Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: בן-דוד זהר - שפירא גילה
חוזה:4 [N]
הובלה:3
תוצאה: 130
ניקוד: 33.95
מזרח-מערב: מאר רוני - מאר ריבי
22 A9
K87
Q9652
AK5
 
KJT752
QJ4
K8
96
Q643
963
A7
QT72
  8
AT52
JT43
J843
 
 NT
N 6 5 9 10 8
S 6 5 9 10 8
E 7 8 4 3 5
W 7 8 4 3 5
Par: 140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
חן ליאת - הרבסט אילן 1.84  500 K 4X-2 [W] 98.16שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
בן נאים דוד - שורץ תמר 1.84  500 2 4X-2 [W] 98.16מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
זק שחר - ליבר מוניקה 7.19  420 J 4 [S] 92.81רפפורט לאה - בן דוד רמי
אלרן ישראל - טמיר אלי 12.54  200 A 3X-1 [W] 87.46שזיפי חנה - שזיפי אילן
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 12.54  200 A 3X-1 [W] 87.46קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
גל טיבור - גבע עמיחי 17.90  140 3 3 [N] 82.10קפלן אהרון - עמיר אריה
אדטו אבי - אלון אלכס 33.95  130 3 4 [N] 66.05אברבך ישראל - בן דרור אריאל
זייטמן מגי - ארבל דייויד 33.95  130 T 4 [N] 66.05רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
מאר רוני - מאר ריבי 33.95  130 3 4 [N] 66.05בן-דוד זהר - שפירא גילה
פיקסל יואב - רטר קורן 33.95  130 3 4 [N] 66.05ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
רגב יורם - בנבניסטי רונן 33.95  130 3 3+1 [N] 66.05גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
גזית גלי - פז אורן 33.95  130 Q 3+1 [N] 66.05כוכבי אלי - מץ דליה
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 33.95  130 3 3+1 [N] 66.05הנדלר יהודה - רייטן חיה
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 33.95  130 3 4 [N] 66.05עמיר מירה - שני גילה
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 58.92  100 A 3-1 [W] 41.08יונקר מיכל - ליבסטר בני
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 58.92  100 A 3-1 [W] 41.08רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
לוי רוני - מור אהוד 58.92  100 A 3-1 [W] 41.08תמיר טובה - ניסר לאון
גל מרדכי - טל דן 58.92  100 9 3-1 [W] 41.08הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר 58.92  100 A 3-1 [W] 41.08אפרת יעקב - ברקוביץ אריה
רזניק פרץ - טאומן ירון 58.92  100 A 3-1 [W] 41.08מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 71.40 -50  3 1N-1 [N] 28.60אורן יפתח - הפטקה מיכאל
טרגר דרור - בן משה גיורא 82.10 -100  3 3N-2 [N] 17.90טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
סוחר יצחק - ברנט דוד 82.10 -100  9 2N-2 [N] 17.90אלספל חנן - זמיר עמי
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 82.10 -100  J 4-2 [S] 17.90בנישטי משה - נוי לאודין
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 82.10 -100  3 2N-2 [N] 17.90וינקלר עמית - וינקלר אבי
פלופסקי לאון - שקד יצחק 82.10 -100  9 4-2 [S] 17.90בייצר מוטי - ארזיל אתי
שטרן בן - ציפין שמואל 92.81 -110  A 2 [W] 7.19קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה 98.16 -150  3 2N-3 [N] 1.84שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם
גורדון אושרה - הנר ארז 98.16 -150  K 4-3 [S] 1.84שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
אורון דוד - בילגוראי שרה 54.35 1/2