Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:פיקסל יואב - רטר קורן
חוזה:3+1 [W]
הובלה:Q
תוצאה: -130
ניקוד: 73.19
מזרח-מערב: אברבך ישראל - בן דרור אריאל
13 K643
QJ76
43
865
 
A
AT3
AKT9762
T9
QJ987
K85
J8
Q72
  T52
942
Q5
AKJ43
 
 NT
N 3 5 5 3 7
S 3 5 5 3 7
E 10 8 7 10 6
W 8 8 7 10 6
Par: -630
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
גל מרדכי - טל דן 0.06  800 3 7X-3 [W] 99.94אורן יפתח - הפטקה מיכאל
מאר רוני - מאר ריבי 7.19  100 4 3N-1 [E] 92.81הנדלר יהודה - רייטן חיה
טרגר דרור - בן משה גיורא 7.19  100 A 4-1 [E] 92.81מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 7.19  100 8 3N-1 [W] 92.81רפפורט לאה - בן דוד רמי
זק שחר - ליבר מוניקה 14.33 -110  Q 2+1 [W] 85.67גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
אברבך ישראל - בן דרור אריאל 26.81 -130  Q 3+1 [W] 73.19פיקסל יואב - רטר קורן
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 26.81 -130  Q 3+1 [W] 73.19בן-דוד זהר - שפירא גילה
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 26.81 -130  6 3+1 [W] 73.19אורון דוד - בילגוראי שרה
שטרן בן - ציפין שמואל 26.81 -130  6 3+1 [W] 73.19בנישטי משה - נוי לאודין
לוי רוני - מור אהוד 26.81 -130  Q 3+1 [W] 73.19רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
אלרן ישראל - טמיר אלי 26.81 -130  8 4 [W] 73.19טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
סוחר יצחק - ברנט דוד 41.08 -150  5 2+3 [W] 58.92הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי 41.08 -150  8 2+3 [W] 58.92רגב יורם - בנבניסטי רונן
זייטמן מגי - ארבל דייויד 64.27 -630  5 3N+1 [E] 35.73גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
קינן דני - מחרז רוזי בריזיט 64.27 -630  A 3N+1 [E] 35.73שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 64.27 -630  A 3N+1 [E] 35.73עמיר מירה - שני גילה
פלופסקי לאון - שקד יצחק 64.27 -630  3 3N+1 [W] 35.73כוכבי אלי - מץ דליה
רזניק פרץ - טאומן ירון 64.27 -630  4 3N+1 [E] 35.73שזיפי חנה - שזיפי אילן
תמיר טובה - ניסר לאון 64.27 -630  A 3N+1 [E] 35.73לייבו אדי - בן יהודה יהודית
חן ליאת - הרבסט אילן 64.27 -630  6 3N+1 [W] 35.73קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
אדטו אבי - אלון אלכס 64.27 -630  K 3N+1 [E] 35.73יונקר מיכל - ליבסטר בני
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 64.27 -630  4 3N+1 [E] 35.73בייצר מוטי - ארזיל אתי
קפלן אהרון - עמיר אריה 64.27 -630  9 3N+1 [E] 35.73ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 64.27 -630  A 3N+1 [E] 35.73שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 92.81 -660  A 3N+2 [E] 7.19וינקלר עמית - וינקלר אבי
גזית גלי - פז אורן 92.81 -660  A 3N+2 [E] 7.19רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
גורדון אושרה - הנר ארז 92.81 -660  A 3N+2 [E] 7.19אלספל חנן - זמיר עמי
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 92.81 -660  6 3N+2 [W] 7.19גל טיבור - גבע עמיחי
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 92.81 -660  A 3N+2 [E] 7.19ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
    1/2 58.01הרץ ראובן - הולינגר אבי