Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:בן-דוד זהר - שפירא גילה
חוזה:3N [E]
הובלה:A
תוצאה: -400
ניקוד: 5.67
מזרח-מערב: אדטו אבי - אלון אלכס
2 K986
T754
742
T7
 
AJ4
862
K6
AK862
Q32
K93
Q93
QJ53
  T75
AQJ
AJT85
94
 
 NT
N 5 7 7 7 5
S 5 7 7 7 5
E 8 6 6 6 8
W 8 6 5 5 8
Par: -120
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 11.21  100 7 3N-2 [W] 88.79קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 11.21  100 4 3N-2 [W] 88.79מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה 11.21  100 7 3N-2 [W] 88.79גזית גלי - פז אורן
רזניק פרץ - טאומן ירון 11.21  100 7 3N-2 [W] 88.79בייצר מוטי - ארזיל אתי
חן ליאת - הרבסט אילן 11.21  100 4 3N-2 [W] 88.79הרץ ראובן - הולינגר אבי
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 11.21  100 7 3N-2 [W] 88.79וינקלר עמית - וינקלר אבי
פלופסקי לאון - שקד יצחק 11.21  100 4 3N-2 [W] 88.79אורון דוד - בילגוראי שרה
פיקסל יואב - רטר קורן 38.92  50 6 3N-1 [W] 61.08רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 38.92  50 4 3N-1 [W] 61.08ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
מאר רוני - מאר ריבי 38.92  50 4 3N-1 [W] 61.08אורן יפתח - הפטקה מיכאל
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 38.92  50 7 3-1 [W] 61.08יונקר מיכל - ליבסטר בני
רגב יורם - בנבניסטי רונן 38.92  50 6 3N-1 [W] 61.08שזיפי חנה - שזיפי אילן
טרגר דרור - בן משה גיורא 38.92  50 4 3-1 [E] 61.08רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 38.92  50 7 3N-1 [W] 61.08שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 38.92  50 7 3N-1 [W] 61.08קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
זק שחר - ליבר מוניקה 61.08 -90  J 1N [E] 38.92בנישטי משה - נוי לאודין
בן נאים דוד - שורץ תמר 61.08 -90  7 2 [W] 38.92רפפורט לאה - בן דוד רמי
גל מרדכי - טל דן 61.08 -90  J 1N [E] 38.92ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 61.08 -90  J 1N [E] 38.92הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 70.32 -100  A 1-1 [S] 29.68אברבך ישראל - בן דרור אריאל
שטרן בן - ציפין שמואל 77.71 -110  7 3 [W] 22.29גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
גורדון אושרה - הנר ארז 77.71 -110  4 3 [W] 22.29עמיר מירה - שני גילה
הנדלר יהודה - רייטן חיה 77.71 -110  T 3 [W] 22.29חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק
אלרן ישראל - טמיר אלי 85.10 -150  J 1N+2 [E] 14.90כוכבי אלי - מץ דליה
אדטו אבי - אלון אלכס 94.33 -400  A 3N [E] 5.67בן-דוד זהר - שפירא גילה
קפלן אהרון - עמיר אריה 94.33 -400  9 3N [W] 5.67תמיר טובה - ניסר לאון
סוחר יצחק - ברנט דוד 94.33 -400  7 3N [W] 5.67גל טיבור - גבע עמיחי
אלספל חנן - זמיר עמי 94.33 -400  6 3N [W] 5.67לוי רוני - מור אהוד
    1/2 52.52שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן 66.55 AP 60.00ירוס מיכאל - בן נחום גילי