Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:בן-דוד זהר - שפירא גילה
חוזה:2N [S]
הובלה:7
תוצאה: 120
ניקוד: 74.97
מזרח-מערב: פיקסל יואב - רטר קורן
24 KT76
K6
Q98
KQ75
 
852
73
J643
J864
AJ9
AJ982
A75
32
  Q43
QT54
KT2
AT9
 
 NT
N 9 9 8 8 9
S 9 9 8 8 9
E 3 4 5 5 3
W 3 4 5 5 3
Par: 400
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
רגב יורם - בנבניסטי רונן 0.06  460 7 3N+2 [S] 99.94בייצר מוטי - ארזיל אתי
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 3.63  400 3 3N [S] 96.37יונקר מיכל - ליבסטר בני
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 7.19  300 T 2X-2 [E] 92.81הרץ ראובן - הולינגר אבי
בן נאים דוד - שורץ תמר 10.76  180 3 2N+2 [S] 89.24קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
אורן יפתח - הפטקה מיכאל 14.33  150 7 2N+1 [S] 85.67צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית
סוחר יצחק - ברנט דוד 25.03  120 7 2N [S] 74.97ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
פיקסל יואב - רטר קורן 25.03  120 7 2N [S] 74.97בן-דוד זהר - שפירא גילה
שטרן בן - ציפין שמואל 25.03  120 7 2N [S] 74.97גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
גל מרדכי - טל דן 25.03  120 4 2N [S] 74.97אברבך ישראל - בן דרור אריאל
אורון דוד - בילגוראי שרה 25.03  120 7 1N+1 [S] 74.97זק שחר - ליבר מוניקה
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 35.73  100 9 1-2 [E] 64.27בנישטי משה - נוי לאודין
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 44.65  90 7 1N [S] 55.35רפפורט לאה - בן דוד רמי
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 44.65  90 7 1N [S] 55.35אלספל חנן - זמיר עמי
פלופסקי לאון - שקד יצחק 44.65  90 7 1N [S] 55.35טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 44.65  90 7 1N [S] 55.35תמיר טובה - ניסר לאון
לוי רוני - מור אהוד 64.27 -50  3 3N-1 [S] 35.73הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
מאר רוני - מאר ריבי 64.27 -50  7 2N-1 [S] 35.73ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 64.27 -50  7 2N-1 [S] 35.73מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
אדטו אבי - אלון אלכס 64.27 -50  7 1N-1 [S] 35.73הנדלר יהודה - רייטן חיה
חן ליאת - הרבסט אילן 64.27 -50  7 2N-1 [S] 35.73מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
רהב יוסף - אדלשטיין פרידה 64.27 -50  7 2N-1 [S] 35.73אלרן ישראל - טמיר אלי
גזית גלי - פז אורן 64.27 -50  7 3N-1 [S] 35.73שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 87.46 -100  7 2N-2 [S] 12.54עמיר מירה - שני גילה
גל טיבור - גבע עמיחי 87.46 -100  7 3N-2 [S] 12.54גורדון אושרה - הנר ארז
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 87.46 -100  7 3N-2 [S] 12.54שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
רזניק פרץ - טאומן ירון 87.46 -100  7 3N-2 [S] 12.54כוכבי אלי - מץ דליה
זייטמן מגי - ארבל דייויד 87.46 -100  7 3N-2 [S] 12.54קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
קפלן אהרון - עמיר אריה 87.46 -100  7 1N-2 [S] 12.54רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 99.94 -150  7 3N-3 [S] 0.06וינקלר עמית - וינקלר אבי
    1/2 52.69שזיפי חנה - שזיפי אילן