שניצר אריה - יפה אורי 7722 12106  
819 b8N 46.94 אביב סבינה - אביב יוסי 13005 13006  
820 T1N 46.934 גד עמיאל - נביא יהודה 1712 15307  
821 c7N 46.927 קרים מלקולם - גילד הנרי 12864 15359  
822 t6E 46.88 חריש שרה - פרנק יוסף 17825 5364  
823 d15N 46.834 גרוס לאה - פולק אלישבע 7794 14428  
824 e1E 46.830 קוסטו יצחק - גריזים יורם 13355 11120  
825 p4E 46.82 אלחנתי דבורה - גרזון יהודית 18964 21817  
826 i6E 46.80 קוגן זאב - גונן שרה 13018 5363  
827 T2E 46.78 עובד אורי - גרוס צבי 18955 17530  
828 Q2N 46.773 יאיר יוסף - לדרמן גילה 6432 19545  
829 H9N 46.771 צ'יטיאט מונה - לבנה רוני 19348 11274  
830 j1E 46.76 ארז נחום - ויאלגוס פרלה 22567 23306  
831 t13N 46.75 Kimche Paule - Lorek Gerard FRA00144 FRA00291  
832 v1E 46.67 פשה רוני - גליקסמן דודו 7371 11560  
833 i15E 46.59 בר רבקה - ארזיל אתי 4002 6825  
834 G4N 46.58 וולפגור אתי - עוזי בן חיים 20331 39905  
835 F10E 46.545 ניצה קפלן - עזרי אתי 23800 20112  
836 E5N 46.538 רום מאירה - רום שמעון 15802 15803  
837 c2E 46.54 בן ארי דן - שטיינמן יצחק 8356 5878  
838 F5N 46.52 לוי יהושע - פרונינה איבגניה 23737 23738  
839 C2N 46.50 לוינשטיין מרים - מרקמן ודים 6420 14615  
840 S8E 46.49 בכר אורה - תדמור סידוניה 2205 4213  
841 l1N 46.48 מוהבן דוד - מוהבן אביבה 17637 17636  
842 O8N 46.45 ברוצקי יצחק - חרובי עופר 16083 21755  
843 R10N 46.441 אדלר אורי - בז'רנו דניאל 11795 11365  
844 O6N 46.437 חסקלסון סידני - שמעוני זאב 19926 78-זאב  
845 E1N 46.423 גולדמן שירי - בן אבו שרה 16368 16367  
846 D6E 46.419 ויינברג ז'נט - טור יגאל 13913 968  
847 G2E 46.331 בר און גדי - חרמש רפאל 23359 23365  
848 O2N 46.325 מאיירס דניאלה - כהן גולן 11156 15779  
849 n13N 46.29 יוסף מוריס - טודרס בתיה 5479 9428  
850 Z3N 46.21 זרצ'ני משה - מיכאלי יורם 1643 10295  
851 o15N 46.17 עוזי - ורדה בראל 33036 33037  
852 S12N 46.161 פולני באטריס - אביגדול אלכסנדר 3097 2694  
853 s12N 46.160 מלמד רות - מלמד אהרון 14117 14116  
854 j8E 46.14 מאיר אברהם - מאיר דבורה 17981 17982  
855 J4N 46.104 שחר מגי - לאומי נילי 21065 19945  
856 e3N 46.103 קוטנר מנחם - כהן ירדנה 16010 12075  
857 H11E 46.10 רפפורט אנה - בסט רנה 15936 13296  
858 L8E 46.07 אל על גבי - יליסמלסקי 17405 23718  
859 d11E 46.05 צור שרה - לרנר יעקב 16110 17728  
860 I4E 46.041 בן עמי ז'קי - רוטברט רינה 16885 14190  
861 B6E 46.037 גרינהוט ארוין-אליעזר - רונן יהודה 3438 2598  
862 s4E 46.018 בירנבאום מוניק - בירנבאום צבי 5286 5287  
863 i14E 46.015 וולך הליין - למפרט אברהם 5440 15247  
864 v9N 46.01 Said Sydney - Chiche Gerard FRA00294 FRA00295  
865 j2E 46.00 שוהם הדר - סימיס רוזה 23388 23389  
866 n16N 45.99 גולדן אילנה - גולדן שמואל ד"ר 5728 5729  
867 T4N 45.95 גולדשמידט גדעון - =F9=F0=E9=E9=E3=F8F0=E5=F8=E9=FA 18736 002  
868 J12E 45.91 ליבמן משה - צראף יהודה 12805 16745  
869 f4E 45.88 בן-דוד רוני - לייכטנר משה 7728 10893  
870 n6E 45.87 פלג אשר - גרתי אברהם 11966 10033  
871 d13N 45.84 טובול דניאל - סלע חגי 2604 1817  
872 D3E 45.83 שאול מרקל - רחל 71b01 71b02  
873 B9N 45.82 תקווה - חוה 31-00004 31-00005  
874 c3N 45.81 קורן דיאנה - לייקין יהודית 14993 14212  
875 E11N 45.80 רז מזל - רז ניסן 14589 15461  
876 q7E 45.76 קילשטיין לרה - אדם 19587 11-00002  
877 o12E 45.69 סומך יפית - לוי יהודה 21116 15242  
878 m10E 45.66 מינצר רחל - ענבר נעמי 17270 16759  
879 P5E 45.65 אלון משה - גשייט עמרם 16771 1684  
880 R9E 45.62 ברומט אברהם - דיגה שמשון 13569 6035  
881 A4N 45.60 רינת יגאל - רינת דיאנה 12368 12367  
882 r11E 45.59 דוזה רות - דוזה אליעזר 2032 2031  
883 O1N 45.54 שבירו גדי - פריגל דוד 11687 5922  
884 e7E 45.49 שרר אתי - ריישר בלה 16826 16825  
885 e14N 45.47 גורן עדה - לוין דוד 3175 7333  
886 I3E 45.42 טל נתן - שניידר ישי 18156 17643  
887 f6N 45.37 שמש סמי - שמש רותי 18561 18560  
888 L10N 45.32 שרון מוניקה - קרמרמן רותי 19074 20362  
889 Z1E 45.30 רוזנפלד מאירה - חסין נטשה 19368 19019  
890 F2E 45.28 רותם שרה - משיח אתי 21437 20118  
891 H5N 45.21 ברסלר שלמה - בן-יוסף אברהם 5764 6847  
892 v8N 45.20 Bloom Patsy - Duke Rachel GBR00007 GBR00027  
893 E7N 45.16 אנידי יעקב - שילה ראובן 7467 17368  
894 B5N 45.07 שלומי יאיר - הרץ רוג'ר ד"ר 1976 5886  
895 O1E 45.063 עוזר מיכל - גלאור אלכס 16079 17575  
896 n1E 45.058 פלד מאיה - שפלר עפרה 14040 13187  
897 X2E 45.01 אליוביץ עליזה - עדין סאלי 16173 18164  
898 n13E 44.99 אורון דוד - בילגוראי שרה 3379 12562  
899 M11N 44.97 זלוף אמי - גואריס כרמית 17742 17792  
900 A1N 44.92 סבירסקי מיקי - לנדה בני 37-00001 37-00002  
901 R1E 44.91 רובינשטיין משה - מנחמי אבשלום 8068 3103  
902 O2E 44.88 שטיין נורית - יערי מירה 23558 78-0  
903 j7E 44.87 סגל שרה - אמיר דורית 17420 16260  
904 u2N 44.85 אינגבר יעל - לוין אסתר 5979 7584  
905 V9E 44.81 גרינברג שלווה - בלס יוסף 6230 14652  
906 Q13E 44.80 רינג מרדכי - רובינשטיין ישראל 192 11592  
907 P11E 44.76 צפניה רינה - עוגב גבריאל 18941 19690  
908 k4N 44.744 כהן איציק - שפרן אגי 11805 17035  
909 Z6E 44.738 אייזן גנריך - פרי סוזנה 23227 22920  
910 n14E 44.718 בן בסט מלאכי - בן בסט גלילה 12515 12514  
911 N2E 44.716 ריינהרט מרלן - נתנס מרים 15782 21541  
912 u11E 44.684 צבעוני פנחס - בליקוף אידה 5435 23042  
913 Q8E 44.677 מילר משה - מילר חיים 18412 11798  
914 j4N 44.64 ציון גל - אפרים דוד 21163 21155  
915 v12E 44.617 הירש טוני - איזנשטיין בלה 18170 18169  
916 T3N 44.615 גולדשטיין אפרים - זיו ישראל 1719 14146  
917 B2N 44.581 פרי רחל - פרי יצחק 8494 8495  
918 B15E 44.580 סודי אהרוני - ארגוב אילנה 31-00006 31-00007  
919 Z10E 44.57 וייס יהודה - ברקלי יחזקאל 9132 8602  
920 J9N 44.56 קלותניק ברל - בורקו יפה 20137 6746  
921 e13E 44.44 שטאובר אריה - סגל שי 22530 18538  
922 o5N 44.433 הלל דן - רקובסקי צפורה 14302 15717  
923 r9E 44.429 גולדשמידט נתן - סינמליה סיקו 2929 2907  
924 b1E 44.37 סרדס ניסים - פסטרנק אנדרי 16059 7081  
925 L11E 44.313 בארי דפנה - וייס משה 20836 21397  
926 M5E 44.309 קולקר ורד - רוזנפלד נחמה 19776 19101  
927 i7E 44.30 גורדון אושרה - הנר ארז 16378 9643  
928 m11E 44.27 אלעזרי פליציה - גז חנה 6601 20071  
929 s3E 44.22 אפרתי יעקב - כהן ישע 1729 1726  
930 W6N 44.17 פורשר אביטל - פורשר שמעון 17372 16528  
931 s5E 44.16 אשכנזי אורי - אשכנזי אלגרה 18326 18325  
932 e5N 44.074 צור עדנה - קרוגר שלמה 22531 22516  
933 M12N 44.071 גלבאום דורה - גלבאום גד 17264 17263  
934 j4E 43.95 מינסקי מנחם - מינסקי אסתר 16289 16288  
935 t11E 43.90 Ranaret Madeleine - Agou Lucien FRA00296 FRA00297  
936 g1# 43.88 פילפסבורן דניאלה - תמיר עלית 18093 18101  
937 E2N 43.86 צבי גיל - מרמר הדסה 21731 15494  
938 W2N 43.85 גל מור יוסף - לבל יורם 1230 3726  
939 P3N 43.84 בונשטיין עפרה - שחר חסידה 7046 7059  
940 Z1N 43.76 סמואל לרי - מזרה יונה 19144 17679  
941 P6N 43.74 צורי נסים - בלום אבשלום 1241 1109  
942 l2E 43.73 צויבל אידה - שפר מרים 13891 18190  
943 d13E 43.68 צור דוד - צור יהודית 9288 9373  
944 A6E 43.653 קצמן חנה - המר אילנה 16578 13180  
945 u15E 43.652 פרדו מטי - פסח רחל 22323 92-00023  
946 R3E 43.545 פנקס לילי - מזרחי יצחק 1999 3579  
947 F11E 43.536 וולקוביץ יעקב - לוי-קרסו אריה 1619 17986  
948 h4N 43.53 בר יצחק - קפלן דביר 2294 10650  
949 K7E 43.52 באבד יצחק - חיימוביץ ולריו 11010 19234  
950 M8N 43.51 קרני בלהה - גורשניק יונה 16043 16215  
951 f3E 43.49 לבנת טובה - נוחיאן עזיז 9115 5116  
952 q3E 43.45 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 1213 19062  
953 f16N 43.41 לנדאו גדי - ג'קמן לילית 60002 11161  
954 J1E 43.40 שוורץ ברברה - ליבוביץ דוד 16744 18294  
955 d9N 43.34 מלק נעמי - פנחס תחיה 14101 4562  
956 l8N 43.33 אשל יפה - נקר בני 15645 16097  
957 U4N 43.27 שור אמנון - פלג ורד 2153 23096  
958 K11N 43.24 גני רותי - ביגר כרמלה 23011 23012  
959 o14N 43.219 גרוס פנינה - גלזר בלה 3153 54  
960 s1N 43.215 גרינברג גל - גלגור אורי 15138 20367  
961 a13E 43.10 שביט גל - רבינוביץ סתיו 21029 20439  
962 H1N 43.074 שליט יעל - שליט נחמן 15447 22475  
963 i16E 43.070 מזרח עפרה - מזרח איתמר 10814 10813  
964 R7E 42.97 גרג'י צבי - חדידה יוסי 1303 9419  
965 I2E 42.95 כץ שושנה - זילברמן מאיר 15890 15035  
966 G7N 42.94 בן טובים ארלט - גולן רחל 16036 20408  
967 m6E 42.92 לרר ישראל - שמחוני משה 16603 16761  
968 G9N 42.91 לוינגר חנה - שפט חנה 10156 14990  
969 E5E 42.900 אמסלם קלודין - אמסלם אלברט 19890 19891  
970 o2E 42.897 זלאיט לבנה - חליפי לידיה 2782 10704  
971 p2N 42.89 שמיר יגאל - קירשנבאום אנה 18735 20712  
972 U9E 42.88 קפנר פנינה - קפנר משה 22986 22985  
973 N12N 42.87 פרי מייק - ויויאן 16827 007  
974 Y3N 42.80 לזרוס לילה - מימון אלנזר לאה 18623 19524  
975 C6N 42.75 כהן אסתר - סגל חוה 19184 9770  
976 v10E 42.71 בר אדון שלמה - אלקובי רגינה 7496 14790  
977 P2E 42.63 ענתבי רחל - ענתבי יגאל 10273 10274  
978 N11E 42.62 סביר אירנה - בלומשטיין נחמה 0005 00001  
979 k4E 42.613 חמו שמעון - טויטו משה 23128 23763  
980 F3N 42.608 איציק אבידן - נוה משה 64-00002 23328  
981 H8E 42.58 ניצן רינה - פרנק ישראל 20459 7994  
982 m7E 42.52 מרום רחל - ענבר יעקב 18530 18532  
983 s14E 42.50 פרימן רחל - וייס אמיליה 92-00025 92-00026  
984 e10E 42.460 טשבייני יעקב - הבדלה רוני 10020 3310  
985 o3E 42.458 בן-גל יצהר - פאול לב 14762 33021  
986 U7N 42.37 מושינסקי דורון - לוי דניאל 22994 22990  
987 h9N 42.35 נווה מרדכי - קרול דוד 2993 7402  
988 K10N 42.33 ליזרוביץ דן - שמוקלר גבריאלה 2835 2530  
989 m2E 42.27 בלקירש חנה - פרלסקי אסיה 20536 14720  
990 m5N 42.18 לצמן לילי - גוצ'ק אדוארד 15121 15126  
991 g12# 42.12 קריספין סוזן - שוייצר רוזי 18096 18097  
992 d4N 42.09 פרץ אורי - מסייס טרי 20912 19003  
993 D5N 42.08 מזרחי אלי - כץ אברהם 15380 3353  
993 v7E 42.081 בוגנים אתי - גספר נעמי 17901 92-00024  
995 t9N 42.075 ויטמן גניה - ויטמן איזידור 12486 17573  
996 B15N 42.04 יסטרוב יהודית - שוורץ זקלין 1591 4758  
997 B3N 42.03 גוראל נירה - רוזנברג צביה 18551 18378  
998 r10E 42.00 רומנו שפרה - רומנו רפי 5413 1912  
999 d9E 41.99 שפרינגר נילי - הרפז קטי 17954 17376  
1000 r8E 41.96 הרץ רבקה - ששון נאוה 21735 92-00018  
1001 a3N 41.95 שרון זמירה - אביהו 19117 אביהו  
1002 B4E 41.91 מימון מרים - כהן דן 16471 15924  
1003 R4E 41.90 יקים דוד - וייס אורי 3286 12091  
1004 G5E 41.89 אברהם אהוד - זהר אבן צור 21467 39938  
1005 E17E 41.85 המנחם שושנה - אריה פאר 20549 23622  
1006 m4E 41.78 עזרן רחל - שקד נינט 20251 21091  
1007 l7E 41.74 גלבוע נחמה - עוזר ויקטור 20925 20533  
1008 L10E 41.63 שלח אליהו - רבינוביץ קרלוס 19174 18397  
1009 f1N 41.61 הלפרן בלהה - וארס אלי 13944 60000  
1010 c8N 41.58 ממן מתי - קורן ניסים 19137 14994  
1011 D7E 41.5692 סיבוני עמוס - אליעזר אברהם 20851 23438  
1012 v11N 41.5685 כרמי כרמלה - סגיב מירה 2804 9011  
1013 K2E 41.47 נביא רות - קון יהונתן 15308 12073  
1014 Y6E 41.44 קליין נאוה - טל טובה 23047 23045  
1015 J2N 41.38 גל מאיר - דגן גדעון 15733 11130  
1016 B7N 41.30 אבידן לאה - בוקששטר שירה 13483 9338  
1017 r2E 41.25 אדמס ג'ורג' - אדמס שובל 19049 21243  
1018 f3N 41.24 לונגר ניצה - גולדברג אביבה 13863 60001  
1019 u8N 41.234 Ghouzi Roger - Lebahanne Colette FRA00104 FRA00156  
1020 V8E 41.233 רייכמן ברכה - בנארצי תמר 747 1009  
1021 C9N 41.17 פירוז אסתר - זמיר מירנדה 18167 13969  
1022 h3N 41.16 גיברשטיין מושקו - רפופורט מיכאל 16177 12929  
1023 u5E 41.14 דוד ז'אן - סוחר יצחק 12311 14554  
1024 o14E 41.13 ברש אהרון - גרסטן רינה 23121 21734  
1025 E15N 41.09 לוי שרה - לוי אילן 19957 20509  
1026 n15E 41.03 צפריר חיה - ניסן דליה 9697 9151  
1027 K3E 40.92 עמית אשר - פזי זהבה 17016 17975  
1028 K8N 40.87 אבידר אופליה - אורון רות 18947 18699  
1029 E13E 40.84 קולודני אמירה - מרין רחל 14967 16371  
1030 i5N 40.76 זהבי יוסף - אביזמר פני 13806 5090  
1031 r14E 40.68 גורן רחל - ממרוד מרסל 15014 15013  
1032 U8E 40.58 אבירי עדי - קרני סמדר 23153 23431  
1033 v10N 40.51 בורנשטיין לימור - הראל אילנה 21456 21457  
1034 e16N 40.49 גושן יוסי - גרוסמן נחמה 17832 20374  
1035 r5N 40.476 רובין דורית - שטרנפלד משה 22386 12250  
1036 Q9E 40.475 שואל חיים - טילוביץ יצחק 11360 11794  
1037 A1E 40.44 בכור גניה - בראון ליליאן 19092 18910  
1038 b4E 40.43 טרופ יצחק - פסטרנק אסתר 1048 18426  
1039 H10N 40.42 ינובסקי טובה - גכטמן ג'קלין 19630 21468  
1040 M10N 40.35 נוימן יוכבד - בן יאיר שירלי 15789 17665  
1041 u4E 40.31 קפלן טלי - לביא נירה 14642 14641  
1042 o5E 40.12 גור לאה - עדנה מרגלית 12169 17159  
1043 j1N 40.07 אלון יהודה - טל אריה 4176 19462  
1044 q3N 40.04 גורטנשטיין פני - בן דוד נאוה 14438 15913  
1045 g13# 40.03 פרבר גיורא - ידגר רפי 18094 23565  
1046 L3N 40.01 ברט יורם - טולדנו חנה 14358 12833  
1047 d10E 39.972 בנו ורה - אביטוב טובה 14792 16108  
1048 h6E 39.968 דורון יהודה - אורנשטיין חיים 12926 8120  
1049 s12E 39.96 Sultan Perla - Karoubi Daniele VEN00013 ROM00011  
1050 s8E 39.87 אלנברג אילנה - זיגלמן שרה 16113 17730  
1051 b4N 39.70 פביאן מיכאל - פביאן ירדנה 5794 5795  
1052 S8N 39.69 מזרחי יהודית - קונסטנטין נעמי 2524 547  
1053 v13E 39.68 יניב יצחק - בצרי שאול 20123 12874  
1054 L14E 39.57 ברדוגו חיים - עמר ג'ו 10697 19297  
1055 l3E 39.52 אלפר אלינור - פדר טובה 19114 13847  
1056 P7E 39.51 אלקלעי אווה - בלום רות 3214 3223  
1057 X1N 39.49 צביאלי רות - דולב גאולה 4717 10058  
1058 m8E 39.28 מרום יוסף - כפיר דובי 18529 19249  
1059 t5E 39.25 רן שמחה - בז'סקי חנה 18625 92-00017  
1060 o7E 39.14 מאירוביץ בתיה - אדמתי שושנה 17331 14488  
1061 e11N 39.13 שי - אבי שאקו 79-048 79-047  
1062 J8N 39.05 בצלאל רות - אופיר אסתר 7549 14731  
1063 c9E 39.01 לוי שולמית - כהן חיה 19451 8777  
1064 U3E 38.99 בן-סיני דב - ברושי אריה 18952 18079  
1065 F10N 38.95 צבר בעז - פומרצקי מאיר 20109 20106  
1066 E17N 38.64 לוי רותי - נועם גבריאל 17353 16505  
1067 m3E 38.60 כפיר שרל'ה - שקד דליה 18224 16763  
1068 X6N 38.59 קמינסקי חנה - אשכנזי יצחק 14991 14550  
1069 k7N 38.548 רוזנברג פרץ - רוזנברג שולמית(אושי) 6965 6968  
1070 W2E 38.547 וקנין מיכה - רוזנברג שרה 5871 4795  
1071 Y3E 38.532 דונצ'ס דוד - בן נאים דוד 21296 15440  
1072 u13E 38.530 אוסאמה דניאל - סנה צבי 23682 92-00022  
1073 M3N 38.38 וייס טובה - זומר אהרון 56-8 56-32  
1074 X6E 38.32 גרבלי שולה - פאר דליה 15143 18239  
1075 a9N 38.27 זהר שרה - קלפקה חזי 10958 20017  
1076 I3N 38.22 גיז עליזה - בי הופמן 14639 42-00002  
1077 A7E 38.17 קוזיק סוניה - אדלברג הרי 20776 18728  
1078 i15N 38.02 טופז דוד - פואה דורית 5142 11064  
1079 v14E 38.01 אפשטיין צבי - אפשטיין שרה 21254 21255  
1080 e16E 38.00 מרסל ישראל - מרלינסקי מוטי 22523 18667  
1081 T2N 37.89 מעוז בני - מעוז דפנה 22572 19370  
1082 B13N 37.78 הוכשטד צילה - שקד רחל 14735 9175  
1083 t5N 37.64 זיגלמן יוסי - יצחק אליעזר 22005 17956  
1084 u10N 37.62 ליבוביץ שמואל - בלסיאנו אלי 6976 19067  
1085 f8N 37.51 זמש משה - אדיב יוסי 12249 416  
1086 d10N 37.484 לב רבקה - שפיר ברוך 12682 18984  
1087 f2E 37.476 ולטר עופר - קוליש חנן 17576 17574  
1088 k8E 37.36 שקד ציפי - גבעון בת שבע 14803 16006  
1089 g10# 37.29 רז תרצה - פורת אריה 23566 18173  
1090 Z3E 37.28 פנסקי יעקב - אטלי סילביה 15430 15457  
1091 t8N 37.25 רגב אלה - שש דוד 19978 22405  
1092 U8N 37.22 אלוני יעקב - ארדיטי רון 22978 22980  
1093 G10E 37.11 לוסקי שושנה - גולדברג עדנה 19632 19631  
1094 a2N 37.10 זילברפלד שמואל - זילברפלד אברהם 19753 20681  
1095 e4E 37.09 היידי - ברטולד 0014 0015  
1096 r7E 37.06 דינור ציפי - שריבר פרידה 19942 19943  
1097 E2E 37.03 פורת רחל - פורת ראובן 22538 23066  
1098 d17N 36.99 בלוך ברוך - ראובני יהודית 19426 14198  
1099 q8N 36.95 עוזיאל רחל - אגוזי יואלה 14010 11900  
1100 k5E 36.94 מחלב צ'רלי - קינן יוסי 21870 21858  
1101 T8N 36.69 משכית יאיר - לחמן נעמי 14193 6675  
1102 P14E 36.68 טבשי חיים - סולומון מייק 2920 2600  
1103 G10N 36.50 קדר עמוס - ירקוני דליה 23373 39932  
1104 b3N 36.364 רוזנצויג ויקי - רחמים אסתר 18421 18422  
1105 J1N 36.358 גלבוע דנה - סלע עידית 19068 19069  
1106 Y1E 36.34 נוימן אוה - שורץ תמר 18052 18111  
1107 D7N 36.21 בלום זהבה - ריצ'קר נשמה 21704 21705  
1108 I11E 36.112 בליליוס אסתר - פרנסין 18634 42-00001  
1109 K9N 36.109 קופמן רחל - חיינה מרדכי 16024 14979  
1110 a11N 36.06 דינוביץ חני - רמר אסתר 19727 19712  
1111 N4N 35.82 מולכו מירה - שילה 14515 001  
1112 d3E 35.69 נוי לאודין - גונן זויה 22002 22366  
1113 E14N 35.65 רומן ציפורה - פרסבורגר ברוריה 15864 15865  
1114 i14N 35.63 ויסמן צבי - גוזלן משה 19267 19264  
1115 H7N 35.56 סקלקה אביבה - סקלקה מוטי 8793 8794  
1116 d15E 35.54 כהן מרגלית - בן צור דינה 15343 15342  
1117 t10N 35.48 בר-און צפורה - קולקר סריטה 13827 12109  
1118 a6N 35.434 אנטלר אהרון - תבורי דב 19710 18351  
1119 u12N 35.428 Vodukova Ludmila - קופנס שושנה BLR00020 20895  
1120 j9E 35.38 רייכמן יצחק - גרנות אילנה 23349 21167  
1121 a12N 35.33 ברנע גיורא - צור דן 21424 21432  
1122 r4E 35.19 Winton Sharon - Waterman Joanne GBR00113 GBR00109  
1123 p7N 35.18 אורן שולמית - אורן איתן 18645 22631  
1124 s13E 35.02 Alloul Genevieve - Alloul Joseph FRA00006 FRA00007  
1125 d6E 34.68 אלישע יוליה - אילן טילי 13516 13519  
1126 S5N 34.63 ישראלי עמיר - קרנבסקי מרק 844 20733  
1127 M9N 34.55 וינטראוב נאוה - כהן אלי 20078 11181  
1128 N11N 34.49 הולנדר קלרה - קושינצקי דבורה 0007 0006  
1129 p8E 34.42 גרץ דניאל - גרץ סימה 18973 18957  
1130 I10N 34.28 קליימן מוטי - מרדכי יונתן 7472 22615  
1131 e11E 34.24 נורית - דן 0003 0004  
1132 l6E 34.03 ליפצ'וק חנה - תל שחר מתוקה 22039 16604  
1133 s9E 33.99 צוכנה אילנה - צוכנה יוחנן 17912 17913  
1134 c3E 33.81 סולם ורדה - קרמר זלדה 13093 19997  
1135 r8N 33.30 דוד דבי - סרגה לאון 18018 18118  
1136 c7E 33.25 לוי אני - עזר אברהם 18226 18227  
1137 A2E 33.06 וקסלר ברנרד - נעים אבי 6344 37-00003  
1138 X7E 32.63 ברקב צביה - פרטי שרל 14086 14085  
1139 F5E 32.58 ריזל חיה - נאור אמיל 22048 20115  
1140 D8N 32.54 ויסמן אלי - ויסמן חנה 22762 22763  
1141 s13N 32.22 שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם 23583 22778  
1142 Q7E 32.06 נגיד מיכל - בן יוסף יצחק 6593 10248  
1143 a13N 32.00 צוויג חיה - ניצן מרים 21407 21413  
1144 P12N 31.81 הרצוג זהבה - מגן רחל 12645 18701  
1145 O7N 31.47 בנדקובסקי רחל - בז'ה קולט 23560 78-4  
1146 Z7E 31.42 גל ענת - ניב תורית 19854 18116  
1147 Y1N 31.36 ספיר צביה - אליצור רפי 18621 20299  
1148 T6N 31.34 שמש אילנה - פריטש צפורה 3445 6069  
1149 r7N 30.81 עופר ענת - סער ליאורה 21453 21449  
1150 S2N 30.41 צמח יהודית - גולדברג אידה 15599 15305  
1151 u10E 29.92 אוקון הדסה - דיסטלר רחל 21447 17837  
1152 t15N 29.44 Benabou Janine - Benabou Michele FRA00292 FRA00293  
1153 v12N 29.29 Lawson Elaine - Platt Philip GBR00115 GBR00071  
1154 N10N 28.97 חבר סיגל - גודר שמעון 23546 0008  
1155 C10N 27.03 מזור רוזה - דויטש מרגלית 20593 3243  
1156 C1E 25.01 פרלמוטר דניאל - ברוך דדון 6418 7500021  
1157 v11E 24.71 מסעוד אהובה - רוטמן מרים 21443 21450  
1158 u7E 24.24 אלישיב מירה - פיוק אסתר 20507 21517  
1159 t4N 22.81 סולתון יוסין - עזות מארי קלייר 92-00031 92-00032  


מקדמי סקציות

תוכנית חישובים: אסף עמית 2013 ©
מספרמקום משחקמקדם רמה תיקון סקציהתיקון פרטני
  ממוצע ארצי 10.79
25 כפר סבא 16.56 3.00 1.030
26 כפר סבא 15.78 3.00 1.030
1 אביבים 15.05 3.00 1.030
22 חיפה כרמל 14.40 3.00 1.030
45 רמה"ש 13.53 2.74 1.027
48 תל אביב 13.29 2.50 1.025
39 קריות 13.03 2.24 1.022
38 קיבוצים דרום 12.84 2.05 1.021
21 חולון 12.58 1.79 1.018
36 סביון + ק. אונו 12.56 1.77 1.018
15 ויצו פ"ת 12.38 1.59 1.016
9 גבעתיים 12.35 1.56 1.016
29 מ. הברידג' י"ם 12.26 1.47 1.015
10 גת ירושלים 12.18 1.39 1.014
27 כפר תבור 12.00 1.21 1.012
46 רמת גן 11.94 1.15 1.011
41 רחובות 11.52 0.73 1.007
20 חולון 11.23 0.44 1.004
11 הדר כ"ס 11.20 0.41 1.004
31 מת"ב הרצליה 11.16 0.37 1.004
5 באר שבע 11.16 0.37 1.004
33 נהריה 11.08 0.29 1.003
4 אשדוד 11.05 0.26 1.003
52 אילת 11.00 0.21 1.002
18 זכרון יעקב 10.97 0.18 1.002
3 אבן יהודה 10.87 0.08 1.001
35 נס ציונה 10.81 0.02 1.000
6 בית בלגיה 10.47 0.00 0.997
23 טבעון 10.35 0.00 0.996
53 אילת 10.28 0.00 0.995
32 מועצת יואב 9.89 0.00 0.991
50 אילת 9.73 0.00 0.989
44 מ. ספורט ראשל"צ 9.65 0.00 0.989
43 מ. ספורט ראשל"צ 9.50 0.00 0.987
49 אילת 9.45 0.00 0.987
12 הרץ 9.27 0.00 0.985
28 כרמיאל 8.93 0.00 0.981
13 השרון 8.90 0.00 0.981
17 מודיעין 8.59 0.00 0.978
47 רקפת טבעון 8.38 0.00 0.976
40 ראש העין 8.00 0.00 0.972
51 אילת 7.80 0.00 0.970
30 מושבות שמריהו 7.77 0.00 0.970
16 וקס רחובות 7.60 0.00 0.970
37 ערד 7.38 0.00 0.970
24 כפר מרדכי 6.33 0.00 0.970
8 ברידג' טיים 6.10 0.00 0.970
7 בית מכבי ראשון 4.42 0.00 0.970