Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:בן-דוד זהר - שפירא גילה
חוזה:4-1 [N]
הובלה:A
תוצאה: -50
ניקוד: 57.13
מזרח-מערב: מילגרם שרה - זייטמן שושנה
11 QT75
9
QJT7
Q872
 
6
KQJT753
86
T63
K842
A
K953
KJ95
  AJ93
8642
A42
A4
 
 NT
N 8 9 3 8 7
S 8 9 3 8 7
E 5 4 10 5 6
W 4 4 9 4 6
Par: -100
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
זק שחר - ליבר מוניקה 0.06  140 K 3 [S] 99.94בייצר מוטי - ארזיל אתי
רזניק פרץ - טאומן ירון 12.54  100 Q 4X-1 [W] 87.46אורון דוד - בילגוראי שרה
גזית גלי - פז אורן 12.54  100 Q 4-2 [W] 87.46שזיפי חנה - שזיפי אילן
מאר רוני - מאר ריבי 12.54  100 5 5X-1 [W] 87.46אברבך ישראל - בן דרור אריאל
בן נאים דוד - שורץ תמר 12.54  100 2 4-2 [W] 87.46רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס 12.54  100 Q 4-2 [W] 87.46שטרן בן - ציפין שמואל
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 12.54  100 Q 4-2 [W] 87.46מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
אלרן ישראל - טמיר אלי 30.38  50 Q 4-1 [W] 69.62הרץ ראובן - הולינגר אבי
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 30.38  50 K 3-1 [W] 69.62כוכבי אלי - מץ דליה
לוי רוני - מור אהוד 30.38  50 2 4-1 [W] 69.62גל טיבור - גבע עמיחי
זייטמן מגי - ארבל דייויד 30.38  50 Q 4-1 [W] 69.62טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
רגב יורם - בנבניסטי רונן 42.87 -50  K 3-1 [S] 57.13בנישטי משה - נוי לאודין
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 42.87 -50  A 4-1 [N] 57.13בן-דוד זהר - שפירא גילה
טרגר דרור - בן משה גיורא 42.87 -50  K 3-1 [S] 57.13קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 51.78 -100  K 4-2 [S] 48.22רפפורט לאה - בן דוד רמי
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 51.78 -100  K 4X-1 [S] 48.22ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
גורדון אושרה - הנר ארז 66.05 -140  Q 2+1 [W] 33.95וינקלר עמית - וינקלר אבי
תמיר טובה - ניסר לאון 66.05 -140  J 3 [W] 33.95סוחר יצחק - ברנט דוד
יונקר מיכל - ליבסטר בני 66.05 -140  Q 3 [W] 33.95לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי
שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי 66.05 -140  Q 3 [W] 33.95פלופסקי לאון - שקד יצחק
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 66.05 -140  Q 3 [W] 33.95עמיר מירה - שני גילה
קפלן אהרון - עמיר אריה 66.05 -140  Q 3 [W] 33.95אלספל חנן - זמיר עמי
פיקסל יואב - רטר קורן 83.89 -170  5 3+1 [W] 16.11הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 83.89 -170  Q 3+1 [W] 16.11ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
גל מרדכי - טל דן 83.89 -170  Q 3+1 [W] 16.11רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
אדטו אבי - אלון אלכס 83.89 -170  Q 3+1 [W] 16.11אורן יפתח - הפטקה מיכאל
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 92.81 -200  8 3+2 [W] 7.19הנדלר יהודה - רייטן חיה
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 96.37 -500  A 4X-3 [N] 3.63גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 99.94 -630  2 3X+1 [W] 0.06שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
    1/2 66.55גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן