התאגדות ישראלית לברידג' - סניף מרכז ההתאגדות

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - Handicap

מושב:1 מתוך 1 תאריך: 08/09/13

חישוב רגיל

מקדמי הסקציות הסבר מפורט על אופן שקלול התוצאות

דרוג מקום סה"כ שמות מספרי חבר נאא
1 D2E 75.37 עצמוני עוזי - חיים שבתאי 937 71-00002 6
2 V6N 69.97 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 10371 1007 6
3 A3E 68.78 לובינסקי יובל - בן נון אביבה 715 19027 6
4 V7N 68.67 פרישר יולה - ליבסטר בני 14419 3642 5
5 W15N 66.72 אטד שושנה - פלג אסף 9962 10461 5
6 o10E 66.55 קרביץ אירית - בראונשטיין יעל 4419 14651 5
7 H9E 66.53 הס רנה - פרוש יעקב 2041 13099 5
8 o9E 66.50 קירשנבוים זיו - מרדלר קרביץ ענת 18201 10928 5
9 q5E 66.41 בן דוד רבקה - סולניק אריה 17687 3038 5
10 E9E 65.83 טולדנו אורן - גרינברג שמואל 20506 2117 5
11 H6N 65.66 חכמי מיכל - מזמור צפורה 3912 3923 4
12 q7E 65.64 לירן ינון - ולצר חיים 11122 11436 4
13 D7N 65.49 קיסרי נסים - טל ארז 12577 8641 4
14 o11E 65.48 ארנון גדי - קונפינו יוסי 4592 6516 4
15 L4E 65.45 בן חיים עוזי - פרידלנדר אהוד 17243 4648 4
16 B9N 65.30 ידלין ישראל - שדה איציק 468 10641 4
17 H7E 65.05 מילגרטר נחום ד"ר - בר-און רוני 2052 3907 4
18 X2N 64.51 קרמר הדסה - קינן דני 8527 9289 4
19 A3N 64.43 לנגי אסף - לב דורית 12940 13579 4
20 h7N 64.42 ברעם אלי - ברנדס יניב 13665 4697 4
21 A2E 64.36 עירון אהובה - טיקוצינסקי מלכה 8830 8643 4
22 E8N 64.26 ברלינגר בן - זלצמן בנימין 9135 18997 4
23 C1N 64.15 בנבנישתי משה - אטיאס מיכאל 15355 14564 4
24 i10N 64.07 מלמד רות - צרנובין אלחנן 14117 776 4
25 V9N 64.04 פוקס קנט - בלס יעקב 15168 745 4
26 o4N 63.98 בטלמן ליאוניד - אהרון חנה 8923 8986 4
27 M10# 63.84 שעובי אביהוא - אשל רן 21278 21869 4
28 f1E 63.44 פוקסמן ירחמיאל - אילת מלכה 1750 13247 4
29 U8# 63.37 בן-סיני דב - ברושי אריה 18952 18079 4
30 M1# 63.35 בורנשטיין ריצרד ד"ר - שגב חן 15516 16820 4
31 n9E 63.27 אלון הדסה - ברט יורם 7835 14358 3
32 f11E 63.21 ירום יוסף - ירום עקיבא 10975 10974 3
33 D8E 63.19 אברגיל זהבה - לנדאו מרק 4996 4695 3
34 S5N 63.14 מנור משה - גלסר אנדרי 852 9069 3
35 S1E 63.12 שור חנן - שרן מיכאל 8250 6694 3
36 F9E 62.99 שליט יפה - שליט דורון 11168 11167 3
37 n2E 62.97 שרגל אסתר - שטלמן שרה 9388 14053 3
38 R7E 62.84 מנחמי אבשלום - רובינשטיין משה 3103 8068 3
39 k4N 62.62 סלמי עליזה - אנדרמן דוריאן 12819 15338 3
40 g1N 62.61 רוזן אילה - עטר חיים 17430 18666 3
41 m5E 62.54 בן חיים שרה - אבידן חנה 10148 62001 3
42 h6E 62.46 פישר חיים - וולך הוגו 6039 21587 3
43 T9N 62.41 הולצר קלרה - אזולאי אורי 11280 11279 3
44 J4N 62.39 רובין יחזקאל - הרץ צפורה 20446 4138 3
45 b6E 62.19 גלר מיכאל - פיברט יוסף 5986 8778 3
46 c17N 62.12 שרי לאוניד - פרקש דניאל 13020 14197 3
47 Q3E 62.04 שורצמן שלמה - פנצ'נקו אולג 16610 17388 3
48 V5E 62.00 לבל יורם - גל מור יוסף 3726 1230 3
49 c16N 61.97 אריאלי עופר - שחר אשר 1406 1299 3
50 d2N 61.93 צונג זלמן - גדליהו בתיה 13362 14020 3
51 O8E 61.92 נעים עמוס - קופרברג ניר 12261 13992 3
52 n5E 61.90 אברון אנית - בנק מוטי 14814 7626 3
53 Q4N 61.81 רוזנבלום יהודית - מרדכי יהודית 10241 12479 3
54 i7E 61.80 קוגן זאב - גונן שרה 13018 5363 3
55 i14E 61.78 זק שחר - ליבר מוניקה 5348 12633 3
56 L10N 61.60 אופמן טובה - בנישטי שלמה 12110 18360 3
57 a7E 61.59 רוזנפלד ארז - קירשון יפים 15129 14225 3
58 h3N 61.45 קפלן דביר - בר יצחק 10650 2294 3
59 Z5N 61.44 אראל יונתן - יקיר דני 19115 19116 3
60 e1# 61.433 בן שמעון מרים - ברקמן יעקב 11475 11476 3
61 A14E 61.426 סברבסקי מיקי - לנדה בני 37-00003 37-00004 3
62 q3E 61.40 כהן מזל - ישראלי דן 13927 14669 3
63 X9E 61.34 אלפיה דוד - קראוס יפה 3499 2207 3
64 L13N 61.210 פומרנץ לוי - פרידלנדר טוביה 6887 142 3
65 F7E 61.208 אברהם אהוד - אנין עידו 21467 15588 3
66 U1# 61.20 פרץ פולדי - יזהר רפי 15460 15459 3
67 q5N 61.11 רוזנר אורה - נייגר יצחק 159 7204 3
68 G1N 61.03 חכימי אהרן - חץ נתן 2429 10642 3
69 L9E 61.01 כהן אילן - נוה גל 17258 18889 3
70 Q3N 61.000 קמחי פנינה - תדמור אריה 17440 8970 3
71 l3N 60.995 מזרחי שמואל - מזרחי אסתר 15089 15088 3
72 O2E 60.92 ענתבי רחל - ענתבי יגאל 10273 10274 3
73 k8N 60.90 פרשקובסקי עדנה - טיין דליה 12852 15103 3
74 n3N 60.84 פישל דיטה - ערד אברהם 17389 2760 3
75 q1E 60.72 ארליך גבי - מוסקוביץ הקטור 11550 9130 3
76 A7N 60.62 אסרף ערן - שפירו לאה 14179 18524 3
77 d8N 60.563 פולק אוסקר - טל יוסף 1061 6585 3
78 V8E 60.557 איתן יבגניה - איתן מוניה 12132 12133 3
79 k11N 60.52 ברקמן מאיר - טימיאנקר נח 8312 3292 3
80 i15N 60.51 טופז דוד - בייצר מוטי 5142 12001 3
81 A5N 60.39 ערמי רות - דהפריס גבי 4512 14048 3
82 A6E 60.18 לוי שלה - גולדמן מרצל 281 4102 3
83 G9N 60.01 אליהו סיגל - כהן יוסי 17903 18280 3
84 p1N 60.00 צפריר יהודה - לנג יפה 22635 1296 3
85 c18E 59.98 בן צור דינה - כהן מרגלית 15342 15343 3
86 i6N 59.94 טל ברוך - בטצייג ישראל 10405 2665 3
87 H12E 59.93 טמס חיים - כהן יפה 2098 14640 3
88 h8E 59.92 גיברשטיין מושקו - רפופורט מיכאל 16177 12929 3
89 V10E 59.91 וידבסקי מיכה - איצקוביץ צבי 5856 4337 3
90 f15E 59.88 ולטר עופר - קוליש חנן 17576 17574 3
91 S1N 59.81 וייסמן דוד - שחף דרור 3698 15084 3
92 Q8N 59.772 יונה מזל - נשיא מזל 19056 14521 3
93 n4N 59.768 בנימין סלביה - ריפס סילביה 10037 10105 3
94 V8N 59.76 שי אלדה - ליבסטר נדיה 17877 798 3
95 V13N 59.72 רונן שושנה - פכטמן רון 947 14659 3
96 d11N 59.70 וילנר נחמה - ולט חבני מתנה 3652 18464 3
97 C1E 59.68 סלע דפנה - בן סעיד ז'ק 13856 1506 3
98 I9N 59.65 ויינר אסתר - ברוידה ישראל 13868 10395 3
99 W3N 59.64 גור שמואל - וולפסון יהושע 9954 11231 3
100 Y5N 59.61 קסו הרוי - מזרה יונה 6470 17679 3
101 i12N 59.45 לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה 5335 5352 2
102 Y11N 59.431 הרדון ויליאם - הרדון עפרה 17700 14930 2
103 i13E 59.428 קרסנופולסקי רומן - גוטמן סרג'יו 20973 9644 2
104 X2E 59.43 בכר יוסי - פולק ישי 722 893 2
105 A4N 59.42 מיימון סאייג - רסין רות 17025 9040 2
106 H12N 59.38 שטרית אבי - מרמר רוני 7748 16315 2
107 Y9E 59.31 קרמן יוחנן - שיינר אליעזר 21813 19131 2
108 O7E 59.29 דובדבני פנחס - הלרמן אילן 17647 15370 2
109 Z1N 59.23 קרפלק מרים - רשתי שאול 4799 10470 2
110 S4E 59.09 טורזינסקי ברטה - אורנשטיין איתן 14953 801 2
111 Z4N 59.04 זהר שרה - קלפקה חזי 10958 20017 2
112 P8# 58.972 ונדרמן מלכה - וינטרי צפורה 18679 21687 2
113 f13E 58.965 פקר אביר - כהן שמואל 5182 4938 2
114 K8E 58.94 קורן טל - קורן ליאת 17363 17423 2
115 b8N 58.90 קורן דיאנה - לייקין יהודית 14993 14212 2
116 W10N 58.81 - /81-001 /81-002 2
117 L2E 58.79 ויידמן ולרי - סוקול מתי 14760 17214 2
118 f13N 58.64 אורשטין מיכאל - לב שמואל 2875 2848 2
119 N16# 58.61 ברגיל אבי - פרנקס דוד 4181 23675 2
120 b5N 58.60 עמרם אלברט - רובינשטין שמיל 8339 4857 2
121 V5N 58.59 הררי רוזלין - דני 11958 32-00007 2
122 I13N 58.56 דגן גדעון - גל מאיר 11130 15733 2
123 Q8E 58.55 בולדן גבריאלה - בולדן סורין 11352 11353 2
124 l10N 58.47 לצמן לילי - גוצ'ק אדוארד 15121 15126 2
125 O16E 58.44 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 18141 18751 2
126 R3E 58.41 פינקלשטיין ישראל - רוב חיים 8967 16860 2
127 L8E 58.36 יהודיוף איתן - אטיא שמואל 17738 18311 2
128 i2N 58.35 כהן יהודית - מרקוביץ רחל 14043 16327 2
129 q4E 58.33 דביר אביב - הלר אילן 3014 9485 2
130 T6E 58.32 פז אלי - שביט מיכאל 1745 7424 2
131 B4N 58.31 עופר הנרי - שחורי נילי 5664 5020 2
132 C8N 58.300 הנדלר יצחק - שיאון אבי 4170 5283 2
133 W12N 58.299 בדוס ברוך - כהן מני 5675 5676 2
134 H6E 58.274 טל נתן - שניידר ישי 18156 17643 2
135 q2E 58.271 גורטנשטיין דוד - ברעם רן 1545 18440 2
136 X4N 58.24 עומר זך - ורסנו יצחק 1814 5349 2
137 L5N 58.21 רובי אליאס - קול שמעון 3736 15786 2
138 q7N 58.20 עוזיאל אסתר - פלמן גילה 15958 8132 2
139 f9E 58.15 מרק מיכה - מרק סוניה 6938 6937 2
140 E7E 58.14 מישקין אריה - לוטן דפנה 14925 16397 2
141 L5E 58.13 שבת דניס - טוויג אהרון 10216 11720 2
142 Q5E 58.08 עדן יעל - כפיר משה 8624 10197 2
143 B2E 58.06 תקווה - חוה 31-00005 31-00006 2
144 D8N 58.04 טוביאס חיים - עמר אבי 922 3366 2
145 c7N 58.00 פישביין רינה - אורי יפה 19379 19380 2
146 O14E 57.82 מנור שושנה - גשייט עמרם 9727 1684 2
147 D4E 57.81 מזרחי אלי - כץ אברהם 15380 3353 2
148 H10E 57.79 מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי 10766 10767 2
149 D7E 57.76 צייטין דוד - קופר משה 939 941 2
150 h7E 57.74 קרול דוד - נווה מרדכי 7402 2993 2
151 A6N 57.73 המר אילנה - פלץ ברברה 13180 4463 2
152 h5E 57.69 בן צבי אייל - ממן אבי 17188 4657 2
153 W11N 57.68 ברימברג יעקב - פז סיבוש יוספה 9956 10060 2
154 L3N 57.66 סבו ליאורה - רוטמן צביה 11585 10879 2
155 P10# 57.63 קליפר דב - שניידרמן לב 17703 23445 2
156 E12E 57.56 ארגז ירון - ארגז יצחק 6462 15523 2
157 L13E 57.48 ולהויז דוד - מור מוטי 3898 13337 2
158 c2N 57.45 גל לאה - פרל בריאן 1110 1184 2
159 o9N 57.39 כהן יוסי - שניידר רני 10831 6373 2
160 G11E 57.36 שליט יעל - שליט נחמן 15447 22475 2
161 K16E 57.20 ספינקה גילי - פרולינגר איל 18858 19940 2
162 G12N 57.19 לבינסקי יעל - כהן איציק 18016 22412 2
163 W7E 57.16 חקלאי צבי - ברמן זאב 16939 18160 2
164 n8E 57.15 חיון אתי - קופפרשמיד פריץ 12935 1400 2
165 Z6N 57.14 שמואלי מאירה - בלומברג אריה 18017 7003 2
166 H5E 57.07 ברונשטיין יעל - רוטברט רינה 10121 14190 2
167 L1E 57.052 אלקבץ אהרן - סלומון משה 19218 8689 2
168 d10E 57.050 לימן רפי - פרימר יגאל 15641 2122 2
169 k14N 57.04 נורדנברג יעל - ברקוביץ מירה 6607 6608 2
170 o8E 56.984 עילם משה - ששון ימין 8972 33-00005 2
171 k15E 56.980 ברק אליעזר - סכמן משה 2942 2931 2
172 S9N 56.93 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 5637 5638 2
173 n10E 56.90 מאיר דניאל - לוסקי ניב 12931 13793 2
174 c12N 56.88 גרינשטיין מייק - סמואלס סידני 1800 670 2
175 q10E 56.87 קילשטיין לרה - אדם 19587 11-00002 2
176 F4N 56.8649 שלף מרים - כהן לביא מרים 19660 19627 2
177 K10E 56.8648 זמיר צחי - זמיר שי 16210 19829 2
178 K10N 56.85 ענבר דוד - נויברגר גיל 18135 21066 2
179 Y8E 56.829 זייטמן אורן - זייטמן מגי 7735 2307 2
180 n10N 56.826 יוסף מוריס - טודרס בתיה 5479 9428 2
181 I12N 56.81 דשא גיל - אבירם ריקי 6832 6192 2
182 T5N 56.78 בן דוד דני - הלפרין מרדכי 8105 1788 2
183 S12N 56.700 מצגר אילנה - טופז זהבה 9990 5630 2
184 b6N 56.696 זאבי אלימלך מרים - אקוני ארלט 18661 12787 2
185 c6N 56.69 אלנברג אילנה - זיגלמן שרה 16113 17730 2
186 q8E 56.65 פלורס משה - יואל 2711 11-00001 2
187 A12E 56.641 עמיאל אלי - אנטין דוד 5073 3524 2
188 Y2E 56.636 אקסלרוד חדוה - אקסלרוד אשר 3915 444 2
189 O9N 56.63 גרייצר מרים - גלאי שמואל 13011 6241 2
190 f12N 56.62 שני מיכל - זוהר נאוה 7719 14714 2
191 W13E 56.55 אשכנזי יוסי - ברנשטיין גרגורי 2140 13366 2
192 n7N 56.54 קרידי אילנה - הראל אתי 19762 19766 2
193 S12E 56.51 שכטר קרין - שכטר דב 9073 9074 2
194 A10N 56.46 לוסטיג אהוד - קרביאן מרדכי 9316 9315 2
195 m8N 56.40 עזרא רימונה - פינקסון מאיר 18571 13115 2
196 G8N 56.37 אפלבוים שלום - לוי עובדיה 13443 4306 2
197 c18N 56.36 קורנפלד יצחק - אליאש מרים 1160 13848 2
198 R8N 56.35 ברזילי רחל - בז'רנו דניאל 16683 11365 2
199 V1N 56.34 בלוך שרה - קפואנו יום טוב 11409 8667 2
200 F9N 56.305 שני חוה - עקיבא אביבה 21148 19628 2
201 G2E 56.301 שבש אווה - אונגר שולה 4089 11750 2
202 c1N 56.29 לב רבקה - סגל מרים 12682 15840 2
203 E3E 56.28 אגטשטיין אביבה - קולניק יעקב 7745 17773 2
204 T4E 56.22 גד עמיאל - נביא יהודה 1712 15307 2
205 H7N 56.19 יהל נילי - יפה תחיה 11658 2048 2
206 R2E 56.16 אבני דוד - אופינקריו ראדו 7013 18579 2
207 B6N 56.15 אפשטיין פרל - רובינסון דוד 20361 1137 2
208 c10N 56.134 זאבי שרה - צמרמן צפורה 7792 9083 2
209 K8N 56.128 לביא יקיר - אבן אדיר 5050 9398 2
210 i6E 56.10 תמרי אבא - גולדשמידט נחמן 11063 10404 2
211 O6E 56.09 אלקלעי אווה - בלום רות 3214 3223 2
212 S7E 56.05 ברק רחל - מירקין לודמילה 14738 10299 2
213 U14# 56.04 סגל מרדכי - שחר נטע 3273 9163 2
214 V15E 56.02 גלעדי יהודה - סדיס ג'ובינה 3525 14831 2
215 I6E 55.942 כהן מוירה - גסנר סידני פרופ' 18110 1583 2
216 O5E 55.940 כהן דן - ויליטובסקי ראובן 2599 2701 2
217 N1# 55.91 עוזר מיכל - גלאור אלכס 16079 17575 2
218 Q4E 55.870 לאופר גבריאל - זילברמן שאול 13022 14604 2
219 V12N 55.866 דגן חוה - דגן אבינועם 1057 1055 2
220 n7E 55.84 צברי מיכל - ספינקה פיני 11309 18859 2
221 h3E 55.83 קנידל חוליו - שוורץ יצחק 1713 6040 2
222 c13E 55.80 סדן אהוד - סדן צבי 13518 5823 2
223 S6E 55.74 ברסלבסקי יעקב - רוזנשיין אלכסנדר 13696 3372 2
224 c6E 55.718 מילגרם אבי - מעוז טטינה (אסתר) 10820 9380 2
225 e4# 55.717 לבנה דורון - כליף אילנה 9605 11003 2
226 L8N 55.71 קרני בלהה - גורשניק יונה 16043 16215 2
227 m6N 55.67 סילנר דינה - סילנר יצחק 20087 23245 2
228 X8E 55.61 אדטו אבי - אלון אלכס 18873 14907 2
229 d13E 55.60 מילצ'ן דרור - ברניר זוהר 3655 2466 2
230 G5N 55.58 וינריב עבריה - הולצברג שרה 17121 23608 2
231 j6E 55.56 לוטן ילון - שמלה ז'אק 19292 19293 2
232 L12N 55.52 איבשיץ ישראל - איבשיץ בתיה 10553 10552 2
233 l4N 55.51 רוזנבאום טניה - נונה רות 13410 12820 2
234 G11N 55.50 שי עמנואל - דר צבי 16045 16898 2
235 i2E 55.485 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 5419 8215 2
236 A4E 55.476 דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי 11054 10316 2
237 k8E 55.45 בוימל אדלה - רומח דליה 21859 21521 2
238 n3E 55.44 רינות מישל - מעוז אורה 12256 6122 2
239 E10N 55.43 רז ניסן - רז מזל 15461 14589 2
240 f5E 55.42 גלעדי ירון - אסולין עדי 20553 16490 2
241 L9N 55.40 נוימן יוכבד - בן יאיר שירלי 15789 17665 2
242 j3E 55.38 גל שולמית - פלדמן טלי 15046 21152 2
243 o6E 55.36 בקלצוק ארז - קרביץ אריה 7115 4418 2
244 D3N 55.29 סקס ז'ק - חרמון דוד 4986 6431 2
245 S3N 55.28 צמח יהודית - גולדברג אידה 15599 15305 2
246 H10N 55.25 וקשלק אילנה - צנטלר נילי 6488 7475 2
247 C5E 55.21 פלצי יעקב - תורג'מן ארי 16203 16204 2
248 a8E 55.19 גל ים יוסי - פסטרנק אנדרי 19409 7081 2
249 m5N 55.184 צמח יפה - לביא עמיקם 12840 8449 2
250 U10# 55.182 שמיר רחל - חילביץ אבריל 3270 3297 2
251 N12# 55.17 גלילי נתן - עוזר יורם 17844 16082 1
252 b8E 55.15 שדה גילה - לדרמן ליאון 11273 8350 1
253 b5E 55.08 פייקין אורנה - פייקין צביקי 12269 12270 1
254 I8N 55.054 צ'צ'יק סנדרה - מנושביץ רטי 9546 5021 1
255 f12E 55.048 ברוידא שרה - בנקהלטר פנינה 16556 3759 1
256 K12E 55.05 כץ פז - כץ ליעד 23715 21757 1
257 Y8N 55.04 זרצ'ני משה - מיכאלי יורם 1643 10295 1
258 i9N 55.02 בן דוד רמי - רפפורט לאה 16104 4261 1
259 J5N 55.01 טיבן אילנה - אורון רות 923 18699 1
260 P15# 54.96 גרנס ליאורה - אליסיה קנטור 13872 36-00014 1
261 T1N 54.95 פנחס הרצוג - נעמי 19371 24-00003 1
262 E5E 54.93 ויינינגר ג'ולי - גולדנר שמואל 16160 11390 1
262 o7N 54.931 גרוס פנינה - גלזר בלה 3153 54 1
264 E6N 54.928 שיפטן דרור - לוי יצחק 9169 17092 1
265 i5E 54.89 שניידר טובה - שניידר מיכאל 11949 4525 1
266 d9E 54.883 וסרמן סורין - גריזים יורם 10889 11120 1
267 c13N 54.877 פרלמוטר אריה - זק יניב 15054 4281 1
268 k4E 54.83 שדה אורי - פרי יוסף 2630 2548 1
269 V14N 54.80 חייט מוטי - ליבסטר שעיה 2877 799 1
270 M8# 54.71 לוי יהושע - פרונינה איבגניה 23737 23738 1
271 f6E 54.68 בן-דוד רוני - לייכטנר משה 7728 10893 1
272 j6N 54.66 ביטון רוז'ה - בלוך גלעד 4183 15199 1
273 S9E 54.652 הבר שמעון - הולצמן זאב 5944 22-0110 1
274 k15N 54.649 סורל רבקה - לזר שוקי 5248 10789 1
275 T1E 54.65 הפטקה מיכאל - ישכיל אודי 4822 6711 1
276 V3N 54.59 מרקוביץ אלכסנדר - מרקוביץ פנינה 8671 4798 1
277 E4N 54.58 גולדמן שירי - בן אבו שרה 16368 16367 1
278 C3N 54.555 יבגי יוסף - סייד סידני 16422 23760 1
279 J2N 54.554 הילזנרד אנני - הולינגר אבי 5598 20847 1
280 V10N 54.54 אופיר רונית - וידבסקי חנה 4207 5855 1
281 h4E 54.53 פלוט אמיר - אורן אלישבע 256 6245 1
282 o4E 54.493 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 20896 16321 1
283 j4N 54.491 כספי פנינה - כספי ישראל 21164 21165 1
284 b4E 54.46 שטרסלר אוה - פיברט דור 18729 18145 1
285 I8E 54.44 גבע חיים - אשר עופר 810 15756 1
286 g5E 54.424 ריצ'קר נשמה - ריצקר יעקב 21705 68001 1
287 o3E 54.422 ניר צבי עו"ד - רמתי גדעון 12216 1956 1
288 f16E 54.39 נסלרוט אברהם - חורב זאב ד"ר 8393 10389 1
289 P14# 54.37 ליבל סמדר - בן דיין מריאן 23475 23476 1
290 S5E 54.364 ברקוביץ אריה - אלון ליאורה 2502 5585 1
291 A7E 54.362 בלאט אמירה - כהן דני 14059 3867 1
292 a6E 54.350 עגור יפתח - עגור אסף 15697 15696 1
293 Q10N 54.348 שמיר אשר - סבן אאידה 11797 11598 1
294 m1N 54.34 כהן אבינעם - לוי יצחק 20101 20116 1
295 h8N 54.334 סרוסי אמי - סרוסי דוד 4858 5699 1
296 J3E 54.330 פורגס שרי - פורגס עמוס 20151 20152 1
297 o11N 54.329 ריזנברג אורלי - בר גילי 16451 6772 1
298 Z11N 54.33 וילנסקי אריה - נחמיאס נורית 17210 16268 1
299 E8E 54.30 מרמר הדסה - צבי גיל 15494 21731 1
300 Y4N 54.27 רקובר איל - לוי איתן 19950 19021 1
301 C9N 54.25 פז צביה - אהרון ויויאן 21720 20344 1
302 i8E 54.232 ענברי רחל - ארד יאיר 5884 14431 1
303 G10N 54.231 רונן בני - שזיפי חנה 10193 983 1
304 l9E 54.17 שמחוני משה - לרר ישראל 16761 16603 1
305 R3N 54.16 זאבי טליה - לנדרר יונה 16612 6160 1
306 j8E 54.141 רוזנברג שלמה - ברנס לורנס 23691 4945 1
307 W14E 54.139 דוידסון דרק - קרליבך מיכאל 1717 6111 1
308 c16E 54.10 פרנק רותי - שחר מאירה 16111 4120 1
309 E7N 54.038 מנדלבאום יצחק - נאמן אמה 2054 10768 1
310 D6E 54.037 טובי יעקב - ויכמן קרול 964 4992 1
311 n14E 54.01 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 8391 423 1
312 i12E 53.99 וייס ישראל - לייבו אדי 7760 850 1
313 Q1E 53.980 מור גרטה - חרש זהר 6377 15482 1
314 f16N 53.978 רוזן רחל - נסלרוט חגית 8698 10391 1
315 S8E 53.96 שני גילה - שרון אביגדור 14956 581 1
316 E3N 53.94 מויאל דודו - פררה משה 16238 15530 1
317 V4N 53.93 כהן ציפי - אסא דויד 14286 15872 1
318 n11E 53.92 שמואלי רן - בן דוד אבישי 3112 17851 1
319 B1N 53.91 יסטרוב יהודית - שוורץ זקלין 1591 4758 1
320 d9N 53.902 עינב הרולד - כוכב קובי 2724 8758 1
321 j7E 53.900 רייכמן יצחק - גרנות אילנה 23349 21167 1
322 U6# 53.896 לוי ביני - מושינסקי מירי 22991 22993 1
323 o10N 53.90 קניגסברג דרורה - פרלשטיין אינגה 1950 19378 1
324 Z12E 53.89 בנירי עילי - נרקיס איתי 21805 21901 1
325 i17N 53.87 ויסמן צבי - גוזלן משה 19267 19264 1
326 Y3E 53.85 שגיא אניטה - שגיא משה 19922 19921 1
327 N7# 53.83 פריגל דוד - מאיירס דניאלה 5922 11156 1
328 f14E 53.80 לידור דניאלה - כהן-טל ישי 2632 688 1
329 o8N 53.784 כשר עמליה - קארו מרים 3600 3608 1
330 m10N 53.781 אליאס אילנה - שגיא עדנה 15122 10631 1
331 A2N 53.68 דוד ז'אן - הלפרט יפה 12311 16179 1
332 X1N 53.67 קופנס שושנה - אדטו משה 20895 15250 1
333 d6E 53.63 פרץ חוה - פרידלנדר דודי 13360 12719 1
334 E1N 53.59 ויטמן גניה - ויטמן איזידור 12486 17573 1
335 o5N 53.584 שניידר אבי - אופן משה 4821 6455 1
336 R5N 53.577 קדם רחל - לויט בלה 9153 1490 1
337 A14N 53.549 גולדברג כרמן - גרודצקי שולה 2627 1395 1
338 l5N 53.547 בן-יהודה גילה - אפשטיין סבטלנה 16600 19248 1
339 p5E 53.498 ניצני רבקה - פאר עדינה 19513 18659 1
340 N11# 53.496 חכימי תמר - באסל מרים 2427 19320 1
341 e8# 53.49 יסמין חמדה - שני דליה 15919 14728 1
342 p2E 53.47 הדרי מלכה - פירסט רונית 15419 12735 1
343 n2N 53.465 ארד נויה - זילבר ריטה 9048 9182 1
344 C3E 53.458 הנדלר חיה - עזראן יעל 2013 3248 1
345 K6E 53.45 חורי דני - גוטליב תמי 9049 23149 1
346 I4N 53.44 שניר רותי - אבירם יעקב 13922 6199 1
347 B6E 53.43 אורן ריטה - קוגן בן-ציון 14686 9070 1
348 W4E 53.42 פאר ניר - מידה שלמה 8124 9591 1
349 g7E 53.411 שלום שלום - פרבר גיורא 18098 18094 1
350 O5N 53.405 ברוזה ויקי - שלייפר הלינה 2904 887 1
351 n1E 53.40 בילגוראי שרה - אורון דוד 12562 3379 1
352 K15E 53.382 אריאלי אמנון - אריאלי דנה 663 19192 1
353 f17N 53.378 פסרמן דוד - פסרמן רחל 10745 8580 1
354 B3N 53.35 אבידן מרים - בצר חיים 8252 15718 1
355 m7N 53.324 יעקב יצחק - לבני רמי 9445 4904 1
356 g2N 53.323 שיוביץ סוניה - שיוביץ משה 18121 18122 1
357 A11E 53.20 אבידור יהודה - שליט בועז 6886 5341 1
358 D2N 53.184 ניר דוד - רם דוד 20073 3363 1
359 k3N 53.178 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 15048 8378 1
360 o5E 53.15 גור לאה - עדנה מרגלית 12169 17159 1
361 X3N 53.13 טאוב זאב - עמר בבר 10750 16839 1
362 W8E 53.095 בויטלר דוד - פז בן ציון 1842 2999 1
363 W5N 53.092 עבו עליזה - טל ישראל 15141 1780 1
364 k7N 53.08 זינגר דן - כהן שרה 9168 3261 1
365 i3E 53.045 בליצבלאו ויקי - הולץ צפורה 16105 16326 1
366 N6# 53.037 אפלבאום ערן - קוגן בלה 23127 23204 1
367 G5E 53.00 דגן זבולון - רוזנצויג נחמיה 12494 6101 1
368 b7N 52.95 סולם ורדה - קלומק דפנה 13093 18203 1
369 o7E 52.94 גולוס אילנה - שראל צביקה 18441 16011 1
370 i7N 52.93 מרקוביץ אוה - שר יהושוע 3693 787 1
371 Q1N 52.92 טילוביץ יצחק - שואל חיים 11794 11360 1
372 S13N 52.904 ליזרוביץ דן - שמחון יוסי 2835 10758 1
373 H1E 52.897 גראפי עירית - כספי חגית 7486 4530 1
374 D3E 52.868 ויסמן חנה - ויסמן אלי 22763 22762 1
375 B2N 52.866 ובר זאב - שפירא אורה 18866 4844 1
376 N14# 52.85 רביב טוביה - אוליאמפרל אשר 4859 21821 1
377 L6E 52.83 מנור אנדרה - כהן שלמה 9465 11268 1
378 O13E 52.825 כהן רות - כץ יעקב 18812 3202 1
379 i14N 52.816 גבע מרים - טל עופר 1923 3813 1
380 S11N 52.81 עגור יצחק - לוז אמנון 7244 7135 1
381 i10E 52.76 בן נחום גילי - נוסבאום יצחק 17526 4273 1
382 I7E 52.749 אבנית אסתי - אבנית אבי 14009 14008 1
383 L11N 52.748 גלבאום דורה - גלבאום גד 17264 17263 1
384 V13E 52.74 שקולניקוב לאוניד - גלפסקי יצחק ד"ר 10196 3180 1
385 T7N 52.73 הראל ערן - מלט יהושע 2162 2164 1
386 c15E 52.67 צור שרה - כהן קוטי 16110 13398 1
387 G6E 52.61 הררי נתנאל - שריבמן ויקטור 19215 19895 1
388 S6N 52.495 שטיינוג עפרה - יקים נוגה 14551 3475 1
389 W1E 52.492 סואץ אליהו - פאר דליה 1893 18239 1
390 m11N 52.480 ברימר אילנה - ברימר ראובן 21873 19181 1
391 p3E 52.479 חן ליאת - שידלובסקי אורן 17491 17490 1
392 Q5N 52.48 ברומט אברהם - דיגה שמשון 13569 6035 1
393 R11N 52.47 ברק אלעד - פרנד טל 14138 20991 1
394 i15E 52.46 בן נאים אהוד - לדר שלמה 777 1925 1
395 L7E 52.432 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 12405 14443 1
396 W6N 52.431 חכמה דוד - וייס גבי 20900 16933 1
397 D4N 52.39 בלום זהבה - נחמני משה 21704 21710 1
398 i17E 52.33 סבאג מאיר - סבאג דינה 16807 16806 1
399 l8N 52.31 גינגולד סוזנה - מורגנשטרן נינה 17988 16601 1
400 G7N 52.30 פורם פרידה - לויט יולי 4912 3566 1
401 K5E 52.283 טל משה - פרנקל גיורא 2176 13119 1
402 I10N 52.278 חוטר יפה - גני יוסף 5687 13268 1
403 C2E 52.28 כרמי בלהה - סקפה רעיה 14855 4156 1
404 A11N 52.26 הרטמן אולגה - אופיר גלעד 8054 12403 1
405 C10E 52.23 פרוז דלילה - טולדנו רפאל 1496 1644 1
406 W10E 52.224 רם ראובן - רונה ביאנה 14089 6707 1
407 O12N 52.219 הירש עדה - לבני יעקב 6075 5731 1
408 O1E 52.22 צלרמאייר גרשון - ברטל יחזקאל 8563 8552 1
409 l9N 52.21 ינקוביץ נחומה - צור חזי 13886 14719 1
410 R6E 52.16 כהן נילי - לוי יוסי 11594 10400 1
411 a7N 52.153 פביאן מיכאל - פביאן ירדנה 5794 5795 1
412 J7N 52.152 קיס מרים - שטרנברג יוסף 4577 885 1
413 J3N 52.13 פזי זהבה - קלט דיצה 17975 18241 1
414 Y11E 52.110 זנו מרים - גבאי רפי 18233 18234 1
415 L3E 52.106 אזנקוט פנינה - פישר לוטן 15217 14975 1
416 F5N 52.10 ליפין סוזי - רוס חנה 4923 3302 1
417 a1E 52.09 פסטרנק אסתר - טרופ יצחק 18426 1048 1
418 k2E 52.08 אלג'ם יוסף ד"ר - יסלסון לאוניד 12535 17462 1
419 Z8N 52.065 לנדה חוה - טל זיוה 20690 21411 1
420 B5E 52.062 אבידן לאה - בוקששטר שירה 13483 9338 1
421 j2N 51.994 גולדשטיין אריה - קולנדר אתי 702 8051 1
422 l11E 51.987 ריטר אהרן - נאור פנינה 8260 12721 1
423 M15# 51.96 בירנצויג עדה - ניאגו שלמה 13357 10785 1
424 q2N 51.94 יעקבי אהובה - עוזיאל רחל 215 14010 1
425 M2# 51.91 פרי מוטי - גוטליב מגי 18022 20495 1
426 L4N 51.881 רום מיכל - מזרחי יפה 3406 9032 1
427 n13N 51.880 צפריר יערי - צפריר שרה 5512 5513 1
428 M9# 51.87 אורלב ציפי - שחר קובי 17718 1474 1
429 R5E 51.845 דולפן סוזי - לוי אשר 8944 8964 1
430 e11# 51.840 טרסיוק אידה - קופרמן אן 13492 6079 1
431 V6E 51.83 דותן גבי - מרמלשטיין גבי 1575 3765 1
432 i1E 51.785 מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 14116 16756 1
433 K15N 51.779 אלול סימה - רגב יורם 11811 15877 1
434 d4N 51.78 גוטמן בטי - גרינברג דב 17236 17300 1
435 G2N 51.77 שבתיאלי תקוה - טובביס אלכס 14411 15895 1
436 Q10E 51.71 פרץ יהודה - פופקין בתיה 10198 13811 1
437 K5N 51.679 פיינגולד אברהם - מרחום רינה 7151 16606 1
438 I3N 51.676 ליבוביץ דוד - שוורץ ברברה 18294 16744 1
439 d3E 51.67 כהן עדי - ספקטור מיכל 498 6856 1
440 E1E 51.663 לוי תומר - לוי שלמה 15374 11006 1
441 R9E 51.657 וייס בני - הרוש רחל 7415 9966 1
442 l13N 51.64 שמחוני רינה - גולדמן רחל 16762 19028 1
443 G6N 51.63 מאור דני - מאור נורית 19601 19602 1
444 k11E 51.60 מידן רחל - רדלר חיה 20257 6691 1
445 Z10N 51.584 ניצן מרים - צוויג חיה 21413 21407 1
446 Z6E 51.581 פונס יעקב - אלישיב יצחק 18355 14726 1
447 C6E 51.58 כהן חיים - מנשה יהושוע 4158 1652 1
448 D9E 51.54 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 3354 970 1
449 P7# 51.50 רואסו דניאל - גלקין גדי 20599 23175 1
450 k9N 51.468 נתנאל מלכה - גן-אל נעמי 16409 21463 1
451 p4E 51.467 גרזון יהודית - דישון דורית 21817 20306 1
452 J8E 51.453 דורון מתתיהו - גריצנדלר הנרי 4895 5626 1
453 h1E 51.447 רפפורט דני - גילת רוני 3670 2986 1
454 m11E 51.42 עזרן רחל - שקד נינט 20251 21091 1
455 W8N 51.40 ברקב צביה - פרטי שרל 14086 14085 1
456 k2N 51.39 צנעני אילנה - בורנשטיין לימור 17408 21456 1
457 I5N 51.38 מגן צילה - מגן רפאל 7653 7884 1
458 O8N 51.37 לוי רפי - לוי לילי 16198 16197 1
459 W6E 51.338 חיימסון אורי - וייס רענן 9629 10973 1
460 Z8E 51.336 רבינוביץ סתיו - שביט גל 20439 21029 1
461 l10E 51.33 טוינה עשירה - לביא מרים 18536 18365 1
462 p6E 51.32 סידסמר רגינה - אגרי אלכסנדר 18965 11232 1
463 W12E 51.25 רוס רני - דננברג שלמה 7410 16170 1
464 I4E 51.244 קלותניק ברל - בורקו יפה 20137 6746 1
465 c4E 51.241 בנו ורה - אביטוב טובה 14792 16108 1
466 V1E 51.22 מילוא עמיר - אלון יהודה 3743 1014 1
467 W2N 51.199 זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם 4715 1723 1
468 B15E 51.198 קאופמן ישראל - צביקל אריה 2169 10550 1
469 C4N 51.18 בן ארדטה רחל - בן סעיד זוזיאן 15127 1514 1
470 c4N 51.174 גולדברוך יוסף - ביאליק יהודית 8134 14195 1
471 F4E 51.169 גולן רחל - בן טובים ארלט 20408 16036 1
472 g6E 51.13 ממן יהודה - רובינשטיין משה 18088 19579 1
473 n6E 51.11 זולקוב דניאלה - מזרחי נעמי 1392 1482 1
474 a6N 51.10 פרוינד גדעון - כנעני משה 18902 18903 1
475 G12E 51.0513 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 6272 4492 1
476 N3# 51.0507 פרטיג מיכאל - תמאם חיים 2068 18718 1
477 E10E 51.051 רז צילה - רוזנברג מדי 12307 4598 1
478 l1E 51.046 רבסקי גילה - בלסר אהוד 20927 20933 1
479 O3E 50.989 וינשטוק אפרים - ניצן שמוליק 14569 14570 1
480 A12N 50.986 חיות אבי - גלזיבסקי ביאנקה 5366 2858 1
481 p5N 50.980 בר יוסף גדי - בר-יוסף נעמי 18305 18276 1
482 f11N 50.975 קרב נורית - אנגלמאייר רוחה 10327 18598 1
483 e9# 50.972 רונן ליאורה - וזינה אורי 1253 14064 1
484 Z1E 50.967 מילנר חיה - קליין יעקב 9800 21311 1
485 o12E 50.9599 כהן יהודה - גלר אורי 6866 209 1
486 d1E 50.9596 בר אדם - מקוב מרדכי 8456 11172 1
487 S3E 50.95 ברון יוליאן - לביא יהודה 9583 5409 1
488 P16# 50.94 קליסקי דרורה - קליסקי אפרים 1593 1594 1
489 c19N 50.933 אידלמן עזרא - פלור יהודה 1812 1813 1
490 a9N 50.930 גלברט שלמה - אליהו רוני 3132 12688 1
491 o1N 50.92 קיש תמר - קפון לבנה 10948 7155 1
492 l1N 50.913 גררה יעקב - גררה בלה 9314 6419 1
493 M14# 50.909 פורמן בארי - אופיר רות 21868 14656 1
494 l14N 50.86 מרדלר מאיר - לזר יהודית 5210 4548 1
495 a2E 50.85 רוזנצויג ויקי - רחמים אסתר 18421 18422 1
496 j5N 50.84 ספיבק אינגריד - וינר שמואל 19457 19458 1
497 p8E 50.83 דיין דליה - אלון 23641 28-אלון 1
498 O6N 50.81 צורי נסים - בלום אבשלום 1241 1109 1
499 Z5E 50.79 שטיין אורי - שמיר עומר 20441 20443 1
500 S7N 50.78 גוטליב טומס - גוטר אריה 1924 3067 1
501 f10N 50.77 מילר בני - אילת מיכאל 18358 13246 1
502 e13# 50.75 אליבא מלכה - מיסטריאל מיכאל 5395 11261 1
503 K9E 50.73 זמיר עמי - זמיר דיצה 19705 16208 1
504 c3E 50.72 הנר ברטה - הנר אלכסנדר 12379 12380 1
505 o3N 50.71 בן דוד לאה - פיק מיכל 7319 7318 1
506 P1# 50.69 שרון נאוה - הדסה 18948 36-00015 1
507 d4E 50.68 צ'רנס אדריאן - יהונתן יעקב 10939 15120 1
508 T3N 50.66 עובד אורי - גרוס צבי 18955 17530 1
509 O14N 50.64 פפו חיים - וסילנקו ולנטין 3393 14934 1
510 e7# 50.62 הוכשטד צילה - שקד רחל 14735 9175 1
511 m2N 50.60 גורדון זאב - מעלם מרים 20068 16299 1
512 K6N 50.58 פקר עתליה - סטון אירנה 17786 19295 1
513 K11N 50.56 זגר אני - פורת בלה 19078 14851 1
514 P6# 50.55 יערי דליה - מרק 14704 36-00013 1
515 D5N 50.53 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 14915 14235 1
516 k6E 50.5214 צלר יעקב - צלר מרגלית 13955 13954 1
517 l12E 50.5213 שמר טובה - עובדיה אסתר 20843 18496 1
518 Y5E 50.48 זיו ישראל - פלג אילנה 4584 5074 1
519 E12N 50.47 לוי שרה - לוי אילן 19957 20509 1
520 J6E 50.44 אשכנזי רות - לחמן מיכה 14739 1283 1
521 l2N 50.42 וייס פנינה - וייס רמי 13345 3638 1
522 I11N 50.414 חסון דוד - ורד רונית 5030 17425 1
523 Y10N 50.410 אנגלשטיין אפרים - יעקב מלכה 7746 14220 1
524 c8N 50.38 סלע חגי - טובול דניאל 1817 2604 1
525 c17E 50.364 נוימן אבנר - לשד איתן 1161 14913 1
526 P11# 50.356 ארגוב אילנה - סודי 23455 36-00016 1
527 F7N 50.36 ירקוני דליה - קדר עמוס 39932 23373 1
528 I9E 50.34 לוי עמליה - פרץ שמואל 13470 16618 1
529 i9E 50.33 גל טיבור - הנר ארז 13841 9643 1
530 j8N 50.317 מאיר אוריה - אלגרבלי פרוספר 16994 14386 1
531 S2E 50.316 פלנר יהודה - וילנסקי סטפן 868 12074 1
532 B8E 50.30 ירושלמי אמנון - דולברג אבי 1557 143 1
533 c11E 50.28 קליין גד - קיסלר דוד 1185 20265 1
534 m13N 50.25 אוסטרוב לבנה - מזרחי זמירה 17268 15124 1
535 T2N 50.23 מעוז בני - מעוז דפנה 22572 19370 1
536 R11E 50.21 קרמר שמואל - לויט יעקב 11091 1489 1
537 U11# 50.203 בוקסבאום דורה - שוקרון שלום 9166 23432 1
538 C9E 50.196 רסקין נטלי - רסקין מרק 20846 23551 1
539 M16# 50.14 אשדת תלמה - צברי רות 16135 20489 1
540 C6N 50.12 אסרף דניאל - שפינר שמואל 7907 14613 1
541 n6N 50.11 מלצר זלמה - רומה יעל 10160 21275 1
542 C4E 50.10 בנימין ג'וזפין - עזריה דוד 16200 16202 1
543 j4E 50.07 בלס יהודית - בלס רמי 1187 1188 1
544 F2N 50.02 וולפגור אתי - עוזי 20331 39905 1
545 O11E 50.012 פביאן אבירם - ראופמן דרור 14622 12197 1
546 e2# 50.010 רונן יהודה - גרינהוט ארוין-אליעזר 2598 3438 1
547 d10N 50.007 אולבר אלזה - אריאלי משה 17834 17839 1
548 B8N 49.99 מראלי טרי - מראלי אהרון 16479 16480  
549 Y10E 49.98 רפאלי דוד - בורק לואיזה 4087 16162  
550 K1N 49.96 עזרא אודט - בן חיון שלמה 17117 17504  
551 D5E 49.93 גל עוז נמרוד - גליצנשטין מרדכי 4975 5712  
552 H4E 49.92 בן עמי ז'קי - יודסין שלומית 16885 15863  
553 T7E 49.91 פרנקל דב - פורטנוי יקותיאל 689 11568  
554 R10E 49.90 לוי אבי - פרחי לינה 17238 15050  
555 U9# 49.89 קפנר פנינה - קפנר משה 22986 22985  
556 S4N 49.85 ון דאם בני - מילגרם שרה 710 1895  
557 T10N 49.82 בר גלעד - אוסאמה דניאל 21286 23682  
558 O2N 49.81 צעירי מרים - הרשקוביץ אסתר 13008 3198  
559 E11E 49.801 רום מאירה - רום שמעון 15802 15803  
560 n13E 49.797 מור מוטי - מור ליבי 14257 14258  
561 g7N 49.79 שוייצר רוזי - קריספין סוזן 18097 18096  
562 B11E 49.78 מימון מרים - שרייבר שרל 16471 1929  
563 m7E 49.76 מיטרני טובי - גוטמן חיים 11033 11034  
564 T4N 49.72 גולדשמידט גדעון - נורית שניד 18736 24-00004  
565 i13N 49.70 גונן אוה - קוטינגר אורה 3053 5412  
566 L10E 49.69 תשובה שרה - תשובה ניסים 16432 464  
567 f5N 49.68 אדיב יוסי - זמש משה 416 12249  
568 k12E 49.67 פולק נלי - הרשקוביץ יפה 13353 10256  
569 g4N 49.650 אנגלנדר עלי - אנגלנדר גבי 9246 9245  
570 c14N 49.649 לוינסקי דניאל - כהן דוד 750 1165  
571 L1N 49.64 כהן אלי - ענתבי אברהם 11181 17176  
572 i1N 49.63 תמיר טובה - פואה דורית 667 11064  
573 a1N 49.62 שינא שרה - פאר שוש 7875 14346  
574 m9N 49.6131 גנוט ישראל - סגל מתן 18048 18539  
575 Z3N 49.6129 זילברפלד שמואל - זילברפלד אברהם 19753 20681  
576 n14N 49.61 מינץ פנינה - אבן חן טובה 14277 8682  
577 A1E 49.604 לובינסקי אורנה - מורג שי 19471 23593  
578 B3E 49.602 מלצר מרגלית - מלצר יעקב 9174 31-00007  
579 k3E 49.58 סטרניק דוד - אלון אלה 13356 6615  
580 K2E 49.55 ברק שמעון - פורת מאיר 22033 21010  
581 c11N 49.534 מילשטיין טוביה - קורן אשר 20911 21502  
582 m3E 49.528 אלעזרי פליציה - פדר טובה 6601 13847  
583 L11E 49.52 אדמון יהודית - שניטמן נגה 18313 18314  
584 q4N 49.505 שיף סמדי - גולדורגר חנה 18438 12098  
585 p7E 49.498 יניב יהודה - ארד יהודית 18967 7247  
586 J6N 49.50 צידון רבקה - וולך רחל 19373 15042  
587 J1N 49.49 רטנר פיליס - רטנר דוד 14530 14538  
588 I12E 49.48 ברונשטיין שלום - אבירם עוזי 18556 7582  
589 k13N 49.47 מחלב חנה - כהן דורית 21543 14566  
590 Z3E 49.46 זילברברג אסתר - שרון זמירה 19711 19117  
591 i11E 49.44 רומנו רפי - הולדנגרבר אריקה 1912 5418  
592 W13N 49.41 ליבוביץ צילה - תירוש אן 17031 15020  
593 h2E 49.37 אורנשטיין חיים - דורון יהודה 8120 12926  
594 B9E 49.36 עין הבר ליאת - הריס ניר 17272 18459  
595 d2E 49.35 רן דליה - שדה אורי 14995 2045  
596 g1E 49.34 פורת אריה - רז תרצה 18173 23566  
597 j1E 49.30 ציון גל - שוהם הדר 21163 23388  
598 B13N 49.29 אביס - אפשטיין רוני 31-00008 11032  
599 N8# 49.26 כהן גולן - סטנלי רוז 15779 8385  
600 K14N 49.23 קרוגר לידיה - אבני אבי 19658 20834  
601 P9# 49.21 לקס רוזט - צפניה מיכה 17714 23075  
602 n5N 49.20 הנמן שלומית - הנמן ברוך 16964 16965  
603 R9N 49.19 ברקוביץ לאה - מיכלס קלרה 12553 3879  
604 A5E 49.18 סלברמן רודיקה - דורון אילנה 16535 15191  
605 f4E 49.173 אורון דליה - בק נחמה 18005 18010  
606 d8E 49.169 וילנר אמנון - פורת משה 14184 18356  
607 f8E 49.15 מימון שרית - טובים רחל 17412 7725  
608 H2E 49.14 גדיש שי - לוין ויליאם 18328 17542  
609 g2E 49.13 נבון משה - נבון אביבה 18937 18090  
610 C7E 49.12 זרביב שרלי - מצליח סוזן 16199 15894  
611 B10N 49.100 שטרימינגר טניה - נביאס גילה 8483 5494  
612 I7N 49.098 בר-נתן אהרון - ניצן אדם 13760 3751  
613 R1E 49.10 שפי דב - רוזנפלד אלכס 7951 18996  
614 d6N 49.09 מור אלי - אגמון יצחק 20490 20271  
615 E2E 49.08 קמיניץ רחל - וש שמואל 15492 919  
616 H1N 49.06 שרעבי יורם - וייס פאולה 18198 16244  
617 d1N 49.05 פקר רותי - קופמן שרה 5181 15635  
618 W14N 49.01 סבריגו ניסים - קריסטל זאב 1806 8110  
619 H8E 48.98 חלוטה יעקב - הירדני מיכאל 7499 12159  
620 Q9N 48.96 אדלר אורי - זיידמן רונית 11795 8956  
621 W7N 48.95 וייגל אליזבט - קינן יעל 18159 10059  
622 K3E 48.94 רוזנברג ריקי - גלסברג נדל לזלי 6002 21772  
623 O15N 48.92 שמעוני רם - עוגב גבריאל 14948 19690  
624 M4# 48.88 אדלר אסתר - בנדק יוזי 78-00023 78-00024  
625 l11N 48.8644 מוהבן אביבה - מוהבן דוד 17636 17637  
626 l7N 48.8644 פרידריך סוניה - פרידריך פליקס 15614 15615  
627 l6N 48.859 צור רבקה - ברבר שלמה 14718 1254  
628 S10E 48.858 שקד יצחק - מנדלסון ברכה 5414 4116  
629 k9E 48.78 מודיורוש מרים - גיא ישראל 14725 17407  
630 b1N 48.765 סולימני ידידיה - אמסלם שמואל 23685 23686  
631 n15E 48.761 צוריאל בצלאל - מאסין גרגורי 10151 10162  
632 L12E 48.72 בר תקוה דן - שטיין נחום 17252 17177  
633 A8E 48.71 דוד אלנה - שפירא עטי 20192 23102  
634 Z9N 48.688 וילנסקי דורה - ברגר בתיה 17211 19715  
635 e10# 48.687 שמעון ציפי - קליין מיקי 744 5951  
636 p8N 48.640 שגיא סטן - שושני דן 22640 22639  
637 I10E 48.636 ביגון מרים - דרורי יואב 17608 4792  
638 B5N 48.60 שלומי יאיר - הרץ רוג'ר ד"ר 1976 5886  
639 S8N 48.573 מזרחי יהודית - טודרס דב 2524 19889  
640 U7# 48.569 ברנשטיין שלי - ויסנגרין תמר 3254 8724  
641 X5N 48.56 ברון דב - רוזנברג דב 16836 17476  
642 a5N 48.52 הרשקוביץ שמעון - גולדנברג דוד 20228 21408  
643 M5# 48.501 מסינגר רונן - קופליוביץ חיה 13113 18693  
644 B11N 48.499 פרי רחל - פרי יצחק 8494 8495  
645 V12E 48.50 פלישמן דני - שטכל משה 4785 4786  
646 Q7E 48.483 צ'סנר צבי - צוקרט אברהם 4466 13123  
647 K4N 48.479 גל שמוליק - זילברשטיין ישראל 21067 5793  
648 C11E 48.47 מצליח יהושוע - פרלמוטר דניאל 21719 6418  
649 j5E 48.423 ארז נחום - ויאלגוס פרלה 22567 23306  
650 K13E 48.416 בארי דפנה - וייס משה 20836 21397  
651 h4N 48.412 שזר עדה - סבירסקי רפי 3825 21732  
652 b1E 48.411 ממן מתי - קורן ניסים 19137 14994  
653 i4E 48.40 מזרח עפרה - מזרח איתמר 10814 10813  
654 H2N 48.38 כהן שבתאי - זהבי מאיר 14630 42-00013  
655 d3N 48.36 קוטנר מנחם - כהן ירדנה 16010 12075  
656 f1N 48.34 מדנס עדנה - גרסטן רינה 21309 21734  
657 O10N 48.3171 בראונר חיה - יצחקי עמוס 7054 3461  
658 q8N 48.3170 מזרחי יצחק - יצחקי דבורה 3579 4464  
659 c8E 48.29 שפיר תמר - חזן יעקב 14426 5827  
660 j3N 48.285 אלון אדל - צמח כמי 17028 17976  
661 j9E 48.284 פורטיאנסקי ג'אנה - כהן קובי 21151 16992  
662 n8N 48.26 ינון חגי - עצמון נורית 19139 19138  
663 m10E 48.228 עזרי אתי - פאר מלכה 20112 23251  
664 O1N 48.226 עצטה מזל - יעקבי זהר 17580 17539  
665 W5E 48.21 כהן ישע - אפרתי יעקב 1726 1729  
666 g8E 48.19 שלום לאה - ידגר רפי 18605 23565  
667 k10E 48.09 טרביטש מרים - שקד ציפי 14832 14803  
668 R6N 48.064 הירש עמליה - שגב רון 1585 14779  
669 L7N 48.059 רמז יוסף - וולף טלי 14974 19339  
670 b11E 48.06 שונק שושנה - עציון אמיר 7923 20704  
671 H5N 48.03 בר-יוסף מאיה - שטיין איטה 14922 15491  
672 P5# 48.02 קרן שמואל - קרן ברוריה 18864 18865  
673 B15N 48.005 זהבי עמליה - אלון חוה 11067 4627  
674 C12E 47.996 פרוז משה - שפינר ירדן 1491 19694  
675 Z4E 47.99 אפלשטיין חנה - חיבה ראובן 12677 8012  
676 f7E 47.964 יגודה טומס - יגודה אמיר 12107 60-00007  
677 K7N 47.956 וישניצקי מירי - פלדבוי גיל 11922 243  
678 p3N 47.95 סלעי נורית - תמיר תלמה 19511 18740  
679 m4E 47.87 אבני יוסי - בז'ה עידו 10341 20531  
680 W3E 47.801 אשכנזי יצחק - מיטלמן אפרים 14550 19912  
681 V11E 47.798 סקופ אברהם - גינוסר שעיה 8673 12121  
682 h9N 47.79 סגלוביץ דוד - סגלוביץ עידן 3467 21588  
683 a4N 47.77 שליט רות - גולדרינג אהובה 13189 16231  
684 V2E 47.73 לב מוניק - צדיק מרדכי 5883 8373  
685 p7N 47.70 שמיר סוזט - שמיר יגאל 18737 18735  
686 E6E 47.511 קרשין יהודה - סיבוני חיים 3410 17192  
687 X9N 47.509 גולן מלכה - ברושי משה 18614 17480  
688 T8E 47.49 הרשקוביץ שלמה - קרבי עפר 3637 3449  
689 c3N 47.48 פרטר יוסף - זאבי חיים 1933 7791  
690 V2N 47.46 חלפון רפאל - טל ישראל 2880 4520  
691 I6N 47.4418 שחר מגי - סגל חנה 21065 16261  
692 k5N 47.4417 שפרן אגי - לויתן אירנה 17035 18470  
693 Z2N 47.44 מרקוס אסתר - מרקוס דינו 13263 13264  
694 I1N 47.43 סלע עידית - גלבוע דנה 19069 19068  
695 Z9E 47.42 טורטל אשר - ברנע גיורא 20642 21424  
696 A1N 47.412 שוחט תמר - קראוס מיקי 1354 2832  
697 B12N 47.405 קליינפלד אילנה - חריר אילנה 12992 14840  
698 A9N 47.389 גרייף יגאל - הורניק אירוינג 17513 21506  
699 U5# 47.386 לוי מלכה - גורדון 16070 76-00001  
700 Q2N 47.38 נגיד מיכל - פז מרים 6593 9920  
701 O13N 47.36 קראוס זהר - ניסר ראובן 5736 3812  
702 f14N 47.33 גלגור אורי - רובין דורית 20367 22386  
703 I5E 47.24 חיים רון - וגנר גדעון 17223 8284  
704 d12E 47.22 שרה יעקובוביץ - עופרה 0026 0027  
705 Y3N 47.21 קסירר ויויאן - שרביט טליה 22007 17699  
706 o6N 47.202 אלקלעי משה - חליפי לידיה 21482 10704  
707 U2# 47.199 אלטר פיי - אלטר הרי 5875 5879  
708 M6# 47.16 וקס רחל - אפרת שמואל 15334 19044  
709 R4N 47.144 קמחי מרים - בן ציון אביבה 20426 21281  
710 N9# 47.141 ירדן דן - ירדן קרי 15110 15119  
711 l5E 47.13 עוזר ויקטור - גלבוע נחמה 20533 20925  
712 A9E 47.09 רינת יגאל - רינת דיאנה 12368 12367  
713 q1N 47.08 זבולון נינט - מילוא עתידה 11740 10756  
714 G8E 47.07 גכטמן ג'קלין - ינובסקי טובה 21468 19630  
715 b2N 47.03 בן ארי דן - שטיינמן יצחק 8356 5878  
716 W9N 47.013 גזית צבי - גור עמנואל 2980 10057  
717 V7E 47.012 קשת מרים - שניר אלנתן 5026 32-00009  
718 Y7E 46.97 לה-פרנס עפרה - ניב תורית 18851 18116  
719 n4E 46.962 יוסף רחל - בן אור יונינה 5478 1388  
720 W9E 46.959 טלמור אבי - גרי אפרים 19911 15369  
721 i3N 46.94 לייבוביץ אנטון - דרמר שלמה 10306 1911  
722 h5N 46.92 מושקוביץ יורם - דסקלוב דבש 1827 10985  
723 X6E 46.90 מרתין ג'רלד - שדה ורדה 22594 3818  
724 a9E 46.862 לוטרמן משה - גרימברג יעקב 16057 16374  
725 i16E 46.859 גורן ריצ'רד - רונן מיכאל 18628 18026  
726 Z7E 46.84 קשאני רות - שברצמן אילנה 21032 20084  
727 q6E 46.81 לב ארי טינה - מנחם אבינועם 10969 8888  
728 H3N 46.80 הופמן בי - כץ שושנה 15456 15890  
729 f15N 46.79 דובשני צבי - סגל מירון 11745 4319  
730 G3E 46.75 פז אפרים - נטרמן צביה (יעל) 7966 14905  
731 H4N 46.73 בן עמרם כלילה - אנידי יעקב 7733 7467  
732 F8N 46.67 ברדה מרסלין - בר און גדי 21223 23359  
733 G9E 46.66 שפירא דני - שפירא ורדה 18763 18764  
734 K12N 46.63 ברקן הלנה - ברקן יואל 20063 16613  
735 B13E 46.61 כוחן שאול - שפיר ערן 4660 8401  
736 O17N 46.60 טרנר אפרים - אלטמן אריה 1648 2917  
737 H9N 46.58 לנגה יעקב - אמיר יוסי 3420 2333  
738 a8N 46.57 שני יעקב - אבירם חנה 20226 15028  
739 G7E 46.56 סקלקה אביבה - סקלקה מוטי 8793 8794  
740 Q7N 46.55 אנגל דינה - מאירוביץ מיקי 3087 9413  
741 J4E 46.54 בן-נון נגה - בן נון יוסי 12636 12637  
742 V4E 46.51 פובולוצקי נחום - בנארצי תמר 17257 1009  
743 g6N 46.49 ספיבק מיכאל - פארן שי 18091 12848  
744 C10N 46.450 פלד נתן - ליפמן עדה 457 7308  
745 n15N 46.448 רוטשטיין אדלה - בן-עטר גאולה 2788 497  
746 O9E 46.3804 סינמליה סיקו - אלון משה 2907 16771  
747 M7# 46.3803 נקר שלום - מס נילי 16638 15096  
748 f9N 46.26 רוזנצוייג אסתר - גורטלר לאה 1148 16557  
749 K13N 46.25 ארליך שרה - כץ דוד 15329 12932  
750 P12# 46.20 שרו יונתן - מאיר איטח 21784 36-00017  
751 F1E 46.1782 פרוסט דליה - ירקוני אברהם 22666 8039  
752 W4N 46.1778 בוך משה - לנצמן סופיה 1864 18732  
753 Z11E 46.17 אנטלר אהרון - הנדל אביהו 19710 38-00001  
754 f3N 46.130 פישמן טובה - זינגר מריקה 2357 5765  
755 c9N 46.128 מלק נעמי - שפיר ברוך 14101 18984  
756 S2N 46.12 סמורזיק אביטל - משיח רבקה 16725 17806  
757 O16N 46.11 אור גל - קוצר נחום ד"ר 1674 6353  
758 b9N 46.105 לוי אני - עזר אברהם 18226 18227  
759 X4E 46.101 קראוס יהודה - בראון גד 2206 6243  
760 k13E 46.10 מחלב צ'רלי - קינן יוסי 21870 21858  
761 O15E 46.04 קפלן משה - קפלן חיה 3215 3216  
762 m12N 46.03 אשל יפה - נקר בני 15645 16097  
763 b2E 46.02 בן יוסף אברהם - בן ישי יוסף 8337 8316  
764 o1E 46.01 מורחי שולמית - בן שמואל אשר 13164 5160  
765 I3E 45.99 צראף יהודה - יריב רות 16745 11866  
766 a3N 45.97 קופר ענבר - קופר מרטין 18904 18905  
767 K7E 45.94 רוזנטל אבי - רוזנטל ניר 17556 17557  
768 X5E 45.91 דונצ'ס דוד - בן נאים דוד 21296 15440  
769 m8E 45.89 ענבר יעל - חליו אליהו 20415 16599  
770 l7E 45.87 בשן ז'קלין - אברמוביץ טובה 12825 1670  
771 O4E 45.86 איזנשטיין בלה - הירש טוני 18169 18170  
772 c7E 45.85 ויינגרטן דליה - שפרינגר נילי 17734 17954  
773 n11N 45.84 מנדלסון אילנה - מנדלסון מרדכי 10429 11743  
774 B7N 45.81 אונגר חיים - אורטל ורוניק 8480 18845  
775 H11E 45.78 קידר-ויסמן עפרה - ורדה בר 18272 42-00014  
776 Q9E 45.76 גרשון עדנה - רוזנפלד סטלה 12480 16660  
777 c2E 45.698 אלישע יוליה - אילן טילי 13516 13519  
778 X1E 45.697 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 2211 2218  
779 A10E 45.66 פרייזר שולמית - קצמן חנה 23590 16578  
780 o2N 45.64 בן-גל יצהר - גולדברג חנה 14762 9814  
781 G4E 45.63 בן-יוסף אברהם - ברסלר שלמה 6847 5764  
782 T10E 45.611 אורטל אילן - קליין דוד 2195 10302  
783 Y6E 45.605 בירנבך דוד - שנפ שולמית 4536 4513  
784 R2N 45.56 שם טוב יוסף - סיון 1563 8-00001  
785 m3N 45.51 איסרס יעל - איסרס דב 12895 12246  
786 C8E 45.4968 שדה ציון - מנשה רחל 6611 14222  
787 P13# 45.4965 רענן יגאל - רענן חיה 17695 17712  
788 K9N 45.49 שרון מוניקה - קרמרמן רותי 19074 20362  
789 V15N 45.47 בירן מיכאל - מרקוס שרגא 20707 9414  
790 l14E 45.44 גלבוע זוהרה - גור רנה 18533 15648  
791 e5# 45.43 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף 23375 23377  
792 k1E 45.41 דרורי אילנה - דרור נתנאל 6613 10895  
793 W15E 45.39 דולב גאולה - תואר רחל 10058 22766  
794 f2E 45.37 שטרסמן ריטה - לידור אבנר 3577 2633  
795 b10E 45.36 - לוי שולמית 20848 19451  
796 D9N 45.35 חלמיש זיוה - שלומאי תמנה 20601 14306  
797 k7E 45.3322 גינזבורסקי רינה - קלמר פסיה 12542 14807  
798 V11N 45.3321 פיסטינר ציפורה - לב חיה 12898 3770  
799 m1E 45.33 פרל גלינה - קלס מרימי 17022 18528  
800 e14# 45.31 זייד דינה - צרפתי חנה 4076 11123  
801 X8N 45.27 עזאני אברהם - שפירא מרק 5670 1744  
802 X7N 45.241 וולנר מלמד אסתר - אלמן אווה 18053 3358  
803 S11E 45.239 חיימוביץ ולריו - באבד יצחק 19234 11010  
804 b9E 45.20 רואי ליליאנה - אלעד רונית 18920 18921  
805 Y6N 45.134 גל ענת - אילסר בני 19854 19852  
806 f10E 45.126 הלפרן בלהה - פאראס אלי 13944 60-00006  
807 l3E 45.09 נחמן יהודית - גז חנה 15649 20071  
808 i16N 45.05 וולך הליין - למפרט אברהם 5440 15247  
809 b3E 45.02 גרינמן דוד - קירמאיר עדנה 15019 18547  
810 F6E 45.01 משיח משה - רומנו משה 20181 20548  
811 d13N 45.00 יונג ישראל - מילצן רוני 2283 5018  
812 B7E 44.98 שטראוס-תבורי מיכל - שלמה שגיב 17594 31-00010  
813 N4# 44.96 קינן חוה - דוד דבי 13592 18018  
814 m13E 44.87 שולמן אברהם - דנשרד מרדכי 15178 20070  
815 n9N 44.79 נחמיאס סימה - נחמיאס יצחק 17001 1945  
816 k12N 44.78 כהן יוסף - כהן איציק 19685 11805  
817 V14E 44.75 פרוילך אלפרד - קרן מיכאל 18828 32-00008  
818 m12E 44.68 נקר לינה - לב לייה 13999 20098  
819 h1N 44.67 זלצמן דליה - קפלן דיאנה 20921 10651  
820 b10N 44.66 חורי מנשה - זלצר סלבה 18550 19831  
821 I2N 44.635 גרין שלמה(סולי) - קרני אפרים 4210 13335  
822 I2E 44.634 פרידמן אהרון - גולן שמעון 11049 4457  
823 j1N 44.57 אלון יהודה - טל אריה 4176 19462  
824 B14E 44.562 מוסקוביץ דורינה - שאולה הריס 16399 31-00009  
825 l4E 44.556 לוי-קרסו אריה - וולקוביץ יעקב 17986 1619  
826 V3E 44.48 באר מרכוס - רייכמן יוסי 14609 746  
827 l6E 44.47 שפירא ניצה - אלפר אלינור 23255 19114  
828 o2E 44.433 פליישמן הלן - בועז שריג 10215 33-00006  
829 a4E 44.429 שטרן נעמי - רהט יעקב 17596 17597  
830 d12N 44.42 גושן יוסי - דורית 17832 0025  
831 K11E 44.40 שלח אליהו - רבינוביץ קרלוס 19174 18397  
832 O3N 44.36 בונשטיין עפרה - שחר חסידה 7046 7059  
833 c9E 44.349 גואז דוד - דנון דוד 16748 15839  
834 U15# 44.348 לנגר נינה - חבקין רחל 3255 2152  
835 l12N 44.344 גרובר טובה - אלקלעי איזידור 11135 1244  
836 f2N 44.337 שניצר אריה - יפה אורי 7722 12106  
837 f4N 44.33 לבנת טובה - צווייג יחזקאל 9115 13700  
838 Q6N 44.31 כהנא ישראל - בן יהודה רן 3510 15472  
839 Y1E 44.27 סביר אורי - אבלזון אלכס 18432 23021  
840 B14N 44.24 רובין צ'יקו - גרנות חני 20363 20289  
841 Y2N 44.23 ריבניק בלה - קפלן טלי 5153 14642  
842 E9N 44.21 ירדני יעל - דביר רבקה 15266 17559  
843 J2E 44.200 שנקר אריה - בזיאן לאה 1242 809  
844 H8N 44.199 לוי משה - קשת דוד 15038 16997  
845 d7N 44.19 דור רולנדה ד"ר - קופר מייק ד"ר 16811 17924  
846 N10# 44.16 מרקוביץ חנוך - בנדהיים אורי 3704 2102  
847 j9N 44.13 אמיר דורית - סגל שרה 16260 17420  
848 O17E 44.07 זילס שמעון - שובע בלהה 1715 1891  
849 C2N 44.04 כהן אסתר - ליברמן רודיקה 19184 16448  
850 U12# 44.03 ארדיטי רון - אלוני יעקב 22980 22978  
851 T3E 44.02 וינקלר איתי - וינקלר אבי 12964 8199  
852 F5E 44.00 פויכטונגר חוה - גיל גדעון 7817 12968  
853 Z7N 43.952 אביצור מנשה - להב חנה 19735 19726  
854 p1E 43.949 קוטב שושנה - תלם מלכה 17489 17516  
855 c5N 43.94 ראובני יהודית - פרץ אורי 14198 20912  
856 G10E 43.928 ריטן ריקה - ריטן דן 17801 17802  
857 O12E 43.927 צורי מירי - סלושני צילה 15384 9095  
858 D6N 43.92 אורן מאיר - סמלסון זאב 4676 16117  
859 i4N 43.91 בטצייג רחל - רטר קלרה 2669 13908  
860 b7E 43.90 גילד הנרי - קרים מלקולם 15359 12864  
861 g5N 43.89 פילפסבורן דניאלה - תמיר עלית 18093 18101  
862 X7E 43.87 בליקוף אידה - צבעוני פנחס 23042 5435  
863 g4E 43.84 ירליפ פנינה - בורטניק אלון 18085 18076  
864 F1N 43.79 נאור יהודה - לויט בלה 19609 1490  
865 E11N 43.743 וכסלר דינה - רקם בתיה 15882 15883  
866 F3E 43.740 קונר מאיר - צפריר צביה 20337 15224  
867 H3E 43.735 ספיר מרים - אופנהיים מרים 16245 5981  
868 a5E 43.731 בואנו יעקב - אטס יצחק 200 10111  
869 B10E 43.68 מטוס רבקה - מטוס אהוד 3429 3430  
870 h9E 43.65 קפיטנוב בוריס - שזר ארנון 1835 1838  
871 T6N 43.60 שמש אילנה - פריטש צפורה 3445 6069  
872 S10N 43.59 כהן יעקב - סולוביציק מירב 8399 5226  
873 O10E 43.56 ברזסקי דליה - ברזסקי אריה 23577 17540  
874 J8N 43.48 לוי רוני - אלרן ישראל 12052 19052  
875 F2E 43.46 רובינוב אילנה - לסטר מאיר 17947 17524  
876 O11N 43.44 צימרמן אריקה - אבי ציוני 1112 55-00004  
877 l13E 43.38 אזולאי יחזקאל - עופר ליבני 20709 62002  
878 G4N 43.37 רונן מרים - שור תמר 10192 5154  
879 m2E 43.30 בנטמן שוש - אהרוני חנה 21476 22469  
880 Y1N 43.29 שניידר בלה - דנן אלן ארי 21217 21726  
881 F8E 43.22 חרמש רפאל - גדי בראון 23365 39934  
882 m4N 43.16 זורקובסקי לורטה - בירמן אסתר 1624 1396  
883 J7E 43.12 אלעד אלי - בוחניק אשר 5572 12605  
884 Z13N 43.04 שמשי אפרים - פולק רותי 20672 22488  
885 C7N 43.02 ממן דוד - גבעון אברהם 4707 14849  
886 c14E 43.00 ויזנגרין חוה - עופר יעל 17375 9100  
887 C5N 42.97 בודניק רבקה - בודניק יוסי 14977 14978  
888 V9E 42.95 רוזנברג שרה - וקנין מיכה 4795 5871  
889 X6N 42.91 שפירא פאינה - שפיר רוחמה 19268 19419  
890 f8N 42.89 צויק אילנה - דדבקש רות 10251 10731  
891 o12N 42.88 גוטמן שושנה - קוכמן יוסף 3884 15739  
892 P2# 42.79 שרו שירה - צפניה רינה 21785 18941  
893 Z13E 42.73 ויטנברג אדוארד - ידלין דורון 6340 4830  
894 Y9N 42.66 קולומבו שרה - שולץ דורית 6476 3921  
895 p2N 42.604 אורן שולמית - שפירא סוזי 18645 21866  
896 k5E 42.597 בסין מארק - בסין אידה 23403 23404  
897 M3# 42.55 שי שמואל - זיגמן ברכה 19507 20493  
898 K2N 42.54 כפיר שושנה - גילת יצחק 15723 13330  
899 W11E 42.53 לוי מיכה - גלמן נועם 6716 1896  
900 N5# 42.46 תימן שלמה - דגן עוזי 15115 15475  
901 q9E 42.43 קלדרון אהרון - נוחיאן עזיז 6295 5116  
902 D1E 42.42 ויינברג ז'נט - טור יגאל 13913 968  
903 H11N 42.41 זיידנר חנה - לב ברוך 16246 7470  
904 c5E 42.38 ברדישבסקי שושנה - זיסו אסתי 13520 17955  
905 k14E 42.30 שחר אתי - חמו שמעון 19202 23128  
906 Q2E 42.29 קידר שושנה - טרמין שרה 3976 9411  
907 f6N 42.28 סטניצקי דורית - גליק נאוה 11582 1647  
908 i5N 42.27 זהבי יוסף - אביזמר פני 13806 5090  
909 c12E 42.23 קליין איריס - כהן גבי 1186 9098  
910 h6N 42.15 וקס יצחק - לביא אמנון 3680 3821  
911 g3E 42.044 בר ג'נין - דואק שוש 18075 18604  
912 T2E 42.043 זיו ישראל - גולדשטיין אפרים 14146 1719  
913 Y4E 42.01 אשר יעל - אשר נחמיה 19892 19893  
914 K1E 41.94 ארז ניצה - בן אריה בתיה 19084 11812  
915 G1E 41.75 - /15-101 /15-002  
916 J1E 41.69 סיני נעמי - זבירין אילנה 15742 15743  
917 e6# 41.67 נחום שולמית - גרין המאירי צפורה 15923 16477  
918 E4E 41.64 שילה ראובן - רוזנפלד דוד 17368 14575  
919 N2# 41.63 תמיר סיגל - גוטליב רונן 19421 11703  
920 F3N 41.59 אורן אפרת - גרסטנר גל 12991 17919  
921 e3# 41.56 טרודה קולמ - פרץ יוסי 51-00003 12492  
922 a2N 41.54 בראף הרמן - בראף אינס 7877 7876  
923 n12E 41.53 דורי ישראל - דורי צביה 4506 4507  
924 l2E 41.48 לבוצ'ניק מרטה-רוזה - לוי-קרסו רבקה 17095 17987  
925 N15# 41.41 בן שלום צבי - גורן בן-שלום עמית 6394 6395  
926 C11N 41.3922 לוינשטיין מרים - מרקמן ודים 6420 14615  
927 I1E 41.3918 ברוטין דב - רוזנברג ראובן 13340 4796  
928 d5E 41.38 בלסיאנו אלי - טשבייני יעקב 19067 10020  
929 q9N 41.24 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 1213 19062  
930 M11# 41.20 להט מוטי - מיקנברג אירנה 20373 17719  
931 D1N 41.19 יעקובוביץ דורה - דקטר בלהה 924 17488  
932 k1N 41.09 אזאצי נורית - עופר ענת 19939 21453  
933 R1N 41.08 פרידמן יורם - קרבצ'וק ברנרד 7965 14524  
934 I13E 41.06 בלייברג מרים - בלייברג אורי 11375 11376  
935 E2N 41.03 הירש הני - ורדי פיטר 2037 2242  
936 p6N 40.97 כספי יהושע - אבידור שולמית 19517 19058  
937 L2N 40.95 זלוף אמי - גואריס כרמית 17742 17792  
938 Q6E 40.94 אבא אברהם - וייס גרשון 3653 13812  
939 n1N 40.85 צ'פרוט בטי - שפלר עפרה 15737 13187  
940 R10N 40.79 וייס אורי - יקים דוד 12091 3286  
941 R4E 40.59 גת אוטיליה - גת ירון 22476 15448  
942 T8N 40.56 שמו חיים - ברנדשטין בתיה 1828 14192  
943 Y7N 40.43 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 18283 18320  
944 Q11N 40.38 קרמר זהבה - עלימה מאיר 11092 18108  
945 M12# 40.33 דטרה ציפי - ליכטנפלד צביה 21545 22375  
946 q10N 40.32 רביוב נאוה - הרשקו דינה 16857 15136  
947 B12E 40.23 דשא אברהם - גוטפריד שי 829 17756  
948 n12N 40.22 שיראזי שושנה - עסיס ריטה 5801 6522  
949 d5N 40.21 דיקפואה פייר - אלנברג רינה 9797 7976  
950 A13N 40.114 שגיב סטלה - שגיב יהודה 9665 8266  
951 L6N 40.108 נתן מיכה - פסטרנק פנחס 12111 19333  
952 c1E 40.07 פרח לבנה - קיש נורית 15351 15352  
953 K4E 40.06 רוזובסקי בריאן - טוני 14307 1-00001  
954 b11N 39.81 עציון בועז - ליקין עמיהוד 16168 5695  
955 l8E 39.79 ענבר נעמי - מינצר רחל 16759 17270  
956 Z12N 39.62 ברכה ישראל - צימרמן מרקוס 20001 19737  
957 B4E 39.53 דקל יעל - דקל אברהם 18874 15521  
958 C12N 39.49 דניאל שלום - שבתאי אלי 20594 23552  
959 O7N 39.34 כהן זאבה - מגן רחל 19032 18701  
960 p4N 39.33 זוהר לילי - גומא מרים 18966 20303  
961 d11E 39.24 אלקלעי אורנה - דומברבה לוסיאן 22525 22524  
962 L14N 39.00 קולקר ורד - רוזנפלד נחמה 19776 19101  
963 q3N 38.98 בן דוד נאוה - גורטנשטיין פני 15913 14438  
964 R7N 38.89 יאיר יוסף - אופנר הרצל 6432 18581  
965 K16N 38.824 טולדנו חנה - טל ריבה 12833 8791  
966 j2E 38.823 מינסקי אסתר - מינסקי מנחם 16288 16289  
967 F6N 38.76 גולדפלם מיכאל - באשה כרים 20328 14214  
968 O4N 38.64 גלאי נעמי - מזרחי בתיה 17487 12954  
969 i8N 38.37 פייטלוביץ דני - גושן רגינה 3497 6830  
970 f7N 38.30 סגיב מירה - עפרון פרנסין 9011 14774  
971 U3# 38.27 שור אמנון - פלג ורד 2153 23096  
972 k10N 37.98 רוזנברג פרץ - רוזנברג שולמית(אושי) 6965 6968  
973 A8N 37.96 קולדן יהודית - סצ'י קלר 19781 21508  
974 U13# 37.94 דוד רפאל - סלומון ציפי 12909 21548  
975 c15N 37.85 שרמן מרטה - יונקר מיכל 17957 13512  
976 B1E 37.68 רוזנברג צביה - גוראל נירה 18378 18551  
977 K3N 37.60 אורלי מינצ - אויגמן מיכאל 1-00002 6842  
978 Q11E 37.19 רוזן דב - רוזן חיה 15870 16308  
979 U4# 37.17 לוי דניאל - מושינסקי דורון 22990 22994  
980 c10E 37.10 גרוס לאה - פולק אלישבע 7794 14428  
981 W2E 36.80 אליוביץ עליזה - עדין סאלי 16173 18164  
982 m6E 36.79 גילאי גילה - רייכנברג שמואל 19165 11036  
983 g3N 36.76 בר פרדי - אבני מיכאל 17434 18074  
984 h2N 36.52 ברלר עמי - ארזי זלמן 12172 1711  
985 X3E 36.51 מאי שושנה - בלוזר קובי 5447 18617  
986 E5N 36.34 המנחם שושנה - אהרון גילה 20549 17778  
987 Z2E 36.22 שטוייסל נתן - סבח מלכה 19741 14759  
988 G3N 35.88 גלור חיותה - עוגן תמרה 18188 10102  
989 q6N 35.31 מרמלשטיין חיה - אזולאי דוד 2399 12555  
990 T9E 34.46 משכית יאיר - לביא אריה 14193 18278  
991 i11N 34.17 כוכבי אלי - לקנר מגדה 18027 780  
992 W1N 33.79 שפרונג הנרי - רוטשילד חנן 1732 1751  
993 f3E 33.01 ג'קמן לילית - לנדאו גדי 11161 60-00008  
994 j7N 32.82 מאיר אברהם - מאיר דבורה 17981 17982  
995 Z10E 32.77 קהילה דורית - לביא מירה 38-00002 38-00003  
996 k6N 32.58 שרון מרים - לזר אלמה 19015 12351  
997 b3N 31.53 קרן אריק - ארליך משה 8352 8342  
998 M13# 30.60 פולק חנה - סקורקה שוש 22374 22373  
999 P3# 30.26 אברמזון איריס - מיוחס סימה 23477 23449  
1000 P4# 25.98 דמי-אל מקסימה - רחל גרינבוים 23451 36-00018  
1001 d7E 25.19 נורית - דן 0003 0004  


מקדמי סקציות

תוכנית חישובים: אסף עמית 2013 ©
מספרמקום משחקמקדם רמה תיקון סקציהתיקון פרטני
  ממוצע ארצי 11.23
25 כפר סבא 16.07 3.00 1.030
6 באר שבע 14.89 3.00 1.030
1 אביבים 14.52 3.00 1.030
45 רמת גן 14.42 3.00 1.030
22 חיפה כרמל 13.92 2.69 1.027
15 ויצו פ"ת 13.85 2.62 1.026
10 גת ירושלים 13.50 2.27 1.023
39 קריות 13.00 1.77 1.018
47 תל אביב 13.00 1.77 1.018
44 רמה"ש 12.93 1.70 1.017
38 קיבוצים דרום 12.89 1.66 1.017
7 בית בלגיה 12.58 1.35 1.014
26 כפר תבור 12.20 0.97 1.010
20 חולון 12.09 0.86 1.009
9 גבעתיים 12.08 0.85 1.009
36 סביון + ק. אונו 11.94 0.71 1.007
32 נהריה 11.68 0.44 1.004
11 הדר כ"ס 11.52 0.29 1.003
21 חולון 11.43 0.20 1.002
5 אשדוד 11.42 0.18 1.002
18 זכרון יעקב 11.35 0.12 1.001
27 כרמיאל 11.11 0.00 0.999
3 אבן יהודה 11.07 0.00 0.998
23 טבעון 11.05 0.00 0.998
34 נס ציונה 11.00 0.00 0.998
41 רחובות 10.93 0.00 0.997
28 מ. הברידג' י"ם 10.73 0.00 0.995
12 הרץ 10.67 0.00 0.994
30 מת"ב הרצליה 10.12 0.00 0.989
31 מועצת יואב 9.90 0.00 0.987
17 מודיעין 9.87 0.00 0.986
42 מ. ספורט ראשל"צ 9.71 0.00 0.985
35 נתניה 9.38 0.00 0.982
43 מ. ספורט ראשל"צ 9.20 0.00 0.980
16 וקס רחובות 9.00 0.00 0.978
13 השרון 8.90 0.00 0.977
40 ראש העין 8.56 0.00 0.973
46 רקפת טבעון 8.38 0.00 0.971
29 מושבות שמריהו 7.15 0.00 0.970
24 כפר מרדכי 6.40 0.00 0.970
8 ברידג' טיים 6.33 0.00 0.970
37 ערד 6.27 0.00 0.970
19 חדרה קדימה 3.00 0.00 0.970