Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:שזיפי חנה - שזיפי אילן
חוזה:3-1 [N]
הובלה:K
תוצאה: -50
ניקוד: 51.78
מזרח-מערב: פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם
17 J82
KQ863
AKJ9
Q
 
65
J92
53
AT9852
AK743
A5
8764
43
  QT9
T74
QT2
KJ76
 
 NT
N 7 7 8 8 5
S 7 7 8 8 5
E 4 6 5 4 7
W 4 6 5 4 7
Par: 110
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 0.06  150 7 3-3 [E] 99.94אורן יפתח - הפטקה מיכאל
סוחר יצחק - ברנט דוד 7.19  140 A 2+1 [N] 92.81הנדלר יהודה - רייטן חיה
גזית גלי - פז אורן 7.19  140 A 2+1 [N] 92.81בנישטי משה - נוי לאודין
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 7.19  140 3 3 [N] 92.81גל טיבור - גבע עמיחי
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 25.03  110 A 2 [N] 74.97רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
אדטו אבי - אלון אלכס 25.03  110 K 2 [N] 74.97תמיר טובה - ניסר לאון
קפלן אהרון - עמיר אריה 25.03  110 K 2 [N] 74.97ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
בייצר מוטי - ארזיל אתי 25.03  110 A 2 [N] 74.97שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית
טרגר דרור - בן משה גיורא 25.03  110 K 2 [N] 74.97גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
פלופסקי לאון - שקד יצחק 25.03  110 A 2 [N] 74.97מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
חן ליאת - הרבסט אילן 25.03  110 A 2 [N] 74.97מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
גל מרדכי - טל דן 48.22 -50  A 3-1 [N] 51.78עמיר מירה - שני גילה
גורדון אושרה - הנר ארז 48.22 -50  K 3-1 [N] 51.78בן-דוד זהר - שפירא גילה
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 48.22 -50  K 3-1 [N] 51.78שזיפי חנה - שזיפי אילן
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 48.22 -50  K 3-1 [N] 51.78שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
רזניק פרץ - טאומן ירון 48.22 -50  A 4-1 [S] 51.78קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
וינקלר עמית - וינקלר אבי 48.22 -50  A 3-1 [N] 51.78פיקסל יואב - רטר קורן
ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 78.54 -100  A 4-2 [N] 21.46אפרת יעקב - ברקוביץ אריה
אלרן ישראל - טמיר אלי 78.54 -100  K 4-2 [N] 21.46רפפורט לאה - בן דוד רמי
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 78.54 -100  6 3N-2 [S] 21.46הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
מאר רוני - מאר ריבי 78.54 -100  A 3-2 [N] 21.46אלספל חנן - זמיר עמי
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 78.54 -100  A 4-2 [N] 21.46רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
שטרן בן - ציפין שמואל 78.54 -100  A 4-2 [N] 21.46שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
זייטמן מגי - ארבל דייויד 78.54 -100  K 3-2 [N] 21.46אורון דוד - בילגוראי שרה
בן נאים דוד - שורץ תמר 78.54 -100  A 4-2 [N] 21.46כוכבי אלי - מץ דליה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 78.54 -100  K 4-2 [N] 21.46אברבך ישראל - בן דרור אריאל
זק שחר - ליבר מוניקה 78.54 -100  A 3-2 [N] 21.46טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
לוי רוני - מור אהוד 78.54 -100  4 4-2 [N] 21.46יונקר מיכל - ליבסטר בני
הרץ ראובן - הולינגר אבי 99.94 -150  A 4-3 [N] 0.06שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם
    1/2 42.12גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה