Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
חוזה:1N-3 [E]
הובלה:T
תוצאה: 150
ניקוד: 5.41
מזרח-מערב: טרגר דרור - בן משה גיורא
18 Q8
KJ9
Q76
KT942
 
K62
AQ3
98532
83
AJT7
T652
KT
A65
  9543
874
AJ4
QJ7
 
 NT
N 7 6 5 6 9
S 7 6 5 6 8
E 6 7 7 7 4
W 6 7 8 7 4
Par: 100
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אלרן ישראל - טמיר אלי 0.06  200 4 3N-4 [W] 99.94רפפורט לאה - בן דוד רמי
פלופסקי לאון - שקד יצחק 5.41  150 2 1N-3 [W] 94.59מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
טרגר דרור - בן משה גיורא 5.41  150 T 1N-3 [E] 94.59גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 16.11  100 4 1N-2 [W] 83.89אורן יפתח - הפטקה מיכאל
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 16.11  100 T 1N-2 [W] 83.89גל טיבור - גבע עמיחי
מאר רוני - מאר ריבי 16.11  100 4 1N-2 [W] 83.89אלספל חנן - זמיר עמי
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 16.11  100 Q 2N-2 [E] 83.89שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
שטרן בן - ציפין שמואל 42.87  50 T 1N-1 [W] 57.13שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 42.87  50 T 1N-1 [W] 57.13אברבך ישראל - בן דרור אריאל
אדטו אבי - אלון אלכס 42.87  50 T 1N-1 [W] 57.13תמיר טובה - ניסר לאון
גל מרדכי - טל דן 42.87  50 4 1N-1 [W] 57.13עמיר מירה - שני גילה
לוי רוני - מור אהוד 42.87  50 5 1N-1 [E] 57.13יונקר מיכל - ליבסטר בני
הרץ ראובן - הולינגר אבי 42.87  50 8 2-1 [W] 57.13שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 42.87  50 2 1N-1 [W] 57.13רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
זייטמן מגי - ארבל דייויד 42.87  50 8 1N-1 [W] 57.13אורון דוד - בילגוראי שרה
גזית גלי - פז אורן 42.87  50 Q 1N-1 [W] 57.13בנישטי משה - נוי לאודין
וינקלר עמית - וינקלר אבי 42.87  50 4 1N-1 [W] 57.13פיקסל יואב - רטר קורן
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 42.87  50 T 1N-1 [W] 57.13שזיפי חנה - שזיפי אילן
בן נאים דוד - שורץ תמר 64.27 -80  8 1 [E] 35.73כוכבי אלי - מץ דליה
סוחר יצחק - ברנט דוד 74.97 -90  5 1N [E] 25.03הנדלר יהודה - רייטן חיה
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 74.97 -90  T 1N [W] 25.03הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 74.97 -90  5 1N [E] 25.03אפרת יעקב - ברקוביץ אריה
בייצר מוטי - ארזיל אתי 74.97 -90  T 1N [W] 25.03שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית
רזניק פרץ - טאומן ירון 74.97 -90  Q 1N [W] 25.03קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
גורדון אושרה - הנר ארז 85.67 -100  K 3-1 [N] 14.33בן-דוד זהר - שפירא גילה
חן ליאת - הרבסט אילן 94.59 -120  4 1N+1 [W] 5.41מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
קפלן אהרון - עמיר אריה 94.59 -120  4 1N+1 [W] 5.41ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
זק שחר - ליבר מוניקה 94.59 -120  4 2N [E] 5.41טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 94.59 -120  3 1N+1 [E] 5.41רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
    1/2 42.12גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה