Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:שזיפי חנה - שזיפי אילן
חוזה:2N+1 [N]
הובלה:3
תוצאה: 150
ניקוד: 87.46
מזרח-מערב: אלרן ישראל - טמיר אלי
21 Q975
Q65
JT82
54
 
A6
972
A97654
QT
KT82
843
3
A7632
  J43
AKJT
KQ
KJ98
 
 NT
N 8 7 7 7 6
S 9 7 7 7 6
E 4 5 5 6 6
W 4 5 5 6 6
Par: 600
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
זייטמן מגי - ארבל דייויד 1.84  300 5 2X-2 [W] 98.16רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 1.84  300 5 3X-2 [W] 98.16יונקר מיכל - ליבסטר בני
גל טיבור - גבע עמיחי 7.19  180 2 1N+3 [S] 92.81קפלן אהרון - עמיר אריה
גזית גלי - פז אורן 12.54  150 7 2N+1 [S] 87.46כוכבי אלי - מץ דליה
אלרן ישראל - טמיר אלי 12.54  150 3 2N+1 [N] 87.46שזיפי חנה - שזיפי אילן
רזניק פרץ - טאומן ירון 19.68  120 6 1N+1 [S] 80.32מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 19.68  120 6 1N+1 [S] 80.32הנדלר יהודה - רייטן חיה
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 25.03  110 3 2 [N] 74.97קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 39.30  100 5 2-2 [W] 60.70וינקלר עמית - וינקלר אבי
לוי רוני - מור אהוד 39.30  100 5 2-2 [W] 60.70תמיר טובה - ניסר לאון
מאר רוני - מאר ריבי 39.30  100 5 2-2 [W] 60.70בן-דוד זהר - שפירא גילה
גל מרדכי - טל דן 39.30  100 4 3-2 [W] 60.70הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 39.30  100 4 2-2 [W] 60.70עמיר מירה - שני גילה
טרגר דרור - בן משה גיורא 39.30  100 A 2-2 [E] 60.70טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
אדטו אבי - אלון אלכס 39.30  100 5 2-2 [W] 60.70אברבך ישראל - בן דרור אריאל
בן נאים דוד - שורץ תמר 53.57  90 7 1N [S] 46.43מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר 60.70  50 5 2-1 [W] 39.30אפרת יעקב - ברקוביץ אריה
גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה 60.70  50 5 2-1 [W] 39.30שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם
זק שחר - ליבר מוניקה 60.70  50 K 2-1 [E] 39.30רפפורט לאה - בן דוד רמי
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 76.75 -100  A 2-1 [S] 23.25בנישטי משה - נוי לאודין
רגב יורם - בנבניסטי רונן 76.75 -100  A 2-1 [S] 23.25גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
פיקסל יואב - רטר קורן 76.75 -100  3 3N-1 [N] 23.25ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
סוחר יצחק - ברנט דוד 76.75 -100  A 2-1 [S] 23.25אלספל חנן - זמיר עמי
גורדון אושרה - הנר ארז 76.75 -100  A 2-1 [S] 23.25שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
פלופסקי לאון - שקד יצחק 76.75 -100  A 3-1 [S] 23.25בייצר מוטי - ארזיל אתי
חן ליאת - הרבסט אילן 92.81 -200  3 3-2 [N] 7.19שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 92.81 -200  3 2-2 [N] 7.19רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 92.81 -200  A 1-2 [S] 7.19אורן יפתח - הפטקה מיכאל
שטרן בן - ציפין שמואל 99.94 -300  3 4-3 [N] 0.06קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
אורון דוד - בילגוראי שרה 54.35 1/2