התאגדות ישראלית לברידג' - סניף מרכז ההתאגדות

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

מושב:1 מתוך 1 תאריך: 08/09/13

סקציה 1 - אביבים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
6 1 A3E 70.52 לובינסקי יובל - בן נון אביבה 715 19027 20 11
9 2 A3N 70.17 לנגי אסף - לב דורית 12940 13579 16 9
55 3 A7E 63.102 בלאט אמירה - כהן דני 14059 3867 13 4
56 4 A2E 63.099 עירון אהובה - טיקוצינסקי מלכה 8830 8643 10 4
68 5 A7N 62.36 אסרף ערן - שפירו לאה 14179 18524 8 4
76 6 A5N 62.13 ערמי רות - דהפריס גבי 4512 14048 6 4
123 7 A14E 59.79 סברבסקי מיקי - לנדה בני 37-00003 37-00004 5 3
146 8 A6E 58.92 לוי שלה - גולדמן מרצל 281 4102 4 3
164 9 A12E 58.38 עמיאל אלי - אנטין דוד 5073 3524 3 3
168 10 A14N 58.29 גולדברג כרמן - גרודצקי שולה 2627 1395 3 3
173 11 A4N 58.16 מיימון סאייג - רסין רות 17025 9040 2 3
209 12 A11N 57.00 הרטמן אולגה - אופיר גלעד 8054 12403 2 2
223 13 A6N 56.47 המר אילנה - פלץ ברברה 13180 4463 1 2
255 14 A12N 55.73 חיות אבי - גלזיבסקי ביאנקה 5366 2858 1 2
277 15 A10N 55.20 לוסטיג אהוד - קרביאן מרדכי 9316 9315 1 2
324 16 A4E 54.22 דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי 11054 10316 1 2
417 17 A2N 52.42 דוד ז'אן - הלפרט יפה 12311 16179 1 1
444 18 A11E 51.94 אבידור יהודה - שליט בועז 6886 5341 1 1
600 19 A1N 49.15 שוחט תמר - קראוס מיקי 1354 2832    
654 20 A5E 47.92 סלברמן רודיקה - דורון אילנה 16535 15191    
733 21 A9N 46.13 גרייף יגאל - הורניק אירוינג 17513 21506    
746 22 A9E 45.83 רינת יגאל - רינת דיאנה 12368 12367    
767 23 A1E 45.34 לובינסקי אורנה - מורג שי 19471 23593    
783 24 A13N 44.85 שגיב סטלה - שגיב יהודה 9665 8266    
843 25 A8E 43.45 דוד אלנה - שפירא עטי 20192 23102    
934 26 A10E 40.40 פרייזר שולמית - קצמן חנה 23590 16578    
996 27 A8N 31.70 קולדן יהודית - סצ'י קלר 19781 21508    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 3 - אבן יהודה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
1 1 B9N 75.77 ידלין ישראל - שדה איציק 468 10641 21 16
152 2 B4N 58.78 עופר הנרי - שחורי נילי 5664 5020 17 3
175 3 B2E 58.14 תקווה - חוה 31-00005 31-00006 14 3
195 4 B1N 57.38 יסטרוב יהודית - שוורץ זקלין 1591 4758 11 3
221 5 B6N 56.62 אפשטיין פרל - רובינסון דוד 20361 1137 9 2
301 6 B15E 54.67 קאופמן ישראל - צביקל אריה 2169 10550 7 2
333 7 B6E 53.90 אורן ריטה - קוגן בן-ציון 14686 9070 6 2
340 8 B3N 53.82 אבידן מרים - בצר חיים 8252 15718 4 1
364 9 B2N 53.34 ובר זאב - שפירא אורה 18866 4844 4 1
506 10 B8E 50.77 ירושלמי אמנון - דולברג אבי 1557 143 3 1
514 11 B5E 50.53 אבידן לאה - בוקששטר שירה 13483 9338 2 1
518 12 B8N 50.46 מראלי טרי - מראלי אהרון 16479 16480 2 1
524 13 B11E 50.25 מימון מרים - שרייבר שרל 16471 1929 1 1
561 14 B3E 49.87 מלצר מרגלית - מלצר יעקב 9174 31-00007    
570 15 B10N 49.57 שטרימינגר טניה - נביאס גילה 8483 5494    
571 16 B13N 49.56 אביס - אפשטיין רוני 31-00008 11032    
591 17 B7N 49.28 אונגר חיים - אורטל ורוניק 8480 18845    
607 18 B5N 49.07 שלומי יאיר - הרץ רוג'ר ד"ר 1976 5886    
609 19 B11N 48.97 פרי רחל - פרי יצחק 8494 8495    
633 20 B15N 48.47 זהבי עמליה - אלון חוה 11067 4627    
659 21 B12N 47.88 קליינפלד אילנה - חריר אילנה 12992 14840    
661 22 B9E 47.83 עין הבר ליאת - הריס ניר 17272 18459    
697 23 B13E 47.08 כוחן שאול - שפיר ערן 4660 8401    
819 24 B10E 44.15 מטוס רבקה - מטוס אהוד 3429 3430    
864 25 B14E 42.83 מוסקוביץ דורינה - שאולה הריס 16399 31-00009    
869 26 B14N 42.71 רובין צ'יקו - גרנות חני 20363 20289    
891 27 B7E 42.25 שטראוס-תבורי מיכל - שלמה שגיב 17594 31-00010    
931 28 B12E 40.70 דשא אברהם - גוטפריד שי 829 17756    
939 29 B4E 40.00 דקל יעל - דקל אברהם 18874 15521    
988 30 B1E 34.15 רוזנברג צביה - גוראל נירה 18378 18551    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 5 - אשדוד

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
35 1 C1N 64.44 בנבנישתי משה - אטיאס מיכאל 15355 14564 18 5
59 2 C1E 62.97 סלע דפנה - בן סעיד ז'ק 13856 1506 14 4
156 3 C8N 58.59 הנדלר יצחק - שיאון אבי 4170 5283 11 3
158 4 C10E 58.52 פרוז דלילה - טולדנו רפאל 1496 1644 9 3
264 5 C5E 55.50 פלצי יעקב - תורג'מן ארי 16203 16204 7 2
311 6 C4N 54.47 בן ארדטה רחל - בן סעיד זוזיאן 15127 1514 6 2
342 7 C3E 53.75 הנדלר חיה - עזראן יעל 2013 3248 5 1
360 8 C6N 53.41 אסרף דניאל - שפינר שמואל 7907 14613 4 1
401 9 C2E 52.57 כרמי בלהה - סקפה רעיה 14855 4156 3 1
450 10 C6E 51.87 כהן חיים - מנשה יהושוע 4158 1652 2 1
452 11 C3N 51.84 יבגי יוסף - סייד סידני 16422 23760 2 1
481 12 C12E 51.29 פרוז משה - שפינר ירדן 1491 19694 2 1
521 13 C4E 50.39 בנימין ג'וזפין - עזריה דוד 16200 16202 1 1
572 14 C9N 49.54 פז צביה - אהרון ויויאן 21720 20344   1
581 15 C7E 49.41 זרביב שרלי - מצליח סוזן 16199 15894    
680 16 C9E 47.49 רסקין נטלי - רסקין מרק 20846 23551   1
712 17 C10N 46.74 פלד נתן - ליפמן עדה 457 7308    
747 18 C8E 45.79 שדה ציון - מנשה רחל 6611 14222    
832 19 C11E 43.76 מצליח יהושוע - פרלמוטר דניאל 21719 6418    
850 20 C7N 43.31 ממן דוד - גבעון אברהם 4707 14849    
854 21 C5N 43.26 בודניק רבקה - בודניק יוסי 14977 14978    
904 22 C11N 41.68 לוינשטיין מרים - מרקמן ודים 6420 14615    
936 23 C2N 40.33 כהן אסתר - ליברמן רודיקה 19184 16448    
986 24 C12N 34.78 דניאל שלום - שבתאי אלי 20594 23552    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 6 - באר שבע

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
4 1 D2E 73.73 עצמוני עוזי - חיים שבתאי 937 71-00002 14 13
32 2 D8E 64.75 אברגיל זהבה - לנדאו מרק 4996 4695 12 5
39 3 D7N 64.05 קיסרי נסים - טל ארז 12577 8641 9 5
63 4 D8N 62.60 טוביאס חיים - עמר אבי 922 3366 7 4
69 5 D7E 62.32 צייטין דוד - קופר משה 939 941 6 4
229 6 D4E 56.37 מזרחי אלי - כץ אברהם 15380 3353 5 2
242 7 D9E 56.10 טרגן אפרים - זיכרמן דוד 3354 970 4 2
260 8 D6E 55.60 טובי יעקב - ויכמן קרול 964 4992 3 2
286 9 D5N 55.09 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 14915 14235 2 2
309 10 D5E 54.49 גל עוז נמרוד - גליצנשטין מרדכי 4975 5712 2 2
337 11 D3N 53.85 סקס ז'ק - חרמון דוד 4986 6431 2 2
567 12 D2N 49.74 ניר דוד - רם דוד 20073 3363   1
684 13 D3E 47.43 ויסמן חנה - ויסמן אלי 22763 22762   1
704 14 D4N 46.95 בלום זהבה - נחמני משה 21704 21710   1
826 15 D9N 43.91 חלמיש זיוה - שלומאי תמנה 20601 14306    
867 16 D1N 42.75 יעקובוביץ דורה - דקטר בלהה 924 17488    
880 17 D6N 42.48 אורן מאיר - סמלסון זאב 4676 16117    
922 18 D1E 40.98 ויינברג ז'נט - טור יגאל 13913 968    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 7 - בית בלגיה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
12 1 E9E 68.54 טולדנו אורן - גרינברג שמואל 20506 2117 18 8
42 2 E8N 63.97 ברלינגר בן - זלצמן בנימין 9135 18997 14 5
103 3 E12E 60.27 ארגז ירון - ארגז יצחק 6462 15523 11 3
124 4 E7N 59.75 מנדלבאום יצחק - נאמן אמה 2054 10768 9 3
181 5 E7E 57.85 מישקין אריה - לוטן דפנה 14925 16397 7 3
246 6 E3E 55.99 אגטשטיין אביבה - קולניק יעקב 7745 17773 6 2
281 7 E10N 55.14 רז ניסן - רז מזל 15461 14589 5 2
303 8 E6N 54.64 שיפטן דרור - לוי יצחק 9169 17092 4 2
321 9 E4N 54.29 גולדמן שירי - בן אבו שרה 16368 16367 3 2
341 10 E10E 53.76 רז צילה - רוזנברג מדי 12307 4598 2 1
349 11 E3N 53.65 מויאל דודו - פררה משה 16238 15530 2 1
367 12 E1N 53.30 ויטמן גניה - ויטמן איזידור 12486 17573 2 1
397 13 E5E 52.64 ויינינגר ג'ולי - גולדנר שמואל 16160 11390 1 1
439 14 E8E 52.01 מרמר הדסה - צבי גיל 15494 21731 1 1
455 15 E2E 51.79 קמיניץ רחל - וש שמואל 15492 919 1 1
473 16 E1E 51.37 לוי תומר - לוי שלמה 15374 11006 1 1
692 17 E6E 47.22 קרשין יהודה - סיבוני חיים 3410 17192    
732 18 E12N 46.18 לוי שרה - לוי אילן 19957 20509   1
760 19 E11E 45.51 רום מאירה - רום שמעון 15802 15803    
825 20 E9N 43.92 ירדני יעל - דביר רבקה 15266 17559    
833 21 E2N 43.74 הירש הני - ורדי פיטר 2037 2242    
844 22 E11N 43.45 וכסלר דינה - רקם בתיה 15882 15883    
912 23 E4E 41.35 שילה ראובן - רוזנפלד דוד 17368 14575    
989 24 E5N 34.05 המנחם שושנה - אהרון גילה 20549 17778    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 8 - ברידג' טיים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
94 1 F5N 60.93 ליפין סוזי - רוס חנה 4923 3302 14 4
122 2 F9E 59.82 שליט יפה - שליט דורון 11168 11167 12 3
176 3 F7E 58.04 אברהם אהוד - אנין עידו 21467 15588 9 3
257 4 F4N 55.69 שלף מרים - כהן לביא מרים 19660 19627 7 2
282 5 F9N 55.13 שני חוה - עקיבא אביבה 21148 19628 6 2
509 6 F2N 50.66 וולפגור אתי - עוזי 20331 39905 5 1
519 7 F3N 50.42 אורן אפרת - גרסטנר גל 12991 17919 4 1
533 8 F4E 50.00 גולן רחל - בן טובים ארלט 20408 16036 3 1
533 8 F7N 50.00 ירקוני דליה - קדר עמוס 39932 23373 3 1
701 10 F1E 47.01 פרוסט דליה - ירקוני אברהם 22666 8039    
709 11 F5E 46.83 פויכטונגר חוה - גיל גדעון 7817 12968    
792 12 F1N 44.62 נאור יהודה - לויט בלה 19609 1490    
795 13 F3E 44.57 קונר מאיר - צפריר צביה 20337 15224    
812 14 F2E 44.29 רובינוב אילנה - לסטר מאיר 17947 17524    
830 15 F6E 43.84 משיח משה - רומנו משה 20181 20548    
840 16 F8N 43.50 ברדה מרסלין - בר און גדי 21223 23359    
863 17 F8E 42.86 חרמש רפאל - גדי בראון 23365 39934    
967 18 F6N 37.59 גולדפלם מיכאל - באשה כרים 20328 14214    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 9 - גבעתיים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
19 1 G1N 66.99 חכימי אהרן - חץ נתן 2429 10642 18 6
107 2 G10N 60.19 רונן בני - שזיפי חנה 10193 983 14 3
115 3 G9N 59.97 אליהו סיגל - כהן יוסי 17903 18280 11 3
138 4 G8N 59.33 אפלבוים שלום - לוי עובדיה 13443 4306 9 3
169 5 G7N 58.26 פורם פרידה - לויט יולי 4912 3566 7 3
233 6 G2E 56.26 שבש אווה - אונגר שולה 4089 11750 6 2
266 7 G11N 55.46 שי עמנואל - דר צבי 16045 16898 5 2
280 8 G12N 55.15 לבינסקי יעל - כהן איציק 18016 22412 4 2
295 9 G2N 54.73 שבתיאלי תקוה - טובביס אלכס 14411 15895 3 2
384 10 G5E 52.96 דגן זבולון - רוזנצויג נחמיה 12494 6101 2 1
399 11 G6E 52.57 הררי נתנאל - שריבמן ויקטור 19215 19895 2 1
406 12 G5N 52.54 וינריב עבריה - הולצברג שרה 17121 23608 2 2
465 13 G6N 51.59 מאור דני - מאור נורית 19601 19602 1 1
477 14 G11E 51.32 שליט יעל - שליט נחמן 15447 22475 1 2
497 15 G12E 51.01 פלאי רענן - פיוטרו קלוד 6272 4492 1 1
588 16 G4N 49.33 רונן מרים - שור תמר 10192 5154    
718 17 G9E 46.62 שפירא דני - שפירא ורדה 18763 18764    
759 18 G4E 45.59 בן-יוסף אברהם - ברסלר שלמה 6847 5764    
827 19 G10E 43.89 ריטן ריקה - ריטן דן 17801 17802    
857 20 G8E 43.03 גכטמן ג'קלין - ינובסקי טובה 21468 19630    
870 21 G3E 42.71 פז אפרים - נטרמן צביה (יעל) 7966 14905    
877 22 G7E 42.52 סקלקה אביבה - סקלקה מוטי 8793 8794    
914 23 G1E 41.32 - /15-101 /15-002    
983 24 G3N 35.84 גלור חיותה - עוגן תמרה 18188 10102    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 10 - גת ירושלים

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
5 1 H6N 70.91 חכמי מיכל - מזמור צפורה 3912 3923 18 12
7 2 H7E 70.30 מילגרטר נחום ד"ר - בר-און רוני 2052 3907 14 10
24 3 H9E 65.78 הס רנה - פרוש יעקב 2041 13099 11 6
73 4 H12E 62.18 טמס חיים - כהן יפה 2098 14640 9 4
84 5 H12N 61.63 שטרית אבי - מרמר רוני 7748 16315 7 4
85 6 H7N 61.44 יהל נילי - יפה תחיה 11658 2048 6 4
111 7 H10E 60.04 מיכאלי דורית - מיכאלי נפתלי 10766 10767 5 3
192 8 H6E 57.52 טל נתן - שניידר ישי 18156 17643 4 3
231 9 H5E 56.32 ברונשטיין יעל - רוטברט רינה 10121 14190 3 2
308 10 H10N 54.50 וקשלק אילנה - צנטלר נילי 6488 7475 2 2
428 11 H1E 52.15 גראפי עירית - כספי חגית 7486 4530 2 1
598 12 H4E 49.17 בן עמי ז'קי - יודסין שלומית 16885 15863    
618 13 H9N 48.83 לנגה יעקב - אמיר יוסי 3420 2333    
638 14 H2E 48.39 גדיש שי - לוין ויליאם 18328 17542    
641 15 H1N 48.31 שרעבי יורם - וייס פאולה 18198 16244    
643 16 H8E 48.23 חלוטה יעקב - הירדני מיכאל 7499 12159    
682 17 H2N 47.44 כהן שבתאי - זהבי מאיר 14630 42-00013    
739 18 H4N 45.98 בן עמרם כלילה - אנידי יעקב 7733 7467    
770 19 H5N 45.28 בר-יוסף מאיה - שטיין איטה 14922 15491    
785 20 H11E 44.84 קידר-ויסמן עפרה - ורדה בר 18272 42-00014    
845 21 H8N 43.45 לוי משה - קשת דוד 15038 16997    
859 22 H3E 42.98 ספיר מרים - אופנהיים מרים 16245 5981    
896 23 H3N 42.05 הופמן בי - כץ שושנה 15456 15890    
906 24 H11N 41.66 זיידנר חנה - לב ברוך 16246 7470    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 11 - הדר כ"ס

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
118 1 I9N 59.89 ויינר אסתר - ברוידה ישראל 13868 10395 19 3
150 2 I13N 58.80 דגן גדעון - גל מאיר 11130 15733 15 3
207 3 I12N 57.05 דשא גיל - אבירם ריקי 6832 6192 12 2
236 4 I6E 56.18 כהן מוירה - גסנר סידני פרופ' 18110 1583 9 2
272 5 I8N 55.29 צ'צ'יק סנדרה - מנושביץ רטי 9546 5021 8 2
299 6 I8E 54.68 גבע חיים - אשר עופר 810 15756 6 2
347 7 I4N 53.68 שניר רותי - אבירם יעקב 13922 6199 5 1
383 8 I7E 52.99 אבנית אסתי - אבנית אבי 14009 14008 4 1
409 9 I10N 52.52 חוטר יפה - גני יוסף 5687 13268 3 1
446 10 I3N 51.92 ליבוביץ דוד - שוורץ ברברה 18294 16744 2 1
463 11 I5N 51.62 מגן צילה - מגן רפאל 7653 7884 2 1
468 12 I4E 51.48 קלותניק ברל - בורקו יפה 20137 6746 1 1
510 13 I11N 50.65 חסון דוד - ורד רונית 5030 17425 1 1
511 14 I9E 50.58 לוי עמליה - פרץ שמואל 13470 16618 1 1
568 15 I12E 49.72 ברונשטיין שלום - אבירם עוזי 18556 7582    
587 16 I7N 49.34 בר-נתן אהרון - ניצן אדם 13760 3751    
615 17 I10E 48.88 ביגון מרים - דרורי יואב 17608 4792    
681 18 I5E 47.48 חיים רון - וגנר גדעון 17223 8284    
731 19 I3E 46.23 צראף יהודה - יריב רות 16745 11866    
754 20 I6N 45.68 שחר מגי - סגל חנה 21065 16261    
780 21 I2N 44.875 גרין שלמה(סולי) - קרני אפרים 4210 13335    
781 22 I2E 44.874 פרידמן אהרון - גולן שמעון 11049 4457    
835 23 I1N 43.67 סלע עידית - גלבוע דנה 19069 19068    
907 24 I1E 41.63 ברוטין דב - רוזנברג ראובן 13340 4796    
916 25 I13E 41.30 בלייברג מרים - בלייברג אורי 11375 11376    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 12 - הרץ

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
38 1 J4N 64.06 רובין יחזקאל - הרץ צפורה 20446 4138 13 5
251 2 J7N 55.82 קיס מרים - שטרנברג יוסף 4577 885 10 2
276 3 J2N 55.22 הילזנרד אנני - הולינגר אבי 5598 20847 8 2
348 4 J5N 53.68 טיבן אילנה - אורון רות 923 18699 6 1
431 5 J8E 52.12 דורון מתתיהו - גריצנדלר הנרי 4895 5626 5 1
489 6 J6E 51.11 אשכנזי רות - לחמן מיכה 14739 1283 4 1
528 7 J1N 50.16 רטנר פיליס - רטנר דוד 14530 14538 3 1
557 8 J3E 50.000 פורגס שרי - פורגס עמוס 20151 20152   1
620 9 J3N 48.80 פזי זהבה - קלט דיצה 17975 18241   1
646 10 J6N 48.17 צידון רבקה - וולך רחל 19373 15042    
660 11 J2E 47.87 שנקר אריה - בזיאן לאה 1242 809    
693 12 J4E 47.21 בן-נון נגה - בן נון יוסי 12636 12637    
820 13 J8N 44.15 לוי רוני - אלרן ישראל 12052 19052    
831 14 J7E 43.79 אלעד אלי - בוחניק אשר 5572 12605    
956 15 J1E 38.36 סיני נעמי - זבירין אילנה 15742 15743    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 13 - השרון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
98 1 K8E 60.49 קורן טל - קורן ליאת 17363 17423 22 4
155 2 K16E 58.75 ספינקה גילי - פרולינגר איל 18858 19940 17 3
162 3 K10E 58.41 זמיר צחי - זמיר שי 16210 19829 14 3
187 4 K8N 57.68 לביא יקיר - אבן אדיר 5050 9398 11 3
227 5 K10N 56.40 ענבר דוד - נויברגר גיל 18135 21066 9 2
290 6 K15E 54.93 אריאלי אמנון - אריאלי דנה 663 19192 7 2
338 7 K5E 53.83 טל משה - פרנקל גיורא 2176 13119 6 1
365 8 K15N 53.33 אלול סימה - רגב יורם 11811 15877 5 1
370 9 K5N 53.23 פיינגולד אברהם - מרחום רינה 7151 16606 4 1
410 10 K7N 52.51 וישניצקי מירי - פלדבוי גיל 11922 243 3 1
424 11 K9E 52.28 זמיר עמי - זמיר דיצה 19705 16208 2 1
464 12 K12E 51.60 כץ פז - כץ ליעד 23715 21757 2 1
467 13 K1N 51.51 עזרא אודט - בן חיון שלמה 17117 17504 1 1
530 14 K6N 50.13 פקר עתליה - סטון אירנה 17786 19295 1 1
533 15 K6E 50.00 חורי דני - גוטליב תמי 9049 23149 1 1
631 16 K3E 48.49 רוזנברג ריקי - גלסברג נדל לזלי 6002 21772    
647 17 K11N 48.11 זגר אני - פורת בלה 19078 14851   1
651 18 K4N 48.03 גל שמוליק - זילברשטיין ישראל 21067 5793    
664 19 K13N 47.80 ארליך שרה - כץ דוד 15329 12932    
679 20 K7E 47.49 רוזנטל אבי - רוזנטל ניר 17556 17557    
742 21 K13E 45.97 בארי דפנה - וייס משה 20836 21397    
775 22 K2E 45.10 ברק שמעון - פורת מאיר 22033 21010    
777 23 K9N 45.04 שרון מוניקה - קרמרמן רותי 19074 20362    
787 24 K14N 44.78 קרוגר לידיה - אבני אבי 19658 20834    
818 25 K12N 44.18 ברקן הלנה - ברקן יואל 20063 16613    
821 26 K2N 44.09 כפיר שושנה - גילת יצחק 15723 13330    
841 27 K1E 43.49 ארז ניצה - בן אריה בתיה 19084 11812    
847 28 K16N 43.37 טולדנו חנה - טל ריבה 12833 8791    
899 29 K11E 41.95 שלח אליהו - רבינוביץ קרלוס 19174 18397    
910 30 K4E 41.42 רוזובסקי בריאן - טוני 14307 1-00001    
948 31 K3N 38.96 אורלי מינצ - אויגמן מיכאל 1-00002 6842    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 15 - ויצו פ"ת

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
16 1 L4E 67.52 בן חיים עוזי - פרידלנדר אהוד 17243 4648 20 7
22 2 L13N 66.28 פומרנץ לוי - פרידלנדר טוביה 6887 142 16 6
91 3 L3E 61.18 אזנקוט פנינה - פישר לוטן 15217 14975 13 4
97 4 L10N 60.67 אופמן טובה - בנישטי שלמה 12110 18360 10 4
109 5 L9E 60.08 כהן אילן - נוה גל 17258 18889 8 3
132 6 L13E 59.55 ולהויז דוד - מור מוטי 3898 13337 6 3
180 7 L2E 57.86 ויידמן ולרי - סוקול מתי 14760 17214 5 3
193 8 L7E 57.50 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 12405 14443 4 3
194 9 L8E 57.43 יהודיוף איתן - אטיא שמואל 17738 18311 3 3
198 10 L5N 57.28 רובי אליאס - קול שמעון 3736 15786 3 3
201 11 L5E 57.20 שבת דניס - טוויג אהרון 10216 11720 2 2
211 12 L4N 56.95 רום מיכל - מזרחי יפה 3406 9032 2 2
240 13 L1E 56.12 אלקבץ אהרן - סלומון משה 19218 8689 1 2
293 14 L8N 54.78 קרני בלהה - גורשניק יונה 16043 16215 1 2
294 15 L3N 54.73 סבו ליאורה - רוטמן צביה 11585 10879 1 2
304 16 L12N 54.59 איבשיץ ישראל - איבשיץ בתיה 10553 10552 1 2
312 17 L9N 54.47 נוימן יוכבד - בן יאיר שירלי 15789 17665 1 2
448 18 L6E 51.90 מנור אנדרה - כהן שלמה 9465 11268 1 1
454 19 L11N 51.82 גלבאום דורה - גלבאום גד 17264 17263 1 1
457 20 L10E 51.76 תשובה שרה - תשובה ניסים 16432 464 1 1
623 21 L1N 48.71 כהן אלי - ענתבי אברהם 11181 17176    
666 22 L12E 47.79 בר תקוה דן - שטיין נחום 17252 17177    
696 23 L7N 47.13 רמז יוסף - וולף טלי 14974 19339    
794 24 L11E 44.59 אדמון יהודית - שניטמן נגה 18313 18314    
960 25 L14N 38.07 קולקר ורד - רוזנפלד נחמה 19776 19101    
969 26 L6N 37.18 נתן מיכה - פסטרנק פנחס 12111 19333    
981 27 L2N 36.02 זלוף אמי - גואריס כרמית 17742 17792    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 16 - וקס רחובות

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
26 1 M10# 65.34 שעובי אביהוא - אשל רן 21278 21869 13 5
31 2 M1# 64.85 בורנשטיין ריצרד ד"ר - שגב חן 15516 16820 11 5
356 3 M15# 53.46 בירנצויג עדה - ניאגו שלמה 13357 10785 8 1
359 4 M2# 53.41 פרי מוטי - גוטליב מגי 18022 20495 7 1
362 5 M9# 53.37 אורלב ציפי - שחר קובי 17718 1474 5 1
418 6 M14# 52.41 פורמן בארי - אופיר רות 21868 14656 4 1
525 7 M8# 50.21 לוי יהושע - פרונינה איבגניה 23737 23738 3 1
533 8 M5# 50.00 מסינגר רונן - קופליוביץ חיה 13113 18693 3 1
533 8 M4# 50.00 אדלר אסתר - בנדק יוזי 78-00023 78-00024 3 1
628 10 M6# 48.66 וקס רחל - אפרת שמואל 15334 19044    
658 11 M7# 47.88 נקר שלום - מס נילי 16638 15096    
675 12 M16# 47.64 אשדת תלמה - צברי רות 16135 20489   1
823 13 M3# 44.05 שי שמואל - זיגמן ברכה 19507 20493    
871 14 M11# 42.70 להט מוטי - מיקנברג אירנה 20373 17719    
962 15 M12# 37.83 דטרה ציפי - ליכטנפלד צביה 21545 22375    
999 16 M13# 28.10 פולק חנה - סקורקה שוש 22374 22373    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 17 - מודיעין

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
210 1 N1# 56.98 עוזר מיכל - גלאור אלכס 16079 17575 13 2
217 2 N16# 56.68 ברגיל אבי - פרנקס דוד 4181 23675 10 2
234 3 N12# 56.24 גלילי נתן - עוזר יורם 17844 16082 8 2
291 4 N7# 54.90 פריגל דוד - מאיירס דניאלה 5922 11156 6 2
305 5 N11# 54.57 חכימי תמר - באסל מרים 2427 19320 5 2
332 6 N14# 53.92 רביב טוביה - אוליאמפרל אשר 4859 21821 4 2
377 7 N3# 53.12 פרטיג מיכאל - תמאם חיים 2068 18718 3 1
639 8 N8# 48.33 כהן גולן - סטנלי רוז 15779 8385    
644 9 N9# 48.21 ירדן דן - ירדן קרי 15110 15119    
648 10 N6# 48.11 אפלבאום ערן - קוגן בלה 23127 23204   1
771 11 N10# 45.23 מרקוביץ חנוך - בנדהיים אורי 3704 2102    
839 12 N5# 43.53 תימן שלמה - דגן עוזי 15115 15475    
879 13 N15# 42.48 בן שלום צבי - גורן בן-שלום עמית 6394 6395    
898 14 N4# 42.03 קינן חוה - דוד דבי 13592 18018    
930 15 N2# 40.70 תמיר סיגל - גוטליב רונן 19421 11703    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 18 - זכרון יעקב

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
72 1 O8E 62.24 נעים עמוס - קופרברג ניר 12261 13992 23 4
89 2 O2E 61.24 ענתבי רחל - ענתבי יגאל 10273 10274 19 4
129 3 O7E 59.61 דובדבני פנחס - הלרמן אילן 17647 15370 15 3
139 4 O5E 59.26 כהן דן - ויליטובסקי ראובן 2599 2701 12 3
154 5 O16E 58.76 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 18141 18751 10 3
174 6 O14E 58.14 מנור שושנה - גשייט עמרם 9727 1684 8 3
212 7 O9N 56.95 גרייצר מרים - גלאי שמואל 13011 6241 6 2
214 8 O5N 56.73 ברוזה ויקי - שלייפר הלינה 2904 887 5 2
225 9 O6E 56.41 אלקלעי אווה - בלום רות 3214 3223 4 2
263 10 O12N 55.54 הירש עדה - לבני יעקב 6075 5731 3 2
374 11 O13E 53.14 כהן רות - כץ יעקב 18812 3202 3 1
407 12 O1E 52.54 צלרמאייר גרשון - ברטל יחזקאל 8563 8552 2 1
478 13 O3E 51.31 וינשטוק אפרים - ניצן שמוליק 14569 14570 2 1
488 14 O6N 51.13 צורי נסים - בלום אבשלום 1241 1109 1 1
500 15 O14N 50.96 פפו חיים - וסילנקו ולנטין 3393 14934 1 1
508 16 O13N 50.68 קראוס זהר - ניסר ראובן 5736 3812 1 1
529 17 O2N 50.13 צעירי מרים - הרשקוביץ אסתר 13008 3198 1 1
559 18 O17N 49.92 טרנר אפרים - אלטמן אריה 1648 2917    
579 19 O16N 49.43 אור גל - קוצר נחום ד"ר 1674 6353    
629 20 O10N 48.64 בראונר חיה - יצחקי עמוס 7054 3461    
640 21 O11E 48.33 פביאן אבירם - ראופמן דרור 14622 12197   1
671 22 O8N 47.69 לוי רפי - לוי לילי 16198 16197   1
691 23 O15N 47.24 שמעוני רם - עוגב גבריאל 14948 19690    
714 24 O9E 46.70 סינמליה סיקו - אלון משה 2907 16771    
725 25 O15E 46.36 קפלן משה - קפלן חיה 3215 3216    
791 26 O3N 44.68 בונשטיין עפרה - שחר חסידה 7046 7059    
798 27 O1N 44.55 עצטה מזל - יעקבי זהר 17580 17539    
805 28 O17E 44.39 זילס שמעון - שובע בלהה 1715 1891    
816 29 O12E 44.25 צורי מירי - סלושני צילה 15384 9095    
838 30 O11N 43.57 צימרמן אריקה - אבי ציוני 1112 55-00004    
918 31 O4E 41.18 איזנשטיין בלה - הירש טוני 18169 18170    
925 32 O10E 40.88 ברזסקי דליה - ברזסקי אריה 23577 17540    
947 33 O4N 38.96 גלאי נעמי - מזרחי בתיה 17487 12954    
993 34 O7N 33.66 כהן זאבה - מגן רחל 19032 18701    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 19 - חדרה קדימה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
135 1 P8# 59.47 ונדרמן מלכה - וינטרי צפורה 18679 21687 13 3
199 2 P15# 57.27 גרנס ליאורה - אליסיה קנטור 13872 36-00014 11 3
203 3 P10# 57.13 קליפר דב - שניידרמן לב 17703 23445 8 2
267 4 P16# 55.44 קליסקי דרורה - קליסקי אפרים 1593 1594 7 2
292 5 P6# 54.86 יערי דליה - מרק 14704 36-00013 5 2
380 6 P1# 53.00 שרון נאוה - הדסה 18948 36-00015 4 1
386 7 P14# 52.87 ליבל סמדר - בן דיין מריאן 23475 23476 3 1
460 8 P11# 51.67 ארגוב אילנה - סודי 23455 36-00016 3 1
533 9 P13# 50.00 רענן יגאל - רענן חיה 17695 17712 2 1
533 9 P7# 50.00 רואסו דניאל - גלקין גדי 20599 23175 2 1
625 11 P9# 48.71 לקס רוזט - צפניה מיכה 17714 23075    
630 12 P5# 48.52 קרן שמואל - קרן ברוריה 18864 18865    
678 13 P12# 47.51 שרו יונתן - מאיר איטח 21784 36-00017    
890 14 P2# 42.29 שרו שירה - צפניה רינה 21785 18941    
998 15 P3# 28.76 אברמזון איריס - מיוחס סימה 23477 23449    
1000 16 P4# 27.29 דמי-אל מקסימה - רחל גרינבוים 23451 36-00018    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 20 - חולון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
80 1 Q3E 61.99 שורצמן שלמה - פנצ'נקו אולג 16610 17388 17 4
82 2 Q4N 61.76 רוזנבלום יהודית - מרדכי יהודית 10241 12479 13 4
93 3 Q3N 60.95 קמחי פנינה - תדמור אריה 17440 8970 11 4
125 4 Q8N 59.72 יונה מזל - נשיא מזל 19056 14521 9 3
160 5 Q8E 58.50 בולדן גבריאלה - בולדן סורין 11352 11353 7 3
177 6 Q5E 58.03 עדן יעל - כפיר משה 8624 10197 6 3
252 7 Q4E 55.82 לאופר גבריאל - זילברמן שאול 13022 14604 4 2
320 8 Q10N 54.30 שמיר אשר - סבן אאידה 11797 11598 4 2
385 9 Q1N 52.87 טילוביץ יצחק - שואל חיים 11794 11360 3 1
411 10 Q7N 52.50 אנגל דינה - מאירוביץ מיקי 3087 9413 2 1
415 11 Q5N 52.43 ברומט אברהם - דיגה שמשון 13569 6035 2 1
461 12 Q10E 51.66 פרץ יהודה - פופקין בתיה 10198 13811 1 1
611 13 Q1E 48.93 מור גרטה - חרש זהר 6377 15482   1
613 14 Q9N 48.91 אדלר אורי - זיידמן רונית 11795 8956    
636 15 Q7E 48.43 צ'סנר צבי - צוקרט אברהם 4466 13123    
687 16 Q2N 47.33 נגיד מיכל - פז מרים 6593 9920    
752 17 Q9E 45.71 גרשון עדנה - רוזנפלד סטלה 12480 16660    
815 18 Q6N 44.26 כהנא ישראל - בן יהודה רן 3510 15472    
892 19 Q2E 42.24 קידר שושנה - טרמין שרה 3976 9411    
924 20 Q6E 40.89 אבא אברהם - וייס גרשון 3653 13812    
937 21 Q11N 40.33 קרמר זהבה - עלימה מאיר 11092 18108    
970 22 Q11E 37.14 רוזן דב - רוזן חיה 15870 16308    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 21 - חולון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
54 1 R7E 63.13 מנחמי אבשלום - רובינשטיין משה 3103 8068 16 4
216 2 R3E 56.70 פינקלשטיין ישראל - רוב חיים 8967 16860 13 2
224 3 R2E 56.45 אבני דוד - אופינקריו ראדו 7013 18579 10 2
302 4 R8N 54.64 ברזילי רחל - בז'רנו דניאל 16683 11365 8 2
319 5 R6N 54.35 הירש עמליה - שגב רון 1585 14779 7 2
335 6 R5N 53.87 קדם רחל - לויט בלה 9153 1490 5 1
392 7 R11N 52.76 ברק אלעד - פרנד טל 14138 20991 4 1
412 8 R6E 52.454 כהן נילי - לוי יוסי 11594 10400 3 1
413 9 R3N 52.446 זאבי טליה - לנדרר יונה 16612 6160 3 1
429 10 R5E 52.13 דולפן סוזי - לוי אשר 8944 8964 2 1
442 11 R9E 51.95 וייס בני - הרוש רחל 7415 9966 2 1
516 12 R11E 50.50 קרמר שמואל - לויט יעקב 11091 1489 1 1
527 13 R10E 50.19 לוי אבי - פרחי לינה 17238 15050 1 1
576 14 R9N 49.48 ברקוביץ לאה - מיכלס קלרה 12553 3879    
583 15 R1E 49.39 שפי דב - רוזנפלד אלכס 7951 18996    
683 16 R4N 47.43 קמחי מרים - בן ציון אביבה 20426 21281    
756 17 R2N 45.65 שם טוב יוסף - סיון 1563 8-00001    
893 18 R7N 42.18 יאיר יוסף - אופנר הרצל 6432 18581    
911 19 R1N 41.37 פרידמן יורם - קרבצ'וק ברנרד 7965 14524    
945 20 R10N 39.08 וייס אורי - יקים דוד 12091 3286    
973 21 R4E 36.88 גת אוטיליה - גת ירון 22476 15448    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 22 - חיפה כרמל

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
14 1 S5N 68.18 מנור משה - גלסר אנדרי 852 9069 19 7
29 2 S4E 65.13 טורזינסקי ברטה - אורנשטיין איתן 14953 801 15 5
74 3 S1E 62.16 שור חנן - שרן מיכאל 8250 6694 12 4
95 4 S6E 60.78 ברסלבסקי יעקב - רוזנשיין אלכסנדר 13696 3372 9 4
142 5 S9N 58.97 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 5637 5638 8 3
147 6 S1N 58.85 וייסמן דוד - שחף דרור 3698 15084 6 3
226 7 S5E 56.40 ברקוביץ אריה - אלון ליאורה 2502 5585 5 2
244 8 S8E 56.00 שני גילה - שרון אביגדור 14956 581 4 2
245 9 S3E 55.99 ברון יוליאן - לביא יהודה 9583 5409 3 2
254 10 S12N 55.74 מצגר אילנה - טופז זהבה 9990 5630 2 2
262 11 S12E 55.55 שכטר קרין - שכטר דב 9073 9074 2 2
287 12 S7E 55.09 ברק רחל - מירקין לודמילה 14738 10299 1 2
306 13 S6N 54.53 שטיינוג עפרה - יקים נוגה 14551 3475 1 2
355 14 S9E 53.50 הבר שמעון - הולצמן זאב 5944 22-0110 1 1
421 15 S3N 52.32 צמח יהודית - גולדברג אידה 15599 15305 1 2
451 16 S11N 51.85 עגור יצחק - לוז אמנון 7244 7135 1 1
565 17 S7N 49.82 גוטליב טומס - גוטר אריה 1924 3067   1
586 18 S2E 49.36 פלנר יהודה - וילנסקי סטפן 868 12074   1
614 19 S4N 48.89 ון דאם בני - מילגרם שרה 710 1895    
653 20 S13N 47.94 ליזרוביץ דן - שמחון יוסי 2835 10758   1
657 21 S10E 47.90 שקד יצחק - מנדלסון ברכה 5414 4116    
677 22 S8N 47.61 מזרחי יהודית - טודרס דב 2524 19889    
773 23 S2N 45.16 סמורזיק אביטל - משיח רבקה 16725 17806    
875 24 S10N 42.63 כהן יעקב - סולוביציק מירב 8399 5226    
938 25 S11E 40.28 חיימוביץ ולריו - באבד יצחק 19234 11010    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 23 - טבעון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
23 1 T9N 65.88 הולצר קלרה - אזולאי אורי 11280 11279 15 6
126 2 T4E 59.69 גד עמיאל - נביא יהודה 1712 15307 12 3
151 3 T6E 58.79 פז אלי - שביט מיכאל 1745 7424 10 3
200 4 T5N 57.25 בן דוד דני - הלפרין מרדכי 8105 1788 8 3
369 5 T1N 53.23 פנחס הרצוג - נעמי 19371 24-00003 6 1
372 6 T7N 53.20 הראל ערן - מלט יהושע 2162 2164 5 1
378 7 T1E 53.12 הפטקה מיכאל - ישכיל אודי 4822 6711 4 1
499 8 T8E 50.96 הרשקוביץ שלמה - קרבי עפר 3637 3449 3 1
522 9 T7E 50.38 פרנקל דב - פורטנוי יקותיאל 689 11568 3 1
533 10 T4N 50.00 גולדשמידט גדעון - נורית שניד 18736 24-00004 2 1
603 11 T3N 49.13 עובד אורי - גרוס צבי 18955 17530   1
626 12 T2N 48.70 מעוז בני - מעוז דפנה 22572 19370   1
727 13 T10N 46.29 בר גלעד - אוסאמה דניאל 21286 23682    
735 14 T10E 46.08 אורטל אילן - קליין דוד 2195 10302    
801 15 T3E 44.49 וינקלר איתי - וינקלר אבי 12964 8199    
822 16 T6N 44.07 שמש אילנה - פריטש צפורה 3445 6069    
878 17 T2E 42.51 זיו ישראל - גולדשטיין אפרים 14146 1719    
921 18 T8N 41.03 שמו חיים - ברנדשטין בתיה 1828 14192    
984 19 T9E 34.93 משכית יאיר - לביא אריה 14193 18278    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 24 - כפר מרדכי

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
40 1 U1# 64.00 פרץ פולדי - יזהר רפי 15460 15459 13 5
108 2 U8# 60.17 בן-סיני דב - ברושי אריה 18952 18079 10 4
148 3 U14# 58.84 סגל מרדכי - שחר נטע 3273 9163 8 3
178 4 U10# 57.98 שמיר רחל - חילביץ אבריל 3270 3297 6 3
474 5 U7# 51.37 ברנשטיין שלי - ויסנגרין תמר 3254 8724 5 1
507 6 U6# 50.70 לוי ביני - מושינסקי מירי 22991 22993 4 1
533 7 U2# 50.00 אלטר פיי - אלטר הרי 5875 5879 3 1
533 7 U11# 50.00 בוקסבאום דורה - שוקרון שלום 9166 23432 3 1
533 7 U5# 50.00 לוי מלכה - גורדון 16070 76-00001 3 1
695 10 U15# 47.15 לנגר נינה - חבקין רחל 3255 2152    
715 11 U9# 46.69 קפנר פנינה - קפנר משה 22986 22985    
927 12 U12# 40.83 ארדיטי רון - אלוני יעקב 22980 22978    
959 13 U3# 38.07 שור אמנון - פלג ורד 2153 23096    
965 14 U13# 37.74 דוד רפאל - סלומון ציפי 12909 21548    
990 15 U4# 33.97 לוי דניאל - מושינסקי דורון 22990 22994    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 25 - כפר סבא

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
3 1 V6N 73.94 גרייצר נורית - הורוביץ שמשון 10371 1007 21 14
10 2 V7N 69.64 פרישר יולה - ליבסטר בני 14419 3642 17 9
15 3 V13N 67.69 רונן שושנה - פכטמן רון 947 14659 14 7
44 4 V10E 63.88 וידבסקי מיכה - איצקוביץ צבי 5856 4337 11 5
79 5 V9N 62.01 פוקס קנט - בלס יעקב 15168 745 9 4
96 6 V8N 60.73 שי אלדה - ליבסטר נדיה 17877 798 7 4
101 7 V1N 60.31 בלוך שרה - קפואנו יום טוב 11409 8667 6 3
113 8 V15E 59.99 גלעדי יהודה - סדיס ג'ובינה 3525 14831 4 3
114 9 V5E 59.97 לבל יורם - גל מור יוסף 3726 1230 4 3
121 10 V12N 59.84 דגן חוה - דגן אבינועם 1057 1055 3 3
153 11 V14N 58.77 חייט מוטי - ליבסטר שעיה 2877 799 2 3
157 12 V8E 58.53 איתן יבגניה - איתן מוניה 12132 12133 2 3
159 13 V10N 58.51 אופיר רונית - וידבסקי חנה 4207 5855 1 3
215 14 V13E 56.71 שקולניקוב לאוניד - גלפסקי יצחק ד"ר 10196 3180 1 2
253 15 V6E 55.80 דותן גבי - מרמלשטיין גבי 1575 3765 1 2
318 16 V5N 54.36 הררי רוזלין - דני 11958 32-00007 1 2
402 17 V3N 52.56 מרקוביץ אלכסנדר - מרקוביץ פנינה 8671 4798 1 1
447 18 V4N 51.90 כהן ציפי - אסא דויד 14286 15872 1 1
596 19 V1E 49.19 מילוא עמיר - אלון יהודה 3743 1014   1
627 20 V2E 48.70 לב מוניק - צדיק מרדכי 5883 8373    
637 21 V2N 48.43 חלפון רפאל - טל ישראל 2880 4520    
723 22 V12E 46.47 פלישמן דני - שטכל משה 4785 4786    
748 23 V11E 45.77 סקופ אברהם - גינוסר שעיה 8673 12121    
788 24 V7E 44.78 קשת מרים - שניר אלנתן 5026 32-00009    
802 25 V4E 44.48 פובולוצקי נחום - בנארצי תמר 17257 1009    
851 26 V11N 43.30 פיסטינר ציפורה - לב חיה 12898 3770    
881 27 V3E 42.45 באר מרכוס - רייכמן יוסי 14609 746    
909 28 V15N 41.44 בירן מיכאל - מרקוס שרגא 20707 9414    
923 29 V9E 40.92 רוזנברג שרה - וקנין מיכה 4795 5871    
933 30 V14E 40.52 פרוילך אלפרד - קרן מיכאל 18828 32-00008    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 26 - כפר תבור

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
20 1 W15N 66.62 אטד שושנה - פלג אסף 9962 10461 21 6
66 2 W13E 62.45 אשכנזי יוסי - ברנשטיין גרגורי 2140 13366 17 4
133 3 W3N 59.54 גור שמואל - וולפסון יהושע 9954 11231 14 3
166 4 W10N 58.33 - /81-001 /81-002 11 3
170 5 W12N 58.20 בדוס ברוך - כהן מני 5675 5676 9 3
189 6 W11N 57.58 ברימברג יעקב - פז סיבוש יוספה 9956 10060 7 3
206 7 W7E 57.06 חקלאי צבי - ברמן זאב 16939 18160 6 2
247 8 W5N 55.99 עבו עליזה - טל ישראל 15141 1780 4 2
329 9 W14E 54.04 דוידסון דרק - קרליבך מיכאל 1717 6111 4 2
366 10 W4E 53.32 פאר ניר - מידה שלמה 8124 9591 3 1
381 11 W8E 52.99 בויטלר דוד - פז בן ציון 1842 2999 2 1
419 12 W1E 52.39 סואץ אליהו - פאר דליה 1893 18239 2 1
420 13 W6N 52.33 חכמה דוד - וייס גבי 20900 16933 1 1
430 14 W10E 52.12 רם ראובן - רונה ביאנה 14089 6707 1 1
484 15 W6E 51.24 חיימסון אורי - וייס רענן 9629 10973 1 1
487 16 W12E 51.15 רוס רני - דננברג שלמה 7410 16170 1 1
490 17 W5E 51.11 כהן ישע - אפרתי יעקב 1726 1729 1 1
491 18 W2N 51.10 זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם 4715 1723 1 1
590 19 W13N 49.31 ליבוביץ צילה - תירוש אן 17031 15020    
606 20 W4N 49.08 בוך משה - לנצמן סופיה 1864 18732    
617 21 W7N 48.85 וייגל אליזבט - קינן יעל 18159 10059    
669 22 W3E 47.70 אשכנזי יצחק - מיטלמן אפרים 14550 19912    
689 23 W8N 47.30 ברקב צביה - פרטי שרל 14086 14085   1
707 24 W14N 46.9132 סבריגו ניסים - קריסטל זאב 1806 8110    
708 25 W9N 46.9129 גזית צבי - גור עמנואל 2980 10057    
852 26 W15E 43.29 דולב גאולה - תואר רחל 10058 22766    
862 27 W9E 42.86 טלמור אבי - גרי אפרים 19911 15369    
882 28 W11E 42.43 לוי מיכה - גלמן נועם 6716 1896    
943 29 W1N 39.69 שפרונג הנרי - רוטשילד חנן 1732 1751    
975 30 W2E 36.70 אליוביץ עליזה - עדין סאלי 16173 18164    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 27 - כרמיאל

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
30 1 X2N 64.95 קרמר הדסה - קינן דני 8527 9289 14 5
81 2 X9E 61.78 אלפיה דוד - קראוס יפה 3499 2207 12 4
83 3 X4N 61.68 עומר זך - ורסנו יצחק 1814 5349 9 4
120 4 X2E 59.87 בכר יוסי - פולק ישי 722 893 7 3
243 5 X8E 56.05 אדטו אבי - אלון אלכס 18873 14907 6 2
352 6 X3N 53.57 טאוב זאב - עמר בבר 10750 16839 5 1
433 7 X1N 52.11 קופנס שושנה - אדטו משה 20895 15250 4 1
602 8 X1E 49.14 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 2211 2218    
652 9 X9N 47.95 גולן מלכה - ברושי משה 18614 17480    
703 10 X5N 47.00 ברון דב - רוזנברג דב 16836 17476    
720 11 X4E 46.54 קראוס יהודה - בראון גד 2206 6243    
751 12 X8N 45.71 עזאני אברהם - שפירא מרק 5670 1744    
755 13 X7N 45.68 וולנר מלמד אסתר - אלמן אווה 18053 3358    
809 14 X6E 44.34 מרתין ג'רלד - שדה ורדה 22594 3818    
849 15 X6N 43.35 שפירא פאינה - שפיר רוחמה 19268 19419    
888 16 X7E 42.31 בליקוף אידה - צבעוני פנחס 23042 5435    
913 17 X5E 41.35 דונצ'ס דוד - בן נאים דוד 21296 15440    
972 18 X3E 36.95 מאי שושנה - בלוזר קובי 5447 18617    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 28 - מ. הברידג' י"ם

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
99 1 Y8E 60.47 זייטמן אורן - זייטמן מגי 7735 2307 17 4
102 2 Y2E 60.28 אקסלרוד חדוה - אקסלרוד אשר 3915 444 13 3
105 3 Y5N 60.25 קסו הרוי - מזרה יונה 6470 17679 11 3
110 4 Y11N 60.07 הרדון ויליאם - הרדון עפרה 17700 14930 9 3
179 5 Y9E 57.95 קרמן יוחנן - שיינר אליעזר 21813 19131 7 3
258 6 Y8N 55.68 זרצ'ני משה - מיכאלי יורם 1643 10295 6 2
310 7 Y3E 54.49 שגיא אניטה - שגיא משה 19922 19921 4 2
327 8 Y5E 54.12 זיו ישראל - פלג אילנה 4584 5074 4 2
350 9 Y10E 53.62 רפאלי דוד - בורק לואיזה 4087 16162 3 1
393 10 Y11E 52.75 זנו מרים - גבאי רפי 18233 18234 2 1
494 11 Y10N 51.05 אנגלשטיין אפרים - יעקב מלכה 7746 14220 2 1
502 12 Y4N 50.91 רקובר איל - לוי איתן 19950 19021 1 1
592 13 Y6E 49.25 בירנבך דוד - שנפ שולמית 4536 4513    
782 14 Y2N 44.87 ריבניק בלה - קפלן טלי 5153 14642    
829 15 Y3N 43.85 קסירר ויויאן - שרביט טליה 22007 17699    
837 16 Y7E 43.61 לה-פרנס עפרה - ניב תורית 18851 18116    
873 17 Y4E 42.65 אשר יעל - אשר נחמיה 19892 19893    
902 18 Y6N 41.77 גל ענת - אילסר בני 19854 19852    
915 19 Y9N 41.30 קולומבו שרה - שולץ דורית 6476 3921    
920 20 Y7N 41.07 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 18283 18320    
940 21 Y1N 39.93 שניידר בלה - דנן אלן ארי 21217 21726    
941 22 Y1E 39.91 סביר אורי - אבלזון אלכס 18432 23021    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 29 - מושבות שמריהו

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
34 1 Z1N 64.65 קרפלק מרים - רשתי שאול 4799 10470 19 5
45 2 Z5N 63.86 אראל יונתן - יקיר דני 19115 19116 15 5
131 3 Z6N 59.56 שמואלי מאירה - בלומברג אריה 18017 7003 12 3
136 4 Z4N 59.46 זהר שרה - קלפקה חזי 10958 20017 10 3
213 5 Z11N 56.75 וילנסקי אריה - נחמיאס נורית 17210 16268 8 2
279 6 Z13E 55.15 ויטנברג אדוארד - ידלין דורון 6340 4830 6 2
517 7 Z8N 50.48 לנדה חוה - טל זיוה 20690 21411 5 1
520 8 Z4E 50.41 אפלשטיין חנה - חיבה ראובן 12677 8012 4 1
523 9 Z12E 50.31 בנירי עילי - נרקיס איתי 21805 21901 3 1
533 10 Z10N 50.00 ניצן מרים - צוויג חיה 21413 21407 3 1
533 10 Z6E 50.00 פונס יעקב - אלישיב יצחק 18355 14726 3 1
560 12 Z3E 49.88 זילברברג אסתר - שרון זמירה 19711 19117    
562 13 Z2N 49.86 מרקוס אסתר - מרקוס דינו 13263 13264    
584 14 Z1E 49.39 מילנר חיה - קליין יעקב 9800 21311   1
593 15 Z5E 49.21 שטיין אורי - שמיר עומר 20441 20443   1
605 16 Z9N 49.11 וילנסקי דורה - ברגר בתיה 17211 19715    
621 17 Z8E 48.76 רבינוביץ סתיו - שביט גל 20439 21029   1
650 18 Z3N 48.03 זילברפלד שמואל - זילברפלד אברהם 19753 20681    
763 19 Z11E 45.40 אנטלר אהרון - הנדל אביהו 19710 38-00001    
784 20 Z9E 44.84 טורטל אשר - ברנע גיורא 20642 21424    
853 21 Z7E 43.26 קשאני רות - שברצמן אילנה 21032 20084    
885 22 Z7N 42.37 אביצור מנשה - להב חנה 19735 19726    
897 23 Z12N 42.04 ברכה ישראל - צימרמן מרקוס 20001 19737    
944 24 Z13N 39.46 שמשי אפרים - פולק רותי 20672 22488    
976 25 Z2E 36.64 שטוייסל נתן - סבח מלכה 19741 14759    
985 26 Z10E 34.81 קהילה דורית - לביא מירה 38-00002 38-00003    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 30 - מת"ב הרצליה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
64 1 a7E 62.53 רוזנפלד ארז - קירשון יפים 15129 14225 14 4
238 2 a8E 56.13 גל ים יוסי - פסטרנק אנדרי 19409 7081 11 2
273 3 a6E 55.29 עגור יפתח - עגור אסף 15697 15696 9 2
379 4 a7N 53.09 פביאן מיכאל - פביאן ירדנה 5794 5795 7 1
437 5 a6N 52.04 פרוינד גדעון - כנעני משה 18902 18903 6 1
449 6 a9N 51.87 גלברט שלמה - אליהו רוני 3132 12688 5 1
495 7 a1E 51.03 פסטרנק אסתר - טרופ יצחק 18426 1048 4 1
512 8 a1N 50.56 שינא שרה - פאר שוש 7875 14346 3 1
624 9 a4N 48.71 שליט רות - גולדרינג אהובה 13189 16231    
665 10 a9E 47.80 לוטרמן משה - גרימברג יעקב 16057 16374    
668 11 a2E 47.79 רוזנצויג ויקי - רחמים אסתר 18421 18422   1
672 12 a5E 47.67 בואנו יעקב - אטס יצחק 200 10111    
705 13 a3N 46.91 קופר ענבר - קופר מרטין 18904 18905    
765 14 a4E 45.37 שטרן נעמי - רהט יעקב 17596 17597    
800 15 a8N 44.51 שני יעקב - אבירם חנה 20226 15028    
842 16 a5N 43.46 הרשקוביץ שמעון - גולדנברג דוד 20228 21408    
955 17 a2N 38.48 בראף הרמן - בראף אינס 7877 7876    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 31 - מועצת יואב

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
50 1 b6E 63.24 גלר מיכאל - פיברט יוסף 5986 8778 16 5
116 2 b8N 59.95 קורן דיאנה - לייקין יהודית 14993 14212 13 3
127 3 b5N 59.65 עמרם אלברט - רובינשטין שמיל 8339 4857 10 3
185 4 b6N 57.75 זאבי אלימלך מרים - אקוני ארלט 18661 12787 8 3
235 5 b8E 56.20 שדה גילה - לדרמן ליאון 11273 8350 7 2
239 6 b5E 56.13 פייקין אורנה - פייקין צביקי 12269 12270 5 2
354 7 b4E 53.51 שטרסלר אוה - פיברט דור 18729 18145 4 1
432 8 b11E 52.11 שונק שושנה - עציון אמיר 7923 20704 3 1
533 9 b7N 50.00 סולם ורדה - קלומק דפנה 13093 18203 3 1
577 10 b1E 49.46 ממן מתי - קורן ניסים 19137 14994    
580 11 b1N 49.42 סולימני ידידיה - אמסלם שמואל 23685 23686    
649 12 b2N 48.08 בן ארי דן - שטיינמן יצחק 8356 5878    
698 13 b2E 47.07 בן יוסף אברהם - בן ישי יוסף 8337 8316    
730 14 b9E 46.25 רואי ליליאנה - אלעד רונית 18920 18921    
736 15 b3E 46.07 גרינמן דוד - קירמאיר עדנה 15019 18547    
779 16 b7E 44.95 גילד הנרי - קרים מלקולם 15359 12864    
834 17 b10N 43.71 חורי מנשה - זלצר סלבה 18550 19831    
855 18 b10E 43.22 - לוי שולמית 20848 19451    
894 19 b9N 42.15 לוי אני - עזר אברהם 18226 18227    
926 20 b11N 40.86 עציון בועז - ליקין עמיהוד 16168 5695    
995 21 b3N 32.58 קרן אריק - ארליך משה 8352 8342    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 32 - נהריה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
28 1 c16N 65.13 אריאלי עופר - שחר אשר 1406 1299 25 5
57 2 c12N 63.04 גרינשטיין מייק - סמואלס סידני 1800 670 20 4
71 3 c17N 62.28 שרי לאוניד - פרקש דניאל 13020 14197 16 4
78 4 c13N 62.04 פרלמוטר אריה - זק יניב 15054 4281 13 4
144 5 c13E 58.96 סדן אהוד - סדן צבי 13518 5823 10 3
188 6 c2N 57.61 גל לאה - פרל בריאן 1110 1184 8 3
205 7 c19N 57.09 אידלמן עזרא - פלור יהודה 1812 1813 7 2
222 8 c18N 56.52 קורנפלד יצחק - אליאש מרים 1160 13848 5 2
232 9 c10N 56.29 זאבי שרה - צמרמן צפורה 7792 9083 4 2
237 10 c18E 56.14 בן צור דינה - כהן מרגלית 15342 15343 3 3
250 11 c6E 55.88 מילגרם אבי - מעוז טטינה (אסתר) 10820 9380 3 2
313 12 c1N 54.45 לב רבקה - סגל מרים 12682 15840 2 2
323 13 c16E 54.26 פרנק רותי - שחר מאירה 16111 4120 2 2
326 14 c7N 54.16 פישביין רינה - אורי יפה 19379 19380 1 2
388 15 c6N 52.85 אלנברג אילנה - זיגלמן שרה 16113 17730 1 2
389 16 c15E 52.83 צור שרה - כהן קוטי 16110 13398 1 1
470 17 c11E 51.44 קליין גד - קיסלר דוד 1185 20265 1 1
475 18 c4N 51.33 גולדברוך יוסף - ביאליק יהודית 8134 14195 1 1
503 19 c3E 50.88 הנר ברטה - הנר אלכסנדר 12379 12380 1 1
513 20 c8N 50.54 סלע חגי - טובול דניאל 1817 2604 1 1
515 21 c17E 50.52 נוימן אבנר - לשד איתן 1161 14913 1 1
566 22 c14N 49.81 לוינסקי דניאל - כהן דוד 750 1165    
582 23 c4E 49.40 בנו ורה - אביטוב טובה 14792 16108   1
635 24 c8E 48.45 שפיר תמר - חזן יעקב 14426 5827    
670 25 c11N 47.69 מילשטיין טוביה - קורן אשר 20911 21502    
676 26 c3N 47.64 פרטר יוסף - זאבי חיים 1933 7791    
738 27 c7E 46.01 ויינגרטן דליה - שפרינגר נילי 17734 17954    
745 28 c2E 45.86 אלישע יוליה - אילן טילי 13516 13519    
799 29 c9E 44.51 גואז דוד - דנון דוד 16748 15839    
813 30 c9N 44.29 מלק נעמי - שפיר ברוך 14101 18984    
856 31 c14E 43.16 ויזנגרין חוה - עופר יעל 17375 9100    
884 32 c12E 42.39 קליין איריס - כהן גבי 1186 9098    
895 33 c5N 42.10 ראובני יהודית - פרץ אורי 14198 20912    
953 34 c5E 38.54 ברדישבסקי שושנה - זיסו אסתי 13520 17955    
968 35 c10E 37.26 גרוס לאה - פולק אלישבע 7794 14428    
979 36 c1E 36.23 פרח לבנה - קיש נורית 15351 15352    
982 37 c15N 36.01 שרמן מרטה - יונקר מיכל 17957 13512    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 34 - נס ציונה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
17 1 d8N 67.06 פולק אוסקר - טל יוסף 1061 6585 19 6
67 2 d2N 62.43 צונג זלמן - גדליהו בתיה 13362 14020 15 4
77 3 d13E 62.10 מילצ'ן דרור - ברניר זוהר 3655 2466 12 4
171 4 d11N 58.20 וילנר נחמה - ולט חבני מתנה 3652 18464 10 3
172 5 d3E 58.17 כהן עדי - ספקטור מיכל 498 6856 8 3
191 6 d10E 57.55 לימן רפי - פרימר יגאל 15641 2122 6 3
204 7 d6E 57.13 פרץ חוה - פרידלנדר דודי 13360 12719 5 2
268 8 d9E 55.38 וסרמן סורין - גריזים יורם 10889 11120 4 2
316 9 d9N 54.40 עינב הרולד - כוכב קובי 2724 8758 3 2
404 10 d1N 52.55 פקר רותי - קופמן שרה 5181 15635 3 1
425 11 d4N 52.28 גוטמן בטי - גרינברג דב 17236 17300 2 1
469 12 d1E 51.46 בר אדם - מקוב מרדכי 8456 11172 2 1
485 13 d4E 51.18 צ'רנס אדריאן - יהונתן יעקב 10939 15120 1 1
563 14 d2E 49.85 רן דליה - שדה אורי 14995 2045    
616 15 d3N 48.86 קוטנר מנחם - כהן ירדנה 16010 12075    
673 16 d8E 47.67 וילנר אמנון - פורת משה 14184 18356    
686 17 d12E 47.34 שרה יעקובוביץ - עופרה 0026 0027    
721 18 d10N 46.51 אולבר אלזה - אריאלי משה 17834 17839   1
758 19 d6N 45.59 מור אלי - אגמון יצחק 20490 20271    
761 20 d13N 45.50 יונג ישראל - מילצן רוני 2283 5018    
790 21 d7N 44.69 דור רולנדה ד"ר - קופר מייק ד"ר 16811 17924    
868 22 d12N 42.73 גושן יוסי - דורית 17832 0025    
901 23 d5E 41.88 בלסיאנו אלי - טשבייני יעקב 19067 10020    
950 24 d5N 38.71 דיקפואה פייר - אלנברג רינה 9797 7976    
991 25 d11E 33.74 אלקלעי אורנה - דומברבה לוסיאן 22525 22524    
1001 26 d7E 25.31 נורית - דן 0003 0004    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 35 - נתניה

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
62 1 e1# 62.74 בן שמעון מרים - ברקמן יעקב 11475 11476 11 4
208 2 e4# 57.03 לבנה דורון - כליף אילנה 9605 11003 9 2
373 3 e11# 53.15 טרסיוק אידה - קופרמן אן 13492 6079 7 1
390 4 e8# 52.80 יסמין חמדה - שני דליה 15919 14728 6 1
422 5 e9# 52.28 רונן ליאורה - וזינה אורי 1253 14064 5 1
435 6 e13# 52.06 אליבא מלכה - מיסטריאל מיכאל 5395 11261 4 1
445 7 e7# 51.93 הוכשטד צילה - שקד רחל 14735 9175 3 1
476 8 e2# 51.32 רונן יהודה - גרינהוט ארוין-אליעזר 2598 3438 2 1
533 9 e10# 50.00 שמעון ציפי - קליין מיקי 744 5951 2 1
793 10 e14# 44.62 זייד דינה - צרפתי חנה 4076 11123    
872 11 e3# 42.68 טרודה קולמ - פרץ יוסי 51-00003 12492    
929 12 e5# 40.74 בן-הרוש אלברט - אשכנזי יוסף 23375 23377    
946 13 e6# 38.98 נחום שולמית - גרין המאירי צפורה 15923 16477    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 36 - סביון + ק. אונו

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
21 1 f1E 66.47 פוקסמן ירחמיאל - אילת מלכה 1750 13247 23 6
33 2 f13N 64.67 אורשטין מיכאל - לב שמואל 2875 2848 18 5
37 3 f9E 64.18 מרק מיכה - מרק סוניה 6938 6937 15 5
51 4 f11E 63.24 ירום יוסף - ירום עקיבא 10975 10974 12 4
117 5 f15E 59.91 ולטר עופר - קוליש חנן 17576 17574 9 3
141 6 f13E 59.00 פקר אביר - כהן שמואל 5182 4938 7 3
161 7 f5E 58.45 גלעדי ירון - אסולין עדי 20553 16490 6 3
218 8 f12N 56.65 שני מיכל - זוהר נאוה 7719 14714 5 2
288 9 f12E 55.08 ברוידא שרה - בנקהלטר פנינה 16556 3759 4 2
297 10 f6E 54.71 בן-דוד רוני - לייכטנר משה 7728 10893 3 2
315 11 f16E 54.42 נסלרוט אברהם - חורב זאב ד"ר 8393 10389 2 2
330 12 f16N 54.01 רוזן רחל - נסלרוט חגית 8698 10391 2 2
339 13 f14E 53.83 לידור דניאלה - כהן-טל ישי 2632 688 1 1
361 14 f17N 53.41 פסרמן דוד - פסרמן רחל 10745 8580 1 1
395 15 f5N 52.71 אדיב יוסי - זמש משה 416 12249 1 1
498 16 f11N 51.01 קרב נורית - אנגלמאייר רוחה 10327 18598 1 1
504 17 f10N 50.80 מילר בני - אילת מיכאל 18358 13246 1 1
597 18 f8E 49.18 מימון שרית - טובים רחל 17412 7725    
599 19 f3N 49.16 פישמן טובה - זינגר מריקה 2357 5765    
663 20 f7E 47.80 יגודה טומס - יגודה אמיר 12107 60-00007    
710 21 f15N 46.82 דובשני צבי - סגל מירון 11745 4319    
728 22 f9N 46.29 רוזנצוייג אסתר - גורטלר לאה 1148 16557    
764 23 f2E 45.40 שטרסמן ריטה - לידור אבנר 3577 2633    
772 24 f4E 45.20 אורון דליה - בק נחמה 18005 18010    
778 25 f10E 44.97 הלפרן בלהה - פאראס אלי 13944 60-00006    
806 26 f2N 44.37 שניצר אריה - יפה אורי 7722 12106    
807 27 f4N 44.36 לבנת טובה - צווייג יחזקאל 9115 13700    
848 28 f1N 43.37 מדנס עדנה - גרסטן רינה 21309 21734    
860 29 f8N 42.92 צויק אילנה - דדבקש רות 10251 10731    
886 30 f14N 42.36 גלגור אורי - רובין דורית 20367 22386    
889 31 f6N 42.31 סטניצקי דורית - גליק נאוה 11582 1647    
957 32 f7N 38.33 סגיב מירה - עפרון פרנסין 9011 14774    
997 33 f3E 30.85 ג'קמן לילית - לנדאו גדי 11161 60-00008    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 37 - ערד

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
25 1 g1N 65.48 רוזן אילה - עטר חיים 17430 18666 13 6
285 2 g5E 55.09 ריצ'קר נשמה - ריצקר יעקב 21705 68001 10 2
408 3 g4N 52.52 אנגלנדר עלי - אנגלנדר גבי 9246 9245 8 1
423 4 g7E 52.28 שלום שלום - פרבר גיורא 18098 18094 6 1
427 5 g2N 52.19 שיוביץ סוניה - שיוביץ משה 18121 18122 5 1
533 6 g6E 50.00 ממן יהודה - רובינשטיין משה 18088 19579 4 1
533 6 g2E 50.00 נבון משה - נבון אביבה 18937 18090 4 1
685 8 g6N 47.36 ספיבק מיכאל - פארן שי 18091 12848    
694 9 g1E 47.21 פורת אריה - רז תרצה 18173 23566    
711 10 g5N 46.76 פילפסבורן דניאלה - תמיר עלית 18093 18101    
713 11 g4E 46.71 ירליפ פנינה - בורטניק אלון 18085 18076    
716 12 g7N 46.66 שוייצר רוזי - קריספין סוזן 18097 18096    
776 13 g8E 45.06 שלום לאה - ידגר רפי 18605 23565    
861 14 g3E 42.91 בר ג'נין - דואק שוש 18075 18604    
977 15 g3N 36.63 בר פרדי - אבני מיכאל 17434 18074    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 38 - קיבוצים דרום

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
41 1 h7N 63.98 ברעם אלי - ברנדס יניב 13665 4697 14 5
58 2 h6E 63.02 פישר חיים - וולך הוגו 6039 21587 12 4
104 3 h5E 60.25 בן צבי אייל - ממן אבי 17188 4657 9 3
119 4 h8N 59.89 סרוסי אמי - סרוסי דוד 4858 5699 7 3
140 5 h3N 59.01 קפלן דביר - בר יצחק 10650 2294 6 3
163 6 h3E 58.39 קנידל חוליו - שוורץ יצחק 1713 6040 5 3
196 7 h7E 57.30 קרול דוד - נווה מרדכי 7402 2993 4 3
265 8 h8E 55.48 גיברשטיין מושקו - רפופורט מיכאל 16177 12929 3 3
328 9 h4E 54.09 פלוט אמיר - אורן אלישבע 256 6245 2 2
331 10 h1E 54.01 רפפורט דני - גילת רוני 3670 2986 2 2
594 11 h9E 49.21 קפיטנוב בוריס - שזר ארנון 1835 1838    
612 12 h2E 48.93 אורנשטיין חיים - דורון יהודה 8120 12926    
722 13 h5N 46.48 מושקוביץ יורם - דסקלוב דבש 1827 10985    
740 14 h4N 45.97 שזר עדה - סבירסקי רפי 3825 21732    
808 15 h9N 44.35 סגלוביץ דוד - סגלוביץ עידן 3467 21588    
903 16 h6N 41.71 וקס יצחק - לביא אמנון 3680 3821    
917 17 h1N 41.23 זלצמן דליה - קפלן דיאנה 20921 10651    
980 18 h2N 36.08 ברלר עמי - ארזי זלמן 12172 1711    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 39 - קריות

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
36 1 i14E 64.28 זק שחר - ליבר מוניקה 5348 12633 23 5
48 2 i10N 63.57 מלמד רות - צרנובין אלחנן 14117 776 19 5
88 3 i7E 61.30 קוגן זאב - גונן שרה 13018 5363 15 4
92 4 i2E 60.98 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 5419 8215 12 4
112 5 i15N 60.01 טופז דוד - בייצר מוטי 5142 12001 10 3
134 6 i12E 59.49 וייס ישראל - לייבו אדי 7760 850 8 3
137 7 i6N 59.44 טל ברוך - בטצייג ישראל 10405 2665 6 3
145 8 i12N 58.95 לויטנוס מאיר - לויטנוס לביאה 5335 5352 5 3
167 9 i14N 58.32 גבע מרים - טל עופר 1923 3813 4 3
249 10 i13E 55.93 קרסנופולסקי רומן - גוטמן סרג'יו 20973 9644 3 2
259 11 i6E 55.60 תמרי אבא - גולדשמידט נחמן 11063 10404 3 2
275 12 i10E 55.26 בן נחום גילי - נוסבאום יצחק 17526 4273 2 2
307 13 i9N 54.52 בן דוד רמי - רפפורט לאה 16104 4261 2 2
317 14 i5E 54.39 שניידר טובה - שניידר מיכאל 11949 4525 1 2
336 15 i2N 53.85 כהן יהודית - מרקוביץ רחל 14043 16327 1 2
343 16 i8E 53.73 ענברי רחל - ארד יאיר 5884 14431 1 1
405 17 i3E 52.54 בליצבלאו ויקי - הולץ צפורה 16105 16326 1 1
414 18 i3N 52.44 לייבוביץ אנטון - דרמר שלמה 10306 1911 1 1
416 19 i7N 52.43 מרקוביץ אוה - שר יהושוע 3693 787 1 1
441 20 i15E 51.96 בן נאים אהוד - לדר שלמה 777 1925 1 1
453 21 i17E 51.83 סבאג מאיר - סבאג דינה 16807 16806 1 1
482 22 i1E 51.28 מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 14116 16756 1 1
564 23 i9E 49.83 גל טיבור - הנר ארז 13841 9643   1
585 24 i17N 49.37 ויסמן צבי - גוזלן משה 19267 19264   1
595 25 i13N 49.20 גונן אוה - קוטינגר אורה 3053 5412    
604 26 i1N 49.13 תמיר טובה - פואה דורית 667 11064    
610 27 i11E 48.94 רומנו רפי - הולדנגרבר אריקה 1912 5418    
656 28 i4E 47.90 מזרח עפרה - מזרח איתמר 10814 10813    
724 29 i16E 46.36 גורן ריצ'רד - רונן מיכאל 18628 18026    
797 30 i16N 44.55 וולך הליין - למפרט אברהם 5440 15247    
846 31 i4N 43.41 בטצייג רחל - רטר קלרה 2669 13908    
942 32 i5N 39.77 זהבי יוסף - אביזמר פני 13806 5090    
961 33 i8N 37.87 פייטלוביץ דני - גושן רגינה 3497 6830    
992 34 i11N 33.67 כוכבי אלי - לקנר מגדה 18027 780    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 40 - ראש העין

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
197 1 j6E 57.28 לוטן ילון - שמלה ז'אק 19292 19293 14 3
228 2 j6N 56.38 ביטון רוז'ה - בלוך גלעד 4183 15199 12 2
284 3 j3E 55.10 גל שולמית - פלדמן טלי 15046 21152 9 2
345 4 j2N 53.71 גולדשטיין אריה - קולנדר אתי 702 8051 7 1
387 5 j8E 52.86 רוזנברג שלמה - ברנס לורנס 23691 4945 6 1
403 6 j5N 52.56 ספיבק אינגריד - וינר שמואל 19457 19458 5 1
426 7 j4N 52.21 כספי פנינה - כספי ישראל 21164 21165 4 1
438 8 j8N 52.04 מאיר אוריה - אלגרבלי פרוספר 16994 14386 3 1
456 9 j4E 51.79 בלס יהודית - בלס רמי 1187 1188 2 1
532 10 j3N 50.005 אלון אדל - צמח כמי 17028 17976 2 1
533 11 j9E 50.000 פורטיאנסקי ג'אנה - כהן קובי 21151 16992 2 1
569 12 j7E 49.62 רייכמן יצחק - גרנות אילנה 23349 21167   1
737 13 j1E 46.02 ציון גל - שוהם הדר 21163 23388    
774 14 j5E 45.14 ארז נחום - ויאלגוס פרלה 22567 23306    
811 15 j1N 44.29 אלון יהודה - טל אריה 4176 19462    
828 16 j9N 43.85 אמיר דורית - סגל שרה 16260 17420    
952 17 j2E 38.54 מינסקי אסתר - מינסקי מנחם 16288 16289    
987 18 j7N 34.54 מאיר אברהם - מאיר דבורה 17981 17982    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 41 - רחובות

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
18 1 k11N 67.05 ברקמן מאיר - טימיאנקר נח 8312 3292 21 6
49 2 k15E 63.51 ברק אליעזר - סכמן משה 2942 2931 17 5
53 3 k4N 63.15 סלמי עליזה - אנדרמן דוריאן 12819 15338 14 4
87 4 k8N 61.43 פרשקובסקי עדנה - טיין דליה 12852 15103 11 4
90 5 k15N 61.18 סורל רבקה - לזר שוקי 5248 10789 9 4
190 6 k14N 57.57 נורדנברג יעל - ברקוביץ מירה 6607 6608 7 3
270 7 k4E 55.36 שדה אורי - פרי יוסף 2630 2548 6 2
283 8 k11E 55.13 מידן רחל - רדלר חיה 20257 6691 4 2
346 9 k3N 53.71 שמיון דגן ג'ודי - רם משה 15048 8378 4 1
351 10 k7N 53.61 זינגר דן - כהן שרה 9168 3261 3 1
398 11 k2E 52.61 אלג'ם יוסף ד"ר - יסלסון לאוניד 12535 17462 2 1
493 12 k6E 51.05 צלר יעקב - צלר מרגלית 13955 13954 2 1
526 13 k12E 50.20 פולק נלי - הרשקוביץ יפה 13353 10256 1 1
531 14 k3E 50.11 סטרניק דוד - אלון אלה 13356 6615 1 1
533 15 k13N 50.00 מחלב חנה - כהן דורית 21543 14566 1 1
533 15 k9N 50.00 נתנאל מלכה - גן-אל נעמי 16409 21463 1 1
558 17 k8E 49.98 בוימל אדלה - רומח דליה 21859 21521   2
655 18 k2N 47.92 צנעני אילנה - בורנשטיין לימור 17408 21456   1
688 19 k9E 47.31 מודיורוש מרים - גיא ישראל 14725 17407    
717 20 k10E 46.62 טרביטש מרים - שקד ציפי 14832 14803    
741 21 k5N 45.97 שפרן אגי - לויתן אירנה 17035 18470    
743 22 k1E 45.94 דרורי אילנה - דרור נתנאל 6613 10895    
744 23 k7E 45.86 גינזבורסקי רינה - קלמר פסיה 12542 14807    
768 24 k12N 45.31 כהן יוסף - כהן איציק 19685 11805    
874 25 k13E 42.63 מחלב צ'רלי - קינן יוסי 21870 21858    
954 26 k10N 38.51 רוזנברג פרץ - רוזנברג שולמית(אושי) 6965 6968    
963 27 k14E 37.83 שחר אתי - חמו שמעון 19202 23128    
966 28 k1N 37.62 אזאצי נורית - עופר ענת 19939 21453    
971 29 k5E 37.13 בסין מארק - בסין אידה 23403 23404    
994 30 k6N 33.11 שרון מרים - לזר אלמה 19015 12351    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 42 - ראשון לציון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
75 1 l3N 62.14 מזרחי שמואל - מזרחי אסתר 15089 15088 20 4
128 2 l10N 59.61 לצמן לילי - גוצ'ק אדוארד 15121 15126 16 3
219 3 l4N 56.65 רוזנבאום טניה - נונה רות 13410 12820 13 2
271 4 l9E 55.31 שמחוני משה - לרר ישראל 16761 16603 10 2
298 5 l5N 54.69 בן-יהודה גילה - אפשטיין סבטלנה 16600 19248 8 2
357 6 l8N 53.45 גינגולד סוזנה - מורגנשטרן נינה 17988 16601 7 1
363 7 l9N 53.35 ינקוביץ נחומה - צור חזי 13886 14719 5 1
376 8 l11E 53.13 ריטר אהרן - נאור פנינה 8260 12721 4 1
391 9 l13N 52.78 שמחוני רינה - גולדמן רחל 16762 19028 3 1
436 10 l1N 52.05 גררה יעקב - גררה בלה 9314 6419 3 1
440 11 l14N 52.00 מרדלר מאיר - לזר יהודית 5210 4548 2 1
466 12 l2N 51.56 וייס פנינה - וייס רמי 13345 3638 2 1
533 13 l11N 50.00 מוהבן אביבה - מוהבן דוד 17636 17637 1 1
533 13 l7N 50.00 פרידריך סוניה - פרידריך פליקס 15614 15615 1 1
533 13 l6N 50.00 צור רבקה - ברבר שלמה 14718 1254 1 1
632 16 l12N 48.48 גרובר טובה - אלקלעי איזידור 11135 1244    
634 17 l10E 48.47 טוינה עשירה - לביא מרים 18536 18365   1
645 18 l1E 48.19 רבסקי גילה - בלסר אהוד 20927 20933   1
674 19 l12E 47.66 שמר טובה - עובדיה אסתר 20843 18496   1
700 20 l7E 47.01 בשן ז'קלין - אברמוביץ טובה 12825 1670    
753 21 l4E 45.70 לוי-קרסו אריה - וולקוביץ יעקב 17986 1619    
814 22 l5E 44.27 עוזר ויקטור - גלבוע נחמה 20533 20925    
817 23 l3E 44.23 נחמן יהודית - גז חנה 15649 20071    
876 24 l14E 42.58 גלבוע זוהרה - גור רנה 18533 15648    
887 25 l13E 42.33 אזולאי יחזקאל - עופר ליבני 20709 62002    
908 26 l6E 41.61 שפירא ניצה - אלפר אלינור 23255 19114    
932 27 l2E 40.62 לבוצ'ניק מרטה-רוזה - לוי-קרסו רבקה 17095 17987    
949 28 l8E 38.93 ענבר נעמי - מינצר רחל 16759 17270    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 43 - מ. ספורט ראשל"צ

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
46 1 m5E 63.75 בן חיים שרה - אבידן חנה 10148 62001 19 5
130 2 m5N 59.58 צמח יפה - לביא עמיקם 12840 8449 15 3
183 3 m8N 57.80 עזרא רימונה - פינקסון מאיר 18571 13115 12 3
278 4 m10N 55.18 אליאס אילנה - שגיא עדנה 15122 10631 9 2
296 5 m7N 54.72 יעקב יצחק - לבני רמי 9445 4904 8 2
334 6 m11N 53.88 ברימר אילנה - ברימר ראובן 21873 19181 6 1
434 7 m6N 52.07 סילנר דינה - סילנר יצחק 20087 23245 5 2
458 8 m1N 51.74 כהן אבינעם - לוי יצחק 20101 20116 4 1
462 9 m13N 51.65 אוסטרוב לבנה - מזרחי זמירה 17268 15124 3 1
486 10 m7E 51.16 מיטרני טובי - גוטמן חיים 11033 11034 2 1
496 11 m9N 51.01 גנוט ישראל - סגל מתן 18048 18539 2 1
501 12 m3E 50.93 אלעזרי פליציה - פדר טובה 6601 13847 1 1
533 13 m2N 50.00 גורדון זאב - מעלם מרים 20068 16299 1 1
619 14 m11E 48.82 עזרן רחל - שקד נינט 20251 21091   1
690 15 m4E 47.27 אבני יוסי - בז'ה עידו 10341 20531    
706 16 m3N 46.91 איסרס יעל - איסרס דב 12895 12246    
729 17 m13E 46.27 שולמן אברהם - דנשרד מרדכי 15178 20070    
734 18 m12E 46.08 נקר לינה - לב לייה 13999 20098    
762 19 m12N 45.43 אשל יפה - נקר בני 15645 16097    
769 20 m8E 45.29 ענבר יעל - חליו אליהו 20415 16599    
789 21 m1E 44.73 פרל גלינה - קלס מרימי 17022 18528    
796 22 m4N 44.56 זורקובסקי לורטה - בירמן אסתר 1624 1396    
836 23 m10E 43.63 עזרי אתי - פאר מלכה 20112 23251    
951 24 m2E 38.70 בנטמן שוש - אהרוני חנה 21476 22469    
958 25 m6E 38.19 גילאי גילה - רייכנברג שמואל 19165 11036    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 44 - רמה"ש

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
60 1 n9E 62.80 אלון הדסה - ברט יורם 7835 14358 21 4
65 2 n2E 62.50 שרגל אסתר - שטלמן שרה 9388 14053 17 4
70 3 n4N 62.30 בנימין סלביה - ריפס סילביה 10037 10105 14 4
86 4 n5E 61.43 אברון אנית - בנק מוטי 14814 7626 11 4
100 5 n3N 60.37 פישל דיטה - ערד אברהם 17389 2760 9 4
220 6 n6E 56.64 זולקוב דניאלה - מזרחי נעמי 1392 1482 7 2
230 7 n10N 56.36 יוסף מוריס - טודרס בתיה 5479 9428 6 2
248 8 n1E 55.93 בילגוראי שרה - אורון דוד 12562 3379 4 2
269 9 n7E 55.37 צברי מיכל - ספינקה פיני 11309 18859 4 2
289 10 n3E 54.97 רינות מישל - מעוז אורה 12256 6122 3 2
300 11 n8E 54.68 חיון אתי - קופפרשמיד פריץ 12935 1400 2 2
314 12 n10E 54.43 מאיר דניאל - לוסקי ניב 12931 13793 2 2
353 13 n14E 53.54 בירקנפלד רוני - שוורץ אבי 8391 423 1 1
358 14 n11E 53.45 שמואלי רן - בן דוד אבישי 3112 17851 1 1
382 15 n2N 52.99 ארד נויה - זילבר ריטה 9048 9182 1 1
472 16 n13N 51.41 צפריר יערי - צפריר שרה 5512 5513 1 1
492 17 n7N 51.07 קרידי אילנה - הראל אתי 19762 19766 1 2
575 18 n4E 49.49 יוסף רחל - בן אור יונינה 5478 1388    
589 19 n13E 49.33 מור מוטי - מור ליבי 14257 14258    
601 20 n14N 49.14 מינץ פנינה - אבן חן טובה 14277 8682    
608 21 n15N 48.98 רוטשטיין אדלה - בן-עטר גאולה 2788 497    
622 22 n5N 48.73 הנמן שלומית - הנמן ברוך 16964 16965    
642 23 n15E 48.29 צוריאל בצלאל - מאסין גרגורי 10151 10162    
667 24 n8N 47.79 ינון חגי - עצמון נורית 19139 19138    
699 25 n12E 47.06 דורי ישראל - דורי צביה 4506 4507    
757 26 n6N 45.64 מלצר זלמה - רומה יעל 10160 21275   1
766 27 n11N 45.37 מנדלסון אילנה - מנדלסון מרדכי 10429 11743    
810 28 n9N 44.32 נחמיאס סימה - נחמיאס יצחק 17001 1945    
866 29 n12N 42.75 שיראזי שושנה - עסיס ריטה 5801 6522    
935 30 n1N 40.38 צ'פרוט בטי - שפלר עפרה 15737 13187    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 45 - רמת גן

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
8 1 o11E 70.27 ארנון גדי - קונפינו יוסי 4592 6516 18 10
13 2 o10E 68.34 קרביץ אירית - בראונשטיין יעל 4419 14651 14 8
27 3 o9E 65.29 קירשנבוים זיו - מרדלר קרביץ ענת 18201 10928 11 5
52 4 o9N 63.18 כהן יוסי - שניידר רני 10831 6373 9 4
61 5 o4N 62.77 בטלמן ליאוניד - אהרון חנה 8923 8986 7 4
165 6 o5N 58.37 שניידר אבי - אופן משה 4821 6455 6 3
202 7 o6E 57.15 בקלצוק ארז - קרביץ אריה 7115 4418 5 2
241 8 o11N 56.12 ריזנברג אורלי - בר גילי 16451 6772 4 2
256 9 o1N 55.71 קיש תמר - קפון לבנה 10948 7155 3 2
261 10 o8E 55.58 עילם משה - ששון ימין 8972 33-00005 2 2
344 11 o7N 53.72 גרוס פנינה - גלזר בלה 3153 54 2 1
368 12 o4E 53.28 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 20896 16321 2 1
371 13 o3E 53.21 ניר צבי עו"ד - רמתי גדעון 12216 1956 1 1
394 14 o12E 52.75 כהן יהודה - גלר אורי 6866 209 1 1
396 15 o10N 52.69 קניגסברג דרורה - פרלשטיין אינגה 1950 19378 1 1
400 16 o8N 52.57 כשר עמליה - קארו מרים 3600 3608 1 1
443 17 o5E 51.94 גור לאה - עדנה מרגלית 12169 17159 1 1
459 18 o7E 51.73 גולוס אילנה - שראל צביקה 18441 16011 1 1
574 19 o3N 49.50 בן דוד לאה - פיק מיכל 7319 7318   1
786 20 o1E 44.80 מורחי שולמית - בן שמואל אשר 13164 5160    
804 21 o2N 44.43 בן-גל יצהר - גולדברג חנה 14762 9814    
824 22 o6N 43.99 אלקלעי משה - חליפי לידיה 21482 10704    
857 23 o2E 43.03 פליישמן הלן - בועז שריג 10215 33-00006    
905 24 o12N 41.67 גוטמן שושנה - קוכמן יוסף 3884 15739    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 46 - רקפת טבעון

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
149 1 p1N 58.81 צפריר יהודה - לנג יפה 22635 1296 13 3
274 2 p2E 55.28 הדרי מלכה - פירסט רונית 15419 12735 11 2
322 3 p3E 54.29 חן ליאת - שידלובסקי אורן 17491 17490 8 2
375 4 p6E 53.13 סידסמר רגינה - אגרי אלכסנדר 18965 11232 7 1
479 5 p7E 51.31 יניב יהודה - ארד יהודית 18967 7247 5 1
479 5 p5E 51.31 ניצני רבקה - פאר עדינה 19513 18659 5 1
483 7 p4E 51.28 גרזון יהודית - דישון דורית 21817 20306 3 1
505 8 p5N 50.79 בר יוסף גדי - בר-יוסף נעמי 18305 18276 3 1
573 9 p7N 49.51 שמיר סוזט - שמיר יגאל 18737 18735    
578 10 p8E 49.45 דיין דליה - אלון 23641 28-אלון   1
749 11 p1E 45.759 קוטב שושנה - תלם מלכה 17489 17516    
750 12 p3N 45.758 סלעי נורית - תמיר תלמה 19511 18740    
803 13 p8N 44.45 שגיא סטן - שושני דן 22640 22639    
865 14 p6N 42.78 כספי יהושע - אבידור שולמית 19517 19058    
883 15 p2N 42.41 אורן שולמית - שפירא סוזי 18645 21866    
919 16 p4N 41.14 זוהר לילי - גומא מרים 18966 20303    

תחרות: סימולטאנית ארצית ספטמבר 2013 - משוקלל

סקציה 47 - תל אביב

ארצי דרוג מקום סה"כ שמות מס חבר מס חבר נאמ נאא
2 1 q7E 75.14 לירן ינון - ולצר חיים 11122 11436 16 15
11 2 q5E 68.91 בן דוד רבקה - סולניק אריה 17687 3038 13 8
43 3 q3E 63.90 כהן מזל - ישראלי דן 13927 14669 10 5
47 4 q5N 63.61 רוזנר אורה - נייגר יצחק 159 7204 8 5
106 5 q1E 60.22 ארליך גבי - מוסקוביץ הקטור 11550 9130 6 3
143 6 q8E 58.96 פלורס משה - יואל 2711 11-00001 5 3
182 7 q4E 57.83 דביר אביב - הלר אילן 3014 9485 4 3
184 8 q2E 57.77 גורטנשטיין דוד - ברעם רן 1545 18440 3 3
186 9 q7N 57.70 עוזיאל אסתר - פלמן גילה 15958 8132 3 3
325 10 q10E 54.18 קילשטיין לרה - אדם 19587 11-00002 2 2
471 11 q2N 51.44 יעקבי אהובה - עוזיאל רחל 215 14010 2 1
662 12 q8N 47.82 מזרחי יצחק - יצחקי דבורה 3579 4464    
702 13 q4N 47.00 שיף סמדי - גולדורגר חנה 18438 12098    
719 14 q1N 46.58 זבולון נינט - מילוא עתידה 11740 10756    
726 15 q6E 46.31 לב ארי טינה - מנחם אבינועם 10969 8888    
900 16 q9E 41.93 קלדרון אהרון - נוחיאן עזיז 6295 5116    
928 17 q9N 40.74 בונהרט אילנה - פרימן סטיבן 1213 19062    
964 18 q6N 37.81 מרמלשטיין חיה - אזולאי דוד 2399 12555    
974 19 q10N 36.82 רביוב נאוה - הרשקו דינה 16857 15136    
978 20 q3N 36.48 בן דוד נאוה - גורטנשטיין פני 15913 14438    
תוכנית חישובים: אסף עמית 2013 ©
file:f:\wibf\print\sep2013-weights-sec.html