Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
חוזה:4+2 [E]
הובלה:3
תוצאה: -480
ניקוד: 48.22
מזרח-מערב: פיקסל יואב - רטר קורן
1 QJ2
J6
KQ83
K652
 
86
AK5
T65
AJT93
AKT4
QT974
AJ7
Q
  9753
832
942
874
 
 NT
N 1 2 0 2 1
S 1 1 0 2 1
E 11 11 13 10 11
W 11 11 13 11 11
Par: -1510
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
בן נאים דוד - שורץ תמר 3.63 -420  9 4 [E] 96.37רפפורט לאה - בן דוד רמי
אדטו אבי - אלון אלכס 3.63 -420  4 4 [E] 96.37בן-דוד זהר - שפירא גילה
הנדלר יהודה - רייטן חיה 3.63 -420  2 4 [E] 96.37חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק
גורדון אושרה - הנר ארז 14.33 -450  4 4+1 [E] 85.67עמיר מירה - שני גילה
אלספל חנן - זמיר עמי 14.33 -450  9 4+1 [E] 85.67לוי רוני - מור אהוד
מאר רוני - מאר ריבי 14.33 -450  4 4+1 [E] 85.67אורן יפתח - הפטקה מיכאל
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 23.25 -460  9 3N+2 [E] 76.75הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 23.25 -460  K 3N+2 [W] 76.75וינקלר עמית - וינקלר אבי
פיקסל יואב - רטר קורן 48.22 -480  3 4+2 [E] 51.78רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
אלרן ישראל - טמיר אלי 48.22 -480  9 4+2 [E] 51.78כוכבי אלי - מץ דליה
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 48.22 -480  4 4+2 [E] 51.78אברבך ישראל - בן דרור אריאל
טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה 48.22 -480  2 4+2 [E] 51.78גזית גלי - פז אורן
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 48.22 -480  2 4+2 [E] 51.78ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן 48.22 -480  4 4+2 [E] 51.78ירוס מיכאל - בן נחום גילי
שטרן בן - ציפין שמואל 48.22 -480  4 4+2 [E] 51.78גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
טרגר דרור - בן משה גיורא 48.22 -480  8 4+2 [E] 51.78רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
זק שחר - ליבר מוניקה 48.22 -480  4 4+2 [E] 51.78בנישטי משה - נוי לאודין
רגב יורם - בנבניסטי רונן 48.22 -480  2 4+2 [E] 51.78שזיפי חנה - שזיפי אילן
רזניק פרץ - טאומן ירון 48.22 -480  4 4+2 [E] 51.78בייצר מוטי - ארזיל אתי
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 48.22 -480  2 4+2 [E] 51.78מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
פלופסקי לאון - שקד יצחק 78.54 -490  J 3N+3 [W] 21.46אורון דוד - בילגוראי שרה
חן ליאת - הרבסט אילן 78.54 -490  2 3N+3 [W] 21.46הרץ ראובן - הולינגר אבי
סוחר יצחק - ברנט דוד 78.54 -490  4 3N+3 [E] 21.46גל טיבור - גבע עמיחי
גל מרדכי - טל דן 78.54 -490  9 3N+3 [E] 21.46ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 78.54 -490  2 3N+3 [W] 21.46שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
קפלן אהרון - עמיר אריה 91.02 -510  4 4+3 [E] 8.98תמיר טובה - ניסר לאון
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 91.02 -510  9 4+3 [E] 8.98קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 96.37 -520  3 3N+4 [W] 3.63קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 99.94 -1100  A 1X-5 [N] 0.06יונקר מיכל - ליבסטר בני
    1/2 52.52שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי