Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: בנישטי משה - נוי לאודין
חוזה:3X-4 [E]
הובלה:A
תוצאה: 1100
ניקוד: 0.12
מזרח-מערב: חן ליאת - הרבסט אילן
16 KJ82
9
AJT4
9874
 
T64
A8
8532
JT62
3
QJT754
Q976
53
  AQ975
K632
K
AKQ
 
 NT
N 11 12 8 8 10
S 11 12 8 8 10
E 2 1 5 4 2
W 2 1 5 4 2
Par: 980
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
חן ליאת - הרבסט אילן 0.12  1100 A 3X-4 [E] 99.88בנישטי משה - נוי לאודין
רזניק פרץ - טאומן ירון 14.90  980 A 6 [S] 85.10רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
גל מרדכי - טל דן 14.90  980 A 6 [S] 85.10יונקר מיכל - ליבסטר בני
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 14.90  980 A 6 [S] 85.10גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 14.90  980 A 6 [S] 85.10מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
גזית גלי - פז אורן 14.90  980 A 6 [N] 85.10קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 14.90  980 Q 6 [N] 85.10גל טיבור - גבע עמיחי
זייטמן מגי - ארבל דייויד 14.90  980 A 6 [S] 85.10רפפורט לאה - בן דוד רמי
לוי רוני - מור אהוד 31.53  800 9 2X-3 [W] 68.47אורן יפתח - הפטקה מיכאל
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 31.53  800 8 2X-3 [W] 68.47אלספל חנן - זמיר עמי
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 50.00  480 A 4+2 [S] 50.00תמיר טובה - ניסר לאון
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 50.00  480 A 4+2 [S] 50.00רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
וינקלר עמית - וינקלר אבי 50.00  480 A 4+2 [S] 50.00מאר רוני - מאר ריבי
קינן דני - מחרז רוזי בריזיט 50.00  480 A 4+2 [S] 50.00פלופסקי לאון - שקד יצחק
רגב יורם - בנבניסטי רונן 50.00  480 A 4+2 [S] 50.00כוכבי אלי - מץ דליה
אלרן ישראל - טמיר אלי 50.00  480 A 4+2 [S] 50.00גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
זק שחר - ליבר מוניקה 50.00  480 Q 4+2 [N] 50.00הרץ ראובן - הולינגר אבי
בייצר מוטי - ארזיל אתי 50.00  480 A 4+2 [S] 50.00טרגר דרור - בן משה גיורא
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 72.17  450 Q 4+1 [N] 27.83שזיפי חנה - שזיפי אילן
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 72.17  450 A 4+1 [S] 27.83הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
פיקסל יואב - רטר קורן 72.17  450 A 4+1 [S] 27.83הנדלר יהודה - רייטן חיה
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 72.17  450 Q 4+1 [N] 27.83אורון דוד - בילגוראי שרה
גורדון אושרה - הנר ארז 81.40  430 A 3N+1 [S] 18.60ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
קפלן אהרון - עמיר אריה 85.10  230 A 2+4 [S] 14.90בן-דוד זהר - שפירא גילה
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 90.64 -50  A 7-1 [S] 9.36שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
אדטו אבי - אלון אלכס 90.64 -50  Q 6-1 [N] 9.36עמיר מירה - שני גילה
בן נאים דוד - שורץ תמר 98.03 -100  3 7X-1 [N] 1.97מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
אברבך ישראל - בן דרור אריאל 98.03 -100  T 3N-2 [S] 1.97סוחר יצחק - ברנט דוד
    1/2 46.46טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 50.00 AP/A 60.00ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר