התאגדות ישראלית לברידג' - סניף מרכז ההתאגדות

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

מושב:1 מתוך 1 תאריך: 08/09/13

חישוב HANDICAP

מקדמי הסקציות הסבר מפורט על אופן שקלול התוצאות

דרוג מקום סה"כ שמות מספרי חבר נאא
1 B9N 75.77 ידלין ישראל - שדה איציק 468 10641 16
2 q7E 75.14 לירן ינון - ולצר חיים 11122 11436 15
3 V6N 73.94 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 10371 1007 14
4 D2E 73.73 עצמוני עוזי - חיים שבתאי 937 71-00002 13
5 H6N 70.91 חכמי מיכל - מזמור צפורה 3912 3923 12
6 A3E 70.52 לובינסקי יובל - בן נון אביבה 715 19027 11
7 H7E 70.30 מילגרטר נחום ד"ר - בר-און רוני 2052 3907 10
8 o11E 70.27 ארנון גדי - קונפינו יוסי 4592 6516 10
9 A3N 70.17 לנגי אסף - לב דורית 12940 13579 9
10 V7N 69.64 פרישר יולה - ליבסטר בני 14419 3642 9
11 q5E 68.91 בן דוד רבקה - סולניק אריה 17687 3038 8
12 E9E 68.54 טולדנו אורן - גרינברג שמואל 20506 2117 8
13 o10E 68.34 קרביץ אירית - בראונשטיין יעל 4419 14651 8
14 S5N 68.18 מנור משה - גלסר אנדרי 852 9069 7
15 V13N 67.69 רונן שושנה - פכטמן רון 947 14659 7
16 L4E 67.52 בן חיים עוזי - פרידלנדר אהוד 17243 4648 7
17 d8N 67.06 פולק אוסקר - טל יוסף 1061 6585 6
18 k11N 67.05 ברקמן מאיר - טימיאנקר נח 8312 3292 6
19 G1N 66.99 חכימי אהרן - חץ נתן 2429 10642 6
20 W15N 66.62 אטד שושנה - פלג אסף 9962 10461 6
21 f1E 66.47 פוקסמן ירחמיאל - אילת מלכה 1750 13247 6
22 L13N 66.28 פומרנץ לוי - פרידלנדר טוביה 6887 142 6
23 T9N 65.88 הולצר קלרה - אזולאי אורי 11280 11279 6
24 H9E 65.78 הס רנה - פרוש יעקב 2041 13099 6
25 g1N 65.48 רוזן אילה - עטר חיים 17430 18666 6
26 M10# 65.34 שעובי אביהוא - אשל רן 21278 21869 5
27 o9E 65.29 קירשנבוים זיו - מרדלר קרביץ ענת 18201 10928 5
28 c16N 65.135 אריאלי עופר - שחר אשר 1406 1299 5
29 S4E 65.125 טורזינסקי ברטה - אורנשטיין איתן 14953 801 5
30 X2N 64.95 קרמר הדסה - קינן דני 8527 9289 5
31 M1# 64.85 בורנשטיין ריצרד ד"ר - שגב חן 15516 16820 5
32 D8E 64.75 אברגיל זהבה - לנדאו מרק 4996 4695 5
33 f13N 64.67 אורשטין מיכאל - לב שמואל 2875 2848 5
34 Z1N 64.65 קרפלק מרים - רשתי שאול 4799 10470 5
35 C1N 64.44 בנבנישתי משה - אטיאס מיכאל 15355 14564 5
36 i14E 64.28 זק שחר - ליבר מוניקה 5348 12633 5
37 f9E 64.18 מרק מיכה - מרק סוניה 6938 6937 5
38 J4N 64.06 רובין יחזקאל - הרץ צפורה 20446 4138 5
39 D7N 64.05 קיסרי נסים - טל ארז 12577 8641 5
40 U1# 64.00 פרץ פולדי - יזהר רפי 15460 15459 5
41 h7N 63.98 ברעם אלי - ברנדס יניב 13665 4697 5
42 E8N 63.97 ברלינגר בן - זלצמן בנימין 9135 18997 5
43 q3E 63.90 כהן מזל - ישראלי דן 13927 14669 5
44 V10E 63.88 וידבסקי מיכה - איצקוביץ צבי 5856 4337 5
45 Z5N 63.86 אראל יונתן - יקיר דני 19115 19116 5
46 m5E 63.75 בן חיים שרה - אבידן חנה 10148 62001 5
47 q5N 63.61 רוזנר אורה - נייגר יצחק 159 7204 5
48 i10N 63.57 מלמד רות - צרנובין אלחנן 14117 776 5
49 k15E 63.51 ברק אליעזר - סכמן משה 2942 2931 5
50 b6E 63.245 גלר מיכאל - פיברט יוסף 5986 8778 5
51 f11E 63.243 ירום יוסף - ירום עקיבא 10975 10974 4
52 o9N 63.18 כהן יוסי - שניידר רני 10831 6373 4
53 k4N 63.15 סלמי עליזה - אנדרמן דוריאן 12819 15338 4
54 R7E 63.13 מנחמי אבשלום - רובינשטיין משה 3103 8068 4
55 A7E 63.102 בלאט אמירה - כהן דני 14059 3867 4
56 A2E 63.099 עירון אהובה - טיקוצינסקי מלכה 8830 8643 4
57 c12N 63.04 גרינשטיין מייק - סמואלס סידני 1800 670 4
58 h6E 63.02 פישר חיים - וולך הוגו 6039 21587 4
59 C1E 62.97 סלע דפנה - בן סעיד ז'ק 13856 1506 4
60 n9E 62.80 אלון הדסה - ברט יורם 7835 14358 4
61 o4N 62.77 בטלמן ליאוניד - אהרון חנה 8923 8986 4
62 e1# 62.74 בן שמעון מרים - ברקמן יעקב 11475 11476 4
63 D8N 62.60 טוביאס חיים - עמר אבי 922 3366 4
64 a7E 62.53 רוזנפלד ארז - קירשון יפים 15129 14225 4
65 n2E 62.50 שרגל אסתר - שטלמן שרה 9388 14053 4
66 W13E 62.45 אשכנזי יוסי - ברנשטיין גרגורי 2140 13366 4
67 d2N 62.43 צונג זלמן - גדליהו בתיה 13362 14020 4
68 A7N 62.36 אסרף ערן - שפירו לאה 14179 18524 4
69 D7E 62.32 צייטין דוד - קופר משה 939 941 4
70 n4N 62.30 בנימין סלביה - ריפס סילביה 10037 10105 4
71 c17N 62.28 שרי לאוניד - פרקש דניאל 13020 14197 4
72 O8E 62.24 נעים עמוס - קופרברג ניר 12261 13992 4
73 H12E 62.18 טמס חיים - כהן יפה 2098 14640 4
74 S1E 62.16 שור חנן - שרן מיכאל 8250 6694 4
75 l3N 62.14 מזרחי שמואל - מזרחי אסתר 15089 15088 4
76 A5N 62.13 ערמי רות - דהפריס גבי 4512 14048 4
77 d13E 62.10 מילצ'ן דרור - ברניר זוהר 3655 2466 4
78 c13N 62.04 פרלמוטר אריה - זק יניב 15054 4281 4
79 V9N 62.01 פוקס קנט - בלס יעקב 15168 745 4
80 Q3E 61.99 שורצמן שלמה - פנצ'נקו אולג 16610 17388 4
81 X9E 61.78 אלפיה דוד - קראוס יפה 3499 2207 4
82 Q4N 61.76 רוזנבלום יהודית - מרדכי יהודית 10241 12479 4
83 X4N 61.68 עומר זך - ורסנו יצחק 1814 5349 4
84 H12N 61.63 שטרית אבי - מרמר רוני 7748 16315 4
85 H7N 61.44 יהל נילי - יפה תחיה 11658 2048 4
86 n5E 61.432 אברון אנית - בנק מוטי 14814 7626 4
87 k8N 61.429 פרשקובסקי עדנה - טיין דליה 12852 15103 4
88 i7E 61.30 קוגן זאב - גונן שרה 13018 5363 4
89 O2E 61.24 ענתבי רחל - ענתבי יגאל 10273 10274 4
90 k15N 61.179 סורל רבקה - לזר שוקי 5248 10789 4
91 L3E 61.176 אזנקוט פנינה - פישר לוטן 15217 14975 4
92 i2E 60.98 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 5419 8215 4
93 Q3N 60.95 קמחי פנינה - תדמור אריה 17440 8970 4
94 F5N 60.93 ליפין סוזי - רוס חנה 4923 3302 4
95 S6E 60.78 ברסלבסקי יעקב - רוזנשיין אלכסנדר 13696 3372 4
96 V8N 60.73 שי אלדה - ליבסטר נדיה 17877 798 4
97 L10N 60.67 אופמן טובה - בנישטי שלמה 12110 18360 4
98 K8E 60.49 קורן טל - קורן ליאת 17363 17423 4
99 Y8E 60.47 זייטמן אורן - זייטמן מגי 7735 2307 4
100 n3N 60.37 פישל דיטה - ערד אברהם 17389 2760 4
101 V1N 60.31 בלוך שרה - קפואנו יום טוב 11409 8667 3
102 Y2E 60.28 אקסלרוד חדוה - אקסלרוד אשר 3915 444 3
103 E12E 60.27 ארגז ירון - ארגז יצחק 6462 15523 3
104 h5E 60.250 בן צבי אייל - ממן אבי 17188 4657 3
105 Y5N 60.247 קסו הרוי - מזרה יונה 6470 17679 3
106 q1E 60.22 ארליך גבי - מוסקוביץ הקטור 11550 9130 3
107 G10N 60.19 רונן בני - שזיפי חנה 10193 983 3
108 U8# 60.17 בן-סיני דב - ברושי אריה 18952 18079 3
109 L9E 60.08 כהן אילן - נוה גל 17258 18889 3
110 Y11N 60.07 הרדון ויליאם - הרדון עפרה 17700 14930 3
111 H10E 60.04 מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי 10766 10767 3
112 i15N 60.01 טופז דוד - בייצר מוטי 5142 12001 3
113 V15E 59.99 גלעדי יהודה - סדיס ג'ובינה 3525 14831 3
114 V5E 59.974 לבל יורם - גל מור יוסף 3726 1230 3
115 G9N 59.965 אליהו סיגל - כהן יוסי 17903 18280 3
116 b8N 59.95 קורן דיאנה - לייקין יהודית 14993 14212 3
117 f15E 59.91 ולטר עופר - קוליש חנן 17576 17574 3
118 I9N 59.8940 ויינר אסתר - ברוידה ישראל 13868 10395 3
119 h8N 59.8935 סרוסי אמי - סרוסי דוד 4858 5699 3
120 X2E 59.87 בכר יוסי - פולק ישי 722 893 3
121 V12N 59.84 דגן חוה - דגן אבינועם 1057 1055 3
122 F9E 59.82 שליט יפה - שליט דורון 11168 11167 3
123 A14E 59.79 סברבסקי מיקי - לנדה בני 37-00003 37-00004 3
124 E7N 59.75 מנדלבאום יצחק - נאמן אמה 2054 10768 3
125 Q8N 59.72 יונה מזל - נשיא מזל 19056 14521 3
126 T4E 59.69 גד עמיאל - נביא יהודה 1712 15307 3
127 b5N 59.65 עמרם אלברט - רובינשטין שמיל 8339 4857 3
128 l10N 59.612 לצמן לילי - גוצ'ק אדוארד 15121 15126 3
129 O7E 59.609 דובדבני פנחס - הלרמן אילן 17647 15370 3
130 m5N 59.58 צמח יפה - לביא עמיקם 12840 8449 3
131 Z6N 59.56 שמואלי מאירה - בלומברג אריה 18017 7003 3
132 L13E 59.55 ולהויז דוד - מור מוטי 3898 13337 3
133 W3N 59.54 גור שמואל - וולפסון יהושע 9954 11231 3
134 i12E 59.49 וייס ישראל - לייבו אדי 7760 850 3
135 P8# 59.47 ונדרמן מלכה - וינטרי צפורה 18679 21687 3
136 Z4N 59.46 זהר שרה - קלפקה חזי 10958 20017 3
137 i6N 59.44 טל ברוך - בטצייג ישראל 10405 2665 3
138 G8N 59.33 אפלבוים שלום - לוי עובדיה 13443 4306 3
139 O5E 59.26 כהן דן - ויליטובסקי ראובן 2599 2701 3
140 h3N 59.01 קפלן דביר - בר יצחק 10650 2294 3
141 f13E 59.00 פקר אביר - כהן שמואל 5182 4938 3
142 S9N 58.97 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 5637 5638 3
143 q8E 58.963 פלורס משה - יואל 2711 11-00001 3
144 c13E 58.957 סדן אהוד - סדן צבי 13518 5823 3
145 i12N 58.95 לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה 5335 5352 3
146 A6E 58.92 לוי שלה - גולדמן מרצל 281 4102 3
147 S1N 58.85 וייסמן דוד - שחף דרור 3698 15084 3
148 U14# 58.84 סגל מרדכי - שחר נטע 3273 9163 3
149 p1N 58.81 צפריר יהודה - לנג יפה 22635 1296 3
150 I13N 58.80 דגן גדעון - גל מאיר 11130 15733 3
151 T6E 58.79 פז אלי - שביט מיכאל 1745 7424 3
152 B4N 58.78 עופר הנרי - שחורי נילי 5664 5020 3
153 V14N 58.77 חייט מוטי - ליבסטר שעיה 2877 799 3
154 O16E 58.76 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 18141 18751 3
155 K16E 58.75 ספינקה גילי - פרולינגר איל 18858 19940 3
156 C8N 58.59 הנדלר יצחק - שיאון אבי 4170 5283 3
157 V8E 58.53 איתן יבגניה - איתן מוניה 12132 12133 3
158 C10E 58.52 פרוז דלילה - טולדנו רפאל 1496 1644 3
159 V10N 58.51 אופיר רונית - וידבסקי חנה 4207 5855 3
160 Q8E 58.50 בולדן גבריאלה - בולדן סורין 11352 11353 3
161 f5E 58.45 גלעדי ירון - אסולין עדי 20553 16490 3
162 K10E 58.41 זמיר צחי - זמיר שי 16210 19829 3
163 h3E 58.39 קנידל חוליו - שוורץ יצחק 1713 6040 3
164 A12E 58.38 עמיאל אלי - אנטין דוד 5073 3524 3
165 o5N 58.37 שניידר אבי - אופן משה 4821 6455 3
166 W10N 58.33 - /81-001 /81-002 3
167 i14N 58.32 גבע מרים - טל עופר 1923 3813 3
168 A14N 58.29 גולדברג כרמן - גרודצקי שולה 2627 1395 3
169 G7N 58.26 פורם פרידה - לויט יולי 4912 3566 3
170 W12N 58.199 בדוס ברוך - כהן מני 5675 5676 3
171 d11N 58.198 וילנר נחמה - ולט חבני מתנה 3652 18464 3
172 d3E 58.17 כהן עדי - ספקטור מיכל 498 6856 3
173 A4N 58.16 מיימון סאייג - רסין רות 17025 9040 3
174 O14E 58.140 מנור שושנה - גשייט עמרם 9727 1684 3
175 B2E 58.139 תקווה - חוה 31-00005 31-00006 3
176 F7E 58.04 אברהם אהוד - אנין עידו 21467 15588 3
177 Q5E 58.03 עדן יעל - כפיר משה 8624 10197 3
178 U10# 57.98 שמיר רחל - חילביץ אבריל 3270 3297 3
179 Y9E 57.95 קרמן יוחנן - שיינר אליעזר 21813 19131 3
180 L2E 57.86 ויידמן ולרי - סוקול מתי 14760 17214 3
181 E7E 57.85 מישקין אריה - לוטן דפנה 14925 16397 3
182 q4E 57.83 דביר אביב - הלר אילן 3014 9485 3
183 m8N 57.80 עזרא רימונה - פינקסון מאיר 18571 13115 3
184 q2E 57.77 גורטנשטיין דוד - ברעם רן 1545 18440 3
185 b6N 57.75 זאבי אלימלך מרים - אקוני ארלט 18661 12787 3
186 q7N 57.70 עוזיאל אסתר - פלמן גילה 15958 8132 3
187 K8N 57.68 לביא יקיר - אבן אדיר 5050 9398 3
188 c2N 57.61 גל לאה - פרל בריאן 1110 1184 3
189 W11N 57.58 ברימברג יעקב - פז סיבוש יוספה 9956 10060 3
190 k14N 57.57 נורדנברג יעל - ברקוביץ מירה 6607 6608 3
191 d10E 57.55 לימן רפי - פרימר יגאל 15641 2122 3
192 H6E 57.52 טל נתן - שניידר ישי 18156 17643 3
193 L7E 57.50 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 12405 14443 3
194 L8E 57.43 יהודיוף איתן - אטיא שמואל 17738 18311 3
195 B1N 57.38 יסטרוב יהודית - שוורץ זקלין 1591 4758 3
196 h7E 57.30 קרול דוד - נווה מרדכי 7402 2993 3
197 j6E 57.2763 לוטן ילון - שמלה ז'אק 19292 19293 3
198 L5N 57.2758 רובי אליאס - קול שמעון 3736 15786 3
199 P15# 57.27 גרנס ליאורה - אליסיה קנטור 13872 36-00014 3
200 T5N 57.25 בן דוד דני - הלפרין מרדכי 8105 1788 3
201 L5E 57.20 שבת דניס - טוויג אהרון 10216 11720 2
202 o6E 57.15 בקלצוק ארז - קרביץ אריה 7115 4418 2
203 P10# 57.129 קליפר דב - שניידרמן לב 17703 23445 2
204 d6E 57.125 פרץ חוה - פרידלנדר דודי 13360 12719 2
205 c19N 57.09 אידלמן עזרא - פלור יהודה 1812 1813 2
206 W7E 57.06 חקלאי צבי - ברמן זאב 16939 18160 2
207 I12N 57.05 דשא גיל - אבירם ריקי 6832 6192 2
208 e4# 57.03 לבנה דורון - כליף אילנה 9605 11003 2
209 A11N 57.00 הרטמן אולגה - אופיר גלעד 8054 12403 2
210 N1# 56.98 עוזר מיכל - גלאור אלכס 16079 17575 2
211 L4N 56.951 רום מיכל - מזרחי יפה 3406 9032 2
212 O9N 56.946 גרייצר מרים - גלאי שמואל 13011 6241 2
213 Z11N 56.75 וילנסקי אריה - נחמיאס נורית 17210 16268 2
214 O5N 56.73 ברוזה ויקי - שלייפר הלינה 2904 887 2
215 V13E 56.71 שקולניקוב לאוניד - גלפסקי יצחק ד"ר 10196 3180 2
216 R3E 56.70 פינקלשטיין ישראל - רוב חיים 8967 16860 2
217 N16# 56.68 ברגיל אבי - פרנקס דוד 4181 23675 2
218 f12N 56.651 שני מיכל - זוהר נאוה 7719 14714 2
219 l4N 56.648 רוזנבאום טניה - נונה רות 13410 12820 2
220 n6E 56.64 זולקוב דניאלה - מזרחי נעמי 1392 1482 2
221 B6N 56.62 אפשטיין פרל - רובינסון דוד 20361 1137 2
222 c18N 56.52 קורנפלד יצחק - אליאש מרים 1160 13848 2
223 A6N 56.47 המר אילנה - פלץ ברברה 13180 4463 2
224 R2E 56.45 אבני דוד - אופינקריו ראדו 7013 18579 2
225 O6E 56.41 אלקלעי אווה - בלום רות 3214 3223 2
226 S5E 56.404 ברקוביץ אריה - אלון ליאורה 2502 5585 2
227 K10N 56.396 ענבר דוד - נויברגר גיל 18135 21066 2
228 j6N 56.38 ביטון רוז'ה - בלוך גלעד 4183 15199 2
229 D4E 56.37 מזרחי אלי - כץ אברהם 15380 3353 2
230 n10N 56.36 יוסף מוריס - טודרס בתיה 5479 9428 2
231 H5E 56.32 ברונשטיין יעל - רוטברט רינה 10121 14190 2
232 c10N 56.29 זאבי שרה - צמרמן צפורה 7792 9083 2
233 G2E 56.26 שבש אווה - אונגר שולה 4089 11750 2
234 N12# 56.24 גלילי נתן - עוזר יורם 17844 16082 2
235 b8E 56.20 שדה גילה - לדרמן ליאון 11273 8350 2
236 I6E 56.18 כהן מוירה - גסנר סידני פרופ' 18110 1583 2
237 c18E 56.14 בן צור דינה - כהן מרגלית 15342 15343 2
238 a8E 56.135 גל ים יוסי - פסטרנק אנדרי 19409 7081 2
239 b5E 56.125 פייקין אורנה - פייקין צביקי 12269 12270 2
240 L1E 56.122 אלקבץ אהרן - סלומון משה 19218 8689 2
241 o11N 56.119 ריזנברג אורלי - בר גילי 16451 6772 2
242 D9E 56.10 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 3354 970 2
243 X8E 56.05 אדטו אבי - אלון אלכס 18873 14907 2
244 S8E 56.00 שני גילה - שרון אביגדור 14956 581 2
245 S3E 55.994 ברון יוליאן - לביא יהודה 9583 5409 2
246 E3E 55.993 אגטשטיין אביבה - קולניק יעקב 7745 17773 2
247 W5N 55.99 עבו עליזה - טל ישראל 15141 1780 2
248 n1E 55.9282 בילגוראי שרה - אורון דוד 12562 3379 2
249 i13E 55.9278 קרסנופולסקי רומן - גוטמן סרג'יו 20973 9644 2
250 c6E 55.88 מילגרם אבי - מעוז טטינה (אסתר) 10820 9380 2
251 J7N 55.822 קיס מרים - שטרנברג יוסף 4577 885 2
252 Q4E 55.820 לאופר גבריאל - זילברמן שאול 13022 14604 2
253 V6E 55.80 דותן גבי - מרמלשטיין גבי 1575 3765 2
254 S12N 55.74 מצגר אילנה - טופז זהבה 9990 5630 2
255 A12N 55.73 חיות אבי - גלזיבסקי ביאנקה 5366 2858 2
256 o1N 55.71 קיש תמר - קפון לבנה 10948 7155 2
257 F4N 55.69 שלף מרים - כהן לביא מרים 19660 19627 2
258 Y8N 55.68 זרצ'ני משה - מיכאלי יורם 1643 10295 2
259 i6E 55.600 תמרי אבא - גולדשמידט נחמן 11063 10404 2
260 D6E 55.597 טובי יעקב - ויכמן קרול 964 4992 2
261 o8E 55.58 עילם משה - ששון ימין 8972 33-00005 2
262 S12E 55.55 שכטר קרין - שכטר דב 9073 9074 2
263 O12N 55.54 הירש עדה - לבני יעקב 6075 5731 2
264 C5E 55.50 פלצי יעקב - תורג'מן ארי 16203 16204 2
265 h8E 55.48 גיברשטיין מושקו - רפופורט מיכאל 16177 12929 2
266 G11N 55.46 שי עמנואל - דר צבי 16045 16898 2
267 P16# 55.44 קליסקי דרורה - קליסקי אפרים 1593 1594 2
268 d9E 55.38 וסרמן סורין - גריזים יורם 10889 11120 2
269 n7E 55.37 צברי מיכל - ספינקה פיני 11309 18859 2
270 k4E 55.36 שדה אורי - פרי יוסף 2630 2548 2
271 l9E 55.31 שמחוני משה - לרר ישראל 16761 16603 2
272 I8N 55.294 צ'צ'יק סנדרה - מנושביץ רטי 9546 5021 2
273 a6E 55.290 עגור יפתח - עגור אסף 15697 15696 2
274 p2E 55.28 הדרי מלכה - פירסט רונית 15419 12735 2
275 i10E 55.26 בן נחום גילי - נוסבאום יצחק 17526 4273 2
276 J2N 55.22 הילזנרד אנני - הולינגר אבי 5598 20847 2
277 A10N 55.20 לוסטיג אהוד - קרביאן מרדכי 9316 9315 2
278 m10N 55.18 אליאס אילנה - שגיא עדנה 15122 10631 2
279 Z13E 55.152 ויטנברג אדוארד - ידלין דורון 6340 4830 2
280 G12N 55.146 לבינסקי יעל - כהן איציק 18016 22412 2
281 E10N 55.14 רז ניסן - רז מזל 15461 14589 2
282 F9N 55.135 שני חוה - עקיבא אביבה 21148 19628 2
283 k11E 55.129 מידן רחל - רדלר חיה 20257 6691 2
284 j3E 55.10 גל שולמית - פלדמן טלי 15046 21152 2
285 g5E 55.094 ריצ'קר נשמה - ריצקר יעקב 21705 68001 2
286 D5N 55.088 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 14915 14235 2
287 S7E 55.09 ברק רחל - מירקין לודמילה 14738 10299 2
288 f12E 55.08 ברוידא שרה - בנקהלטר פנינה 16556 3759 2
289 n3E 54.97 רינות מישל - מעוז אורה 12256 6122 2
290 K15E 54.93 אריאלי אמנון - אריאלי דנה 663 19192 2
291 N7# 54.90 פריגל דוד - מאיירס דניאלה 5922 11156 2
292 P6# 54.86 יערי דליה - מרק 14704 36-00013 2
293 L8N 54.78 קרני בלהה - גורשניק יונה 16043 16215 2
294 L3N 54.728 סבו ליאורה - רוטמן צביה 11585 10879 2
295 G2N 54.726 שבתיאלי תקוה - טובביס אלכס 14411 15895 2
296 m7N 54.72 יעקב יצחק - לבני רמי 9445 4904 2
297 f6E 54.71 בן-דוד רוני - לייכטנר משה 7728 10893 2
298 l5N 54.69 בן-יהודה גילה - אפשטיין סבטלנה 16600 19248 2
299 I8E 54.683 גבע חיים - אשר עופר 810 15756 2
300 n8E 54.676 חיון אתי - קופפרשמיד פריץ 12935 1400 2
301 B15E 54.67 קאופמן ישראל - צביקל אריה 2169 10550 2
302 R8N 54.643 ברזילי רחל - בז'רנו דניאל 16683 11365 2
303 E6N 54.638 שיפטן דרור - לוי יצחק 9169 17092 2
304 L12N 54.59 איבשיץ ישראל - איבשיץ בתיה 10553 10552 2
305 N11# 54.57 חכימי תמר - באסל מרים 2427 19320 2
306 S6N 54.53 שטיינוג עפרה - יקים נוגה 14551 3475 2
307 i9N 54.52 בן דוד רמי - רפפורט לאה 16104 4261 2
308 H10N 54.50 וקשלק אילנה - צנטלר נילי 6488 7475 2
309 D5E 54.493 גל עוז נמרוד - גליצנשטין מרדכי 4975 5712 2
310 Y3E 54.487 שגיא אניטה - שגיא משה 19922 19921 2
311 C4N 54.472 בן ארדטה רחל - בן סעיד זוזיאן 15127 1514 2
312 L9N 54.466 נוימן יוכבד - בן יאיר שירלי 15789 17665 2
313 c1N 54.45 לב רבקה - סגל מרים 12682 15840 2
314 n10E 54.43 מאיר דניאל - לוסקי ניב 12931 13793 2
315 f16E 54.42 נסלרוט אברהם - חורב זאב ד"ר 8393 10389 2
316 d9N 54.40 עינב הרולד - כוכב קובי 2724 8758 2
317 i5E 54.39 שניידר טובה - שניידר מיכאל 11949 4525 2
318 V5N 54.36 הררי רוזלין - דני 11958 32-00007 2
319 R6N 54.35 הירש עמליה - שגב רון 1585 14779 2
320 Q10N 54.30 שמיר אשר - סבן אאידה 11797 11598 2
321 E4N 54.290 גולדמן שירי - בן אבו שרה 16368 16367 2
322 p3E 54.289 חן ליאת - שידלובסקי אורן 17491 17490 2
323 c16E 54.26 פרנק רותי - שחר מאירה 16111 4120 2
324 A4E 54.22 דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי 11054 10316 2
325 q10E 54.18 קילשטיין לרה - אדם 19587 11-00002 2
326 c7N 54.16 פישביין רינה - אורי יפה 19379 19380 2
327 Y5E 54.12 זיו ישראל - פלג אילנה 4584 5074 2
328 h4E 54.09 פלוט אמיר - אורן אלישבע 256 6245 2
329 W14E 54.04 דוידסון דרק - קרליבך מיכאל 1717 6111 2
330 f16N 54.008 רוזן רחל - נסלרוט חגית 8698 10391 2
331 h1E 54.007 רפפורט דני - גילת רוני 3670 2986 2
332 N14# 53.92 רביב טוביה - אוליאמפרל אשר 4859 21821 2
333 B6E 53.90 אורן ריטה - קוגן בן-ציון 14686 9070 2
334 m11N 53.88 ברימר אילנה - ברימר ראובן 21873 19181 1
335 R5N 53.87 קדם רחל - לויט בלה 9153 1490 1
336 i2N 53.853 כהן יהודית - מרקוביץ רחל 14043 16327 1
337 D3N 53.847 סקס ז'ק - חרמון דוד 4986 6431 1
338 K5E 53.833 טל משה - פרנקל גיורא 2176 13119 1
339 f14E 53.831 לידור דניאלה - כהן-טל ישי 2632 688 1
340 B3N 53.82 אבידן מרים - בצר חיים 8252 15718 1
341 E10E 53.76 רז צילה - רוזנברג מדי 12307 4598 1
342 C3E 53.75 הנדלר חיה - עזראן יעל 2013 3248 1
343 i8E 53.73 ענברי רחל - ארד יאיר 5884 14431 1
344 o7N 53.72 גרוס פנינה - גלזר בלה 3153 54 1
345 j2N 53.714 גולדשטיין אריה - קולנדר אתי 702 8051 1
346 k3N 53.708 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 15048 8378 1
347 I4N 53.6781 שניר רותי - אבירם יעקב 13922 6199 1
348 J5N 53.6780 טיבן אילנה - אורון רות 923 18699 1
349 E3N 53.65 מויאל דודו - פררה משה 16238 15530 1
350 Y10E 53.62 רפאלי דוד - בורק לואיזה 4087 16162 1
351 k7N 53.61 זינגר דן - כהן שרה 9168 3261 1
352 X3N 53.57 טאוב זאב - עמר בבר 10750 16839 1
353 n14E 53.54 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 8391 423 1
354 b4E 53.51 שטרסלר אוה - פיברט דור 18729 18145 1
355 S9E 53.50 הבר שמעון - הולצמן זאב 5944 22-0110 1
356 M15# 53.46 בירנצויג עדה - ניאגו שלמה 13357 10785 1
357 l8N 53.452 גינגולד סוזנה - מורגנשטרן נינה 17988 16601 1
358 n11E 53.446 שמואלי רן - בן דוד אבישי 3112 17851 1
359 M2# 53.411 פרי מוטי - גוטליב מגי 18022 20495 1
360 C6N 53.410 אסרף דניאל - שפינר שמואל 7907 14613 1
361 f17N 53.408 פסרמן דוד - פסרמן רחל 10745 8580 1
362 M9# 53.37 אורלב ציפי - שחר קובי 17718 1474 1
363 l9N 53.35 ינקוביץ נחומה - צור חזי 13886 14719 1
364 B2N 53.34 ובר זאב - שפירא אורה 18866 4844 1
365 K15N 53.33 אלול סימה - רגב יורם 11811 15877 1
366 W4E 53.32 פאר ניר - מידה שלמה 8124 9591 1
367 E1N 53.30 ויטמן גניה - ויטמן איזידור 12486 17573 1
368 o4E 53.28 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 20896 16321 1
369 T1N 53.231 פנחס הרצוג - נעמי 19371 24-00003 1
370 K5N 53.229 פיינגולד אברהם - מרחום רינה 7151 16606 1
371 o3E 53.21 ניר צבי עו"ד - רמתי גדעון 12216 1956 1
372 T7N 53.20 הראל ערן - מלט יהושע 2162 2164 1
373 e11# 53.15 טרסיוק אידה - קופרמן אן 13492 6079 1
374 O13E 53.14 כהן רות - כץ יעקב 18812 3202 1
375 p6E 53.132 סידסמר רגינה - אגרי אלכסנדר 18965 11232 1
376 l11E 53.127 ריטר אהרן - נאור פנינה 8260 12721 1
377 N3# 53.121 פרטיג מיכאל - תמאם חיים 2068 18718 1
378 T1E 53.116 הפטקה מיכאל - ישכיל אודי 4822 6711 1
379 a7N 53.09 פביאן מיכאל - פביאן ירדנה 5794 5795 1
380 P1# 53.00 שרון נאוה - הדסה 18948 36-00015 1
381 W8E 52.9947 בויטלר דוד - פז בן ציון 1842 2999 1
382 n2N 52.9946 ארד נויה - זילבר ריטה 9048 9182 1
383 I7E 52.99 אבנית אסתי - אבנית אבי 14009 14008 1
384 G5E 52.96 דגן זבולון - רוזנצויג נחמיה 12494 6101 1
385 Q1N 52.874 טילוביץ יצחק - שואל חיים 11794 11360 1
386 P14# 52.868 ליבל סמדר - בן דיין מריאן 23475 23476 1
387 j8E 52.86 רוזנברג שלמה - ברנס לורנס 23691 4945 1
388 c6N 52.85 אלנברג אילנה - זיגלמן שרה 16113 17730 1
389 c15E 52.83 צור שרה - כהן קוטי 16110 13398 1
390 e8# 52.80 יסמין חמדה - שני דליה 15919 14728 1
391 l13N 52.78 שמחוני רינה - גולדמן רחל 16762 19028 1
392 R11N 52.76 ברק אלעד - פרנד טל 14138 20991 1
393 Y11E 52.7501 זנו מרים - גבאי רפי 18233 18234 1
394 o12E 52.7499 כהן יהודה - גלר אורי 6866 209 1
395 f5N 52.71 אדיב יוסי - זמש משה 416 12249 1
396 o10N 52.69 קניגסברג דרורה - פרלשטיין אינגה 1950 19378 1
397 E5E 52.64 ויינינגר ג'ולי - גולדנר שמואל 16160 11390 1
398 k2E 52.61 אלג'ם יוסף ד"ר - יסלסון לאוניד 12535 17462 1
399 G6E 52.575 הררי נתנאל - שריבמן ויקטור 19215 19895 1
400 o8N 52.574 כשר עמליה - קארו מרים 3600 3608 1
401 C2E 52.57 כרמי בלהה - סקפה רעיה 14855 4156 1
402 V3N 52.562 מרקוביץ אלכסנדר - מרקוביץ פנינה 8671 4798 1
403 j5N 52.561 ספיבק אינגריד - וינר שמואל 19457 19458 1
404 d1N 52.55 פקר רותי - קופמן שרה 5181 15635 1
405 i3E 52.545 בליצבלאו ויקי - הולץ צפורה 16105 16326 1
406 G5N 52.540 וינריב עבריה - הולצברג שרה 17121 23608 1
407 O1E 52.537 צלרמאייר גרשון - ברטל יחזקאל 8563 8552 1
408 g4N 52.520 אנגלנדר עלי - אנגלנדר גבי 9246 9245 1
409 I10N 52.518 חוטר יפה - גני יוסף 5687 13268 1
410 K7N 52.51 וישניצקי מירי - פלדבוי גיל 11922 243 1
411 Q7N 52.50 אנגל דינה - מאירוביץ מיקי 3087 9413 1
412 R6E 52.454 כהן נילי - לוי יוסי 11594 10400 1
413 R3N 52.446 זאבי טליה - לנדרר יונה 16612 6160 1
414 i3N 52.44 לייבוביץ אנטון - דרמר שלמה 10306 1911 1
415 Q5N 52.428 ברומט אברהם - דיגה שמשון 13569 6035 1
416 i7N 52.427 מרקוביץ אוה - שר יהושוע 3693 787 1
417 A2N 52.42 דוד ז'אן - הלפרט יפה 12311 16179 1
418 M14# 52.41 פורמן בארי - אופיר רות 21868 14656 1
419 W1E 52.39 סואץ אליהו - פאר דליה 1893 18239 1
420 W6N 52.33 חכמה דוד - וייס גבי 20900 16933 1
421 S3N 52.32 צמח יהודית - גולדברג אידה 15599 15305 1
422 e9# 52.282 רונן ליאורה - וזינה אורי 1253 14064 1
423 g7E 52.281 שלום שלום - פרבר גיורא 18098 18094 1
424 K9E 52.280 זמיר עמי - זמיר דיצה 19705 16208 1
425 d4N 52.277 גוטמן בטי - גרינברג דב 17236 17300 1
426 j4N 52.21 כספי פנינה - כספי ישראל 21164 21165 1
427 g2N 52.19 שיוביץ סוניה - שיוביץ משה 18121 18122 1
428 H1E 52.15 גראפי עירית - כספי חגית 7486 4530 1
429 R5E 52.13 דולפן סוזי - לוי אשר 8944 8964 1
430 W10E 52.124 רם ראובן - רונה ביאנה 14089 6707 1
431 J8E 52.123 דורון מתתיהו - גריצנדלר הנרי 4895 5626 1
432 b11E 52.107 שונק שושנה - עציון אמיר 7923 20704 1
433 X1N 52.105 קופנס שושנה - אדטו משה 20895 15250 1
434 m6N 52.07 סילנר דינה - סילנר יצחק 20087 23245 1
435 e13# 52.06 אליבא מלכה - מיסטריאל מיכאל 5395 11261 1
436 l1N 52.05 גררה יעקב - גררה בלה 9314 6419 1
437 a6N 52.044 פרוינד גדעון - כנעני משה 18902 18903 1
438 j8N 52.037 מאיר אוריה - אלגרבלי פרוספר 16994 14386 1
439 E8E 52.01 מרמר הדסה - צבי גיל 15494 21731 1
440 l14N 52.00 מרדלר מאיר - לזר יהודית 5210 4548 1
441 i15E 51.96 בן נאים אהוד - לדר שלמה 777 1925 1
442 R9E 51.95 וייס בני - הרוש רחל 7415 9966 1
443 o5E 51.9352 גור לאה - עדנה מרגלית 12169 17159 1
444 A11E 51.9350 אבידור יהודה - שליט בועז 6886 5341 1
445 e7# 51.93 הוכשטד צילה - שקד רחל 14735 9175 1
446 I3N 51.92 ליבוביץ דוד - שוורץ ברברה 18294 16744 1
447 V4N 51.904 כהן ציפי - אסא דויד 14286 15872 1
448 L6E 51.902 מנור אנדרה - כהן שלמה 9465 11268 1
449 a9N 51.870 גלברט שלמה - אליהו רוני 3132 12688 1
450 C6E 51.866 כהן חיים - מנשה יהושוע 4158 1652 1
451 S11N 51.85 עגור יצחק - לוז אמנון 7244 7135 1
452 C3N 51.84 יבגי יוסף - סייד סידני 16422 23760 1
453 i17E 51.83 סבאג מאיר - סבאג דינה 16807 16806 1
454 L11N 51.82 גלבאום דורה - גלבאום גד 17264 17263 1
455 E2E 51.786 קמיניץ רחל - וש שמואל 15492 919 1
456 j4E 51.785 בלס יהודית - בלס רמי 1187 1188 1
457 L10E 51.76 תשובה שרה - תשובה ניסים 16432 464 1
458 m1N 51.74 כהן אבינעם - לוי יצחק 20101 20116 1
459 o7E 51.73 גולוס אילנה - שראל צביקה 18441 16011 1
460 P11# 51.67 ארגוב אילנה - סודי 23455 36-00016 1
461 Q10E 51.66 פרץ יהודה - פופקין בתיה 10198 13811 1
462 m13N 51.65 אוסטרוב לבנה - מזרחי זמירה 17268 15124 1
463 I5N 51.62 מגן צילה - מגן רפאל 7653 7884 1
464 K12E 51.60 כץ פז - כץ ליעד 23715 21757 1
465 G6N 51.59 מאור דני - מאור נורית 19601 19602 1
466 l2N 51.56 וייס פנינה - וייס רמי 13345 3638 1
467 K1N 51.51 עזרא אודט - בן חיון שלמה 17117 17504 1
468 I4E 51.48 קלותניק ברל - בורקו יפה 20137 6746 1
469 d1E 51.46 בר אדם - מקוב מרדכי 8456 11172 1
470 c11E 51.437 קליין גד - קיסלר דוד 1185 20265 1
471 q2N 51.435 יעקבי אהובה - עוזיאל רחל 215 14010 1
472 n13N 51.41 צפריר יערי - צפריר שרה 5512 5513 1
473 E1E 51.373 לוי תומר - לוי שלמה 15374 11006 1
474 U7# 51.369 ברנשטיין שלי - ויסנגרין תמר 3254 8724 1
475 c4N 51.33 גולדברוך יוסף - ביאליק יהודית 8134 14195 1
476 e2# 51.320 רונן יהודה - גרינהוט ארוין-אליעזר 2598 3438 1
477 G11E 51.317 שליט יעל - שליט נחמן 15447 22475 1
478 O3E 51.309 וינשטוק אפרים - ניצן שמוליק 14569 14570 1
479 p7E 51.308 יניב יהודה - ארד יהודית 18967 7247 1
479 p5E 51.31 ניצני רבקה - פאר עדינה 19513 18659 1
481 C12E 51.29 פרוז משה - שפינר ירדן 1491 19694 1
482 i1E 51.285 מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 14116 16756 1
483 p4E 51.277 גרזון יהודית - דישון דורית 21817 20306 1
484 W6E 51.24 חיימסון אורי - וייס רענן 9629 10973 1
485 d4E 51.18 צ'רנס אדריאן - יהונתן יעקב 10939 15120 1
486 m7E 51.16 מיטרני טובי - גוטמן חיים 11033 11034 1
487 W12E 51.15 רוס רני - דננברג שלמה 7410 16170 1
488 O6N 51.13 צורי נסים - בלום אבשלום 1241 1109 1
489 J6E 51.111 אשכנזי רות - לחמן מיכה 14739 1283 1
490 W5E 51.110 כהן ישע - אפרתי יעקב 1726 1729 1
491 W2N 51.10 זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם 4715 1723 1
492 n7N 51.07 קרידי אילנה - הראל אתי 19762 19766 1
493 k6E 51.051 צלר יעקב - צלר מרגלית 13955 13954 1
494 Y10N 51.050 אנגלשטיין אפרים - יעקב מלכה 7746 14220 1
495 a1E 51.03 פסטרנק אסתר - טרופ יצחק 18426 1048 1
496 m9N 51.013 גנוט ישראל - סגל מתן 18048 18539 1
497 G12E 51.011 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 6272 4492 1
498 f11N 51.01 קרב נורית - אנגלמאייר רוחה 10327 18598 1
499 T8E 50.964 הרשקוביץ שלמה - קרבי עפר 3637 3449 1
500 O14N 50.960 פפו חיים - וסילנקו ולנטין 3393 14934 1
501 m3E 50.93 אלעזרי פליציה - פדר טובה 6601 13847 1
502 Y4N 50.91 רקובר איל - לוי איתן 19950 19021 1
503 c3E 50.88 הנר ברטה - הנר אלכסנדר 12379 12380 1
504 f10N 50.80 מילר בני - אילת מיכאל 18358 13246 1
505 p5N 50.79 בר יוסף גדי - בר-יוסף נעמי 18305 18276 1
506 B8E 50.77 ירושלמי אמנון - דולברג אבי 1557 143 1
507 U6# 50.70 לוי ביני - מושינסקי מירי 22991 22993 1
508 O13N 50.68 קראוס זהר - ניסר ראובן 5736 3812 1
509 F2N 50.66 וולפגור אתי - עוזי 20331 39905 1
510 I11N 50.65 חסון דוד - ורד רונית 5030 17425 1
511 I9E 50.58 לוי עמליה - פרץ שמואל 13470 16618 1
512 a1N 50.56 שינא שרה - פאר שוש 7875 14346 1
513 c8N 50.54 סלע חגי - טובול דניאל 1817 2604 1
514 B5E 50.53 אבידן לאה - בוקששטר שירה 13483 9338 1
515 c17E 50.52 נוימן אבנר - לשד איתן 1161 14913 1
516 R11E 50.50 קרמר שמואל - לויט יעקב 11091 1489 1
517 Z8N 50.48 לנדה חוה - טל זיוה 20690 21411 1
518 B8N 50.46 מראלי טרי - מראלי אהרון 16479 16480 1
519 F3N 50.42 אורן אפרת - גרסטנר גל 12991 17919 1
520 Z4E 50.41 אפלשטיין חנה - חיבה ראובן 12677 8012 1
521 C4E 50.39 בנימין ג'וזפין - עזריה דוד 16200 16202 1
522 T7E 50.38 פרנקל דב - פורטנוי יקותיאל 689 11568 1
523 Z12E 50.31 בנירי עילי - נרקיס איתי 21805 21901 1
524 B11E 50.25 מימון מרים - שרייבר שרל 16471 1929 1
525 M8# 50.21 לוי יהושע - פרונינה איבגניה 23737 23738 1
526 k12E 50.20 פולק נלי - הרשקוביץ יפה 13353 10256 1
527 R10E 50.19 לוי אבי - פרחי לינה 17238 15050 1
528 J1N 50.16 רטנר פיליס - רטנר דוד 14530 14538 1
529 O2N 50.127 צעירי מרים - הרשקוביץ אסתר 13008 3198 1
530 K6N 50.125 פקר עתליה - סטון אירנה 17786 19295 1
531 k3E 50.11 סטרניק דוד - אלון אלה 13356 6615 1
532 j3N 50.005 אלון אדל - צמח כמי 17028 17976 1
533 m2N 50.000 גורדון זאב - מעלם מרים 20068 16299 1
533 g2E 50.00 נבון משה - נבון אביבה 18937 18090 1
533 M5# 50.00 מסינגר רונן - קופליוביץ חיה 13113 18693 1
533 P7# 50.00 רואסו דניאל - גלקין גדי 20599 23175 1
533 P13# 50.00 רענן יגאל - רענן חיה 17695 17712 1
533 l7N 50.00 פרידריך סוניה - פרידריך פליקס 15614 15615 1
533 k9N 50.00 נתנאל מלכה - גן-אל נעמי 16409 21463 1
533 F7N 50.00 ירקוני דליה - קדר עמוס 39932 23373 1
533 M4# 50.00 אדלר אסתר - בנדק יוזי 78-00023 78-00024 1
533 b7N 50.00 סולם ורדה - קלומק דפנה 13093 18203 1
533 l11N 50.00 מוהבן אביבה - מוהבן דוד 17636 17637 1
533 T4N 50.00 גולדשמידט גדעון - נורית שניד 18736 24-00004 1
533 Z10N 50.00 ניצן מרים - צוויג חיה 21413 21407 1
533 e10# 50.00 שמעון ציפי - קליין מיקי 744 5951 1
533 K6E 50.00 חורי דני - גוטליב תמי 9049 23149 1
533 F4E 50.00 גולן רחל - בן טובים ארלט 20408 16036 1
533 Z6E 50.00 פונס יעקב - אלישיב יצחק 18355 14726 1
533 U2# 50.00 אלטר פיי - אלטר הרי 5875 5879 1
533 g6E 50.00 ממן יהודה - רובינשטיין משה 18088 19579 1
533 U5# 50.00 לוי מלכה - גורדון 16070 76-00001 1
533 k13N 50.00 מחלב חנה - כהן דורית 21543 14566 1
533 j9E 50.00 פורטיאנסקי ג'אנה - כהן קובי 21151 16992 1
533 U11# 50.00 בוקסבאום דורה - שוקרון שלום 9166 23432 1
533 l6N 50.0000 צור רבקה - ברבר שלמה 14718 1254 1
557 J3E 49.9999 פורגס שרי - פורגס עמוס 20151 20152  
558 k8E 49.98 בוימל אדלה - רומח דליה 21859 21521  
559 O17N 49.92 טרנר אפרים - אלטמן אריה 1648 2917  
560 Z3E 49.88 זילברברג אסתר - שרון זמירה 19711 19117  
561 B3E 49.87 מלצר מרגלית - מלצר יעקב 9174 31-00007  
562 Z2N 49.86 מרקוס אסתר - מרקוס דינו 13263 13264  
563 d2E 49.85 רן דליה - שדה אורי 14995 2045  
564 i9E 49.83 גל טיבור - הנר ארז 13841 9643  
565 S7N 49.82 גוטליב טומס - גוטר אריה 1924 3067  
566 c14N 49.81 לוינסקי דניאל - כהן דוד 750 1165  
567 D2N 49.74 ניר דוד - רם דוד 20073 3363  
568 I12E 49.72 ברונשטיין שלום - אבירם עוזי 18556 7582  
569 j7E 49.62 רייכמן יצחק - גרנות אילנה 23349 21167  
570 B10N 49.57 שטרימינגר טניה - נביאס גילה 8483 5494  
571 B13N 49.56 אביס - אפשטיין רוני 31-00008 11032  
572 C9N 49.54 פז צביה - אהרון ויויאן 21720 20344  
573 p7N 49.51 שמיר סוזט - שמיר יגאל 18737 18735  
574 o3N 49.50 בן דוד לאה - פיק מיכל 7319 7318  
575 n4E 49.49 יוסף רחל - בן אור יונינה 5478 1388  
576 R9N 49.48 ברקוביץ לאה - מיכלס קלרה 12553 3879  
577 b1E 49.46 ממן מתי - קורן ניסים 19137 14994  
578 p8E 49.45 דיין דליה - אלון 23641 28-אלון  
579 O16N 49.43 אור גל - קוצר נחום ד"ר 1674 6353  
580 b1N 49.42 סולימני ידידיה - אמסלם שמואל 23685 23686  
581 C7E 49.41 זרביב שרלי - מצליח סוזן 16199 15894  
582 c4E 49.40 בנו ורה - אביטוב טובה 14792 16108  
583 R1E 49.388 שפי דב - רוזנפלד אלכס 7951 18996  
584 Z1E 49.387 מילנר חיה - קליין יעקב 9800 21311  
585 i17N 49.37 ויסמן צבי - גוזלן משה 19267 19264  
586 S2E 49.36 פלנר יהודה - וילנסקי סטפן 868 12074  
587 I7N 49.34 בר-נתן אהרון - ניצן אדם 13760 3751  
588 G4N 49.334 רונן מרים - שור תמר 10192 5154  
589 n13E 49.327 מור מוטי - מור ליבי 14257 14258  
590 W13N 49.31 ליבוביץ צילה - תירוש אן 17031 15020  
591 B7N 49.28 אונגר חיים - אורטל ורוניק 8480 18845  
592 Y6E 49.25 בירנבך דוד - שנפ שולמית 4536 4513  
593 Z5E 49.214 שטיין אורי - שמיר עומר 20441 20443  
594 h9E 49.205 קפיטנוב בוריס - שזר ארנון 1835 1838  
595 i13N 49.20 גונן אוה - קוטינגר אורה 3053 5412  
596 V1E 49.19 מילוא עמיר - אלון יהודה 3743 1014  
597 f8E 49.18 מימון שרית - טובים רחל 17412 7725  
598 H4E 49.17 בן עמי ז'קי - יודסין שלומית 16885 15863  
599 f3N 49.16 פישמן טובה - זינגר מריקה 2357 5765  
600 A1N 49.15 שוחט תמר - קראוס מיקי 1354 2832  
601 n14N 49.143 מינץ פנינה - אבן חן טובה 14277 8682  
602 X1E 49.137 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 2211 2218  
603 T3N 49.135 עובד אורי - גרוס צבי 18955 17530  
604 i1N 49.125 תמיר טובה - פואה דורית 667 11064  
605 Z9N 49.11 וילנסקי דורה - ברגר בתיה 17211 19715  
606 W4N 49.08 בוך משה - לנצמן סופיה 1864 18732  
607 B5N 49.07 שלומי יאיר - הרץ רוג'ר ד"ר 1976 5886  
608 n15N 48.98 רוטשטיין אדלה - בן-עטר גאולה 2788 497  
609 B11N 48.97 פרי רחל - פרי יצחק 8494 8495  
610 i11E 48.94 רומנו רפי - הולדנגרבר אריקה 1912 5418  
611 Q1E 48.930 מור גרטה - חרש זהר 6377 15482  
612 h2E 48.926 אורנשטיין חיים - דורון יהודה 8120 12926  
613 Q9N 48.91 אדלר אורי - זיידמן רונית 11795 8956  
614 S4N 48.89 ון דאם בני - מילגרם שרה 710 1895  
615 I10E 48.88 ביגון מרים - דרורי יואב 17608 4792  
616 d3N 48.86 קוטנר מנחם - כהן ירדנה 16010 12075  
617 W7N 48.85 וייגל אליזבט - קינן יעל 18159 10059  
618 H9N 48.83 לנגה יעקב - אמיר יוסי 3420 2333  
619 m11E 48.82 עזרן רחל - שקד נינט 20251 21091  
620 J3N 48.80 פזי זהבה - קלט דיצה 17975 18241  
621 Z8E 48.76 רבינוביץ סתיו - שביט גל 20439 21029  
622 n5N 48.73 הנמן שלומית - הנמן ברוך 16964 16965  
623 L1N 48.710 כהן אלי - ענתבי אברהם 11181 17176  
624 a4N 48.708 שליט רות - גולדרינג אהובה 13189 16231  
625 P9# 48.71 לקס רוזט - צפניה מיכה 17714 23075  
626 T2N 48.702 מעוז בני - מעוז דפנה 22572 19370  
627 V2E 48.700 לב מוניק - צדיק מרדכי 5883 8373  
628 M6# 48.66 וקס רחל - אפרת שמואל 15334 19044  
629 O10N 48.64 בראונר חיה - יצחקי עמוס 7054 3461  
630 P5# 48.52 קרן שמואל - קרן ברוריה 18864 18865  
631 K3E 48.49 רוזנברג ריקי - גלסברג נדל לזלי 6002 21772  
632 l12N 48.48 גרובר טובה - אלקלעי איזידור 11135 1244  
633 B15N 48.475 זהבי עמליה - אלון חוה 11067 4627  
634 l10E 48.472 טוינה עשירה - לביא מרים 18536 18365  
635 c8E 48.45 שפיר תמר - חזן יעקב 14426 5827  
636 Q7E 48.433 צ'סנר צבי - צוקרט אברהם 4466 13123  
637 V2N 48.431 חלפון רפאל - טל ישראל 2880 4520  
638 H2E 48.39 גדיש שי - לוין ויליאם 18328 17542  
639 N8# 48.334 כהן גולן - סטנלי רוז 15779 8385  
640 O11E 48.332 פביאן אבירם - ראופמן דרור 14622 12197  
641 H1N 48.31 שרעבי יורם - וייס פאולה 18198 16244  
642 n15E 48.29 צוריאל בצלאל - מאסין גרגורי 10151 10162  
643 H8E 48.23 חלוטה יעקב - הירדני מיכאל 7499 12159  
644 N9# 48.21 ירדן דן - ירדן קרי 15110 15119  
645 l1E 48.19 רבסקי גילה - בלסר אהוד 20927 20933  
646 J6N 48.17 צידון רבקה - וולך רחל 19373 15042  
647 K11N 48.110 זגר אני - פורת בלה 19078 14851  
648 N6# 48.107 אפלבאום ערן - קוגן בלה 23127 23204  
649 b2N 48.08 בן ארי דן - שטיינמן יצחק 8356 5878  
650 Z3N 48.033 זילברפלד שמואל - זילברפלד אברהם 19753 20681  
651 K4N 48.029 גל שמוליק - זילברשטיין ישראל 21067 5793  
652 X9N 47.95 גולן מלכה - ברושי משה 18614 17480  
653 S13N 47.94 ליזרוביץ דן - שמחון יוסי 2835 10758  
654 A5E 47.924 סלברמן רודיקה - דורון אילנה 16535 15191  
655 k2N 47.919 צנעני אילנה - בורנשטיין לימור 17408 21456  
656 i4E 47.903 מזרח עפרה - מזרח איתמר 10814 10813  
657 S10E 47.898 שקד יצחק - מנדלסון ברכה 5414 4116  
658 M7# 47.880 נקר שלום - מס נילי 16638 15096  
659 B12N 47.875 קליינפלד אילנה - חריר אילנה 12992 14840  
660 J2E 47.87 שנקר אריה - בזיאן לאה 1242 809  
661 B9E 47.83 עין הבר ליאת - הריס ניר 17272 18459  
662 q8N 47.82 מזרחי יצחק - יצחקי דבורה 3579 4464  
663 f7E 47.804 יגודה טומס - יגודה אמיר 12107 60-00007  
664 K13N 47.802 ארליך שרה - כץ דוד 15329 12932  
665 a9E 47.80 לוטרמן משה - גרימברג יעקב 16057 16374  
666 L12E 47.789 בר תקוה דן - שטיין נחום 17252 17177  
667 n8N 47.787 ינון חגי - עצמון נורית 19139 19138  
668 a2E 47.79 רוזנצויג ויקי - רחמים אסתר 18421 18422  
669 W3E 47.70 אשכנזי יצחק - מיטלמן אפרים 14550 19912  
670 c11N 47.694 מילשטיין טוביה - קורן אשר 20911 21502  
671 O8N 47.688 לוי רפי - לוי לילי 16198 16197  
672 a5E 47.671 בואנו יעקב - אטס יצחק 200 10111  
673 d8E 47.669 וילנר אמנון - פורת משה 14184 18356  
674 l12E 47.66 שמר טובה - עובדיה אסתר 20843 18496  
675 M16# 47.643 אשדת תלמה - צברי רות 16135 20489  
676 c3N 47.641 פרטר יוסף - זאבי חיים 1933 7791  
677 S8N 47.61 מזרחי יהודית - טודרס דב 2524 19889  
678 P12# 47.51 שרו יונתן - מאיר איטח 21784 36-00017  
679 K7E 47.488 רוזנטל אבי - רוזנטל ניר 17556 17557  
680 C9E 47.486 רסקין נטלי - רסקין מרק 20846 23551  
681 I5E 47.48 חיים רון - וגנר גדעון 17223 8284  
682 H2N 47.44 כהן שבתאי - זהבי מאיר 14630 42-00013  
683 R4N 47.434 קמחי מרים - בן ציון אביבה 20426 21281  
684 D3E 47.428 ויסמן חנה - ויסמן אלי 22763 22762  
685 g6N 47.36 ספיבק מיכאל - פארן שי 18091 12848  
686 d12E 47.34 שרה יעקובוביץ - עופרה 0026 0027  
687 Q2N 47.33 נגיד מיכל - פז מרים 6593 9920  
688 k9E 47.31 מודיורוש מרים - גיא ישראל 14725 17407  
689 W8N 47.30 ברקב צביה - פרטי שרל 14086 14085  
690 m4E 47.27 אבני יוסי - בז'ה עידו 10341 20531  
691 O15N 47.24 שמעוני רם - עוגב גבריאל 14948 19690  
692 E6E 47.22 קרשין יהודה - סיבוני חיים 3410 17192  
693 J4E 47.212 בן-נון נגה - בן נון יוסי 12636 12637  
694 g1E 47.207 פורת אריה - רז תרצה 18173 23566  
695 U15# 47.15 לנגר נינה - חבקין רחל 3255 2152  
696 L7N 47.13 רמז יוסף - וולף טלי 14974 19339  
697 B13E 47.08 כוחן שאול - שפיר ערן 4660 8401  
698 b2E 47.07 בן יוסף אברהם - בן ישי יוסף 8337 8316  
699 n12E 47.06 דורי ישראל - דורי צביה 4506 4507  
700 l7E 47.010 בשן ז'קלין - אברמוביץ טובה 12825 1670  
701 F1E 47.008 פרוסט דליה - ירקוני אברהם 22666 8039  
702 q4N 47.005 שיף סמדי - גולדורגר חנה 18438 12098  
703 X5N 47.004 ברון דב - רוזנברג דב 16836 17476  
704 D4N 46.95 בלום זהבה - נחמני משה 21704 21710  
705 a3N 46.915 קופר ענבר - קופר מרטין 18904 18905  
706 m3N 46.913 איסרס יעל - איסרס דב 12895 12246  
707 W14N 46.9132 סבריגו ניסים - קריסטל זאב 1806 8110  
708 W9N 46.9129 גזית צבי - גור עמנואל 2980 10057  
709 F5E 46.83 פויכטונגר חוה - גיל גדעון 7817 12968  
710 f15N 46.82 דובשני צבי - סגל מירון 11745 4319  
711 g5N 46.76 פילפסבורן דניאלה - תמיר עלית 18093 18101  
712 C10N 46.74 פלד נתן - ליפמן עדה 457 7308  
713 g4E 46.71 ירליפ פנינה - בורטניק אלון 18085 18076  
714 O9E 46.70 סינמליה סיקו - אלון משה 2907 16771  
715 U9# 46.69 קפנר פנינה - קפנר משה 22986 22985  
716 g7N 46.66 שוייצר רוזי - קריספין סוזן 18097 18096  
717 k10E 46.623 טרביטש מרים - שקד ציפי 14832 14803  
718 G9E 46.618 שפירא דני - שפירא ורדה 18763 18764  
719 q1N 46.58 זבולון נינט - מילוא עתידה 11740 10756  
720 X4E 46.54 קראוס יהודה - בראון גד 2206 6243  
721 d10N 46.51 אולבר אלזה - אריאלי משה 17834 17839  
722 h5N 46.48 מושקוביץ יורם - דסקלוב דבש 1827 10985  
723 V12E 46.47 פלישמן דני - שטכל משה 4785 4786  
724 i16E 46.359 גורן ריצ'רד - רונן מיכאל 18628 18026  
725 O15E 46.358 קפלן משה - קפלן חיה 3215 3216  
726 q6E 46.31 לב ארי טינה - מנחם אבינועם 10969 8888  
727 T10N 46.293 בר גלעד - אוסאמה דניאל 21286 23682  
728 f9N 46.290 רוזנצוייג אסתר - גורטלר לאה 1148 16557  
729 m13E 46.27 שולמן אברהם - דנשרד מרדכי 15178 20070  
730 b9E 46.25 רואי ליליאנה - אלעד רונית 18920 18921  
731 I3E 46.23 צראף יהודה - יריב רות 16745 11866  
732 E12N 46.18 לוי שרה - לוי אילן 19957 20509  
733 A9N 46.13 גרייף יגאל - הורניק אירוינג 17513 21506  
734 m12E 46.082 נקר לינה - לב לייה 13999 20098  
735 T10E 46.081 אורטל אילן - קליין דוד 2195 10302  
736 b3E 46.07 גרינמן דוד - קירמאיר עדנה 15019 18547  
737 j1E 46.02 ציון גל - שוהם הדר 21163 23388  
738 c7E 46.01 ויינגרטן דליה - שפרינגר נילי 17734 17954  
739 H4N 45.98 בן עמרם כלילה - אנידי יעקב 7733 7467  
740 h4N 45.9719 שזר עדה - סבירסקי רפי 3825 21732  
741 k5N 45.9717 שפרן אגי - לויתן אירנה 17035 18470  
742 K13E 45.97 בארי דפנה - וייס משה 20836 21397  
743 k1E 45.94 דרורי אילנה - דרור נתנאל 6613 10895  
744 k7E 45.862 גינזבורסקי רינה - קלמר פסיה 12542 14807  
745 c2E 45.858 אלישע יוליה - אילן טילי 13516 13519  
746 A9E 45.83 רינת יגאל - רינת דיאנה 12368 12367  
747 C8E 45.79 שדה ציון - מנשה רחל 6611 14222  
748 V11E 45.77 סקופ אברהם - גינוסר שעיה 8673 12121  
749 p1E 45.759 קוטב שושנה - תלם מלכה 17489 17516  
750 p3N 45.758 סלעי נורית - תמיר תלמה 19511 18740  
751 X8N 45.714 עזאני אברהם - שפירא מרק 5670 1744  
752 Q9E 45.707 גרשון עדנה - רוזנפלד סטלה 12480 16660  
753 l4E 45.70 לוי-קרסו אריה - וולקוביץ יעקב 17986 1619  
754 I6N 45.682 שחר מגי - סגל חנה 21065 16261  
755 X7N 45.681 וולנר מלמד אסתר - אלמן אווה 18053 3358  
756 R2N 45.65 שם טוב יוסף - סיון 1563 8-00001  
757 n6N 45.64 מלצר זלמה - רומה יעל 10160 21275  
758 d6N 45.595 מור אלי - אגמון יצחק 20490 20271  
759 G4E 45.588 בן-יוסף אברהם - ברסלר שלמה 6847 5764  
760 E11E 45.51 רום מאירה - רום שמעון 15802 15803  
761 d13N 45.50 יונג ישראל - מילצן רוני 2283 5018  
762 m12N 45.43 אשל יפה - נקר בני 15645 16097  
763 Z11E 45.404 אנטלר אהרון - הנדל אביהו 19710 38-00001  
764 f2E 45.395 שטרסמן ריטה - לידור אבנר 3577 2633  
765 a4E 45.369 שטרן נעמי - רהט יעקב 17596 17597  
766 n11N 45.368 מנדלסון אילנה - מנדלסון מרדכי 10429 11743  
767 A1E 45.34 לובינסקי אורנה - מורג שי 19471 23593  
768 k12N 45.31 כהן יוסף - כהן איציק 19685 11805  
769 m8E 45.29 ענבר יעל - חליו אליהו 20415 16599  
770 H5N 45.28 בר-יוסף מאיה - שטיין איטה 14922 15491  
771 N10# 45.23 מרקוביץ חנוך - בנדהיים אורי 3704 2102  
772 f4E 45.20 אורון דליה - בק נחמה 18005 18010  
773 S2N 45.16 סמורזיק אביטל - משיח רבקה 16725 17806  
774 j5E 45.14 ארז נחום - ויאלגוס פרלה 22567 23306  
775 K2E 45.10 ברק שמעון - פורת מאיר 22033 21010  
776 g8E 45.06 שלום לאה - ידגר רפי 18605 23565  
777 K9N 45.04 שרון מוניקה - קרמרמן רותי 19074 20362  
778 f10E 44.97 הלפרן בלהה - פאראס אלי 13944 60-00006  
779 b7E 44.95 גילד הנרי - קרים מלקולם 15359 12864  
780 I2N 44.875 גרין שלמה(סולי) - קרני אפרים 4210 13335  
781 I2E 44.874 פרידמן אהרון - גולן שמעון 11049 4457  
782 Y2N 44.87 ריבניק בלה - קפלן טלי 5153 14642  
783 A13N 44.85 שגיב סטלה - שגיב יהודה 9665 8266  
784 Z9E 44.840 טורטל אשר - ברנע גיורא 20642 21424  
785 H11E 44.836 קידר-ויסמן עפרה - ורדה בר 18272 42-00014  
786 o1E 44.80 מורחי שולמית - בן שמואל אשר 13164 5160  
787 K14N 44.783 קרוגר לידיה - אבני אבי 19658 20834  
788 V7E 44.782 קשת מרים - שניר אלנתן 5026 32-00009  
789 m1E 44.73 פרל גלינה - קלס מרימי 17022 18528  
790 d7N 44.69 דור רולנדה ד"ר - קופר מייק ד"ר 16811 17924  
791 O3N 44.68 בונשטיין עפרה - שחר חסידה 7046 7059  
792 F1N 44.620 נאור יהודה - לויט בלה 19609 1490  
793 e14# 44.616 זייד דינה - צרפתי חנה 4076 11123  
794 L11E 44.59 אדמון יהודית - שניטמן נגה 18313 18314  
795 F3E 44.57 קונר מאיר - צפריר צביה 20337 15224  
796 m4N 44.56 זורקובסקי לורטה - בירמן אסתר 1624 1396  
797 i16N 44.547 וולך הליין - למפרט אברהם 5440 15247  
798 O1N 44.546 עצטה מזל - יעקבי זהר 17580 17539  
799 c9E 44.509 גואז דוד - דנון דוד 16748 15839  
800 a8N 44.505 שני יעקב - אבירם חנה 20226 15028  
801 T3E 44.49 וינקלר איתי - וינקלר אבי 12964 8199  
802 V4E 44.48 פובולוצקי נחום - בנארצי תמר 17257 1009  
803 p8N 44.45 שגיא סטן - שושני דן 22640 22639  
804 o2N 44.43 בן-גל יצהר - גולדברג חנה 14762 9814  
805 O17E 44.39 זילס שמעון - שובע בלהה 1715 1891  
806 f2N 44.37 שניצר אריה - יפה אורי 7722 12106  
807 f4N 44.36 לבנת טובה - צווייג יחזקאל 9115 13700  
808 h9N 44.35 סגלוביץ דוד - סגלוביץ עידן 3467 21588  
809 X6E 44.34 מרתין ג'רלד - שדה ורדה 22594 3818  
810 n9N 44.32 נחמיאס סימה - נחמיאס יצחק 17001 1945  
811 j1N 44.295 אלון יהודה - טל אריה 4176 19462  
812 F2E 44.292 רובינוב אילנה - לסטר מאיר 17947 17524  
813 c9N 44.29 מלק נעמי - שפיר ברוך 14101 18984  
814 l5E 44.27 עוזר ויקטור - גלבוע נחמה 20533 20925  
815 Q6N 44.26 כהנא ישראל - בן יהודה רן 3510 15472  
816 O12E 44.25 צורי מירי - סלושני צילה 15384 9095  
817 l3E 44.23 נחמן יהודית - גז חנה 15649 20071  
818 K12N 44.18 ברקן הלנה - ברקן יואל 20063 16613  
819 B10E 44.152 מטוס רבקה - מטוס אהוד 3429 3430  
820 J8N 44.149 לוי רוני - אלרן ישראל 12052 19052  
821 K2N 44.09 כפיר שושנה - גילת יצחק 15723 13330  
822 T6N 44.07 שמש אילנה - פריטש צפורה 3445 6069  
823 M3# 44.05 שי שמואל - זיגמן ברכה 19507 20493  
824 o6N 43.99 אלקלעי משה - חליפי לידיה 21482 10704  
825 E9N 43.92 ירדני יעל - דביר רבקה 15266 17559  
826 D9N 43.91 חלמיש זיוה - שלומאי תמנה 20601 14306  
827 G10E 43.89 ריטן ריקה - ריטן דן 17801 17802  
828 j9N 43.8533 אמיר דורית - סגל שרה 16260 17420  
829 Y3N 43.8532 קסירר ויויאן - שרביט טליה 22007 17699  
830 F6E 43.84 משיח משה - רומנו משה 20181 20548  
831 J7E 43.79 אלעד אלי - בוחניק אשר 5572 12605  
832 C11E 43.76 מצליח יהושוע - פרלמוטר דניאל 21719 6418  
833 E2N 43.74 הירש הני - ורדי פיטר 2037 2242  
834 b10N 43.71 חורי מנשה - זלצר סלבה 18550 19831  
835 I1N 43.67 סלע עידית - גלבוע דנה 19069 19068  
836 m10E 43.63 עזרי אתי - פאר מלכה 20112 23251  
837 Y7E 43.61 לה-פרנס עפרה - ניב תורית 18851 18116  
838 O11N 43.57 צימרמן אריקה - אבי ציוני 1112 55-00004  
839 N5# 43.53 תימן שלמה - דגן עוזי 15115 15475  
840 F8N 43.50 ברדה מרסלין - בר און גדי 21223 23359  
841 K1E 43.49 ארז ניצה - בן אריה בתיה 19084 11812  
842 a5N 43.46 הרשקוביץ שמעון - גולדנברג דוד 20228 21408  
843 A8E 43.454 דוד אלנה - שפירא עטי 20192 23102  
844 E11N 43.453 וכסלר דינה - רקם בתיה 15882 15883  
845 H8N 43.45 לוי משה - קשת דוד 15038 16997  
846 i4N 43.41 בטצייג רחל - רטר קלרה 2669 13908  
847 K16N 43.374 טולדנו חנה - טל ריבה 12833 8791  
848 f1N 43.373 מדנס עדנה - גרסטן רינה 21309 21734  
849 X6N 43.35 שפירא פאינה - שפיר רוחמה 19268 19419  
850 C7N 43.31 ממן דוד - גבעון אברהם 4707 14849  
851 V11N 43.30 פיסטינר ציפורה - לב חיה 12898 3770  
852 W15E 43.29 דולב גאולה - תואר רחל 10058 22766  
853 Z7E 43.259 קשאני רות - שברצמן אילנה 21032 20084  
854 C5N 43.258 בודניק רבקה - בודניק יוסי 14977 14978  
855 b10E 43.22 - לוי שולמית 20848 19451  
856 c14E 43.16 ויזנגרין חוה - עופר יעל 17375 9100  
857 o2E 43.03 פליישמן הלן - בועז שריג 10215 33-00006  
857 G8E 43.03 גכטמן ג'קלין - ינובסקי טובה 21468 19630  
859 H3E 42.98 ספיר מרים - אופנהיים מרים 16245 5981  
860 f8N 42.92 צויק אילנה - דדבקש רות 10251 10731  
861 g3E 42.91 בר ג'נין - דואק שוש 18075 18604  
862 W9E 42.859 טלמור אבי - גרי אפרים 19911 15369  
863 F8E 42.857 חרמש רפאל - גדי בראון 23365 39934  
864 B14E 42.83 מוסקוביץ דורינה - שאולה הריס 16399 31-00009  
865 p6N 42.78 כספי יהושע - אבידור שולמית 19517 19058  
866 n12N 42.754 שיראזי שושנה - עסיס ריטה 5801 6522  
867 D1N 42.746 יעקובוביץ דורה - דקטר בלהה 924 17488  
868 d12N 42.73 גושן יוסי - דורית 17832 0025  
869 B14N 42.714 רובין צ'יקו - גרנות חני 20363 20289  
870 G3E 42.707 פז אפרים - נטרמן צביה (יעל) 7966 14905  
871 M11# 42.70 להט מוטי - מיקנברג אירנה 20373 17719  
872 e3# 42.68 טרודה קולמ - פרץ יוסי 51-00003 12492  
873 Y4E 42.65 אשר יעל - אשר נחמיה 19892 19893  
874 k13E 42.630 מחלב צ'רלי - קינן יוסי 21870 21858  
875 S10N 42.629 כהן יעקב - סולוביציק מירב 8399 5226  
876 l14E 42.58 גלבוע זוהרה - גור רנה 18533 15648  
877 G7E 42.52 סקלקה אביבה - סקלקה מוטי 8793 8794  
878 T2E 42.51 זיו ישראל - גולדשטיין אפרים 14146 1719  
879 N15# 42.485 בן שלום צבי - גורן בן-שלום עמית 6394 6395  
880 D6N 42.484 אורן מאיר - סמלסון זאב 4676 16117  
881 V3E 42.45 באר מרכוס - רייכמן יוסי 14609 746  
882 W11E 42.43 לוי מיכה - גלמן נועם 6716 1896  
883 p2N 42.41 אורן שולמית - שפירא סוזי 18645 21866  
884 c12E 42.39 קליין איריס - כהן גבי 1186 9098  
885 Z7N 42.37 אביצור מנשה - להב חנה 19735 19726  
886 f14N 42.36 גלגור אורי - רובין דורית 20367 22386  
887 l13E 42.33 אזולאי יחזקאל - עופר ליבני 20709 62002  
888 X7E 42.314 בליקוף אידה - צבעוני פנחס 23042 5435  
889 f6N 42.308 סטניצקי דורית - גליק נאוה 11582 1647  
890 P2# 42.29 שרו שירה - צפניה רינה 21785 18941  
891 B7E 42.25 שטראוס-תבורי מיכל - שלמה שגיב 17594 31-00010  
892 Q2E 42.24 קידר שושנה - טרמין שרה 3976 9411  
893 R7N 42.18 יאיר יוסף - אופנר הרצל 6432 18581  
894 b9N 42.15 לוי אני - עזר אברהם 18226 18227  
895 c5N 42.10 ראובני יהודית - פרץ אורי 14198 20912  
896 H3N 42.05 הופמן בי - כץ שושנה 15456 15890  
897 Z12N 42.04 ברכה ישראל - צימרמן מרקוס 20001 19737  
898 N4# 42.03 קינן חוה - דוד דבי 13592 18018  
899 K11E 41.95 שלח אליהו - רבינוביץ קרלוס 19174 18397  
900 q9E 41.93 קלדרון אהרון - נוחיאן עזיז 6295 5116  
901 d5E 41.88 בלסיאנו אלי - טשבייני יעקב 19067 10020  
902 Y6N 41.77 גל ענת - אילסר בני 19854 19852  
903 h6N 41.71 וקס יצחק - לביא אמנון 3680 3821  
904 C11N 41.68 לוינשטיין מרים - מרקמן ודים 6420 14615  
905 o12N 41.67 גוטמן שושנה - קוכמן יוסף 3884 15739  
906 H11N 41.66 זיידנר חנה - לב ברוך 16246 7470  
907 I1E 41.63 ברוטין דב - רוזנברג ראובן 13340 4796  
908 l6E 41.61 שפירא ניצה - אלפר אלינור 23255 19114  
909 V15N 41.44 בירן מיכאל - מרקוס שרגא 20707 9414  
910 K4E 41.42 רוזובסקי בריאן - טוני 14307 1-00001  
911 R1N 41.37 פרידמן יורם - קרבצ'וק ברנרד 7965 14524  
912 E4E 41.3470 שילה ראובן - רוזנפלד דוד 17368 14575  
913 X5E 41.3465 דונצ'ס דוד - בן נאים דוד 21296 15440  
914 G1E 41.32 - /15-101 /15-002  
915 Y9N 41.304 קולומבו שרה - שולץ דורית 6476 3921  
916 I13E 41.303 בלייברג מרים - בלייברג אורי 11375 11376  
917 h1N 41.23 זלצמן דליה - קפלן דיאנה 20921 10651  
918 O4E 41.18 איזנשטיין בלה - הירש טוני 18169 18170  
919 p4N 41.14 זוהר לילי - גומא מרים 18966 20303  
920 Y7N 41.07 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 18283 18320  
921 T8N 41.03 שמו חיים - ברנדשטין בתיה 1828 14192  
922 D1E 40.98 ויינברג ז'נט - טור יגאל 13913 968  
923 V9E 40.92 רוזנברג שרה - וקנין מיכה 4795 5871  
924 Q6E 40.89 אבא אברהם - וייס גרשון 3653 13812  
925 O10E 40.88 ברזסקי דליה - ברזסקי אריה 23577 17540  
926 b11N 40.86 עציון בועז - ליקין עמיהוד 16168 5695  
927 U12# 40.83 ארדיטי רון - אלוני יעקב 22980 22978  
928 q9N 40.741 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 1213 19062  
929 e5# 40.736 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף 23375 23377  
930 N2# 40.704 תמיר סיגל - גוטליב רונן 19421 11703  
931 B12E 40.697 דשא אברהם - גוטפריד שי 829 17756  
932 l2E 40.62 לבוצ'ניק מרטה-רוזה - לוי-קרסו רבקה 17095 17987  
933 V14E 40.52 פרוילך אלפרד - קרן מיכאל 18828 32-00008  
934 A10E 40.40 פרייזר שולמית - קצמן חנה 23590 16578  
935 n1N 40.38 צ'פרוט בטי - שפלר עפרה 15737 13187  
936 C2N 40.3313 כהן אסתר - ליברמן רודיקה 19184 16448  
937 Q11N 40.3307 קרמר זהבה - עלימה מאיר 11092 18108  
938 S11E 40.28 חיימוביץ ולריו - באבד יצחק 19234 11010  
939 B4E 40.00 דקל יעל - דקל אברהם 18874 15521  
940 Y1N 39.93 שניידר בלה - דנן אלן ארי 21217 21726  
941 Y1E 39.91 סביר אורי - אבלזון אלכס 18432 23021  
942 i5N 39.77 זהבי יוסף - אביזמר פני 13806 5090  
943 W1N 39.69 שפרונג הנרי - רוטשילד חנן 1732 1751  
944 Z13N 39.46 שמשי אפרים - פולק רותי 20672 22488  
945 R10N 39.08 וייס אורי - יקים דוד 12091 3286  
946 e6# 38.98 נחום שולמית - גרין המאירי צפורה 15923 16477  
947 O4N 38.963 גלאי נעמי - מזרחי בתיה 17487 12954  
948 K3N 38.957 אורלי מינצ - אויגמן מיכאל 1-00002 6842  
949 l8E 38.93 ענבר נעמי - מינצר רחל 16759 17270  
950 d5N 38.71 דיקפואה פייר - אלנברג רינה 9797 7976  
951 m2E 38.70 בנטמן שוש - אהרוני חנה 21476 22469  
952 j2E 38.543 מינסקי אסתר - מינסקי מנחם 16288 16289  
953 c5E 38.537 ברדישבסקי שושנה - זיסו אסתי 13520 17955  
954 k10N 38.51 רוזנברג פרץ - רוזנברג שולמית(אושי) 6965 6968  
955 a2N 38.48 בראף הרמן - בראף אינס 7877 7876  
956 J1E 38.36 סיני נעמי - זבירין אילנה 15742 15743  
957 f7N 38.33 סגיב מירה - עפרון פרנסין 9011 14774  
958 m6E 38.19 גילאי גילה - רייכנברג שמואל 19165 11036  
959 U3# 38.070 שור אמנון - פלג ורד 2153 23096  
960 L14N 38.066 קולקר ורד - רוזנפלד נחמה 19776 19101  
961 i8N 37.87 פייטלוביץ דני - גושן רגינה 3497 6830  
962 M12# 37.834 דטרה ציפי - ליכטנפלד צביה 21545 22375  
963 k14E 37.826 שחר אתי - חמו שמעון 19202 23128  
964 q6N 37.81 מרמלשטיין חיה - אזולאי דוד 2399 12555  
965 U13# 37.74 דוד רפאל - סלומון ציפי 12909 21548  
966 k1N 37.62 אזאצי נורית - עופר ענת 19939 21453  
967 F6N 37.59 גולדפלם מיכאל - באשה כרים 20328 14214  
968 c10E 37.26 גרוס לאה - פולק אלישבע 7794 14428  
969 L6N 37.18 נתן מיכה - פסטרנק פנחס 12111 19333  
970 Q11E 37.14 רוזן דב - רוזן חיה 15870 16308  
971 k5E 37.13 בסין מארק - בסין אידה 23403 23404  
972 X3E 36.95 מאי שושנה - בלוזר קובי 5447 18617  
973 R4E 36.88 גת אוטיליה - גת ירון 22476 15448  
974 q10N 36.82 רביוב נאוה - הרשקו דינה 16857 15136  
975 W2E 36.70 אליוביץ עליזה - עדין סאלי 16173 18164  
976 Z2E 36.64 שטוייסל נתן - סבח מלכה 19741 14759  
977 g3N 36.63 בר פרדי - אבני מיכאל 17434 18074  
978 q3N 36.48 בן דוד נאוה - גורטנשטיין פני 15913 14438  
979 c1E 36.23 פרח לבנה - קיש נורית 15351 15352  
980 h2N 36.08 ברלר עמי - ארזי זלמן 12172 1711  
981 L2N 36.02 זלוף אמי - גואריס כרמית 17742 17792  
982 c15N 36.01 שרמן מרטה - יונקר מיכל 17957 13512  
983 G3N 35.84 גלור חיותה - עוגן תמרה 18188 10102  
984 T9E 34.93 משכית יאיר - לביא אריה 14193 18278  
985 Z10E 34.81 קהילה דורית - לביא מירה 38-00002 38-00003  
986 C12N 34.78 דניאל שלום - שבתאי אלי 20594 23552  
987 j7N 34.54 מאיר אברהם - מאיר דבורה 17981 17982  
988 B1E 34.15 רוזנברג צביה - גוראל נירה 18378 18551  
989 E5N 34.05 המנחם שושנה - אהרון גילה 20549 17778  
990 U4# 33.97 לוי דניאל - מושינסקי דורון 22990 22994  
991 d11E 33.74 אלקלעי אורנה - דומברבה לוסיאן 22525 22524  
992 i11N 33.67 כוכבי אלי - לקנר מגדה 18027 780  
993 O7N 33.66 כהן זאבה - מגן רחל 19032 18701  
994 k6N 33.11 שרון מרים - לזר אלמה 19015 12351  
995 b3N 32.58 קרן אריק - ארליך משה 8352 8342  
996 A8N 31.70 קולדן יהודית - סצ'י קלר 19781 21508  
997 f3E 30.85 ג'קמן לילית - לנדאו גדי 11161 60-00008  
998 P3# 28.76 אברמזון איריס - מיוחס סימה 23477 23449  
999 M13# 28.10 פולק חנה - סקורקה שוש 22374 22373  
1000 P4# 27.29 דמי-אל מקסימה - רחל גרינבוים 23451 36-00018  
1001 d7E 25.31 נורית - דן 0003 0004  


מקדמי סקציות

תוכנית חישובים: אסף עמית 2013 ©
מספרמקום משחקמקדם רמה תיקון סקציהתיקון פרטני
  ממוצע ארצי 11.23
25 כפר סבא 16.07 3.00 1.030
6 באר שבע 14.89 3.00 1.030
1 אביבים 14.52 3.00 1.030
45 רמת גן 14.42 3.00 1.030
22 חיפה כרמל 13.92 2.69 1.027
15 ויצו פ"ת 13.85 2.62 1.026
10 גת ירושלים 13.50 2.27 1.023
39 קריות 13.00 1.77 1.018
47 תל אביב 13.00 1.77 1.018
44 רמה"ש 12.93 1.70 1.017
38 קיבוצים דרום 12.89 1.66 1.017
7 בית בלגיה 12.58 1.35 1.014
26 כפר תבור 12.20 0.97 1.010
20 חולון 12.09 0.86 1.009
9 גבעתיים 12.08 0.85 1.009
36 סביון + ק. אונו 11.94 0.71 1.007
32 נהריה 11.68 0.44 1.004
11 הדר כ"ס 11.52 0.29 1.003
21 חולון 11.43 0.20 1.002
5 אשדוד 11.42 0.18 1.002
18 זכרון יעקב 11.35 0.12 1.001
27 כרמיאל 11.11 0.00 0.999
3 אבן יהודה 11.07 0.00 0.998
23 טבעון 11.05 0.00 0.998
34 נס ציונה 11.00 0.00 0.998
41 רחובות 10.93 0.00 0.997
28 מ. הברידג' י"ם 10.73 0.00 0.995
12 הרץ 10.67 0.00 0.994
30 מת"ב הרצליה 10.12 0.00 0.989
31 מועצת יואב 9.90 0.00 0.987
17 מודיעין 9.87 0.00 0.986
42 מ. ספורט ראשל"צ 9.71 0.00 0.985
35 נתניה 9.38 0.00 0.982
43 מ. ספורט ראשל"צ 9.20 0.00 0.980
16 וקס רחובות 9.00 0.00 0.978
13 השרון 8.90 0.00 0.977
40 ראש העין 8.56 0.00 0.973
46 רקפת טבעון 8.38 0.00 0.971
29 מושבות שמריהו 7.15 0.00 0.970
24 כפר מרדכי 6.40 0.00 0.970
8 ברידג' טיים 6.33 0.00 0.970
37 ערד 6.27 0.00 0.970
19 חדרה קדימה 3.00 0.00 0.970